PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بروزرسانی اسکریپت انجمن

pejvakiran
July 25th, 2017, 18:35
سلام همکاری هست انجمن بنده را به روز رسانی کنه ایراد زیاد داره میترسم دست بزنم از هم بپاش

renjo
July 25th, 2017, 19:19
سلام همکاری هست انجمن بنده را به روز رسانی کنه ایراد زیاد داره میترسم دست بزنم از هم بپاش
از طریق تلگرام در ارتباط باشید

tebyanhosting
July 25th, 2017, 22:38
با سلام

در تلگرام در ارتباط باشید

sazsaz
July 25th, 2017, 22:40
در صورتی که کارتون انجام نشده تضمینی کارتون را انجام می دم با تلگرام یا اسکایپ جوابگو هستم

babakebrahimi
July 25th, 2017, 23:01
اگر میخواید یکی براتون انجام بده و راحت باشین بحثش جداست ولی اگر تمایل دارین خودتون انجام بدید و فقط ترس از بهم خوردنش دارید پیشنهاد میکنم روی یک هاست اشتراکی ارزان قیمت یک اکانت مخصوص تست با یک دامنه ارزان قیمت بسازید و روی اون بکاپ انجمن و سایت فعلی رو بازیابی کنید بعدش روش هر تغییر و آزمایشی میخواید انجام بدید و کم کم تغییراتی که ازش راضی هستید رو روی انجمن و سایت اصلی هم اعمال کنید، قبل از اعمال هر تغییر در سایت اصلی بکاپ هم فراموش نشه حتی اگر تغییرات روی سایت آزمایشی کاملا خوب جواب داده باشه
البته به صورت لوکال هم میشه ولی معمولا لوکال دردسر و مشکلاتش اونقدر هست که من خودم برای آزمایش هاست آنلاین رو ترجیح میدم