PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن برنامه در سرور

Saeediranisaeed
July 28th, 2017, 10:33
سلام من یک سرور مجازی خریدم برای راحت شدن کارم‌(زدن فالور فیک تو ابنستاگرام)بهم گفتن که برو سرور بخر این کارایی ک تو می کنی رو کامپیوتر رو سرور انجام بده وقتی اف کنی کامپیوترو اون کارا باز است و کاری ک گفتیو داره انجام می ده سرور .بعد خریدم سرورو متوجه شدم وقتی از ریموت کنترل می یام بیرون برنامه ها بازن ولی کاراشون متوقف شده ووقتی ک دوباره وصل می شی ب سرور برنامه هام کارش ادامه می دن یعنی وقتی قطع می کنی ریموتو همه چی تو سرور پایان می پذیره به من گفتن راهی هست که وقتی از ریموت می یای بیرون یا کامپیوترتو خاموش می کنی سرور انلاین باشه و برنامع های داخلش به کارشون ادامه بدن شما بلدید این راهو ک کامپیوتر خاموش باشه و سرور از کار نیفته؟

k-h
July 28th, 2017, 12:26
ویندوز سرورتون چی هست ؟
ویندوزتون آپدیت کنید و یک ریست بدین مشکل برطرف میشه

Saeediranisaeed
July 29th, 2017, 16:36
ویندوز سرورتون چی هست ؟
ویندوزتون آپدیت کنید و یک ریست بدین مشکل برطرف میشه

داداش ویندوز سروم۲۰۰۳ چجوذی ابدیت کنم؟

Farid Saadat
July 29th, 2017, 16:56
سلام،
سیستم عامل شما مشکل داره، درخواست نصب مجدد سیستم عامل با یک ایزو متفاوت و رسمی بدید حل میشه مشکلتون.

با احترام.

Saeediranisaeed
July 29th, 2017, 16:59
سلام داداش سیستم عامل چطوری عوض کنم؟

Farid Saadat
July 29th, 2017, 17:34
از طريق پنل مي تونين انجام بديد و يا به سرويس دهندتون بگيد براتون انجام بدن

djkamran
July 29th, 2017, 17:35

درود
تیکت بزنید به سرویس دهندتون که سیستم عامل را از اول برای شما راه اندازی کنند
اگر پنل دارید که خودتون می توانید سیستم عامل عوض کنید
موفق باشید

k-h
July 29th, 2017, 23:02
درود
سیستم عاملتون 2008 نصب کنید مشکل برطرف میشه ما یوزر زیادی که کار فارکس میکنند داریم که روی ویندوز 2008 دارند کار میکنند و مشکلی ندارند.
از جایی که سرور مجازی گرفتین درخواست نصب سیستم عامل کنید کمکتون میکنند.