PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با ايجاد session

aghaee
December 30th, 2010, 14:48
سلام
من پروژه لاگين رو قبلا توي سيستم خودم تست كرده بودم سالم بود، الان كه ميخوام دوباره استفاه كنم به سيشن ها خطا ميده

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\wamp\www\form-test\Office\index.php:1) in C:\wamp\www\form-test\Office\index.php on line 2

مشكل از چي هست؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Maysam.M
December 30th, 2010, 18:24
session_start() باید قبل از تمام کدها باشه
اگه قبل از همه ی کدهاست باید با ویرایشگر متنی مثل notepad++ صفحه رو باز کنی و از منوی encoding گزینه Convert To Utf-8 Widthout BOM رو انتخاب کنی

HyperServer
December 30th, 2010, 22:12
session_start() باید قبل از تمام کدها باشه
اگه قبل از همه ی کدهاست باید با مرورگری مثل notepad++ صفحه رو باز کنی و از منوی encoding گزینه Convert To Utf-8 Widthout BOM رو انتخاب کنی

دوست عزیز جسارت نباشه .... ولی notepad++ فکر نمیکنم مرورگر باشه Notepad++ | 5.8.6 (http://notepad-plus-plus.org/)

the_coder
December 30th, 2010, 23:07
encoding رو روی Utf-8 Widthout BOM بزار حل میشه
همینجورم که دوستان گفتند session باید خط اول باشه
در آخرم اگر نتونستی بالای کدات بنویس
error_reporting(0) و خودتو راحت کن :دی

Rezash
December 30th, 2010, 23:16
دوست عزیز جسارت نباشه .... ولی notepad++ فکر نمیکنم مرورگر باشه Notepad++ | 5.8.6 (http://notepad-plus-plus.org/)

اشتباه تايپي رو زياد جدي نگيريد :)

encoding رو روی Utf-8 Widthout BOM بزار حل میشه
همینجورم که دوستان گفتند session باید خط اول باشه
در آخرم اگر نتونستی بالای کدات بنویس
error_reporting(0) و خودتو راحت کن :دی

بله دوستان درست ميگند (Utf-8 Widthout BOM) ، ولي به شرطي كه خروجي اي عمدي قبل از كد ها نداشته باشيد.
error_reporting مشكل رو حل نمي كنه و فقط خطا پوشيده ميشه و سشن ها به درستي كار نخواهند كرد و مشكلات عديده اي ور ايجاد مي كنه.
براي پروژه هايي كه فايل زياد داره ، در فايل ها خروجي داريد يا همه رو نميتونيد UTF كنيد در فايل اصلي در اول اول كد

ob_start();

رو بذاريد خودش اول دستورات هدر رو اجرا مي كنه و بعد خروجي ميفرسته.

Maysam.M
December 31st, 2010, 15:29

اشتباه تایپی بود o:-)
از آب گل الود اسپم میگیری؟!! :66:

HyperServer
January 1st, 2011, 00:22
اشتباه تایپی بود o:-)
از آب گل الود اسپم میگیری؟!! :66:
داداش شما فکر کن واسه اسپم گرفتن بوده...
من به اینا نمیگم اشتباه تایپی...اشتباه تایپی 4 تا حرف جا به جا میشه....
من به اینا میگم صوتی محزی :113: (<=======به این میگن اشتباه تایپی)

Maysam.M
January 1st, 2011, 11:55
داداش شما فکر کن واسه اسپم گرفتن بوده...
من به اینا نمیگم اشتباه تایپی...اشتباه تایپی 4 تا حرف جا به جا میشه....
من به اینا میگم صوتی محزی :113: (<=======به این میگن اشتباه تایپی)

اونی که پی اچ پی کار باشه متوجه میشه که قضیه چی بوده و منظور من چی بوده.
دیگه اگه من فرق مرورگر و ویرایشگر رو بعد از عمری ندونم که باید خودم رو از ... دار بزنم!! آخه مگه میشه یه برنامه نویس پی اچ پی فرق ویرایشگر و مرورگر رو ندونه؟!!
شما اگه خیلی استاد هستی می اومدی به اون دوستمون یه کمکی میکردی به جای ایراد گرفتن.
بحث رو هم لطفا بیش از این کش نده!