PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه اینترنت td-lte ایرانسل و مبین نت

hajigoli
August 6th, 2017, 00:19
سلام
باتوجه به اینکهدر منطقه کلا خط تلفن نیست مجبورم از یه اینترنت خوب و به صرفه و البته دارای ثبات استفاده کنم.

از نظر کیفیت سیگنال و ثبات پایداری کدوم بهتره:
1) از نظر کیفیت مودم کدوم بهتره؟
2) از نظر ثبات کدوم بهتره؟ من خیلی واسم مهمه که قطعی و نوسان نداشته باشه و این ثبات نسبت به سرعت برام با اهمیت تره
3) از نظر قیمت کدوم ارزونترپام در میاد?
4). کدوم یک آی پی استاتیک و ثابت میدن؟ من آی پی ثابت نیاز دارم

اگر راه جایگزین دیگه ای هم هست لطفا پیشنهاد بدید..اینترنت موبایل و فورجی چون ن.سان و قطعی وصلی داره برام خوب نیست من نت پایدار میخام.

ممنون از شرکتتون توی تاپیک

persiandroid
August 6th, 2017, 00:24
سلام
باتوجه به اینکهدر منطقه کلا خط تلفن نیست مجبورم از یه اینترنت خوب و به صرفه و البته دارای ثبات استفاده کنم.

از نظر کیفیت سیگنال و ثبات پایداری کدوم بهتره:
1) از نظر کیفیت مودم کدوم بهتره؟
2) از نظر ثبات کدوم بهتره؟ من خیلی واسم مهمه که قطعی و نوسان نداشته باشه و این ثبات نسبت به سرعت برام با اهمیت تره
3) از نظر قیمت کدوم ارزونترپام در میاد?

اگر راه جایگزین دیگه ای هم هست لطفا پیشنهاد بدید..اینترنت موبایل و فورجی چون ن.سان و قطعی وصلی داره برام خوب نیست من نت پایدار میخام.

ممنون از شرکتتون توی تاپیک

سلام
بنده از دو شرکت ایرانسل و مبین نت سرویس تهیه کردم، مقایسه:

1- از نظر کیفیت مودم ایرانسل و مبین نت هر دو با کیفیت هستند.
2- مبین نت نسبت به ایرانسل قطعی و نوسانات بیشتری دارد.
3- سرویس های مبین نت نسبت به ایرانسل قیمت بیشتری دارند.
4- در رابطه با آی پی ثابت اطلاع ندارم اما اصولا هر دو سرویس دهنده این قابلیت را باید دارا باشند. لذا میبایست با شرکت سرویس دهنده تماس بگیرید و سوال کنید.

در محلی که حضور دارید آنتن رایتل را تست بگیرید اگر خوب بود بهترین گزینه هست که می توانید با موبایل و یا مودم سیمکارتی استفاده کنید.

Farid Saadat
August 6th, 2017, 01:49
سلام،
چرا از سرویس های p2p استفاده نمی کنید ؟

با احترام.

mehriz
August 6th, 2017, 09:22

درود
در مورد ای پی ایرانسل زمان ثبت نام باید حقوقی ثبت نام کنید تا ای پی بدهند.اما مبین نت به اشخاص حقیقی هم ای پی میده

hajigoli
August 9th, 2017, 12:46
سلام،
چرا از سرویس های p2p استفاده نمی کنید ؟

با احترام.

این سرویس چی هست

- - - Updated - - -

مبین نت رومن شنیدم اول میان بررسی میکنن کاملت تحت پوشش باشه و بعد هزینه میگیرن.
نوسان مبین نت فکر کنم کمتر باشه.

من الان جایی که هستم ایرانسل آنتن فورجی خوبی نداره و هر ازگاهی میره روی تری جی. اما توی سایت ایرانسل زده td lte کامل پوشش داره.
به نظرتون در این شرایط که فورجیم با گوشی زیاد خوب نیست از td lte استفاده کنم؟

- - - Updated - - -

سلام
بنده از دو شرکت ایرانسل و مبین نت سرویس تهیه کردم، مقایسه:

1- از نظر کیفیت مودم ایرانسل و مبین نت هر دو با کیفیت هستند.
2- مبین نت نسبت به ایرانسل قطعی و نوسانات بیشتری دارد.
3- سرویس های مبین نت نسبت به ایرانسل قیمت بیشتری دارند.
4- در رابطه با آی پی ثابت اطلاع ندارم اما اصولا هر دو سرویس دهنده این قابلیت را باید دارا باشند. لذا میبایست با شرکت سرویس دهنده تماس بگیرید و سوال کنید.

در محلی که حضور دارید آنتن رایتل را تست بگیرید اگر خوب بود بهترین گزینه هست که می توانید با موبایل و یا مودم سیمکارتی استفاده کنید.

رایتل قبلا داشتم ولی مرتب آی پیش عوض میشه و نوسان هم داره

Farid Saadat
August 9th, 2017, 13:59
این سرویس چی هست

- - - Updated - - -

مبین نت رومن شنیدم اول میان بررسی میکنن کاملت تحت پوشش باشه و بعد هزینه میگیرن.
نوسان مبین نت فکر کنم کمتر باشه.

من الان جایی که هستم ایرانسل آنتن فورجی خوبی نداره و هر ازگاهی میره روی تری جی. اما توی سایت ایرانسل زده td lte کامل پوشش داره.
به نظرتون در این شرایط که فورجیم با گوشی زیاد خوب نیست از td lte استفاده کنم؟

- - - Updated - - -

رایتل قبلا داشتم ولی مرتب آی پیش عوض میشه و نوسان هم داره
سرویس های پوینت تو پوینت هستن. می تونید از پارس آنلاین و شاتل درباره قیمت ها بپرسید ( پیشنهاد من این دو شرکت هستن ). دیش روی پشت بام شما نصب خواهد شد و اینترنت رو از طریق اون خواهید گرفت به جای کابل تلفن. یک هزینه راه اندازی داره ولی ارزشش رو داره چون سرعتتون خیلی عالی خواهد شد.

با احترام.