PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویژگی یک سایت خوب - شرکت کنید دوستان

GoldinHost.IR
July 18th, 2017, 22:11
دوستان چند وقتی هست میخواستم یک تاپیک در همین موضوع ایجاد کنم تا سلیقه ها و نظرات شما دوستان رو متوجه بشم همچنین این تاپیک میتونه برای طراحان مفید واقع بشه که در طرح های جدید چه چیز های اضافه یا کم کنند.

در کل برای نظر دادن این طور فکر کنید و نظر بدید که وارد یک سایت شدید و دارید در اون سایت میگردید .

حالا این سوالات و میتونید در نظر بگیرید و جواب بدید:

چه چیز های بیشتر باعث میشه که در اون وبسایت بمونید ؟

چه چیزی بیشتر در اون سایت باعث شده که خوشتون بیاد؟

یا چه چیزی شما رو اذیت میکنه ؟؟

از چه راه هایی نیازتون با رفتن به اون سایت براورده شده

و...

مثلا برخی از علایق بنده:

ریسپانسیو بودن سایت.

خلوت بودن سایت ( البته نه زیاد )

رساندن سریع هدف به مخاطب ( اینکه دلیل اومدن اون شخص به سایت چیست و همون نیاز دم دستش باشه)

نداشتن پاپ آپ در سایت ( شدیدا به همه پیشنهاد میشه)

و مواردی که بسیار زیاد هست ....

دوستان با مشارکت در این تاپیک و ارسال نظر هم باعث پیشرفت خودتون هم طراحان وب میشید به این دلیل که در تجربه کاربری ( ux ) هم سایت خودتون هم طراح ها از نظرات همدیگه استفاده و باعث میشید سایتتون کاربر پسند و مورد استقبال بیشتری قرار بگیره....

با سپاس

Mr.Pouria
July 18th, 2017, 22:59
من برام فرق نمیکنه تو چه سایتی برم و با چه سختی هایی رو به رو بشم ! فقط مهم اینه اون مطلبی که میخوام توش باشه اگه تبلیغاتی مثل پاپ اپ و از این جور چیزا نداشته باشه که چه بهتر ...

در کل از نظر من یه مطلب خوب با شیوه نگارش خوب ( خوب توضیح داده باشه ) من مشکلی با تبلیغات و ... ندارم ...

viasky
July 18th, 2017, 23:29
محتوا و خدمات

negarnovin
July 18th, 2017, 23:32
به نظرم بهترین و اولین چیز ایزی یوزر یعنی محیط کاربری ساده بازدیدکننده گنگ نشه
دومیش فلت بودن که میشه کاربرپسند و ...

GoldinHost.IR
July 19th, 2017, 00:39
ممنون از همه دوستان که شرکت کردن ..

دوستان دیگر هم نظرشونو ارسال کنند خوشحال میشیم

almandata
July 19th, 2017, 00:54
سلیقه ها متفاوته

مثلا میبینی سایت های اموزشی خیلی از لحاظ ظاهری عالی هستن اما محتوا داغونه (بدترین مدل سایت از نظر من )

اما خوب سایت های شرکتی و خدمات بنظر من هرچه ایده جدید و طرح جدید داخلش به کار بره کارپسند تره

البته بازهم به سلیقه هستش

مثلا شما خلوت دوست دارید

من واقعا با سایت های شلوغ لذت میبرم

از طرف دیگر هم برای سایت از رنگ فلت بدم میاد ! خیلیا دوس دارن

در کل سلیقه هر فرد فرق داره >:)

mrhhamidi
July 19th, 2017, 01:08
درکل من از سایت های خوشم میاد
که نوع جدیدی از خدمات رو ارائه بدن
و مثلا هر 10 روز یا هر دوماه یه تغییری تو گسترش خودش بده
از نظر مطالب هم مهمه
کیفیتی مطالب اگه سایت مربوط به این نوع گروه هست
من دوست دارم تو سایت هایی برم و باز برم که مطالبش کمکم کرده و دیگه تو سایتی نمی رم که مطلبش غلط بوده
حتی اگر این بار درست باشه
طراحی رو شلوغ درست کردا یه اشتباه هست
طراحی باید با روانشاسی باشه
نه شلوغ و نه خلوت
طراحی باید با سبک کار باشه
پاپ آپ هم اگر قصد معرفی چیزی را در روز داشته باشند خیلی هم خوبه نه پاپ آپ های تو سایتهای درجه 8

pouryamb
July 19th, 2017, 09:31
هیچی به اندازه منظم بودن یک سایت برام اهمیت نداره. بعد از اون میرسه به حقوق بازدیدکننده که خیلی از وبمسترهای عزیز با پاپ آپ به گند کشیدنش.

Majdict.com
July 19th, 2017, 09:48
سلام
به نظر من سایت باید هدفمند و مطابق با نوع کسب و کار باید باشه یعنی وقتی دارین در یک حوزه خاص فعالیت می کنید موارد مربوط به اون رو باید در سایت دید که البته این برای همه واضح و مشخصه اما چیز مهمی که اینجا وجود داره اینکه تعریف نیاز کاربر،انتخاب موارد کاربردی ،کمکی که کسب و کار شما به کاربر میکنه و ارزش افزوده ای که برای اون ایجاد میکنه باید در مسیر حرکت کاربر در سایت شما مشخص باشه خلاصه این صحبت ابنه که سایت هدفمند برای رفع نیاز کاربر طراحی شده باشه بطوریکه وقتی مطالب رو جستجو میکنه سوالات ابتدایی رو تو مطالب سایت پیدا کنه و سوالات تخصصی و حرفه ای رو از طریق ایمل یا تلفن بپرسه....به نظر من این ایجاد نوعی انگیزه برای استفاده کنند میکنه که هم ماندگاری در سایت داره و هم محتوای مفید رو مطالعه کرده.
موفق و پیروز باشین

mehrdad-arch
July 19th, 2017, 12:53
محتوا -خدمات -پشتیبانی -به روز-تبلیغات کمتر-ظاهر سایت

GoldinHost.IR
July 20th, 2017, 20:14
کاربران دیگر هم نظراتشون رو بدن

ali1232
July 20th, 2017, 20:58
اموزش های تصویری خوبی داشته باشه
لینک مستقیم
سرعت دانلود خوب نه محدود شده
حجم کم صفحه اصلی سایت

vpgroup
July 21st, 2017, 02:28
با سلام و احترام

محتوای مناسب + زیبایی و متنوع بودن + خدمات پایدار و مناسب = نظر مثبت من برای همیشه

موفق باشید

GoldinHost.IR
July 21st, 2017, 13:35
یک توصیه دیگه به همه طراحان و وب مستران

حتما و حتما به هاستینگتون اهمیت بدید . هاست از ایران هم به دلیل لود بسیار بالا داخل کشور . پیشنهاد میشه .

فقط قبلش مطمعن بشین در گوگل مشکلی به وجود نیاره

mre
July 21st, 2017, 13:40
من خودم سایتی که ساختار اصولی و هدفمند داشته باشه رو خیلی دوست دارم، اینطوری کاربر هم وقتی میاد داخل سایت هر چیزی رو که نیاز داره به راحتی میتونه پیدا کنه
مورد بعدی از سایتهای با گرافیک و محتوای شلوغ و قاطی پاتی خوشم نمیاد :d به نظر من سایت باید در نهایت سادگی شیک و زیبا باشه