PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راه اندازی sip

mtkzz
July 17th, 2017, 20:45
سلام
من از مخابرات خط sip خریدم. همانطور که میدونید این خط روی خط اینترنت ارائه میشه که امکان تماس از طریق اون هست.
من تماس با 2020 پشتیبانی مخابرات گرفتم. متاسفانه اصلا چنین چیزی نشنیدن. بعد از کلی پاسکاری یکی میدونست فقط چی هست و به زور یکسری اطلاعات مثل یوزر و پسورد و با کلی سوال یک آی پی هم بهم دادن
از برنامه zoiper برای کانتکت کردن استفاده کردم. یک جا نوشته هاست من آی پی رو زدم و در قسمت یوزر و پس اطلاعات داده شده رو ثبت کردم.
ولی کانکت نمیشه.
نمیدونم چه دلیلی میتونه داشته باشه. اگه کسی اطلاعاتی داشت ممنون میشم کمک کنه

T.Toosi
July 23rd, 2017, 11:46
سلام، چه اروری دارید زمان اتصال ؟

پورت هم ازشون بگیرید وارد کنید، دقت کنید ممکن است Username با Authorization username یکی نباشد.

k-h
July 23rd, 2017, 12:39
شما برای رجیستر کردن باید یا آی پی فون داشته باشید یا کارت Voip که یوز پسورد بهتون داده باشند و رجیستر کنید

k-pax
July 23rd, 2017, 16:16
سلام
من از مخابرات خط sip خریدم. همانطور که میدونید این خط روی خط اینترنت ارائه میشه که امکان تماس از طریق اون هست.
من تماس با 2020 پشتیبانی مخابرات گرفتم. متاسفانه اصلا چنین چیزی نشنیدن. بعد از کلی پاسکاری یکی میدونست فقط چی هست و به زور یکسری اطلاعات مثل یوزر و پسورد و با کلی سوال یک آی پی هم بهم دادن
از برنامه zoiper برای کانتکت کردن استفاده کردم. یک جا نوشته هاست من آی پی رو زدم و در قسمت یوزر و پس اطلاعات داده شده رو ثبت کردم.
ولی کانکت نمیشه.
نمیدونم چه دلیلی میتونه داشته باشه. اگه کسی اطلاعاتی داشت ممنون میشم کمک کنه

2020 که در این مورد نباید زنگ بزنید. زنگ بزنید همون شخص رابط تیو مخابارت که ازش خردید بهتون شماره میده و تقریبا باید با 6-7 زنجیورا صحبت کنید تا به نتیجه برید
واحد سوئیچ و واحد دیتا و ...

باید به شما 3 تا آیپی داده باشن

خب شما به چند مورد نیاز دارید
اول باید بیان و سیم تحویلتون بدن
بعد یه مودم SHdsl میخرید ( از جایی که خود مخابرات تایید کرده باشه . خودشون شماره میدن)
مودم بصورت بریح با مخابارت هست - که باید مودموتن کانفیگ شده باشه ( معمولا کانفیگ هست)
بعد از نصب مودم باید یه سری تنظیمات در سرور voip انجام بدید.
سرور باید دوتا کارت شبکه داشته باشه یکی برای اتصال به شبکه داخلی و یکی هم برای اتصال به این مودم SHDSL
ایپی کارت شبکه دوم را ایپی که بهتون دادن بزارید
و گیتوی سرور را گیتوی که بهتون دادن بزارید
بعد با واحد سوئیچ تماس بگیرد که پینگش اوکی بشه
3-4 روز بعد دیتا بهتون میدن و خط برقرا میشه

این آموزش کامل ساخت سیپ ترانک در الاستیکس
techtik.ir/2017/01/16/sip-trunk-mokhaberat-elastix/