PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگزین Resello

Bozurg
July 22nd, 2017, 16:22
بعد عدم همکاری Resello با ایرانی ها انتخاب های زیادی برای ایرانی ها باقی نمونده اما در این بین شرکت های زیر شرایط بهتری دارن:

hexonet.net آلمان
مزایا پشتیبانی قوی و امنیت دامنه تا آخرین روز تاریخ آن
معایب نرخ نسبتا بالای ترنسفر و تمدید، پیچیدگی مسائل فنی در بعضی موارد
پرداخت با کارت

joker.com آلمان
مزایا نرخ متوسط ترنسفر
معایب پشتیبانی ضعیف و نرخ بالای تمدید، عدم تضمین ادامه کار با هویت ایرانی در صورت تشدید تحریم به گفته خودشون
پرداخت با کارت

nic.ru روسیه
مزایا پشتیبانی سریع و امنیت هویت ایرانی
معایب انباشت سرمایه بالا و تعهدات مالی زیاد (قرارداد 14 صفحه ای پر از تعهد) و زبان روسی ترجمه نشده بیشتر اسناد فنی
پرداخت با کارت ، از طریق صرافی و بانک ملی ، وب مانی به زودی (به گفته خودشون)

domainnameapi.com ترکیه
مزایا نرخ مناسب ترنسفر و امنیت هویت ایرانی
معایب پشتیبانی بسیار ضعیف و گاها عدم امکان پاسخگویی انگلیسی
پرداخت با کارت، از طریق صرافی و بانک صادرات، وب مانی به زودی (به گفته خودشون) پرداخت ریالی از طریق واسطه ایرانی

زیر مجموعه های Tucows
opensrs.com کانادا
مزایا اعتبار بین المللی ، پشتیبانی قوی و امنیت دامنه تا آخرین روز تاریخ آن
معایب هزینه بالا، عدم امنیت هویت ایرانی، عدم ارتباط تجاری سیاسی کانادا با ایران، هزینه و کارمزد پرداخت بالا
enom.com کانادا
معایب هزینه بالا، عدم امنیت هویت ایرانی، عدم ارتباط تجاری سیاسی کانادا با ایران، هزینه و کارمزد پرداخت بالا

Onlinenic.com چینی-آمریکایی
معایب هزینه بالا، عدم امنیت هویت ایرانی، عدم ارتباط تجاری سیاسی آمریکا با ایران، هزینه و کارمزد پرداخت بالا
پرداخت کارت، پی پل

NameCheap.com
مزایا اعتبار بین المللی , پشتیبانی قوی و امنیت دامنه تا آخرین روز تاریخ آن
معایب عدم ارتباط تجاری و سیاسی آمریکا با ایران , عدم امنیت هویت ایرانی و نیاز به تایید ادرس خارج از ایران
پرداخت کارت , پی پل , بیت کوین

Gandi.net

معایب قیمت بالا , وجود نداشتن تخفیف برای ترسفر , نداشتن ماژوال برای WHMCS

EuroDNS
مزایا امنیت دامنه تا آخرین روز تاریخ آن

معایب پشتیبانی ضعیف , قیمت بالا , مشکلات در کنترل پنل اصلی
پرداخت کارت

از این بین من خودم با آنلاین نیک، اپن اس آر اس، اینوم، هگزونت و دامین نیم ای پی آی از قبل کار کردم و تجربه های بدی ازشون ندارم اما مسائل مالی معمولا با ترک ها راحت تر بوده در حدود سه سال گذشته که باهاشون کار کردم.

نکته: این پست در صورت یافت شدن نتایج جدید به روز رسانی میشود.
مهم: شما یک سال برای انتقال دامنه ها فرصت دارید پس تا آن زمان بدون شتاب زدگی بهترین گزینه را انتخاب کنید.

PersianDOT
July 22nd, 2017, 17:25
معایب هگزونت (قیمت خوب و پشتیبانی فارسی و فنی) با دریافت نمایندگی از ما حل شده و امکان پرداخت ریالی در اینجا (https://yourname.ir/register.php?offer=wht) هست
جوکر هم که یک رجیسترار ورشکسته هست و از آمار دامینهایی که ازش ترنسفر میشه به جاهای دیگه میشه فهمید کاربران ناراضیش چندین برابر شرکت های دیگه است.
nic.ru هم که اشاره کردید.
domainnameapi هم اگر کارشو درست انجام بده و مثل ریسلو نباشه که همش خطا بده میتونه گزینه بدی نباشه.

Z.eus
July 22nd, 2017, 18:04
بهتر است روش های پرداخت سایت های مذکور برای ایرانیان را هم در لیست خود اضافه کنید.

TZHOST
July 22nd, 2017, 18:22
معایب هگزونت (قیمت خوب و پشتیبانی فارسی و فنی) با دریافت نمایندگی از ما حل شده.
جوکر هم که یک رجیسترار ورشکسته هست و از آمار دامینهایی که ازش ترنسفر میشه به جاهای دیگه میشه فهمید کاربران ناراضیش چندین برابر شرکت های دیگه است.
nic.ru هم که اشاره کردید.
domainnameapi هم اگر کارشو درست انجام بده و مثل ریسلو نباشه که همش خطا بده میتونه گزینه بدی نباشه.
نمایندگیتون بصورت رسمی هست یا خیر ؟

wapmaster
July 22nd, 2017, 20:28
nic.ru انگار بهتره . باید مابقی دوستان هم بررسی کنند

PersianDOT
July 22nd, 2017, 20:30
نمایندگیتون بصورت رسمی هست یا خیر ؟
بله ما نمایندگی (http://yourname.ir/) پلاتینیوم مستقیم این رجیسترار را داریم. چون موضوع تاپیک چیز دیگری است لطفا برای اطلاعات بیشتر از لینک امضام در تماس باشید.

- - - Updated - - -

nic.ru انگار بهتره . باید مابقی دوستان هم بررسی کنند

با توجه به معایبی که دوستمون فرمودند به نظر گزینه ی مناسبی نمیاد.

OMIDTU5
July 22nd, 2017, 21:13
پس OpenSRS چی ؟

Bozurg
July 22nd, 2017, 21:30
پس OpenSRS چی ؟

هزینه بالا + عذم امنیت هویت ایرانی + مشکلات پرداخت

mrhhamidi
July 22nd, 2017, 23:24
دوستان از من می شنوید به سمت اروپا و هند نرید
همشون یه جور آشال به تمام معنا بودند

OMIDTU5
July 22nd, 2017, 23:59
هزینه بالا + عذم امنیت هویت ایرانی + مشکلات پرداخت

بنده یه دامنه مهم با پسوند CO دارم که تا 3 سال اینده اعتبار داره . دامین توسط شرکت ****** روی ریسلو ثبت شده و با مشخصات ایران هم ثبتش نکردم البته اطلاعات هویز هم با دقت تنظیم شده ولی بصورت فیک و مربوط به UK . متوجه شدم ****** دامین هاش رو داره به OpenSRS انتقال میده !

با این شرایطی که خدمتتون اعلام کردم به نظر شما فعلا بمونم و منتقلش نکنم ؟ اگه تا یکی دو ماه قبل از پایان اعتبارش که 3 سال دیگس صبر کنم برای انتقالش مشکلی پیش نمیاد ؟

alfa5xx
July 23rd, 2017, 00:53
سلام....namecheap.com
چطور هست ...؟؟؟ با پشتیبانیش صحبت کردم میگفت مدرکی واسه ثبت دامنه یا انتقال نمیخوان .. پی پال هم داره ... دوستان تجربشون را بیان کنند در مورد این سایت
شنیدم ترافیک رو نگاه میکنه زبان سایت رو نگاه میکنه زبان سایت فارسی باشه و ترافیک از ایران باشه مشکل ساز میشه ... این مطلب درست هست؟؟؟

majid rostami
July 23rd, 2017, 01:46
بنده یه دامنه مهم با پسوند CO دارم که تا 3 سال اینده اعتبار داره . دامین توسط شرکت ****** روی ریسلو ثبت شده و با مشخصات ایران هم ثبتش نکردم البته اطلاعات هویز هم با دقت تنظیم شده ولی بصورت فیک و مربوط به UK . متوجه شدم ****** دامین هاش رو داره به OpenSRS انتقال میده !

با این شرایطی که خدمتتون اعلام کردم به نظر شما فعلا بمونم و منتقلش نکنم ؟ اگه تا یکی دو ماه قبل از پایان اعتبارش که 3 سال دیگس صبر کنم برای انتقالش مشکلی پیش نمیاد ؟

با توجه به شرایط ، بهتر فعلا عجله نکنید و صبر کنید !
تا قبل از موعد انقضا ، مشکلی ندارید ...

Kian
July 23rd, 2017, 03:52
ریسلو یک سال فرصت انتقال داده است .///

We can only advise you to find another vendor, and gradually transfer your domain portfolio there within the next 12 months.

Please rest assured that we will do our utmost to help you transfer these domains. We have no intention to withhold or delete any domains

Bozurg
July 23rd, 2017, 11:07

پست اول به روز شد

iGolchin
July 23rd, 2017, 15:44
مرسی از تاپیک خوبتون اینارو هم اضافه کنید
باتشکر

NameCheap
مزایا: اعتبار بین المللی , پشتیبانی قوی , قیمت های مناسب برای ترسفر به همراه تخفیف های ماهانه
معایب:
نبود ارتباط تجاری و سیاسی آمریکا با ایران , نیاز به تایید ادرس خارج از ایران
پرداخت: کارت , PayPal , بیت کوین

Gandi.net
مزایا: اعتبار بین المللی , پشتیبانی قوی , امنیت دامنه , امنیت هویت ایرانی
معایب: قیمت بالا , وجود نداشتن تخفیف برای ترسفر , نداشتن ماژوال برای WHMCS

EuroDNS
مزایا: امنیت دامنه , امنیت هویت ایرانی
معایب: پشتیبانی ضعیف , قیمت بالا , مشکلات در کنترل پنل اصلی
پرداخت: کارت

Reg.com
مزایا: امنیت دامنه , امنیت هویت ایرانی , پشتیبانی قوی , تخفیف های ماهانه برای ثبت و انتقال
معایب: سرمایه بالا برای دریافت نمایندگی , قیمت بالا , ترجمه تنها بخشه کمی از سایت به انگلیسی
پرداخت: کارت , PayPal , Yandex Money , Webmoney , انتقال بانکی از ایران

- - - Updated - - -

سلام....namecheap.com
چطور هست ...؟؟؟ با پشتیبانیش صحبت کردم میگفت مدرکی واسه ثبت دامنه یا انتقال نمیخوان .. پی پال هم داره ... دوستان تجربشون را بیان کنند در مورد این سایت
شنیدم ترافیک رو نگاه میکنه زبان سایت رو نگاه میکنه زبان سایت فارسی باشه و ترافیک از ایران باشه مشکل ساز میشه ... این مطلب درست هست؟؟؟

شرکته بسیار خوبی هستند یدوره ای نماینده ENOM بودند ولی بعد ۲۰۱۱ خودشون رجیسترار رسمی شدن و سرویس میدن قیمت هاشون هم خیلی خوبه
در رابطه با مدرک که گفتید تنها در صورتی مدرک میخوان که شما از ویزا کارت یکی از بستگانتون استفاده کنید که به نام شما نباشه البته درصورتی که بخواهید درخواست نمایندگی کنید باید ادرستون رو تایید کنید و مدارکتون رو کامل کنید
درضمن اینکه میگن ایپی و زبان سایت رو چک میکنند شایعه میباشد برای مثال سایت ورزش ۳ روی گوددی میباشد (البته درمورد PDR یا همون ریسلر کلاب اینجوری نیست چون یدوره ای بعد از تحریم چک میکردند که الان دیگه نمیکنند)

Bozurg
July 23rd, 2017, 16:53
مرسی از تاپیک خوبتون اینارو هم اضافه کنید
باتشکر

NameCheap
مزایا: اعتبار بین المللی , پشتیبانی قوی , قیمت های مناسب برای ترسفر به همراه تخفیف های ماهانه
معایب:
نبود ارتباط تجاری و سیاسی آمریکا با ایران , نیاز به تایید ادرس خارج از ایران

Gandi.net
مزایا: اعتبار بین المللی , پشتیبانی قوی , امنیت دامنه , امنیت هویت ایرانی
معایب: قیمت بالا , وجود نداشتن تخفیف برای ترسفر , نداشتن ماژوال برای WHMCS

EuroDNS
مزایا:
امنیت دامنه , امنیت هویت ایرانی
معایب: پشتیبانی ضعیف , قیمت بالا , مشکلات در کنترل پنل اصلی
پرداخت: کارت

Reg.com
مزایا: امنیت دامنه , امنیت هویت ایرانی , پشتیبانی قوی , تخفیف های ماهانه برای ثبت و انتقال
معایب: سرمایه بالا برای دریافت نمایندگی , قیمت بالا , ترجمه تنها بخشه کمی از سایت به انگلیسی
پرداخت: کارت , PayPal , Yandex Money , Webmoney , انتقال بانکی از ایران

- - - Updated - - -

شرکته بسیار خوبی هستند یدوره ای نماینده ENOM بودند ولی بعد ۲۰۱۱ خودشون رجیسترار رسمی شدن و سرویس میدن قیمت هاشون هم خیلی خوبه
در رابطه با مدرک که گفتید تنها در صورتی مدرک میخوان که شما از ویزا کارت یکی از بستگانتون استفاده کنید که به نام شما نباشه البته درصورتی که بخواهید درخواست نمایندگی کنید باید ادرستون رو تایید کنید و مدارکتون رو کامل کنید
درضمن اینکه میگن ایپی و زبان سایت رو چک میکنند شایعه میباشد برای مثال سایت ورزش ۳ روی گوددی میباشد (البته درمورد PDR یا همون ریسلر کلاب اینجوری نیست چون یدوره ای بعد از تحریم چک میکردند که الان دیگه نمیکنند)

با همه این شرکت ها من صحبت کردم، reg.com برای دامنه های بین المللی خودش ریسلر هست، گفتن فقط برای دامنه های کشورهای cis نمایندگی میدن، پسوند های بین المللی برنامه ریسلر ندارن.

EuroDNS لوکزامبورگی هست، که با ایران رابطه تجاری و سیاسی نداره، در ضمن عضو اتحادیه اروپا هم هست امنیت هویت ایرانی پس وجود نداره ، فردا ممکن هست عین ریسلو بشه

gandi هم فرانسوی هست عین همون

با این حال پست رو به روز رسانی میکنم

iGolchin
July 23rd, 2017, 17:24
با همه این شرکت ها من صحبت کردم، reg.com برای دامنه های بین المللی خودش ریسلر هست، گفتن فقط برای دامنه های کشورهای cis نمایندگی میدن، پسوند های بین المللی برنامه ریسلر ندارن.

EuroDNS لوکزامبورگی هست، که با ایران رابطه تجاری و سیاسی نداره، در ضمن عضو اتحادیه اروپا هم هست امنیت هویت ایرانی پس وجود نداره ، فردا ممکن هست عین ریسلو بشه

gandi هم فرانسوی هست عین همون

با این حال پست رو به روز رسانی میکنم

ولی توی هویز دامین ثبت شده تو reg.com تو بخش رجیسترارش اسمشون رو میزنه و ریسلر نیستن تاجایی که میدونم.
چندتا از خبر گذاری ها روی EuroDNS بودند و تو بخش پشتیبانش گفتند اگه جزو اشخاص تحریم شده نباشید مشکلی نیست.
ولی گاندی رو من چند ساله سرویس میگیرم ازشون هیچوقت با ایران مشکلی نداشتند حتی بعضی مواقع از حساب های کشور های بیطرف برای کشور های تحریم شده استفاده میکردند.

پ.ن: جا داره این مطلب رو باره دیگر بگم ریسلو بخاطر همکاری با میکروسافت و سرمایه گذاری انها در ریسلو (YourHolding BV ) باعث شد همکاری با ایران رو قطع کنند چون ماکروسافت نباید بزاره که محصولاتشو ایرانیا استفاده کنند اگر بکنند اخطاریه میگیرند از OFAC پس احتمالا تو قرار دادشون این مطلب رو ذکر کردند که مشتری های ایرانی نباید داشته باشید. و این رو باید در نظر داشته باشیم که حتی اگر اون شرکت های ترک هم قراردادی باشرکتی امریکایی ببنده و نتونه راه حلی مثل حساب های واسط برای ایرانیا پیدا کنه اونا هم به سرنوشت ریسلو دچار میشوند.

باتشکر از رسیدگیتون

Bozurg
July 23rd, 2017, 17:32
ولی توی هویز دامین ثبت شده تو reg.com تو بخش رجیسترارش اسمشون رو میزنه و ریسلر نیستن تاجایی که میدونم.
چندتا از خبر گذاری ها روی EuroDNS بودند و تو بخش پشتیبانش گفتند اگه جزو اشخاص تحریم شده نباشید مشکلی نیست.
ولی گاندی رو من چند ساله سرویس میگیرم ازشون هیچوقت با ایران مشکلی نداشتند حتی بعضی مواقع از حساب های کشور های بیطرف برای کشور های تحریم شده استفاده میکردند.

پ.ن: جا داره این مطلب رو باره دیگر بگم ریسلو بخاطر همکاری با میکروسافت و سرمایه گذاری انها در ریسلو (YourHolding BV ) باعث شد همکاری با ایران رو قطع کنند چون ماکروسافت نباید بزاره که محصولاتشو ایرانیا استفاده کنند اگر بکنند اخطاریه میگیرند از OFAC پس احتمالا تو قرار دادشون این مطلب رو ذکر کردند که مشتری های ایرانی نباید داشته باشید. و این رو باید در نظر داشته باشیم که حتی اگر اون شرکت های ترک هم قراردادی باشرکتی امریکایی ببنده و نتونه راه حلی مثل حساب های واسط برای ایرانیا پیدا کنه اونا هم به سرنوشت ریسلو دچار میشوند.

باتشکر از رسیدگیتون

verisign.com اسم ریسلرهاش رو به عنوان رجیسترر میزنه

EuroDNS که فعلا جواب نمیدن اما من روز جمعه با ون برگن تلفنی صحبت کردم، گفت نمیتونه تضمینی بده، شما هم میتونین به مبایلش زنگ بزنین یا براش ایمیل بدین : +352691600450 شماره مبایلش هست ایمیلش هم ibergen@eurodns.com

Mr.Pouria
July 23rd, 2017, 17:48
بلخره یه پست خوب دیدم ...
دوستان لطفا تاپیک رو به هاشیه نبرید ... تمامیی پست ها جهت نظارت گذارش شد ...

---------------------
تو برسی هایی هم که من داشتم تو این مدت دو نتیحه زیر میتونه مناسب باشه

https://www.internetx.com

شرکت المانی و ریجسترار مستقیم هست
مشکلی با پرداخت و هویت ایرانی نداره / SSL رایگان 1 ساله هم هدیه میده روی هر دامنه / قیمت های کاملا مناسب (برای مثال .com برای ثبت 9 دلار ) / پشتیبانی مناسب
معایبش نداشتن پنل مدیریت توسط یوزر ( بایدبه صورت دستی براشون پنل ساحته بشه ) / نداشتن ماژول

https://www.papaki.com/
فک کنم برای یونان هست
قیمت هاش کمی بالاس اما پشتیبانی سریع / روش های مختلف پرداخت / داشتن API با قابلیت های متفاوت / امنیت بالا
ایرادش فقط همون قیمتش هست از نظر من ( .com حدود 11 دلار و تا حدود 9.5 دلار کاهش پیدا میکنه )

iGolchin
July 23rd, 2017, 17:50
verisign.com اسم ریسلرهاش رو به عنوان رجیسترر میزنه

EuroDNS که فعلا جواب نمیدن اما من روز جمعه با ون برگن تلفنی صحبت کردم، گفت نمیتونه تضمینی بده، شما هم میتونین به مبایلش زنگ بزنین یا براش ایمیل بدین : +352691600450 شماره مبایلش هست ایمیلش هم ibergen@eurodns.com
ولی REG.RU توی ICANN هست (https://www.icann.org/registrar-reports/accredited-list.html)

بمن گقته بودند که اگر وارد لیست تحریم بشه اسمتون ما مجبوریم اعمال کنیم چیزی راجبه کشور نگفتند البته من حدود ۱ سال پیش این مکالمه رو داشتم بتازگی صحبتی نداشتم حتما پیگیری میکنم
باتشکر از اطلاعاتی که دادید

Bozurg
July 23rd, 2017, 19:11

---------------------

https://www.internetx.com (https://www.internetx.com/)

مشکلی با پرداخت و هویت ایرانی نداره / SSL رایگان 1 ساله هم هدیه میده روی هر دامنه / قیمت های کاملا مناسب (برای مثال .com برای ثبت 9 دلار ) / پشتیبانی مناسب
معایبش نداشتن پنل مدیریت توسط یوزر ( بایدبه صورت دستی براشون پنل ساحته بشه ) / نداشتن ماژول

فک کنم برای یونان هست
قیمت هاش کمی بالاس اما پشتیبانی سریع / روش های مختلف پرداخت / داشتن API با قابلیت های متفاوت / امنیت بالا
ایرادش فقط همون قیمتش هست از نظر من ( .com حدود 11 دلار و تا حدود 9.5 دلار کاهش پیدا میکنه )

ممنونم از نظر لطفت
-
نتایج در پست اول به روز میشه، هر بحثی حاشیه داره، شما پست اول رو چک کن

-
این دو تا رو من هنوز باهاشون صحبت نکردم و بهم پاسخ ندادن، یکشنبه هست خوب، هر وقت پاسخ دادن و زنگ زدن نتیجه رو میگم و در پست اول به روز میکنم.

ولی REG.RU توی ICANN هست (https://www.icann.org/registrar-reports/accredited-list.html)

بمن گقته بودند که اگر وارد لیست تحریم بشه اسمتون ما مجبوریم اعمال کنیم چیزی راجبه کشور نگفتند البته من حدود ۱ سال پیش این مکالمه رو داشتم بتازگی صحبتی نداشتم حتما پیگیری میکنم
باتشکر از اطلاعاتی که دادید

خودشون میگن ندارن برنامه فروش

36384

1eng.ir
July 23rd, 2017, 22:00
دوستان عزیز، برای دامنه‌های شخصی هم میتونید از Name.com استفاده کنید.
فقط هزینه ثبت و تمدید ۱۴ دلار هست :D

mri_6889
July 24th, 2017, 01:32
در مورد REG.ru باید بگم که سایت انگلیسی‌شان REG.com هست. لطفاً به اینجا برای تیکت زدن مراجعه کنید.
در مورد اینکه به یکی از دوستان گفته‌اند که در حال حاضر اطلاعات رو فقط به روسی میپذیرند، ولی سایت REG.com در جواب درخواست من برای انگلیسی کردن قسمت اطلاعات دامین در reg.com که هنوز به روسی هست، گفتند که این مورد را به تیم توسعه دهندگان خودشان منتقل میکنند تا برطرف بشه.
در مورد سیستم‌های پرداخت هم reg.com از کردیت کارت و پیپال پشتیبانی میکنه و از طریق reg.ru شما میتوانید اکانت خود را با وبمانی و یاندکس مانی و چند سیستم روسی دیگر شارژ کنید.
اشکال: اگر بخواهید حساب خود را با وبمانی شارژ کنید، فقط از واحد پولی روبل کیف پول WMR میتوانید استفاده کنید. همچنین برای شارژ حساب خود بطور موقت باید در حالی که در reg.com لاگین کرده‌اید، به reg.ru بروید و حساب را شارژ کنید(این قسمتش روسی هست) و دوباره به reg.com برگردید(اینجا دیگه انگلیسی هست)
اشکال دوم: مبنای حسابرسی بر اساس روبل هست حتّی در سایت انگلیسی زبان reg.com ولی در این سایت قیمت معادل دلاری دامین‌ها و سرویس‌ها زده شده وقتی شما یک دامین ثبت کنید، معادل قیمت دلاری نوشته شده از موجودی اکانت شما به روبل کم میشود.
البتّه شارژ حساب از طریق PayPal و کردیت کار در reg.com به دلار انجام میشود. یعنی شما مثلاً میزنید 100 دلار میخواهم شارژ کنم و شارژ را که انجام دادید، معادل آن به روبل به موجودی اکانت شما در reg.com اضافه میشود. برای پرهیز از این مشکل توصیه این است که از وبمانی و یاندکس مانی و از طریق reg.ru اکانت خودتان را بصورت روبلی شازژ کنید.
اشکال سوم: قیمتهای تمدید دامنه بالا است هرچند که قیمت ثبت آن پایین است. یعنی یک جور سر گول زنک.

یک مورد روسی دیگه هم هست به نام webnames.ru که سایت انگلیسی و قیمت مناسب و پشتیبانی از سیستم‌های پرداخت روسی(وبمانی) را دارا میباشد.
مزیت: برنامه و تغرفه‌های نسبتاً خوبی واسه ریسلرها داره. به منوی Partnership بروید.
مزیت 2: اسم شرکت شما را در قسمت Our Resellers می‌آورد.
اشکال1: قسمتهایی از سایت انگلیسی همچنان به روسی میباشد. ولی قابل استفاده است.
اشکال 2: قیمت‌ها کلا بر اساس روبل است.

من فکر میکنم در شرایط فعلی بد نباشه که اینها هم جزء گزینه‌ها باشند.

vpgroup
July 24th, 2017, 01:40
با سلام و احترام

دوستانی که از این شرکت ها استفاده میکنند و راضی هستند ما را درجریان قرار بدهند

ما درحال پیدا کردن یک سرویس دهنده مناسب هستیم

موفق باشید

Ashkankamangar.ir
July 24th, 2017, 02:56
بعد عدم همکاری Resello با ایرانی ها انتخاب های زیادی برای ایرانی ها باقی نمونده اما در این بین شرکت های زیر شرایط بهتری دارن:

hexonet.net آلمان
مزایا پشتیبانی قوی و امنیت دامنه تا آخرین روز تاریخ آن
معایب نرخ نسبتا بالای ترنسفر و تمدید، پیچیدگی مسائل فنی در بعضی موارد
پرداخت با کارت

joker.com آلمان
مزایا نرخ متوسط ترنسفر
معایب پشتیبانی ضعیف و نرخ بالای تمدید، عدم تضمین ادامه کار با هویت ایرانی در صورت تشدید تحریم به گفته خودشون
پرداخت با کارت

nic.ru روسیه
مزایا پشتیبانی سریع و امنیت هویت ایرانی
معایب انباشت سرمایه بالا و تعهدات مالی زیاد (قرارداد 14 صفحه ای پر از تعهد) و زبان روسی ترجمه نشده بیشتر اسناد فنی
پرداخت با کارت ، از طریق صرافی و بانک ملی ، وب مانی به زودی (به گفته خودشون)

domainnameapi.com ترکیه
مزایا نرخ مناسب ترنسفر و امنیت هویت ایرانی
معایب پشتیبانی بسیار ضعیف و گاها عدم امکان پاسخگویی انگلیسی
پرداخت با کارت، از طریق صرافی و بانک صادرات، وب مانی به زودی (به گفته خودشون)

زیر مجموعه های Tucows
opensrs.com کانادا
enom.com کانادا

Onlinenic.com چینی-آمریکایی
معایب هزینه بالا، عدم امنیت هویت ایرانی، عدم ارتباط تجاری سیاسی آمریکا با ایران، هزینه و کارمزد پرداخت بالا
پرداخت کارت، پی پل

NameCheap.com
معایب عدم ارتباط تجاری و سیاسی آمریکا با ایران , عدم امنیت هویت ایرانی و نیاز به تایید ادرس خارج از ایران

Gandi.net

معایب قیمت بالا , وجود نداشتن تخفیف برای ترسفر , نداشتن ماژوال برای WHMCS

EuroDNS
مزایا امنیت دامنه تا آخرین روز تاریخ آن

معایب پشتیبانی ضعیف , قیمت بالا , مشکلات در کنترل پنل اصلی
پرداخت کارت

از این بین من خودم با آنلاین نیک، اپن اس آر اس، اینوم، هگزونت و دامین نیم ای پی آی از قبل کار کردم و تجربه های بدی ازشون ندارم اما مسائل مالی معمولا با ترک ها راحت تر بوده در حدود سه سال گذشته که باهاشون کار کردم.

نکته: این پست در صورت یافت شدن نتایج جدید به روز رسانی میشود.
مهم: شما یک سال برای انتقال دامنه ها فرصت دارید پس تا آن زمان بدون شتاب زدگی بهترین گزینه را انتخاب کنید.
سلام ممنون ولی دو مورد رو اصلاح نمایید
یوکر آلمان پیپال داره با هویت غیر ایرانی
hexonet اگر برای اروپا تحریمی باشه این شرکت هم دچارش خواهد شد پس فرقی نداره با یوکر

Bozurg
July 24th, 2017, 08:29
سلام ممنون ولی دو مورد رو اصلاح نمایید
یوکر آلمان پیپال داره با هویت غیر ایرانی
hexonet اگر برای اروپا تحریمی باشه این شرکت هم دچارش خواهد شد پس فرقی نداره با یوکر

یوکر چون تنوع پرداختش در حالت عادی باز نیست ننوشتم

هگزونت هم من پرسیدم ازشون گفتن پارتنر آمریکایی ندارن و برنامه ای هم برای توسعه کار در آمریکا ندارن فرقش اینه

یورو دی ان اس هم پرسیدم گفتن نمیتونن جواب قطعی بدن

به خاطر همین سعی کردم فقط چیزهایی رو بنویسم که قطعی شامل ایرانی ها میشه
دوم خودم حداقل مستقیم از اون شرکت دیده یا شنیده باشم

مشخصا اروپا برنامه ای برای تحریم ایران نداره و تحریم ها از سمت آمریکا هست، اونجوری فورس ماژور ها رو حساب کنیم ترکیه و روسیه هم شاملش میشن، مگه صاحب اصلی شرکت ریسلو یه هلدینگ روسی نیست ؟
به خاطر همین براساس اینکه برنامه توسعه ای با آمریکا دارن یا ندارن باید بریم جلو و وال استریت ژورنال بخونیم هر هفته که ببینیم کی میخواد بره آمریکا قبلش ازش فرار کنیم

30SecondToMars
July 24th, 2017, 12:37
من کلا 10 تا دامین دارم، ولی برای دوستان که دامین های زیاد دارند به نظرم همین webnames.ru گزینه خوبی هست، مگر اینکه بعدا گزینه بهتری پیدا بشه.
حداقلش اینه که با هویت ایرانی مشکل نداره، و وبمانی رو هم میپذیره!
قیمتش هم ارزون نیست، ولی متوسط هست؛ برای شخصی 13.5$ و برای نمایندگی ها، حدود 12.5$ هست
فقط یه مشکلی که هست، ترجمه سایتش خیلی مشکل داره ...!
میخوام یه پیام بدم ببینم میتونن WHMCS نصب کنند؟! یا حداقل ترجمه رو تصحیح کنند؟!
یا برای ایرانی ها هم یه آفر خوب ارائه بدن.

یک نکته هم اینکه اسم رجیستور در این شرکت RegTime Ltd هست، که این رو هم میتونید موقع ثبت نام توجه داشته باشید بهش.

البته reg.com هم خوب بود ولی کلا منتفی هست، به دلیل اینکه هزینه تمدید دامنه ش واقعا زیاد هست. 18 دلار برای .com خیلی زیاده!

اروپایی ها هم که فقط پی پال و مستر کارت دارند، اون هم که برای داشتنش خیلی از ماها مشکل داریم و مدام باید با هزار تا ترس و فیل شکن و کلی کمیسیون به واسطه ها یه تراکنش ساده انجام بدیم!

پ

OMIDTU5
July 25th, 2017, 14:29
دوستان پس از انتقال دامنه به پنل OpenSRS و تکمیل شدن انتقال وقتی از دامین Whois میگیریم قسمت وضعیت دامنه بجای OK به شکل زیر هست :

Status:
clientTransferProhibited
clientUpdateProhibited
serverTransferProhibited
TRANSFERPERIOD

mri_6889
July 25th, 2017, 14:34

---------------------

https://www.internetx.com

فک کنم برای یونان هست
به پارتنرهای اولی در پایین سایتش بنگرید. Symantec و Dell و Verisign آمریکایی هستند و... اس اس ال‌هاش درسته که رایگان هست ولی از سه شرکت آمریکایی Symantec و thawte و GeoTrust ارائه می‌شود.
شرکت یونانی یک مزیت داره و اون هم پذیرش Bitcoin و کارت PaySafeCard هست که مشخّصات نداره و مثل کارت شارژ عمل میکنه.

alfa5xx
July 25th, 2017, 14:45
namecheap رو ازشون پرسیدم ..گفتن وریفای ادرس و اینا در موقع انتقال و یا ثبت نمیخوان. .. ولی گفت در موارد مشکوک امکان داره مدارک بخوان.. کسی از دوستان با این شرکت جدیدا کار کرده و جدیدا توی این سایت دامنه ثبت یا انتقال داده ؟؟ ؟؟ یعنی با پی پال واریز کنیم و دامنه انتقال پیدا کنه . فردا میان میگن ادرست رو وریفای کن ؟؟؟؟ وریفای ادرس مثل ایران یک بسته یا کد میفرستن به ادرست یا همچین چیزی ؟؟

دوستان برای وریفای ادرس خارج راهی به غیر از داشتن فامیل یا آشنا اونجا سراغ دارند ؟؟؟

با تشکر

PersianDOT
July 25th, 2017, 20:21
namecheap رو ازشون پرسیدم ..گفتن وریفای ادرس و اینا در موقع انتقال و یا ثبت نمیخوان. .. ولی گفت در موارد مشکوک امکان داره مدارک بخوان.. کسی از دوستان با این شرکت جدیدا کار کرده و جدیدا توی این سایت دامنه ثبت یا انتقال داده ؟؟ ؟؟ یعنی با پی پال واریز کنیم و دامنه انتقال پیدا کنه . فردا میان میگن ادرست رو وریفای کن ؟؟؟؟ وریفای ادرس مثل ایران یک بسته یا کد میفرستن به ادرست یا همچین چیزی ؟؟
دوستان برای وریفای ادرس خارج راهی به غیر از داشتن فامیل یا آشنا اونجا سراغ دارند ؟؟؟
با تشکر
namecheap آمریکایی هست اصلا توصیه نمیشه.
ما نمایندگی پلاتینیوم هگزونت را داریم و میتونیم پنل مستقیم تحت وبسایت خودشون بهتون بدیم و ماژول whmcs و هر امکانی که فکرشو بکنید داره. شارژ هم ریالی میتونید انجام بدید.

Bozurg
July 25th, 2017, 20:39

با تشکر

ببینید من راستش متوجه شدم خیلی از شرکت های امریکن بیس دارن به ایرانی ها خدمات میدن، از یه دوستی هم اونجا پرسیدم که کارش همینه گفت منعی فعلا نداره دادن خدمات به ایران براشون اما باید مونیتور کنن و گزارش بدن مشتری های ایرانیشون رو تا استفاده مورد داری نکنن.

اما یه واقعیت دیگه این هست که بالاخره همه این تحریم ها از آمریکا میاد پس در نهایتش ممکن هست الان منعی نباشه اما اگر طرفمون آمریکایی باشه ممکن هست هر لحظه این اتفاق بیفته و اگر بیفته دیگه عین ریسلو یک سال زمان نمیده، فوقش یک هفته بده!

- - - Updated - - -

namecheap آمریکایی هست اصلا توصیه نمیشه.
ما نمایندگی پلاتینیوم هگزونت را داریم و میتونیم پنل مستقیم تحت وبسایت خودشون بهتون بدیم و ماژول whmcs و هر امکانی که فکرشو بکنید داره. شارژ هم ریالی میتونید انجام بدید.

بیا یه شرکت بزنیم به آمریکایی ها خدمات بدیم بعد تحریمشون کنیم بخندیم!

amirzibaee2
July 25th, 2017, 23:54
سلام دوستان
سایت https://www.realtimeregister.com چطور ؟
کسی نمیدونه خوبه یا نه ؟
کسی باهاش کار کرده ؟
توی ماژول های WHMCS بود
قیمتاش که خیلی خوبه ولی پرداخت و پشتیبانیش رو نمیدونم و تحریم ..

mri_6889
July 25th, 2017, 23:56
سلام دوستان
سایت https://www.realtimeregister.com چطور ؟
کسی نمیدونه خوبه یا نه ؟
کسی باهاش کار کرده ؟
توی ماژول های WHMCS بود
قیمتاش که خیلی خوبه ولی پرداخت و پشتیبانیش رو نمیدونم و تحریم ..

دوست عزیز، Resello عمده فروش همین سایتی هست که شما معرّفی کرده‌اید. ایشون بابای Resello هستند.

amirzibaee2
July 26th, 2017, 00:19
دوست عزیز، Resello عمده فروش همین سایتی هست که شما معرّفی کرده‌اید. ایشون بابای Resello هستند.
عه . راست میگی شما تو هوییز هم هست . خدا خودشو باباشو ازش نگذره که با ما اینجوری میکنن . رسیلر کلاب هم که قبلا بود عمده فروش همین بوده پس

mri_6889
July 26th, 2017, 00:21
عه . راست میگی شما تو هوییز هم هست . خدا خودشو باباشو ازش نگذره که با ما اینجوری میکنن . رسیلر کلاب هم که قبلا بود عمده فروش همین بوده پس

نه قربان، ریسلر کلاب عمده فروش یک شرکتی به نام Public Domain Registry (https://publicdomainregistry.com) بود و هست. به قسمت Partners (https://publicdomainregistry.com/partners/) این سایت بنگرید.

amirzibaee2
July 28th, 2017, 14:15
دوستان نظرتون در مورد openprovider.com رو هم اعلام بفرمایید

OMIDTU5
July 28th, 2017, 14:49
چرا دولت یه نمایندگی از icann نمیگیره که ملت رو از این همه توهین و تحقیر به ایرانی ها خلاص کنن ؟ واقعا چرا !!!؟

shivahost
July 28th, 2017, 18:12
چرا دولت یه نمایندگی از icann نمیگیره که ملت رو از این همه توهین و تحقیر به ایرانی ها خلاص کنن ؟ واقعا چرا !!!؟

اینطوری نیست! مثلا باز هم com و net متغلق به Verisign هست که امریکایی هست و به اون رجیسترر ایرانی نمی دهند!

isoroush
July 28th, 2017, 18:57
تجربه تا اینجا

بنده دامنه ها رو کم کم دارم منتقل میکنم به domainnameapi.com .

پنل خوبی داره

قیمت خوبی داره

یک دامنه همین الان منتقل کردم ظرف 30 دقیقه منتقل شد.

وبمانی هم اضافه کرده با وبمانی شارژ کردم

معایب :

1- پنل برای کاربرنهایی نداره

2- امکان سابریسلر نداره که گفته انشالله به زودی روش کار می کنیم !

k-h
July 28th, 2017, 19:37
تجربه تا اینجا

بنده دامنه ها رو کم کم دارم منتقل میکنم به domainnameapi.com .

پنل خوبی داره

قیمت خوبی داره

یک دامنه همین الان منتقل کردم ظرف 30 دقیقه منتقل شد.

وبمانی هم اضافه کرده با وبمانی شارژ کردم

معایب :

1- پنل برای کاربرنهایی نداره

2- امکان سابریسلر نداره که گفته انشالله به زودی روش کار می کنیم !

domainnameapi.com شرکت خوبی هست و پشتیبانی خیلی خوبی هم دارند
ما در 3 روز گذشته 300 دامنه منتقل کردیم به اینجا و خیلی سریع در عرض نیم ساعت دامنه ها تمدید و منتقل شدند.

tikweb.ir
July 28th, 2017, 19:58
ما در 3 روز گذشته 300 دامنه منتقل کردیم به اینجا و خیلی سریع در عرض نیم ساعت دامنه ها تمدید و منتقل شدند.

کلا این شرکت 18 هزار تا دومین رو میزبانی میکنه
بنظر بنده که ریسک هست

mri_6889
July 28th, 2017, 20:34
بنظر بنده که ریسک هست

یادتان باشد که ریسلو روز اوّل یک دامنه هم میزبانی نمیکرد به مرحمت حضور ایرانی‌ها جان گرفت. حالا نوبتی هم که باشه، نوبت ترکیه‌ای‌ها هست که از 18000 تا برسند به 180000 تا بعدش هم کات. دوباره اینجا تاپیک میزنید که تحریم ایرانیان توسّط domainnameapi.com و جایگزین و دوباره روز از نو روزی از نو....

الان مدیران این شرکت که تا حالا در حدّ شرکتهای هاستینگ حاضر در این انجمن بوده، در پوست خودشون نمی‌گنجند.

- - - Updated - - -

حالا که کار به ترکیه رسیده، من هم یکی از امارات معرّفی کنم خدمات دوستان به نام crazydomains که با آدرسهای www.crazydomains.ae و www.crazydomains.co.uk و.... کار میکنه برای کشورهای مختلف.

k-h
July 28th, 2017, 22:11
بنظر بنده که ریسک هست
به هر حال به نظر بنده فعلا مطمئن تر از شرکت های اروپایی هست این شرکت
البته به نظرم خوبه هر شرکتی دامنه هاشون به یک سمت ببره چون در آینده امکان تحریم ها کمتر میشه .

Kian
July 29th, 2017, 02:08
- - - Updated - - -

حالا که کار به ترکیه رسیده، من هم یکی از امارات معرّفی کنم خدمات دوستان به نام crazydomains که با آدرسهای www.crazydomains.ae (http://www.crazydomains.ae) و www.crazydomains.co.uk (http://www.crazydomains.co.uk) و.... کار میکنه برای کشورهای مختلف.

این crazydomains اصلش اماراتی نیست و قیمت هاش هم خیلی بالاست، و قیمت هایی که الان در سایت هاش زده با تخفیف ویژه هست، قیمت اصلی که با رنگ مشکی هست و روش خط کشیده رو دقت کنید دو برابره !

yassale
July 29th, 2017, 02:53

با تشکر

کوچکترین شکی کنن به هویت و اطلاعات ایرانی که داشته باشید حساب کاربریتون رو همون لحظه مسدود میکنن و بلافاصله دامین ها رو ترمینیت
وریفای هم لازم داره

mri_6889
July 29th, 2017, 22:10
این crazydomains اصلش اماراتی نیست و قیمت هاش هم خیلی بالاست، و قیمت هایی که الان در سایت هاش زده با تخفیف ویژه هست، قیمت اصلی که با رنگ مشکی هست و روش خط کشیده رو دقت کنید دو برابره !

توی سایت www.internic.net (https://www.internic.net/origin.html) زده امارات واسه crazydomains. روی لینک کلیک کنید. این سایت Registrarها را بر اساس مکان دسته بندی کرده.

OMIDTU5
July 30th, 2017, 01:30
از وقتی از Open SRS استفاده میکنیم هر وقت دامین جدیدی ثبت میکنیم در مشخصات هوییز در ایمیل دامنه علاوه بر ایمیل خودمون ایمیل شرکت ریسلر ثبت کننده هم وجود داره !

Registration Service Provider:

یعنی حریم خصوصی کشک ! نمیدونم این تنظیمات از ثبت کننده ایرانیه یا از خود Open SRS !

mizban97
July 30th, 2017, 01:36
از وقتی از Open SRS استفاده میکنیم هر وقت دامین جدیدی ثبت میکنیم در مشخصات هوییز در ایمیل دامنه علاوه بر ایمیل خودمون ایمیل شرکت ریسلر ثبت کننده هم وجود داره !

Registration Service Provider:

یعنی حریم خصوصی کشک ! نمیدونم این تنظیمات از ثبت کننده ایرانیه یا از خود Open SRS !

سلام
کدوم قسمت ایمیل ریسلر میزنه؟
اگر منظورتون قسمت مالی هست که شما تمدید دامنه نمیکنید طبیعی هست.

Bozurg
July 30th, 2017, 07:14

ولی ظاهرا آماده این حجم انتقال نبودن،
از سه روز پیش دروازه پرداخت با کارت اعتباریشون قطع شد بعد هم از دیروز api برای انتقال دامنه مشکل داره و نتونستن رفعش کنن. فقط سریع تیکت جواب میدن اما در عمل نتونستن مشکلات فنی این حجم انتقال رو رفع کنن.

البته تا زمانی که این تعداد مشتری نداشتن هم در عمل سریع نبودن و ما این رو میدونستیم اما نکته این هست که اون موقع تعداد دامنه هایی داشت اینقدر نبود.

باید دید چی میشه ولی حتما یه جای دیگه زاپاس داشته باشین

- - - Updated - - -

سلام

از ثبت کننده ایرانی

amirzibaee2
July 30th, 2017, 12:02
دوستان لطفا نظرتون رو در مورد openprovider.com هم اعلام بفرمایید
از نظر تحریم ، قیمت ، پنل ، ماژول whmcs

OMIDTU5
July 30th, 2017, 13:56
سلام

نه وقتی از دامین هوییز میگیرم ایمیل شرکت ثبت کننده هم کنار ایمیل مالک دامنه موجوده ! والا از 2009 با کلی شرکت کار کردیم اینجوریشو ندیده بودم ! شاید من نخواستم مشخص باشه پنل دامنه هام کجاس !

http://s9.picofile.com/file/8302053142/Untitled.png
http://s8.picofile.com/file/8302053168/Untitled2.png

Bozurg
July 30th, 2017, 18:42
نه وقتی از دامین هوییز میگیرم ایمیل شرکت ثبت کننده هم کنار ایمیل مالک دامنه موجوده ! والا از 2009 با کلی شرکت کار کردیم اینجوریشو ندیده بودم ! شاید من نخواستم مشخص باشه پنل دامنه هام کجاس !

http://s9.picofile.com/file/8302053142/Untitled.png
http://s8.picofile.com/file/8302053168/Untitled2.png

اگر شما مشتری نهایی هستین و چنین کاری میکنن، که خوب برندینگ دارن میکنن هوییز رو حق دارن بکنن همونطور که رجیسترر هم میکنه
اگر خیر ساب ریسلر هستین کار اون شرکت اشتباه هست و باید بهشون اعتراض کنین تا برش داره.

حتی دایرکت آی هم برندینگ دامنه را به اسم public domain registery انجام میداد و فروش رو از طریق resellerclub تا سورس ریسلر هاش مشخص نشه.
یا real time از طریق ریسلوی مورد بحث یا .....

Bozurg
August 5th, 2017, 20:00
فکر کنم تکلیف روشن شد و موج عظیمی از کاربران رفت سراغ ترک ها و هگزونت

mri_6889
August 5th, 2017, 22:03
فکر کنم تکلیف روشن شد و موج عظیمی از کاربران رفت سراغ ترک ها و هگزونت

دقیقاً به همین علت هست که ناپیک‌های مرتبط دیگه بروز نمیشوند. البته یک عدّه هم هنوز در تردید هستند و لحظات آخر تصمیم خواهند گرفت.
ولی در این بین ترکها در پوست خود نمیگنجند. چون تصوّر آن هم برایشان سخت بود که از ترکیه بتوانند به چنین موقعیتی دست یابند. ولی فعلاً مطمئن ترین گزینه موجود هستند. البتّه این بانک گارانتی بانک که اینها توش حساب دارند، یکی از بهترین بانکهای ترکیه از لحاظ کیفیت هست ولی به دلیل داشتن سرمایه گذار خارجی، یکی از سخت گیر ترین بانکها در مورد تحریم ایرانیان هست. باید بهشون بگیم توی Turkiye is Bankasi هم یک حسابی باز کنند تا بهتر بشه باهاشون کار کنیم. این بانک سرمایه گذارانش ترک هستند و حتّی برای ایرانی‌ها هم حساب باز میکنه. میشه بروید در شهر وان و یک حساب در این بانک باز کنید و از طریق اینترنت بانک، واسشون لیر بفرستید. البته خوب صرافی هم هست.

Bozurg
August 6th, 2017, 07:55
دقیقاً به همین علت هست که ناپیک‌های مرتبط دیگه بروز نمیشوند. البته یک عدّه هم هنوز در تردید هستند و لحظات آخر تصمیم خواهند گرفت.
ولی در این بین ترکها در پوست خود نمیگنجند. چون تصوّر آن هم برایشان سخت بود که از ترکیه بتوانند به چنین موقعیتی دست یابند. ولی فعلاً مطمئن ترین گزینه موجود هستند. البتّه این بانک گارانتی بانک که اینها توش حساب دارند، یکی از بهترین بانکهای ترکیه از لحاظ کیفیت هست ولی به دلیل داشتن سرمایه گذار خارجی، یکی از سخت گیر ترین بانکها در مورد تحریم ایرانیان هست. باید بهشون بگیم توی Turkiye is Bankasi هم یک حسابی باز کنند تا بهتر بشه باهاشون کار کنیم. این بانک سرمایه گذارانش ترک هستند و حتّی برای ایرانی‌ها هم حساب باز میکنه. میشه بروید در شهر وان و یک حساب در این بانک باز کنید و از طریق اینترنت بانک، واسشون لیر بفرستید. البته خوب صرافی هم هست.

خوب راستش من توی این مدت با تاواریش های روس زیاد صحبت کردم و چونه زدم و اونا هم اکثرا شرایطشون به ما نمیخورد، اما در نهایت یک شرکت اکراینی رو بهم معرفی کردن که ظاهرا انعطاف پذیری لازم برای چیزی که ما میخوایم رو داره و مشغول صحبت باهاشون هستم برای تغییراتی که نیاز داریم.
بقیه هم اگر علاقه دارن میتونن از اینجا استارت بزنن که که این فرم رو پر کنن https://www.ukrnames.com/domains/domain_reselling.jsp

mri_6889
August 6th, 2017, 16:16
خوب راستش من توی این مدت با تاواریش های روس زیاد صحبت کردم و چونه زدم و اونا هم اکثرا شرایطشون به ما نمیخورد، اما در نهایت یک شرکت اکراینی رو بهم معرفی کردن که ظاهرا انعطاف پذیری لازم برای چیزی که ما میخوایم رو داره و مشغول صحبت باهاشون هستم برای تغییراتی که نیاز داریم.
بقیه هم اگر علاقه دارن میتونن از اینجا استارت بزنن که که این فرم رو پر کنن https://www.ukrnames.com/domains/domain_reselling.jsp

این قیمت‌های نسبتاً بالایی داره نسبتاً. قیمت 15 دلار داره. خوب این قیمت رو gandi.net فرانسوی هم میده.
ضنمناً احتمالاً این خودش رجیسترر نیست. بلکه صرفاً ریسلری رجیسترر آمریکایی GoDaddy را انجام میدهد. یعنی بدترین جای ممکن برای ثبت دامین. GoDaddy مشهورترین و در عین حال سخت گیرترین رجیسترر امریکایی است. اگر دامین‌هایتان را توش ثبت کنید، به شش روز نمیکشه که تحریم میکنه. یعنی رجیستررش که GoDaddy هست، اخطار میده بهش. البته در سایت internic.net اسمش به عنوان رجیسترر آورده
ولی عجیبه که دامین خودش هم در GoDaddy ثبت شده. میتوانید WhoIS بگیرید از دامین‌اش.

مورد اوکراینی دوتای دیگه هم هست:
1-/www.imena.ua
مزیت: زبان انگلیسی، وبمانی
عیب: واحد پولی اوکراین بجای دلار
توضیح: واحد پولی اوکراین با ایجاد کیف پول مخصوص خودش در وبمانی قابل پرداخت است. فقط باید هزینه تبدیل از دلار به UAH رو در وبمانی بپردازید.

2-ukraine.com.ua
مزیت: واحد پولی دلار، وبمانی
عیب: زبان روسی/اوکراینی، قیمت نسبتتاً گران در حد 15 دلار برای دات کام

البته روی اوکراین خیلی حساب گسترده باز نکنید. چون اوکراین یک کشور جنگ زده هست. ضمن اینکه محل تلاقی و کشمکش دو قدرت بزرگ شرق و غرب (آمریکا و روسیه) است. دولت اوکراین غرب گرا است. یعنی خلاصه آینده روشنی نداره. دولت فعلی ‌اش غرب گرا هست. کلا سعی میکنه از نظام مالی روسیه دور بشه. ولی خوب دور شدن از روسیه برای یک جمهوری سابق شوروی آن هم اوکراین ساده نیست. ولی فکر کنم همین اوکراین بود که دفتر شرکت روسی یاندکس رو به اتهام جاسوسی بست. ممکنه در همین راستا، تحریم‌های آمریکا بر ضد ایران رو هم اجرا کنه. ولی کلّا شرایط سیاسی به شدّت متزلزلی داره. هر آن ممکن است روسیه بخاطر گوشمالی دادن آمریکا که تحریمش کرده، به اوکراین حمله کنه.

- - - Updated - - -

https://www.alantron.com/english/
کشور: ترکیه
رجیسترر: خودش
زبان انگلیسی: دارد
ارز مبنای نرخ گذاری: دلار، لیر ترکیه
قیمت: مناسب
روشهای پرداخت: کارت، PayPal

http://www.atakteknoloji.com/en-US/alan-adi-tescili.asp
رجیسترر: خودش هست
قیمت: بد نیست. دات کام 12 دلار

https://www.ihs.com.tr/mainMenu.html
زبان انگلیسی: ندارد- فقط ترکی استانبولی
ارز مبنای نرخ گذاری: دلار
قمت: مناسب
روشهای پرداخت: ??

https://www.nic*****.com/en/fiyatlar.asp
روشهای پرداخت: کارت، PayPal، بانک
اینهایی که ستاره شده، کلمه p**r**o**x**y هست در اسم دامین این شرکت. خودتان تایپ کنید در ادامه کلمه nic

http://www.isimtescil.net/
زبان انگلیسی: ندارد - فقط ترکی استانبولی
روشهای پرداخت: ؟؟؟

ولی اتفاقاً اسم domainnameapi رو به عنوان رجیسترر پیدا نکردم. این هم ظاهراً مثل Resello که عمده فروش و ریسلر Real Time Register بود، خودش رجیسترر نیست بلکه ریسلر رجیسترر www.atakteknoloji.com (http://www.atakteknoloji.com) است.
مشخص هست که دوستان صرفاً با دیدن آرم ICANN اعتماد کرده و فکر کرده‌اند domainnameapi که رجیسترر هست. در حالی که اگر از دامین خودش WhoIs بگیرید، در رحیسترر atakteknoloji.com ثبت شده است.
این موضوع رو خود domainnameapi.com هم پنهان نکرده. پایین صفحه سمت راست، علامت ATAK نام رجیسترر اصلی‌ای هست که اینها ریسلرش هستند. فکر کنم از نام آتاتورک گرفته شده باشه اسمش.

پی نوشت: چرا بریم با domainnameapi کار کنیم وقتی که میشه با خود ATAK کار کرد و سایتش هم انگلیسی داره؟

mri_6889
August 6th, 2017, 17:24
شاید با این اوضاع تحریم، بهتر باشه که سایت Webhostingtalk یک قسمتی در Subdomain خودش راه بندازه و نام رجیستررها و دیتاسنترهای جهان با مشخّصاتشون را در یک جدول قابل جستجو نمایش بده. ضمناً جلوی هر کدام وضعیت تحریم ایران را هم بنویسد تا دیگه نیازی به این تاپیک و امثال آن نباشد و از تجمیع شرکتهای ایرانی در یک شرکت هم جلوگیری شود. هر کسی با توجه به نیازش مورد خودش را پیدا کند.

Bozurg
August 6th, 2017, 19:09
این قیمت‌های نسبتاً بالایی داره نسبتاً. قیمت 15 دلار داره. خوب این قیمت رو gandi.net فرانسوی هم میده.
ضنمناً احتمالاً این خودش رجیسترر نیست. بلکه صرفاً ریسلری رجیسترر آمریکایی GoDaddy را انجام میدهد. یعنی بدترین جای ممکن برای ثبت دامین. GoDaddy مشهورترین و در عین حال سخت گیرترین رجیسترر امریکایی است. اگر دامین‌هایتان را توش ثبت کنید، به شش روز نمیکشه که تحریم میکنه. یعنی رجیستررش که GoDaddy هست، اخطار میده بهش. البته در سایت internic.net اسمش به عنوان رجیسترر آورده
ولی عجیبه که دامین خودش هم در GoDaddy ثبت شده. میتوانید WhoIS بگیرید از دامین‌اش.

مورد اوکراینی دوتای دیگه هم هست:
1-/www.imena.ua
مزیت: زبان انگلیسی، وبمانی
عیب: واحد پولی اوکراین بجای دلار
توضیح: واحد پولی اوکراین با ایجاد کیف پول مخصوص خودش در وبمانی قابل پرداخت است. فقط باید هزینه تبدیل از دلار به UAH رو در وبمانی بپردازید.

2-ukraine.com.ua
مزیت: واحد پولی دلار، وبمانی
عیب: زبان روسی/اوکراینی، قیمت نسبتتاً گران در حد 15 دلار برای دات کام

البته روی اوکراین خیلی حساب گسترده باز نکنید. چون اوکراین یک کشور جنگ زده هست. ضمن اینکه محل تلاقی و کشمکش دو قدرت بزرگ شرق و غرب (آمریکا و روسیه) است. دولت اوکراین غرب گرا است. یعنی خلاصه آینده روشنی نداره. دولت فعلی ‌اش غرب گرا هست. کلا سعی میکنه از نظام مالی روسیه دور بشه. ولی خوب دور شدن از روسیه برای یک جمهوری سابق شوروی آن هم اوکراین ساده نیست. ولی فکر کنم همین اوکراین بود که دفتر شرکت روسی یاندکس رو به اتهام جاسوسی بست. ممکنه در همین راستا، تحریم‌های آمریکا بر ضد ایران رو هم اجرا کنه. ولی کلّا شرایط سیاسی به شدّت متزلزلی داره. هر آن ممکن است روسیه بخاطر گوشمالی دادن آمریکا که تحریمش کرده، به اوکراین حمله کنه.

- - - Updated - - -

https://www.alantron.com/english/
رجیسترر: خودش

http://www.atakteknoloji.com/en-US/alan-adi-tescili.asp
قیمت: بد نیست. دات کام 12 دلار

https://www.ihs.com.tr/mainMenu.html
زبان انگلیسی: ندارد- فقط ترکی استانبولی
قمت: مناسب
روشهای پرداخت: ??

https://www.nic*****.com/en/fiyatlar.asp
روشهای پرداخت: کارت، PayPal، بانک
اینهایی که ستاره شده، کلمه p**r**o**x**y هست در اسم دامین این شرکت. خودتان تایپ کنید در ادامه کلمه nic

http://www.isimtescil.net/
زبان انگلیسی: ندارد - فقط ترکی استانبولی
روشهای پرداخت: ؟؟؟

ولی اتفاقاً اسم domainnameapi رو به عنوان رجیسترر پیدا نکردم. این هم ظاهراً مثل Resello که عمده فروش و ریسلر Real Time Register بود، خودش رجیسترر نیست بلکه ریسلر رجیسترر www.atakteknoloji.com (http://www.atakteknoloji.com) است.
مشخص هست که دوستان صرفاً با دیدن آرم ICANN اعتماد کرده و فکر کرده‌اند domainnameapi که رجیسترر هست. در حالی که اگر از دامین خودش WhoIs بگیرید، در رحیسترر atakteknoloji.com ثبت شده است.
این موضوع رو خود domainnameapi.com هم پنهان نکرده. پایین صفحه سمت راست، علامت ATAK نام رجیسترر اصلی‌ای هست که اینها ریسلرش هستند. فکر کنم از نام آتاتورک گرفته شده باشه اسمش.

پی نوشت: چرا بریم با domainnameapi کار کنیم وقتی که میشه با خود ATAK کار کرد و سایتش هم انگلیسی داره؟

هم ریسلو خودش رجیسترر هست هم دامین ای پی آی!

ببینید معمولا اکثر رجیسترر ها یه سایت خرده فروشی دارن یه سایت برای عمده فروشی، مثلا عمده فروشی Atak میشه domain api یا عمده فروشی real time میشه resello یا عمده فروشی directi میشه reseller club و خرده فروشیش public domain. صرفا به حساب whois قضاوت نکنین.

مثلا اینکه دامین یک شرکت خودش جای دیگه باشه هم عجیب نیست مرسوم هست. برای این هست که اگر سرورش دان شد، سایت اصلیش بالا بیاد و بتونه پاسخگو باشه.

بعضی ها ه رجیسترر هستن اما فقط برای بعضی پسوند ها خودشون سرویس میدن و نماینده فروش میگیرن خیلی از ترک ها و روس ها فقط رجیسترر پسوند ملی هستن و برای پسوند های گلوبال ریسلرر هستن

- - - Updated - - -

1API GmbH =hexonet

CSL Computer Service Langenbach GmbH =joker

aryajv
August 7th, 2017, 00:00
یعنی امکانش نیست ی سرکت ایرانی خودش رجستری اصلی بگیره و شرکت تازه ای برای
ثبت دامین بین المللی تاسیس کنه؟ اینطوری مشکلی واسه ایرانیا نیست و
پشتیبانی خیلی خوبی هم میشه داشت و سرمایه گذاری خوبیم هست

mri_6889
August 7th, 2017, 00:13
هم ریسلو خودش رجیسترر هست هم دامین ای پی آی!

ببینید معمولا اکثر رجیسترر ها یه سایت خرده فروشی دارن یه سایت برای عمده فروشی، مثلا عمده فروشی Atak میشه domain api یا عمده فروشی real time میشه resello یا عمده فروشی directi میشه reseller club و خرده فروشیش public domain. صرفا به حساب whois قضاوت نکنین.

مثلا اینکه دامین یک شرکت خودش جای دیگه باشه هم عجیب نیست مرسوم هست. برای این هست که اگر سرورش دان شد، سایت اصلیش بالا بیاد و بتونه پاسخگو باشه.

بعضی ها ه رجیسترر هستن اما فقط برای بعضی پسوند ها خودشون سرویس میدن و نماینده فروش میگیرن خیلی از ترک ها و روس ها فقط رجیسترر پسوند ملی هستن و برای پسوند های گلوبال ریسلرر هستن

- - - Updated - - -

1API GmbH =hexonet

CSL Computer Service Langenbach GmbH =joker
در این مورد اطلاع دارم و در مورد اونهای دیگه قبول دارم حرفتون رو. ولی در مورد domainnameapi باید تحقیق کرد که آیا واحد عمده فروشی atak هست واقعاً یا فقط یک ریسلر هست؟

Bozurg
August 7th, 2017, 11:58
در این مورد اطلاع دارم و در مورد اونهای دیگه قبول دارم حرفتون رو. ولی در مورد domainnameapi باید تحقیق کرد که آیا واحد عمده فروشی atak هست واقعاً یا فقط یک ریسلر هست؟

واقعا هست. نمیدونم جز گفته خود atak چه نیازی هست ولی بر فرض هم نباشه و ریسلر باشه قیمت بهتری سراغ دارین ؟ دیگه داره تقریبا مفت کار میکنه

Kian
August 7th, 2017, 12:59
سه نکته مهم زیر رو بعد از این رعایت کنید، بالای 99 درصد دیگه دچار مشکل نمیشید !

1- اگه نام کاربر و ایمیلش مال خودش باشه برای اثبات مالکیت دامنه کافیه، بقیه موارد، مانند آدرس و تلفن کاربر رو خارجی واقعی ثبت کنید

2- آدرس ریسلر هم خارجی واقعی باشه و از رجیسترار های اروپایی و آسیایی نمایندگی بگیرید، به هیچ عنوان سمت رجیسترارهای آمریکایی نرید.

3-اگه با انجام کارهای فوق در گرفتن اینماد مشکلی بود، می تونند به جای دامنه خارجی روی دامنه .آی آر نماد بگیرند و روی دامنه دات کام پارک کنند

4- از روش های پرداختی که هویت ایرانی شما رو تابلو کنند پرهیز کنید و شارژ پنل نمایندگی رو از طریق حساب پی پال های قدیمی و ارز با سورس بانکی معتبر انجام بدید تا ازتون مدرک برای اثبات صحت پرداخت نخواهند.

موفق باشید

mri_6889
August 7th, 2017, 14:03
سه نکته مهم زیر رو بعد از این رعایت کنید، بالای 99 درصد دیگه دچار مشکل نمیشید !

1- اگه نام کاربر و ایمیلش مال خودش باشه برای اثبات مالکیت دامنه کافیه، بقیه موارد، مانند آدرس و تلفن کاربر رو خارجی واقعی ثبت کنید

2- آدرس ریسلر هم خارجی واقعی باشه و از رجیسترار های اروپایی و آسیایی نمایندگی بگیرید، به هیچ عنوان سمت رجیسترارهای آمریکایی نرید.

3-اگه با انجام کارهای فوق در گرفتن اینماد مشکلی بود، می تونند به جای دامنه خارجی روی دامنه .آی آر نماد بگیرند و روی دامنه دات کام پارک کنند

4- از روش های پرداختی که هویت ایرانی شما رو تابلو کنند پرهیز کنید و شارژ پنل نمایندگی رو از طریق حساب پی پال های قدیمی و ارز با سورس بانکی معتبر انجام بدید تا ازتون مدرک برای اثبات صحت پرداخت نخواهند.

موفق باشید

این نکاتی که شما فرمودید را همگان دانند. ولی مشکل این است که همگان به این چیزهایی که شما گفتید دسترسی ندارند. یعنی آدرس و تلفن معتبر خارجی، پی پال معتبر وریفای شده و...
کسانی که اینها رو داشته باشند، معمولاً باید مقیم قانونی یک کشور خارجی باشند. مثل خیلی از هم میهنان مقیم کشورهای خارجی.
البته راه دیگر دسترسی به این موارد، همانطور که قبلاً گفته‌ام، ایجاد کسب و کار دفتر کار مجازی و آدرس و... توسّط هم میهنانی است که در خارج از کشور حضور دارند.
البته یک چندتا رجیسترر فعلاً در سطح دنیا همچنان با ایرانی‌ها کار میکنند. دوستان فعلاً راه آسانتر یعنی کار کردن با هویت ایرانی با همین رجیستررها رو انتخاب کرده‌اند. بعد که دیگه اینها هم تحریم کردند، آنوقت به فکر راه حل شما می‌افتند که سخت تر هست.

اصلولاً اگر دور زدن تحریم به این سادگی‌ها بود، اوّلاً آمریکا هی ایران و جاهای دیگه رو تحریم نمیکرد(چون مورد تمسخر قرار میگرفت). دوماً ایران برجام رو امضا نمیکرد و تحریم می‌شد همان کاغذ پاره‌ای که رئیس جمهور قبلی فرمودند.

Kian
August 7th, 2017, 14:10
جور کردن آدرس خارجی واقعی چندان سخت نیست، سخت ترین قسمتش پرداخت با پی پال با هویت خارجی و ارز مطمئن هست که برای اینکار سایت هایی مثل پیمنت24 و ... براحتی انجام میدهند.

mri_6889
August 7th, 2017, 14:13
جور کردن آدرس خارجی واقعی چندان سخت نیست، سخت ترین قسمتش پرداخت با پی پال با هویت خارجی و ارز مطمئن هست که برای اینکار سایت هایی مثل پیمنت24 و ... براحتی انجام میدهند.

همون آدرس خارجی هم باید دقیق باشه و کد پستی اش تطبیق بکنه(بعضی سایتها این رو چک میکنند) و با یک چیزی مثل قبض آب و برق وریفای بشه. تازه بعضی از سایتها که پیشرفته هستند، نامه حاوی کد واسه تایید آدرس ارسال میکنند به آدرس شما.
کلا مشکل اصلی در ارائه مدارک است. وگرنه شما الکی بزن John Smith یا اصلاً بزن Hu Xong مهم مدرک تایید است.
سایت Payment24 احتمالاً اشخاصی رو در خارج از کشور داره که باهاش همکاری دارند. ولی حتّی همونها هم کردیت کارت تاجیکستان بهت میدن که بدرد هیچ کاری نمیخوره. چون وقتی میخواهی مثلاً باهاش خرید کنی، اگر سایته گیر باشه، میگه باید کشور صادر کننده کارت و IP شما یکسان باشه. حالا شما بیا برو IP تاجیکستان گیر بیار. این یعنی Payment24 هم قادر نیست کردیت کارت رو از یک جای معتبرتر از تاجیسکتان بگیره که بدست آوردن IP و... آن سخت نباشه.

مثلاً من یک کارت مال کشورهای اروپای شرقی داشتم. وقتی میخواستم باهاش از Spotify شارژ بخرم، بهم گفت کارت شما مال فلان کشوره. یا باید سوییچ کنی روی Spotify اون کشور یا اینکه کارت شما مال همین کشوری باشه که IPاش استفاده میکنی. رفتن روی اسپاتیفای اون کشور هم یعنی فاجعه. چون نه زبونش رو بلدم نه چیزی.

- - - Updated - - -

بهترین راهکار به نظر من فعلاً این هست که با هر سایتی که کار میکنید، بهش بگویید WebMoney و بیت کوین و سیستمهای پرداخت مشابه را اضافه کند و شما از پرداخت وجه از طربق کردیت کارت و PayPal که ممکنه در اثر فهمیدن هویت ایرانی شما، دردسر واسه سایته درست کنند، پرهیز کنید. حتّی اگر با هوپیت خارجی در اون سایت ثبت نام میکنید، پرداخت خود را با WebMoney و... انجام دهید و نه با PayPal و کردیت.

نهایتاً اینکه راهکار شما خوب است ولی آخرین راهکار است. البته نهایتاً حتماً به آن خواهیم رسید.

alirad
August 7th, 2017, 21:02
سلام
مگه atak عمده فروش نیست و
domainnameapi خرده فروش شرکت atak ؟ خرده فروش همون ریسلر میشه درسته؟
من نفهمیدم بالاخره
domainnameapi خوبه یا بد؟
اگه به atak ایمیل بدم و بپرسم که آیا domainnameapi خرده فروش شماست و atak بگه که بله خرده فروش ماست در این صورت مورد تاییده؟

Bozurg
August 7th, 2017, 21:58
سلام
من نفهمیدم بالاخره
اگه به atak ایمیل بدم و بپرسم که آیا domainnameapi خرده فروش شماست و atak بگه که بله خرده فروش ماست در این صورت مورد تاییده؟

خرد میشه یه دونه دامنه.
عمده میشه ریسلر دادن و صد تا دامنه!
ریسلر میشه عامل فروش، نماینده فروش!

mri_6889
August 7th, 2017, 21:58
سلام
من نفهمیدم بالاخره

ریسلر به معنی نمایندگی است. به معنی عمده فروش یا خرده فروش نیست. هر شرکتی میتواند ریسلر(نمایندگی) یک رجیسترر را بگیرد(عمده بخره) و بعد اگر دلش خواست، عمده بفروشه یا خرده. یعنی خود نمایندگی دوباره میتواند هم به مشتری عمده بفروشه هم به مشتری خرده.
ولی گاهی اوقات خود رجیسترر اصلی، یک ریسلر(نمایندگی) تأسیس میکنه که مالکش خودش هست و ممکنه برای عمده فروشی(دادن ریسلری خودش به دیگران) ازش استفاده میکنه.
مثلاً TuCows یک عمده فروشی به نام OpenSRS داره که در واقع یک ریسلر با مالکیت خود TuCows هست و شما ریسلری TuCows را از OpenSRS باید بگیرید.
ولی در این مورد، بهتره که از atak بپرسید که آیا domainnameapi در مالکیت شما است یا یک ریسلر شما با مالکیت مستقل است؟ اگر مالیکیتش مال اونها باشه، میشه همون عمده فروشی اونها ولی اگر مالکیتش مال اونها نباشه، میشه یک ریسلر معمولی.

mri_6889
August 10th, 2017, 23:13
توی سایت REG.com روسی یک دامنه .com انتقال دادم. 16.46 دلار حساب کرد. واسه تمدید هم همینقدر میخواهد. البته وقتی انتقال دادم، دامنه یک سال تمدید شد. رجسیترر هم خودش هست. (این قسمتش تجربه عملی خودم)
واسه ثبت دامنه نوشته که 8 و خرده‌ای دلار حساب می‌کنه. البته قیمت زده بیست و خرده‌ای ولی 60 درصد تخفیف زده و زده 8 و خرده‌ای.
ضمناً SSL رایگان و سایت ساز رایگان هم روی هر دامین میده.
البته این نرح خرده فروشی بود.
یک سیستمی داره به نام کلوپ مشتریان که بسته به تعداد دامنه‌ای که ثبت کرده باشی یا موجودی، درصدی تخفیف قائل میشه. یک چیزی مثل Level بندی ریسلو. مثلاً واسه 20 تا دامین 10 درصد تخفیف میده.
ضمناً اگر بخواهید یسلرش بشوید، هم پنل داره و هم API ولی مشکلش اینه که خیلی از قسمتهای پنلش فعلاً روسی است. حداقل قیمت واسه ریسلر شدن، 1500 دلار هست که باید بپردازید. هرچی پول بیشتری بدهید، لول ریسلری شما بالاتر و تخفیف محصولات بیشتر میشه. ضمناً وقتی ریسلر شوید، هاست و SSL و... هم میتوانید بفروشید.

Bozurg
August 11th, 2017, 16:19
توی سایت REG.com روسی یک دامنه .com انتقال دادم. 16.46 دلار حساب کرد. واسه تمدید هم همینقدر میخواهد. البته وقتی انتقال دادم، دامنه یک سال تمدید شد. رجسیترر هم خودش هست. (این قسمتش تجربه عملی خودم)
واسه ثبت دامنه نوشته که 8 و خرده‌ای دلار حساب می‌کنه. البته قیمت زده بیست و خرده‌ای ولی 60 درصد تخفیف زده و زده 8 و خرده‌ای.
ضمناً SSL رایگان و سایت ساز رایگان هم روی هر دامین میده.
البته این نرح خرده فروشی بود.
یک سیستمی داره به نام کلوپ مشتریان که بسته به تعداد دامنه‌ای که ثبت کرده باشی یا موجودی، درصدی تخفیف قائل میشه. یک چیزی مثل Level بندی ریسلو. مثلاً واسه 20 تا دامین 10 درصد تخفیف میده.
ضمناً اگر بخواهید یسلرش بشوید، هم پنل داره و هم API ولی مشکلش اینه که خیلی از قسمتهای پنلش فعلاً روسی است. حداقل قیمت واسه ریسلر شدن، 1500 دلار هست که باید بپردازید. هرچی پول بیشتری بدهید، لول ریسلری شما بالاتر و تخفیف محصولات بیشتر میشه. ضمناً وقتی ریسلر شوید، هاست و SSL و... هم میتوانید بفروشید.

من باهاشون قرارداد رسمی نمایندگی فروش امضا کردم، شما هم برای ریسلری باید امضا کنید حتما، علاوه بر وجه نقد، یکسری تعهدات فروش هم در قرارداد هست (صفحه 4 و 5) در ضمن تخففات گفته شده صرفا برای دامین های با سوندهای کشروههای CIS مثل خود .ru هست، و بقیه پسوندها تخفیفشون در این حد نیست.
اگر در گرجستان و کشورهای مشابه هم علاوه بر ایران کار میکنید خوب بد نیست اما اگر نه شرایطشون جالب نیست به نطرم.

mri_6889
August 12th, 2017, 00:35
من باهاشون قرارداد رسمی نمایندگی فروش امضا کردم، شما هم برای ریسلری باید امضا کنید حتما، علاوه بر وجه نقد، یکسری تعهدات فروش هم در قرارداد هست (صفحه 4 و 5) در ضمن تخففات گفته شده صرفا برای دامین های با سوندهای کشروههای CIS مثل خود .ru هست، و بقیه پسوندها تخفیفشون در این حد نیست.
اگر در گرجستان و کشورهای مشابه هم علاوه بر ایران کار میکنید خوب بد نیست اما اگر نه شرایطشون جالب نیست به نطرم.
بله. متاسفانه ریسلریشون در مورد دامین بیشتر در زمینه دامنه‌های روسیه و کشورهای CIS است و واسه دامنه‌های معمولی تخفیفی به ریسلر نمیده. ولی این عیجب است. چون به هر حال اینها رجیسترر دات کام و سایر دامنه‌ها هم هستند. معلوم نیست چطوری دامنه‌های دات کام و... خودشون رو بازاریابی میکنند و میفروشند و هزینه‌های رجیسترر بودنشون رو در میاورند؟ چون اگر هدفشون فقط روی دامین‌های CIS باشه، کافی هست که مثل خیلی از شرکت‌های داحل ایران برای دامنه IR از nic داخل کشور خودشون(روسیه و...) نمایندگی بگیرند و دیگه نیازی به رجیسترر دامنه‌های عمومی شدن و پول دادن به ICANN ندارند.
آدم اگر بخواهد دامنه‌های روسیه و سایر کشورهای CIS رو کار کنه، فکر کنم معقولانه تر این هست که از nic این کشورها نمایندگی بگیره تا از reg.com. مثلاً واسه دامنه ru روسیه میشه همون nic.ru یا ru-center. واسه گرجستان هم میشه http://www.nic.net.ge
فقط اشکال نیک کشورهای CIS بجز روسیه این هست که وضعیت سایتشون از سایت از نیک IR خودمون هم به مراتب وخیم‌تر هست بطوری که آدم فکر میکنه توی این کشورها دامنه ملی واسشون اهمیتی نداره. مثلاً مال گرجستان، اصلاً زبان انگلیسی نداره. مال ارمنستان و آذربایجان و تاجیسکتان هم سایتش در حد صفره مثلا مال ارمنستان آدرس https://www.amnic.net

Bozurg
August 17th, 2017, 12:35
طبق گفته domainapi یک ایرانی که در پست دیگری اطلاعاتش هست امکان پرداخت ریالی رو هم ایجاد کرده براشون

floyd
August 18th, 2017, 17:50
سلام دوستان

بنده یک end user هستم که نه به کار فروش دامنه مشغول هستم و نه درآمدی از این راه دارم، اما با توجه به تجربه های ناخوشایندی که سال های قبل با ریسلر های ایرانی داشتم 2 سال پیش تصمیم گرفتم به صورت مستقل از resello سرویس بگیرم، حالا با وضعیت پیش آمده و شرایط بنده که هیچ نیازی به امکانات خاصی برای فروش ندارم چه شرکتی را پیش نهاد میکنید؟ اکانت paypal از امریکا هم دارم.

ممنون

Bozurg
August 18th, 2017, 23:14
سلام دوستان

بنده یک end user هستم که نه به کار فروش دامنه مشغول هستم و نه درآمدی از این راه دارم، اما با توجه به تجربه های ناخوشایندی که سال های قبل با ریسلر های ایرانی داشتم 2 سال پیش تصمیم گرفتم به صورت مستقل از resello سرویس بگیرم، حالا با وضعیت پیش آمده و شرایط بنده که هیچ نیازی به امکانات خاصی برای فروش ندارم چه شرکتی را پیش نهاد میکنید؟ اکانت paypal از امریکا هم دارم.

ممنون

هاست+دامنه میگرفتی ازشون؟

floyd
August 19th, 2017, 00:24
هاست+دامنه میگرفتی ازشون؟

سلام
اگر منظورتون resello هست فقط دامنه بوده

Bozurg
August 19th, 2017, 08:41
سلام
اگر منظورتون resello هست فقط دامنه بوده

خوب ببین برای کاربر نهایی زیاد صرف نمیکنه کاری که شما میکنی مگر اینکه از سایت هایی که بندل هاست+دامنه دارن خرید کنی، که اگر اینکار رو بکنی آپشن های زیادی داری

Bozurg
August 19th, 2017, 10:44

راستش احتمال زیاد مشکلی پیش نمیاد اما کلا گوش به زنگ باشین براش

HOSTWEB.IR
August 31st, 2017, 17:39
سلام دوستان
من 44Eur در پنل قبلی ریسلو مانده دارم.
1) آیا میتونم الان باهاش دامین را تمدید کنم؟
2) اگر تمدید را انجام بدم، از کی می تونم و تا کی فرصت دارم تا دامین را از ریسلو به رجیسترار جدید منتقل کنم ؟

jamal
August 31st, 2017, 17:53
سلام دوستان
من 44Eur در پنل قبلی ریسلو مانده دارم.
1) آیا میتونم الان باهاش دامین را تمدید کنم؟
2) اگر تمدید را انجام بدم، از کی می تونم و تا کی فرصت دارم تا دامین را از ریسلو به رجیسترار جدید منتقل کنم ؟

بله امکان تمدید و حتی خرید دامنۀ جدید رو هم دارید.
به شرطی که مشخصات فرد صاحب دامنه رو شخصی به غیر از یک شخص ایرانی بزنید.
اینکه تا کی می تونید دامنه رو توی رسلو نگه دارید هم طبق آخرین ایمیلی که ازشون دریافت شده، به نظر میاد از الان چیزی حدود 10 ماه دیگه می تونید دامنه رو روی رسلو داشته باشید.
ولی دیگه ریسکه که بعدش یکهویی تصمیم جدید نگیرند.
پس سعی کنید بعد از تمدید یا ثبت دامنه، اون رو به یک رجیسترار دیگه منتقل کنید.