PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز 8.1 دارم به ویندوز 10 کوچ کنم؟

Amin007
July 23rd, 2017, 21:34
سلام

من سیستمم خیلی قوی نیست

asus p5p41t-le
2GB RAM
PENTIUM DUAL CORE E5700 3 GHRZ

ویندوز 8.1 رو به خوبی روش دارم کار میکنم

1- به نظرتون ویندوز 10 رو نصب کنم؟ منابع بیشتری که مصرف نمیکنه ؟

2- یک لینک از بهترین نسخه ویندوز 10 هم به من پیام کنید لطفا.

TZHOST
July 23rd, 2017, 21:42
سلام

من سیستمم خیلی قوی نیست

asus p5p41t-le
2GB RAM

سلام
منابع بیشتری مصرف نمیکنه خیر .
بعد از اپدیت به ویندوز 10 یه سری قسمت های جدید میبینید و کلا از لحاظ گرافیکی با ویندوز 8 متفاوته و کلا میشه گفت بهتر شده (نظر بنده هست)
لینک هم براتون پ.خ شد .

AtrafNet
July 23rd, 2017, 21:47
سلام

ویندوز 10 رو در شرایطی که تمامی ویژگی های موقع نصبش رو روی Off بذارید مشکلی ایجاد نمیکنه.
وقتی ستاپ ویندوز 10 تموم میشه و اولین بار راه اندازی میشه ازتون فعال بودن ویژگی هایی که نیاز به اینترنت پر سرعت داره رو که پیش فرض روی On گذاشته رو می پرسه که براحتی چند کلیک می تونید همه اش رو غیرفعال کنید اما متاسفانه ایرانی ها اکثراً نصب ویندوز 10 رو به صورت پیش فرضش انجام میدن بعدش مثلاً آپدیت های ویندوز برای کاربران دیگه جهان از سیستم اینا آپلود میشه میگن ویندوز 10 بدون اجازه ترافیک میخوره در صورتی که من به شخصه ندیدم ویندوز 10 هر کاری که کرده رو قبلش اجازه نگرفته باشه فقط کافیه یکم به متون انگلیسی قبل از فعال سازی و نصب یه چیزی دقت کرد.

حتی می تونید همون موقع نصب ویندوز 10 وقتی به اینترنت وصلش میکنید اینترنت خودتون رو به حالت Metered Connection معرفی کنید که بفهمه شما حجمتون محدوده و بدون اجازه حتی آپدیت هم انجام نمیده.
Metered Connection یعنی همون اینترنت محدود که گیگ به گیگش شمارش میشه وقتی این حالت در ویندوز 10 فعال میشه وقتی آپدیتی هم باشه فقط به صورت اطلاعیه (Notification) به شما میگه که ویندوز قدیمی شده (Out Date) و بهتره آپدیت کنید حتی در صورت فعال بودن این گزینه دیگه برای سخت افزار های جدید هم به صورت خودکار تو اینترنت دنبال درایور نمیگرده دانلود کنه.

شخصاً از ویندوز 10 راضیم و به نظرم اگه نسبت به نسخه های قبلی ویندوز یکم تو مراحل نصب و تنظیماتش دقت کنید و همینطوری مثل نصب نرم افزار هامون Next و Next نزنیم خیلی هم تجربه عالی تری نسبت به ویندوز 7 و 8.1 بهمون میده.
تو لپ تاپ روی هارد دیسک 5900rpm نصب کردم و با غیرفعال سازی مواردی که گفتم مشکل سرعت هم اصلاً ندارم اما اگر SSD داشته باشید باور کنید در عرض چند ثانیه ویندوز بالا میاد و نیاز نیست حتی صبر کنید که برنامه های Start-Up اجرا بشن و بعدش کارتون رو انجام بدید.

می دونم یکم طولانی نوشتم اما باور کنید ارزش داره که فرهنگ خوندن هر چیزی قبل از قبول کردنش رو تو فضای مجازی هم رواج بدیم :)

OMIDTU5
July 23rd, 2017, 21:53
دوست عزیز پیشنهاد بنده به شما نصب ویندوز اورجینال 10 از طریق دانلود از سرور مایکروسافت از طریق ابزاری هست که خود مایکروسافت ارائه داده است

با اون ابزار ویندوز اصلی رو که حدود 3.5 گیگ هست از سرور رسمی مایکروسافت دریافت میکنید سپس از طریق اسکایپ بصورت قانونی فعالش میکنید . با این کار بصورت لایف تایم اطلاعات اکتیو ویندوز از طریق بایوس سیستمتون شناسایی و ذخیره میشه و از اون به بعد هر زمان همون نسخه از ویندوز رو در اون سیستم نصب کنید بصورت اتوماتیک به محض اولین اتصال به اینترنت از طریق سرور مایکروسافت فعال میشه

پیشنهاد بنده این هست از ویندوز سایت های ایرانی یا سی دی های ویندوزی که در بازار هست استفاده نکنید بهتر هست . لازم به ذکر است ویندوز اصلی قابل کپی کردن و رایت نمیباشد و فقط بصورت انلاین از این طریق قابل نصب مستقیم بر روی سیستم میباشد

wapmaster
July 23rd, 2017, 21:59
اگه با ویندوز 8.1 کارتون راه میوفته تغییر ندید
من 8.1 بودم رفتم 10 نصب کردم پشیمون شدم همون 8.1 رو نصب کردم .

babakebrahimi
July 24th, 2017, 01:12
سیستمون نه خیلی قوی هست نه ضعیف
فقط برای اینکه بتونید از ویندوز 10 خوب استفاده کنید یه رم 2گیگ هم بندازین روش

viasky
July 24th, 2017, 02:45
نظر بنده: خیر
آپدیت و بهینه کنید

Ashkankamangar.ir
July 24th, 2017, 02:46
سلام

من سیستمم خیلی قوی نیست

asus p5p41t-le
2GB RAM

بسیار بهینه تر شده

babakebrahimi
July 24th, 2017, 02:47
لین هم لینک دانلود

https://soft98.ir/os/windows-10/17807-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10-aio.html

SaeedFazlollahzadeh
July 24th, 2017, 03:22
سلام

من سیستمم خیلی قوی نیست

asus p5p41t-le
2GB RAM

درود
فارغ از همه ی بحث های من و بقیه دوستان: اگه دل تون رضا هست به 10، نصب کنید و چند روزی تجربه اش کنید. این جوری هم 10 رو می بینید و هم خودتون متوجه می شید به درد تون می خوره 10 یا نه.

مثلا خودم 8 رو نصب کردم و تجربه کردم. فکر نکنم بیشتر از 10 دقیقه با 8 کار کرده باشم، چون نتونستم تحملش کنم واقعا. سریع برگشتم به 7. موقع 10 هم آپگرید کردم به 10.

موید باشید

vpgroup
July 24th, 2017, 05:10
با سلام و احترام

با این مشخصات سیستم و سایر موراد به نظر بنده تغییر ویندوز ندهید

موفق باشید

HNet
July 24th, 2017, 10:31
8.1 ویندوز خوبی هست، نیازی به 10 ندارید.

Nomix
July 24th, 2017, 11:25
مسلما ویندوز10 خیلی بهتر است و بهینه تر شده نسبت به 8.1

از لحاظ سخت افزاری با پردازنده یک گیگاهرتز و رم یک گیگ هم میشه ویندوز 10 نصب کرد ولی مسلما هرچی بیشتر بهتر خواهد بود

برای دانلود فایل اورجینال ویندوز هم از اینجا (http://licenseha.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF/) می تونید نسخه مورد نظر خودتون دانلود کنید

negarnovin
July 24th, 2017, 13:29
به نظرم با این منابع به 10 ارتقا نده!

mre
July 24th, 2017, 13:44
من هم مدتی هست ویندوز 10 دارم و خیلی هم راضی هستم، به نظر من هم از ویندور 8 و 8.1 خیلی بهتر هست
فقط با توجه به اینکه اطلاعاتی در مورد سیستمون ندارم پیشنهاد می‌کنم لینک زیر رو برای حداقل امکانات مورد نیاز مشاهده کنید

https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-specifications#system-specifications

موفق باشید

live
July 24th, 2017, 14:00
سلام ، اگر از ویندوز در کنار لینوکس استفاده میکنید ویندوز 10 نصب نکنید ، ضمن اینکه براحتی میشه جلوی آپدیتش رو گرفت اما چه فایده با این همه ویروس و تروجان ، به نظرم یه چالش جدید بره خودتون ایجاد کنید برید سمت اوبونتو لینوکس