PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمندمعرفی برنامه نویس حرفه ایی ایران

farshid17
July 25th, 2017, 23:03
با سلام برای چند کار حجیم میخواهیم به برنامه نویس بیرون بسپاریم میخوام بهم برنامه نویس حرفه ایی ایران داخل بخش asp.net که فقط هزینه کارشون بگیرن دندون گردی نکنند بهم معرفی کنید کار من فوق العاده خاص هست برنامه نویس عادی به درد من نمیخوره یه بخش از سایت من ساخت سایت ساز هست که دنبال برنامه نویس خوب میگردم باتشکر

ealireza
July 26th, 2017, 10:21
با سلام برای چند کار حجیم میخواهیم به برنامه نویس بیرون بسپاریم میخوام بهم برنامه نویس حرفه ایی ایران داخل بخش asp.net که فقط هزینه کارشون بگیرن دندون گردی نکنند بهم معرفی کنید کار من فوق العاده خاص هست برنامه نویس عادی به درد من نمیخوره یه بخش از سایت من ساخت سایت ساز هست که دنبال برنامه نویس خوب میگردم باتشکر

تیم ما پروژه های ملی اجرا کرده ، در اسکیل بزرگ.
البته هزینه هم به طبع بالاس
در صورتی که پروژه اینترپرایز باشه ، میتونیم باهاتون همکاری داشته باشیم

mehrdad-arch
July 26th, 2017, 10:59
سلام درخدمتم نمونه کار هم در امضام هست.
من asp.net mvc cor و mssql کار میکنم.

farshid17
July 26th, 2017, 13:39
تیم ما پروژه های ملی اجرا کرده ، در اسکیل بزرگ.
البته هزینه هم به طبع بالاس
در صورتی که پروژه اینترپرایز باشه ، میتونیم باهاتون همکاری داشته باشیم
لطف نمونه كار مليتون ارسال كنيد

mamalak
July 26th, 2017, 14:04

سلام و عرض ادب

شما کافیست فقط 2 کلمه در گوگل سرج کنید " طراحی اسکریپت " :105:

کدباکس درخدمت شماست.

farshid17
July 26th, 2017, 16:43
نیازمند معرفی افرادی هستیم که کار حرفه ایی با شرکت بزرگ داشتن نیاز به افر نداریم و اینکه کسانی خودشون معرفی میکنند لطف کنند نمونه کار ها موفقشون رو بزارن

aligoli
July 26th, 2017, 17:01

من میتونم یک شخص معتبر رو معرفی کنم که از دوستان هستند.
اما بودجشون 15 میلیون یا بالاتر هست.
مشکلی با بودجه ندارید ؟

farshid17
July 26th, 2017, 17:06
من میتونم یک شخص معتبر رو معرفی کنم که از دوستان هستند.
اما بودجشون 15 میلیون یا بالاتر هست.
مشکلی با بودجه ندارید ؟
خیر مشکل بودجه اصلا ندارم ولی ادم معتبری باشه

aligoli
July 26th, 2017, 17:12
خیر مشکل بودجه اصلا ندارم ولی ادم معتبری باشه

با اقای سپیدنام در ارتباط باشید.
http://www.kaspid.com

farshid17
July 26th, 2017, 17:27
با اقای سپیدنام در ارتباط باشید.
http://www.kaspid.com
ادم خوبی نیستن و اینکه ایشون بیشتر بجای اینکه کار برنامه نویسی بکنند تبلیغات رستوران ها میکنند

aligoli
July 26th, 2017, 17:30
ادم خوبی نیستن و اینکه ایشون بیشتر بجای اینکه کار برنامه نویسی بکنند تبلیغات رستوران ها میکنند

بنده باهاشون ارتباط دارم، چرا آدم خوبی نیستند ؟ منظورتون در حرفه خودشون هست یا شخصی ؟
تیستری بیشتر یک عشق هست که اکثر ایرانی ها دارن فقط بعضی ها روشون نمیشه واقعیت و ببینن و اونجوری که دوست دارن زندگی کنن اما اقای سپیدنام صادقانه خودشو بروز میده در مورد غذا. یک فرهنگ سازی هم در مورد تیستری شد کار بدی نکرد.

در هر حال ایشون از نظر من تایید میشن.
حتی اگر خودشون نشن اقای فرهاد و تیم شرکتشون اوکی هستند.

farshid17
July 26th, 2017, 17:32
بنده باهاشون ارتباط دارم، چرا آدم خوبی نیستند ؟ منظورتون در حرفه خودشون هست یا شخصی ؟
تیستری بیشتر یک عشق هست که اکثر ایرانی ها دارن فقط بعضی ها روشون نمیشه واقعیت و ببینن و اونجوری که دوست دارن زندگی کنن اما اقای سپیدنام صادقانه خودشو بروز میده در مورد غذا. یک فرهنگ سازی هم در مورد تیستری شد کار بدی نکرد.

در هر حال ایشون از نظر من تایید میشن.
حتی اگر خودشون نشن اقای فرهاد و تیم شرکتشون اوکی هستند.
ایشون قبلا برای سایت عادی شرکتی اومدن شرکت یکی دوستان بنده بخاطر دیدن شرکت بسیار بزرگ چند طبقه مبلغ الکی 25 میلیون اعلام کردن که این چیزی که ایشون اعلام کردن شرکت دیگه با مبلغ ۳ میلیون هم انجام میدن

aligoli
July 26th, 2017, 17:35
ایشون قبلا برای سایت عادی شرکتی اومدن شرکت یکی دوستان بنده بخاطر دیدن شرکت بسیار بزرگ چند طبقه مبلغ الکی 25 میلیون اعلام کردن که این چیزی که ایشون اعلام کردن شرکت دیگه با مبلغ ۳ میلیون هم انجام میدن

درسته در اون شکی نیست و حرفتون مورد تایید هست.
اما خوب نمیشه پراید و با پرادو مقایسه کرد با توجه به اینکه هر دو خودرو هستند.

farshid17
July 26th, 2017, 17:40
درسته در اون شکی نیست و حرفتون مورد تایید هست.
اما خوب نمیشه پراید و با پرادو مقایسه کرد با توجه به اینکه هر دو خودرو هستند.

وردپرس هر دویکی هستن موتورش پس یکی هست گرافیک اون شخص دوبرابر بهتر این شرکت هست

farshid17
July 26th, 2017, 19:34
up...

MJmoonwalk
July 27th, 2017, 06:00
این روزا هرکی با سرهم کردن افزونه های ورد پرس و جوملا و دانلود قالب های خارجی میشه طراح سایت. بیشتر شرکت های مسخره طراحی سایت همین هستند. اصلا برنامه نویس ندارن.
البته استفاده از ورودپرس و جوملا عالیه اما نه اینکه بخاطرش پول زیادی بگیری.

فاز اون شخصی که خوشدو خسته کرد اصطلاحات خارجی رو فارسی تایپ کرد چی بود! یعنی من ایرانی نو بلد :))