PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپاتالک tapatalk | اپ مشاهده انجمن شیلتر شد!

ILYA20
July 25th, 2017, 00:10
با سلام و درود خدمت دوستان

مدتی بود که متوجه عدم حضور کاربرانمون از تاپاتالک شدیم و با بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که فی لت ر شده است!

واقعا جای تاسف داره این اپلیکیشن کمک بزرگی برای تالارهای گفتمان در این تکاپوی تکامل مسنجرها و شبکه های اجتماعی بود.

Mr.Pouria
July 25th, 2017, 00:35
مدرک ؟

mahdi-relax
July 25th, 2017, 01:01
بله ظاهرا فیل_تر شده

www.tapatalk.com (http://www.tapatalk.com)

TakCloud
July 25th, 2017, 02:32
فکر میکنم بهترین راه حل این است که تمامی دوستان در این تاپیک شرکت کرده و از طریق وب سایت internet.ir درخواست رفع ***** دهیم
وقتی تعداد درخواست کننده زیاد باشد مطمئنا تاثیر گذار خواهد بود
باتشکر

.:: Ali ::.
July 25th, 2017, 08:24
بنده با این متن درخواست دادم
تاپاتالک یه سایت ارائه دهنده و متصل به اپلیکیشنی به همین نام هست که استفاده از انجمن ها و تالارهای گفتگو رو راحتتر میکنه چون قالب ها و استایل های تالار گفتگو به شکلی هست که با مرورگر موبایل ناسازگاری دارد و حالا با *****شدن این قابلیت برای کاربران ایرانی از بین رفته

ILYA20
July 25th, 2017, 09:55
مدرک ؟

مثلا چی میشد پست نزنی برای اثبات *****شدن یه سایت مدرک بین المللی میخوای؟:d

خدمت شما:

http://www.tapatalk.com/

http://s6.uplod.ir/i/00891/agqds7zql8p9.png

فکر میکنم بهترین راه حل این است که تمامی دوستان در این تاپیک شرکت کرده و از طریق وب سایت internet.ir درخواست رفع ***** دهیم
وقتی تعداد درخواست کننده زیاد باشد مطمئنا تاثیر گذار خواهد بود
باتشکر

درخواست های ما فایده نداره ولی باز من خودم درخواستمو ثبت کردم .

تاپاتالک یک اپلیکیشن مشاهده و مدیریت راحت فروم ها با گوشی هست و همیشه در فروم (تالارها) بهترین آموزش های علمی ارایه میشه این اپلیکیشن تاثیر بسیار خوبی برای رشد دانش مردم داره. لطفا رفع ***** کنید

- - - Updated - - -

جواب درخواست ما :-w

موضوع درخواست رفع ***** تارنمای مورد نظر شما در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مطرح گردید، اما بلحاظ کثرت محتوای مجرمانه در تارنمای مزبور ، در حال حاضر با رفع ***** آن مخالفت شده است.

SaeedFazlollahzadeh
July 25th, 2017, 10:41
جسارتا شما شاید تازه متوجه این قضیه شده باشین، ولی من حداقل سه ماه شاید بشه که خبر دارم از این موضوع.
شمام خیلی پِی این قضیه رو نگیرید. رفع فـیـلتـر نمیشه:d

mhiizadi
July 25th, 2017, 10:43
سلام .
بالای یک سال هست که ***** شده و چیزه جدیدی نیست .

number one
July 25th, 2017, 12:21
خیلی وقته فیل-تر هست

TZHOST
July 25th, 2017, 13:05
با سلام و درود خدمت دوستان

مدتی بود که متوجه عدم حضور کاربرانمون از تاپاتالک شدیم و با بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که فی لت ر شده است!

واقعا جای تاسف داره این اپلیکیشن کمک بزرگی برای تالارهای گفتمان در این تکاپوی تکامل مسنجرها و شبکه های اجتماعی بود.
سلام
دقیقا چه مدتی عزیز ؟ بیشتر از یه ساله که *****ه شما تازه تاپیک زدین دربارش :))

ILYA20
July 25th, 2017, 13:20
سلام
دقیقا چه مدتی عزیز ؟ بیشتر از یه ساله که *****ه شما تازه تاپیک زدین دربارش :))

بنده دو سه ماه پیش بدون مشکل از سرویس این سایت استفاده میکردم یعنی فیل-تر نبود این یک سال رو از کجاتون در آوردید نمیدونم.

ضمنا این اپلیکیشن ارزشش خیلی بیشتر از ایناست که درباره محدودیتش تایپک ایجاد بشه شما هم کاسه ای داغ تر از آش نشو اگه نظر سازنده ای داری بفرما در غیر اینصورت با تخریب و تحقیر فقط خودت رو کوچیک میکنی

بدرود

AtrafNet
July 25th, 2017, 13:56
متاسفانه تو ایران دیگه هر اتفاقی طبیعیه 8-|
باور کنید همین فردا گوگل و جیمیل هم فــیلتر بشه من که نه تعجب میکنم نه دیگه اعتراض.
حالا Tapatalk که دیگه بماند دوستان راست میگن من از چندین ماه پیش هم با مشکل اخطار این برنامه تو Connect شدنش مواجه میشدم ولی اصلاً تعجب نکردم فقط چند تا نفس عمیق برای کنترل اعصاب کشیدم :d
خوشبختانه الان دیگه همه یه فـیلترشکن رو گوشی، کامپیوتر و حتی جدیداً خیلی ها روی تلویزیون هوشمند و کنسول بازی و... هم دارن بذار دولت شاد باشه هر کار دلش می خواد کنه (:|

wapmaster
July 25th, 2017, 14:02
این نرم افزار مدیریت وردپرس نسخه اندرویدش رو هم فــــــیلـــتر کنن تموم شه

babakebrahimi
July 25th, 2017, 15:09
عجب اوضاعی شده، شدیم کره شمالی دو :|
با تمام سرعت داریم میریم به سمت انزوای کامل

TZHOST
July 26th, 2017, 15:24
والا خودشونم میدونن همه یه ف ی ل ت ر شکن دارن ولی بازم کار خودشونو میکنن
:-|

SaeedFazlollahzadeh
July 26th, 2017, 15:27
والا خودشونم میدونن همه یه ف ی ل ت ر شکن دارن ولی بازم کار خودشونو میکنن
:-|

والا همه هم می دونن می تونن همه ی آی پی های خارجی رو فـیـلتر کنن ولی این کار رو نمی کنن. پس زیادی تعجب نکنید.خودشون می بندن ولی راه در رو هم خودشون می ذارن براتون