PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد نحوه قراردادن اپ در گوگل پلی

hdland
July 26th, 2017, 10:49
سلام
وقت به خیر
من برای یه سایت نیازمندی املاکم اپ راه اندازی کردم و می خواستم در بازار ثبت کنم اما بعد از بررسی گفتند که نیاز به پرداخت درون برنامه داره و فقط هم از طریق درگاه پرداخت درون برنامه بازار باید انجام بدید و درگاه پرداخت خودتون نمیشه و ... از طرفی بازار برای هر تراکنش 30 درصد کسر خواهد کرد !!! که اصلا به صرفه نیست من برای هر اگهی ویژه می خوام نهایتا 5 هزار تومان از مردم پلو بگیرم که 2 هزار تومنش رو بدم به بازار خوب چه کاره ای مسئول بازار بگه برم تو دفترش براش کار کنم اگر قرار است بهش سود برسانم !!!
برای همین می خوام اپم رو از طریق گوگل پلی عرضه کنم و از طریق تبلیغات در سایت های اندرویی . البته یه ورژن تنظیم با کافه بازار هم درست می کنم اما تمرکز روی اپی هست که پرداخت ویژه کردن اگهی از درگاه پرداخت خودمون باشه نه بازار برای همین از دوستان راهنمایی می خوام که نحوه عرضه اپ در پلی استور چگونه است . هزینه اش چه قدر است و اپ ما که فروشی نیست و ویژه کردن اگهی مثل دیوار پول براش پرداخت می شود قرار می گیرد در پلی استور یا نه .
دوستانیکه اپ فارسی در گوگل دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.