PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرخ ارز - افزایش کنترل نشده ، و غیرعادی

meysam021
July 28th, 2017, 13:00
سلام ، دوستان بنده الان نزدیک 2 ماهه دارم چک میکنم نرخ ارزو ، هرروز بالا رفت ، یورو از 4150 تومن ، الان شده 4650 ، این نرخی هستش که میفروشن صراف ها ، تازه اونایی که با انصاف باشن ، صرافی های درون شهر ، که نگم براتون
اینجور بخواد پیش بره یورو به 5000 تومنم کشیده میشه ، تا کی ؟ کسی خبر نداره این همه افزایش برای چی هست ، همین چند تومنی که اضافه شده ، 2 میلیون اختلاف قیمت برای ما ایجاد کرده ، آدم زورش میاد ، برا مشتری هم افزایش قیمت بزنی ، سریع تیکت میده میگه آقا بعد چند ماه شما افزایش دادی این مشتری مداری نیست ، واقعا این وسط مای سرویس دهنده باید چیکار کنیم.
به کی بگیم ، پدرمون در اومد ، تو این بازار ارز که نشد یک روز بدون دردسر بگذره.

majidisaloo1
July 29th, 2017, 09:52
شما اصلا باید قیمت هات هر روز متناسب با نرخ ارز باشه
برای مثال خوده ما هر روز و هر فاکتوری که صادر میشه متناسب با نرخ ارزه روز است حتی 550 پسوند دامنه ای که داریم .

aligoli
July 29th, 2017, 09:57
برای مثال خوده ما هر روز و هر فاکتوری که صادر میشه متناسب با نرخ ارزه روز است حتی 550 پسوند دامنه ای که داریم .

چطور 550 پسوند دامین رو اتوماتیک اپدیت میشن با قیمت روز ارز ؟

365web.online
July 29th, 2017, 11:08
یک ماژول whmcs هست که تمام قیمتها رو شما به دلار یا یورو وارد می‌کنید و بعد فقط روزانه قیمت ارز رو داخلش مشخص میکنید و اتوماتیک تبدیلش میکنه به ریال

aligoli
July 29th, 2017, 11:19
یک ماژول whmcs هست که تمام قیمتها رو شما به دلار یا یورو وارد می‌کنید و بعد فقط روزانه قیمت ارز رو داخلش مشخص میکنید و اتوماتیک تبدیلش میکنه به ریال

اون راضی کننده نبود، دو سال پیش تست کردم.

meysam021
July 29th, 2017, 12:31

قربانت شوم ، شما اینو درک میکنی ، مشتری که این مورد رو درک نمیکنه ، البته برخی مشتریا
افزایش قیمت ایجاد کنیم ، میگن کلاهبردارید ، سرویس رو پر کردیم دارید باج میگیرید ، آدم آتیش میگیره با این حرفا
بعضیا وقت هزینه خودشون رو میبینن ، کاری به مای سرویس دهنده ندارند که تورم هست قیمت ها روز به روز دارند بالا میرن ، یکی هم نیست به داد ما برسه ، یه دفه از 4150 بشه 4650 زورش میگیره آدم
تازه مالیات هم قراره برامون بذارند ، میفرمایی پاشیم بریم از جیب هم بذاریم خارجیا سود کنن ما دارو ندارمون رو از دست بدیم.

Farid Saadat
July 29th, 2017, 12:58
قربانت شوم ، شما اینو درک میکنی ، مشتری که این مورد رو درک نمیکنه ، البته برخی مشتریا
افزایش قیمت ایجاد کنیم ، میگن کلاهبردارید ، سرویس رو پر کردیم دارید باج میگیرید ، آدم آتیش میگیره با این حرفا
بعضیا وقت هزینه خودشون رو میبینن ، کاری به مای سرویس دهنده ندارند که تورم هست قیمت ها روز به روز دارند بالا میرن ، یکی هم نیست به داد ما برسه ، یه دفه از 4150 بشه 4650 زورش میگیره آدم
تازه مالیات هم قراره برامون بذارند ، میفرمایی پاشیم بریم از جیب هم بذاریم خارجیا سود کنن ما دارو ندارمون رو از دست بدیم.
پیشنهاد من از دست دادن چنین مشتری هایی هستند. آدم خیلی بهتره 2 تا مشتری با درک بالا داشته باشه و سرویس خوب به اونا بده تا اینکه بخواد 200 تا مشتری بدون درک داشته باشه که با یک چنین تغییری اسم آدم رو کلاه بردار بذارند. 2 روز دیگه یک مشکلی برای کل هتزنر پیش بیاد، برندتون نابود میشه کامل توسط همین اشخاص ولی اگر مشتری هاتون درک داشته باشن، مشکلی براتون پیش نخواهد اومد.

با احترام

Mehrvarzan
July 29th, 2017, 13:57
اون راضی کننده نبود، دو سال پیش تست کردم.

سلام دوست عزیز
من این ماژول رو برای سایت خودم نوشتم که نرخ تمامی محصولات رو به صورت دلار و یورو وارد میکنم و اتوماتیک نرخ به ریال تغییر میکنه. نرخ دلار و یورو هم یک دقیقه یک بار از صرافی میرداماد دریافت میشه.
در مورد نرخ ارز هم باید بگم دلار خیلی ریز داره بالا میره ولی یورو چون نرخ جهانیش هم داره بالا میره نسبت به دلار برای همین توی ایران هم نرخش سریعتر رشد کرده

pardishosting
July 29th, 2017, 14:28
این بنده خدا دردش چی بود ... جواب همکاران چی بود ... ... شما تا کجا می خواید ارز رو به ریال تبدیل کنید ؟ یعنی دوستان اصلا ناراحت نیستند با تبدیل دلار به تومان مشکلات حل میشه !!!!!!!! ...

aligoli
July 29th, 2017, 14:35
سلام دوست عزیز
من این ماژول رو برای سایت خودم نوشتم که نرخ تمامی محصولات رو به صورت دلار و یورو وارد میکنم و اتوماتیک نرخ به ریال تغییر میکنه. نرخ دلار و یورو هم یک دقیقه یک بار از صرافی میرداماد دریافت میشه.
در مورد نرخ ارز هم باید بگم دلار خیلی ریز داره بالا میره ولی یورو چون نرخ جهانیش هم داره بالا میره نسبت به دلار برای همین توی ایران هم نرخش سریعتر رشد کرده

کدوم صرافی توی میرداماد ؟
دوست صمیمیم یه صرافی بزرگ اونجا دارن، اسم صرافی چیه ؟

بعد هم نرخ حواله یورو با اسکناسش تفاوت داره ها.

ashadata
July 29th, 2017, 15:12
سلام ، دوستان بنده الان نزدیک 2 ماهه دارم چک میکنم نرخ ارزو ، هرروز بالا رفت ، یورو از 4150 تومن ، الان شده 4650 ، این نرخی هستش که میفروشن صراف ها ، تازه اونایی که با انصاف باشن ، صرافی های درون شهر ، که نگم براتون
اینجور بخواد پیش بره یورو به 5000 تومنم کشیده میشه ، تا کی ؟ کسی خبر نداره این همه افزایش برای چی هست ، همین چند تومنی که اضافه شده ، 2 میلیون اختلاف قیمت برای ما ایجاد کرده ، آدم زورش میاد ، برا مشتری هم افزایش قیمت بزنی ، سریع تیکت میده میگه آقا بعد چند ماه شما افزایش دادی این مشتری مداری نیست ، واقعا این وسط مای سرویس دهنده باید چیکار کنیم.

با سلام

چون داریم به سمت بازار یورو میریم فعلا روند افزایشی داریم و به زودی کاهش نگران نباشید

Bozurg
July 30th, 2017, 18:56

شما دو تا راه بیشتر نداری یا عین دوستمون فروش رو به نرخ روز کنی
یا اینکه اگر میخوای ثابت باشه سود دلاری رو معیار قرار ندی و دلارت رو ماهیانه، فصلی، شش ماه یا حتی سالانه بخری بزاری توی حساب باشه بعد با نرخ ثابت در طول بازه زمانیت تا خرید بعدی با مشتری حساب کنی، خرید بعدیت نرخ بالا رفت افزایش قیمت بدی اینجوری برای یه مدت نرخت ثابت میمونه، تقریبا شما میدونی چقدر مشتری داری و چقدر اضضافه میشه براساسش خریدت رو سعی کن ثابت نگه داری تا از نرخ تصاعدی ارز جلو باشی.

اینجوری اگر روز خرید دلار 20% سود داشتی روی قیمت ها تا پایانش بر اساس ریال همون 20% هست و ذهنت هم درگیر نوسان دلار نمیکنی.

lemo1996
July 30th, 2017, 20:02
شما دو تا راه بیشتر نداری یا عین دوستمون فروش رو به نرخ روز کنی
یا اینکه اگر میخوای ثابت باشه سود دلاری رو معیار قرار ندی و دلارت رو ماهیانه، فصلی، شش ماه یا حتی سالانه بخری بزاری توی حساب باشه بعد با نرخ ثابت در طول بازه زمانیت تا خرید بعدی با مشتری حساب کنی، خرید بعدیت نرخ بالا رفت افزایش قیمت بدی اینجوری برای یه مدت نرخت ثابت میمونه، تقریبا شما میدونی چقدر مشتری داری و چقدر اضضافه میشه براساسش خریدت رو سعی کن ثابت نگه داری تا از نرخ تصاعدی ارز جلو باشی.

اینجوری اگر روز خرید دلار 20% سود داشتی روی قیمت ها تا پایانش بر اساس ریال همون 20% هست و ذهنت هم درگیر نوسان دلار نمیکنی.

سلام

اینجوری که شما میفرمایید که اگه ارز پایین اومد دوباره به قول ایشون کاربر اعتراض میکنه که چرا شما گرون فروشین! درضمن خوشون هم متضرر میشن این وسط !

خیر بهترین گزینه ایجاد فاکتور بر اساس قیمت ارز روز است که هم شما متضرر نشید و هم کاربران اکثرا این مورد رو درک میکنند .

Bozurg
July 30th, 2017, 20:30
سلام

اینجوری که شما میفرمایید که اگه ارز پایین اومد دوباره به قول ایشون کاربر اعتراض میکنه که چرا شما گرون فروشین! درضمن خوشون هم متضرر میشن این وسط !

خیر بهترین گزینه ایجاد فاکتور بر اساس قیمت ارز روز است که هم شما متضرر نشید و هم کاربران اکثرا این مورد رو درک میکنند .

هر کسی یه روشی داره، ضرر یا منفعت ما سالها هست همینجوری کار میکنیم، بر اساس فصل میریم جلو. هنوز هم ورشکست نشدیم.
یه دلیل ساده هم داریم برخی صعود ها به قول شما کاهش پشتش داره، خوب ما چون مصرف چند ماه رو جلو تر تبدیل به ارز کردیم این نوسانات رو راحت تر کنترل میکنیم بالاخره وقتی حداقل یک ماه برای خرید فرصت داریم روزی پیدا میشه که نرخ برای خرید مناسب باشه!
اتهام گرون فروشی هم تا حالا باهاش مواجه نشدیم خوشبختانه.

armin.rf
July 30th, 2017, 22:42

دقیقا مشکل شما رو داریم
الان میخوایم افزایش قیمت بدیم گیر کردیم مشتری های قبلی رو چیکار کنیم
فقط کافیه یه هزار تومنی رو فاکتور ها اد شه !! تو همین انجمن ادم و رسوا میکنن متاسفانه {بلا نسبت عزیزان}

انشالله برطرف بشه

lemo1996
July 30th, 2017, 23:27
دقیقا مشکل شما رو داریم
الان میخوایم افزایش قیمت بدیم گیر کردیم مشتری های قبلی رو چیکار کنیم
فقط کافیه یه هزار تومنی رو فاکتور ها اد شه !! تو همین انجمن ادم و رسوا میکنن متاسفانه {بلا نسبت عزیزان}

انشالله برطرف بشه

درود

کاربری که سرویس خارج از کشور اجاره میکنه باید این مورد رو هم بپذیره ، نرخ ارز که مربوط به سرویس دهنده نمیشه !

شما که نباید این وسط متضرر بشین بخاطر اینکه ممکنه کابر سرویس رو لغو کنه ! یعنی سرویس دهنده های دیگه پایین تر از نرخ روز ارز سرویس میدن ؟!

abc500x500
July 31st, 2017, 15:34

نرخ یورو نسبت به دلار در بازار جهانی گران شده

meysam021
January 4th, 2018, 12:44
سلام علیک
6 ماه پیش یوروی 4200 تومنی که تاپیک زدیم شد 5000 تومان ، دوستان گفتن میاد پایین
چند روزی هست بعد 6 ماه گذشته یورو شده 5500 نرخ نمایشی صرافی ها ، حالا شما پرداخت بخواید انجام بدید ، صراف با وجدان باشه 5600 برامون بزنه.
افزایش نرخ ارز دیده بودیم نه اینجور ، تا 1400 نرخ یورو صد در صد 10000 تومان هر یورو میشه.
دوستان تکلیف چیه ، الان اونی که ضرر میبینه ما هستیم. ، هرکی جرات داره هزارتومن افزایش قیمت بزنه روی سرویس مشتری ، تا تلفن و قسمت تیکت سایتش سروراش بخوابه از بس تیکت عدم رضایت ، افزایش قیمت ، آقا شما از اعتماد ما سو استفاده کردید ، قیمت بالا براتون بریزه.

جایی نیست رسیدگی کنه ، چرا باید اینجور قیمت ارز بره بالا ، خسته شدیم حضرت عباسی هرروز یه مشکلی ایجاد میکنند برای ما

در کمتر از 1 دقیقه بعد از ارسال این پست یورو شد 5.350
150 تومن ارزون تر شد.

a1994n1373
January 4th, 2018, 14:22
این بالا بردن نرخ ارز روش دولت هست برای سود بیشتر جیب مبارک !

پ.ن : مدیران محترم در صورتی که کامنت مغایر با قوانین انجمن هست پاکش کنید . با تشکر ♥

Web-Hosting
January 4th, 2018, 14:52
خدا لعنت کنه باعث و بانی شو

javadk
January 4th, 2018, 15:26
والا ما 2 سال هست داریم وی پی اس رم 1گیگ رو میدیم ماهی 55.000 تومان.
مشتریای خودمون هم داریدم.
من پیشنهاد میکنم همکارا هم با توجه به نرخ ارز و سود معقولشون سرویسهاشون رو قیمت گذاری کنن.
مشتری خوب زیاد سر قیمت چونه نمیزنه و بیشتر به کیفیت بها میده.

bluecomet
January 4th, 2018, 17:20
خیلی مگه تاثیر داره