PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با تغییر مشخصات هویتی پنل !

OMIDTU5
July 24th, 2017, 15:05
سلام

دوستان بنده چند سال قبل با مشخصات فیک در پنل یکی از شرکت های معتبر داخلی برای ثبت دامنه ثبت نام و اقدام به ثبت چندین دامین کردم

امروز تیکت دادم که مشخصات هویتی رو برام اصلاح و بروز کنن و اسکن کارت ملیم رو براشون فرستادم ولی اونا گفتن شما باید اسکن کارت ملی نامی که در پنل با اون ثبت نام کردید رو بفرستید تا ما برات تغییر بدیم !

سوالم اینه وقتی من با اون نام فیک و به عنوان مالک دامنه ها درخواست دادم که مشخصاتم رو به موارد صحیح اصلاح کنن دیگه این درخواستشون برای چیه ! و یک شرکت میتونه در این مورد همکاری نکنه ؟؟

چون دوس ندارم موارد مربوط به تیکت شرکت ها رو بصورت عمومی بنویسم نامی هم از شرکت نمیبرم فقط میخوام بدونم راه حلش چیه ؟ چطور ثابت کنم که اون نام فیکه و متعلق به خودمه ! در ضمن نام هم جوریه که کاملا مشخصه فیکه و فکر نکنم تو ایران کسی با اون نام وجود داشته باشه !

علت ثبت نام با نام مستعار این بوده که مشخصات هویز دامنه هام با اطلاعات هویتی واقعیم متفاوت باشه

vpgroup
July 24th, 2017, 15:29
با سلام و احترام

با شرکت مربوطه تماس بگیرید و موارد را کامل برای آنها توضیح دهید. از یک جهت کار آنها صحیح و از یک جهت کار آنها غلط میباشد.

اگر مشخصاتی که فرمودید معلوم باشد که غیر واقعی است دیگر نباید شرکت مربوطه این درخواست را از شما بگیرد.

موفق باشید

Kian
July 24th, 2017, 16:39
از راه مشخصات پرداختی که برای بار اول در هنگام ثبت دامنها انجام داده اید هویت تان قابل اثبات است، یعنی شماره کارت بانکی که برای ثبت دامنه استفاده کرده اید را به ایشان همراه با تصویر کارت ملی بدهید و بگوئید که مقایسه کنند.