PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به آلمانی ها اعتماد کنیم ؟ (برای ثبت دامنه)

rezaonline.net
July 27th, 2017, 01:51
این روزها به لطف رسلو ، آشفته بازاری پیش آمده و اکثرا در صدد انتقال دامین هایشان هستند
عده ای دامین ها رو به سرویس های شناخته شده ای مثل آنلاین نیک و enom و name.com و ... منتقل میکنند
عده ای نیز به سرویس های آلمانی تازه معرفی شده به بازار ایران مانند جوکر و هگزونت که قطعا این روزها اسمشو شنیدید
بهرحال بنده نیز مثل بقیه به یکی از این رجیسترار های آلمانی پیوستم چون ظاهرا با هویت ایرانی مشکلی ندارند

اما یه مساله ای ذهنم رو مشغول کرده
از دامین هایی با رجیسترار هگزونت که هوایز میگیریم با این عبارت رو به رو میشیم
Registrar: 1 API GmbH
و همچنین رجیسترار جوکر

Registrar: CSL Computer Service Langenbach GmbH d/b/a joker.com

حقیقتا کنجکاو شدم عبارت مختصر GmbH چیه ؟
و به این رسیدم :-s

در آلمان به شرکت‌های خصوصی با مسئولیت محدود، که دست‌کم با سرمایه ۲۵٬۰۰۰ یورو ایجاد می‌شوند GmbH گفته می‌شود.[۱] دولت آلمان برای رونق دادن بازار چند سال پیش قانونی تصویب کرد تا بتوان با سرمایه اولیه ۱ یورو نیز شرکت با مسئولیت محدود مبتدی راه اندازی کرد.
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA_%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88% D9%84%DB%8C%D8%AA_%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF

ظاهرا GmbH پایه ای ترین و پایینترین سطح ثبت شرکت هست و کمترین مسئولیت رو داراست :-s

TZHOST
July 27th, 2017, 02:03
این روزها به لطف رسلو ، آشفته بازاری پیش آمده و اکثرا در صدد انتقال دامین هایشان هستند
عده ای دامین ها رو به سرویس های شناخته شده ای مثل آنلاین نیک و enom و name.com و ... منتقل میکنند
عده ای نیز به سرویس های آلمانی تازه معرفی شده به بازار ایران مانند جوکر و هگزونت که قطعا این روزها اسمشو شنیدید
بهرحال بنده نیز مثل بقیه به یکی از این رجیسترار های آلمانی پیوستم چون ظاهرا با هویت ایرانی مشکلی ندارند

و همچنین رجیسترار جوکر

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA_%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88% D9%84%DB%8C%D8%AA_%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF

ظاهرا GmbH پایه ای ترین و پایینترین سطح ثبت شرکت هست و کمترین مسئولیت رو داراست :-s
سلام
بیشتر دوستان استفاده میکنن و مشکلی نداشتن تا حالا .
هلند و ترکیه هم هستند بررسی کنید شاید نسبت به شرایط شما بهتر باشن .

mizban97
July 27th, 2017, 02:06

و همچنین رجیسترار جوکر

سلام
این عبارت در سایت رسمی دیتا سنتر هتزنر هم درج شده است.
Hetzner Online GmbH (https://www.hetzner.com/?country=en)ولی بنده مشکل خاصی از این دیتاسنتر ندیدم.

هاست 97
July 27th, 2017, 08:57
در هر رجیستراری دامنه ثبت کنید و اگر مشکلی پیش بیاید ، رجیسترار موظف به اجرای قوانین آیکان هست و نمیتواند اختلال ایجاد کند

Kian
July 27th, 2017, 10:15
با رویه اعمال تحریم شدیدتر برای به زانو در آوردن ایران، وضعیت تحریم روز به روز بدتر خواهد شد، به همین خاطر اکیدا توصیه می کنم در هیچ شرکت خارجی با هویت ایرانی به هیچ عنوان ثبت نام نکنید و هویز همه دامنه ها هم خارجی باشد
ولی سعی کنید با مشخصات خارجی واقعی سرویس بگیرید !

AtrafNet
July 27th, 2017, 10:49
سلام
شاید اینکه شرکت های بزرگ آلمانی هم مسئولیت محدود ثبت میکنن یه ترفند مالیاتی چیزی تو آلمان باشه نه؟ بالاخره یه مزیتی باید داشته باشه که سراغ پایه ترین نوع شرکت میرن :d
تو شرکت های نرم افزاری هم شرکت Ashampoo خیلی وقته از نرم افزار رایت Burning Studio اش استفاده میکنم نمی دونستم این Ashampoo GmbH & Co. KG که می نویسه یعنی چی که الان گفتید معلوم شد ممنون :)

faraso
July 27th, 2017, 10:56
با رویه اعمال تحریم شدیدتر برای به زانو در آوردن ایران، وضعیت تحریم روز به روز بدتر خواهد شد، به همین خاطر اکیدا توصیه می کنم در هیچ شرکت خارجی با هویت ایرانی به هیچ عنوان ثبت نام نکنید و هویز همه دامنه ها هم خارجی باشد
ولی سعی کنید با مشخصات خارجی واقعی سرویس بگیرید !

tld ها هیچ مشکلی با مشخصات ایرانی نداند این رجیسترر ها هستند که محدودیت رو ایجاد میکنند شما با خیال راحت میتونید دامنتونرو با مشخصات ایرانی (whois) ثبت کنید در واقع برخی tld ها که مثلا با مشخصات ایران مشکل داند از ابتدای ثبت اگر مشخصات شما ایران باشد ثبت انجام نمیشود .
صاحب امتیاز هر tld یک فرد یا شرکت است برای مثال دامنه .com که صاحب امتیاز آن شرکت verisign میباشد

Kian
July 27th, 2017, 11:47
tld ها هیچ مشکلی با مشخصات ایرانی نداند این رجیسترر ها هستند که محدودیت رو ایجاد میکنند شما با خیال راحت میتونید دامنتونرو با مشخصات ایرانی (whois) ثبت کنید در واقع برخی tld ها که مثلا با مشخصات ایران مشکل داند از ابتدای ثبت اگر مشخصات شما ایران باشد ثبت انجام نمیشود .
صاحب امتیاز هر tld یک فرد یا شرکت است برای مثال دامنه .com که صاحب امتیاز آن شرکت verisign میباشد

بله درسته tld ها مشکلی ندارند و مشکل از رجیسترار هاست و به همین علت عرض کردم که در شرایط فعلی بهترین راه ، فقط اینست که همه مشخصات از رسیلری گرفته تا امور مالی و هویز دامنه بهتره خارجی واقعی باشه تا مشکل ریسلو و موارد مشابه تکرار نشود، والا تحریم های دیگری که به مرور وضع خواهد شد، احتمال دارد کار را سخت تر کند

برخی همکاران حتی از شرکت های آمریکایی با هویت خارجی ریسلری گرفته اند و سالهاست بدون هیچ مشکلی کار میکنند و هویز دامنه ها هم بطور کامل خارجی است و هیچ تحریمی هم شامل شان نشده است .

faraso
July 27th, 2017, 11:54
بله درسته tld ها مشکلی ندارند و مشکل از رجیسترار هاست و به همین علت عرض کردم که در شرایط فعلی بهترین راه ، فقط اینست که همه مشخصات از رسیلری گرفته تا امور مالی و هویز دامنه بهتره خارجی واقعی باشه تا مشکل ریسلو و موارد مشابه تکرار نشود، والا تحریم های دیگری که به مرور وضع خواهد شد، احتمال دارد کار را سخت تر کند

برخی همکاران حتی از شرکت های آمریکایی با هویت خارجی ریسلری گرفته اند و سالهاست بدون هیچ مشکلی کار میکنند و هویز دامنه ها هم بطور کامل خارجی است و هیچ تحریمی هم شامل شان نشده است .

بله درسته در مورد تحریم فعلی هم خیلی شرکتها دچار مشکل نشدند و بیشتر جوی که ایجاد شد و تقاضای کاربران و مشکلاتی که در ریسلو از ریشه وجود داشت باعث مهاجرت این شرکتها شد . ریسلو با تحریم ایرانیا خودشو بزرگ نگه داشت و اینطور نشون داد که ما ایرانی هارو بیرون کردیم در حالی که خیلی شرکتها از جمله فراسو اصلا علت مهاجرتشون از ریسلو تحریم نبود سرویس دهی ضعیف و سیستم داغون ریسلو بود گاهی با خودم فک میکنم ریسلو دید ایرانیا هی دارن کم و کمتر میشن گفت من خودم بیرونشون کنم قبل اینک خودشون بخوان برن :)

babakebrahimi
July 27th, 2017, 23:05

و همچنین رجیسترار جوکر

GmbH همون LTD هست یعنی شرکت با مسئولیت محدود و محض اطلاع شرکت عظیم سامسونگ و خیلی شرکتهای دیگه مثل آویرا همشون از این نوع هستند به دلایل مختلفی از جمله مالیات و ...
نگران این قضیه نباشید این یه چیز عادی هست

viasky
July 27th, 2017, 23:07
سوال شما برعکس هست دوست عزیز
دنیا داره کار خودش و می کنه
فقط گاهی از خودشون می پرسن به ایران میشه اعتماد کنیم؟
و نتیجه میشه (Resello - OVH و...)
موفق باشید

babakebrahimi
July 27th, 2017, 23:07
ضمنا فقط شرکتهای آلمانی نیستن، در چندین کشور اروپایی از این اصطلاح برای شرکتهای با مسئولیت محدود استفاده میشه

PersianDOT
August 1st, 2017, 18:36
اعتبار یک شرکت ، فقط به نوع اسم و نوع ثبتش شرکت و کشورش نیست. باید سابقه و مشخصات و مدیران و ... شو بررسی کرد.
رجیسترار هگزونت که ما نماینده ی پلاتینیومش هستیم و در واقع اسم رجیسترارش 1API هست که مال خودشون هست ، انواع بررسی های ما را پشت سر گذاشته و با توجه به سابقه ی همکاری ما با ایشون انتخاب مناسبی هم از نظر سطح خدمات ، سابقه ، قیمت ، امنیت و ... تشخیص داده شده است.

اما جوکر (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188801&page=9&p=1685288#post1685288) که اونم آلمانیه ، یک رجیسترار ورشکسته (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188801&page=9&p=1685288#post1685288) هست که در پست دیگری توضیح دادم درموردش. میبینیم که هر دو آلمانی هستند اما این کجا و آن کجا.

babakebrahimi
August 1st, 2017, 22:34
اعتبار یک شرکت ، فقط به نوع اسم و نوع ثبتش شرکت و کشورش نیست. باید سابقه و مشخصات و مدیران و ... شو بررسی کرد.
رجیسترار هگزونت که ما نماینده ی پلاتینیومش هستیم و در واقع اسم رجیسترارش 1API هست که مال خودشون هست ، انواع بررسی های ما را پشت سر گذاشته و با توجه به سابقه ی همکاری ما با ایشون انتخاب مناسبی هم از نظر سطح خدمات ، سابقه ، قیمت ، امنیت و ... تشخیص داده شده است.

اما جوکر (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188801&page=9&p=1685288#post1685288) که اونم آلمانیه ، یک رجیسترار ورشکسته (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188801&page=9&p=1685288#post1685288) هست که در پست دیگری توضیح دادم درموردش. میبینیم که هر دو آلمانی هستند اما این کجا و آن کجا.

لطفا جوسازی و تخریب نکنیم
اگر آمار هردو رجیسترار رو بررسی کنیم در مورد مشتریانشون یک روند نزولی رو شاهدش هستیم حالا یکی کمتر یکی بیشتر ولی بالاخره در هردو هست و دلیلی بر ورشکستگی نیست این فقط نشون میده اکثر شرکتهای اروپایی به نسبت شرکتهای آمریکایی در مشتری مداری ضعیف هستند

alborz94
August 2nd, 2017, 01:51
سلام دوست عزیز

ببینید به دلیل قوانین سخت مالیاتی و ثبتی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، بسیاری از شرکت ها ترجیج می دهند با ارزش سرمایه ثبتی پایین و به صورت مسئولیت محدود وارد بازار شوند و این یک روش قدیمی در بازار جهانی است. البته در ایران هم به همین صورت است.
همانطور که دوستان گفتند برندهای بسیار بزرگی هستند که مسئولیت محدود می باشند.
در این آشفته بازار ناشی از تحریم سخت هست به یک جمع بندی رسیدن. اما به نظر باید از تجمع همه ریسلرها در یک شرکت خودداری کرد تا مشکل ریسلو دوباره ایجاد نشود.

mashiat
May 25th, 2018, 15:09

و همچنین رجیسترار جوکر

به این هگزونت که سطحش پایینه به قول خودتون اعتماد نکنید . من شب خوابیدم صبح پاشدم دامنه ی من رو به خاطر کپی رایت 1 عدد پست تکرار میکنم 1 عدد پست در وضعیت حذف قرار داد و دسترسی دامنه رو مسدود و از زده خارج کرد . با اینکه پول 2 سال رو داده بود . بدترین کمپانی هست
از ترکیه دامین بگیرید

Amlaaki
May 25th, 2018, 16:03
به قول دوستان سوالتون برعکسه . آیا با ایرانیا صحبت کنیم یا نه ؟ نتیجه در هر صورت : یا ازشون ***ی میشه یا بهشون ضربه وارد میشه : وای بر ایرانی

Kian
May 26th, 2018, 12:54
به این هگزونت که سطحش پایینه به قول خودتون اعتماد نکنید . من شب خوابیدم صبح پاشدم دامنه ی من رو به خاطر کپی رایت 1 عدد پست تکرار میکنم 1 عدد پست در وضعیت حذف قرار داد و دسترسی دامنه رو مسدود و از زده خارج کرد . با اینکه پول 2 سال رو داده بود . بدترین کمپانی هست
از ترکیه دامین بگیرید

خیلی تابلو داری تبلیغ می کنی ! :^o

لطفا مدارک و مستندات حذف دامنه ای که ادعا میکنی رو همینجا بطور کامل ارائه کن تا مردم باور کنند.