PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خرید سرور مجازی

meysamamarlou
July 25th, 2017, 13:39
با سلام و خسته نباشید من قصد خرید و انتقال سایت از لینوکس به سرورمجازی رو دارم بخاطر رفع مشکلات سرعت
شرکت ارائه ذهنده سرور مجازی 2تا حالت گذاشته جلوم که قابل تغییر در آینده نیست

1- نصب و کانفیگ اولیه سرور مجازی با کنترپنل پلسک12
2 مدیریت و پشتیبانی توسط کارشناسان شرکت با دریافت هزینه ماهیانه

من اگه همون حالت اول رو انتخاب کنم ممکنه مشکلی برای سرور پیش بیاد و نتونم حل کنم آخه شنیدم پشتیبانیش با روت سروره و دست من فقط همون کنترل پنل پلسک میاد:39:

vpgroup
July 25th, 2017, 13:48
با سلام و خسته نباشید من قصد خرید و انتقال سایت از لینوکس به سرورمجازی رو دارم بخاطر رفع مشکلات سرعت

من اگه همون حالت اول رو انتخاب کنم ممکنه مشکلی برای سرور پیش بیاد و نتونم حل کنم آخه شنیدم پشتیبانیش با روت سروره و دست من فقط همون کنترل پنل پلسک میاد:39:

با سلام و درود!

بله به نظر بنده شما مورد اول را انتخاب کنید

در آینده هم اگر به مشکلی خوردید برای سرور و موارد دیگر در این انجمن تایپیک ایجاد کنید حتما مشکل شما حل خواهد شد (حالا یا با هزینه یا رایگان)

همچنین برای مشاوره تخصصی در تلگرام یا وبسایت در تماس باشید

موفق باشید

aligoli
July 25th, 2017, 13:58

از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید و از شرکت دیگر سرویس تهیه کنید.
چنین شرکتی ممکنه بعدا، براتون مشکل ساز بشه !

clack
August 3rd, 2017, 00:27
از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید و از شرکت دیگر سرویس تهیه کنید.
چنین شرکتی ممکنه بعدا، براتون مشکل ساز بشه !

همین کار رو بکنید که aligoli@ گفتند به صلاح شما هست .

مگه میشه سرور مجازی بخرید بعد پسورد روت به شما ندن ؟
شما برای مدیریت سرور نیاز دارید حتمآ دسترسی کامل رو داشته باشید .
اگر دانش کافی ندارید بهتر هست همون هاست خریداری کنید البته از یک شرکت معتبر و البته هزینه بالاتر که منابع بیشتری به شما اختصاص بده .
اگر هم که حتمآ نیاز به سرور مجازی دارید ،از شرکتی تهیه کنید که منابع اختصاصی برای شما درنظر گرفته باشه و کیفیت و آپ تایم بالا وگرنه مشکل شما بیشتر از این هم خواهد شد .
سرورش مدیریت شده باشه و اُورسل نداشته باشه .

البته اگه این درخواست در همین سایت بخش درخواست هاست مطرح کنید و جزئیات و منابع مورد نیاز رو اعلام کنید ،دوستان به شما آفر میدن .