PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نشان ندادن تعداد لایک های گوگل پلاس

SaeedFazlollahzadeh
July 29th, 2017, 21:00
سلام
https://developers.google.com/+/web/+1button/
کد رو از این جا گرفتم و توی سایت گذاشتم. این جا فقط دکمه لایک داره که ریدایرکت میشه به گوگل پلاس.
قبلا یادمه تعداد لایک های پیج گوگل پلاس مون رو هم نشون می داد اما الان نه.

همون کد قبلی که الان روی سایت هست هم تعداد لایک ها رو نشون نمیده. نه کد عوض شده و نه هیچی.
راهی هست دوباره بشه تعداد لایک های پیج رو نشون داد؟

parish
July 30th, 2017, 01:28
این مشکل منم هست تازگی های اینجوری شده.
دوستان کسی می دونه دلیلش چیه؟

aligoli
July 30th, 2017, 01:48
با چیز چی نشون میده ؟ چیز !

parish
July 30th, 2017, 01:53
نشون نمیده

SaeedFazlollahzadeh
July 30th, 2017, 09:49
خیر جناب، با اون هم فرقی نداره. ظاهرا خود گوگل غیرفعالش کرده.
http://up.vbiran.ir/uploads/23867150139189813530_gus.png
ببینید عکس رو، با چیز و بی چیز، سایت راحت بالا میاد و این عکس هم توی سایت هست و فرقی نداره آی پی داخل باشه یا خارج.

خود سایت plus.google.com چیز هست که خب وقتی روی این آرم گوگل پلاس توی سایت کلیک کنم بالا نمیاد، که مشکلم این نیست.

gigarayaneh
July 30th, 2017, 10:52
با سلام
دوستان این مشکل به تازگی برای همه اتفاق افتاده!
آیا راه حلی هست که بشه درستش کرد.
دیگه نه تعداد نمایش داده میشه و نه اینکه میتوانید روی آن کلیک کرده و عدد را اضافه یا کم یا اینکه مطلب را شیر کرد!

parish
July 30th, 2017, 10:55
با سلام
دوستان این مشکل به تازگی برای همه اتفاق افتاده!
آیا راه حلی هست که بشه درستش کرد.
دیگه نه تعداد نمایش داده میشه و نه اینکه میتوانید روی آن کلیک کرده و عدد را اضافه یا کم یا اینکه مطلب را شیر کرد!
با ***** شکن میشه روش کلیک کرد و مطلب رو شیر کرد.

aligoli
July 30th, 2017, 11:08
خدارو شکر، همه سایت ها رو مجبور کرده بود ازش استفاده کنن، خود گوگل متوجه شد چیز جذابی نیست.

gigarayaneh
July 30th, 2017, 13:01
یعنی گوگل بسته
یا اینکه کدها عوض شده
یا چیلتر شده و ...

SaeedFazlollahzadeh
July 30th, 2017, 13:05
ببینید من مشکلم شیر کردن مطلب نیست! این رو که میشه با آی پی خارجی هم شیر کرد. دیدن پیج هم مشکلم نیست.

مشکلم اینه که توی صفحه اصلی سایت خودم دیگه تعداد لایک های پیج گوگل نشون داده نمیشه.

تو گوگل که سرچ کردم ظاهرا کدی برای نمایش دادن تعداد لایک نبود. یعنی حالا یا من بد سرچ کردم یا کسی این مشکل رو نداشت هنوز