PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای ادامه راه شبکه

lancer
August 3rd, 2017, 20:01
سلام روزتون بخیر از اساتید محترم درخواست راهنمایی داشتم برای ادامه مسیر.
هدف بنده یادگیری و کار در حوزه مجازی سازی هست و تا الان هم دوره های CCNA , LPIC1 و گذروندم خواستم بپرسم برای شروع مجازی سازی به نظرتون از الان شروع کنم زمان مناسبی هست یا اینکه یه مدت در شرکتی به کاراموزی چیزی مشغول به کار بشم تا با محیط عملی اشنا بشم بعد برم به سمت یادگیری مجازی سازی (vmware - citrix)؟ و نکته بعدی اینکه این دوره هایی گذروندم کافیست یا مایکروسافت هم حتما نیاز هست؟
ممنون

one3erver
August 4th, 2017, 15:01
سلام خدمتتون
از نظر من ک برید الان تو خطش به صورت بیسیک کار کنید کم کم آشنا بشید بهتره. اینجوری جدا از یاد گیری خیلی تجربه ها هم بدست میارید.
چون خیلی چیزها هست کثل فوت کوزه گری ک تو کار میشه بهش دست یافت تا آموزش دیدن دوره هاش
موفق باشید

lancer
August 5th, 2017, 11:23
سلام خدمتتون
از نظر من ک برید الان تو خطش به صورت بیسیک کار کنید کم کم آشنا بشید بهتره. اینجوری جدا از یاد گیری خیلی تجربه ها هم بدست میارید.
چون خیلی چیزها هست کثل فوت کوزه گری ک تو کار میشه بهش دست یافت تا آموزش دیدن دوره هاش
موفق باشید

سلام ممنون از پاسختون
منظورتون این هست برم دنبال مجازی سازی بصورت بیسیک کار کنم یا همین سیسکو ویندوز کامل متوجه نشدم ببشخید.