PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقدام غیر حرفه ای ایران سرور

pouyasazan
July 19th, 2017, 22:14
آیا خرید لیست کاربران شرکت های دیگر هاستینگ و ارسال ایمیل برای کاربران آنها دال بر انتقال به ایران سرور کار صحیحی بوده است؟
با وجودی که پویاسازان بیش از ۱۵ سال است که از رجیسترر آمریکایی enom استفاده میکند آیا ارسال ایمیل برای کابران پویاسازان و اعلام خطر به آنها کار صحیحی بوده است؟!
متاسفانه این شرکت از اضطراب بوجود آمده در بازار برای جذب مشتری سوء استفاده کرده است.
نمونه ایمیل ارسال شده با فاکتور گیری نام مالک دامین و نام دامین در زیر آمده است تا همکاران دیگر این کار را قضاوت کنند و آنهایی که حتی قصد تهیه زیر نمایندگی از این شرکت را دارند همیشه این نکته را مد نظر داشته باشند که هر لحظه ممکن است این شرکت برای کاربران آنها هم در جهت منافع خود به صورت مستقیم ایمیل ارسال کند.
36345

ashadata
July 19th, 2017, 22:25
من اول توی کانالشون دیدم متن رو ترسیدم یکم بعد که به دوستان زنگ زدم فهمیدم الکی جو سازی کردند ( اصل قضیه تحریم درسته اما این که بترسونن کاربرارو واقعا غیرحرفه ای بود )

برای مورد ارسال تبلیغات هم زود قضاوت نکنید ؛ مگر برای همه ارسال کردند ؟

pouyasazan
July 19th, 2017, 22:29
من اول توی کانالشون دیدم متن رو ترسیدم یکم بعد که به دوستان زنگ زدم فهمیدم الکی جو سازی کردند ( اصل قضیه تحریم درسته اما این که بترسونن کاربرارو واقعا غیرحرفه ای بود )

لطفا به عکس پیوست دقت کنید. دقیقا ذکر کرده اند کاربر YYYY مالک دامین YYYY.com و متن را آورده اند! یک ایمیل کاملا هدفمند به قصد تحریک کاربران دیگر شرکت های هاستینگ برای انتقال به ایران سرور میباشد. از ۳۰ دقیقه پیش تا کنون بیش از ۲۰ مشتری ایمیل ارسال نموده اند و صحت ایمیل مذکور را سوال کرده اند!

parsnia co
July 19th, 2017, 22:33
آیا خرید لیست کاربران شرکت های دیگر هاستینگ و ارسال ایمیل برای کاربران آنها دال بر انتقال به ایران سرور کار صحیحی بوده است؟
با وجودی که پویاسازان بیش از ۱۵ سال است که از رجیسترر آمریکایی enom استفاده میکند آیا ارسال ایمیل برای کابران پویاسازان و اعلام خطر به آنها کار صحیحی بوده است؟!
متاسفانه این شرکت از اضطراب بوجود آمده در بازار برای جذب مشتری سوء استفاده کرده است.
نمونه ایمیل ارسال شده با فاکتور گیری نام مالک دامین و نام دامین در زیر آمده است تا همکاران دیگر این کار را قضاوت کنند و آنهایی که حتی قصد تهیه زیر نمایندگی از این شرکت را دارند همیشه این نکته را مد نظر داشته باشند که هر لحظه ممکن است این شرکت برای کاربران آنها هم در جهت منافع خود به صورت مستقیم ایمیل ارسال کند.
36345

سلام
متاسفانه ریسلو باعث شد، افراد زیادی اقدام به سودجویی کنند.

h_zaman06
July 19th, 2017, 22:35
برای تمام دامنه های منم اومده !!!!

Z.eus
July 19th, 2017, 23:17
آیا ارسال ایمیل برای کابران پویاسازان و..
لیست کاربران شما را چطور بدست آورده اند؟

pouyasazan
July 19th, 2017, 23:26
لیست کاربران شما را چطور بدست آورده اند؟
ابزار های زیادی برای این کار هست اما برای مثال سایت domaintools.com
به راحتی شما میتوانید لیست دامین هایی که DNS های یک شرکت هاستینگ روی آن ست شده اند را خریداری نمایید:
http://reversens.domaintools.com/search/?q=irandns.com
سپس یک اسکریپت کوچک میتوانید اطلاعات whois دامین را استخراج کنید! و ...

یک عمل کاملا غیر حرفه ای!

aligoli
July 19th, 2017, 23:29
اگر واقعا صحت داشته باشه .. چون از همکاران عزیزمان هستند.
کاملا حرفه ای و زیرکانه، با توجه به شرایط موجود.
اما بیرحمانه !

sarwhost
July 19th, 2017, 23:31
در ایران کسی یا شرکتی بخواد پیشرفت کنه حتما چندین نفرو لح کرده و از نون خوردن انداختتش

ashadata
July 19th, 2017, 23:33
ابزار های زیادی برای این کار هست اما برای مثال سایت domaintools.com
به راحتی شما میتوانید لیست دامین هایی که DNS های یک شرکت هاستینگ روی آن ست شده اند را خریداری نمایید:
http://reversens.domaintools.com/search/?q=irandns.com
سپس یک اسکریپت کوچک میتوانید اطلاعات whois دامین را استخراج کنید! و ...

یک عمل کاملا غیر حرفه ای!

چه خوب
خیلی وقته دنبالشم >:)

mhiizadi
July 19th, 2017, 23:42
متاسفانه جو سازی ها بسیار بد است .

- - - Updated - - -

http://www.zoomit.ir/2017/7/18/189296/iranserver-resello-domain-registrar/

iwpanel
July 19th, 2017, 23:50
zoomit این وسط شده کاسه از آش داغتر :-) خوبه حالا resello کار خاصی نکرده و هنوز سایت ها پاورجا دارند کار میکنند وگرنه فکر کنم همه درگیر میشدند متاسفانه همه عجولانه دارند تصمیم میگریند و سریع انتقال میدند درحالی که هنوز هم وقت هست برای این مسائل

لطفا کاربرا هیچ عجله ایی نکنند فشار زیادی به رجیستر های خودشون نیارند تا با تصمیم گیری صحیح مدیران شرکت ها این مشکلات هم حل بشه جای نگرانی نیست چون دامین ها هیچ مورد فنی به هم نمیزنند

mhiizadi
July 19th, 2017, 23:54
zoomit این وسط شده کاسه از آش داغتر :-) خوبه حالا resello کار خاصی نکرده و هنوز سایت ها پاورجا دارند کار میکنند وگرنه فکر کنم همه درگیر میشدند متاسفانه همه عجولانه دارند تصمیم میگریند و سریع انتقال میدند درحالی که هنوز هم وقت هست برای این مسائل
zoomit کاری نکرده است؛ ایران سرور با پرداخت پول به zoomit اقدام به انتشار اون آگهی تبلیغاتی کرده است .
در نهایت اسم این کار را ؛ اطلاع رسانی می گذارند .

almandata
July 19th, 2017, 23:54
زومیت پول میگیره هرچی بگی میذاره !!!

فکر کنم عامل اصلیش اون ساییت باشه

چون زومیت زده
رپورتاژ آگهی (http://www.zoomit.ir/category/pr/)

iwpanel
July 19th, 2017, 23:55
بیشتر بحث تبلیغاتی داشته تا اطلاع رسانی ولی خوب این مشتری ها هستند که باید آگاه بشند که چی شده و میشه

viasky
July 20th, 2017, 00:01
بنده با وجود اینکه کمپانی خارج از کشور دارم و اصلا بحث تحریم شامل حال من نمیشه
هیچ وقت حوصله و علاقه تهیه دامین به صورت مستقیم و نداشتم
در حال حاضر هم تمام دامین ها از
Shiraz.technology
و
i-whost.net
تهیه شده و همچنان این روند و ادامه میدم
چون از سیاست تحریم اطلاع دارم و می دونم هیچگاه اینجوری نیست که ناگهانی صبح بیدار شدین مشاهده کنید هیچی سرجاش نیست
این دوستان هم که از این طریق اقدام به جذب مشتری می کنن بنده نمی دونم مگر سفارش دامین چقدر سود داره؟ 2 میلیون؟ 5 میلیون؟
نمی دونم چقدر ارزش داره که این دوستان دست به همچین کار غیر حرفه ای می زنن
دامین همیشه یکی از خدمات جانبی هاستینگ محسوب میشه
اصلا مگر یک دامین چقدر هست؟ چقدر سود داره؟
فقط جای تاسف داره
پیروز دارید

parsa7
July 20th, 2017, 00:07
متاسفانه کثیف ترین نوع سوء استفاده از بی اطلاعاتی کاربران و ایجاد رعب و وحشت در میان آنها توسط ایران سرور در پیش گرفته شده است.

اگر کمی تکه های پازل را با دقت کنار هم قرار دهید، متوجه خواهید شد که بررسی حساب های مالی ریسلو و اخطار ofac و به دنبال آن تبلیغات مخرب و گسترده ایران سرور در کمتر از چند ساعت از وقوع این موضوع نمی تواند اتفاقی بوده باشد.

کافیست پاسخ این سوال را بیابید:

آیا آلمان جزو اتحادیه ی اروپا نیست؟ و رجیسترار جوکر هم نمی تواند به سرنوشت مشابه ریسلو دچار شود؟

کاسبان تحریم، لطفا کمی خجالت!

viasky
July 20th, 2017, 00:08
اضافه شد:
REALTIME REGISTER B.V. مشخصه برند resello می باشد
ظاهرا باید به خوده resello هم بگیم باید انتقال بده به پنل این دوستان عزیز.....

negarnovin
July 20th, 2017, 00:20
الکی یه شرکت رو گنده نکنیم ایران سرور شرکت نیستش فقط شخص هستش یک شخص
الکی گنده نکنیم!

fanix
July 20th, 2017, 00:32
الکی گنده نکنیم!

برای حرفاتون مدرک دارید؟ دفترشون و تعداد کارمندان رو از نزدیک دیدید؟

ourweb
July 20th, 2017, 00:33
حالا من کاری ندارم ولی حساب کنید هر دامنه 4 هزار تومان سود براشون داشته باشه به عبارتی اگه 300 هزار دامنه پیش ایشون ریجستر یا انتقال داده بشه 300 هزار تا 4 هزار تومان میشه 120,000,000 تومان سالیانه

ali09366
July 20th, 2017, 00:38
حالا من کاری ندارم ولی حساب کنید هر دامنه 4 هزار تومان سود براشون داشته باشه به عبارتی اگه 300 هزار دامنه پیش ایشون ریجستر یا انتقال داده بشه 300 هزار تا 4 هزار تومان میشه 120,000,000 تومان سالیانه
در ابعاد وسیع گردش مالی، هر دامنه میتونه 10 الی 15 حتی تا 20 هزارتومان هم سود داشته باشه.
موفق باشید

ourweb
July 20th, 2017, 00:39
در ابعاد وسیع گردش مالی، هر دامنه میتونه 10 الی 15 حتی تا 20 هزارتومان هم سود داشته باشه.
موفق باشید
دقیقا حالا فکر کنید چه سودی میتونن بکنن سر هیچ کار شان

aligoli
July 20th, 2017, 00:47
الکی گنده نکنیم!

شما تا به حال مشهد رفتید ؟

shahpar
July 20th, 2017, 00:53
من هم ایمیل را دریافت کردم به صراحت اعلام کردند که از رسلو خارج شوید اما جایی اعلام نکرده که حتما بیاید ایران سرور . بقیه خوب نیستند
واقعا براتون متاسفم هیچ کدوم از وضعیت خبر دار نیستید
یک نگاه به
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474
بیاندازید
الان نمی فهمید ایران سرور چه لطفی در حقتون کرده, 6 ماه دیگه که اخبار بسته شدن دامین های مختلف رو از این ور اونور می شنوید تازه می فهمید که لطفی به شما کرده
-------------------
باز هم دمشون گرم که اول از همه اطلاع رسانی کرد.
شما خودتتون نتونستید مشکل مشتریاتون را حل کنید انداخین گردن یک شرکت دیگه
----------------

viasky
July 20th, 2017, 00:54
شما تا به حال مشهد رفتید ؟
نماد اعتماد برای شخص حقیقی تهیه شده
صاحب امتیاز : مهدی محمدی
https://www.iranserver.com/namads (https://www.iranserver.com/namads/)

aliasbahi
July 20th, 2017, 01:04
شخصی به اسم احسان عزیزی که یکی از افراد این هاستینگه شروع کرده ویدئو گذاشته در این مورد
متاسفانه افراد سودجو زیادن
هر کسی رو میشناسید بگید تو سایت فتا در این مورد شکایت کنن تا براشون تجربه ای بشه دنبال دور زدن دیگران و بد گفتن از بقیه نشن
تازه ادعا کرده که نمایندگی از ریسلو یه سایت خارجی داره

اینم یه سایت احسان عزیزی greenweb.ir

دوستان با شکایت به فتا جلوی این سودجویی رو بگیرید

Mr.Pouria
July 20th, 2017, 01:12
داداش اشتباه میزنی ها :|

http://up.vbiran.ir/uploads/3393215004969342397_Capture.PNG

hamidrkh
July 20th, 2017, 01:14
رفتار غیر حرفه ای این شرکت باعث ایجاد اشکال برای تعداد زیادی مشتری خواهد شد.

طی امروز یا حداکثر فردا ریسلو ایمیلی جهت پایان دادن به شایعات و اطلاعات اشتباه منتشر شده توسط این شرکت به تمامی نمایندگان ارسال خواهد کرد تا جلوی سوء استفاده بیشتر عده ای سودجو گرفته شود.

با سپاس

aligoli
July 20th, 2017, 01:16
نماد اعتماد برای شخص حقیقی تهیه شده
صاحب امتیاز : مهدی محمدی
https://www.iranserver.com/namads (https://www.iranserver.com/namads/)

اشتباهتون همینجاست، از پشت پرده ها بی اطلاع هستید. در هر حال، ایران سرور شرکت نسبتا متوسطی هست که سابقه بدی نداشته.
ولی خوب کارشون حرفه ای و زیرکانه اما بیرحمانه بود. :53:
بازار و رقابت همینه. گاهی رحم داره و گاهی بی رحم.

shetabanhost
July 20th, 2017, 01:17

:))

واقعا باید بهشون گفت خسته نباشید
چقدر اینها زحمت کش هستن و به فکر نجات مردم !
چرخ و فلک میچرخه.

lvlehrad
July 20th, 2017, 01:23
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم ولی چون واسه منم ایمیل اومد و پیگیری کردم دیدم دارن از تحریم کاسبی میکنن خواستم اطلاع رسانی کنم که خوشبختانه این تاپیک رو زدید...
قضیه خیلی جدی هست و تو گروه های تلگرامی، سایت زومیت، از طریق ایمیل، گوگل ادوردز، آپارات و هر روشی که به ذهنشون رسیده دارن جوسازی میکنن

deltamusic
July 20th, 2017, 01:38
الکی گنده نکنیم!

شما گنده ای؟بهتره حرمت ها رو حفظ کنیم.این طرز گفتار صحیح نیست

- - - Updated - - -

:-$.....

itsecure
July 20th, 2017, 01:42
دوستان متن ایمیلو بخونین
نوشته شده اگررر تو رسلو دامنه دارین به جوکر منتقل کنین
راستی دوستانیکه تعداد دامنه زیاد دارن تا صد میلیون وام میدیم تا براحتی انتقال رو انجام بدن

pardishosting
July 20th, 2017, 01:43
این تصمیمات رو در مرکز حرفه ای کلودهاستینگشون گرفتند !!!!

deltamusic
July 20th, 2017, 02:15

بهتره دیگه حداقل شما انتقاد نکنید!نوشتید بک آپ به عهده مشتری ، بعد بک آپ رو بستید!!!

hostorder
July 20th, 2017, 03:17
خسته نباشند پول خوردن به این سبک رو ندیده بودیم که دیدیم

parsnia co
July 20th, 2017, 03:39
بهتره دیگه حداقل شما انتقاد نکنید!نوشتید بک آپ به عهده مشتری ، بعد بک آپ رو بستید!!!

سلام
هرچند به دور از موضوع این تاپیک بود اما از طرفی در پاسخ به ایشان به جا بود، دقیقا بنده نیز همین نظر را در رابطه با ایشان داشتم.
موفق باشید

vpgroup
July 20th, 2017, 03:50
با سلام و احترام

بله این کار ایران سرور عمل زیرکانه ای بوده ولی طبق صحبت های دوست عزیزمون علیگلی بیرحمانه انجام شده است

همکاران عزیز خواهش میکنم اگر از چیزی اطلاع ندارید نگید شرکت نیست یک شخص است یا ... بهتره قضاوت نکنیم تا قضاوت نشویم!

همگی موفق باشند

eh3an2010
July 20th, 2017, 04:08
من ازشون لایسنس میگرفتم سرور هم میخاستم بگیرم الان اینقد خجالت کشیدم اینطوری کردن قصد تعریف ندارم هاست ایران یه مطلب تو وبلاگش گذاشته راهنمایی و رفع نگرانی کرده میهن وب هاستم همینطور ، اصلا level و شخصیتشون این دوتا کجا ! اینها کجا!!!!!!!!!
یاد یه مطلب افتادم قصد توهین ندارم ولی مطلب این بود که چرا مسابقه اسب سواری داریم ولی مسابقه خر سواری نداریم!! خرها نمیتوانند در یک مسیر تا خط پایان بروند و همش میخان نزارن اون یکی به آخر خط برسه ولی اسب ها واقعا مسابقه میدهند

طبق این پست من اولین کسی بودم که ریسلو ریجکتم کرد 1 هفته بعدش همه خبر شدن!!
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188305

(من را از انجمن اخراج نکنید من 6 ساله عضوم!!):d

mehrdadabed
July 20th, 2017, 06:02
من هم ایمیل مشابه دریافت کردم از ایران سرور، واقعا شرم آوره!

Bozurg
July 20th, 2017, 10:07
36345

فقط اونا نبودن سرور پارس هم اقدام مشابهی کرده با ما، جالبیش این هست به تازگی به خاطر مسائل فاکتور رسمی 50 تا مشتری از بین شرکت های سهامی عام رو خودمون فرستادیم سرور پارس، حالا جواب اینکه بهشون مشتری دادیم رو با ایمیل ترسناک فرستادن برای مشتری های ما میدن!!! از اون بدتر اینکه حتی دقت نکردن که مشتری دامنه هاش کجا هست و به اونایی که روی هر رجیسترری بودن فقط نیم سرور ما رو داشتن ایمیل دادن

mhiizadi
July 20th, 2017, 10:08
https://www.iranserver.com/resello/?cid=263005

mri_6889
July 20th, 2017, 10:44
اقدام سه گروه در این میان دارای اشکال است:
1-شرکتهایی که با به وجود آمدن مشکل، به دلیل ترس از دست دادن مشتری، از اطّلاع رسانی صحیح و به موقع در کنار اطمینان خاطر دادن به مشتریان خودشان خودداری کرده و فضا را برای شرکت‌های فرصت طلب باز گذاشتند و ضمناً خود عدم اطّلاع رسانی سریع و به موقع و شفاف نبودن با کاربران نهایی بیشتر از اقدام ایران سرور به ضررشان تمام شد و در واقع همین کار آنها این فرصت را به برخی شرکت‌ها داد تا از فضای بی خبری بهره برداری کنند. این خبر باید از طریق خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های فناوری اطلاعات به اطّلاع همگان میرسید امّا به شکل بی طرفانه و صرفاً در قالب یک خبر و بررسی راهکارهای موجود و جایگزین. حتّی الان که ایران سرور چنین خبری را منتشر کرده، برخی از شرکت‌ها صرفاً در سایت خودشان خبر داده‌اند که نگران نباشید! ولی توضیح نداده‌اند که چگونه؟ برخی دیگر اصلاً خبری نداده‌اند. آیا بهتر نیست شفافیت را سر لوحه کار خودمان قرار دهیم تا عدم دیگران از فضای مه آلود سوء استفاده نکنند؟ البته گروهی از شرکت‌ها انصافاً پس از انتشار خبر مذکور، خوب و شفاف برخورد کرده‌اند امّا شامل همه نمیشود.

2-اقدام شرکت/سایت ایران سرور و هر شخص/شرکت دیگری که سعی کرده با دادن رپورتاز آگهی به سایت‌های خبری و ارسال ایمیل و... مشتریان نهایی از همه جا بی خبر را به سوی خود بکشاند.

3-اقدام سایت‌های zoomit و الف که با انتشار خبر مذکور به شکل رپورتاز آگهی زمینه استفاده جانبدارانه به نفع یک شرکت خاص را فراهم نموده‌اند. در واقع سایت zoomit که سایت خبری تخصصی این حوزه است، نباید یک خبر را به شکل رپورتاژ آگهی و یک رپورتاژ آگهی را به شکل یک خبر منتشر کند. این اقدام zoomit هم غیر مسؤلانه و غیر خرفه‌ای است. جا دارد که دوستان با ارسال ایمیل به zoomit از این سایت بخواهند تا اصلاحیه و توضیحات و جوابیه سایر شرکت‌ها را به عنوان خبر و نه رپورتاژ آگهی و بدون ذکر نام شرکت خاصّی منتشر نماید. این کار البتّه میتواند از سوی انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و دبیر آن انجمن(جناب آقای رضا الفت نصب) یا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که برخی از شرکتها عضو آن هستند، و به عنوان نماینده کلّ صنف هم انجام شود.

gigarayaneh
July 20th, 2017, 11:29
با سلام
دوستان برای تمامی مشتریان پویاسازان ارسال شده!
حالا جالبه دامین ما از طریق enom, inc. ثبت شده و این ایمیل برای ما هم ارسال شده
در ضمن نام تمامی دامین هایی که توسط شرکت پویاسازان ثبت شده ارسال کردن!
مگه شرکت enom هم تحریم کرده!
آیا برای دامین های ثبت شده فوق به مشکل بر میخوریم؟

Bozurg
July 20th, 2017, 11:42
با سلام

کاری ندارن دامنه شما کجا و چجوری ثبت شده، مثلا خود ما فقظ 300 تا دامنه روی ریسلو داشتیم و البته داشتیم آنلاین نیک رو هم بهش منتقل میکردیم که اعتراف میکنم تصمیم اشتباهی بود.
اما بعد این ماجرا اونایی که موقع تمدیدشونن بود رو منتقل کرده بودیم هگزونت. یا یه تعدادی دامنه های خودمون روی name.com و godaddy با آدرس آمریکا هست.
یعنی مجموعا 5 ثبت کننده مختلف، این ایمیل های رعب آور اما برای همه دامنه های با نیم سرور های ما ارسال شده، از سمت هر دو شرکت، حتی برای خود دامنه های اصلی ما، اینجا جا داره به اون همکاران گرام که اینکار رو میکنن بگم حداقل بد نیست یه نگاه به تاریخ ثبت دامنه بندازین بعد یه مقایسه بکنین ببینین سه برابر شما قدمت داریم پس سه برابر شما بلدیم توی این مواقع چیکار کنیم حداقل دیگه آبروداری کنین برای خود ما ایمیل ندین.

- - - Updated - - -

اقدام سه گروه در این میان دارای اشکال است:
1-شرکتهایی که با به وجود آمدن مشکل، به دلیل ترس از دست دادن مشتری، از اطّلاع رسانی صحیح و به موقع در کنار اطمینان خاطر دادن به مشتریان خودشان خودداری کرده و فضا را برای شرکت‌های فرصت طلب باز گذاشتند و ضمناً خود عدم اطّلاع رسانی سریع و به موقع و شفاف نبودن با کاربران نهایی بیشتر از اقدام ایران سرور به ضررشان تمام شد و در واقع همین کار آنها این فرصت را به برخی شرکت‌ها داد تا از فضای بی خبری بهره برداری کنند. این خبر باید از طریق خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های فناوری اطلاعات به اطّلاع همگان میرسید امّا به شکل بی طرفانه و صرفاً در قالب یک خبر و بررسی راهکارهای موجود و جایگزین. حتّی الان که ایران سرور چنین خبری را منتشر کرده، برخی از شرکت‌ها صرفاً در سایت خودشان خبر داده‌اند که نگران نباشید! ولی توضیح نداده‌اند که چگونه؟ برخی دیگر اصلاً خبری نداده‌اند. آیا بهتر نیست شفافیت را سر لوحه کار خودمان قرار دهیم تا عدم دیگران از فضای مه آلود سوء استفاده نکنند؟ البته گروهی از شرکت‌ها انصافاً پس از انتشار خبر مذکور، خوب و شفاف برخورد کرده‌اند امّا شامل همه نمیشود.

2-اقدام شرکت/سایت ایران سرور و هر شخص/شرکت دیگری که سعی کرده با دادن رپورتاز آگهی به سایت‌های خبری و ارسال ایمیل و... مشتریان نهایی از همه جا بی خبر را به سوی خود بکشاند.

3-اقدام سایت‌های zoomit و الف که با انتشار خبر مذکور به شکل رپورتاز آگهی زمینه استفاده جانبدارانه به نفع یک شرکت خاص را فراهم نموده‌اند. در واقع سایت zoomit که سایت خبری تخصصی این حوزه است، نباید یک خبر را به شکل رپورتاژ آگهی و یک رپورتاژ آگهی را به شکل یک خبر منتشر کند. این اقدام zoomit هم غیر مسؤلانه و غیر خرفه‌ای است. جا دارد که دوستان با ارسال ایمیل به zoomit از این سایت بخواهند تا اصلاحیه و توضیحات و جوابیه سایر شرکت‌ها را به عنوان خبر و نه رپورتاژ آگهی و بدون ذکر نام شرکت خاصّی منتشر نماید. این کار البتّه میتواند از سوی انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و دبیر آن انجمن(جناب آقای رضا الفت نصب) یا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که برخی از شرکتها عضو آن هستند، و به عنوان نماینده کلّ صنف هم انجام شود.

موافقم البته لزومی نداشت که توی سایت بنویسیم، ما برای مشتری ها ایمیل دادیم:

بنابر اعلام یکی از پروایدرهای ----- به دلیل تحریم های مالی علیه ایران امکان ادامه سرویس دهی به ------ را ندارند بنابراین در چنین شرایطی امیدوارم شما و سایر مشتریان با صبر خود ما را در حفظ حق مالکیت شما در وب سایت ها و نام دامنه خود یاری کنید تا اولویت اول ما انتقال کلیه اطلاعات شما به پروایدری امن در اروپا باشد. بدیهی هست هیچ مشکلی تا پایان دوره تمدید دامنه برای شما وجود ندارد، اما به محض دستیابی به نرخ مناسب جهت انتقال دامنه شما اعلام خواهیم کرد تا شما هر چه سریع تر نسبت به تمدید دامنه خود برای یکسال و انتقال دامنه به پروایدری امن توسط ما اقدام کنید.
متاسفانه در چنین شرایطی احتمال اختلال در به روزرسانی اطلاعات دامنه و سایر موارد مربوط به آن گریز ناپذیر میشود که البته وظیفه ما رفع این مشکلات است اما نسبت به شرایط عادی زمان بیشتری میبرد. از شکیبایی شما سپاسگذاریم.

parsa7
July 20th, 2017, 12:24
شرکت های دیگه هم به اندازه لازم و کافی اطلاع رسانی و شفاف سازی کردن. مثل irpowerweb که اطلاعیه ی زیر رو داده:
http://www.irpowerweb.com/announcements.php?id=158

اما سوء استفاده ایران سرور واقعا جای تفکر داره.

pardishosting
July 20th, 2017, 12:33

بک آپ هاست دانلود بسته است.
بک آپ رو بستیم ، بک آپ گیری رو که نبستیم ...

tikweb.ir
July 20th, 2017, 12:52
اینقدر نگران کاربران ایرانی و دامنه هاشون هستن که تبلیغ گسترده دادن داخل سیستم های شبکه تبلیغاتی بنری و...

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=36351&stc=1

reza21biologist
July 20th, 2017, 13:40
حرکت مشابه ایران سرور اما بصورت خفیف تر از سرور پارس

36352

pouyasazan
July 20th, 2017, 16:16
با سلام

با سلام

خیر. مسئله دقیقا همین مورد است تنها شرکت ریسلو با مشتریان ایرانی خود دیگر همکاری نمیکند. شرکت پویاسازان بیش از ۱۵ سال است که با enom آمریکا کار میکند و در این ۱۵ سال هیچ مشکلی نبوده و نخواهد بود برای اینکه رابطه کاری ما با eNom از طریق شرکت اماراتی پویاسازان است.
باز هم تاکید میکنکم این مشکل فقط برای کاربران ریسلو پیش آمده است که متاسفانه شرکت همکار از جو به وجود آمده اقدام به ماهی گیری و رقابت ناسالم نموده اند.
https://www.pouyasazan.org/news/145/امنیت-کامل-دامنه-ها-در-پویاسازان

peym@n
July 20th, 2017, 16:26

درود

این تصمیم ها در اتاق فکر گرفته میشه همکار گرامی :)

Kian
July 20th, 2017, 16:46
درود

این تصمیم ها در اتاق فکر گرفته میشه همکار گرامی :)

خود زرنگ پنداری فوق العاده شگرفی دارند :64:

Ashkankamangar.ir
July 20th, 2017, 16:54
اینکه ایمیل دادند کار درستی نیست الان تو این بازار متاسفانه رفتارها همینه
شرکت یوکر یا یوکا هم شرکت معتبریه و مشتری خودش میتونه مستقیم خرید کنه
فقط برای گرفتن نمایندگی باید مدارک بدید

98M!zban
July 20th, 2017, 17:01
متاسفانه به مشتریان بنده هم ارسال ایمیل داشتن و حتی به نماینده های من هم رحم نکردن و باز برای مشتریان این نماینده ها هم ارسال داشتن

جالب اینجاست که بیش از 60 % دامنه های اصلا در ریلسو ثبت نشده و در یک تصمیم غیر عقلانی و ناسالم تقریبا سعی کردن به لیست تمام سایت های ایرانی این ارسال رو داشته باشند

اغلب هم با هویز گرفتن دی ان اس های شرکت ها اتفاق افتاده و تقریبا میشه گفت اکثر فعالین این حوزه از طرف ایران سرور ایمیل تبلیغاتی داشتن

دوستان راه مقابله با این اقدام ایران سرور چی هست ؟

SaeedFazlollahzadeh
July 20th, 2017, 19:14
یادم نیست قبلا برای چه کاری دامنه ام رو توی ایران سرور ثبت کرده بودم یا سرویسی گرفته باشم، اما برای دامنه ملی من IR هم ایمیل اومده با همون پیوست پست اول
کاری که ایران سرور کرده:
Ctrl+A زده اول از توی سرور و بعد هم Enter که send to all بشه:D

mehrdadabed
July 20th, 2017, 22:07
حرکت مشابه ایران سرور اما بصورت خفیف تر از سرور پارس

36352

سه تا از شرکت های میزبانی هستن که وقعا ایول دارن، ایران سرور، سرورپارس و ******
این 3 تا عالین!

mhiizadi
July 20th, 2017, 23:42
به لیست کاربران نماد اعتماد ؛ ایمیل ارسال کرده اند و همگی نیز اسپم شده است .

vv103atxomcc6 <-21K e-namad websites> Filter messages from this mailing list

ahmad4u
July 21st, 2017, 00:10
اينجور كارها هميشه نتيجه عكس ميده

به شخصه با اينكارشون هرگز ديگه به سمتشون نميرم چون ميبينم مجموعه سو استفاده گر از اطلاعات شخصي شماست

Farid Saadat
July 21st, 2017, 00:31
به نظر من کاری که کردن خیلی خوب شد که انجام دادن.
کاربر باید ببینه سیاست های کاری شرکت های مختلف رو.
این کار مدیریت ایران سرور، کاملا از بی تجربگی ایشون بوده و معلومه که تجربه و سیاست در کارشون ندارن. به همین منوال هم 100% از کاربران برای موارد الکی هزینه می گیرند.
خودشون هم مطمونا متوجه اشتباهشون شدن چون به طور قطع میگم مجموعا 20 نفرم شاید نرفته باشن سمتشون ولی مدیریت این مجموعه زیر سوال رفته.
انشالله که موفق باشند.

با احترام.

viasky
July 21st, 2017, 00:49
http://uupload.ir/files/2xof_2017_07_20_23.15.55.png
http://uupload.ir/files/ej3z_2017_07_20_23.15.23.png

ap63
July 21st, 2017, 01:01
جالبه دارن به دامنه هاي آي آر ما هم ارسال ميكننند!!!

eh3an2010
July 21st, 2017, 01:19
حتی یک بچه هم میتونه بفهمه رفتار ایران سرور بیش از حد چیپ هست هزار تا کمپین راه انداخته صفحه اختصاصی ساخته !! تبلیغات اختصاصی !! ایمیل های ! ویدئو اختصاصیی واسه همه فرستاده!! این همه انرژی واسه چی ؟
از لحاظ بیزینسی هم یه مطلب چن وقت پیش توی روزنامه خوندم که تبلیغات گسترده شیپور که در رقابت با دیوار بوده (دیورای که تبلیغی نداره) باعث افزایش مشتریان دیوار شده !!! چون کلی وقت و هزینه کرده و نتیجه عکس گرفته
الان دقیقا همینطور است اینجا توی این انجمن وب هاستینگ های ایران دارن به هم کمک میکنن واقعا وقت میزارن مشکل همدیگر را حل میکنند وقتی یکی اینطوری ادعای زرنگی میکنه واقعا چی فکر کرده مردم که دامنه ثبت کردن کسانی که میخان از یه جا نمایندگی بگیرن باهوش تر از این حرفها هستند که اعتماد کنن!! من حاضر از tucows نمایندگی بگیرم .com را 11 دلار بخرم رسیک کنم ولی سمت این جوکر المان ایران سرور نرم!!!
من کلا از ایران سرور یه لایسنس خریدم اینم اینقد زنگ زدن تهدیدم کردن اگه تمدید نکنی کل whmc میپره همه چیز نابود میشه!!!!! اینا کین دیگه :109:

delta
July 21st, 2017, 01:33
ساعت 3 ظهر خسته کوفته از کار امدم گرفتم خوابیدم تلفن زنگ زده پشت تلفن منشی میگه همشهری عزیز پشمک حاج عبدللاه خوردی!! مزشو امتحان کن!! :-| به کی شکایت کنم مخابرات 3 ظهر زنگ میزنه نبلیغ میکنه؟
ایران سرور هم همینطور..هزار تا سایت دولتی پشتیبانشن..خرشم حسابی میره..به کی میخواین بگید کارش درست نیست ؟ داره تبلیغشون میکنه...

Farid Saadat
July 21st, 2017, 01:40
ساعت 3 ظهر خسته کوفته از کار امدم گرفتم خوابیدم تلفن زنگ زده پشت تلفن منشی میگه همشهری عزیز پشمک حاج عبدللاه خوردی!! مزشو امتحان کن!! :-| به کی شکایت کنم مخابرات 3 ظهر زنگ میزنه نبلیغ میکنه؟
ایران سرور هم همینطور..هزار تا سایت دولتی پشتیبانشن..خرشم حسابی میره..به کی میخواین بگید کارش درست نیست ؟ داره تبلیغشون میکنه...
نشر و انتشار اکاذیب هست کارشون + توطئه و ایجاد رعب و وحشت :)

deltamusic
July 21st, 2017, 01:55
نشر و انتشار اکاذیب هست کارشون + توطئه و ایجاد رعب و وحشت :)

این کارایی که فرمودید فک کنم کارای داعش

Farid Saadat
July 21st, 2017, 01:59
داعشم از همین جا شروع کرد به اینجا رسید :65:( just kidding )

SaeedFazlollahzadeh
July 21st, 2017, 01:59
صد رحمت به داعشb-)

1eng.ir
July 21st, 2017, 02:01
دکمه "سیکتیر اوت" دست کیه؟ 8-|
بزنید دکمه رو خلاص شیم از این اسپمای تبلیگ دات کام!!

آخه بشرررر!! برای دامین ir هم ایمیل هشدار تحریم باید بفرستی؟ :|

36360

clack
July 21st, 2017, 02:46
دکمه "سیکتیر اوت" دست کیه؟ 8-|
بزنید دکمه رو خلاص شیم از این اسپمای تبلیگ دات کام!!

آخه بشرررر!! برای دامین ir هم ایمیل هشدار تحریم باید بفرستی؟ :|

36360

دیگه نیومده که بگرده دامنه های IR مثلا از لیست برداره .
تنها امده اسم دامنه هایی که روی dns های مورد نظرش بوده استخراج کرده .
برای همشون این ایمیل که از اطلاعات whois هم استفاده کرده، فرستاده .
مثلا هاستینگ شما DNSش هست ns1.1eng.ir
هر چی دامنه با این DNS بده و استخراج کرده و فرستاده گویا ... حتی TK :52:

گفته تا تنور داغه نون و بچسبونم ... حالا دروغ بگمم مهم نیست ... برای همکارا بزنم مهم نیست ... کار غیرحرفه ای کنم مهم نیست ... مهم این پوله :77:
هزینه زیادیم معلومه کرده .. گوگل .. استخراج .. پست های تبلیغاتی سایت ها ... دروغ ها

navid2zp
July 21st, 2017, 03:07
شما هم جمع شید با هم یه پست توی زومیت بدید
همه هم به کاربرانتون ایمیل بدید که ایمیل ها یکسان باشه
کانال ها و گروه هاتون هم یک پست برای همه ارسال کنید

یا حالا مورد دیگه ای اگر به ذهنتون میرسه
یه شرکت که نمی تونه جلوی اینهمه شرکت وایسه. با این حرکت هم دیگه نمیتونه بزنه زیرش همه دستشون یه سند دارن
حالا کل شرکت ها وقتی با هم یک اطلاعیه رو اعلام می کنن کاربر میاد حرف یک شرکت رو باور می کنه ولی بقیه رو نه؟

وقتی این تعداد باشه نه هزینه ای میشه که جای نگرانی باشه نه کار سختی هست تازه یه همکار غیر حرفه ای هم کمتر
جای 7 صفحه بحث اگر الان این کارو می کردید خیلی وقت پیش جمع شده بود رفته بود
ولی خوب باز هم دیر نیست و یه بار هم که شده یه حرکت هماهنگ و دسته جمعی با اتحاد هم بزنید که 2 روز دیگه لاقل بگیم هاستینگای کشور ها 1 بارم که شده هماهنگ شدند و یه حرکتی به نفع خودشون زدن

Gh-Moradi
July 21st, 2017, 03:10
36345

جسارت نشه ولی هرکس که بتونه داره به طریقی از این جو بوجود امده نون میخوره. نمونه ش رو دارید میبینید توی این چند روزه. حالا ایران سرور هم به این طریق میخواد نون بخوره که چیز عجیبی نیست و خیلی هم هوشمندانه عمل کردن هرچند به قول دوستان بیرحمی بحساب میاد.
درضمن انتظار ندارید که بیان اینجا توی تاپیک 30-40 صفحه ای ریسلو اسکرین شات بزارن و فحش و لعنت و شعار بفرستند یا و ابراز همدردی کنن؟ نخیر عزیز دل اونا خوب کارشونو بلدن از فرصت ها استفاده میبرند وگرنه جایگاهشون اونحا نبود!
مطمئن باشید اگه این ایده قبل از ایران سرور به ذهن شخص دیگه ای رسیده بود (و شرایط محیا بود) همین کار رو میکرد چون بحث مانی و رقابت وسط هست. این یک مسئله ساده است.

Kian
July 21st, 2017, 10:00
جسارت نشه ولی هرکس که بتونه داره به طریقی از این جو بوجود امده نون میخوره. نمونه ش رو دارید میبینید توی این چند روزه. حالا ایران سرور هم به این طریق میخواد نون بخوره که چیز عجیبی نیست و خیلی هم هوشمندانه عمل کردن هرچند به قول دوستان بیرحمی بحساب میاد.
درضمن انتظار ندارید که بیان اینجا توی تاپیک 30-40 صفحه ای ریسلو اسکرین شات بزارن و فحش و لعنت و شعار بفرستند یا و ابراز همدردی کنن؟ نخیر عزیز دل اونا خوب کارشونو بلدن از فرصت ها استفاده میبرند وگرنه جایگاهشون اونحا نبود!
مطمئن باشید اگه این ایده قبل از ایران سرور به ذهن شخص دیگه ای رسیده بود (و شرایط محیا بود) همین کار رو میکرد چون بحث مانی و رقابت وسط هست. این یک مسئله ساده است.

تابحال چندین سرور اختصاصی و سرویس های دیگه رو برای دوستان و آشنایان از ایران سرور خریداری کرده ام، ولی با این سبک تجارت کثیف و غیراخلاقی که ایران سرور راه انداخت، بطور کامل اعتمادم رو بهش از دست دادم و به همین علت، همه سرویس هامو در روز های آینده لغو می کنم و از یک شرکت خوشنام و قابل اعتماد دیگه سرویس میگیرم، بزارید ایران سرور هم دلش با سود چند قرونی چند مشتری دامین خوش باشه :)

leberman
July 21st, 2017, 10:26
متاسفانه ايميل مربوطه براي من هم اومده و لحن ايميل هم به صورتي هست كه يك بنده خدايي خبر نداشته باشه فكر ميكنه فقط اينا با بچه ها بالا در ارتباطن و انتقالش هم ميدن متاسفانه. اين حركات مبتديانه ميتونه يك برند بزرگ رو از پا در بياره

شخصا كه سرويسي از اين شركت ندارم اما با تحريم كردن موقت اين شركت ميشه تلنگري بهشون داد

Bozurg
July 21st, 2017, 10:56

خیلی رو راست میگم قبل ایران سرور و سرور پارس خیلی ها این ایده به ذهنشون رسید اجراییش هم کردن، از جمله در همین فروم هاستفا سعی کرد از این موضوع پول در بیاره اما نه با ایجاد رعب و وحشت بلکه با ارائه پیشنهاد ، نه به اند یوزر دیگران بلکه با ارائه پیشنهاد به دیگران این دیگه تازه علنیش بود.
خود دوستان از هاستفا اینجا هستن چند تا هم پست گذاشتن برای پیشنهادشون، که البته به همون ها هم خیلی ها اعتراض کردن.

باز هم رو راست میگم ما هم از این شرایط استفاده کردیم اما برعکس برای خلاص شدن از مشتری های با لود بالا و پر هزینه خوب بالاخره اینجور مواقع میشه یه پاکسازی هم انجام داد دیگه
همشون هم راهنمایی کردیم سرور پارس :d

اما مسئله ایجاد رعب و وحشت عمومی، اخلال در کسب غیر و نشر اکاذیب هست که اتفاقا برعکس نظر دوستان که تخصصی در زمینه حقوق ندارن به گفته وکلا، کاملا قابل پیگیری هست و بین دو ماه تا دو سال حبس تعزیری برای نشر اکاذیب، 74 ضربه شلاق برای اخلال در کسب غیر و 3 تا 20 سال هم حبس تعزیری برای ایجاد رعب و وحشت عمومی داره.

مگه میشه یه عده مردم رو بترسونین با دروغ مجازات نداشته باشه؟ مگه میشه خبر کذب پخش کنین مجازات نداشته باشه؟ مگه میشه در کسب روزی حلال دیگری اخلال ایجاد کنی و بی مجازات باشه؟ فقط پیگیری و شکایت میخواد! شاید چند ماه دوندگی!

SaeedFazlollahzadeh
July 21st, 2017, 11:10
خیلی رو راست میگم قبل ایران سرور و سرور پارس خیلی ها این ایده به ذهنشون رسید اجراییش هم کردن، از جمله در همین فروم هاستفا سعی کرد از این موضوع پول در بیاره اما نه با ایجاد رعب و وحشت بلکه با ارائه پیشنهاد ، نه به اند یوزر دیگران بلکه با ارائه پیشنهاد به دیگران این دیگه تازه علنیش بود.
خود دوستان از هاستفا اینجا هستن چند تا هم پست گذاشتن برای پیشنهادشون، که البته به همون ها هم خیلی ها اعتراض کردن.

باز هم رو راست میگم ما هم از این شرایط استفاده کردیم اما برعکس برای خلاص شدن از مشتری های با لود بالا و پر هزینه خوب بالاخره اینجور مواقع میشه یه پاکسازی هم انجام داد دیگه

اما مسئله ایجاد رعب و وحشت عمومی، اخلال در کسب غیر و نشر اکاذیب هست که اتفاقا برعکس نظر دوستان که تخصصی در زمینه حقوق ندارن به گفته وکلا، کاملا قابل پیگیری هست و بین دو ماه تا دو سال حبس تعزیری برای نشر اکاذیب، 74 ضربه شلاق برای اخلال در کسب غیر و 3 تا 20 سال هم حبس تعزیری برای ایجاد رعب و وحشت عمومی داره.

مگه میشه یه عده مردم رو بترسونین با دروغ مجازات نداشته باشه؟ مگه میشه خبر کذب پخش کنین مجازات نداشته باشه؟ مگه میشه در کسب روزی حلال دیگری اخلال ایجاد کنی و بی مجازات باشه؟ فقط پیگیری و شکایت میخواد! شاید چند ماه دوندگی!

مگه میشه یه عده مردم رو بترسونین با دروغ مجازات نداشته باشه؟ مگه میشه خبر کذب پخش کنین مجازات نداشته باشه؟ مگه میشه در کسب روزی حلال دیگری اخلال ایجاد کنی و بی مجازات باشه؟ 2 نمره. با رسم شکل توضیح دهید
بلی می شود، به راحتی آب خوردن.
کردند، شد.

Bozurg
July 21st, 2017, 11:19
بلی می شود، به راحتی آب خوردن.
کردند، شد.

کسی هنوز شکایت رسمی نکرده

هیچ کدوم ما هم حقوقدان نیستیم پس حرف وکلا ملاک هست نه من و شما

ehsun
July 21st, 2017, 11:49

تو این مملکت همیشه این مسائل رایج بوده و پیگیری کردنش بی حاصل
فقط یه سوال
یه جوری می گن دوستات اند یوزر دیگران و مشتری ما و این حرفا انگار که مشتری با ما عقد اخوت بسته! و حق نداره بره جای دیگه رقبا هم حق ندارن برن سراغشون

قضیه سادس شرکت هایی که با ریسلو‌ کار می کنن بدلیل هزینه های سنگین انتقال سعی در پنهان کاری و لاپوشونی این قضیه داشتن واسه همینم تا بعد از خبر ایران سرور هیچ کدوم از شرکت های بزرگ قضیه رو اطلاع رسانی نکرده بودن!! و شرکت های رقیب هم فضا رو‌مناسب دیدن و از این اشتباه استراتژیک هاستینگ ها استفاده کردن ... حالا چون زیر فشار افکار عمومی و مشتری ها قرار گرفتن و مجبورن بابت انتقال هزینه کنن و از طرفی بخشی از مشتریانشون و هم دارن از دست میدن و ضرر تو ضرر شده میان خاله زنک بازی راه میندازن تاپیک میزنن مطلب کار می کنن تو سایتشون و دیگران و به فرصت طلبی محکوم می کنن که خنده داره همه ما داریم کاسبی می کنیم باید فرصت طلب و سود جو باشیم مطمئن باش هر شرکتی تواناییش و داشت چه بسا شدید تر از این روی داستان مانور می داد همونطور که الانم مشهوده تا دیروز که جایی واسه انتقال نداشتن می گفتن نه مشکلی نیست ولی بعد پیدا کردن جوکر همه دارن از ضرورت انتقال صحبت می کنن :))) جالب تر اینکه جوکر تا همین یه هفته پیش یه نماینده داشت اونم ایران سرور بود که چند سال بود داشتن باهم کار می کنن اما امروز گویا جوکر ۷-۸ تا نماینده داره تو ایران که با تبلیغات ایران سروری ها این اتفاق افتاده :))

Kian
July 21st, 2017, 12:54
فقط یه سوال
یه جوری می گن دوستات اند یوزر دیگران و مشتری ما و این حرفا انگار که مشتری با ما عقد اخوت بسته! و حق نداره بره جای دیگه رقبا هم حق ندارن برن سراغشون

قضیه سادس شرکت هایی که با ریسلو‌ کار می کنن بدلیل هزینه های سنگین انتقال سعی در پنهان کاری و لاپوشونی این قضیه داشتن واسه همینم تا بعد از خبر ایران سرور هیچ کدوم از شرکت های بزرگ قضیه رو اطلاع رسانی نکرده بودن!! و شرکت های رقیب هم فضا رو‌مناسب دیدن و از این اشتباه استراتژیک هاستینگ ها استفاده کردن ... حالا چون زیر فشار افکار عمومی و مشتری ها قرار گرفتن و مجبورن بابت انتقال هزینه کنن و از طرفی بخشی از مشتریانشون و هم دارن از دست میدن و ضرر تو ضرر شده میان خاله زنک بازی راه میندازن تاپیک میزنن مطلب کار می کنن تو سایتشون و دیگران و به فرصت طلبی محکوم می کنن که خنده داره همه ما داریم کاسبی می کنیم باید فرصت طلب و سود جو باشیم مطمئن باش هر شرکتی تواناییش و داشت چه بسا شدید تر از این روی داستان مانور می داد همونطور که الانم مشهوده تا دیروز که جایی واسه انتقال نداشتن می گفتن نه مشکلی نیست ولی بعد پیدا کردن جوکر همه دارن از ضرورت انتقال صحبت می کنن :))) جالب تر اینکه جوکر تا همین یه هفته پیش یه نماینده داشت اونم ایران سرور بود که چند سال بود داشتن باهم کار می کنن اما امروز گویا جوکر ۷-۸ تا نماینده داره تو ایران که با تبلیغات ایران سروری ها این اتفاق افتاده :))

جناب احسان عزیزی، فرمانده ارشد جنگ کلودهاستینگ ایران سرور، از سنگ پای قزوین هم بیشتر رو داری ! :62:

می بینم اون روزی رو که جوکر آلمانی عزیزتون هم، عین ... شوت تون میکنه بیرون و اون وقت همه این شرکت هایی که زیر آب شون رو زدین، انتقام شون رو از تون میگیرند، آقای سودجوی زرنگ! منتظر تیر غیب باش ...

delta
July 21st, 2017, 13:09
فقط یه سوال

عزیزجان میدونی در روز چندین حمله تروریستی یواشکی تو ایران خنثی میشه؟ میدونی در ماه چند بار کشورهایی مثل امریکا و اسراییل و .. تهدید به حمله ایران میکنن؟ میدونی در روز چند تا شهید میدیم برای نگهداری کشور؟ اینا رو میدونی؟ به نظرت تا تقی به توقی خورد هر روز باید بیانیه بدن فلانی داره حمله میکنه فلان جا حمله کردند اینقدر رو کشتند؟ برای ارام نگه ذاشتن اوضاع کشور خبرهای رو بازگو نمیکنند تا اشوب نشه و مردم نترسن..
شما علنا برداشتی قضیه ای که همه میخوان باعث ترس کاربرا نشه رو جار زدی..تحریم شدیم که شدیم 30 و خرده ای ساله تحریمیم..دامین کسی نه پریده نه اتفاقی افتاده..سر فرصت هم کم کم به کاربرا میگفتند باید منتقل بشه دامینشون همین..این جار زدن داشت؟ این داد و فریاد داره؟ شما علنا باعث ترس کاربرای هاستینگ ایران شدی با این کارت..از شما بزرگتراشم این کارو نکردند..بالاخره تو هر کاری کمی وجدان کاری هم باید باشه که متاسفانه شما رعایت نکردی و امدی داری میخندی!! متاسفم براتون

Bozurg
July 21st, 2017, 13:14
فقط یه سوال

عزیزم :)):)):))

ehsun
July 21st, 2017, 13:15
جناب احسان عزیزی، فرمانده ارشد جنگ کلودهاستینگ ایران سرور، از سنگ پای قزوین هم بیشتر رو داری ! :62:

می بینم اون روزی رو که جوکر آلمانی عزیزتون هم، عین ... شوت تون میکنه بیرون و اون وقت همه این شرکت هایی که زیر آب شون رو زدین، انتقام شون رو از تون میگیرند، آقای سودجوی زرنگ! منتظر تیر غیب باش ...
من سربازی هم نرفتم فرمانده کجا بود :))
توهم داری ها اگه مدیر ایران سرور احسان غزیری باشه یا هرچه که تو میگی به نظرت انقدر خنگه با یوزر هم اسم خودش بیاد؟

- - - Updated - - -

عزیزجان میدونی در روز چندین حمله تروریستی یواشکی تو ایران خنثی میشه؟ میدونی در ماه چند بار کشورهایی مثل امریکا و اسراییل و .. تهدید به حمله ایران میکنن؟ میدونی در روز چند تا شهید میدیم برای نگهداری کشور؟ اینا رو میدونی؟ به نظرت تا تقی به توقی خورد هر روز باید بیانیه بدن فلانی داره حمله میکنه فلان جا حمله کردند اینقدر رو کشتند؟ برای ارام نگه ذاشتن اوضاع کشور خبرهای رو بازگو نمیکنند تا اشوب نشه و مردم نترسن..
شما علنا برداشتی قضیه ای که همه میخوان باعث ترس کاربرا نشه رو جار زدی..تحریم شدیم که شدیم 30 و خرده ای ساله تحریمیم..دامین کسی نه پریده نه اتفاقی افتاده..سر فرصت هم کم کم به کاربرا میگفتند باید منتقل بشه دامینشون همین..این جار زدن داشت؟ این داد و فریاد داره؟ شما علنا باعث ترس کاربرای هاستینگ ایران شدی با این کارت..از شما بزرگتراشم این کارو نکردند..بالاخره تو هر کاری کمی وجدان کاری هم باید باشه که متاسفانه شما رعایت نکردی و امدی داری میخندی!! متاسفم براتون

به من چه مرد حسابی کی شهید شده کی تروریسته کی فلانه کی بیساره
من کجا جار زدم؟ من 8 تا دومین دارم قرن هاست تو آنلاین نیکه دست میهن نیک چیکار به کار بقیه دارم ایران سرور مدیر داره واسه خودش برین زنگ بزنین ایمیل بزنین به خودش شکایت کنین مگه من وکیل ایران سرورم والا :))

Kian
July 21st, 2017, 13:23
من سربازی هم نرفتم فرمانده کجا بود :))
توهم داری ها اگه مدیر ایران سرور احسان غزیری باشه یا هرچه که تو میگی به نظرت انقدر خنگه با یوزر هم اسم خودش بیاد؟

اگه عقل داشتین که با حرکت زشتی که انجام دادید، در صنف هاستینگ باعث بدنامی خودتون نمیشدید !

و همچنین اگه پست های صفحات میانی تاپیک تحریم ریسلو رو با دقت نگاه کنند، متوجه تبلیغات وسیع شما برای شرکت بسیار معظم ! ایران سرور و ترساندن مردم و تحریک آنان برای انتقال دامنه های شان به ایران سرور خواهند شد:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=14&p=1683104#post1683104

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=19&p=1683583#post1683583

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=15&p=1683233#post1683233

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=14&p=1683111#post1683111

بازم بگم ... :39:

نکته مهم: چند سال پیش هم هاست ایران دامنه پی سی دانلود رو بالا کشید و باعث بدنامی خودش شد، حالا شما پا جای پای اونا گذاشتید و فکر می کنید که خیلی زرنگ هستید، زهی خیال باطل ! ...

ehsun
July 21st, 2017, 13:36
اگه عقل داشتین که با حرکت زشتی که انجام دادید، در صنف هاستینگ باعث بدنامی خودتون نمیشدید !

و همچنین اگه پست های صفحات میانی تاپیک تحریم ریسلو رو با دقت نگاه کنند، متوجه تبلیغات وسیع شما برای شرکت بسیار معظم ! ایران سرور و ترساندن مردم و تحریک آنان برای انتقال دامنه های شان به ایران سرور خواهند شد:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=14&p=1683104#post1683104

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=19&p=1683583#post1683583

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=15&p=1683233#post1683233

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188474&page=14&p=1683111#post1683111

بازم بگم ... :39:

چند سال پیش هم هاست ایران دامنه پی سی دانلود رو بالا کشید و باعث بدنامی خودش شد، حالا شما پا جای پای اونا گذاشتید و فکر می کنید که خیلی زرنگ هستید، زهی خیال باطل ! ...

عمو جان احترامت و نگه دار من هی می خوام با شما دوستانه تا کنم شما مث که یه جوریت میشه
تبلیغات وسیع؟ اها من الان همتون درک می کنم از کجا سوختین طبیعی هم هست! من اونجا فقط نقل قول کردم از ایران سرور ترسی از هم از کسی ندارم مشتری خودشم نیستم مشتری نمایندشم خیلی هم راضیم دمشونم گرم تا چشت دراد

k-h
July 21st, 2017, 13:37
درود
بله خیلی کار زشتی کرده و اطلاعات غلط برای جمع مشتری میگیره
دامنه هیچ وقت تحریم نمیشه فقط نمیشه دیگه اینجا تمدید کرد
فردا بهشون تذکر میدیم اگر ادامه دار بود دیگه از طریق قانونی باهاشون برخورد میکنیم .
در ضمن اینقدر که ادعا میکنند جوکر سایت مطمئنی هست بهتره بدونند که با یک وکیل بین المللی صحبت کنند ببیند چی بهشون جواب میده.
هر شرکتی که زیر نظر اتحادیه اروپا باشه میتونند به اون شرکت هم اخطار بدهند برای این موضوع و جوکر هم به نظر نمیرسه جای مطمئنی باشه برای این مورد

PersianDOT
July 21st, 2017, 23:42
هشدار به ایرانیان درباره جوکر دات کام
جوکر یک رجیسترار بازنده
نگاهی به آمار دامین های ثبت شده و خارج شده از جوکر (https://webhosting.info/domain-registrar-statistics/csl-computer-service-langenbach-gmbh-d-b-a-joker-com/37) از وبسایت معتبر webhosting.info نشان میدهد که این رجیسترار هر روز تعداد بیشتری از دامین های تحت مدیریتش را از دست میدهد :

http://s6.uplod.ir/i/00890/eaeor9usrmf1.png

این درحالی است که علاوه بر دامین های حدف شده ی زیاد که نشان از ثبت دامینهای کم اهمیت در این شرکت دارد، تعداد زیادی دامین هم با ترنسفر به شرکت های دیگر از این رجیسترار خارج میشود .

36367
36368

نگاهی به دامین های ترنسفر شده از این شرکت نشان میدهد که مثلا در آخرین هفته ی این گزارش ، حدود 25 درصد از دامین های از دست رفته ی این رجیسترار ، از طریق ترنسفر از این شرکت خارج شده اند. این در حالیست که این رقم برای مثلا برای realtimeregister یا همان ریسلو ، یا برای گوددی چیزی حدود 3 درصد است.
با این آمار مشخص میشود که دست و پا زدن های یک شرکت ایرانی و سعی در جذب دامین ها بازار فعلی به چه منظوری است و این شرکت چرا و چه پیشنهادهایی به این شرکت ایرانی برای جذب دامین داده است.
شرکت فوق به جای سعی در ارائه ی خدمات مطلوب به مشتریانش ، سعی در جذب مشتریان ایرانی کرده است و احتمالا حدس میزند به علت مشکلات ایرانی ها ، کمتر کسی از ایرانی ها شکایتی از خدمات نامطلوب وی خواهد کرد.

آمار فوق به وضوح نشان میدهد که این رجیسترار مشکلات اساسی در ساختار خود دارد و مشتریان ناراضی آن چند برابر بیشتر از شرکت های دیگر است.

k-h
July 22nd, 2017, 00:27
هشدار به ایرانیان درباره جوکر دات کام
جوکر یک رجیسترار بازنده
نگاهی به آمار دامین های ثبت شده و خارج شده از جوکر (https://webhosting.info/domain-registrar-statistics/csl-computer-service-langenbach-gmbh-d-b-a-joker-com/37) از وبسایت معتبر webhosting.info نشان میدهد که این رجیسترار هر روز تعداد بیشتری از دامین های تحت مدیریتش را از دست میدهد :

http://s6.uplod.ir/i/00890/eaeor9usrmf1.png

این درحالی است که علاوه بر دامین های حدف شده ی زیاد که نشان از ثبت دامینهای کم اهمیت در این شرکت دارد، تعداد زیادی دامین هم با ترنسفر به شرکت های دیگر از این رجیسترار خارج میشود .

36367
36368

نگاهی به دامین های ترنسفر شده از این شرکت نشان میدهد که مثلا در آخرین هفته ی این گزارش ، حدود 25 درصد از دامین های از دست رفته ی این رجیسترار ، از طریق ترنسفر از این شرکت خارج شده اند. این در حالیست که این رقم برای مثلا برای realtimeregister یا همان ریسلو ، یا برای گوددی چیزی حدود 3 درصد است.
با این آمار مشخص میشود که دست و پا زدن های یک شرکت ایرانی و سعی در جذب دامین ها بازار فعلی به چه منظوری است و این شرکت چرا و چه پیشنهادهایی به این شرکت ایرانی برای جذب دامین داده است.
شرکت فوق به جای سعی در ارائه ی خدمات مطلوب به مشتریانش ، سعی در جذب مشتریان ایرانی کرده است و احتمالا حدس میزند به علت مشکلات ایرانی ها ، کمتر کسی از ایرانی ها شکایتی از خدمات نامطلوب وی خواهد کرد.

آمار فوق به وضوح نشان میدهد که این رجیسترار مشکلات اساسی در ساختار خود دارد و مشتریان ناراضی آن چند برابر بیشتر از شرکت های دیگر است.

این شرکت داره سوء استفاده میکنه و اطلاعات غلط به کاربران میده اصلا ربطی به شرکت رجیستر کننده نداریم ما
در ضمن پشتیبانی بسیار خوبی دارند باهاشون صحبت کردیم با اینکه هنوز اقدامی با این شرکت نداشتیم اما این سایت hexonet که شما کار میکنید فکر میکنم اصلا کسی نیست چون نه جواب تلفن میدن و نه ایمیل
به هر حال مشکل اینه که این شرکت ها هم جزو اتحادیه اروپا هستند و مشکل مجددا بعد از چند سال تکرار خواهد شد.

PersianDOT
July 22nd, 2017, 00:39
این شرکت داره سوء استفاده میکنه و اطلاعات غلط به کاربران میده اصلا ربطی به شرکت رجیستر کننده نداریم ما
در ضمن پشتیبانی بسیار خوبی دارند باهاشون صحبت کردیم با اینکه هنوز اقدامی با این شرکت نداشتیم اما این سایت که شما کار میکنید فکر میکنم اصلا کسی نیست چون نه جواب تلفن میدن و نه ایمیل
به هر حال مشکل اینه که این شرکت ها هم جزو اتحادیه اروپا هستند و مشکل مجددا بعد از چند سال تکرار خواهد شد.
ما داریم در مورد این سایت جوکر صحبت میکنیم نه چیز دیگری. امار هم مشخصه لینکش هم در متن هست از سایت webhosting.info . اطلاعات غلط چیه بنده خدا... همه چیز مستند نوشته شده... تازه من خیلی مختصر نوشتم اگه هرکسی یذره وارد باشه و وقت بذاره توش خیلی نکات منفی هست و قشنگ یک صفحه روزنامه میشه پر کرد باهاش و یه رپورتاژ خبری با یه تیتر عالی هم رفت.
دوستان همه اینجا خودشون صاحب نظر هستن و میتونند بررسی کنند. من فقط اشاره کردم.

365web.online
July 22nd, 2017, 09:40

نکته جالب این بود که برای من هم این ایمیل ارسال شد و دامنه ای که در ایمیل ذکر شده بود دامنه دات آی آر بود :)):)):)):))

HNet
July 22nd, 2017, 11:08
بابا ایمیل .ir که تحریم نشده!
اشتباه میزنی داداچ!!!! =))

Kian
July 22nd, 2017, 11:29
جا داره به س پ هم یه خسته نباشید جانانه بگیم که بصورت شبانه روزی در حال ارسال اسپم تبلیغاتی به همه مالکان دامنه های خارجی و ایرانی (.ir ) از هر شرکتی یعنی همه رجیسترار ها هستند، :)

mrcustomizer
July 22nd, 2017, 13:52
جا داره به س پ هم یه خسته نباشید جانانه بگیم که بصورت شبانه روزی در حال ارسال اسپم تبلیغاتی به همه مالکان دامنه های خارجی و ایرانی (.ir ) از هر شرکتی یعنی همه رجیسترار ها هستند، :)

جا داره یک تبریک هم به شما بگیم جناب عطائیان بابت فعال شدن دوباره در فروم :)

مدیران فروم یه سوال! یوزر هایی که بین سال 2006-2007 عضو اینجا شدن ترکیدن عایا؟

Bozurg
July 22nd, 2017, 14:08
جا داره یه تبریک هم من بگم به دوستان که با توجه به نرخ تمدید joker خودشون زدن خودشون رو ترکوندن :67:
>:D

98M!zban
July 22nd, 2017, 17:02
شما هم جمع شید با هم یه پست توی زومیت بدید
همه هم به کاربرانتون ایمیل بدید که ایمیل ها یکسان باشه
کانال ها و گروه هاتون هم یک پست برای همه ارسال کنید

یا حالا مورد دیگه ای اگر به ذهنتون میرسه
یه شرکت که نمی تونه جلوی اینهمه شرکت وایسه. با این حرکت هم دیگه نمیتونه بزنه زیرش همه دستشون یه سند دارن
حالا کل شرکت ها وقتی با هم یک اطلاعیه رو اعلام می کنن کاربر میاد حرف یک شرکت رو باور می کنه ولی بقیه رو نه؟

وقتی این تعداد باشه نه هزینه ای میشه که جای نگرانی باشه نه کار سختی هست تازه یه همکار غیر حرفه ای هم کمتر
جای 7 صفحه بحث اگر الان این کارو می کردید خیلی وقت پیش جمع شده بود رفته بود
ولی خوب باز هم دیر نیست و یه بار هم که شده یه حرکت هماهنگ و دسته جمعی با اتحاد هم بزنید که 2 روز دیگه لاقل بگیم هاستینگای کشور ها 1 بارم که شده هماهنگ شدند و یه حرکتی به نفع خودشون زدن

دوستان همکار با جناب خراسانی مدیریت پویا سازان هماهنگ کردیم و در حال آماده سازی متنی هستیم تا از طریق وبسایت هامون به عنوان اخبار انتشار بدیم تا حداقل برای یک بار هم که شده شاهد یک کار گروهی و مقابله گروهی با رقابت ناسالم در این صنف باشیم

لطفا فقط و فقط برای یک بار هم که شده حمایت کنید و پشت این قضیه ایستادگی کنید

لطفا کمک کنید همونطور که ایران سرور به تمامی مشتریان همه ما ارسال ایمیل داشت و حتی به دامنه های .ir رحمی نکردن و برای مشتریان این دامنه ها هم سفره ای پهن کردن ما هم با این گروه مقابله کنیم و کاری کنیم که با زدن اسم ایران سرور در گوگل کلی نتیجه از سایت های رقیب ایران سرور پیدا بشه که سودجویی و ایجاد نگرانی برای مدیران وبسایت های ایرانی رو در اون شرح داده شده باشه

RoobinaServer
July 22nd, 2017, 17:23
با سلام

جالب بود.

لینک اصلی ایمیل : http://tabliqco.com/index.php/campaigns/rv057fc30b106/web-version/fr7839gvgkff2

لینک ثبت : https://gtmetrix.com/reports/tabliqco.com/Ysk7fAPR

در این ایمیل برای دومین roobinaserver.ir ایمیل هشدار فرستاده شده است !!!

عنوان : "هشدار در مورد تحریم دامنه roobinaserver.ir"

یعنی حتی نه برای مشتریان بلکه برای دومین اصلی هم صنفان خود نیز فرستاده است!!!

ahmad4u
July 23rd, 2017, 13:18
پاسخ منطقي آي ار پاور وب به اينگونه سو استفاده ها

http://www.irpowerweb.com/announcements.php?id=158

farmanrava
July 23rd, 2017, 14:19
درود

ایمیل از سمت iranserver.com برای ما هم ارسال شده . جالبه که برای دامنه .ir ما ارسال شده :-|

yasserhost
July 23rd, 2017, 14:37
درود

ایمیل از سمت iranserver.com برای ما هم ارسال شده . جالبه که برای دامنه .ir ما ارسال شده :-|

با سلام
برای کل دامنه ها فرستاده شده فکر کنم برای هاستینگ های خارجی هم فرستاده شده
چندتا دامنه روی نیم چیپ دارم سایت ها گارد پروتکشن دارن و انگلیسی هستن برای اونا هم ارسال شده :))

جالب اینجاست ایمیل زدم اینکارتون اشتباهه میگن فقط اطلاع رسانی کردیم :))

حالا همکاران عزیز ریجستر بهتری پیدا نشد؟

TukaNet
July 23rd, 2017, 14:51
با سلام
برای کل دامنه ها فرستاده شده فکر کنم برای هاستینگ های خارجی هم فرستاده شده
چندتا دامنه روی نیم چیپ دارم سایت ها گارد پروتکشن دارن و انگلیسی هستن برای اونا هم ارسال شده :))

جالب اینجاست ایمیل زدم اینکارتون اشتباهه میگن فقط اطلاع رسانی کردیم :))

حالا همکاران عزیز ریجستر بهتری پیدا نشد؟

کم مونده برای خود nic.ir هم ایمیل ارسال کنن که دامنه‌تون در خطر هست منتقل کنید به جوکر !

بین بازاریابی خوب و کثیف کاری مرزی هست که متاسفانه بعضی ها تشخیصش ندادن ...

Kian
July 23rd, 2017, 15:08
جالب اینجاست ایمیل زدم اینکارتون اشتباهه میگن فقط اطلاع رسانی کردیم

بله اطلاع رسانی به نفع جیب خوشون !

entel
July 23rd, 2017, 15:10
ایران سرور به مدت نامعلوم رفته زیر برام باز نمیشه :-|

هر کی میزنتش دمش گرم خخخ حال کردم

delta
July 23rd, 2017, 15:24
دوستان همکار با جناب خراسانی مدیریت پویا سازان هماهنگ کردیم و در حال آماده سازی متنی هستیم تا از طریق وبسایت هامون به عنوان اخبار انتشار بدیم تا حداقل برای یک بار هم که شده شاهد یک کار گروهی و مقابله گروهی با رقابت ناسالم در این صنف باشیم

لطفا فقط و فقط برای یک بار هم که شده حمایت کنید و پشت این قضیه ایستادگی کنید

لطفا کمک کنید همونطور که ایران سرور به تمامی مشتریان همه ما ارسال ایمیل داشت و حتی به دامنه های .ir رحمی نکردن و برای مشتریان این دامنه ها هم سفره ای پهن کردن ما هم با این گروه مقابله کنیم و کاری کنیم که با زدن اسم ایران سرور در گوگل کلی نتیجه از سایت های رقیب ایران سرور پیدا بشه که سودجویی و ایجاد نگرانی برای مدیران وبسایت های ایرانی رو در اون شرح داده شده باشه

عزیز با این کار شما جنگ سایبری راه میندازی..فرداش ان حمله میکنه به سروراتون..پس فرداش شما میزنی بهش..بعد طرفداراش میان اتک میزنن..بعد طرفدارای شما و... پایان خوشی نداره این کار..شماها مگر شرکت قانونی نیستید؟ وکیل ندارید؟ بهتر نیست با هم یه اقدام قانونی کنید علیه این کار و ادعای خسارت کنید؟

Jai
July 23rd, 2017, 15:30
روزی 5 بار برام ایمیل میاد

entel
July 23rd, 2017, 16:06
باید یه برخورد دندان شکن با ایران سرور صورت بگیره تا دیگه مرتکب همچین اشتباهی نشه

- - - Updated - - -

میگم میشه قانونی از ایران سرور شکایت کرد؟

satiran
July 23rd, 2017, 16:09
تفاوت شرکت درپیت با پدر و مادر دار اینجا مشخص میشه

محدودیت های ایجاد شده در ریسلو

با توجه به تحریم های موجود علیه کشور، رجیسترار ریسلو محدودیت هایی را در خصوص ثبت دامنه های جدید در نظر گرفته است که در این اطلاعیه شما را از جزئیات آن مطلع می نماییم.

مطابق اطلاعیه این رجیسترار، از تاریخ ۲۷ تیرماه امکان ثبت دامنه جدید در اکانت هایی که آدرس یا تلفن آنها مربوط به ایران باشد وجود ندارد. با این حال امکان مدیریت و تمدید دامنه های قبلی ثبت شده همچنان امکانپذیر خواهد بود و دامنه های قبلی ثبت شده بدون هیچگونه مشکلی و مانند گذشته در دسترس خواهند بود.

با توجه به تجربه ۱۳ ساله این شرکت، تلاش گردیده این تغییر هیچگونه اختلالی در ثبت سفارش ها در وب سایت ایجاد ننماید و این اطمینان به شما کاربران محترم داده می شود که انتقال تمامی دامنه های شما به شکلی مطلوب و ایمن به رجیسترار دیگر بزودی و ضمن اطلاع رسانی خدمت شما انجام پذیرد.

در این فاصله از شما تقاضا میکنیم با شکیبایی و مطالعه اطلاعیه های رسمی این شرکت، با ما جهت مدیریت هرچه بهتر این مشکل همکاری نمایید.
بروزرسانی ۲۸ تیرماه ساعت ۱۳:۳۸ (http://www.irpowerweb.com/announcements.php?id=158#update1)

با احترام به اطلاع می رسانیم امکان ثبت دامنه از طریق وب سایت شرکت وجود دارد و تمامی ثبت ها حداکثر ظرف مدت ۱ ساعت انجام می شود.

ثبت دامنه توسط نمایندگان محترم دامنه نیز ضمن ارایه مشخصات خارج از کشور برای کاربران در هنگام ثبت وجود دارد.

مجددا از تمامی کاربران محترم خواهشمندیم به شایعات منتشر شده توسط عده ای سودجو توجه نکنند و جهت اطمینان از عدم ایجاد هرگونه اشکال برای دامنه های خود همانگونه که در تمامی اطلاعیه های این شرکت به اطلاع رسیده است از انتقال دامنه های خود به سایر رجیسترار ها خودداری فرمایید.

با توجه به اینکه مالکیت دامنه شما قطعی بوده و امکان مدیریت دامنه ها تا چند ماه آینده وجود خواهد داشت، از شما تقاضا می کنیم با شکیبایی خود جهت یافتن جایگزین مناسب و مطمئن با ما همکاری نمایید.

بروزرسانی ۲۸ تیرماه ساعت ۱۴:۲۳
(http://www.irpowerweb.com/announcements.php?id=158#update2)
جهت شفاف سازی در خصوص شایعات منتشر شده توسط برخی سودجویان که باعث نگرانی هایی برای برخی کاربران محترم گردیده، موارد زیر را به اطلاع می رسانیم:

- ریسلو توسط یک شرکت امریکایی خریداری نشده است بلکه دلیل محدودیت اعمال شده، محدودیت های بانکی در اتحادیه اروپا می باشد.
- ریسلو یک شرکت هلندی است. این شرکت هیچگاه هندی نبوده است.
- مالکیت دامنه های شما ضمن این محدودیت ها به هیچ وجه سلب نخواهد شد.
- دسترسی به دامنه های شما همواره و تا پایان اعتبار دامنه شما وجود خواهد داشت.
- پس از فرصت ۴ ماهه ارایه شده نیز همچنان امکان انتقال دامنه شما به سایر رجیسترارها فراهم خواهد بود.
- انتقال دامنه به سایر رجیسترارهای مستقر در اتحادیه اروپا برای شما به همین اندازه ریسک تحریم به همراه خواهد داشت.

در نهایت هیچگونه تهدیدی علیه دامنه های شما وجود ندارد و نگرانی های منتشر شده توسط برخی افراد تنها جهت سودجویی از شرایط ایجاد شده است.

irPowerWeb در حال اطمینان یافتن از انتخاب رجیسترار جدید و ایجاد شرایط مطمئن برای شما کاربران محترم است و در زمان مقتضی شرایط را طی اطلاعیه رسمی خدمت شما عزیزان اعلام خواهد نمود.
بروزرسانی ۲۸ تیرماه ساعت ۲۳:۱۱
(http://www.irpowerweb.com/announcements.php?id=158#update3)
گزارشاتی در خصوص ارسال ایمیل توسط برخی شرکت ها و اشخاص جهت سوء استفاده از شرایط ایجاد شده با ارایه اطلاعات غلط و کسب سود در ازای ایجاد نگرانی برای کاربران دریافت گردیده است.

از شما کاربران عزیز تقاضا می شود از توجه به این ایمیل ها خودداری فرمایید و جهت پیگیری قضایی آنها را به واحد رسیدگی به جرایم این شرکت به آدرس abuse-at-irpowerweb.com ارسال فرمایید.
سوالات متداول
(http://www.irpowerweb.com/announcements.php?id=158#FAQ)
- آیا دامنه های ما هم تحریم شده است؟
تمامی دامنه های بین المللی (دامنه های غیر ملی) که در رجیسترار Resello به ثبت رسیده است، مشمول این تحریم شده اند.

- من دامنه ir دارم، آیا دامنه من هم مشمول این تحریم شده است؟
خیر، این موضوع به هیچ عنوان ارتباطی با دامنه های ملی (اعم از ir و co.ir. و غیره) ندارد.

- آیا مشکلی برای دامنه های من پیش می آید؟
خیر، هیچ مشکلی برای دامنه های شما ایجاد نشده است. شما می توانید تا تاریخ های اعلامی بعدی اقدام به تمدید، انتقال، تغییر DNS، تنظیم Child Host و موارد دیگر کنید و دامنه شما تا پایان اعتبار زمانی آن قابل استفاده خواهد بود.

- نیاز هست اطلاعات Whois دامنه را تغییر دهم؟
خیر، نیازی به هیچ تغییری نیست. در صورتی که نیاز به انجام تغییراتی باشد، ما آن را به شما اعلام خواهیم کرد.

- آیا لازمه دامنه های خودم رو به رجیسترار دیگری که تحریم نشده منتقل کنم؟
خیر، در حال حاضر نیازی به انتقال دامنه ها به رجیسترارهای دیگر توسط شما نیست. در زمان مقتضی irPowerWeb انتقال دامنه ها را به یک رجیسترار امن انجام خواهد داد.

- ایمیلی برای من ارسال شده که اگر تا چند روز آینده دامنه خودم را منتقل نکنم، برای دامنه من مشکل ایجاد خواهد شد و مالکیت دامنه را از دست خواهم داد.
چنین موضوعی به هیچ عنوان صحت ندارد. متاسفانه در روزهای اخیر افراد سودجو با استفاده از راه های غیر قانونی و غیر اخلاقی در حال انتشار اخبار ناقص و غیر واقعی برای سودجویی از این اتفاق هستند که این موضوع از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است.
در واقع هیچ تهدیدی برای دامنه های شما وجود ندارد. با توجه قوانین بین المللی هر رجیسترار موظف به ارائه خدمات به دامنه های خود تا زمان انقضای آنها خواهد بود و به همین دلیل دامنه شما بدون هیچ مشکلی میتواند تا آخرین روز از اعتبار زمانی آن در رجیسترار ریسلو قرار داشته باشد و از خدمات آن استفاده کند.
مالکیت دامنه های شما، در اختیار شماست و این موضوع هیچ تهدیدی برای دامنه های شما ایجاد نخواهد کرد.

- آیا مالکیت ریسلو به کشور آمریکا تغییر کرده است؟
خیر، برند و شرکت ریسلو نه خریداری شده و نه تغییر مالکیت داده شده است. ریسلو شرکتی هلندی است که همچنان در کشور هلند قرار دارد.

- چرا ریسلو دامنه های ایرانی را تحریم کرده است؟
این تحریم ها از جانب ریسلو اعمال نشده است و این شرکت همچنان تمایل به ادامه همکاری با ایران و مابقی کشورهای مشمول تحریم آمریکا دارد. موضوعی که در چند روز گذشته شاهد آن بودیم، اعمال تحریم های مالی ایران توسط آمریکا بوده است که این تحریم از سالیان گذشته وجود داشته است.در واقع با توجه به تحریم مالی آمریکا، ایران قادر به دادوستد مالی بین المللی نیست و در صورت آشکار شدن این موضوع، مراجع بین المللی قادر به ورود و بررسی محصولات و خدمات ارائه شده خواهند بود تا در صورت مشاهده چنین تخلفی، از آن جلوگیری به عمل آورند.

- در ایمیلی که برای من اومده، راهکار رفع این تحریم انتقال دامنه به رجیسترار آلمانی ذکر شده، اگر انتقال رو انجام بدم دیگه این مشکل ایجاد نمیشه؟
تا زمانی که ما از خدمات بین المللی استفاده می کنیم، احتمال وقوع این موضوع وجود دارد. چه رجیسترار آلمانی و چه رجیسترارهای دیگری که به هر نحوی از قوانین آمریکا پیروی می کنند، احتمال وقوع این موضوع وجود خواهد داشت.

- چرا اطلاعاتی که شما منتشر می کنید با اطلاعاتی که از شرکت های دیگر منتشر می شود متفاوت است؟
irPowerWeb بزرگترین مرجع ثبت دامنه در ایران است و طی ۱۳ سال گذشته همکاری های بسیار نزدیکی با رجیسترارهای مختلف اعم از Directi و Resello داشته است. همین موضوع باعث دریافت اطلاعات کامل و صحیح از آنها شده است. با این حال افراد سودجو در حال تشویش اذهان عمومی و سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده هستند که این موضوع از طریق مراجع قضایی در حال پیگیری است. ما نیز از طریق همین اطلاعیه شما را از تمامی تغییرات مطلع خواهیم ساخت.

- من شخصا از طریق تیکت سوالاتی از ریسلو پرسیدم ولی پاسخ قابل قبولی نگرفتم! دلیل این موضوع چیه؟
همانطور که اشاره شد، ریسلو به شدت تحت کنترل و نظارت مراجع قانونی است و انتظار دریافت راهکارهای مناسب در این شرایط ازآنها، کمی غیر منطقی است. تمامی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا راهکارها و سوالات شما عزیزان را در همین اطلاعیه پاسخ دهیم.

- چرا شما دامنه ها را سریعا به رجیسترار آلمانی دیگر منتقل نمی کنید؟
ریسلو شرکتی هلندی است و محدودیت های ایجاد شده برای آن شرکت قابل اعمال برای سایر شرکت های اروپایی نیز می باشد. تبلیغات اشتباه برخی شرکت ها بدلیل عدم اطلاع کافی آنها از شرایط و سود کوتاه مدت آنها باعث ایجاد اشکالات بعدی برای کاربران خواهد شد. با توجه به تعداد بسیار زیاد دامنه ها در irPowerWeb و تعهدات ما مبنی بر حفظ و نگهداری از آنها، بایستی در انتخاب خود بیش از اندازه دقت کنیم تا احتمال ایجاد اشکال برای کاربرانمان را به حداقل ممکن برسانیم.

- آیا رجیسترار جدید مشخص شده؟
خیر، در این مرحله در حال بررسی شرایط رجیسترارها و مذاکره با آنها هستیم تا با در نظر گرفتن نیازهای شما کاربران و نمایندگان عزیز و استانداردهای کیفی مورد انتظار این شرکت، بهترین شرایط را برای دامنه های شما در نظر بگیریم. مطمئنا بعد از مشخص شدن رجیسترار، شما را از نتیجه مطلع خواهیم ساخت.

- تکلیف ما در این شرایط چیست؟
ما از شما تقاضا می کنیم تا ضمن حفظ آرامش، از توجه به حاشیه ها و شایعات ایجاد شده خودداری فرمایید. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که با تلاش شبانه روزی خود، هیچ موردی برای دامنه های شما ایجاد نخواهد شد و پیگیری های لازم را برای انتخاب بهترین رجیسترار انجام خواهیم داد.

entel
July 23rd, 2017, 17:01
ایران سرور مرده انگار چند ساعتی میشه برام بالا نمیاد میخاستم بهشون تیکیت بدم بتوپم بهشون خخخ

- - - Updated - - -

فکر کنم هر کی یه سرور ران کرده داره به ایران سرور اتک میده خخخ تازگیا همه تشنه خونش شدن شما چطور :-> بچه ها سرور ران کنید بزنید بترکونید بزارید جنگ سایبری راه بی افته خخخ یه جنگی راه بندازید که بد تر از جنگ جهانی دوم بشه همه باهام اتک بدیم کلا فیوزش میپره خخخخ

pouyasazan
July 23rd, 2017, 17:16
ایران سرور به مدت نامعلوم رفته زیر برام باز نمیشه :-|

هر کی میزنتش دمش گرم خخخ حال کردم

این روش هم روش کاملا غیر حرفه ای است. لطفا دوستان به صورت حرفه ای برخورد کنید. حمله به سایت رقبت و داون کردن اون روش صحیحی برای اعلام نارضایتی و ناراحتی از حرکت نادرست و ناجوانمردانه یک همکار نیست. اطلاع رسانی به کاربران پیرامون این حرکت و مطلع کردن آنها از این نوع بازاریابی غیر حرفه ای روش صحیح برخورد با این حرکت است.

entel
July 23rd, 2017, 17:18
این روش هم روش کاملا غیر حرفه ای است. لطفا دوستان به صورت حرفه ای برخورد کنید. حمله به سایت رقبت و داون کردن اون روش صحیحی برای اعلام نارضایتی و ناراحتی از حرکت نادرست و ناجوانمردانه یک همکار نیست. اطلاع رسانی به کاربران پیرامون این حرکت و مطلع کردن آنها از این نوع بازاریابی غیر حرفه ای روش صحیح برخورد با این حرکت است.

داش حرفت متینه برای ادمش نه برای اینا. اینا اگر همکار بودن هیچ وقت همچین حرکتی نمیزدن پس قرار نیست یکی زد تو سرت گذشت کنی حالا گذشت هم یبار دو بار اینا دیگه شورشو در اوردن بنظر من باید ایران سرور تعطیل شه دوستان کمک کنید جمعش کنیم

Bozurg
July 23rd, 2017, 17:22

هیچ نیازی به هیچ کاری نیست. بزارید هزینه کنن، فعلا با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید این جذب مشتری براشون فقط هزینه داره.

بعدش ما برای مشتری هاشون ایمیل مشابه میزنیم پیشنهاد ویژه انتقال از ایران سرور دامنه با تمامی پسوند ها فقط هزار تومان ، بعد معلوم میشه قدرت مالی رقابت دارن یا نه ;)

Farid Saadat
July 23rd, 2017, 17:27
دوستان با اینکه من خودم میگم روش گفتار ایران سرور اشتباه بوده و باید با سیاست درست تری این کار رو پیش میبرده، به همین کیفیت میگم این کار که اتک بدین به سرورشون هم اشتباهه و نباید انجام بشه. هرچند خود ایران سرور هم مشکلش مشخص شد توی این موضوع که حتی در برابر حملات نمی تونه از سایت اصلیشم دفاع کنه چه برسه از حق مشتریان و دامنه هاشون! ولی در کل کار درستی نیست این کار شما. به نظرم قطع بشه بهتر باشه.
با احترام.

entel
July 23rd, 2017, 17:30
عددی هم نیستنا چندتا بز بچه جمع شدن شرکت زدن نمیتونن دماغ خودشون رو بالا بکشن بعد شعار تو خالی میدن اینجور شرکتهای تازه به دوران رسیده رو باید از ریشه جمع کرد حساب کردم یک ماه دان باشن تمومه کارشون:61:

Bozurg
July 23rd, 2017, 19:21
ظاهرا تنها اقدام غیر حرفه ای سرور پارس و ایران سرور در ایمیل های تبلیغاتیشون نبوده، انتخاب joker.com هم انتخاب شتاب زده ای بوده، چون joker خودش گفته که در صورت تشدید تحریم ها به دلیل ارتباط کاری با شرکت های آمریکایی نمیتونه تضمین کنه که خدمات دهی به ایرانیان رو ادامه میده.
البته امیدوارم مشکلی براشون پیش نیاد چون در این صورت مردم زیادی آسیب میبینن و اعتماد به کل صنف از بین میره.

1eng.ir
July 23rd, 2017, 21:40
هر کی ساز خودشو میزنه :|

تو نمایشگاه الکامپ از هر ۴ نفر ۱ نفر سوالش در مورد ایمیلای دوستان هست!! ... ریسلو چی شد!! جوکر خوبه؟ دامینمون پرید؟ و و و ...

36385

M.Abooali
July 24th, 2017, 12:53
ایران سرور چوب کارش را خواهد خورد. منتظر گذر زمان باشید:110:

30SecondToMars
July 24th, 2017, 13:09
36345

نمیدونم چرا همه ایراد گرفتن به کار ایران سرور!

البته ازش طرفداری نمیکنم!
یا حتی جوکر رو فاقد صلاحیت میدونم، چون یک شرکت آلمانی هست و قوانین آلمان خیلی بد تر از هر کشو اروپایی دیگه هستند، همون طور که دیتاسنتر هاشون این رو ثابت کردند.

یادتون باشه،
ایران سرور، در غالب یک اطلاع رسانی ، یک تبلیغ حرفه ای و به موقع کرده، همین.
نه جرم کرده و نه کلاهبرداری!
هر کدوم از ما هم ایده های مختلفی داریم برای تبلیغات..!

حالا بعضی ها میگن تحریم ها هیچ مشکلی نداره، و ترس الکی هست و اینا....!
خوب عزیزان، پول که نمیشه واریز کرد
دامین جدید که نمیشه ثبت کرد
تمدید هم که نمیشه کرد
خوب این ترس داره دیگه؛ یعنی باید به فکر جایگزینش بود!
سریع تر، بهتر...

بنده چند تا دامنه دارم از یکی از شرکت های ایرانی که یه ماه دیگه باطل میشه، ایشون هنوز اصلا به ما نگفته که رسیلو تحریم کرده، در حالی که خودش ایران هست!
پس معلوم هست که تحریم ها رو با هویت جعلی میخواد دور بزنه! چه تضمینی هست برای از دست نرفتن دامنه با دور زدن تحریم ؟!

Kian
July 24th, 2017, 15:20
نمیدونم چرا همه ایراد گرفتن به کار ایران سرور!

البته ازش طرفداری نمیکنم!
یا حتی جوکر رو فاقد صلاحیت میدونم، چون یک شرکت آلمانی هست و قوانین آلمان خیلی بد تر از هر کشو اروپایی دیگه هستند، همون طور که دیتاسنتر هاشون این رو ثابت کردند.

یادتون باشه،
ایران سرور، در غالب یک اطلاع رسانی ، یک تبلیغ حرفه ای و به موقع کرده، همین.
نه جرم کرده و نه کلاهبرداری!
هر کدوم از ما هم ایده های مختلفی داریم برای تبلیغات..!

حالا بعضی ها میگن تحریم ها هیچ مشکلی نداره، و ترس الکی هست و اینا....!
خوب عزیزان، پول که نمیشه واریز کرد
دامین جدید که نمیشه ثبت کرد
تمدید هم که نمیشه کرد
خوب این ترس داره دیگه؛ یعنی باید به فکر جایگزینش بود!
سریع تر، بهتر...

بنده چند تا دامنه دارم از یکی از شرکت های ایرانی که یه ماه دیگه باطل میشه، ایشون هنوز اصلا به ما نگفته که رسیلو تحریم کرده، در حالی که خودش ایران هست!
پس معلوم هست که تحریم ها رو با هویت جعلی میخواد دور بزنه! چه تضمینی هست برای از دست نرفتن دامنه با دور زدن تحریم ؟!

استخراج لیست دامنه های کاربران شرکت های دیگر از دی ان اس های آنان و ارسال ایمیل دروغ و معرفی خود به عنوان ناجی دامنه های آنان، اسمش تبلیغ حرفه ای نیست، به این کار میگن دله دز.دی ناشیانه، و یه جور نانجیب بازی هم هست :68:

البته این کارش چیزی جزء بدنامی و بدست آوردن چند مشتری جزء با سود ناچیز، نتیجه ای براش نداشته و نخواهد داشت و همکاران زیادی که گاهی از ایشان سرویس های خاص و گرانقیمتی مانند سرور اختصاصی و ... میگرفتند، بطور کامل اعتمادشان را به این گروه از دست دادند و همین مورد ضرر زیادی برایشان خواهد داشت.

almandata
July 24th, 2017, 15:43
تنها نارضایتی که احتمالا برای ایران سرور پیش بیاد پیش همکارا بدنام شده

و مطمئنن تو این قضیه هم مشتری جمع کرده هم سود خودشو کرده شما هم الکی دارید بحث میکنید چون هیچکس جوابتونو نمیده !!

Kian
July 24th, 2017, 15:56
تنها نارضایتی که احتمالا برای ایران سرور پیش بیاد پیش همکارا بدنام شده

و مطمئنن تو این قضیه هم مشتری جمع کرده هم سود خودشو کرده شما هم الکی دارید بحث میکنید چون هیچکس جوابتونو نمیده !!

سود حرامی که از راه های غیراخلاقی جمع آوری بشه، مطمئنا اون کسب کار رو به ورطه بدنامی و نابودی میکشونه، در گذشته هم افراد دیگری مشابه همین رفتارها رو کردند و کسب و کارشون نابود شد و چیزی جزء نام بد ازشون باقی نموند !

mahsi
July 24th, 2017, 16:05
فقط متاسفم براش همین

almandata
July 24th, 2017, 16:10
سود حرامی که از راه های غیراخلاقی جمع آوری بشه، مطمئنا اون کسب کار رو به ورطه بدنامی و نابودی میکشونه، در گذشته هم افراد دیگری مشابه همین رفتارها رو کردند و کسب و کارشون نابود شد و چیزی جزء نام بد ازشون باقی نموند !
همین اقایونی که تو این تاپیک کلی معترض بودن
برای ما هم کلی ایمیل فرستادن !انتقال بدید به فلان جا !
بالای 50 درصد این تاپیک هدف تخریب هستش تا کمک کردن !

Kian
July 24th, 2017, 16:15
همین اقایونی که تو این تاپیک کلی معترض بودن
برای ما هم کلی ایمیل فرستادن !انتقال بدید به فلان جا !
بالای 50 درصد این تاپیک هدف تخریب هستش تا کمک کردن !

منظور من فقط یک شرکت و یا فرد خاص نیست، منظور من همه کسانی هست که اخلاق حرفه ای و وجدان انسانی رو فراموش کرده و چشم شان فقط پول را می بیند از هر راهی که باشد و حلال و حرام برایشان فرقی ندارد، من برای اینگونه افراد متاسفم.

babakebrahimi
July 24th, 2017, 16:59
بخشی از ایمیل یکی از شرکتهای مطرح هاستینگ ایرانی در مقابل اقدامات غیر حرفه ای برخی ها (ارسالی فقط به مشتریان خودشون!)

"اخیراً ریسلو (Realtime Registrar) ایران را تحریم کرده است این تحریم شامل ثبت نام جدید ، افزایش اعتبار و تمدید دامین های قبلی است . پیرو دریافت این اطلاعیه بسیاری از مشترکین سردرگم و نگران عاقبت دامین های خود هستند و برخی از شرکت های هاستینگ در این آب گل آلود به دنبال منافع خود بوده و به جای روشن نمودن ابعاد این تحریم ، سعی در جذب مشتریان سایر شرکت ها و دریافت هزینه و انتقالشان به شرکت های خود را دارند.

البته این امکان وجود دارد که مشتریان گرامی که دامینشان در ریسلو ثبت شده بدون هیچگونه نگرانی، انتقال به ............... را نهایتاً به 1 ماه قبل از انقضای دامین خود موکول نمایند و در این مدت هیچگونه اختلالی برای دامین های ثبت شده در ریسلو رخ نخواهد داد ."

PersianDOT
August 1st, 2017, 18:48
شفاف سازی در مورد اطلاع رسانی غیر واقعی شرکت سود جود در زمینه ی تحریم .
این شرکت در وبلاگ خود و در رپورتاژ اگهی که داده است نوشته است :

ساعت : ۱۲:۱۰
از روز شنبه که این خبر بصورت جدی مطرح شد تا کنون ۳۷ نماینده به ایران سرور ملحق شدند و حدود ۳۲۰۰ دامنه بصورت مشتریان تک به ایران سرور منتقل شده است.

این در حالی است که بر اساس گزارش سایت معتبر وبهاستینگ .اینفو در این لینک (https://webhosting.info/domain-registrar-statistics/csl-computer-service-langenbach-gmbh-d-b-a-joker-com/37) کلا دامین هایی ترنسفر شده به این رجیتسرار در هفته ی منتهی به 17 جولای 147 دامنه بوده است. این آمار در هفته ی قبل آن 53 دامنه بوده است. بنابر این میتوان به سادگی حدس زد که کل دامنه هایی که در این هفته توسط ایرانیان به این رجیسترار منتقل شده حدود 90دامنه بوده است.

کاش برخی شرکت ها یک کم به جای فریب کاربران ، به فکر خدمات صحیح و صادقانه بودند.

Kian
August 1st, 2017, 22:16
این عمویی ها فکر کردند بوی کباب میاد، غافل از اینکه داشتند خر داغ میکردند :))

و از عجله و هولی که داشتن فکر کردن که لقمه گنده و چربی گیر آوردن و به همین خاطر رفتن چند هزار دلار خرج در آوردن لیست دامنه ها از دی ان اس های شرکت های هاستینگ کردند و بعدش هم شروع کردن به اسپم و ترسوندن مردم،
ولی غافل از اینکه مردم با این چیزا گول نمی خورن، مگه یه عده کاربرای تازه کار و ناآگاه که همون 90 تایی که اینکارو کردن و انتقال دادن به این بچه ها ;)

OMIDTU5
August 16th, 2017, 19:35
امروز یه پسوند جدید دامنه رو که تخفیف خورده بود به قیمت 6 هزار تومان در ایران سرور ثبت کردیم . ولی نحوه ثبت و اعمال تغییرات بر روی دامنه خیلی غیر حرفه ای بود و خورد تو ذوقمون

فقط هم به دلیل قیمت پایینش ثبت کردیم . جای معتبر و بهتری سراغ دارید که پسوندهای جدید رو با تخفیف ارائه بده ؟