PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا همه سرورها "مجازی سازی" را پشتیبانی می کنند؟

atro13
August 2nd, 2017, 02:56
سلام دوستان عزیز

میخوام بدونم که آیا همه سرورها مجازی سازی رو پشتیبانی می کنند؟ مثلا همه ی مدل های سوپر میکرو؟ یا همه مدل های اچ پی و ‌... ؟

من شنیدم فقط cpu اصل کاریه درسته؟ اینکه cpu باید مجازی سازی رو پشتیبانی کنه.

mizban97
August 2nd, 2017, 03:02
سلام دوستان عزیز

میخوام بدونم که آیا همه سرورها مجازی سازی رو پشتیبانی می کنند؟ مثلا همه ی مدل های سوپر میکرو؟ یا همه مدل های اچ پی و ‌... ؟

بله عزیز درسته.
سروری که از مجازی ساز پشتیبانی نکند که سرور نیست.
روی پردازنده ای که قصد مجازی سازی با اون دارید باید قابلیت Virtualization Technology فعال باشید.
در حال حاظر بیشتر پردازنده های رده بالا و جدید از این قابلیت پشتیبانی میکنند.

Z.eus
August 2nd, 2017, 08:50
سلام دوستان عزیز

درود؛

در صورتی که پردازنده قابلیت vt داشته باشد امکان مجازی سازی میسر خواهد بود. مشخصا سرور های سوپرمایکرو و hp طراحی سخت افزاری ، نوع cpu ها و سایر مواردشان مطابق نیاز سرور طراحی و تولید شده است.

با تشکر.

atro13
August 2nd, 2017, 21:33
خیلی ممتون از راهنماییتون دوست عزیز.
چون یه جایی دیده بودم زده بود سرورهای ویژه مجازی سازی vmware !

الان دیگه متوجه شدم.

بله عزیز درسته.
سروری که از مجازی ساز پشتیبانی نکند که سرور نیست.
روی پردازنده ای که قصد مجازی سازی با اون دارید باید قابلیت Virtualization Technology فعال باشید.
در حال حاظر بیشتر پردازنده های رده بالا و جدید از این قابلیت پشتیبانی میکنند.

- - - Updated - - -

درود بر شما. خیلی ممنون از راهنماییتون

درود؛

در صورتی که پردازنده قابلیت vt داشته باشد امکان مجازی سازی میسر خواهد بود. مشخصا سرور های سوپرمایکرو و hp طراحی سخت افزاری ، نوع cpu ها و سایر مواردشان مطابق نیاز سرور طراحی و تولید شده است.

با تشکر.