PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت تلگرام در کافه بازار

wapmaster
July 25th, 2017, 17:57
سلام دوستان عزیز .
موردی بود خواستم با شما در میون بزارم
بنده تلگرامم رو از طریق کافه بازار آپدیت کردم ولی هیچ نوتیفیکیشن از طرف تلگرام ارسال نشد !
بنظرتون چه مشکلی میتونه باشه؟:61:

vpgroup
July 25th, 2017, 18:00
سلام دوستان عزیز .
موردی بود خواستم با شما در میون بزارم
بنده تلگرامم رو از طریق کافه بازار آپدیت کردم ولی هیچ نوتیفیکیشن از طرف تلگرام ارسال نشد !
بنظرتون چه مشکلی میتونه باشه؟:61:

با سلام و احترام

برای بنده هم یکبار این اتفاق افتاد. فکر نکنم دلیل خاصی داشته باشد. ولی همچنین مشکوک به نظر میرسد

دوستان دیگری که در این رابطه میدانند ما را هم مطلع کنند

موفق باشید

wapmaster
July 25th, 2017, 18:03
با سلام و احترام

برای بنده هم یکبار این اتفاق افتاد. فکر نکنم دلیل خاصی داشته باشد. ولی همچنین مشکوک به نظر میرسد

دوستان دیگری که در این رابطه میدانند ما را هم مطلع کنند

موفق باشید
مشکوکه بنظرم

wapmaster
July 25th, 2017, 23:33
نظرات مابقی کاربران هم مهمه

ColdWorld
July 25th, 2017, 23:47
نظرات مابقی کاربران هم مهمه
100 درصد یه جای کار میلنگه و احتمال دستکاریش زیاده!یادتون باشه که برای کنترل تلگرام سر و دست میشکنن.پیشنهادم اینه کاملاً حذفش کنید و از نو از طریق گوگل پلی (فقط و فقط گوگل پلی) اپدیتها رو بگیرید.

wapmaster
July 25th, 2017, 23:53
100 درصد یه جای کار میلنگه و احتمال دستکاریش زیاده!یادتون باشه که برای کنترل تلگرام سر و دست میشکنن.پیشنهادم اینه کاملاً حذفش کنید و از نو از طریق گوگل پلی (فقط و فقط گوگل پلی) اپدیتها رو بگیرید.

من همون اول حذف کردم + 90% استفادم از تلگرام با لپتاپه . با گوشی زیاد کار نمیکنم !
ولی آخه چرا ؟

taksis
July 26th, 2017, 00:29
مشکلی نداره.
گاهی آپدیت های کوچک میده،بیشتر هات فیکسه،نمیشه اسمشو گذاشت آپدیت ،برا اونا دیگه پیام نمیاد.
نوتیفیکیشن و پیام مال وقتاییه که امکانات جدید اضافه شده باشه یا تغییر بنیادی داده باشن

vpgroup
July 26th, 2017, 00:41
مشکلی نداره.
گاهی آپدیت های کوچک میده،بیشتر هات فیکسه،نمیشه اسمشو گذاشت آپدیت ،برا اونا دیگه پیام نمیاد.
نوتیفیکیشن و پیام مال وقتاییه که امکانات جدید اضافه شده باشه یا تغییر بنیادی داده باشن

با سلام و احترام

شب شما بخیر !!

جناب مطمئنید مشکل خاصی نمیباشد؟

موفق باشید

1eng.ir
July 26th, 2017, 00:59
نه اینکه مشکل خاصی نداشته باشه، ممکنه دستکاری‌هایی انجام شده باشه.

برای آپدیت‌های کوچیک نوتیفیکیشن نمیاد.

ولی بهتره از طریق گوگل پلی نصب و آپدیت کنید :)

saeed1988m
July 26th, 2017, 01:08
خیال خودتون و مارو دی: راحت کنین و از گوگل پلی آبدیت و دانلود کنین

Reza G
July 26th, 2017, 02:07
گرچه باید از گوگل پلی دانلود کنید ولی برای آپدیت هایی که دوستان اشاره کردند مث هات فیکس و ... ممکنه پیام به روز رسانی نیاد.

حتی من که اصلاً کافه بازار ندارم، از گوگل پلی هم آپدیت کردم، پیام نداده.

seyyed_ahmad
July 26th, 2017, 13:02
سلام. بنده هم برای گوشی خانمم از کافه بازار آپدیت کردم دیروز . ولی یک ساعت بعدش دیدم تو گوگل پلی هم میزنه اپدیت ! از کافه بازار رو حذف کردم و از گوگل پلی استفاده کردم . مشکوکه واقعا ...

Gh-Moradi
July 26th, 2017, 14:44
منم از کافه بازار نصب کردم ولی یه سری تنظیمات اعمال نمیشن اینو تازه متوجه شدم. مشکوککککه

wapmaster
July 26th, 2017, 15:52
بهشون پیام دادم ولی هیچ جوابی ندادن !

vpgroup
July 26th, 2017, 16:42
با سلام و احترام
عصر همگی بخیر!

با کمی تحقیق و پرس و جوی بیشتر فهمیدیم که مشکل خاصی نمیباشد. همچنان که دوستان عزیز دیگر فرمودند مشکل از آپدیت های کوچک تلگرام میباشد که پیام ارسال نمیشوند.

موفق باشید