PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويزا كارت بين المللي شركت تجارت الكترونيك پارسيان

Amir.Mansoury
December 29th, 2010, 21:07
شركت تجارت الكترونيك پارسيان (http://www.pec.ir/Forms/Main/HomePage.aspx) ويزا كارت بين المللي ويزا كارت بين المللي دريافت وجه از خودپردازهاي عضو شبكه ويزا در سراسر جهان ( بيش از 000/700/1 ATM ) خريد از كارتخوان هاي عضو شبكه ويزا در سراسر جهان ( بيش از 000/000/28 كـارتخوان ) امكان رزرو هتل وخريد بليط هواپيما و... در سراسر جهان امكان خريد از طريق اينترنت امكان خريد ازمیلیونها سایت اینترنتی براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي ذيل تماس حاصل فرماييد. امور دارندگان کارت: 7-22661761 خدمات مشتريان: 22661700

Warez-Host.IR
December 29th, 2010, 21:33
خوب پس بالاخره يك جاي مطمعاً پيدا شد كه خريد كنيم
خدا راشكر

alireza88
December 29th, 2010, 21:59
شركت تجارت الكترونيك پارسيان (http://www.pec.ir/Forms/Main/HomePage.aspx) ويزا كارت بين المللي ويزا كارت بين المللي دريافت وجه از خودپردازهاي عضو شبكه ويزا در سراسر جهان ( بيش از 000/700/1 ATM ) خريد از كارتخوان هاي عضو شبكه ويزا در سراسر جهان ( بيش از 000/000/28 كـارتخوان ) امكان رزرو هتل وخريد بليط هواپيما و... در سراسر جهان امكان خريد از طريق اينترنت امكان خريد ازمیلیونها سایت اینترنتی براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي ذيل تماس حاصل فرماييد. امور دارندگان کارت: 7-22661761 خدمات مشتريان: 22661700

اطلاعاتش رو داريد شما ؟
من قبلا شنيده بودم 3 ميليون ميگرفتن 1 ميليون اعتبار ميدادن.
البته بانكش صادرات بود فكر كنم

Metalik
December 30th, 2010, 08:59
توی صفحه اش نوشته تماس بگیرید!
اگر کسی تماس گرفت اطلاعات رو لطفا اینجا بزاره
سپاس

amirizadi
December 30th, 2010, 09:08
بله کاملا درسته
این سرویسی بوده که قبلا بانک ملی اراءه میداد
2 میلیون تومان به عنوان ودیه ازتون میگیرن

MagicVps.Com
December 30th, 2010, 11:23
بعد قضیه تحریم و اینچیزها چطور میشه این وسط اگر اینطور باشه که خیلی از مشکلات حل میشود
یعنی بعد با خیال راحت میشه پی پال ویرفای کرد یکم عجیبه

takweb.ir
December 30th, 2010, 12:53
تماس داشتم باهاشون:
کارت ملی + شناسنامه+گذرنامه به شعب مراجعه می کنید
80.000 تومان هزینه صدور الکترون(500-1000 دلار)
100.000 تومان هزینه صدور کلاسیک(1000-2000 دلار)
120.000 تومان گلد(2000-4000 دلار)
120% مبلغ ماکزیمم کارت باید پیششون بمونه
البته فکر کنم این هزینه صدور سالانه باشه که گفتن هزینه سه سال و میگیریم

Warez-Host.IR
December 30th, 2010, 13:03
این قسمتش را من متوجه نشدم
یعنی چقدر میشه برای صدور گزینه اول

takweb.ir
December 30th, 2010, 13:19
1000 دلار 120درصدش =1200 دلار
1200 دلار تا پایان اعتبار کارتتون پیششون میمونه و قابل استفاده نیست
شارژ هاتون و از طریق صرافی بانک پارسیان باید انجام بدید

amirHoseein
December 30th, 2010, 14:02
الکی هزینه نکنید !
این ها هم از بانک آذربایجان کارت صادر می کنند

amirizadi
December 30th, 2010, 14:24
بله دقیقا من بانک ملی پرسیده بودم اونها هم گفتن از اذربایجان هست

takweb.ir
December 30th, 2010, 15:12
یعنی هزینه حواله به آذربایجان و از مشتری میگیرن ؟

amirHoseein
December 30th, 2010, 15:52
یعنی هزینه حواله به آذربایجان و از مشتری میگیرن ؟
الان همه شرکت ها دارند از آذربایجان می گیرند !
هیچ تضمین 100 درصدی نیست! بانک ملی موقع بلوکه شدن حساب ها ! اصلا خسارت نداد چه برسه به پارسیان

Doublex
December 30th, 2010, 17:59
با این اوصاف اصلا نمیصرفه ... 120% پیش خودشون میمونه .تازه سقف پائینی داره کارت هاشون

Amir.Mansoury
December 30th, 2010, 19:04
موسسه اعتباری توسه هم پیگیر شدم. همه بانکهای ایرانی از رویال بانک آذربایجان میگیرند

Select Login (http://www.ibank.az/)

https://www.obank.az

amirizadi
December 30th, 2010, 21:14
تنها چیزی که برام جای سواله اینه که اذربایجان خودش در یک سری موارد تحریم هست!!!!
جریان چیه؟؟؟!!!

shamimi
December 30th, 2010, 21:20
اره من رفتم از بانك سينا بگيرم رئيس بانك گفت بايد 13 ميليون پول بگذار :->
از بانك باكو مي گرفتن براي نگهداري كارت هم 200000 تومن مي گرفتن

amirizadi
December 30th, 2010, 21:53
خوب مساله همسن جاست
باکو خودش تحریمه!!!!!!!!!!!!!!!!!

amirHoseein
December 30th, 2010, 22:23
اون کوبا هست که تحریم هست ! نه باکو ! باکو برای آذربایجان هست !

IFACO.Net
December 30th, 2010, 22:55
جمهوری آذربایجان (باکو) تحریم نیست.

amirizadi
December 30th, 2010, 23:20
آهان
sorry اشتباه از من بود :d

M.S.R
January 1st, 2011, 10:51
سلام
غیر از هزینه بالا این کارت هایی که از رویال بانک اذربایجان صادر می شوند مشکل دیگری دارند؟ (برای پی پال و خرید های اینترنتی و ... )
ممنون

packsaft
January 2nd, 2011, 00:16
افتضاحه سایتشون ارزش نداره برای ببینی!

Amir.Mansoury
January 2nd, 2011, 16:02
اگر بتونید شهروندی انگلستان بگیرید خیلی به نفعتونه.

من خیلی روش فکر کردم.

NiceIran.net
January 14th, 2011, 13:37
تماس داشتم باهاشون:

البته به صورت اعتباري و نقدي هست . اين كه شما گفتيد براي اعتباري هست ؟
براي نقدي هم بايد 120 درصد وثيقه بمونه؟

bio
February 22nd, 2011, 18:52
ما همیشه باید در آررزوی خرید بدون واسطه از سایت های خارجی بمونیم....

IranianServer
June 20th, 2011, 13:51
امروز پارسیان بودم ، حرفی از هزینه 120% نزد !
کسی از این بانک ویزا گرفته ؟

s.w.a.t
June 20th, 2011, 14:01
همون شکلی که قبلا خدمت دوستان تو یه تایپیک مشابه عرض کردم، هیچ گونه اعتباری به این کارت ها نیست! چرا؟! چون Visa و Master ایران رو تحریم کردند. الان کاری که این بانک آذربایجانی داره انجام میده خلاف قوانین هست و اگر Visa و Master متوجه بشن این بانک رو جریمه سنگینی میکنند. در نتیبجه تمامی کارتهای صادره باطل و بلاک + پول شما میره داخل خزانه داری آمریکا یا صندوق این بانک آذربایجانی.

بعد دوستان میگن تمام شرکتها از آذربایجان خدمات میدن!! باید بگم خیر ما از انگلیس هم این گونه خدمات رو میدیم اما به هر شخصی یا اشخصای ارائه نمیدیم!
موفق باشید

amirlord
June 20th, 2011, 14:21
بردارید با کشتی برید دوبی کلا خرجتون 150 تومن نمیشه . یه ویزا کارت بگیرید والله ! :d بعد شما به عنوان یک شهروند عرب شناخته میشید! :d من چند هفته پیش رفتم پارسیان گفت 100تومن هزینه صدور میشه! یه 50 تومن بذار روش برو امارات . هم چند روز حال کن هم ویزا کارت بگیر ! :d

Techno Pars
June 20th, 2011, 14:23
همون شکلی که قبلا خدمت دوستان تو یه تایپیک مشابه عرض کردم، هیچ گونه اعتباری به این کارت ها نیست! چرا؟! چون Visa و Master ایران رو تحریم کردند. الان کاری که این بانک آذربایجانی داره انجام میده خلاف قوانین هست و اگر Visa و Master متوجه بشن این بانک رو جریمه سنگینی میکنند. در نتیبجه تمامی کارتهای صادره باطل و بلاک + پول شما میره داخل خزانه داری آمریکا یا صندوق این بانک آذربایجانی.

بعد دوستان میگن تمام شرکتها از آذربایجان خدمات میدن!! باید بگم خیر ما از انگلیس هم این گونه خدمات رو میدیم اما به هرکسی ارائه نمیدیم!
موفق باشید
کارت هایی که بانک پارسیان میده احتمال بلاک شدنشون کمه ! چرا ؟ چون No Name هستند و حساب بانکی ندارند !
پس وقتی حساب بانکی نداشته باشند فقط از طریق خودشون میشه شارژشون کرد.
فکر کنم صورتحسابشون هم با تاخیر 2 یا 3 روزه باشه !
نکته بعدی اینکه Visa یا مستر متعلق به هر کشوری باشه حتما باید Paypal را از همون کشور ساخت.چرا؟ چون کل بانک های دنیا شماره های کارت های اختصاصی دارند.حتی موسسات مالی هم 8 رقم اول کارت هاشون فقط متعلق به خوشونه ! پس پی پال مثل آب خوردن این موضوع را پی گیری می کنه.
حالا سوال پیش میاد چرا بعضی ها این کار را کردند و مشکلی واسشون پیش نیومده.جواب اینه که پی پال از خداشه که کاربر بیشتر داشته باشه.انتقال بیشتر = سود بیشتر.پس به همه ی موارد رسیدگی نمی کنه.
نکته بعدی اینکه تقریبا اکثر کارت ها موقع شارژ پی پال اون را POS حساب می کنند و وقتی هم که هزینه تبدیل بگیره که دیگه هیهات !!! یه دفعه می بینی 7% پولت به طریق کاملا قانونی به سرقت رفته !
اگر هدفتون عدم وابستگی به واسطه هاست ، کارتی بگیرید که راحت بتونید شارژ کنید.

s.w.a.t
June 20th, 2011, 14:32
کارت هایی که بانک پارسیان میده احتمال بلاک شدنشون کمه ! چرا ؟ چون No Name هستند و حساب بانکی ندارند !
پس وقتی حساب بانکی نداشته باشند فقط از طریق خودشون میشه شارژشون کرد.
فکر کنم صورتحسابشون هم با تاخیر 2 یا 3 روزه باشه !
نکته بعدی اینکه Visa یا مستر متعلق به هر کشوری باشه حتما باید Paypal را از همون کشور ساخت.چرا؟ چون کل بانک های دنیا شماره های کارت های اختصاصی دارند.حتی موسسات مالی هم 8 رقم اول کارت هاشون فقط متعلق به خوشونه ! پس پی پال مثل آب خوردن این موضوع را پی گیری می کنه.
حالا سوال پیش میاد چرا بعضی ها این کار را کردند و مشکلی واسشون پیش نیومده.جواب اینه که پی پال از خداشه که کاربر بیشتر داشته باشه.انتقال بیشتر = سود بیشتر.پس به همه ی موارد رسیدگی نمی کنه.
نکته بعدی اینکه تقریبا اکثر کارت ها موقع شارژ پی پال اون را POS حساب می کنند و وقتی هم که هزینه تبدیل بگیره که دیگه هیهات !!! یه دفعه می بینی 7% پولت به طریق کاملا قانونی به سرقت رفته !
اگر هدفتون عدم وابستگی به واسطه هاست ، کارتی بگیرید که راحت بتونید شارژ کنید.

کارتهای بانک پارسیان رو من ندیدم. ولی میگید No Name هستند. اگر منظور نداشتن اسم و حساب بانک هست باید بگم حساب بانکی فقط برای Visa لازم هست و Master کارت نیاز به حساب بانک نداره.
در مورد شارژ هم باید خدمتون عرض کنم البته جاهای دیگه رو نمیدونم اگر با Visa پرداختی به غیر از پوند انجام بدید یک پوند Overseas Transaction fee و اینی که شما میگید 7درصد رو تاحالا من ندیدم. ولی با مسترکارت هر پرداختی با هر نرخی داشته باشید ازتون کارمزد نمیگره.

موفق باشید

Techno Pars
June 20th, 2011, 14:49
کارتهای بانک پارسیان رو من ندیدم. ولی میگید No Name هستند. اگر منظور نداشتن اسم و حساب بانک هست باید بگم حساب بانکی فقط برای Visa لازم هست و Master کارت نیاز به حساب بانک نداره.
در مورد شارژ هم باید خدمتون عرض کنم البته جاهای دیگه رو نمیدونم اگر با Visa پرداختی به غیر از پوند انجام بدید یک پوند Overseas Transaction fee و اینی که شما میگید 7درصد رو تاحالا من ندیدم. ولی با مسترکارت هر پرداختی با هر نرخی داشته باشید ازتون کارمزد نمیگره.

موفق باشید

من مستر هم از CBK.com دارم اما حساب بانکی برای صدور الزامی است.فقط کارت های Prepaid چه ویزا و چه مستر حساب بانکی ندارند.
هر کارت ویزا و مستری را (مستر را مطمئن نیستم) میشه با داشتن شماره کارت شارژ کرد.اما با توجه به کارمزدهاش به صرفه نیست.
من چند تا کارت توی پی پالم اد کردم.مثلا اگر بخوام از کارت دیناری،دلار توی پی پال شارژ کنم این کارمزد ها را ازم میگیره : 2.9 + 2 + 2.5 %
اول هی فحش میدادم به پی پال که داره ***ی میکنه ! بعد دیدم نه بابا خودش گفته.واسه همین کارت دیفالت را کردیت دلاری گذاشتم که در اون حالت فقط 2.9 کارمزد کی میکنه.
اگر هم پزداخت با خود کارت با مرچنت باشه باز هم هزینه Exchange و کارمزد خرید من میدم !
البته این ها بسته به هر بانکی متفاوت هستند.

s.w.a.t
June 20th, 2011, 14:58
من مستر هم از CBK.com دارم اما حساب بانکی برای صدور الزامی است.فقط کارت های Prepaid چه ویزا و چه مستر حساب بانکی ندارند.
هر کارت ویزا و مستری را (مستر را مطمئن نیستم) میشه با داشتن شماره کارت شارژ کرد.اما با توجه به کارمزدهاش به صرفه نیست.
من چند تا کارت توی پی پالم اد کردم.مثلا اگر بخوام از کارت دیناری،دلار توی پی پال شارژ کنم این کارمزد ها را ازم میگیره : 2.9 + 2 + 2.5 %
اول هی فحش میدادم به پی پال که داره ***ی میکنه ! بعد دیدم نه بابا خودش گفته.واسه همین کارت دیفالت را کردیت دلاری گذاشتم که در اون حالت فقط 2.9 کارمزد کی میکنه.
اگر هم پزداخت با خود کارت با مرچنت باشه باز هم هزینه Exchange و کارمزد خرید من میدم !
البته این ها بسته به هر بانکی متفاوت هستند.

والا اینی که میگید حساب بانکی برای مستر کارت الزامیست رو من قبول ندرام. چون الان سه چهارتا مستر کارت دارم(PerPaid) هم نیستن هرکدوم مبلغی اعتبار دارند و اینا رو من بدون داشتن حساب بانکی گرفتم!
کلا همین شکلی هست کارتهای ویزا یا مستر را میتوان به راحتی با یک تماس ساده با جایی که صدور کرده تمدید اعتبار کرد.
چون فکر میکنم کارتهای شما PerPaid باشه! چون من فقط وقتی از ویزاهام خرید میکنم فقط هزینه exch میدم. ولی مستر نه کارمزد نه هزینه exch البته اینیکه میگید کارمز بعضی از سایتها مثل directi میگیرن!
موفق باشید

Techno Pars
June 20th, 2011, 15:11
والا اینی که میگید حساب بانکی برای مستر کارت الزامیست رو من قبول ندرام. چون الان سه چهارتا مستر کارت دارم(PerPaid) هم نیستن هرکدوم مبلغی اعتبار دارند و اینا رو من بدون داشتن حساب بانکی گرفتم!
کلا همین شکلی هست کارتهای ویزا یا مستر را میتوان به راحتی با یک تماس ساده با جایی که صدور کرده تمدید اعتبار کرد.
چون فکر میکنم کارتهای شما PerPaid باشه! چون من فقط وقتی از ویزاهام خرید میکنم فقط هزینه exch میدم. ولی مستر نه کارمزد نه هزینه exch البته اینیکه میگید کارمز بعضی از سایتها مثل directi میگیرن!
موفق باشید
کارت وقتی متصل به به هیچ حساب بانکی نباشه دیگه Debit به حساب نمیاد و Prepaid هست.من منظورم وصل بودن به حساب بانکی هست وگرنه جز برای کردیت کارد از شما استعلام بانکی نمی گیرند.
صاحب کارت من هستم بعد شما می گید کارت Credit نیست و Prepaid هست ؟ :))
بحث سر اضافه هزینه ای که DirectI میگیره نیست.اون یک چیزه دیگه ای هست.
من دارم میگم شما وقتی میری کارت بانک صادرات را توی ATM ملی میزنی و موجودی می گیری کارمزد پرداخت نمی کنی؟
تا الان من هر کارتی که دیدم سه نوع کارمزد متفاوت داشته : ATM ، POS و Online ! ربطی هم به نوعش نداره، همشون کارمزد می گیرند.

s.w.a.t
June 20th, 2011, 15:21
کارت وقتی متصل به به هیچ حساب بانکی نباشه دیگه Debit به حساب نمیاد و Prepaid هست.من منظورم وصل بودن به حساب بانکی هست وگرنه جز برای کردیت کارد از شما استعلام بانکی نمی گیرند.
صاحب کارت من هستم بعد شما می گید کارت Credit نیست و Prepaid هست ؟ :))
بحث سر اضافه هزینه ای که DirectI میگیره نیست.اون یک چیزه دیگه ای هست.
من دارم میگم شما وقتی میری کارت بانک صادرات را توی ATM ملی میزنی و موجودی می گیری کارمزد پرداخت نمی کنی؟
تا الان من هر کارتی که دیدم سه نوع کارمزد متفاوت داشته : ATM ، POS و Online ! ربطی هم به نوعش نداره، همشون کارمزد می گیرند.

شما فکر کنم یکم تو معنی ها اشتباه میکنی ما اصولا دو نوع کارت اعتباری داریم
Debit Card
Credit Card
بحث PerPaid و Gift و ... جدا!
شما برای داشنت Debit Card نیاز به حساب بانکی دارید. یعنی چی یعنی تا زمانی که پول توی حسابتون باشه میتونی ازش استفاده کنید.
اما Credit Card یعنی کارت اعتباری. یعنی مثلا بانک یا موسسه های مالی میان بر اساس یک سری معیار یک اعبتاری به شما میدن مثلا 2000هزار پوند. شما این دو هزار پوند رو میتونید خرج کنید آنلاین یا POS ولی وقتی بری سراغ ATM بخوایی پول بگیری یه 12 درصد(بستگی به بانک داره بازم این) شارژت میکنه. چرا چون این کارت اعبتاری هست و شما نمیتونی به عنوان کارت نقدی یعنی کارتی که پول بگیری ازش استفاده کنی.
در مورد کارمزدی که میگید فقط مستر کارت(کردیت کارت) هست که میگیره اونم برای دریافت پول نقد.
کارتهای ویزا یا دبیت کارت پولی دریافت نمیکنند!
البته هستند ATM های موسسات مالی کوچک که اگر شما ازشون استفاده کنید یک هزینه ایی شمار و شارژ میکنند ولی درصدشون 95 به 5 هست. یعنی مثلا من الان کارت بانکی Lloyds رو برم توی HSBC استفاده کنم و پول بگیرم من رو شارژ نمیکنه. یا باکارت برم مغازه خریدم کنم شارژ نمیکنه یا آنلاین. در مورد گرفتن موجودی هم از اون 5 درصد کش ماشین هایی که گفتم استفاده کنید هم شارژتون نمیکنند فقط برای گرفتن پول شارژ میکنن

موفق باشید

Techno Pars
June 20th, 2011, 15:48
شما فکر کنم یکم تو معنی ها اشتباه میکنی ما اصولا دو نوع کارت اعتباری داریم
Debit Card
Credit Card
بحث PerPaid و Gift و ... جدا!
شما برای داشنت Debit Card نیاز به حساب بانکی دارید. یعنی چی یعنی تا زمانی که پول توی حسابتون باشه میتونی ازش استفاده کنید.
اما Credit Card یعنی کارت اعتباری. یعنی مثلا بانک یا موسسه های مالی میان بر اساس یک سری معیار یک اعبتاری به شما میدن مثلا 2000هزار پوند. شما این دو هزار پوند رو میتونید خرج کنید آنلاین یا POS ولی وقتی بری سراغ ATM بخوایی پول بگیری یه 12 درصد(بستگی به بانک داره بازم این) شارژت میکنه. چرا چون این کارت اعبتاری هست و شما نمیتونی به عنوان کارت نقدی یعنی کارتی که پول بگیری ازش استفاده کنی.
در مورد کارمزدی که میگید فقط مستر کارت(کردیت کارت) هست که میگیره اونم برای دریافت پول نقد.
کارتهای ویزا یا دبیت کارت پولی دریافت نمیکنند!
البته هستند ATM های موسسات مالی کوچک که اگر شما ازشون استفاده کنید یک هزینه ایی شمار و شارژ میکنند ولی درصدشون 95 به 5 هست. یعنی مثلا من الان کارت بانکی Lloyds رو برم توی HSBC استفاده کنم و پول بگیرم من رو شارژ نمیکنه. یا باکارت برم مغازه خریدم کنم شارژ نمیکنه یا آنلاین. در مورد گرفتن موجودی هم از اون 5 درصد کش ماشین هایی که گفتم استفاده کنید هم شارژتون نمیکنند فقط برای گرفتن پول شارژ میکنن

موفق باشید
نه عزیز من اشتباه نمی کنم.
اصولا دو نوع کارت در گذشته داشتیم.یکی Credit و یکی Debit.که بر خلاف گفته شما Debit ها اعتباری حساب نمی شوند.و در چند سال اخیر Prepaid ها که نوعی Git های قابل شارژ هستند هم اضافه شدند.
من گفتم کارت اعتباری حساب نیاز داره؟ میشه بگید کجای پست های قبلی این را گفتم؟ من گفتم شما برای دریافت کردیت کارت از نظر صلاحیت چک میشید.گرچه همون هم یه جورایی نیاز یه حساب بانکی داره و یک بانک بر حسب فیش حقوق و حسابی که در اون بانک یا بانک های دیگه دارید به شما کردیت میده.
من کجا در بیان مفاهیم کارت ها اشتباه گفتم؟ لطفا بفرمایید تا توضیح بدم.
بحث در مورد کارمزد ها بود که شما در پست آخر خودتون هم اشاره کردید که بالاخره این کارمزد ها وجود دارند.اما برخی بانک ها این کارمزد ها را حذف کرده اند.
من کارمزدهایی که 2.5 و 2.9 بودند را برای پی پال گفتم و نه کارت ها !
اگر کارت های ویزا کارمزدی دریافت نمی کنند پس چرا همین کارت هایی که پارسیان میده کارمزد دارند؟ (این کارت ها ویزا های پریپید هستند)
حالا شاید بگید دبیت ها که حساب بانکی دارند کارمزد نمی گیرند که باز توجهتون را به کارت های دبیت رویال بانک جلب می کنم که در تمام موارد کارمزد دارند.
اینکه کارت های شما کارمزد ندارند دلیلی بر اینکه همه ی کارت ها کارمزد ندارند نیست.بیش از 90% بانک ها که من دیدم کارمزد میگیرند.
در ضمن دبیت ها و پریپید های ویزا که "الکترون" نامیده می شوند در 99% اوقات دارای کارمزد هستند.

s.w.a.t
June 20th, 2011, 16:00
نه عزیز من اشتباه نمی کنم.
اصولا دو نوع کارت در گذشته داشتیم.یکی Credit و یکی Debit.که بر خلاف گفته شما Debit ها اعتباری حساب نمی شوند.و در چند سال اخیر Prepaid ها که نوعی Git های قابل شارژ هستند هم اضافه شدند.
من گفتم کارت اعتباری حساب نیاز داره؟ میشه بگید کجای پست های قبلی این را گفتم؟ من گفتم شما برای دریافت کردیت کارت از نظر صلاحیت چک میشید.گرچه همون هم یه جورایی نیاز یه حساب بانکی داره و یک بانک بر حسب فیش حقوق و حسابی که در اون بانک یا بانک های دیگه دارید به شما کردیت میده.
من کجا در بیان مفاهیم کارت ها اشتباه گفتم؟ لطفا بفرمایید تا توضیح بدم.
بحث در مورد کارمزد ها بود که شما در پست آخر خودتون هم اشاره کردید که بالاخره این کارمزد ها وجود دارند.اما برخی بانک ها این کارمزد ها را حذف کرده اند.
من کارمزدهایی که 2.5 و 2.9 بودند را برای پی پال گفتم و نه کارت ها !
اگر کارت های ویزا کارمزدی دریافت نمی کنند پس چرا همین کارت هایی که پارسیان میده کارمزد دارند؟ (این کارت ها ویزا های پریپید هستند)
حالا شاید بگید دبیت ها که حساب بانکی دارند کارمزد نمی گیرند که باز توجهتون را به کارت های دبیت رویال بانک جلب می کنم که در تمام موارد کارمزد دارند.
اینکه کارت های شما کارمزد ندارند دلیلی بر اینکه همه ی کارت ها کارمزد ندارند نیست.بیش از 90% بانک ها که من دیدم کارمزد میگیرند.
در ضمن دبیت ها و پریپید های ویزا که "الکترون" نامیده می شوند در 99% اوقات دارای کارمزد هستند.

ممنون برای گوش زدتون اون اعتباری اشتباهی اونجا نوشته شده.

اینم جایی که شما گفتید :

اما حساب بانکی برای صدور الزامی است.فقط کارت های Prepaid چه ویزا و چه مستر حساب بانکی ندارند.

بله بنده گفتم هستند و جایی نگفتم " برخی " ولی درصدشون 95 به 5 هست!
بله هنوز هم میگم کارمزد نمیگرن و توجهتون رو به کارتهای دبیت بانکهای Lloyds TSB, HSBC, NatWest, Barclays, Santander جلب میکنم که در هیچ یک از موارد کارمزد نمیگیرن!
و ایینم که کارتهای شما کارمزد میگیرند دلیل بر اینکه همه ی کارتها کارمزد دارند نمیشه. اگر جمله من رو در پست قبل با دقت میخوند نوشته بودم موسسات مالی کوچک(بانک به حساب نمیان و کارتی صادر نمیکنند) فقط برای ارائه اون سرور ATM شما رو شارژ میکنند. بانک شارژ نمیکنه اون ATM برای سرویسی که به شما میده شما رو شارژ میکنه.
والا من تو این شش هفت سالی که با این کارتها سر و کار دارم کارمزدی ندیدم ازم بگیرند. از تمامی بانکهایی هم که بالا ذکر کنم حساب دارم. که نگید یکی داره اون یکی نداره!

Techno Pars
June 20th, 2011, 16:24
من هنوز هم میگم تمام کارت ها چه ویزا و چه مستر نیاز به حساب بانکی دارند.(به جز هدیه ها و پریپیدها)
دبیت ها که در حقیقت پول داخل حساب را خرج می کنی و کردیت ها را هم که از اعتبار.
اعتبار را بدون سرمایه و حساب بانکی معتبر و فیش حقوقی و چک برگشتی که نمی دهند.پس یه جورایی داشتند کردیت مستلزم حساب با پوینت عالی هست.
کردیت کارت من هم کارمزد نداره.اما همه ی دبیت هام برای دریافت در خارج از کشور کویت کارمزد دارند.شما وقتی کردیت توی پی پال اد کردید و از کردیت با پی پال پرداخت کردید،کارمزدی پی پال کم نمیکنه؟

s.w.a.t
June 20th, 2011, 16:37
من هنوز هم میگم تمام کارت ها چه ویزا و چه مستر نیاز به حساب بانکی دارند.(به جز هدیه ها و پریپیدها)
دبیت ها که در حقیقت پول داخل حساب را خرج می کنی و کردیت ها را هم که از اعتبار.
اعتبار را بدون سرمایه و حساب بانکی معتبر و فیش حقوقی و چک برگشتی که نمی دهند.پس یه جورایی داشتند کردیت مستلزم حساب با پوینت عالی هست.
کردیت کارت من هم کارمزد نداره.اما همه ی دبیت هام برای دریافت در خارج از کشور کویت کارمزد دارند.شما وقتی کردیت توی پی پال اد کردید و از کردیت با پی پال پرداخت کردید،کارمزدی پی پال کم نمیکنه؟

برای گرفتن کردیت کارت در خارج از " کویت " شما نیاز به این چیزا نداری! اینجا سیستم هست به اسم Credit Ranking Score که تمام مشخصات شما رو داره. حتما هم نباید حساب داشته باشی یا حساب پُر و پیمون داشته باشید.
شما اگر پول آب برق تلفن گاز اینترنت موبایل رو به موقع پرداخت کنید براتون پون مثبت در نظر گرفته میشود. بانک با استفاده از این سیستم Score شما رو بدست میاره اگر از اون حد بالاتر بود بهتون میده اگه پایین تر بود نمیده. تموم شده رفت.
شما با همون کردیت کارتت برو از ATM پول بگیر ببین چقدر کارمزد داره! 12 تا 15 درصد مبلغی که گرفتی اضافه میشه و باید برگردوندید! فرقی هم نداره کدوم ATM . شما باهاش پول نقد نمیتونید بگیرید.
من کاری به پی پال ندارم اون یه سایت هست و بسته به سیاستهاش شارژ میکنه.
من توسط مرچنت از سایتهای یورو دلار خرید کردم. از آمریکا خرید کردم. ولی کارمزد بهم نخورده فقط یک پوند هزنیه تبدیل خورده.(با دبیت کارت)
داشتم میرفتم ایران تو فردوگاه دوبی از چند مغازه مخلتف با Debit کارت خرید کردم کارمزد کم نکرد. تو فرودگاه ترکیه همین شکل.

پس این دلیلی نمیشه که اگه تو " کویت " این شکلی هست بقیه جاهای دنیا هم همین شکلی باشه!
موفق باشید

IranianServer
June 21st, 2011, 00:50
خوبی بانک پارسیان اینه که کامزد نمیگیره !!!
کارمند بانک گفت هر دلاری که خواستی شارژ کنی × قیمت دلار به روز میشه ! همین
تنها خوبیش اینه

سلام علیکم و رحمه ا...
June 22nd, 2011, 00:13
خوبی بانک پارسیان اینه که کامزد نمیگیره !!!
کارمند بانک گفت هر دلاری که خواستی شارژ کنی × قیمت دلار به روز میشه ! همین
تنها خوبیش اینه

ولی بدیش اینه که یکبار در ماه بیشتر نمی تونی شارژ کنی

از هر 10 تا سایت 8 تاشون هم قبول نمی کنند کارت را

IranianServer
June 22nd, 2011, 00:24
ولی بدیش اینه که یکبار در ماه بیشتر نمی تونی شارژ کنی

از هر 10 تا سایت 8 تاشون هم قبول نمی کنند کارت را

کی این حرف رو زده !!!
هر تعداد که بخوای میشه شارژ کنی !! ویزا کارت ها !
هر جا که ویزا قبول کنه این رو هم قبول میکنه !

سلام علیکم و رحمه ا...
June 22nd, 2011, 00:59
فکر کنم شما هنوز نگرفتی ، بیا از منی که گرفتم بپرس

نه داداش من یکبار در ماه بیشتر شارژ نمی تونی بکنی ، کارتشم خیلی جاها قبول نمی کنند

امتحان کردنش یک 220 دلار ضررشه و 10 15 روز دوندگی ، می تونی امتحان کنی .

تازه خدا نکنه این طرحشون را اجرا کنند ، مسئول بادجه می گفت از ماه آینده احتمالا برای شارژ باید خود اسکناس را بیارید برای شارژ و دیگه ریال قبول نمی کنیم

reza115
August 22nd, 2011, 14:04
http://pec.ir/Forms/Products/VisaCard.aspx

اینطور که معلومه کارت ها از کشور تاجیکستان صادر می شوند !

چند سوال :

این کارت به پیپال وصل میشه ؟

اگر بلاک بشه باید چکار کرد ؟

soroushhost
August 23rd, 2011, 17:54
سلام
کسی می دونه این کارت ها حساب بانکی هم دارند یا نه ؟؟ یعنی میشه از این کارت به حساب دیگری پول واریز کرد ؟؟
مورد دوم نرخ تبدیل اینا چجوریه ؟؟

the_coder
August 23rd, 2011, 18:13
سلام
1-خیر نمیتونید واریز کنید
2-این کارت ها پایه دلار هستند و امروز هر یورو 1.44 دلار هست
در کل چون می دونم برای چه استفاده ای می خواید پیشنهاد میکنم اصلا طرف این کارت ها نرید

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

http://pec.ir/Forms/Products/VisaCard.aspx

اینطور که معلومه کارت ها از کشور تاجیکستان صادر می شوند !

چند سوال :

این کارت به پیپال وصل میشه ؟

اگر بلاک بشه باید چکار کرد ؟
وقتی به پی پال وصل می کنید یک کد satement ازتون می خواد برای تایید حساب که باید از بانک بگیرید
و چون سیستم انلاینی نداره که برید و خودتون کد رو ببینید یاید مستقیما از بانک اقدام کنید که فکر نکنم موفق یشید....

soroushhost
August 23rd, 2011, 18:17
سلام
1-خیر نمیتونید واریز کنید
2-این کارت ها پایه دلار هستند و امروز هر یورو 1.44 دلار هست
در کل چون می دونم برای چه استفاده ای می خواید پیشنهاد میکنم اصلا طرف این کارت ها نرید

---------- post added at 05:13 pm ---------- previous post was at 05:09 pm ----------

وقتی به پی پال وصل می کنید یک کد satement ازتون می خواد برای تایید حساب که باید از بانک بگیرید
و چون سیستم انلاینی نداره که برید و خودتون کد رو ببینید یاید مستقیما از بانک اقدام کنید که فکر نکنم موفق یشید....
من برای اون استفاده نمی خوام :) :67:
از atm چی ؟؟ (atm های انگلیس)
نرخ خرید دلار منظورم بود دوست عزیز

the_coder
August 23rd, 2011, 18:21
اگر برای atm می خواید ، بله می تونید استفاده کنید (کارت رو باید داشته یاشید و از طریق atm برداشت کنید)
هر دلار تقریبا قیمت دلار بانک مرکزی محاسبه میشه

soroushhost
August 23rd, 2011, 18:31
اگر برای atm می خواید ، بله می تونید استفاده کنید (کارت رو باید داشته یاشید و از طریق atm برداشت کنید)
هر دلار تقریبا قیمت دلار بانک مرکزی محاسبه میشه
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین

irlogo
August 23rd, 2011, 18:37
از مزایای این کارت این هست که به قیمت حواله بانک مرکزی محاسبه می شه

the_coder
August 23rd, 2011, 18:40
اکثر کسایی که توی این فروم می خوان سراغ این کارت ها برن به خاطر پرداخت اینترنتی هست
به همین علت پیشنهاد می کنم سراغش نرید چون پول دور ریختنه

soroushhost
August 23rd, 2011, 18:41
دو تا سوال دیگه الان یادم افتاد، چه مقدار کارمزد کم می کنه برای برداشت از atm ؟؟ چه راهه دیگری هست که پول رو از این حساب بکشی بیرون ؟؟

the_coder
August 23rd, 2011, 18:45
دو تا سوال دیگه الان یادم افتاد، چه مقدار کارمزد کم می کنه برای برداشت از atm ؟؟ چه راهه دیگری هست که پول رو از این حساب بکشی بیرون ؟؟
1.4% کارمزد کم میکنه و راه دیگه ای عملا نداره (مگر پرداخت اینترنتی که اونم از هر 10 سایت شاید 1 کیش قبولش میکنه)

soroushhost
August 23rd, 2011, 18:50
من چند تا سوال دیگه بپرسم فکر کنم تمومه ! هر بار برداشت چه قدر Max می ده ؟؟ و در روز کلا چقدر می تونی برداشت داشته باشی ؟؟

حالا یک مثال هم میزنم ببینم درست متوجه شدم این مطالبی که شما در اختیارم قرار دادین
من الان می خوام 10$ ور دارم از حساب، به نرخ روز از حساب ایران من 10$ + 1.4% ورداشته می شه ؟؟ درسته ؟

بعد کارت شما به اسم شما بود یا بی نام بود کارت ؟؟

the_coder
August 23rd, 2011, 18:56
از نظر مقدار برداشت از atm درست نمی دونم اما از اینترنت فکر نکنم محدودیتی باشه
برای کارمزد هم ( 1.4 % مبلغ برداشت حداقل 2.75 دلار)
یعنی 10$ برداری 2.75$ کارمزد باید بدی اما 100$ برداری 1.4% مبلغی که برداشتی
کارت ها به نام شما صادر میشه و بی نام نیست (اسمتونم روش هک میشه)

soroushhost
September 2nd, 2011, 13:12
سلام
بازم یک سوال دیگر
موقع خرید شما Billing Adress رو چی می زنین ؟؟
شماره ی تلفن و کد پستی چی ؟؟

the_coder
September 2nd, 2011, 14:03
ما که ادرس ایران زدیم
ولی فکر کنم اگر ادرس معتبر خارج کشور داشته باشید میتونید بدید (مطمئن نیستم)

soroushhost
September 2nd, 2011, 14:05
ما که ادرس ایران زدیم
ولی فکر کنم اگر ادرس معتبر خارج کشور داشته باشید میتونید بدید (مطمئن نیستم)
با آدرس ایران ثبت نام کردیم براش، الان آدرس ایران رو زدم قبول نکرد، آدرس اینجا (انگلیس) رو هم زدم قبول نکرد :112:

s.w.a.t
September 2nd, 2011, 14:09
با آدرس ایران ثبت نام کردیم براش، الان آدرس ایران رو زدم قبول نکرد، آدرس اینجا (انگلیس) رو هم زدم قبول نکرد :112:
سروش جان شما که انگلیس هستی دیگه چه نیازی به این کارتها داری؟!
مثل نقل و نبات اینجا کردیت کارت و ویزا ریخته!!
موفق باشید

the_coder
September 2nd, 2011, 14:11
کجا قبول نکرد؟
برای چه کاری می خواسنید استفاده کنید که قبول نکرد؟

soroushhost
September 2nd, 2011, 14:18
سروش جان شما که انگلیس هستی دیگه چه نیازی به این کارتها داری؟!
مثل نقل و نبات اینجا کردیت کارت و ویزا ریخته!!
موفق باشید
انتقال پول با نرخ معقول ...........

کجا قبول نکرد؟
برای چه کاری می خواسنید استفاده کنید که قبول نکرد؟
خرید اینترنتی، Paypal و ....
بعد یک مورد دیگه، من برای این که بتونم حسابمو چک کنم Username, Password دارم، ولی یک field دیگری هم هست به اسم "Company" (ترجمه ی گوگل از تاجیکی با هر زبانی که هست به انگلیسی)، فکر می کنین اون چیه

the_coder
September 2nd, 2011, 15:01
خرید اینترنتی، Paypal و ....
بعد یک مورد دیگه، من برای این که بتونم حسابمو چک کنم Username, Password دارم، ولی یک field دیگری هم هست به اسم "Company" (ترجمه ی گوگل از تاجیکی با هر زبانی که هست به انگلیسی)، فکر می کنین اون چیه
من توی پست های قبل که بهتون گفتم که اگر واسه اینکاراست نگیرید و شما گفتید نه واسه Atm می خوام
اعتبارتونم از اینجا چک کنید :
https://login.sodirotbonk.tj/index.php
کارتتون اعتباری هست یا نقدی؟

soroushhost
September 2nd, 2011, 15:14
من توی پست های قبل که بهتون گفتم که اگر واسه اینکاراست نگیرید و شما گفتید نه واسه Atm می خوام
اعتبارتونم از اینجا چک کنید :
https://login.sodirotbonk.tj/index.php
کارتتون اعتباری هست یا نقدی؟
یکی از Attachment ها چیزیه که نشون می ده !

3169

یکی دیگه هم برگه ای هست که بهم دادند، مال من طلایی (اعتباری) هست.

3168

اگر دقت کنین اون آدرس اون پایین هم برای چک کردن حساب فرق می کنه با اینی که شما گفتین، ولی اطلاعات رو توی اینی که شما گفتید زدم کار کرد !
برای استفاده هم همونجوری که گفتم بیشتر مصرفم ATM هست ولی گفتم اگه بشه خریده اینترنتی کرد یا به هر روش دیگری پول انتقال داد به باقی کارت هام خیلی بهتر می شد !

Yashost!ng
September 2nd, 2011, 16:29
تماس داشتم باهاشون:

سلام بله من مراجعه کردم حضوری تمام این هایی که فرمودید درسته
در مورد 120% مبلغ ماکزیمم کارت هم سوال کردم
فرمودند اگر یک کارت 2000دلاری بگیرید باید 5 میلیون پول بزارید پیششون برای ضمانت

mojtaba79
September 10th, 2011, 00:16
با سلام به دوستان

من این کارت رو فقط برای atm می خوام. فکر می کنید احتمال تحریم و ایجاد مشکل برای حسابمون وجود داره. یعنی بانک ضمانت می کنه که حسابمون بسته نشه؟

mojtaba79
September 10th, 2011, 15:41
با سلام به دوستان

من این کارت رو فقط برای atm می خوام. فکر می کنید احتمال تحریم و ایجاد مشکل برای حسابمون وجود داره. یعنی بانک ضمانت می کنه که حسابمون بسته نشه؟

(جواب این سوال رو گرفتم)
یه سوال دیگه.
از ATM های همه کشور ها میشه دلار گرفت؟ مثلا کشور های اروپایی ؟
آیا هزینه ای بابت تبدیل یورو به دلار می گیرن؟

ممنون میشم جواب بدید.

soroushhost
September 10th, 2011, 17:52
با سلام به دوستان

(جواب این سوال رو گرفتم)
یه سوال دیگه.
از atm های همه کشور ها میشه دلار گرفت؟ مثلا کشور های اروپایی ؟
آیا هزینه ای بابت تبدیل یورو به دلار می گیرن؟

ممنون میشم جواب بدید.
شما هر کشوری باشی، به واحد همون کشور می تونی پول بگیری، توی کشور های اروپایی eur تو انگلیس هم که پوند
بابت هزینه هم مطمئن نیستم

mojtaba79
September 11th, 2011, 12:40
مرسی از جوابتون.

Mostafa
November 7th, 2011, 16:48
دوستانی که میگن از هر ده سایت اینترنتی ، یکیش کارت رو قبول می کنه، توی کارت نقدی الکترون زده استفاده اینترنتی غیر مجاز اما برای کارت نقدی کلاسیک زده خرید اینترنتی هم قابل انجامه. مشکل از اینجا نیست ؟

Techno Pars
November 7th, 2011, 17:35
فعلا که کارت های پارسیان صادر نمیشن.

the_coder
November 7th, 2011, 21:19
دوستانی که میگن از هر ده سایت اینترنتی ، یکیش کارت رو قبول می کنه، توی کارت نقدی الکترون زده استفاده اینترنتی غیر مجاز اما برای کارت نقدی کلاسیک زده خرید اینترنتی هم قابل انجامه. مشکل از اینجا نیست ؟
کلاسیک هم این مشکل رو داره
ما منظورمون کلاسیک بود (الکترون که خودشونم گفتن نمیشه)

okey
November 7th, 2011, 22:54
من رفتم بانک گفتن باید 10 میلیون تضمین بزاری !
دوستان چه طور گرفتن ؟

the_coder
November 7th, 2011, 22:55
من رفتم بانک گفتن باید 10 میلیون تضمین بزاری !
دوستان چه طور گرفتن ؟
اول شما بگو برای چه کاری این ویزا رو احتیاج داری تا بعد راهنماییت کنیم چطور بگیری

okey
November 7th, 2011, 22:59
خریدهای آنلاین اینترنتی !
مثل خرید لایسنس و ..

the_coder
November 7th, 2011, 23:02
خریدهای آنلاین اینترنتی !
مثل خرید لایسنس و ..
معملومه تاپیک رو کامل نخوندید
عرض کردم که از هر 100 سایت 1 سایت ممکنه این کارت رو قبول کنه و بشه باهاش پرداخت اینترنتی کرد
و برای این کاری که مد نظر شماست مناسب نیست

m3hdi
February 26th, 2012, 13:41
معملومه تاپیک رو کامل نخوندید
عرض کردم که از هر 100 سایت 1 سایت ممکنه این کارت رو قبول کنه و بشه باهاش پرداخت اینترنتی کرد
و برای این کاری که مد نظر شماست مناسب نیست

پوزش که تاپیک قدیمی رو بالا آوردم !
دوستانی که استفاده کردند میشه بفرمایید به چه دلیلی از هر 100 تا 1 سایت قبول میکنه ؟
این ویزا کارت با ویزا کارتهای دیگه چه فرقی داره ؟
به دلیل آدرس ؟ اگر وب سایتی آدرس رو نخواد چی ؟
ممنون

Mr_Parham
February 26th, 2012, 14:09
پوزش که تاپیک قدیمی رو بالا آوردم !
دوستانی که استفاده کردند میشه بفرمایید به چه دلیلی از هر 100 تا 1 سایت قبول میکنه ؟
این ویزا کارت با ویزا کارتهای دیگه چه فرقی داره ؟
به دلیل آدرس ؟ اگر وب سایتی آدرس رو نخواد چی ؟
ممنون

دلیلش هم به نظر من این هست که از کشوریه که زیاد قابل اعتماد نیست
فرق زیادی نمی کنه، فقط از کشور خیلی خوبی نیست
ربطی به ادرس نداره
دیگه مثل قبل نیست کارتی که میدن، فقط تا 5000 دلار می تونین سالانه استفاده کنید از کارت، باقیشو خودتون باید اسکناس (دلار) بهشون بدید که بتونین مصرف کنید

m3hdi
February 26th, 2012, 14:25
دلیلش هم به نظر من این هست که از کشوریه که زیاد قابل اعتماد نیست
فرق زیادی نمی کنه، فقط از کشور خیلی خوبی نیست
ربطی به ادرس نداره
دیگه مثل قبل نیست کارتی که میدن، فقط تا 5000 دلار می تونین سالانه استفاده کنید از کارت، باقیشو خودتون باید اسکناس (دلار) بهشون بدید که بتونین مصرف کنید

بله در جریان 5000 در سال هستم
گویا آدرس کارت رو ایران میزنند (چطورش رو نمیدونم!!)
کشورش که تاجیکستان هست ولی اینکه دوستان می فرمایند که امکان خرید از اکثر سایت ها رو نداره برای من جای سوال هست که چرا باید اینطور باشه
چون از خودشون که میپرسی می گن این کارتها با ویزاهای دیگه هیچ فرقی نداره تنها چیزی که بنده حدس زدم همون موضوع آدرس هست
shabestan
February 26th, 2012, 20:13
اگر از بانک های آذربایجان باشه مفت گرونه.کلا بانک های آذربایجان بجز دردسر چیزی ندارن و الان اکثر بانک ها رابطشون رو باهاشون قطع کردن.در ضمن فقط5000 تا هم که بیشتر نمیشه شارژش کرد در سال.فکر نمیکنم صرف کنه!!!!!!! شرایطش خیلی سخت هست

khorshid khanoum
March 16th, 2012, 21:36
سلام
اگه کسی تو ویزا کارتش دلار داره من با قیمت توافقی ازش میخرم

iman_62a
September 4th, 2012, 12:22
سلام
من ۵۰۰۰۰ دلار دارم
iman.alizadeh@gmail.com

capitalexchanger
November 15th, 2012, 21:19
قبلا که برخی بانک ها با رویال بانک رابطه زده بودن که البته بانک مرکزی گیر بود و در نهایت همه حسابها بلوکه شد حالا که پارسیان از تاجیکستان می ده ولی نمی دونم فردا این ویزا ها مسدود بشه بانک پارسیان می تونه جواب مشتری رو بده یا نه ؟ !

m3hdi
November 15th, 2012, 22:12
قبلا که برخی بانک ها با رویال بانک رابطه زده بودن که البته بانک مرکزی گیر بود و در نهایت همه حسابها بلوکه شد حالا که پارسیان از تاجیکستان می ده ولی نمی دونم فردا این ویزا ها مسدود بشه بانک پارسیان می تونه جواب مشتری رو بده یا نه ؟ !

خیر مسئولیتی با بانک نیست
دقیقا یک تعهد نامه هست که به صراحت نوشته شده که بانک هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نداره و تمامی افردای که درخواست میدن باید این تعهد نامه رو امضا کنن