PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید : راه اندازی سایت فروش فایل

Nomix
July 30th, 2017, 11:41
سلام دوستان

دوستانی که در این زمینه فعالیت کردن و یا اطلاعتی دارند لطفا راهنمایی کنند

در مواردی مثل تامین فایل ها و به روز بودن ، مشکلات مدیریت و مشتری ها ، هزینه ها ، نوع اسکریپت و ...

سپاس

vpgroup
July 30th, 2017, 13:22
سلام دوستان

در مواردی مثل تامین فایل ها و به روز بودن ، مشکلات مدیریت و مشتری ها ، هزینه ها ، نوع اسکریپت و ...

سپاس

با سلام و احترام
ظهر شما بخیر!

بله سایت فروش فایل تقریبا سایتی میباشد که تجربه نشان داده است وقت بذارید موفق میشوید

هر سیستمی در ابتدای راه خود با یک سری مشکلاتی رو به رو میباشد که با تامل میتوانید آن ها را حل کنید. هزینه های جانبی ندارد فقط هزینه های طراحی (وبسایت + قالب) میباشد.

نوع اسکریپت هم میتوانید از اسکریپت های دانلود به ازای پرداخت استفاده کنید و نیاز به طراحی اختصاصی نمیباشد

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

Bozurg
July 30th, 2017, 13:26
سلام دوستان

سپاس

اصل هزینه شما هاست ومیزبانی هست، اگر فایل هاتون برای مخاطب جذاب باشه و طولانی مدت نگهش دارین احتمالا موفق میشید.
اما ممکن هست چند سال بدون درآمد فقط هزینه هاست کنین.

اسکریپت و برنامه اپن سورس هم براش زیاد هست که کمی وقت بزارید به چیزی که میخواید برسید.

من خودم از پرستا استفاده کردم.

Nomix
July 30th, 2017, 13:58
با سلام و احترام
ظهر شما بخیر!

بله سایت فروش فایل تقریبا سایتی میباشد که تجربه نشان داده است وقت بذارید موفق میشوید

هر سیستمی در ابتدای راه خود با یک سری مشکلاتی رو به رو میباشد که با تامل میتوانید آن ها را حل کنید. هزینه های جانبی ندارد فقط هزینه های طراحی (وبسایت + قالب) میباشد.

نوع اسکریپت هم میتوانید از اسکریپت های دانلود به ازای پرداخت استفاده کنید و نیاز به طراحی اختصاصی نمیباشد

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

اصل هزینه شما هاست ومیزبانی هست، اگر فایل هاتون برای مخاطب جذاب باشه و طولانی مدت نگهش دارین احتمالا موفق میشید.
اما ممکن هست چند سال بدون درآمد فقط هزینه هاست کنین.

اسکریپت و برنامه اپن سورس هم براش زیاد هست که کمی وقت بزارید به چیزی که میخواید برسید.

من خودم از پرستا استفاده کردم.

ممنون از توضیحات

خب فایل ها چطور باید تامین بشه و مهمتر به روز نگه داریم
مشتریان چه مشکلاتی میتونن داشته باشن که نیاز به پشتیبانی داشته باشه
آیا روی قیمت گذاری فایل ها اصول خاصی هست

vpgroup
July 30th, 2017, 14:02
ممنون از توضیحات

با سلام و احترام مجدد

شما میتوانید فایل ها را در پکیجی تهیه کنید. اگر مایل به دریافت پکیج هستید با من در تماس باشید

همچنین مشکلات اولیه همیشه میباشد. میتوانید با طراحی سایت و طراحی قالب اختصاصی (البته این مورد اگر مایل باشید لزوماً حتمی نمیباشد میتوانید در گوگل با جستجو قالبی رایگان پیدا کنید)
مشکلات اولیه را شناسایی و رفع نمائید ولی بدانید مشکلات خاصی ندارد. از این بابت خیالتان آسوده خاطر باشد

قیمت گذاری هم معمولا اصول خاصی نمیباشد هر شخص میتواند به میزان بودجه خود قیمت ها را تعیین نماید

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

Bozurg
July 30th, 2017, 19:06
ممنون از توضیحات

من الان دقیقا نمیدونم شما چه فایلی بفروشی که این رو بهت بگم
فروش pdf جزوه فایل هست، فروش اسکریپت و برنامه هم فایل هست، فروش موزیک هم فایل هست.

اما یه اصول ثابتی در مورد فروش هر چیزی در این موارد وجود داره اونم تقاضا هست. هر چی تقاضا بیشتر باشه قیمت کم تر میشه و البته درآمد بیشتر.

فرض کن فایل مورد بحث یه ترک موزیک هست، بندی که موزیک رو تهیه میکنه استودیو و ... میشه هزینه ها خوب هزینه رو حساب میکنی میشه ده میلیون تومن.
حالا تقاضا برای این ترک بر اساس مارکت استادی که داری هست ده هزار یوزر
یعنی سهم هر یوزر براساس مارکت استادی میشه هزار تومن.
30% ریسک رو اور میکنی برای واریانس خطای مارکت استادی قیمت میشه حدود 1420 تومن
بر میگردی به مارکت استادی میبینی ده هزار خرید در طول مدت 6 ماه انجام میشه
پس هزینه های جاری و ثابت سایت برای 6 ماه هم بهش اضافه میکنی که مثلا اینجا میگیریم 580 تومن که عدد رند 2000 در بیاد.

خوب حالا شما از 10 میلیون تومن در طول 6 ماه باید حداقل توقع 12% سود داشته باشی پس اونم به قیمتت اضافه میکنی. البته این حداقل هست در ایران با توجه به نرخ تورم.
ممکن هست توقعت بیشتر باشه اگر بازارت کشش داره میتونی بکنیش 400%

AHFgroup
August 1st, 2017, 00:40
در صورت نیاز در خدمتم ,سایت داریم محتوا هم آپلود شده
file365.ir
الان 2-3ماه هست نرسیدم بهش
ولی در کل اوکی هست ,
فایل خواستی یا مورد دیگه در خدمتم

saeed.mihan
August 1st, 2017, 00:57
می توانید از وردپرس و افزونه EDD یا Easy Digital Downloads برای فروش فایل استفاده کنید.