PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چندتا سوال راجبه whmcs

m2020k2012
July 30th, 2017, 22:22
سلام وقت بخیر
چندتا سوال راجبه اسکریپت whmcs دارم
1-آیا به اخرین ورژن whmcs ارزش داره اپدیت شه یعنی مشکلی - باگی چیزی نداره؟
2-من الان اسکریپت ورژن 6.3.1 هست میخوام به اخرین ورژن اپدیت کنم باید به ترتیب اپدیت کنم ورژن ها را یا همینجوری میشه اپدیت کرد؟
باتشکر

armin.rf
July 30th, 2017, 22:39
با سلام و احترام
خوب مسلما اپدیت مفید هستش ولی اگر با نسخه فعلی مشکلی ندارید تعغیری ایجاد نکنید
+
قبل از اپدیت حتما بک اپ داشته باشید

tebyanhosting
July 30th, 2017, 22:43
سلام وقت بخیر
2-من الان اسکریپت ورژن 6.3.1 هست میخوام به اخرین ورژن اپدیت کنم باید به ترتیب اپدیت کنم ورژن ها را یا همینجوری میشه اپدیت کرد؟
باتشکر

سلام

ورژن ما هم 6.3.1 هست و موردی نداره همین باشه و به گفته دوست عزیز armin.rf اگه خواستید اپدیت کنید بکاپ بگیرید موردی شد ریستور کنید

Reza G
July 30th, 2017, 22:46
یقیناً یه برتری داشته که نسخه جدید منتشر کردند. از نظر ظاهری که بهتر شده. یه سری بخش ها هم بهش اضافه شده مث گزارش کران جاب و آدرس های فرندلی تر و ...

برای آپدیت هم می تونید مستقیم از 6.3.1 به 7.2.3 به روز رسانی کنید ولی قبلش حتماً بکاپ بگیرید. دیتابیس و فایل ها.

babakebrahimi
July 30th, 2017, 23:01
اگر از نسخه های نال شده استفاده میکنید و مشکلی خاصی باهاشون ندارید پیشنهاد میکنم آپگرید نکنید چون نسخه های جدیدتر هنوز امتحان خودشون رو پس ندان (فقط نال شده ها مورد بحث هست)
ولی اگر نسخه اورجینال استفاده میکنید حتما آپگرید کنید

vpgroup
July 31st, 2017, 00:15
سلام وقت بخیر
باتشکر

با سلام و احترام
شب شما بخیر!

طبق صحبت های دوستان مسلماً آپدیت به نسخه های جدید برتر هایی نسبت به نسخه های قبلی خود دارد. همچنین اگر نسخه سیستم فعلی شما جوابگوی کار شما میباشد نیازی به ارتقاء ندارید.

حتما بکاپی داشته باشید تا در هنگام آپدیت اگر مسیری اشتباه شد بتوانید ریستور کنید.

موفق باشید

gharibion
July 31st, 2017, 01:45
به 7.2.3 با خیال راحت اپدیت کنید , به صورت مستقیم اپدیت می شود .

alborz94
August 1st, 2017, 16:20
دوست عزیز سلام:53:

اگر نسخه نال استفاده می کنید و مشلی ندارید اصلا آپگرید نکنید به مشکل برخواهید خورد. من چند دسال قبل این اشتباه رو مرتکب شدم ولی الان لایسنس استفاده می کنم.

اگر لایسنس دارید اول فول بکاپ تهیه کنید و بعد از اون هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک به آخرین نسخه آپگرید کنید. همون طور که دوستان گفتند
مستقیم از 6.3.1 به 7.2.3 آپدیت میشه.

موفق باشید