PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این روزها بیشتر چه اسکریپتی کاربردی تره!؟

E-Beshkani
July 25th, 2017, 14:30
سلام

قصد دارم یه چند روز دیگه (شاید یه هفته) شروع به زدن یه اسکریپت کنم...

حالا میخواستم نظرتون رو بدونم

به نظر شما چه اسکریپتی این روزا بیشتر کاربرد داره؟ یعنی افراد بیشتری دنبالشن!

مثلا اسکریپت فروشگاه فایل؟ اسکریپت خرید قانونی موزیک و فیلم؟ یا .....

در ضمن اگه خودتون هم اسکریپت یا پروژه شخصی در نظر دارین پیام خصوصی بدین یا توب تلگرام بگین >> elyasbeshkani@

vpgroup
July 25th, 2017, 14:33
سلام

قصد دارم یه چند روز دیگه (شاید یه هفته) شروع به زدن یه اسکریپت کنم...

حالا میخواستم نظرتون رو بدونم

به نظر شما چه اسکریپتی این روزا بیشتر کاربرد داره؟ یعنی افراد بیشتری دنبالشن!

مثلا اسکریپت فروشگاه فایل؟ اسکریپت خرید قانونی موزیک و فیلم؟ یا .....

در ضمن اگه خودتون هم اسکریپت یا پروژه شخصی در نظر دارین پیام خصوصی بدین یا توب تلگرام بگین >> elyasbeshkani@

با سلام و درود!

ظهر بخیر خدمت شما

به نظر بنده اگر میتوانید در دو مورد اسکریپت فایل و تبلیغات (کلیکی و پاپ اپ) اقدام کنید

تجربه نشان داده هر دو موفق بوده اند

موفق باشید

E-Beshkani
July 25th, 2017, 14:37
با سلام و درود!

ظهر بخیر خدمت شما

به نظر بنده اگر میتوانید در دو مورد اسکریپت فایل و تبلیغات (کلیکی و پاپ اپ) اقدام کنید

تجربه نشان داده هر دو موفق بوده اند

موفق باشید

یه نمونه نوشتم >> http://beshkani.yourgig.ir/features.pdf

AtrafNet
July 25th, 2017, 15:10
سلام
تو سطح وب سایت معمولاً اسکریپت هایی خریدار داره که سودی هم داشته باشه حالا یا اسکریپت فروشگاهی یا اسکریپت هایی که باهاش سایت های غیرمجاز یا کلاه برداری میزنن :d

اما درآمد بیشتر تو موبایله شما که می بینم انقدر پشت سر هم اسکریپت میزنید به نظرم اگر بتونید تا وقتی این شوغ و ذوق برنامه نویسی رو دارید سراغ برنامه نویسی موبایل هم برید عالیه.

E-Beshkani
July 25th, 2017, 15:21
سلام
تو سطح وب سایت معمولاً اسکریپت هایی خریدار داره که سودی هم داشته باشه حالا یا اسکریپت فروشگاهی یا اسکریپت هایی که باهاش سایت های غیرمجاز یا کلاه برداری میزنن :d

اما درآمد بیشتر تو موبایله شما که می بینم انقدر پشت سر هم اسکریپت میزنید به نظرم اگر بتونید تا وقتی این شوغ و ذوق برنامه نویسی رو دارید سراغ برنامه نویسی موبایل هم برید عالیه.

شما برای آموزش برنامه نویسی اندروید پکیج آموزشی خوبی سراغ دارین؟!

AtrafNet
July 25th, 2017, 15:43

php رو چطور یاد گرفتید با فیلم آموزشی یا کتاب یا...
فکر کنم تو زمینه اندروید هم چنین چیزایی باشه اما اینکه صرفاً منتظر آموزش باشید درست نیست اگه قبل از آموزش هم خودتون یکم دربارش تحقیق و بررسی کنید بهتره.
حتی می تونید اندروید استودیو هم نصب کنید یکم باهاش کار کنید بعدش آموزشش رو بگیرید و استفاده کنید.

متاسفانه مورد خاصی برای آموزش نمی شناسم شرمنده :)

ColdWorld
July 25th, 2017, 15:51
اسکریپت دریافت اطلاعات به صورت اتوماتیک از IMDB یا iTunes و درج اونها در زمینه های دلخواه خیلی طرفدار داره و سایت های فیلم و موزیک زیادی سراغتون میان به شرطی که درست و کامل و بدون نقص نوشته بشه نه یه چیز سریع و ساده....

Reza G
July 25th, 2017, 17:39
در تایید حرف دوستمون ColdWorld الان اسکریپت هایی که یه طورایی اتوماتیک باشند و نقش انسان در فرآیند رو تقلیل بدند، طرفدار بیشتری دارند.

با آرزوی موفقیت

vpgroup
July 25th, 2017, 18:11

با سلام و احترام

عصر شما بخیر!

خدمت شما: http://irprogram.com/5084/android-programming-complete-package-2016.html

موفق باشید

babakebrahimi
July 25th, 2017, 22:56
اگر اب 0 میخواید شروع بکنید بنده پکیجهای آموزشی شرکت پرند رو پیشنهاد میکنم
بسیار با کیفیت و کاربردی
خیلی از مشتریان راضی هستند (من بیش از 8 سال در کار فروش و پخش نرم افزار بودم و الان هم دورادور در بازارش هستم، از روی تجربه و فیدبک مشتریان میگم)