PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایرکت کردن دامنه

samantech
July 22nd, 2017, 01:24
سلام دوستان
من میخوام دامنه ام رو به سایت دیگه ای متصل کنم. چون دسترسی به هاست اون سایت ندارم نمیتونم دامنه رو اونجا وارد کنم. میخوام وقتی دامنه من توی مروگر زده شد اون سایت بیاد بالا و تو نوار آدرس، اسم دامنه من بمونه و دیگه اسم دامنه اون رو نشون نشده. چطوری باید این کارو کنم؟ باید هاست بخرم؟

vpgroup
July 22nd, 2017, 01:33
سلام دوستان
من میخوام دامنه ام رو به سایت دیگه ای متصل کنم. چون دسترسی به هاست اون سایت ندارم نمیتونم دامنه رو اونجا وارد کنم. میخوام وقتی دامنه من توی مروگر زده شد اون سایت بیاد بالا و تو نوار آدرس، اسم دامنه من بمونه و دیگه اسم دامنه اون رو نشون نشده. چطوری باید این کارو کنم؟ باید هاست بخرم؟

با سلام و احترام

شما برای انجام این کار باید به هاست موردنظر دسترسی داشته باشید

موفق باشید

babakebrahimi
July 22nd, 2017, 01:55
سلام دوستان

بدون دسترسی به سایت مورد نظر نمیتونید اینکارو انجام بدید، اینجوری بود که امنیت سایتها کلا زیر سوال میرفت و خیلی اتفاقات ناجوری میفتاد

dizaji_saeed
July 22nd, 2017, 02:05
سلام دوستان

سلام خدمت شما دوست عزیز

کاری که شما شرح دادین ، به صورت اصولی ممکن نیست. ولی چندین روش دور زدن هست که با انجام اون ، آدرس سایت شما توی نوار مرورگر ثابت میمونه و کاربر میتونه اون سایت مقصد رو مشاهده کنه و به وبگردیش برسه. دقیقا مثل حالتی که داره با اون سایت اصلی کار میکنه.
یه روش استفاده از iframe هست. (البته به شرایطها و شروطها که اون سایت مقصد آیفریم رو غیرفعال نکرده باشه. دوما این کار از لحاظ سئو منسوخ شده هست و....)
همچنین چندین روش دیگه هم میتونین جهت راه افتادن کارتون انجام بدین

در همه حالتها نیز حتما به یک هاست میزبانی جهت تعریف کدهای صفحه ایندکس دامنه خودتون لازم خواهید داشت.(هاست با کمترین منابع و فضای ممکن و حتی هاستهای فری هم جوابگوی شما خواهد بود)

جهت دریافت راهنمایی بیشتر و مشاوره و ذکر کردن دقیق نیازهای خودتون ، در تماس باشین دوست عزیز
اطلاعات تماس در امضا و ID tlgrm : @tatso_in

باتقدیم احترام