PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحي بنر فلش 60*468

sayeh
December 31st, 2010, 11:13
با سلام
دوستان نياز به يك طراح بنر دارم كه بتونه، بنرهاي در حد همين بنرهاي شركت مهر هاست يا ماهان هاست كه تو سايت تبليغ دارند براي بنده انجام دهد. هزينه را هم بفرمائيد.
تذكر : نمونه كار فراموش نشود !!!!

itjavani
December 31st, 2010, 11:21
iranbanner.ir

P30Tools
January 3rd, 2011, 02:13
چندین بار به ایران بنر میل زدم و جواب ندادن!

maroofi
January 3rd, 2011, 02:53
یک توصیه دوستانه
فلش کار نکنید ! اولا که مشکل پلیر رو دارید ( چه داخل مرورگرها چه داخل موبایل و...)
دوما gif کار کنید ولی با متخصصش کار کنید. کسی باشه که رنگ بندی بلد باشه
سوما اینکه از جایی الگو نگیرید
برای طراح حرفه ای این مساله توهین هست هم برای خودتون مشکل سازه چون که اگر طراح کارشو بلد باشه و با رنگها اشنایی داشته باشه هیچ وقت نمیاد از الگوی شما استفاده کنه بر اساس چیزی که میدونه ( اگر بلد باشه ) یک بنر میسازه که هم نیاز سایت شما رو رفع کنه هم با رنگ بندی بقیه سایتها هماهنگ باشه. که متاسفانه 90 درصد بنرهای ایرانی یا محتوای زردی دارند یا اینکه رنگ بندی درستی ندارند.
بازهم اختیار با شماست.

itjavani
January 3rd, 2011, 11:56
چندین بار به ایران بنر میل زدم و جواب ندادن!

ایشون اکثر مواقع در دسترس هستند...باهاشون تماس بگیرید بعد از هماهنگی در سایت سفارش بدید به محض آماده شدن کار فاکتور واسه شما صادر میکنند و بعد از پرداخت فاکتور سفارشتون تحویل داده میشه!

کارشون بسیار حرفه ای هست و من به شخصه از کار باهاشون لذت میبرم!

P30Tools
January 3rd, 2011, 14:56
شما میتونید به لذت بردنتون ادامه بدید!
اصولا من جواب ندادن رو بی احترامی می دونم.

dade24
January 3rd, 2011, 15:45
دوست عزیز به نظر من سعی کن خودت یاد بگیری خیلی بهتره ....
1706

ببین من برا خودم طراحی کردم خیلی ضعیفه ولی بازم free است

P30Tools
January 3rd, 2011, 16:58
لووول! از اون حرفا بودا!
مثله اینه بری ساندویچی بعد یه مشتری دیگه بیاد تو بگه بابا کاری نداره خودت برو خونه درست کن!