PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجي حياتي براي بهترين شركت ارائه دهنده هاست ؟ !

Ariya
December 31st, 2010, 12:23
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز.

من كه تو تاپيك قبلي به نتيجه اي نرسيدم گفتم كلا" يك تاپيك براي اين كار بزنم !

دوستان بهترين شركت ارائه كننده هاست كه خودتون دارين استفاده مي كنيد و سرورهاي عالي در خارج داشته باشه كدام هست ؟

شرايط زير را هم در صورت امكان داشته باشه:

1.فضا : 1 گیگ یا بیشتر.

2.پهنای باند : نامحدود.

3.همچنین آپ تایم بسیار بالا داشته باشه! (تاكيد ميكنم واقعی باشه !).

4.قرارداد کتبی براي امنيت و ديگر موارد .(خیلی مهمه).

5.پشتيباني قوي و فوري 24 ساعته.(نه قرار باشه 1000 تا زنگ و.... براي يك مشكل زده بشه شايد خواستم ساعت 2 صبح تماس بگيرم !).

6.ترجيحا" لينوكس.

منتظر پیشنهادات شما در همين تاپيك هستم.

با تشكر فراوان.

ارادتمند شما.

آريا.

pardishosting
December 31st, 2010, 12:59
شما برو بهترین و بزرگترین شرکت های هاست دنیا ، بگو من می خوام امنیتم رو تضمین کنید ، ببین چی می گند ! (حالا کتبیش به کنار)
اگه این موردش رو فاکتور بگیری بقیه موارد از نظر ما حل هست علی الخصوص آپتایمش .

RezaFH
December 31st, 2010, 13:04
این سوال من رو جواب بدید تا در صورتی که منطقی ببینم ، جواب بدم :)

SIZE]

5.پشتيباني قوي و فوري 24 ساعته.(نه قرار باشه 1000 تا زنگ و.... براي يك مشكل زده بشه شايد خواستم ساعت 2 صبح تماس بگيرم !).

برای این 5 مورد چقدر حاضرید خرج کنید ؟

taghikhani
December 31st, 2010, 13:13
پهنای باند نامحدود نداریم. کلیه موارد رو دقیق بفرمایید که آفر بدم.

---
December 31st, 2010, 13:39
بهترين شركت ارائه كننده هاست
WILDWESTDOMAINS.COM (http://www.webhosting.info/webhosts/reports/WILDWESTDOMAINS.COM)

Ariya
December 31st, 2010, 20:24
پهنای باند نامحدود نداریم. کلیه موارد رو دقیق بفرمایید که آفر بدم.

با سلام.

در پست اول گفتم !

Rezash
December 31st, 2010, 21:06
كسي كه بهتون تضمين امنيت 100 درصد به صورت كتبي اون هم براي هاست اشتراكي داد دو حالت داره :
1. چيزي از امنيت نميدونه !
2. مورد اول + دروغ گويي بيش نيست !
شما ميتونيد در خواست خودتون رو به اين صورت بنويسيد :‌ تضمين امنيت در حد مطلوب.
مثلا مشكلات هسته سيستم عامل ،‌ باگ هاي خود php ، باگ هاي برنامه اي كه خود شما نصب مي كنيد نميتونه در اين تضمين سهيم باشه
اما نبايد هم طوري باشه هر كي شل آپلود كرد root access بگيره ،‌ يا كلا براحتي نفوذ پذير نباشه...

RezaFH
December 31st, 2010, 22:03
من هنوز منتظر جواب هستم

دوست عزیز اگر میخواید من هاستی با این شرایط حاضرم ارائه بدم : روی سرور اختصاصی برای سایت شما با هزینه راه اندازی حدود 2 میلیون و هزینه ماهانه 1.5 میلیون تومن (ماه اول 3.5 میلیون تومن)
با پورت 100 مگابیت unmetred و تضمین امنیت در حد عالی (100% نمیشه) و آپتایم بالای 99.9% و پشتیبانی 24 ساعته تلفنی واقعی + قرارداد رسمی شرکتی

اگر خواستید در خدمتم :)

taghikhani
December 31st, 2010, 22:06
با سلام.

در پست اول گفتم !

نامحدود که نداریم. از اینجا میتونید کاستومایز کنید:
Iranian WebHosting Group - Order Form (http://whg.ir/hub/order/?pid=139&skip=1)

bijans
January 1st, 2011, 01:30
دوست عزیز،

نظر بقیه در مورد امنیت کاملاً صحیح است. با این اوصاف در خدمت هستیم. پلن های ما را ببینید.

نت سازان هاست نامحدود براي سايت شما (http://www.netsazan.com/)

pardishosting
January 1st, 2011, 02:07
من هنوز منتظر جواب هستم

دوست عزیز اگر میخواید من هاستی با این شرایط حاضرم ارائه بدم : روی سرور اختصاصی برای سایت شما با هزینه راه اندازی حدود 2 میلیون و هزینه ماهانه 1.5 میلیون تومن (ماه اول 3.5 میلیون تومن)
با پورت 100 مگابیت unmetred و تضمین امنیت در حد عالی (100% نمیشه) و آپتایم بالای 99.9% و پشتیبانی 24 ساعته تلفنی واقعی + قرارداد رسمی شرکتی

اگر خواستید در خدمتم :)

این اقا اگر همچین درخواستی داده ، برای این بوده که یا اطلاعاتش کافی نیست یا به پستش بعضی از همکارای نامحترم خوردند ، شاید هم سایتش زیاد هک شده !
شما می تونید خیلی منتطقی جوابش رو بدید ، کلا عادت دارید به کاربران این طور جواب بدید حتما ؟

delta
January 1st, 2011, 12:05
این اقا اگر همچین درخواستی داده ، برای این بوده که یا اطلاعاتش کافی نیست یا به پستش بعضی از همکارای نامحترم خوردند ، شاید هم سایتش زیاد هک شده !
شما می تونید خیلی منتطقی جوابش رو بدید ، کلا عادت دارید به کاربران این طور جواب بدید حتما ؟

حالا مثلا شما خیلی منطقی جوابش رو دادید؟ بازم رضا جوابش رو داد (شما فقط فرضیات رو دادید و جوابش رو ندادید)
دور از جناب ایشون بعضی کاربرا رو باید همان اول قانع کرد تا بعد خرید هر نیم ساعت تیکت نزنند! هاست اشتراکی خواسته نه سرور خصوصی که 24 ساعته پشتیبانش بیدار باشه! اگر 1 میلیون خرج میکردند بله پشتیبانش 24 ساعته حتی 6 صبح جواب میداد! ولی 1 گیگ هاست اشتراکی دیگه چی هست که طرف 24 ساعت بیدارش باشه؟

RezaFH
January 1st, 2011, 12:25

کسانی که اینجا هستند میدونن که من نه اسپم میدم و نه حرف بیخود میزنم !
عادت هم ندارم اینطور جواب بدم ، اینطور جواب مخصوص کسانی هست که خودشون همچین جوابی رو میخوان ;)

برای پستم 3 تا دلیل دارم :
1- ایشون 3 بار تاپیک با متن و عنوان مشابه باز کردند !!
2- اگر ایشون عضو جدید بودند و مطمعن بودم که این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f3/17392/) رو ندیده اند ، حق میدادم و همچین حرفی نمیزدم.
3- با توجه به دو مورد بالا ، گفتم احتمالا درخواستشون واقعی هست و منم آفر دادم.

نتیجه : اگر آفر من مناسب ایشون نیست ، یا باید درخواستشون منطقی باشه یا اینکه جواب منطقی رو قبول داشته باشند.

موفق باشید :)

Ariya
January 1st, 2011, 12:36
حالا مثلا شما خیلی منطقی جوابش رو دادید؟ بازم رضا جوابش رو داد (شما فقط فرضیات رو دادید و جوابش رو ندادید)
دور از جناب ایشون بعضی کاربرا رو باید همان اول قانع کرد تا بعد خرید هر نیم ساعت تیکت نزنند! هاست اشتراکی خواسته نه سرور خصوصی که 24 ساعته پشتیبانش بیدار باشه! اگر 1 میلیون خرج میکردند بله پشتیبانش 24 ساعته حتی 6 صبح جواب میداد! ولی 1 گیگ هاست اشتراکی دیگه چی هست که طرف 24 ساعت بیدارش باشه؟

با سلام.

من موندم شما يوزر رو چي مي بينيد ؟

كسي كه هيچي نمي فهمه ! ؟

شايدم خودتون رو خيلي سطح بالا و آخرش مي دونين ؟

كسي كه داره پول مي گيره بايد تاكيد ميكنم بايد خدمات بده و از نظر من 24 ساعت و خواسته هاي يوزر رو تا حد توان جواب بده !

چرا : چون يوزري مثل من كه هاستينگ قبلي اون نتونست به سايت من كه ترافيك بالايي داره جواب بده ميخواد براي شروع يك هاست 1 گيگ بگيره ببينه جوابگوي سايتش هست و اومدو ساعت 2 صبح سايت داون شد اون موقع نكنه توقع دارين يوز صبر كنه صبح بشه تماس بگيره ؟ يا اين تيكت لعنتي رو كه بعضي ها تازه گيها براي دررفتن از زير بار مسئوليت و هزار تا جنگولك بازي ديگه باب كردن بزنه ! ؟

من نمي دونم من اينجور فكر ميكنم يا واقعا" تازه گي ها بعضي خدمات دهنده ها توقع دارن يوزر همون اول يك پول زيادي بكنه تو حلق خدمات دهنده و تاره خفه هم بشه و هرچي خدمات دهنده گفت بگه چشم ! ؟

به نظر من خدمات دهنده بايد شرايط يوزر رو انجام بده و يا رك بگه نمي تونه !

با تشكر فراوان.

SabaData
January 1st, 2011, 13:01
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز.

من كه تو تاپيك قبلي به نتيجه اي نرسيدم گفتم كلا" يك تاپيك براي اين كار بزنم !

دوستان بهترين شركت ارائه كننده هاست كه خودتون دارين استفاده مي كنيد و سرورهاي عالي در خارج داشته باشه كدام هست ؟

شرايط زير را هم در صورت امكان داشته باشه:

6.ترجيحا" لينوكس.

منتظر پیشنهادات شما در همين تاپيك هستم.

با تشكر فراوان.

ارادتمند شما.

آريا.

سلام
دوست عزیز برای این سرویس ماهانه 1 ملیون تومان هزینه میگیریم و در عوض قرارداد کتبی و رسمی با مهر شرکت تقدیمتون می کنیم و امنیت رو تضمین میکنیم تا جایی که اگه مشکلی برای سایتتون پیش اومد هزینه رو بهتون برگشت می زنیم و اگر سایتتون داون شد به ازای هر ساعت داون بودن مبلغ 40 هزارتومان بهتون خسارت میدیم. برای پشتیبانی هم یک شماره موبایل مخصوص شما میدیم که در ساعات غیر اداری بجای زنگ زدن به شرکت مستقیم با اون شماره تماس بگیرید.
البته این شفاف سازی رو بکنم که الآن سرویس های ما این قدرت و امنیت رو ندارند که تو بالا گفتم ولی اگه شما این هزینه رو بپردازید برای شما سرویس کاملا اختصاصی میدیم.
در کل این تاپیک شما اشتباه هست. نه بخاطر درخواست هایی که دارین. بلکه بخاطر اینکه تو این انجمن خواستید که کاربر ها براتون سرویس دهنده معرفی کنید درصورتیکه اینجا اکثریت سرویس دهنده هستند و هرکس خودش رو معرفی خواهد کرد.

delta
January 1st, 2011, 13:11
با سلام.

كسي كه هيچي نمي فهمه ! ؟

كسي كه داره پول مي گيره بايد تاكيد ميكنم بايد خدمات بده و از نظر من 24 ساعت و خواسته هاي يوزر رو تا حد توان جواب بده !

چرا : چون يوزري مثل من كه هاستينگ قبلي اون نتونست به سايت من كه ترافيك بالايي داره جواب بده ميخواد براي شروع يك هاست 1 گيگ بگيره ببينه جوابگوي سايتش هست و اومدو ساعت 2 صبح سايت داون شد اون موقع نكنه توقع دارين يوز صبر كنه صبح بشه تماس بگيره ؟ يا اين تيكت لعنتي رو كه بعضي ها تازه گيها براي دررفتن از زير بار مسئوليت و هزار تا جنگولك بازي ديگه باب كردن بزنه ! ؟

من نمي دونم من اينجور فكر ميكنم يا واقعا" تازه گي ها بعضي خدمات دهنده ها توقع دارن يوزر همون اول يك پول زيادي بكنه تو حلق خدمات دهنده و تاره خفه هم بشه و هرچي خدمات دهنده گفت بگه چشم ! ؟

با تشكر فراوان.

شما حرف من رو خوندید که انتقاد هم میکنید؟ همونطوری که خودتون هم گفتید وقتی پول میگیره آن پول اندازه داره... کم بده مشخصه کیفیت و خدمات کمتری میگیره.بیشتر بده مطمعنا خدمات بهتری هم میگیره.. دوستان رو هم که دیدید؟ 1 میلیون میگیرند 24 ساعته پاش بیدار میمونند.. مطمعنا ارزش یک هاست 5 هزار تومانی به اندازه زدن خواب و خوراک نیست! هر چی بیشتر بدی بیشترم آش میخوری!

RezaFH
January 1st, 2011, 13:19
كسي كه هيچي نمي فهمه ! ؟
با تشكر فراوان.

نوشتن با فونت بزرگ مثل حرف زدن با صدای بلند یا داد زدن میمونه !

شما چرا نمیگید که چقدر میخواید هزینه کنید ؟ (بولد نوشتن برای تاکید هست)

شما خودت با ماهی 2-3 هزار تومن ، حاضری برای مدت 30 روز و 24 ساعته جوابگوی یک نفر مشتری باشی ؟
کسی مشتری رو نفهم حساب نمیکنه ، اما کسی خودش رو هم نفهم و حمال حساب نمیکنه که بیاد برای چندر قاز (شندر قاز) ، 24 ساعته جوابگوی شما باشه و هر مشکلی داشته باشید توی دو ثانیه براتون حل کنه !!!
برای اینکه واقعا پشتیبانی 24 ساعته داشته باشید باید هزینه کنید که هزینه اون ماهانه 1 میلیون تومن هست.
اگر میتونید بپردازید ، که هیچ. اگر نه اصلا حرفشم نزنید !
امنیت و آپتایم هم همچنین

مثال معروف : به اندازه ای که پول میدی ، آش میخوری (تازه مقدار به کنار ، آش هم خوب و بد داره ;) )

Ariya
January 1st, 2011, 22:10
با سلام و تشكر.

سرويس مورد نظر با تمامي شرايط من اونم نه با ماهي 1 ميليون تومان (قابل توجه بعضي از دوستان ! )بلكه كمتر به صورت قرارداد كتبي تهيه شد !

با تشكر از همه دوستان.

MagicVps.Com
January 1st, 2011, 23:04
در صورت امکان بگید که با چه قیمتی و یا از چه شرکتی تهیه شد سرویس
در جواب دادن به قیمت تهیه شده و یا نام شرکت ارایه دهنده سرویس مختار هستد
با تشکر

pardishosting
January 2nd, 2011, 00:06
با سلام و تشكر.

سرويس مورد نظر با تمامي شرايط من اونم نه با ماهي 1 ميليون تومان (قابل توجه بعضي از دوستان ! )بلكه كمتر به صورت قرارداد كتبي تهيه شد !

با تشكر از همه دوستان.
اگرچه بعیده ولی امیدوارم به مشکل نخورید .... چون ادمی که برای امنیت تضمین بده یا معنی امنیت رو نمی دونه یا مفهوم تضمین رو !