PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیر کردن در اداره مالیات به خاطر نماد اعتماد

hiwebpw
July 23rd, 2017, 09:12
با احترام
دوستان عزیز بنده سال 94 نماد گرفتم بعد سال 95 تقریبا تابستون بود اداره مالیات از ما مدارک خواست کارت ملی و شناسنامه
بعدا زنگ زدن گفتن بیایید تشکیل پرونده بدید و بنده نرفتم چون کار داشتم حالا میگن چرا اون موقع نیومدی من میگم اونقدر درآمد ندارم چون هاستینگ هستم هزینه سرور هارو میدم و .... میگن باید ثابت کنی تنها راه اثبات من حساب بانکیم بود که از اون برای کارهای شخصی و درگاه به پرداختم استفاده میکردم
حالا نکته اینجاست که بنده از جای دیگه برام 10 میلیون یا 5 میلیون اینوری به حسابم ریختن حالا اگر بخوام این پرینتش رو رو کنم تقریبا 60 میلیون تو این 3 سال گردش بوده تو حساب من
اما اگر بخوام فقط خرید ها از درگاه رو حساب کنم سال 94 فقط 6 میلیون بوده که اونم هزینه تمدید سرور ها و .... واریز میشده
حالا من اینارو چطوری حالی کنم که این حساب شخصیم هستش شاید از جای دیگه برام 100 میلیون بریزن و این دلیل بر این نیست که از سایت برام ریختن
لطفا دوستان راهنماییم کنید والا بدبخت میشم

vpgroup
July 23rd, 2017, 15:44
با احترام
دوستان عزیز بنده سال 94 نماد گرفتم بعد سال 95 تقریبا تابستون بود اداره مالیات از ما مدارک خواست کارت ملی و شناسنامه
بعدا زنگ زدن گفتن بیایید تشکیل پرونده بدید و بنده نرفتم چون کار داشتم حالا میگن چرا اون موقع نیومدی من میگم اونقدر درآمد ندارم چون هاستینگ هستم هزینه سرور هارو میدم و .... میگن باید ثابت کنی تنها راه اثبات من حساب بانکیم بود که از اون برای کارهای شخصی و درگاه به پرداختم استفاده میکردم
حالا نکته اینجاست که بنده از جای دیگه برام 10 میلیون یا 5 میلیون اینوری به حسابم ریختن حالا اگر بخوام این پرینتش رو رو کنم تقریبا 60 میلیون تو این 3 سال گردش بوده تو حساب من
اما اگر بخوام فقط خرید ها از درگاه رو حساب کنم سال 94 فقط 6 میلیون بوده که اونم هزینه تمدید سرور ها و .... واریز میشده
حالا من اینارو چطوری حالی کنم که این حساب شخصیم هستش شاید از جای دیگه برام 100 میلیون بریزن و این دلیل بر این نیست که از سایت برام ریختن

با سلام و احترام

شما باید از روز اول حساب کاری خود را با حساب شخصی جدا میکردید تا به این مشکل برنمیخوردید

متاسفانه فکر کنم کاری شما نمیتوانید انجام دهید فقط باید تشکیل پرونده دهید و اگر بتونید معاف بشوید. اگر آشنایی در اداره دارایی دارید حتما با ایشان مکاتبه کنید.

سایر مبالغی که عرض کردین به حساب شما واریز شده از طریق پوز بوده یا ...؟

موفق باشید

hiwebpw
July 24th, 2017, 10:16
با سلام و احترام

شما باید از روز اول حساب کاری خود را با حساب شخصی جدا میکردید تا به این مشکل برنمیخوردید

متاسفانه فکر کنم کاری شما نمیتوانید انجام دهید فقط باید تشکیل پرونده دهید و اگر بتونید معاف بشوید. اگر آشنایی در اداره دارایی دارید حتما با ایشان مکاتبه کنید.

سایر مبالغی که عرض کردین به حساب شما واریز شده از طریق پوز بوده یا ...؟

موفق باشید
از طریق خودپرداز یا داخل بانک

AtrafNet
July 24th, 2017, 11:07
از طریق خودپرداز یا داخل بانک

شاید اگه خود اون اشخاصی که برای شما مبالغ شخصی واریز کردن رو به عنوان شاهد بیارید بشه حلش کرد؟
چون اونا فکر میکنن مثلاً مشتری برای شما فلان میلیون تومن ریخته دیگه درسته؟ خب اگه واریز کننده و مالک حساب مبدا خودش بیاد بگه که نه مثلاً من دوستشم یا فامیلشم رفاقتی پول ریختم دیگه با توجه به مدارکش باید موضوع حل شده باشه نه؟

pardishosting
July 24th, 2017, 12:22
با حسابرس های وارد مشاوره کنید. ما اینجا اطلاعات بدرد بخوری نداریم.

akbari
July 24th, 2017, 12:30
با احترام

سلام
اگر به صورت حقیقی کار میکنی نگرانی نداره نهایت میخوان سالی ۵۰۰ ت از شما بگیرن که اونم با اعتراض میتونی کمش کنی ، به نظر من هیچ مدرکی رو نکن چون اگر شما حساب بانکی با گردش ۶۰ میلیون بزاری جلوشون اونا ۱۰۰ ت میزنن برات پس بهتره بگی هیچ مدرکی هم ندارم.

hiwebpw
July 24th, 2017, 20:09
دوستان از چه تاریخی اداره مالیات فراخوان وب سایت ها رو انجام داده؟
و از چه تاریخی تصویب شده که باید وب سایت ها مالیات بدن
الان به من گیر دادن که از 94 من باید اظهار نامه میدادم در حالی که اون موقع اگر مالیاتی میگفتن باید پر کنیم من اصلا نماد نمیگرفتم
لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره ارسال کنه
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام
اگر به صورت حقیقی کار میکنی نگرانی نداره نهایت میخوان سالی ۵۰۰ ت از شما بگیرن که اونم با اعتراض میتونی کمش کنی ، به نظر من هیچ مدرکی رو نکن چون اگر شما حساب بانکی با گردش ۶۰ میلیون بزاری جلوشون اونا ۱۰۰ ت میزنن برات پس بهتره بگی هیچ مدرکی هم ندارم.

من در تیر ماه 95 هم شرکت ثبت کردم اما هیچ موقع نشد که شرکت رو دایر کنم و با شرکت کار نکردم حالا چطور ثابت کنم شرکتم فعال نبوده؟
اینا دارن میترسونن میگن برات جریمه میاد که اینطوری اونطوری در حالی که وقتی خواستم اظهار نامه پر کنم خودشون گفتن اگر فعالیت نکردی نمیخواد نیاز نیست
ولی ارزش افزوده رو انجام بده
من میخوام شرکت رو انحلال بزنم آیا بهتر هستش به نظرتون در این زمینه اطلاعاتی دارید؟

Kian
July 24th, 2017, 23:24
برو توی سایت ثبت شرکت ها و درخواست انحلال بده و مراحلش رو تا آخر تکمیل کن تا خلاص بشی.

hiwebpw
July 24th, 2017, 23:31
برو توی سایت ثبت شرکت ها و درخواست انحلال بده و مراحلش رو تا آخر تکمیل کن تا خلاص بشی.

بعد هزینه اینا نداره/

aria95
July 24th, 2017, 23:50
سلام.
الان رفتید پرونده تشکیل دادید؟
چی شد بعد از این همه مدت رفیتید برای پرونده؟

Kian
July 24th, 2017, 23:51
چرا داره ولی کمه ، بری سایتش درخواست بدی همه چیز اونجا گفته شده ، بعد میری اداره ثبت شرکتها و هزینه شو پرداخت می کنی درخواست امضا می کنی و تمام.

hiwebpw
July 25th, 2017, 00:13
سلام.
الان رفتید پرونده تشکیل دادید؟
چی شد بعد از این همه مدت رفیتید برای پرونده؟

سال 94 خبری از مالیات نماد نبود سال 95 گفتند مدارک بیارید ما یه کپی کارت ملی و شناسنامه بردیم و در سال 96 گفتند از سال 94 حساب میکنیم و شما باید از سال 94 اظهارنامه پر میکردی
مشکل اینجا نیست که مثلا اگر من 30 میلیون پول اومده باشه برام طی این 3 سال میگن 14 درصد سود تو هستش
اصلا کاری ندارن که چند میلیون خودت هزینه سرور دادی فقط کار دارن چقدر پول ریخته شده
هر 6 میلیون هم خبر دارم الان 125 ت اینا جریمه هستش
که اگر اظهار نامه پر میشد تا 13 میلیون و خوردی معاف بود

- - - Updated - - -

بعد گیر نمیدن تو اداره مالیات که تو حتما درآمد داشتی انحلال زدی و ....

hostorder
July 25th, 2017, 01:40
دوست عزیز شما هم به درد ما گرفتار شدید ما پرونده تشکیل دادیم قبل این که خودشون تماس بگیرند .کارمندان اداره مالیات هیچ دانشی در مورد کار ما ندارند تنها راهتون سازش هست و فقط بهشون خواستید فقط تراکنش هاتون رو بدید هر چه قدر هم تراکنش نشونشون بدید ارزش افزوده خواهند گرفت پس سعی کنید هیچ چیزی رو نکنید (یکی از ماموران مالیات شهر ما هم به ما میگفت که فعلا به درگاه ها دسترسی نداریم) یکم منطقی فکر کنید اگر بانک ها به اداره مالیات تراکنش ها یا حساب ها رو بده آیا شخصی تو بانک پول نگه میداره؟(مامور مالیات که آشنام بود برگشت گفت تا خودتون چیزی لو ندید ما نمیتونیم کاری کنیم)
عزیز حسابتون پول بیاد!تو کل ایران اون همه کارت به کارت میشه به اشخاص به شرکت ها مهم مدارک است مثلا کسی شرکت عمرانی داره و مالیات میده به حساب مدیر عامل پول کارت به کارت شه بابد واسه اون اون طرف مالیات بده!!! یا طبق اسناد!

- - - Updated - - -

من خودم واسه سال 94 اظهار نامه پر کردم تو اظهارنامه 2میلبون زدم بعد فقط تراکنش های درگاهم رو بهشون دادم یک بار پیگیدی نکردن که اسناد درست دادم یا نه!چون اصلا نمیدونن کار ماچیه . فقط بعد چند ماه اس ام اس اومد که معاف هستم

hiwebpw
July 25th, 2017, 09:11
دوست عزیز شما هم به درد ما گرفتار شدید ما پرونده تشکیل دادیم قبل این که خودشون تماس بگیرند .کارمندان اداره مالیات هیچ دانشی در مورد کار ما ندارند تنها راهتون سازش هست و فقط بهشون خواستید فقط تراکنش هاتون رو بدید هر چه قدر هم تراکنش نشونشون بدید ارزش افزوده خواهند گرفت پس سعی کنید هیچ چیزی رو نکنید (یکی از ماموران مالیات شهر ما هم به ما میگفت که فعلا به درگاه ها دسترسی نداریم) یکم منطقی فکر کنید اگر بانک ها به اداره مالیات تراکنش ها یا حساب ها رو بده آیا شخصی تو بانک پول نگه میداره؟(مامور مالیات که آشنام بود برگشت گفت تا خودتون چیزی لو ندید ما نمیتونیم کاری کنیم)
عزیز حسابتون پول بیاد!تو کل ایران اون همه کارت به کارت میشه به اشخاص به شرکت ها مهم مدارک است مثلا کسی شرکت عمرانی داره و مالیات میده به حساب مدیر عامل پول کارت به کارت شه بابد واسه اون اون طرف مالیات بده!!! یا طبق اسناد!

- - - Updated - - -

من خودم واسه سال 94 اظهار نامه پر کردم تو اظهارنامه 2میلبون زدم بعد فقط تراکنش های درگاهم رو بهشون دادم یک بار پیگیدی نکردن که اسناد درست دادم یا نه!چون اصلا نمیدونن کار ماچیه . فقط بعد چند ماه اس ام اس اومد که معاف هستم

اگر پرینت از صفحه تعداد تراکنش و میزان درآمد در سال هارو از سایت به پرداخت پرینت کنم قبول میکنن؟
اگر ارقام رو تغییر بدم پیگیری میکنند؟

renjo
July 25th, 2017, 09:17
اگر پرینت از صفحه تعداد تراکنش و میزان درآمد در سال هارو از سایت به پرداخت پرینت کنم قبول میکنن؟
برادر از درگاهت پیگیری میکنن
پرینت به پرداختو ببرید

hiwebpw
July 25th, 2017, 11:47
برادر از درگاهت پیگیری میکنن
پرینت به پرداختو ببرید
شنیدم فعلا دسترسی بررسی رو ندارن

aryajv
July 25th, 2017, 12:19
بهتین کار اینه که اطلاعات شخصی حسابتون رو رو نکنید ،
ولی در صورتی که مجبور هستید با ارائه مدرک معتبر ( از خود سایت هایی که سرور و... تهیه کردید) میتونید ثابت کنید که گردش مالی سالانتون چه مقدارش از این سایت های همیشگی تهیه سرور و هاستینگ بوده و چه مقدار از این پول رواز حساب شخصی دریافت کردید
بهترین کار هم اینه از همین الان حساب جدید بسازید و حساب کاری و شخصی رو جدا کنید

میتونید هم ی مدرک معتبر درست کنید از فاکتور ها توی whmcs که چه میزان دریافت کردید
و تراکنش هایی که پرداخت کردید رو هم مجزاتحویل بدهید

ولی بهتره هیچ چیزو دسستکاری نکنید بفهمن دردسرش از الان بیشتره

mozhgan22
July 25th, 2017, 13:11
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم کسب و کارهای خانگی معاف از مالیات هستند.اگر بدون جواز کسب یا تاسیس شرکت فعالیت می کنید احتمالا نیازی به پرداخت مالیات ندارید.
چون کسب و کارهای اینترنتی هم جزو مشاغل خانگی به حساب میان

hiwebpw
July 25th, 2017, 13:18
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم کسب و کارهای خانگی معاف از مالیات هستند.اگر بدون جواز کسب یا تاسیس شرکت فعالیت می کنید احتمالا نیازی به پرداخت مالیات ندارید.
چون کسب و کارهای اینترنتی هم جزو مشاغل خانگی به حساب میان

نه عزیز دهنمون سرویسه از این به بعد برای خوابیدن هم باید مالیات بدی
فلسفه نماد و درگاه ها که شاپرک شدن دقیقا گرفتن مالیات بود نه این که ملت نماد رو ببینن اعتماد کنن

mri_6889
July 25th, 2017, 22:58
1-وضعیت به رسمیت شناختن فاکتورهای خرید اینترنتی در اداره مالیات چگونه است؟ مثلاً اگر من یک سرویس هاستینگ از سایت یکی از دوستان که شرکت ثبت شده میباشد تهیه کنم، آیا صرف پرینت فاکتور اینترنتی یا ScreenShot از آن به عنوان هزینه شرکت مورد پذیرش اداره مالیات هست یا اینکه تنها فاکتور سنّتی مهر و امضا شده را میپذیرند؟
2-وضعیت به رسمیت شناختن فاکتورهای اینترنتی خارجی چگونه است؟ مثلاً اگر شما از ریسلو پنل خودتان را شارژ کردید یا یک سرور از یک دیتا سنتر خارجی خریدید، آیا فاکتور آن مورد پذیرش اداره مالیات به عنوان هزینه هست؟ یا اینکه شرکت خارجی باید فاکتور را بصورت کاغذی و مهر و امضا شده ارسال کند؟
کلّا با توجّه به رواج گسترده خرید اینترنتی و صدور فاکتور بصورت اینترنتی، آیا نباید اداره مالیات مکلّف به پذیرش این فاکتورها باشد؟
مثلا من در رجیسترر nic.ru اخیراً یک دامین تمدید کردم و بلافاصله یک ایمیل از اداره مالیات روسیه(البتّه به زبان روسی) دریافت کردم که حاوی یک نسخه از فاکتور صادر شده توسّط nic.ru بود و در آن میزان VAT یا مالیات بر ارزش افزوده پرداخت شده ذکر شده بود. توضیح داده بود که این فاکتور یک سند مالی برای تراکنش‌های اینترنتی من است که اگر بخواهم در آینده چیزی(مثل پرداخت VAT و هزینه انجام شده) را به اداره مالیات روسیه ثابت کنم، رسمیت دارد. (هرچند من چون در روسیه شرکت ثبت شده ندارم، این فاکتور کاربردی برایم ندارد.) همچنین توضیح داده بود که ما ایمیل شما را از شرکتی که از آن خرید کرده‌اید، دریافت کرده ایم. توضیح اینکه این فاکتور نه توسّط ایمیل شرکت، بلکه توسّط ایمیل اداره مالیات روسیه به آدرس http://taxcom.ru ارسال شده بود. توضیح اینکه بالای فاکتور به روسی نوشته بود فاکتور برای پرداخت هزینه‌های دامین و هاستینگ(گروه هزینه‌ها) و کد مالیاتی شرکت nic.ru هم بالاش بود. و یک QR Code هم داشت برای تایید اصالت و همچنین آدرسی در سایت ادراه مالیات برای اینکه بتوانم با وارد کردن شماره یکتای فاکتور، آن مشاهده کنم(اثبات کنم).
یعنی حتّی روسیه یک چنین سیستم پیشرفته‌ای دارد ولی ایران هنوز اداره مالیات بر اساس توافق(زور برسی) کار میکند.

babakebrahimi
July 25th, 2017, 23:13
بالاخره ما نفهمیدیم داشتن کسب و کار مجازی به صورت حقیقی شامل مالیات میشه یا نه
هرکی یه چیزی میگه
یکی میگه معافه اون کی میگه نه باید پرداخت بشه

hostorder
July 26th, 2017, 00:31

من خودم واسه سال 94 از تراکنش های درگاه جهان پی که داشتم پربنت گرفتم بهشون دادم یک بارم ازم اثبات نخواستند

saeed.mihan
July 26th, 2017, 03:00
دوستان حالا که هم از حقیقی و هم حقوقی مالیات میگیرند بهتره همان ابتدا نماد را به نام شرکت بگیرید و طبق روال اظهار نامه شرکت را پر کنید که بعدا نگن اظهار نامه تکمیل نکردید و اینطوری به احتمال زیاد معاف خواهید شد.

Kian
July 26th, 2017, 10:07
دو مدل مالیات برای کسب و کارها در کشور هست:

1-مالیات بردرآمد سالیانه شرکت ها و اصناف و بازاریان و ... شامل میشود:

نکته مهم : مطالب ذیل احتمال تغییر در هر زمان را دارد و برای کسب اطلاعات دقیقتر در سایت http://www.vat.ir جستجو نمایید

اين نوع ماليات را افرادي كه اصطلاحا به آنها كسبه، اصناف، پيشه وران، صنعت گران گفته مي شود و يا ساير افرادي كه به صورت شخص حقيقي بابت درآمد حاصل از اشتغال به مشاغل آزاد و بطور انفرادي يا با مشاركت مدني پرداخت مي نمايند تشكيل مي دهند. كسبه، بازرگانان، صاحبان بيمارستانها، دفاتر اسناد رسمي و پزشكان و دندانپزشكان ، وكلا و كليه مشاغلي كه در ماده 96 قانون مالياتهاي مستقيم مصوب ۳/۱۲/۶۶ و اصلاحيه مصوب ۲۷/۱۱/۱۳۸۰ذكر شده اند مشمول فصل ماليات بر درآمد مشاغل هستند.

الف – با قبولي دفاتر و يا قبولي درآمد مشمول ماليات مندرج در اظهارنامه .

(ساير درآمدها + فروش كالا و خدمات) - (استهلاك + هزينه ها) = درآمد مشمول ماليات
ب – از طريق علي الرأس در صورت عدم رعايت موارد زير ، درآمد صاحبان مشاغل به صورت علي رأس تشخيص خواهد شد.
ب -۱- درصورتي كه تا موعد مقرر ترازنامه و حساب سود و زيان و يا حساب درآمد و هزينه و حساب سود و زيان، حسب مورد تسليم نشده باشد.
ب – ۲- درصورتي كه مؤدي به درخواست كتبي اداره امور مالياتي مربوط از ارائه دفاتر و يا مدارك حساب در محل كار خود خودداري نمايد.
ب – ۳- درصورتي كه دفاتر و اسناد و مدارك ابرازي براي محاسبه درآمد مشمول ماليات به نظر اداره امور مالياتي غيرقابل رسيدگي تشخيص شود و يا به علت عدم رعايت موازين قانوني و آئين نامه مربوط مورد قبول واقع شود.

تكليف مؤديان

صاحبان مشاغي كه مكلفند اسناد و مدارك مثبته براي تشخيص درآمد مشمول ماليات خود را نگاهداري كنند به سه گروه به شرح ذيل تقسيم مي شوند.
الف – صاحبان مشاغلي كه مكلف به ثبت فعاليتهاي شغلي خود در دفاتر روزنامه و كل موضوع قانون تجارت هستند، مانند بازرگانان ، صاحبان موسسات حسابرسي، حسابداري، مهندسي، تبليغاتي و بازاريابي و حمل و نقل موتوري ... و صاحبان كارخانه ها و واحدهاي توليدي، بيمارستانها، متلها و هتلها ، مراكز آموزشي و... و بانكداران و عمده فروشيها و... (ماده ۹۶ ق.م.م)
ب – صاحبان مشاغلي كه مكلف به ثبت فعاليتهاي شغلي خود در دفاتر درآمد و هزينه مي باشند مانند : صاحبان كارگاههاي صنعتي، مشاغل ساختماني، مراكز فرهنگي، سينماها، مشاغل فيلمبرداري، مهمان سراها، دفاتر اسناد رسمي، آزمايشگاهها، نمايشگاههاي اتومبيل ، تعميرگاه هاي مجاز و... سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و عاملان فروش و فروشنده آهن آلات و دلالان و حق العمل كاران و.. (ماده 96 ق.م.م)
ج –صاحبان مشاغلي كه مشمول مقررات بندهاي (الف) و (ب) فوق نيستند و مكلفند صورت خلاصه وضعيت درآمد و هزينه خود را طبق نمونه هاي تعيين شده از طرف سازمان امور مالياتي نگاهداري كنند.

صاحبان مشاغل مكلف اند اظهارنامه مالياتي مربوط به فعاليتهاي شغلي هر سال خود را تا آخر تيرماه سال بعد به اداره امور مالياتي محل شغل خود تسليم و ماليات متعلق را به نرخ ماده ۱۳۱ پرداخت نمايند.
اظهارنامه مالياتي صاحبان مشاغل شامل ترازنامه و حساب سود و زيان با حساب درآمد و هزينه يا خلاصه وضعيت درآمد و هزينه حسب مورد خواهد بود.
صاحبان مشاغل مكلفند ظرف مدت چهارماه از تاريخ شروع فعاليت مراتب را كتبا به اداره امور مالياتي محل اعلام نمايند.

نرخ ماليات بر درآمد اشخاص حقيقي موضوع ماده ۱۳۱

تا ميزان 30.000.000 ريال درآمد مشمول ماليات سالانه به نرخ 15%

تا ميزان 100.000.000 ريال نسبت به مازاد 30.000.0000 به نرخ 20%

تا ميزان 250.000.000 ريال نسبت به مازاد 100.000.000 به نرخ 25%

تا ميزان 1.000.000.000 ريال نسبت به مازاد 250.000.000 به نرخ 30%

نسبت به مازاد يك ميليارد ريال به نرخ 35%

2-مالیات ارزش افزوده 9 درصدی که باید از مشتری گرفته بشه و برای گرفتن این نوع مالیات از مشتری حتما باید تشکیل پرونده ارزش افزوده داده بشه که فعلا مشمول همه اصناف نمیشه و برای اطلاعات بیشتر به سایت اداره دارایی و یا اداره دارایی و مالیات شهرتون مراجعه کنید (فعلا همه اشخاص حقوقی مجبورند ثبت نام کنند و برای اشخاص حقیقی هنوز آیین نامه مشخصی تصویب نشده است)

لینک دانلود قانون مالیات ارزش افزوده (http://download.tax.gov.ir/GeneralDownloads/ValueAddedTax.pdf)

اگه در مشخصات نماد برخی شرکت های بزرگ هاستینگ و ... دقت کنید سعی کرده اند بصورت شخص حقیقی نماد بگیرند ;)

Kian
July 26th, 2017, 11:18
(http://www.vat.ir/Assets/PDF/sabtenam.pdf)لینک دانلود قانون مالیات ارزش افزوده (http://download.tax.gov.ir/GeneralDownloads/ValueAddedTax.pdf)

لیست افرادی که باید در ارزش افزوده ثبت نام کنند (http://www.vat.ir/Assets/PDF/sabtenam.pdf) + راهنمای ثبت نام آنلاین

در فهرست مشاغل لیست فوق ، در صفحه 7 فایل پی دی اف ، ردیف شماره 6 احتمالا شامل خدمات هاستینگ بشود که جای بررسی و تحقیق بیشتری دارد :

6- ارائه دهندگان انواع خدمات انفورماتیک ، رایانه ای اعم از سخت افزاری و نرم افزاری و طراحی سیستم

hiwebpw
July 26th, 2017, 19:54
(http://www.vat.ir/Assets/PDF/sabtenam.pdf)لینک دانلود قانون مالیات ارزش افزوده (http://download.tax.gov.ir/GeneralDownloads/ValueAddedTax.pdf)

لیست افرادی که باید در ارزش افزوده ثبت نام کنند (http://www.vat.ir/Assets/PDF/sabtenam.pdf) + راهنمای ثبت نام آنلاین

در فهرست مشاغل لیست فوق ، در صفحه 7 فایل پی دی اف ، ردیف شماره 6 احتمالا شامل خدمات هاستینگ بشود که جای بررسی و تحقیق بیشتری دارد :

6- ارائه دهندگان انواع خدمات انفورماتیک ، رایانه ای اعم از سخت افزاری و نرم افزاری و طراحی سیستم

برادر لطفا فهرست مشاغل رو بزار تا ببینم جریان چیه
الان خدمات هاستینگ سودش چقدره از فروش در اداره مالیت؟

Kian
July 26th, 2017, 21:42
برادر لطفا فهرست مشاغل رو بزار تا ببینم جریان چیه
الان خدمات هاستینگ سودش چقدره از فروش در اداره مالیت؟

لینک دوم را دانلود و مشاهده کنید.

hiwebpw
July 28th, 2017, 22:08
لینک دوم را دانلود و مشاهده کنید.

اگر ممکنه بگید سود محاسباتی برای هاستینگ در اداره مالیات چقدره