PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ببخشید دامنه های ir هم توسط ریسلو تحریم شدن؟

iroo
July 29th, 2017, 20:16
سلام
این امروز برام ایمیل اومده!

http://s8.picofile.com/file/8301991450/spu_ea68c8_ogi2_3cwn3bmfojjlb56e.jpg

واقعیت داره؟

keyhan7
July 29th, 2017, 20:21
سلام برای منم ازین ایمیلا اومده
فکر کنم حواسشون نیست که برای دامنه های ای ار نفرستن پیامو

mizban97
July 29th, 2017, 20:31
با سلام

خیر عزیز دامنه های . آی آر شامل تحریم نیستند.
ایمیل ایران سرور اتوماتیک بدون در نظر گرفتن مشخصات واقعی ارسال شده است.

با تشکر.

m2n
July 29th, 2017, 20:35
سلام
این امروز برام ایمیل اومده!

http://s8.picofile.com/file/8301991450/spu_ea68c8_ogi2_3cwn3bmfojjlb56e.jpg

واقعیت داره؟

فکر کنم هول شدن فله ای زدن. برای منم اومده :71:

SaeedFazlollahzadeh
July 29th, 2017, 20:54
Selected: .com
.ir
.net
.us
.gov
.uk
.eu
iq
.ip
.in
.asia
.me
.all
.
.
.
Or
Send to all Domains

Send to all Domains has been selected

Sending...

Mail has successfully sent to the all domain holders around the f*cking universe, even in Mars and Mercury:D

-Oops, why ccTLD domains dude?

+Never mind bro, just send it:D

-Damn u

سناریوی ایران سرور به زبان ساده

k-h
July 29th, 2017, 23:48
خیر دامنه های ملی جزو تحریم نیست و هیچ جای نگرانی برای دامنه های بین المللی هم نیست مالکیت به نامتون هست فقط باید تا چند ماه دیگه منتقل کنید دامنه به یک رجیستر دیگری .

در مورد ارسال ایمیل هم Select all domain Country iran زدن نیومدن دامنه ir جدا کنند مثل اینکه خیلی عجله داشتند که بترسونند کاربرا و دامنه ها بیارن سمت خودشون

vpgroup
July 30th, 2017, 01:06
با سلام و احترام

خیر دامنه های ایرانی جزء تحریم نمیباشند. این مورد مربوط به اشتباه گروه ایران سرور میباشد. خیالتان آسوده باشد.

موفق باشید

websazha
July 30th, 2017, 11:40
با سلام

دوستان مورد اصلی برای ایشون توضیح بدید چرا ...!
دامنه .IR یک شناسه یا همان دامنه ملی برای ایران می باشد دوست عزیز و ثبت کننده د امنه nic می باشد که ارتباطی به این شرکت نداشته و نمی تواند داشته باشد,و موردی پیش نخواهد آمد هیچ زمان مگر آنکه به طور کلی اینترنت کل کشور را قطع کنند که آن زمان هم با تغییر دی ان اس به دی ان اس های داخلی باز سایت ها با دامنه .IR باز می شوند اگر سرور ها در ایران باشند و نیز همه روی اینترانت قرار بگیریم.

ایران سرور هم بر اساس جستجوگر ایمیل و یا بانک ایمیل که دارد از کاربران ایرانی اطلاع رسانی می کند که صاحب فلان اگر دامنه دارید که وقتی هویز میگیرید و ثبت کننده دامنه این شرکت هست در خطر هستید و یا تشریف بیارید پیش ما با خوب خوش به سعادتتون با خیر شدید جای دیگه منتقل کنید به هر صورت.

iroo
July 30th, 2017, 11:45
با سلام

دوستان مورد اصلی برای ایشون توضیح بدید چرا ...!
دامنه .IR یک شناسه یا همان دامنه ملی برای ایران می باشد دوست عزیز و ثبت کننده د امنه nic می باشد که ارتباطی به این شرکت نداشته و نمی تواند داشته باشد,و موردی پیش نخواهد آمد هیچ زمان مگر آنکه به طور کلی اینترنت کل کشور را قطع کنند که آن زمان هم با تغییر دی ان اس به دی ان اس های داخلی باز سایت ها با دامنه .IR باز می شوند اگر سرور ها در ایران باشند و نیز همه روی اینترانت قرار بگیریم.

ایران سرور هم بر اساس جستجوگر ایمیل و یا بانک ایمیل که دارد از کاربران ایرانی اطلاع رسانی می کند که صاحب فلان اگر دامنه دارید که وقتی هویز میگیرید و ثبت کننده دامنه این شرکت هست در خطر هستید و یا تشریف بیارید پیش ما با خوب خوش به سعادتتون با خیر شدید جای دیگه منتقل کنید به هر صورت.

من کاملا میدونم، فقط این کار ایران سرور داره اذیت کننده میشه، روزی چند تا از این ایمیل ها دارم

Kian
July 30th, 2017, 13:06
من کاملا میدونم، فقط این کار ایران سرور داره اذیت کننده میشه، روزی چند تا از این ایمیل ها دارم

در جیمیل و یاهو ، گزینه ای به نام ریپورت اسپم هست، کافیه چند بار اون دکمه ریپورت رو داخل همون ایمیلها بزنید و تمام .

hoka
July 30th, 2017, 21:48
در جیمیل و یاهو ، گزینه ای به نام ریپورت اسپم هست، کافیه چند بار اون دکمه ریپورت رو داخل همون ایمیلها بزنید و تمام .

کاش دکمه ای برای ریپورت کاسبان تحریم هم بود