PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خسته شدم از هاستینگ ها!

iroo
August 1st, 2017, 20:57
سلام
راستش توی مدتی که تو نت فعالیت داشتم با هاستینگ های مختلفی کار کردم، اما تا بحال هاستینگ وظیفه شناس و دلسوز ندیدم

دیگه خسته شدم، از صبح تیکت دادم هنوز پاسخی داده نشده! این در حالی هست که تازه سایت رو منتقل کردم روی سرور هاستینگ و از زمان انتقال سایت باز نمیشه!!!

سرویس رو ارائه میدی مرد مومن لااقل انصاف داشته باش ببین درست ارائه دادی یا نه

خدا شاهده خسته شدم از دست هاستینگ ها!!!!

الان میگید از هاستینگ معتبر تهیه کنید! والله این جزء 10 هاستینگ برتره!!!

almandata
August 1st, 2017, 21:00
خودتو عصبی نکن عادی میشه @-):63:

safaeean
August 1st, 2017, 21:01
نترسید و اسم ببرید تا درس عبرتی برای بقیه بشه .

iroo
August 1st, 2017, 21:02
خودتو عصبی نکن عادی میشه @-):63:

خدا شاهده از هر کجا هاست تهیه کردم اینطوری اذیت کردن
آخه اگه یه سایت پر بازدید و حجیم باشه میگم میتونه مشکل ایجاد کنه
یه سایت ساده وردپرس که چند تا پست بیشتر نداره که کل حجم بک آپش 200 مگابایته!!!
دو سه روزه سایت قطعه!!!!

ali1232
August 1st, 2017, 21:04
سلام
میزبان 24
وبداده
بنطرم خوب هستند

vpgroup
August 1st, 2017, 21:06
سلام
راستش توی مدتی که تو نت فعالیت داشتم با هاستینگ های مختلفی کار کردم، اما تا بحال هاستینگ وظیفه شناس و دلسوز ندیدم

دیگه خسته شدم، از صبح تیکت دادم هنوز پاسخی داده نشده! این در حالی هست که تازه سایت رو منتقل کردم روی سرور هاستینگ و از زمان انتقال سایت باز نمیشه!!!

با سلام و احترام

متاسفانه از دیروز عصر تا حالا اینترنت کل کشور با قطعی فراوان مواجه شده است. شاید آن ها مثل ما دسترسی به پنل نداشته بودند تا بتوانند تیکت ها رو بخوانند و مورد ها را انجام بدهند

مشکل را عرض کنید برای شما حل شود

موفق باشید

iroo
August 1st, 2017, 21:07
سلام

نه عزیز

- - - Updated - - -

سلام
میزبان 24
وبداده
بنطرم خوب هستند

مهندس ایزدی باهاش کار کردم، تا دو ماه پیش خوب بود، نهایتا نیم ساعته تیکت رو جواب میداد، الان مقداری بد شده پشتیبانیش
میزبان 24 رو کار نکردم
در کل همشون مثل هم هستند، نیرو واسه پیشتبانی در نظر نمی گیرند،

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

متاسفانه از دیروز عصر تا حالا اینترنت کل کشور با قطعی فراوان مواجه شده است. شاید آن ها مثل ما دسترسی به پنل نداشته بودند تا بتوانند تیکت ها رو بخوانند و مورد ها را انجام بدهند

مشکل را عرض کنید برای شما حل شود

موفق باشید

نه عزیز تلفنی هم صحبت کردم، گفتن ارجاء دادیم واحد فنی!!!! تازه صبح با تلفن صحبت کردم! الان شبه فعلا به تیکت جواب داده نشده!

vpgroup
August 1st, 2017, 21:12
نه عزیز تلفنی هم صحبت کردم، گفتن ارجاء دادیم واحد فنی!!!! تازه صبح با تلفن صحبت کردم! الان شبه فعلا به تیکت جواب داده نشده!

با سلام مجدد

در این صورت به احتمال زیاد مثل ما کار های عقب مانده دارند که احتمالا در حال انجام هستند. من از آن ها پشتیبانی نمیکنم فقط میگم یکی دو روزه مشکل اینترنت بوده مثل ما کار های انجام نشده فراوان داشته اند.

همچنین از آپدیت کردن تیکت خودتون (از قبیل چی شد، هنوز منتظرم و ...) پرهیز کنید؛ چراکه تیکت شما از اولویت فعلی خارج میشود و به آخر صف میرود.

موفق باشید

taksis
August 1st, 2017, 21:26
همینه متاسفانه.
چند ماهی میشه رو پارس پک ام.بد نیست نسبتا مشکلاتش از بقیه کمتره.تیکت ام زیر ۵ دقیقه جواب میدن منتها کمک خاصی نمیکنن.یعنی من حس میکنم اون که داره جواب میده یه رباته!
هی با هم چک و چونه می‌زنیم و بحث میکنیم آخر زیر بار نمیره میگه در صورت تمایل فاکتور میدم پرداخت کنید تا خودمون حل کنیم :))

RealHAM
August 1st, 2017, 21:34
سلام
خودتان را ناراحت نکنید. اوضاع وب و هاستیگ فارسی چندان خوب نیست.
اگر مشکل طوری است که ما بتوانیم راهنمایی کنیم بفرمایید تا در حد توان کمک کنیم

با احترام

iroo
August 1st, 2017, 22:08
درود
با کمترین قیمت میتونم سرویس مستقیم از دیتاسنتر براتون تهیه کنم + خودم پشتیبانیتون کنم
در صورت تمایل در ارتباط باشید
تلگرام OmizbanCo
ممنونم از شما
من سرویس نمی خوام

abolfazl200
August 1st, 2017, 22:08
سلام من با دو تا هاستینگ کار می کنم که خیلی پشتیبانی خوب و قوی دارن نت افراز و وب داده بنظرم بهترین هاستینگ ها هستند اگه تونستی باهاشون کار کنید متوجه پشتبانی خوب و کیفیت سرور ها می شوید موفق باشید

iroo
August 1st, 2017, 22:09
سلام من با دو تا هاستینگ کار می کنم که خیلی پشتیبانی خوب و قوی دارن نت افراز و وب داده بنظرم بهترین هاستینگ ها هستند اگه تونستی باهاشون کار کنید متوجه پشتبانی خوب و کیفیت سرور ها می شوید موفق باشید
وب داده رو باهاش کار کردم، انصافا خوبه، جدیدا پشتیبانیش بد شده

AtrafNet
August 1st, 2017, 22:23
هاستینگ های ایرانی همینن به نظرم از یه جایی به بعد شما خودتون تجربه پیدا میکنید و دیگه کمتر پیش میاد تیکت بدید.
من شخصاً با اکثر هاستینگ های ایرانی کار کردم اما بین اونا مثل خیلی های دیگه netafraz.com، parspack.com و webdade.com رو پیشنهاد میکنم.
هیچ کدومشونم بدون مشکل نیستن همه شون حداقل یه موضوعی هست که ممکنه اذیت کننده باشه اما همونطور که گفتم یکم که بگذره طبیعی میشه و خودتونم تجربه پیدا میکنید و خیلی کمتر تیکت میدید :)

ضمناً 10 تای برتر که میگید همیشه بهترین نیستن خیلی از برتر ها که فقط به خاطر یه دلایل جزئی پر فروش شده بودن الان دیگه اکثراً حتی در حد بقیه نیستن.
نمونه اش هاست ایران که تقریباً تمام مشتری هاشون ازشون ناراضی به جا های دیگه منتقل میکنن به جز یه عده معدود وب سایت های دولتی یا یه سری بیچاره که طراحی سایتشون هم به اینا میدن.

همینه متاسفانه.
چند ماهی میشه رو پارس پک ام.بد نیست نسبتا مشکلاتش از بقیه کمتره.تیکت ام زیر ۵ دقیقه جواب میدن منتها کمک خاصی نمیکنن.یعنی من حس میکنم اون که داره جواب میده یه رباته!
هی با هم چک و چونه می‌زنیم و بحث میکنیم آخر زیر بار نمیره میگه در صورت تمایل فاکتور میدم پرداخت کنید تا خودمون حل کنیم :))

منم دقیق همین تصور رو برای پارس پک دارم واقعاً یه جورایی مثل ربات خیلی بی احساس جواب میدن :d
یه بار سر موضوع ارسال نشدن ایمیل ها با PHPMailer بعد از انتقال اسکریپت از یه هاست به هاست پارس پک تیکت میدادم به قول شما هی چک و چونه میزد تا آخر سر خودشونم متوجه شدن که ارسال ایمیلشون مشکل پیدا کرده و هاست منو به سرور دیگه ای منتقل کردن درست شد.

mahdi-relax
August 1st, 2017, 22:32
دوست عزیز سایت های خیلی معتبری نیز در ایران وجود دارن که خدمات هاستینگ میدن شما یه مورد خوب رو در نظر بگیرید از اول تا اخر از همون هاست تهیه کنید
ما چندین ساله از نت افراز استفاده میکنیم و مشکلی نداشتیم تا الان! پشتیبانی شون ساعت 3 شب هم پاسخگو هست

babakebrahimi
August 1st, 2017, 23:56
ما به شما یک هاست رایگان ارائه میدیم همزمان با هاست اصلیتون روی این هاست هم اطلاعاتتون رو بارگزاری کنید هر مشکلی هم بود برای پشتیبانی در خدمتیم
اگر راضی بودید پولش رو پرداخت بکنید راضی نبودید سرویس رو کنسل بکنید
اگر راضی بودید و پولش رو پرداخت کردید، در هر لحظه ای ناراضی شدید بدون تاخیر و بهانه پولتون رو (پول پرداختی برای همون ماه) برگشت میدیم حتی اگر 1 روز از زمان سرویستون باقی مونده باشه

sazsaz
August 2nd, 2017, 00:22
ما به شما یک هاست رایگان ارائه میدیم همزمان با هاست اصلیتون روی این هاست هم اطلاعاتتون رو بارگزاری کنید هر مشکلی هم بود برای پشتیبانی در خدمتیم
اگر راضی بودید پولش رو پرداخت بکنید راضی نبودید سرویس رو کنسل بکنید
اگر راضی بودید و پولش رو پرداخت کردید، در هر لحظه ای ناراضی شدید بدون تاخیر و بهانه پولتون رو (پول پرداختی برای همون ماه) برگشت میدیم حتی اگر 1 روز از زمان سرویستون باقی مونده باشه

دمت گرم خدایی
این حرف منطقیه و صد در صد به نفع شما

navid2zp
August 2nd, 2017, 00:26
hostdl.com

iroo
August 2nd, 2017, 00:41
عزیزان من نیازی به سرویس ندارم، هاست دی ال رو هم خودم تجربه کردم

mizban97
August 2nd, 2017, 00:55
مهندس ایزدی باهاش کار کردم، تا دو ماه پیش خوب بود، نهایتا نیم ساعته تیکت رو جواب میداد، الان مقداری بد شده پشتیبانیش
میزبان 24 رو کار نکردم

اونوقت شما به نیرو ها حقوق پرداخت میکنید؟
عزیز در تمام کشور های خارجی پشتیبانی فنی و حرفه ای پولی هست تنها پشتیبانی لول پایین و معمولی رایگان هست.
حالا شما از هاستینگ های ایرانی انتظار دارید تمام موارد بصورت صحیح براتون انجام بدند؟
باید این مورد در نظر بگیرید شرکت های فعال در این زمینه در شرایط تحریم و سختی دارند خدمات خودشون میدند.

Farid Saadat
August 2nd, 2017, 01:00
سلام،
در صورتی که تمایل داشتید بفرمایید معرفی کنم سرویس دهنده خوب بهتون.
ایمیل :
faridsaadat98@gmail.com

با احترام.

alborz94
August 2nd, 2017, 01:24
سلام دوستان

مشکل هاستینگ ها به جز مساله تحریم ها و مشکلات متعدد پرداخت ها این است که کاربران ایرانی انتظار دارند بدون پرداخت هزینه مناسب بالاترین کیفیت خدمات را دریافت کنند.

اگر مشا در نظر بگیرید یک هاستینگ متوسط اگر بخواهد روزی 3 شیفت 8 ساعته و برای هر شیفت هم فقط یک پشتیبان داشته باشد باید ماهانه حقوق پایه 3میلیون حقوق پرداخت نماید. هزینه های دفتر و هزینه های جاری هم اضافه نمایید.
بعد شما بیاید حساب و کتاب کنید چطور با این قیمت های پایین فروش خدمات می شود این هزینه ها را پرداخت کرد!
لاجرم می شود یک نفر پشتیبان که بالاخره کم می آورد و مشکل ایجاد می کند.

حال هاستینگ های ایرانی و فضای نت ایران اصلا خوب نیست.

به امید روزهای بهتر

majofempire
August 2nd, 2017, 02:34
نه عزیز

- - - Updated - - -

میزبان 24 رو کار نکردم

- - - Updated - - -

هرکدوم رو بگید میگم بله ولی وب داده کارش درسته آقای ایزدی

تازه بهتر شده که بد تر نشده

شما از آقای ایزدی وب داده بگیر نارازی بودی من پولش رو بهت برمیگردونم

alirezakaj
August 2nd, 2017, 03:29
همینه متاسفانه.

پارس عن بگو نه پارس پک
ترافیکش مث خر کمه و مثل خرم گرون میده

iroo
August 2nd, 2017, 08:38
عزیز در تمام کشور های خارجی پشتیبانی فنی و حرفه ای پولی هست تنها پشتیبانی لول پایین و معمولی رایگان هست.
حالا شما از هاستینگ های ایرانی انتظار دارید تمام موارد بصورت صحیح براتون انجام بدند؟
باید این مورد در نظر بگیرید شرکت های فعال در این زمینه در شرایط تحریم و سختی دارند خدمات خودشون میدند.
این حرف ها چیه، بس کنید تو رو خدا
هاست رو خریدم، تلفنی هم هماهنگ کردم، دی ان اس هم ست شده، سه روزه سایت بالا نمیاد! اون موقع ما تحریم هستیم؟ شرایط سخت؟
اون نفری که هاست رو میده نباید ببینه درست هاست رو داده یا نه؟
کمی در قبال مشتری مسئولیت داشته باشید، منظورم کلا شما نیستید هاستینگ ها هستند
من که از هاستینگ نخواستم برام کد بنویسه که!!! یه سایت معمولی وردپرس با پند تا پست بود!
والله چطور کم کاری و بی مسئولیتی خودشون رو ... می کنند

- - - Updated - - -

هرکدوم رو بگید میگم بله ولی وب داده کارش درسته آقای ایزدی

تازه بهتر شده که بد تر نشده

شما از آقای ایزدی وب داده بگیر نارازی بودی من پولش رو بهت برمیگردونم

از وب داده الان ریسیلر دارم، میگم کارشون خوبه
انصافا هم تا اینجا این هاستینگ رو پسند کردم

- - - Updated - - -

سلام دوستان

مشکل هاستینگ ها به جز مساله تحریم ها و مشکلات متعدد پرداخت ها این است که کاربران ایرانی انتظار دارند بدون پرداخت هزینه مناسب بالاترین کیفیت خدمات را دریافت کنند.

اگر مشا در نظر بگیرید یک هاستینگ متوسط اگر بخواهد روزی 3 شیفت 8 ساعته و برای هر شیفت هم فقط یک پشتیبان داشته باشد باید ماهانه حقوق پایه 3میلیون حقوق پرداخت نماید. هزینه های دفتر و هزینه های جاری هم اضافه نمایید.
بعد شما بیاید حساب و کتاب کنید چطور با این قیمت های پایین فروش خدمات می شود این هزینه ها را پرداخت کرد!

به امید روزهای بهتر

سالی 150 هزار تومان برای یک گیگ هاست مبلغ کمی نیست!
از طرفی من پشتیبانی نمیخواستم!!!!!!! اینو بدونید حداقل
هاست خریدم باید سایتم بالا بیاد یا نه؟
هاستینگ توی دو روز بهم تیکت داده دی ان اس ها رو عوض کنید!
سایت از زمان انتقال بالا نبوده!
حالا خدا رو شکر دیشب باز شده
ولی دهن سرویس کردن

- - - Updated - - -

سلام،
در صورتی که تمایل داشتید بفرمایید معرفی کنم سرویس دهنده خوب بهتون.
ایمیل :
faridsaadat98@gmail.com

با احترام.

معرفی کنید اینجا همه ببینند

pouryamb
August 2nd, 2017, 08:49
من برای یک سایت وردپرسی از آبتین وب، ایران سرور، پارس پک، هاست دی ال و نت افراز سرویس گرفتم و با اطمینان کامل میگم که اگر بازدید بالا داشته باشید فقط باید برید روی هاست دی ال و اگر بازدیدتون خیلی بالا نیست نت افراز. بقیه موارد بر اساس تجربه من واقعا سرویسشون افتضاحه و من به شخصه هیچوقت از اونها سرویس نخواهم گرفت.

iroo
August 2nd, 2017, 08:55
من برای یک سایت وردپرسی از آبتین وب، ایران سرور، پارس پک، هاست دی ال و نت افراز سرویس گرفتم و با اطمینان کامل میگم که اگر بازدید بالا داشته باشید فقط باید برید روی هاست دی ال و اگر بازدیدتون خیلی بالا نیست نت افراز. بقیه موارد بر اساس تجربه من واقعا سرویسشون افتضاحه و من به شخصه هیچوقت از اونها سرویس نخواهم گرفت.

ممنونم از شما

wapmaster
August 2nd, 2017, 10:16
سلام ,حقیقتش ما با خیلی از هاستینگ ها کار کردیم پشتیبانی نت افراز و پارس پک فوق العادس ,حالا نمیدونم شما از کدوم سرویس دهنده هاست دارید

ramazan3
August 2nd, 2017, 10:41
ما که از هاست زیاد سر درنمیاریم، بعد از کلی سرچ در اینترنت یک شرکت در زمینه ارائه هاست پیدا کردیم و فکر کردیم عالیه، حالا از حق نگذریم پشتیبانی خوبه ولی همش سایتم قفل هست و خیلی ها ایراد رو از هاست میدونند.
ممنون میشم یک هاست خوب به ما معرفی کنید که واقعا خوب جواب داده باشه.

alborz94
August 2nd, 2017, 11:05
[QUOTE=iroo;1689293

ولی دهن سرویس کردن
[/QUOTE]
سلام دوست عزیز

من نخواستم بگم شما مقصرید با این قیمیتی که شما گفتید و قیمتی حدود 38دلار سالانه میشه باید کیفیت خدمات خوب باشه نه حتی متوسط!!!

ببینید من همون اولین بار که هاست دل همه رو ریخت بیرون 4 تا هاست پیش اونها داشتم. دوباره که راه اندازی کردن دوباره که برگشتن از 2013 تا 2016 ازشون دوتا سرویس داشتم. اونجا هم رفتارهای بد و غیرحرفه ای دیدم.

نت افراز هم از 7 سال پیش سرویس داشتم الان خیلی بهتر از قبل هست ولی بازم بعضی مواقع تیکت ها رو جواب درست نمی دهند.

به همین خاطر هست از 2014 تا حالا خودم سرور گرفتم از جاهای مختلف و مشتریانم رو بردم روی سرورهای خودم. حداقل الان می دونم مشکلی پیش بیاد کی مقصره!!!

امیدوارم موفق باشید

iroo
August 2nd, 2017, 11:10
سلام دوست عزیز

من نخواستم بگم شما مقصرید با این قیمیتی که شما گفتید و قیمتی حدود 38دلار سالانه میشه باید کیفیت خدمات خوب باشه نه حتی متوسط!!!

ببینید من همون اولین بار که هاست دل همه رو ریخت بیرون 4 تا هاست پیش اونها داشتم. دوباره که راه اندازی کردن دوباره که برگشتن از 2013 تا 2016 ازشون دوتا سرویس داشتم. اونجا هم رفتارهای بد و غیرحرفه ای دیدم.

نت افراز هم از 7 سال پیش سرویس داشتم الان خیلی بهتر از قبل هست ولی بازم بعضی مواقع تیکت ها رو جواب درست نمی دهند.

به همین خاطر هست از 2014 تا حالا خودم سرور گرفتم از جاهای مختلف و مشتریانم رو بردم روی سرورهای خودم. حداقل الان می دونم مشکلی پیش بیاد کی مقصره!!!

امیدوارم موفق باشید

برای این قیمت هم دوستانی توی همین تاپیک ادعا می کنند که هاستینگ نباید پشتیبانی کنه و....
کلا یک چیز برای همه مشخص هست: هاستینگ ایرانی ارزش خرید نداره، از هاستینگ خارجی سرویس تهیه بشه بهتره

Farid Saadat
August 2nd, 2017, 11:54
این حرف ها چیه، بس کنید تو رو خدا
هاست رو خریدم، تلفنی هم هماهنگ کردم، دی ان اس هم ست شده، سه روزه سایت بالا نمیاد! اون موقع ما تحریم هستیم؟ شرایط سخت؟
اون نفری که هاست رو میده نباید ببینه درست هاست رو داده یا نه؟
کمی در قبال مشتری مسئولیت داشته باشید، منظورم کلا شما نیستید هاستینگ ها هستند
من که از هاستینگ نخواستم برام کد بنویسه که!!! یه سایت معمولی وردپرس با پند تا پست بود!
والله چطور کم کاری و بی مسئولیتی خودشون رو ... می کنند

- - - Updated - - -

از وب داده الان ریسیلر دارم، میگم کارشون خوبه
انصافا هم تا اینجا این هاستینگ رو پسند کردم

- - - Updated - - -

ولی دهن سرویس کردن

- - - Updated - - -

معرفی کنید اینجا همه ببینند
پيشنهاد مى كنم آلماهاست رو امتحان كنيد. از همه نظر كاملا تاييد مى شوند. پرسنل پشتيباني هم علاوه بر آنلاين بودن دائمى، از دانش فنى بالايى برخوردارند.

با احترام.

satiran
August 2nd, 2017, 14:24
10 سال هست که دارم با irpowerweb کار میکنم چه هاست چه دامنه واقعا میتونم بگم جز بهترین ها هستن و فوق العاد مسئول و متعهد و کار بلد

vpgroup
August 2nd, 2017, 14:44
با سلام و احترام

توصیه میشود از وبسایت های قدرتمند و با سابقه سرویس تهیه کنید؛ چراکه آنها سابقه کار در زمینه هاستینگ را داشته اند و با مشکلات آن آشنا میباشند

موفق باشید

iraniam2000
August 2nd, 2017, 15:54

سلام
اتفاقا من خودم از بیت هاست (byethost.com) هاست خریدم که گیگفا خرید را برام انجام داده بود و مشکلی تو انجمن ویبولتین من پیش اومده بود که یادمه 24 ساعت پشتیبانی اونها مشغول رفع ایراد بودن و تیکت ها هم ده دقیقه ای پاسخ داده میشد ولی چون دامنه ام .ir بود ناچار شدم کوچ کنم و البته تو ایرانی ها هم هاست دی ال برترین هست
نمیدانم این حرف ها را شما از کجاتون در میارین که بله تو خارج سلام هم بدی اول میگن 5 دلار بده بعد و تمام حرف هاتون بدون مدرک هست در حالی که خودتان هم بهتر از همه میدانید پشتیبانی اونجا بی عیب هست
تو ایران هر کی یک کامپیوتر گذاشته جلوش و یک سرور مجازی و یا نهایتا یک سرور از هتزنر و یا دو تا دیتاسنتر ارزان خریده و اسمش را گذاشته شرکت فلان و اگر خدای نکرده طرف سرما بخوره و یا اتفاقی براش بیافته دیگه کسی نیست پشتیبانی کنه ، نمونه اش همین دو هفته قبل اینجا تاپیکی بود که مشتری بعد چندین روز علافی زنگ زده بود که پیگیری کنه کم مانده بود فروشنده از تو گوشی دربیاد تا میخوره طرف را بزنه که من مشکل دارم اونوقت تو زنگ زدی تیکتت را جواب ندادم ؟! یکی هم نبود بگه اومدیم و تو اصلا اتفاقی افتاد و کلا نتونستی بیای نت اونوقت تکلیف اطلاعات مردم چی میشه ؟ اینطوری احتمال از بین رفتن اطلاعات خیلی زیاد هست و هیچ جای دنیا همچین چیزی را شرکت اسمش را نمیزارن و تو این سالها صدها هاستینگ یک شبه غیب شدن و مالکان اونها هم حاضر به جواب دادن به کسانی که سرمایه خودشان را بدست اونها سپرده بودن نیستند
متاسفانه تحریم ها باعث شدن تو ایران اینها را شرکت هاستینگ خطاب کنیم و کاربرها هم ناچار به استفاده از این مثلا شرکت های هاستینگ بشن
از سایه سر تحریم ها ، بلوهاست آمریکا ، هاست با دامنه رایگان را میده ماهی 4 دلار اونوقت تو ایران مرغابی وب طراز ایران چی چی هاست با کلی ادعا هاست میفروشه ماهی 50 تومان بدون پشتیبانی !

http://up.worldup.ir/do.php?thmbf=pic566.png (http://up.worldup.ir/do.php?imgf=pic566.png)

armin.rf
August 2nd, 2017, 16:01
با سلام و احترام
دخالتی در بحثتون ندارم فقط یک نکته
اگر هاستینگ های ایرانی اکثرا نیرو پشتیبانی ندارن دلیلش همین مشتریان هستند
دیگه شکر خدا خودتون تو همین انجمن هستید و می بینید تاپیک زده میشه درخواست سرور مجازی با 5 هزار تومن
بله اگر کمی قیمت ها توسط همگان {حتی خود مجموعه ما} به حد معقولانه برسه همه شرایط بر میگرده
با درامد هاستینگ فعلی تو بهترین شرایط پول تمدید سرور ها در بیاد و یک مقدار هم برای گذر عمر ....

امیدوارم جسارت نکرده باشم به کسی و انشالله سریعا مشکلتون برطرف شه
موفق باشید

alirad
August 2nd, 2017, 16:45
با سلام و احترام
دخالتی در بحثتون ندارم فقط یک نکته
اگر هاستینگ های ایرانی اکثرا نیرو پشتیبانی ندارن دلیلش همین مشتریان هستند
دیگه شکر خدا خودتون تو همین انجمن هستید و می بینید تاپیک زده میشه درخواست سرور مجازی با 5 هزار تومن
بله اگر کمی قیمت ها توسط همگان {حتی خود مجموعه ما} به حد معقولانه برسه همه شرایط بر میگرده
با درامد هاستینگ فعلی تو بهترین شرایط پول تمدید سرور ها در بیاد و یک مقدار هم برای گذر عمر ....

امیدوارم جسارت نکرده باشم به کسی و انشالله سریعا مشکلتون برطرف شه
موفق باشید
در اینکه مشتری ها دنبال سرویس ارزون هستند موافقم ولی این دلیل نمیشه شرکت ها همچنان سرویس بدن اما چون ارزون فروختن پشتیبانی نکنن
اگه درآمدشون کمه مجبور نیستن کارو ادامه بدن برن دنبال یه کار دیگه یا اینکه اولش بگن ما پشتیبان نداریم و سرویس هامون چون ارزونه بی کیفیت هم هست

اما در جواب استارتر محترم
خیلی واضحه بخاطر این از هاستینگ ها خسته شدید که یا دنبال قیمت ارزون بودید یا بدون تحقیق رفتید سراغ شرکت ها
من کلا برای انتخاب سرویسم 3 روز (در مجموع حدودا 12 ساعت) در اینترنت وقت گذاشتم و نظرات مردمو خوندم و نت افراز رو انتخاب کردم . الانم1 سال و نیم هست سرویس دارم و راضیم ازشون
توی همون تحقیقاتم هم به این نتیجه رسیدم 10 تا هاستینگ برتر که اون سایت خارجی انتخاب میکنه ملاک نیست و بعدا که از نت افراز سرویس گرفتم بهم ثابت شد که یه شرکت میتونه توی اون 10 تا نباشه اما سرویسش از 8 تای اونها بهتر باشه
نت افراز جزو 10 تای اون سایت خارجی نیست

gdfire
August 2nd, 2017, 18:07
فقط hostdl.com

k-h
August 2nd, 2017, 18:26
درود
اینکه بالا میاد به خیلی عوامل بستگی داره
شما مشکل چی دارید مشکل وب سرور ؟ دی ان اس ؟یا دیتا بیس ؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (https://www.kakohost.com/support/submitticket.php)

تلفن : 07132319174

تلگرام: @kakohost

ایمیل :info[at]kakohost.com

------------------------------------------------------------------------------------------------
kakohost.com
دارای نماد 2 ستاره

iroo
August 2nd, 2017, 18:43
درود
اینکه بالا میاد به خیلی عوامل بستگی داره
شما مشکل چی دارید مشکل وب سرور ؟ دی ان اس ؟یا دیتا بیس ؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (https://www.kakohost.com/support/submitticket.php)

تلفن : 07132319174

تلگرام: @kakohost

ایمیل :info[at]kakohost.com

------------------------------------------------------------------------------------------------
kakohost.com
دارای نماد 2 ستاره

مشکل من رفع شد، منتها صحبت من اینه که وقتی هاستنگی یک سرویس رو ارائه میشه، خدا رو خوش نمیاد به تیکت با تاخیر 10 ساعته و گاها 24 ساعته پاسخ داده بشه، شما سایتتون هم داغون بشه و بخواهید تیکت بزنید مسلما باید خیلی شانس داشته باشید که یکی دو ساعته جواب بدن و مشکلتون رو رفع کنند
این پشتیبانی ضعیف در هاستینگ ها برای همه قابل لمس هست

ParsWebIT
August 2nd, 2017, 20:44
توصیه میکنم از جایی هاست یا سرور مجازی بگیرید که بتونید با امکانات پنل حداکثر منیج رو خودتون انجام بدین و معطل هاستینگ نباشید

babakebrahimi
August 3rd, 2017, 01:11
پيشنهاد مى كنم آلماهاست رو امتحان كنيد. از همه نظر كاملا تاييد مى شوند. پرسنل پشتيباني هم علاوه بر آنلاين بودن دائمى، از دانش فنى بالايى برخوردارند.

با احترام.
من تجربه خوبی از آلما هاست ندارم
برای مصارف عادی شاید خوب باشند
ولی وقتی به مشکل تخصصی بر میخوری هم رفتار و ادبیاتشون ناجور هست هم اطلاعات و تخصص فنی کافی ندارند

Farid Saadat
August 3rd, 2017, 02:04
من تجربه خوبی از آلما هاست ندارم
برای مصارف عادی شاید خوب باشند
ولی وقتی به مشکل تخصصی بر میخوری هم رفتار و ادبیاتشون ناجور هست هم اطلاعات و تخصص فنی کافی ندارند
بنده فقط قصد راهنمایی کاربر رو داشتم و هرکسی سلیقه شخصی خودش رو داره. ولی تیم آلماهاست رو از نظر فنی بنده تایید می کنم.

با احترام.

clack
August 3rd, 2017, 02:04
سلام

سلام .

پیشنهاد میدم با این وجود سمت هاستینگ نرید .
سرور مجازی تهیه کنید .
سروری که پنلی مثل virtualizor داشته باشه و تمام کار هاتونو خودتون بتونید انجام بدید .
دنبال قیمت هم نباشید به کیفیت اهمیت بدید .

Farid Saadat
August 3rd, 2017, 02:57
سلام .

پیشنهاد میدم با این وجود سمت هاستینگ نرید .
سرور مجازی تهیه کنید .
سروری که پنلی مثل virtualizor داشته باشه و تمام کار هاتونو خودتون بتونید انجام بدید .
دنبال قیمت هم نباشید به کیفیت اهمیت بدید .
با اجازه استارتر،
داشتن پنل ویرچوالایزور آیا دلیل بر عدم اورسل و کیفیت بالاست ؟
جالبه...

با احترام.

clack
August 3rd, 2017, 03:05
با اجازه استارتر،
داشتن پنل ویرچوالایزور آیا دلیل بر عدم اورسل و کیفیت بالاست ؟
جالبه...

با احترام.

نه دوست گرامی
داشتن پنل باعث میشه کاربر در مواقع ضروری خودش کار خودش رو انجام بده .
بدون نیاز به مدیر سرور و درخواست پشتیبانی و صرف هزینه و وقت .

جالبیش دقیقآ اینجاس .:-*

Farid Saadat
August 3rd, 2017, 09:23
نه دوست گرامی
داشتن پنل باعث میشه کاربر در مواقع ضروری خودش کار خودش رو انجام بده .
بدون نیاز به مدیر سرور و درخواست پشتیبانی و صرف هزینه و وقت .

جالبیش دقیقآ اینجاس .:-*
پنل vmware رو هم مي توانند بگيرن و در مواقع ضروري كارشون رو انجام بدن.
بدون نياز به مدير سرور ؟ مدير سرور كارش چيز ديگست كلا! منظور شما سرويس دهنده است نه مدير سرور
درخواست پشتيباني كه به سرعت پاسخ داده بشه، از نظر من بهتر از پنل ويرچوالايزور هست. ويرچوالايزور از نظر كيفي حتي نزديك به vmware هم نمي تونه باشه!

با احترام.

IrIsT
August 3rd, 2017, 10:06
سلام دوستان

به امید روزهای بهتر

با سلام و درود.
ببخشید,یک سوال واسم به وجود آمده!!
سرویس میگیریم و در اونجا پول سرور ذکر شده.حالا کم یا زیاد از حدش.
حالا یک مشکل به وجود میاد.وقتی اصلا چک نمیکنند,یا اینکه نمیدونن مشکل از کجاست و فقط می چرخونن,و یا اینکه مشکل از کانفیگ و یا خود سرور هستش,باید پول واریز شه؟
سوال دوم!
چرا وقتی یک مشکل از خود سایت هستش و به گفته شما باید پول پرداخت شه,مشکل رو دقیق بررسی نمیکنند و مثلا مثل نت افراز بیان بگن که آقا سایت شما این مشکل رو داره و مثلا بازدید رفته بالا و ما تعهد تا این اندازه داریم تو این پکیج و یا این کد مشکل داره و ....,باید این کار رو انجام بدین و یا بدین یکی درست کنه,این مقدار هم هزینه داره,آدم با دل و جون انجام میده.یا میگه نه.دیگه توافق میشه.
اما اکثر جاها,یا الکی میگن ( نمونه زیاد هستش ),یا اصلا مشکل رو بررسی نمیکنن ( حالا میتونن انجام نمیدن یا توانایی ندارن ) و .... چه پولی باید واریز شه؟
اینو بگم جاهایی هستن که کارشون خوبه.حتی توی برترین ها هم نیستن,خدایی هم کار انجام میدن و به فکر هستن.
اما اینکه توقع انجام هر کار و حل هر مشکل که به سایت مربوط نشه و مربوط به سرویس دهنده باشه و دلیل صحیح و کامل و با ذکر اون نداشته باشن,هیچ پولی رو در بر نمیگیره.
بدرود.

almandata
August 3rd, 2017, 10:18
این همه بحث الکی !!!! نتیجه ای هم نداره واقعا !!!

کاربران باید اینو بفهمن سرویسی که بهشون داده میشه (هاست) مدیر سرور بخاطر مشکلش رو ظرف مدت 72 ساعت رفع کنه !!!! البته کاربر هم واقعا توقعات خیلی خیلی بالایی داره

سرور مجازی هم وقتی توی پنل زده میشه بدون مدیریت یعنی هرچی باشه مدیریت نداره !حالا مدیر سرور ،پشتیبانی میخواد به کاربر لطف کنه مشکلشو رفع کنه بحثش جداست اما اگر مشکل رو رفع نکردن دلیل به پشتیبانی بد نداره وظیفه اش تحویل سرور بوده!!!

99 درصد سایت های برای مدیریت و رفع مشکل سرور ماهانه بالای 100 هزار تومان میگیرن !!!

حالا شما توقع دارید مدیر سرور بیاد 5 ساعت برای شما وقت بذاره بخاطر 5 هزار تومان؟!

منطقی فکر کنید تا اینکه بخواید خودتون رو مقصر ندونید همه مشکلات رو بندازید گردن سرویس دهنده !

hostorder
August 3rd, 2017, 10:30

کاربران باید اینو بفهمن سرویسی که بهشون داده میشه (هاست) مدیر سرور بخاطر مشکلش رو ظرف مدت 72 ساعت رفع کنه !!!! البته کاربر هم واقعا توقعات خیلی خیلی بالایی داره

سرور مجازی هم وقتی توی پنل زده میشه بدون مدیریت یعنی هرچی باشه مدیریت نداره !حالا مدیر سرور ،پشتیبانی میخواد به کاربر لطف کنه مشکلشو رفع کنه بحثش جداست اما اگر مشکل رو رفع نکردن دلیل به پشتیبانی بد نداره وظیفه اش تحویل سرور بوده!!!

99 درصد سایت های برای مدیریت و رفع مشکل سرور ماهانه بالای 100 هزار تومان میگیرن !!!

حالا شما توقع دارید مدیر سرور بیاد 5 ساعت برای شما وقت بذاره بخاطر 5 هزار تومان؟!

منطقی فکر کنید تا اینکه بخواید خودتون رو مقصر ندونید همه مشکلات رو بندازید گردن سرویس دهنده !

ما هم چنین مشکلاتی داریم مشتری انتظار داره با ماهی 5 ت که میده همه کار واسش کنیم

clack
August 3rd, 2017, 12:15
پنل vmware رو هم مي توانند بگيرن و در مواقع ضروري كارشون رو انجام بدن.
بدون نياز به مدير سرور ؟ مدير سرور كارش چيز ديگست كلا! منظور شما سرويس دهنده است نه مدير سرور
درخواست پشتيباني كه به سرعت پاسخ داده بشه، از نظر من بهتر از پنل ويرچوالايزور هست. ويرچوالايزور از نظر كيفي حتي نزديك به vmware هم نمي تونه باشه!

با احترام.

خیلی از کاربرا با پنل vmware و حتی ماژول ها و سیستم هایی که طراحی شده برای اینکار به درستی نمیتونند کار کنند .
چون خیلی مواقع باگ دارند و دچار قطعی میشن و یا اینکه نکات خاصی برای قسمت های مختلفی دارند .
یا کاری که کاربر با یه کلیک و خیلی ساده میتونه توی پنل virtualizor انجام بده باید مثلآ با دو کلیک یا بیشتر و به صورت یکم سخت تر توی بقیه پنل ها انجام بده .
قابلیت ها و محیط گرافیکی virtualizor خیلی کاربرپسند تر هست و کلی آموزش توی اینترنت برای کار باهاش وجود داره .

من الکی نمیومد به شما بگم virtualizor . دلیل دارم .
بله من و شما با vmware vsphere خیلی راحت کار میکنیم اما کاربری که خیلی اطلاعاتش پایین هست یا درحد متوسط خیلی مواقع حتی برای کانکت شدن به این پنل میمونه چیکار کنه .
سادگی ، محیط کاربرپسند ، قابلیت های زیاد ، انجام مثلآ هر نصب سیستم عامل فقط با یک کلیک و بدون کار های اضافی مثل ست کردن ای.پی و کلی موارد دیگه رو شما در نظر بگیر .
(البته برای اینکه تاپیک شلوغ نشه و منحرف نشه من آخرین پستم در این مورد توی اینجا هست ، اگر موردی هست خصوصی یا توی یک تاپیک دیگر مربوط به این موضوع ایجاد بشه ،بحث کنیم .)

دقیقآ .
هاستینگ تنها مدیر سرور باید مشکلات سرور رو برطرف کنه . البته این مورد بعضی مواقع زمانبر هست .
سرور مجازی اصولآ self-management هست . یعنی کاربر وقتی سرور مجازی کامل و بدون مشکل تحویل گرفت ، دیگه خودش باید حواسش باشه به استفاده و کار کردن باهاش .
مدیر سرور یا سرویس دهنده هم البته برای مواردی که سطح دسترسی کاربر پایین هست و امکان تغییرات و رفع مشکل رو نداره ،پاسخگو هست .
مشکل کجاست ؟
مشکل انجاست که کاربر میاد میگه مثلآ رم 4 میخوام از هلند با 8 کور cpu و 80 گیگ ssd و بیشتر از 30 تومن نمیتونم خرج کنم . اگه 15 تومن شد که عالیه همین الان میخرم . :d
در این مواقع هم فروشنده عزیز میاد این سرور به کاربر میده با قیمتی که میخواد اما انقدر oversell و limit درنظر میگیره که خودش ضرر نکنه و سودش هم ببره.
کاربر میاد مثلآ taskmanager یا properties باز میکنه میبینه منابع که همونه پس چرا ... ؟:58:
یا از این سرویس با این قیمت انتظار داره پشتیبان 24 ساعته روی سرورش باشه و هرچی مشکل میخوره یا مثلآ مشکل نرم افزاری هم میخوره فروشنده برطرف کنه .

majidisaloo1
August 3rd, 2017, 14:31
با سلام

اعتقاد بنده به عنوان مدیر هاستینگی که سرد و گرم بازار هاستینگ رو دیدم و داریم سرویس میدیم چند ساله اینه که هر کس هر چقدر هزینه میگیره مهم نیست وقتی شما هاست میفروشی و میزبان کاربری هستی پس شما مسئول اینکه به نحو احسن میزبان ایشون باشید هستید . اینکه کم پول میگیرید به خودتون مربوط است و اینکه شما نمیتونید 24 ساعته آنلاین باشید این هم مشکل شماست و ربطی به یوزر نداره
یوزر یک سایت ساده هم داشته باشه فرق نداره انتظار داره هر زمان که سایتش رو زد دردسترس باشه . و وقتی تیکت داد یا تماس گرفت سریعا مشکلش مرتفع بشه
اگه کسی نمیتونه با 5000 تومان سرویس بده و کیفیت خوب بده خوب نده مجبورش که نکردن و اگه به خاطر رقابت میخواد بده و مجبوره بده باز هم نده چون مجبور نیست رقابت بکنه وقتی قدرتش رو نداره .

هر هاستینگی وظیفه اصلیش میزبانی داده و مشتریشه و باید در هر شرایطی پاسخگو باشد .

با سپاس
عیسی لو

navid2zp
August 3rd, 2017, 15:09
تجربه بنده به عنوان کسی که 6-7 سال کاربر هاستینگ ها بودم و افراد زیادی هم مثل بنده اطرفام بودند اینطور بوده:

ببینید این که هاستینگ خوب تو ایران نیست به نظر من چندان ادعای درستی نیست. شاید یک هاستینگ کامل برای همه نوع نیاز ها نباشه یا خیلی کم باشند و محدودیت در تعداد سرویس دهی داشته باشند ولی در کل وجود دارند و شاید دلیل این مسئله که محدودیت هایی در ارائه همه نوع سرویس ها باشه بازار کوچیکتری هست که نسبت به سرویس دهنده های خارجی در اختیار دارند.
یکی از اشتباهاتی که کاربران دارن انتخاب اشتباه سرویس دهنده هست.
ببینید دوستان برای یک سایت ساده با 4 صفحه ساده و روزی 50 کاربر هاستینگ ارزون با پشتیبانی خوب هست و برای سایتی با صد ها هزار یوزر در روز و یک سیستم بسیار سنگین و پیچیده هم هاستینگ مناسب وجود داره. مهم اینه که انتخاب درستی بینشون داشته باشید چون همونطور که گفتم بازار کوچیک هست و سرویس دهنده ها نمی تونن تمامی نیاز ها رو پاسخگو باشند.
به عنوان مثال نت افراز سرویس دهنده خیلی خوبی هست و میزبان سایت های متوسط و تا حدودی سنگین هم هست ولی تعداد سایت های واقعا سنگینی که میزبانی می کنن محدود هست و حتی اگر درخواست هم بدید تا وقتی شرایطش رو نداشته باشند قبول نمی کنند در صورتی که شاید از نظر فنی مشکلی نداشته باشند ولی فقط منابع انسانی یا سخت افزاری مورد نیاز رو ندارند.

سرویس دهنده هایی که ادعا دارند و حرف از این که مشکل از یوزر هست و ... همیشه بوده و هست ولی حقیقت این هست که این سرویس دهنده ها معمولا جزو سرویس دهنده های تاپ و پر کاربر نیستند.
جناب majidisaloo1 توضیحات خوبی دادند. این که شما مسئولیت چه کاربری رو با چه قیمتی به عهده میگیرید انتخاب شماست. چه دلیل داره که مشکلات شما رو باید این دسته از کاربران درک کنند؟ مگه بنده به عنوان یک مدیر سایت کم مشکلات دارم که حالا نگران مشکلات شما هم باشم؟ بنده به شما هزینه پرداخت می کنم که لازم نباشه نگران مشکلات در اون زمینه باشم. اگر شما سرویسی رو به بنده با 5 هزار تومان میدید خوب مسئولیتش رو قبول کنید. مگه کاربری شما رو مجبور به سرویس دهی با مبلغ مشخصی می کنه؟ شما وقتی سرویس ندید خوب کاربر سرویسی دریافت نمی کنه در مقابل انتظاری داشته باشه. اشتباه شما در انتخاب شرایط سرویس دهی به کاربر ربط داره؟ مشکلات تحریم و ... به کاربر ربط داره؟ مگه مشکلات *****ینگ و 1001 مشکل دیگه که مدیر یک سایت درگیرش هست به شما ریط داره و شما درگیرش هستید که انتظار دارید حالا کاربران شما هم شرایط شما رو درک کنن؟ همه ما تو این شرایط داریم کار می کنیم و شما بخشی از مشکلات رو حل می کنید و بقیه هم بخش دیگری رو تا در نهایت یک سرویس نهایی در اختیار کاربران و مردم این کشور قرار بگیره.
و مورد دیگه این که خیلی از سرویس دهنده ها همچنان بخش قوانین و توضیحات شفافی ندارن که جای تاسف داره

هزینه نیرو ها رو پس کی پرداخت می کنه؟ شما از جیب میدید؟ یا از درامدی که از طرف همین کاربر ها به شما میرسه پرداخت میشه؟

خیر عزیز در هیچ کشور خارجی اینچنین نیست و اگر شرکتی پشتیبانی پولی ارائه میده شک نکنید برخوردی خاص با اون کاربر میشه و این دلیل نمیشه حقوق سایر کاربران نادیده گرفته بشه.
تمام دنیا انتظار میره موارد به صورت صحیح انجام بشه. مگه هزینه بابت چی پرداخت می شه؟ یک پنل ساده؟ اصل رقابت میگه سرویس دهنده ای کاربر بیشتر جذب می کنه که قیمت پایینتر و کیفیت بهتری در سرویس دهی و پشتیبانی ارائه کنه و تا وقتی رقابت وجود داره شما نمی تونید انتظار داشته باشید همیشه یک حدی باشه. اتفاقا کاملا برعکس هست و هر روز قیمت کاهش و کیفیت افزایش پیدا می کنه و سرویس دهنده ها به سمتی میرن که با کمترین هزینه بتونن بهترین سرویس رو بدند

در مورد تحریم هم عرض کردم مشکل فقط به شما ربط داره نه کاربر. این که چه مقدار هزینه هم دریافت کنید باز هم تصمیم شما هست پس هزینه ای رو دریافت کنید که در قبال اون بتونین این مشکلات رو حل کنید.
کاربران خودشون به اندازه کافی مشکلات دارند و شما تنها کسی نیستید که این وسط مشکل دارید. شما هزینه دریافت می کنید که این مشکلات رو مدیریت کنید تا مدیر یک سایت بتونه سایر مشکلات رو مدیریت و حل کنه

majidisaloo1
August 3rd, 2017, 15:13
تجربه بنده به عنوان کسی که 6-7 سال کاربر هاستینگ ها بودم و افراد زیادی هم مثل بنده اطرفام بودند اینطور بوده:

ببینید این که هاستینگ خوب تو ایران نیست به نظر من چندان ادعای درستی نیست. شاید یک هاستینگ کامل برای همه نوع نیاز ها نباشه یا خیلی کم باشند و محدودیت در تعداد سرویس دهی داشته باشند ولی در کل وجود دارند و شاید دلیل این مسئله که محدودیت هایی در ارائه همه نوع سرویس ها باشه بازار کوچیکتری هست که نسبت به سرویس دهنده های خارجی در اختیار دارند.
یکی از اشتباهاتی که کاربران دارن انتخاب اشتباه سرویس دهنده هست.
ببینید دوستان برای یک سایت ساده با 4 صفحه ساده و روزی 50 کاربر هاستینگ ارزون با پشتیبانی خوب هست و برای سایتی با صد ها هزار یوزر در روز و یک سیستم بسیار سنگین و پیچیده هم هاستینگ مناسب وجود داره. مهم اینه که انتخاب درستی بینشون داشته باشید چون همونطور که گفتم بازار کوچیک هست و سرویس دهنده ها نمی تونن تمامی نیاز ها رو پاسخگو باشند.
به عنوان مثال نت افراز سرویس دهنده خیلی خوبی هست و میزبان سایت های متوسط و تا حدودی سنگین هم هست ولی تعداد سایت های واقعا سنگینی که میزبانی می کنن محدود هست و حتی اگر درخواست هم بدید تا وقتی شرایطش رو نداشته باشند قبول نمی کنند در صورتی که شاید از نظر فنی مشکلی نداشته باشند ولی فقط منابع انسانی یا سخت افزاری مورد نیاز رو ندارند.

سرویس دهنده هایی که ادعا دارند و حرف از این که مشکل از یوزر هست و ... همیشه بوده و هست ولی حقیقت این هست که این سرویس دهنده ها معمولا جزو سرویس دهنده های تاپ و پر کاربر نیستند.
جناب majidisaloo1 توضیحات خوبی دادند. این که شما مسئولیت چه کاربری رو با چه قیمتی به عهده میگیرید انتخاب شماست. چه دلیل داره که مشکلات شما رو باید این دسته از کاربران درک کنند؟ مگه بنده به عنوان یک مدیر سایت کم مشکلات دارم که حالا نگران مشکلات شما هم باشم؟ بنده به شما هزینه پرداخت می کنم که لازم نباشه نگران مشکلات در اون زمینه باشم. اگر شما سرویسی رو به بنده با 5 هزار تومان میدید خوب مسئولیتش رو قبول کنید. مگه کاربری شما رو مجبور به سرویس دهی با مبلغ مشخصی می کنه؟ شما وقتی سرویس ندید خوب کاربر سرویسی دریافت نمی کنه در مقابل انتظاری داشته باشه. اشتباه شما در انتخاب شرایط سرویس دهی به کاربر ربط داره؟ مشکلات تحریم و ... به کاربر ربط داره؟ مگه مشکلات *****ینگ و 1001 مشکل دیگه که مدیر یک سایت درگیرش هست به شما ریط داره و شما درگیرش هستید که انتظار دارید حالا کاربران شما هم شرایط شما رو درک کنن؟ همه ما تو این شرایط داریم کار می کنیم و شما بخشی از مشکلات رو حل می کنید و بقیه هم بخش دیگری رو تا در نهایت یک سرویس نهایی در اختیار کاربران و مردم این کشور قرار بگیره.
و مورد دیگه این که خیلی از سرویس دهنده ها همچنان بخش قوانین و توضیحات شفافی ندارن که جای تاسف داره

هزینه نیرو ها رو پس کی پرداخت می کنه؟ شما از جیب میدید؟ یا از درامدی که از طرف همین کاربر ها به شما میرسه پرداخت میشه؟

خیر عزیز در هیچ کشور خارجی اینچنین نیست و اگر شرکتی پشتیبانی پولی ارائه میده شک نکنید برخوردی خاص با اون کاربر میشه و این دلیل نمیشه حقوق سایر کاربران نادیده گرفته بشه.
تمام دنیا انتظار میره موارد به صورت صحیح انجام بشه. مگه هزینه بابت چی پرداخت می شه؟ یک پنل ساده؟ اصل رقابت میگه سرویس دهنده ای کاربر بیشتر جذب می کنه که قیمت پایینتر و کیفیت بهتری در سرویس دهی و پشتیبانی ارائه کنه و تا وقتی رقابت وجود داره شما نمی تونید انتظار داشته باشید همیشه یک حدی باشه. اتفاقا کاملا برعکس هست و هر روز قیمت کاهش و کیفیت افزایش پیدا می کنه و سرویس دهنده ها به سمتی میرن که با کمترین هزینه بتونن بهترین سرویس رو بدند

در مورد تحریم هم عرض کردم مشکل فقط به شما ربط داره نه کاربر. این که چه مقدار هزینه هم دریافت کنید باز هم تصمیم شما هست پس هزینه ای رو دریافت کنید که در قبال اون بتونین این مشکلات رو حل کنید.
کاربران خودشون به اندازه کافی مشکلات دارند و شما تنها کسی نیستید که این وسط مشکل دارید. شما هزینه دریافت می کنید که این مشکلات رو مدیریت کنید تا مدیر یک سایت بتونه سایر مشکلات رو مدیریت و حل کنه

با سلام
ما الآن توی شیفت روز 8 نیرو و توی شفت عصر 4 نیرو و در شیفت شب 2 نیرو داریم خوب شرکتی وقتی یوزر هاش بالاست باید هم هزینه بکنه و اینطور نیست که بخواهیم روز اول استارت رو با چند سال بعد یکی بکنیم .

poyagh
August 3rd, 2017, 15:15
سلام.
طبق تجربه‌ای که داشتم:
پشتیبانی
نت افراز (90-92): عالی با دانش فنی بالا
ehost.ir (92-93): فوق العاده پولکی با دانش فنی بالا
وب داده یا آسیاسازان قدیم (93-96): تا 95 عالی بود اما اخیراً: خوب (بدلیل تاخیرهای نسبتاً زیاد در پاسخگویی) با دانش فنی بالا
lasterloc.com (96): نه چندان خوب و تاخیر در پاسخگویی / فقط قبل خرید سریع جواب میدن با دانش فنی متوسط
ovh-web.in (96): فوق العاده مذخرف - اصلاً سرویس رو تحویل نداد و پولمو پس گرفتم (احتمالاً با دانش فنی افتضاح)

navid2zp
August 3rd, 2017, 15:17
با سلام
ما الآن توی شیفت روز 8 نیرو و توی شفت عصر 4 نیرو و در شیفت شب 2 نیرو داریم خوب شرکتی وقتی یوزر هاش بالاست باید هم هزینه بکنه و اینطور نیست که بخواهیم روز اول استارت رو با چند سال بعد یکی بکنیم .

دقیقا
هاستینگی که در طول زمان کاربرانش افزایش پیدا می کنه نیاز به کارمندان بیشتری داره و خوب طبیعتا درامد بیشتری هم داره
اگر شرکتی درامد مناسب رو برای استخدام نیروی مورد نیاز نداره به نظر بنده ضعف مدیریت اون مجموعه هست

ahmad4u
August 3rd, 2017, 16:13
10 سال هست که دارم با irpowerweb کار میکنم چه هاست چه دامنه واقعا میتونم بگم جز بهترین ها هستن و فوق العاد مسئول و متعهد و کار بلد

تاييد ميشه

mrfatahi
August 5th, 2017, 00:25
باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز من حق را به شما میدم منم از هرجا هاست میگرفتم سریع ساس بند میشد و هاست قطع میشد و پشتیبانی ضعیفی هم داشتن ولی از وقتی با اکسین دیتا (https://cp.oxindata.com/aff.php?aff=6) آشنا شدم تمام مشکلاتم با هاستینگ ها حل شد اینم لینکشه دوست عزیز استفاده کنید در صورت نارضایتی من پاسخگوی شما هستم https://cp.oxindata.com/aff.php?aff=6 انشالله مشکلتون هم برطرف بشه با این سایت خوب مدیر عالی

majidisaloo1
August 5th, 2017, 10:46
باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز من حق را به شما میدم منم از هرجا هاست میگرفتم سریع ساس بند میشد و هاست قطع میشد و پشتیبانی ضعیفی هم داشتن ولی از وقتی با اکسین دیتا (https://cp.oxindata.com/aff.php?aff=6) آشنا شدم تمام مشکلاتم با هاستینگ ها حل شد اینم لینکشه دوست عزیز استفاده کنید در صورت نارضایتی من پاسخگوی شما هستم https://cp.oxindata.com/aff.php?aff=6 انشالله مشکلتون هم برطرف بشه با این سایت خوب مدیر عالی

کد بازاریابی خوبی دارید .....
آی دی 6 هم هست