PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اتصال به ssh بعد تغییر پورت

joomla2
August 5th, 2017, 22:45
سلام دوستان.

پورت ssh سرور اختصاصی را تغییر داد اما دیگه نمیتونم به ssh وصل شم.

از دیتاسنتر بهم سترسی kvm دادن باید چطوری پورت را به همون 22 تغییر بدم؟

365web.online
August 5th, 2017, 22:54
سلام دوستان.

پورت ssh سرور اختصاصی را تغییر داد اما دیگه نمیتونم به ssh وصل شم.

از دیتاسنتر بهم سترسی kvm دادن باید چطوری پورت را به همون 22 تغییر بدم؟

احتمالا پورت مورد نظر بسته است . باید پورت باز بشه

- - - Updated - - -

اگر میخواید برگردونید به قبلی هم باید فایل sshd.conf‌ رو ویرایش کنید و برگردونید به 22 و ssh رو ریستارت کنید. ولی پیشنهاد نمیکنم که این کارو بکنید چون حملات بروت فورس زیادی به این پورت میشه

joomla2
August 5th, 2017, 22:57
احتمالا پورت مورد نظر بسته است . باید پورت باز بشه

چگونه باید باز کنم؟ با دسترسی kvm میشه انجام داد؟

365web.online
August 5th, 2017, 22:59
بله از طریق iptable میشه پورت رو باز کرد. اگر هم csf نصب کردید که حتی راحت تره باز کردن پورت مورد نظر . الان فقط سیستم عامل دارید ؟‌ یا کنترل پنل هم نصب کردید ؟‌ اگر کنترل پنل دارید که خیلی خیلی راحت تر میتونید این کارو بکنید

joomla2
August 5th, 2017, 23:06
بله از طریق iptable میشه پورت رو باز کرد. اگر هم csf نصب کردید که حتی راحت تره باز کردن پورت مورد نظر . الان فقط سیستم عامل دارید ؟‌ یا کنترل پنل هم نصب کردید ؟‌ اگر کنترل پنل دارید که خیلی خیلی راحت تر میتونید این کارو بکنید

فقط سیستم عامل دارم. csf نصب نکردم. از طریق kvm چگونه باید پورت را باز کنم؟ kvm خط فرمان داره؟

365web.online
August 5th, 2017, 23:09
فقط سیستم عامل دارم. csf نصب نکردم. از طریق kvm چگونه باید پورت را باز کنم؟ kvm خط فرمان داره؟

ببینید وقتی از kvm استفاده میکنید یعنی انگار پشت سرور اصلی نشستید
با iptable (اگر فایروال شما هست) از این روش استفاده کنید
https://safeith.github.io/how-to-open-incomming-port-with-iptables.html

joomla2
August 5th, 2017, 23:27
ببینید وقتی از kvm استفاده میکنید یعنی انگار پشت سرور اصلی نشستید
با iptable (اگر فایروال شما هست) از این روش استفاده کنید
https://safeith.github.io/how-to-open-incomming-port-with-iptables.html

دوست عزیز از کدوم قسمت kvm باید دستورات را تایپ کنم؟ تا حالا کار نکردم. انگار جایی برای تایپ کردن دستورات لینوکس نداره
صفحه kvm من مانند تصویر زیر است

365web.online
August 6th, 2017, 09:08
دوست عزیز از کدوم قسمت kvm باید دستورات را تایپ کنم؟ تا حالا کار نکردم. انگار جایی برای تایپ کردن دستورات لینوکس نداره
صفحه kvm من مانند تصویر زیر است

خب در این عکس مشخصه که ارتباط شما کامل برقرار نشده . مطمئن بشید که آخرین نسخه جاوا روی سیستمون نصبه و کار میکنه . چون معمولا به نرم افزار جاوا نیاز دارید