PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد استفاده از سرور مجازی

radio
July 23rd, 2017, 00:48
سلام
فرض کنید میخواهم یک نرم افزار افزایش بازدید در سرور مجازی ویندوز نصب کنم ، این نرم افزار در کامپیوتر خودم مثلا روزانه 1 گیگ مصرف اینترنت داره

حالا اگه این نرم افزار در سرور مجازی نصب بشه و شروع به کار بشه آیا این 1 گیگ مصرفی نرم افزار ، از اینترنت من کم میشه یا از پهنای باند سرور مجازی ؟

راستی ، میشه یه کاری کرد که نرم افزار رو اجرا کرد در سرور مجازی به صورت 24 ساعته (یعنی دیگه تو کامپیوتر خودم سرور مجازی رو باز نزارم تو مرورگر و ببندمش)

Farid Saadat
July 23rd, 2017, 00:51
سلام،
بله از پهنای باند سرور کم میشه.
بله اگر برنامه auto surf باشه خود به خود کل روز کار میکنه.

با احترام.

eramserver
July 23rd, 2017, 00:53
سلام . بله از منابع سرور مجازی استفاده میشه نه اینترنت شما
و اینکه به راحتی با باز گذاشتن نرم افزار تا زمانی که سرور روشن باشه کار میکنه ...

domainlover
July 23rd, 2017, 01:49
سلام
فرض کنید میخواهم یک نرم افزار افزایش بازدید در سرور مجازی ویندوز نصب کنم ، این نرم افزار در کامپیوتر خودم مثلا روزانه 1 گیگ مصرف اینترنت داره

حالا اگه این نرم افزار در سرور مجازی نصب بشه و شروع به کار بشه آیا این 1 گیگ مصرفی نرم افزار ، از اینترنت من کم میشه یا از پهنای باند سرور مجازی ؟

راستی ، میشه یه کاری کرد که نرم افزار رو اجرا کرد در سرور مجازی به صورت 24 ساعته (یعنی دیگه تو کامپیوتر خودم سرور مجازی رو باز نزارم تو مرورگر و ببندمش)

سلام از منابع سرور اون 1 گیگ اینترنت مصرف میشه البته مقدار ناچیزی حجم اینترنت از شما صرفا جهت ریموت شدن به سرور کم میشه که خیلی ناچیز هست و قابل چشم پوشی . سرور مجازی تا زمانی که خاموش نشه و یا لاگ آف نکنید ، برنامه شما رو اجرا خواهد کرد . حتی اگه شما هم بهش متصل نباشید باز هم کارش رو ادامه میده

negarnovin
July 23rd, 2017, 01:55
سلام خیر از حجم اینترنت شما کم نمیشه از حجم سرور کم میشه که اگر سرور خارج باشه مشکلی ندارد ترافیک نامحدود هستش
سرور مجازی رو واسه همین کار میگیرن که برنامه 24 ساعت ران باشه و از حجم اینترنت کم نشه!

aligoli
July 23rd, 2017, 23:07
سلام

از ترافیک کسر میشه و چون همشون نامحدود هستن مشکلی پیش نمیاد.
اصلا اصل قضیه سرور مجازی همینه، یه سری نرم افزار ها که همیشه نیاز هست انلاین بشن رو روی سرور ران میکنن.

TZHOST
July 28th, 2017, 14:24
سلام

سلام
از پهنای باند سرورتون کم میشه ، 24 ساعته هم اگر اپتایم خوبی داشته باشه پابرجا میمونه .
اما بهتر است برای اینکه لاگین بمونید هر چند ساعت به صفحه سر بزنید و یه رفرش بزنید با بازدید هاتون حساب بشه .