PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در رابطه با dmca سایت خارجی و از دست دادن مالکیت دامنه

ColdWorld
July 30th, 2017, 12:56
با سلام
دوستان ما یه سایت داریم خارجیه،یه موضوعی هست خیلی نگرانم کرده اونم از دست دادن مالکیت دامنه به دلیل قانون dmca است!
امکانش هست که دامنه رو کلاً بزنن بببندن؟؟؟ راه حل؟ دوستان لطفاً شرکت کنید و رانمایی بدید

OMIDTU5
July 30th, 2017, 14:07
با سلام
دوستان ما یه سایت داریم خارجیه،یه موضوعی هست خیلی نگرانم کرده اونم از دست دادن مالکیت دامنه به دلیل قانون dmca است!
امکانش هست که دامنه رو کلاً بزنن بببندن؟؟؟ راه حل؟ دوستان لطفاً شرکت کنید و رانمایی بدید

دامین رو معمولا خیر . چون معمولا از دامین هوییز میگیرن و به هاست ایبوز میفرستن و هاست هم بلافاصله اکانت شما رو ساسپند میکنه . در بدترین شرایط اگه اون شرکت یا شخصی که شکایت کرده خیلی پیگیر و جدی باشه ممکنه سرور بکاپتون رو هم بهتون نده !

بنده قبلا به دلیل قانون dmca سرویسم رو بستن ولی خوشبختانه بکاپ رو بهم دادن . سرویس دهنده هم ifastnet انگلیس بود

navid2zp
July 30th, 2017, 14:10
معمولا با دامین هایی که فقط اطلاعاتی رو منتشر می کنن مشکل خاصی ندارن و در نهایت از طریق سرور پیگیر میشند
اینجور موارد بیشتر برای سرویس هایی بوجود میاد که مثلا فایل هایی که دارای کپی رایت هستند رو میزبانی می کنن و به شکایات پاسخگو نیستند و از طریق سرور هم نتونستن پیگیری چندانی انجام بدند

ColdWorld
July 30th, 2017, 14:35
مرسی دوستان
مشکل اینجاست که ما در سرور دیگری که مال خودمونه فایلهارو میزبانی میکنیم و یه بار ابیوز داشتیم که فوری برطرف شده.بنده نگران دامین هستم یعنی یه روز بیام ببینم دامین مسدود شده سوالم اینه که کدوم شرکتها حق بستن دامین رو دارن و کدوم ها ندارن یا نمیبندن؟

navid2zp
July 30th, 2017, 14:43
سختگیری روی دامین های .com و .net و ظاهرا بیشتره. حداقل با توجه به تعداد دامین هایی که با این پسوند بسته شدند
دامین اصلی رو که خوب فایلی روش میزبانی نمیشه
برای دامین مربوط به میزبانی فایل هم توصیه می کنم یک دامینی که سختگیریه کمتری روش هست رو استفاده کنید. سایت های مشابه رو بررسی کنید دامین هایی که ظاهرا سختگیری کمتری هست رو میتونید پیدا کنید
.ru ظاهرا یکی از این موارد هست
.ir هم احتمالا باید در زمینه کپی رایت سختگیری کمتری داشته باشه
در کل برای دامین مربوط به فایل ها اگرر اتفاقی رخ بده چندان هم مهم نیست
به هر حال خیلی سریع میتونید عوض کنید و شاید 5 دقیقه هم وقت نگیره و کسی هم متوجه نمیشه

ColdWorld
July 30th, 2017, 15:56
سختگیری روی دامین های .com و .net و ظاهرا بیشتره. حداقل با توجه به تعداد دامین هایی که با این پسوند بسته شدند
دامین اصلی رو که خوب فایلی روش میزبانی نمیشه
برای دامین مربوط به میزبانی فایل هم توصیه می کنم یک دامینی که سختگیریه کمتری روش هست رو استفاده کنید. سایت های مشابه رو بررسی کنید دامین هایی که ظاهرا سختگیری کمتری هست رو میتونید پیدا کنید
.ru ظاهرا یکی از این موارد هست
.ir هم احتمالا باید در زمینه کپی رایت سختگیری کمتری داشته باشه
در کل برای دامین مربوط به فایل ها اگرر اتفاقی رخ بده چندان هم مهم نیست
به هر حال خیلی سریع میتونید عوض کنید و شاید 5 دقیقه هم وقت نگیره و کسی هم متوجه نمیشه

یک دامین .download خریداری شده.و در حال تنظیم هستم که لینکها با این دامین قابل دسترسی باشن.
نگرانی من از دامین .dowload نیست بلکه دامین اصلی ماست که برند ما محسوب میشه.

navid2zp
July 30th, 2017, 16:11
اگر فایلی روش هاست نشه زیاد به مشکل نمی خورید
نهایت اگر درخواستی مبنی بر حذف پستی اومد پیگیر باشید
ولی خوب پسوند های دیگه رو هم بگیرید برای روز مبادا فکر بدی نیست
میتونید اطلاع هم بدید به کاربراتون که اگر دامین اصلی به مشکل خورد یه دامین جایگزین مراجعه کنن
یا کلا از یک دامین امن تر استفاده کنید و دامین .com رو ریدایرکت کنید روی اون

ColdWorld
July 30th, 2017, 17:03
اگر فایلی روش هاست نشه زیاد به مشکل نمی خورید
نهایت اگر درخواستی مبنی بر حذف پستی اومد پیگیر باشید
ولی خوب پسوند های دیگه رو هم بگیرید برای روز مبادا فکر بدی نیست
میتونید اطلاع هم بدید به کاربراتون که اگر دامین اصلی به مشکل خورد یه دامین جایگزین مراجعه کنن
یا کلا از یک دامین امن تر استفاده کنید و دامین .com رو ریدایرکت کنید روی اون
هیچ فایلی روی هاست اصلی (میزبانی سایت) قرار نگرفته اصلاً.دامین لینک های دانلود رو هم اپدیت کردم و کاملاً مستقل شدند از سایت.
دامین اصلی ما .co هستش.