PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : down شدن سرور مجازی

meysamamarlou
July 26th, 2017, 00:12
سلام من فقط با نرم افزار putty آی پی سرور مجازی رو وارد کردم وارد که نمیشه سرور هم دان شد و سایت دیگه بالا نمیاد:-?

vpgroup
July 26th, 2017, 00:30
سلام من فقط با نرم افزار putty آی پی سرور مجازی رو وارد کردم وارد که نمیشه سرور هم دان شد و سایت دیگه بالا نمیاد:-?

با سلام و احترام

به مدیر سرور خود عرض کنید مشکل شما را حل میکند

موفق باشید

babakebrahimi
July 26th, 2017, 01:00
به احتمال زیاد داون نشده فقط آی پی شما بلاک شده و سایت برای خودتون باز نمیشه
با آی پی دیگری تست بکنید احتمالا سایت رو براتون باز کنه بعد برین آی پی رو از فایروال آزاد کنین
اگر اطلاعات سرور و امنیت براتون مهم هست پیشنهاد میکنم حتما از آی پی استاتیک استفاده کنید و توی تنظیمات دسترسی به قسمتهای حساس رو محدود کنید فقط روی همون آی پی

kool
July 26th, 2017, 02:56

سلام
به احتمال زیاد پسورد و... رو اشتباه وارد کردید و آی پی شما بن شده. مودم رو روشن خاموش کرده و مجدد تست کنید.
همچنین از طریق http://host-tracker.com نیز میتونید در دسترس بودن رو بررسی کنید.

Majdict.com
July 26th, 2017, 10:38
سلام
با وی پی ان تست کنید ببینید سایت بالا میاد یا ن؟ اگه بالا اومد یعنی ای پی شما بلاک شده که با خاموش روشن کردن مود و رفتن تو تنظیمات و رفع بلاک این مشکل حل میشه در مورد پوتی هم مطمن بشین پورت برای شما روی اون ای پی که دارین باز هست و اجازه دسترسی دارین یا خیر؟
موفق باشین

meysamamarlou
July 26th, 2017, 10:45
دوستان مشکل حل شد تو قسمت vps configurtion
select iso مقدارش خالی شده بود بخاطر همین down شد مقدارشو رو CentOs گذاشتم درست شد خیلی ساده بود من تازه کارم زیاد بلد نیستم حالا گفتم شاید ی موقع کسی به همچین مشکلی خورد بتونه درستش کنه

clack
August 3rd, 2017, 00:15
دوستان مشکل حل شد تو قسمت vps configurtion
select iso مقدارش خالی شده بود بخاطر همین down شد مقدارشو رو CentOs گذاشتم درست شد خیلی ساده بود من تازه کارم زیاد بلد نیستم حالا گفتم شاید ی موقع کسی به همچین مشکلی خورد بتونه درستش کنه

پنل virtualizor دارید ؟؟
این مورد هیچ ربطی به کاری که انجام دادید نداشته .
با این کار فقط ایزو Centos رو mount کردید برای نصب .

خیلی عالی مرسی که پاسخ درست رو گفتین

:-|