PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پاسخگویی i-whost

sarnahost
July 18th, 2017, 09:26
با سلام و عرض ادب

دوستان کسی از i-whost.net خبر داره؟! تیکت زدم مال 3 روز پیشه هنوز جواب ندادند که البته میشه 4 روز ! از سه روز پیش دارم زنگ میزنم به شماره ای که گذاشتن روی سایت جواب نمیدن... کسی از دوستان سرویسی ازشون داره؟! یا پاسخگو تا امروز بودن؟!

با تشکر

ColdWorld
July 18th, 2017, 09:43
تاپیک مشابه شما قبلاً زده شده و گویا دیگه قرار نیست کار کنن شما هم فوراً بک اپ بگیرید از اطلاعاتتون و منتقل کنید چون معلوم نیست فردا باشن یا نه.سروراشون رو تمدید کنن یا خیر...

sarnahost
July 18th, 2017, 09:48
تاپیک مشابه شما قبلاً زده شده و گویا دیگه قرار نیست کار کنن شما هم فوراً بک اپ بگیرید از اطلاعاتتون و منتقل کنید چون معلوم نیست فردا باشن یا نه.سروراشون رو تمدید کنن یا خیر...

بله ، برای من ایمیل اومد که دامنه ها منقضی میشن و من هم تمدید کردم اما متاسفانه هنوزم تمدید نشدند..
لاقل یه اطلاع رسانی میکردند...
پول دو دامنه رفت بر باد...

ColdWorld
July 18th, 2017, 09:50
بله ، برای من ایمیل اومد که دامنه ها منقضی میشن و من هم تمدید کردم اما متاسفانه هنوزم تمدید نشدند..
لاقل یه اطلاع رسانی میکردند...
پول دو دامنه رفت بر باد...
قبل شما هم بوده این چیزا. معلوم نیست ممکنه براشون اتفاق ناگواری افتاده باشه ممکن هم هست خودشون عمدی جواب ندن و هدفشون همین باشه که پول مفت بگیرن.
بهترین کار اینه : بک اپ و انتقال فوری سایت و اگر ادرس درستی دارن حضوری برید و پولتون رو بگیرید (آگر خیلی مهمه براتون)

sarnahost
July 18th, 2017, 10:13
قبل شما هم بوده این چیزا. معلوم نیست ممکنه براشون اتفاق ناگواری افتاده باشه ممکن هم هست خودشون عمدی جواب ندن و هدفشون همین باشه که پول مفت بگیرن.
بهترین کار اینه : بک اپ و انتقال فوری سایت و اگر ادرس درستی دارن حضوری برید و پولتون رو بگیرید (آگر خیلی مهمه براتون)
من برام مهم نیست اگر فعالیت نمی کنند سایت رو جمع کنند کسانی که آشنایی ندارند سرویس میخرن ازشون و اینها به ریش مردم میخندند... به پلیس فتا گزارش دادم و شکایت رو ارسال کردم... با تشکر از همه...