PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولتیماتوم ۷۲ ساعته معاون دادستان به اپلیکیشن "دیوار"

iraniam2000
July 17th, 2017, 01:38
وب سایت کلیک: دادستانی خراسان رضوی در اولتیماتومی، از ***** شدن دیوار خبر داد.

http://up.worldup.ir/do.php?imgf=photo-۲۰۱۷-۰۷-۱۶-۱۳-۳۷-۱۲.jpg (http://up.worldup.ir/)

دادستانی خراسان رضوی در ضرب‌الاجلی به اپلیکیشن دیوار اعلام کرد اگر تا ۷۲ ساعت آینده آگهی‌های غیراخلاقی و هنجارشکن از این اپلیکیشن حذف نشود، «دیوار» ***** خواهد شد.

به گزارش روزنامه خراسان، 21 تیر ماه گزارشی با عنوان «دیوار هنجارشکن!» در روزنامه «خراسان رضوی» منتشرشد و در آن گزارش که به درج آگهی های هنجارشکنانه در اپلیکیشن دیوار اختصاص داشت، معاون دادستان از ورود جدی دادستانی به ماجرا گفت و اعلام کرد که در همین زمینه، اخطارهای لازم به مدیران دیوار داده خواهد شد تا از انتشار این گونه آگهی ها جلوگیری کنند.

حال با توجه به عملکرد دیوار در این زمینه، معاون دادستان در امور فضای مجازی از ضرب الاجل دادستانی به «دیوار» خبر می دهد و در این باره به «خراسان رضوی» می گوید: طی چند روز گذشته گزارش هایی به دستگاه قضایی رسید مبنی بر این که اپلیکیشن دیوار، به انتشار آگهی های غیر اخلاقی در فضای مذکور مبادرت کرده است. پس از بررسی مستندات واصله، به پلیس فتای استان خراسان رضوی دستور داده شد ضمن تکمیل مستندات مذکور، به مدیران اپلیکیشن دیوار برای حذف آگهی های هنجارشکنانه اخطار داده شود تا از این به بعد هم از تایید و انتشار این گونه آگهی های غیر اخلاقی خودداری شود و چنان چه خلاف دستور عمل شود برای *****ینگ این اپلیکیشن اقدام خواهد شد.

قاضی جاویدنیا با اشاره به ضرب الاجل دادستانی به دیوار برای حذف آگهی های هنجارشکنانه تاکید می کند: در این باره از پلیس فتا خواسته شد اگر ظرف مدت 72 ساعت مدیران اپلیکیشن دیوار برای حذف آگهی های غیراخلاقی اقدامی نکردند، موضوع به دادستانی گزارش تا دستور *****ینگ صادر و اعمال شود.

saeid1346
July 17th, 2017, 10:47
من نمیدونم کی میخوان قبول کنن اینترنت و کلا فضای مجازی ملک شخصی کسی نیست که بشه کامل کنترلش کرد !

ashadata
July 17th, 2017, 13:34
من نمیدونم کی میخوان قبول کنن اینترنت و کلا فضای مجازی ملک شخصی کسی نیست که بشه کامل کنترلش کرد !

اره اما کلا بخش اجتماعی دیوار شده دوست یابی که مدیریتی ندارن کلا چون دنبال کلمات هستند تا دنبال متن مخصوصا مشهد

mo_mohit1
July 17th, 2017, 17:08

بله و واقعا قسمت اجتماعی شده دوست یابی و سواستفاد کردن.. کمک کردن یا شرایط خاص. بعدش همه خانم های کم بضاعت زنگش میزنن و برای پول هرکاری میکنن.
یا نمونه بارزش که روزانه من در دیوار میبینمو الانم دیدم. ببنید شما هم/ ایا تایید این آگهی درسته؟
36325

SaeedFazlollahzadeh
July 17th, 2017, 17:13
هیچ وقت این رو فراموش نکنید: "ایالت خراسان"!
خراسان، ایالتی هست که حتی تهران هم جلودارش نیست

شرمنده از همه ی خراسانی ها، اما #واقعی

ColdWorld
July 17th, 2017, 17:40
هیچ وقت این رو فراموش نکنید: "ایالت خراسان"!
خراسان، ایالتی هست که حتی تهران هم جلودارش نیست

شرمنده از همه ی خراسانی ها، اما #واقعی

اشتباه نکن دوست عزیز تنها خراسان نیست.کل کشور به سبک ملوک الطوایفی (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%AF %D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%84%D9%88%DA%A9% E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D8%B7%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%81 %DB%8C) اداره میشه.

SaeedFazlollahzadeh
July 17th, 2017, 21:50
اشتباه نکن دوست عزیز تنها خراسان نیست.کل کشور به سبک ملوک الطوایفی (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%AF %D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%84%D9%88%DA%A9% E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D8%B7%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%81 %DB%8C) اداره میشه.
من که بعد 23 زندگی تو مازندران، حتی "میم" ملوک الطوایفی رو هم تو استان خودم ندیدم!

والله سگ ملوک الطوایفی شرف داره به ایالتی بودن خراسان! باز ملوک الطوایفی یه سری قانون داره، اما ایالت خراسان رو خود امام رضا هم نمی تونه جلوش رو بگیره:|

gdfire
July 17th, 2017, 22:30
باس زودتر به فکرش بودن شده محله کلاهبرداری این دیوار و شیپور (:|
یارو بی ام دبل یو گذاشه بود واس معاوضه یکی از اشناهامون قرار گذاشو سرقرار چون تنها نرفته بود طرف نیومد هیم زنگید اخرسر از دسرس خارج شد خطش!شده *** خونه و کلاهبرداری ماشین ی نمونش بود وای به حاله خونه که به بهونه خونه بکشنت جایی...
شعور نداریم باس قبول کنیم ذات 80 درصد ایرانی خرابه(:|

Hund
July 17th, 2017, 22:38
پاسخ دیوار به این موضوع:

دیوار در این میان، گاه تذکرهایی مبنی بر حذف یا اصلاح برخی آگهی‌ های میزبانی شده دریافت می‌ کند و در این مسیر و جهت حفظ امنیت و حرمت کاربران ایرانی، همواره پذیرای انتقادها، تذکرات و پیشنهاد های پلیس فتا، مقام‌ های قضایی، کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و سایر سازمان‌های مرتبط بوده‌ و نهایت همکاری را با آنان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داده است.

نامه‌ی دیروز هم از سایر گزارش‌ هایی که در تعاملات رایج ما و نهادهای ذیربط انجام می‌شود،‌ مستنثی نبوده و اکنون با پیگیری دیوار، آگهی‌های مذکور نیز حذف شده است.

keyhan7
July 17th, 2017, 22:40
فقط یک سوال چرا اینستاگرام همچین چیزی شاملش نمیشه؟

gdfire
July 17th, 2017, 22:46
فقط اینیستا؟ تلگرام خبر نداری ربات ساختن واسه خرید فروش موادمخدر یا صیغه و....:52:

Hund
July 17th, 2017, 23:16
باس زودتر به فکرش بودن شده محله کلاهبرداری این دیوار و شیپور
یارو بی ام دبل یو گذاشه بود واس معاوضه یکی از اشناهامون قرار گذاشو سرقرار چون تنها نرفته بود طرف نیومد هیم زنگید اخرسر از دسرس خارج شد خطش!شده *** خونه و کلاهبرداری ماشین ی نمونش بود وای به حاله خونه که به بهونه خونه بکشنت جایی...

سلام، در بخش اول صحبت شما، همین دیوار ممکنه در حداقل یکجا به کمک شما آمده باشه، معمولا دیده نمیشه کسی در چنین حالتی تقدیر بکنه، اما خب اتفاقی پیش بیاد، طبق قوانین جاری کشور و عرصه مجازی مگر دیوار می‌تواند که سند خودرو یا ملک را از افرادی که آگهی می‌دهند تقاضا کند؟ تقصیر این ساختار چیه از نظر شما، البته اگر هر جای دیگری هم بود شما این حرف رو می‌زدید.

شعور نداریم باس قبول کنیم ذات 80 درصد ایرانی خرابه.
بنده مخالف این حرف هستم. البته جا داره یک نکته رو توضیح بدهم و اون بحث حس شناخت و فرهنگ در مورد این برنامه هست، یک گروه هرچند بزرگ فرصت پیگیری دقیق تک تک آگهی‌ها رو به بهترین شکل نداره و اینکار اگر دستی هم صورتی بگیره که بلاشک کارایی مجموعه پایین میاد (آنهم در چنین حجمی، صد و بیست نفر و دویست هزار آگهی)، احتمال خطا در چنین شرایطی وجود دارد، حالا بازهم اگر فردی رفتار خارج از عرفی از خود بروز بدهد یکی می‌گوید دیوار و امثاله تبدیل به محل کلاهبرداری شدند، یکی هم دادستانی خراسان رضوی را می‌کوبد. در حالی که مشکل می‌تواند از دو جا باشد: یکی سوء استفاده عمدی برخی فرصت طلب و آن دیگری آشنا نبودن عده قلیلی با فرهنگ استفاده صحیح اینگونه وسایل است.

gdfire
July 17th, 2017, 23:30
سلام، در بخش اول صحبت شما، همین دیوار ممکنه در حداقل یکجا به کمک شما آمده باشه، معمولا دیده نمیشه کسی در چنین حالتی تقدیر بکنه، اما خب اتفاقی پیش بیاد، طبق قوانین جاری کشور و عرصه مجازی مگر دیوار می‌تواند که سند خودرو یا ملک را از افرادی که آگهی می‌دهند تقاضا کند؟ تقصیر این ساختار چیه از نظر شما، البته اگر هر جای دیگری هم بود شما این حرف رو می‌زدید.

بنده مخالف این حرف هستم. البته جا داره یک نکته رو توضیح بدهم و اون بحث حس شناخت و فرهنگ در مورد این برنامه هست، یک گروه هرچند بزرگ فرصت پیگیری دقیق تک تک آگهی‌ها رو به بهترین شکل نداره و اینکار اگر دستی هم صورتی بگیره که بلاشک کارایی مجموعه پایین میاد (آنهم در چنین حجمی، صد و بیست نفر و دویست هزار آگهی)، احتمال خطا در چنین شرایطی وجود دارد، حالا بازهم اگر فردی رفتار خارج از عرفی از خود بروز بدهد یکی می‌گوید دیوار و امثاله تبدیل به محل کلاهبرداری شدند، یکی هم دادستانی خراسان رضوی را می‌کوبد. در حالی که مشکل می‌تواند از دو جا باشد: یکی سوء استفاده عمدی برخی فرصت طلب و آن دیگری آشنا نبودن عده قلیلی با فرهنگ استفاده صحیح اینگونه وسایل است.
هم مخالفم هم موافق صحبتتون ولی در کل باس عواقب بعضی اپلیکیشنا رو هم در نظر گرفت مثله تلگرام که امار طلاق و فحشا رو بدجور بالا برده نمونش کارمندا که تا وقت گیر میارن تلگرام می گردن و کانالا بی بند بارم که بیداد می کنه منکره استفاده صحیحش نیسم اره میشه درستم استفاده کرد مثله کانالا اموزشی ولی بنظرم من و تو خوب اگ خدایی نکرده یه بلا سر خونوادت بیاد سره همینا بازم طرفشونی؟!ایشالا روزی تلگرام بسته شه یا لاقل کانالاش... یا لاقل یه قوانین سخت و سنگینی در نظر بگیرن که هنوز متاسفانه تو مجازات و جرایم مجازی ناقصیم ...
هنوز قانون هس تو مملکت یه عده اینطورین اگه نبود که الا باس به خودمون قفل و جی پی اس میزدیم!

- - - Updated - - -

دیوارم میتونه این ضعفشو جبران کنه اونم گزاشتن یه بخش واسه ریپورت اگهیا و بلاک شدن شماره و ایمیل کلاهبردارا
که متاسفانه تو اگهیا امکان ریپورت اون اگهیو نداره! (هرچند بازم تا حدودی جلو بعضی از کارارو میشه گرفت ولی همون یه درصدم خوبه تا فاجعه نشه هنوزم وقتی یاده اشنامون میفتم که ممکن بود سره یه ماشین بلا سرش بیاد اگه تنها میرفت حالم بد میشه ... )

navid2zp
July 18th, 2017, 00:04

چون سرویس خارجی هستند و مطلقا هیچ اهمیتی به قوانین مسخره دولتی مثل ایران نمیدند و هدف خودشون رو دنبال می کنند

حتی اگر هم قرار بود اهمیت بدن هیچوقت یه شرکت تیمی رو برای جمع کردن بی فرهنگیه یک کشور آماده نمی کنه و کلی هزینه بابتش نمیده اون هم به خاطر اخطار از دولتی که سهم خودش در آموزش مردم خودش رو انجام نداده حالا سایرین رو مجبور به جمع کردن ضعف ها و مدیریت ضعیف خودش می کنه و به اون ها ضرر وارد می کنه.

دولت اگر نصف خرجی که برای *****ینگ می کنه رو از اول هزینه اموزش و فرهنگ سازی کرده بود اصلا نیازی به *****ینگ از اول هم نبود
حداقل نه به این شکل
ابزاری شده برای پاک کردن صورت مسئله و نابودی شرکت های خلاق و جوونایی که در تلاش برای ایجاد یه کسب و کار هستن
وقتی وزیر یک کشور میاد میگه تماس اینترنتی یک سرویس پر طرفدار باز نمیشه چون اپراتور های ما ورشکست می شن دیگه کلا هیچ انتظاری از اون کشور نمیشه داشت
یکی نیست بگه خوب به درک که ورشکست میشن
بقیه باید پاسخگوی بی عرضگی شرکت های بزرگ یک کشور در اداره یک کسب و کار باشن؟

هم مخالفم هم موافق صحبتتون ولی در کل باس عواقب بعضی اپلیکیشنا رو هم در نظر گرفت مثله تلگرام که امار طلاق و فحشا رو بدجور بالا برده نمونش کارمندا که تا وقت گیر میارن تلگرام می گردن و کانالا بی بند بارم که بیداد می کنه منکره استفاده صحیحش نیسم اره میشه درستم استفاده کرد مثله کانالا اموزشی ولی بنظرم من و تو خوب اگ خدایی نکرده یه بلا سر خونوادت بیاد سره همینا بازم طرفشونی؟!ایشالا روزی تلگرام بسته شه یا لاقل کانالاش... یا لاقل یه قوانین سخت و سنگینی در نظر بگیرن که هنوز متاسفانه تو مجازات و جرایم مجازی ناقصیم ...
هنوز قانون هس تو مملکت یه عده اینطورین اگه نبود که الا باس به خودمون قفل و جی پی اس میزدیم!

- - - Updated - - -

دیوارم میتونه این ضعفشو جبران کنه اونم گزاشتن یه بخش واسه ریپورت اگهیا و بلاک شدن شماره و ایمیل کلاهبردارا
که متاسفانه تو اگهیا امکان ریپورت اون اگهیو نداره! (هرچند بازم تا حدودی جلو بعضی از کارارو میشه گرفت ولی همون یه درصدم خوبه تا فاجعه نشه هنوزم وقتی یاده اشنامون میفتم که ممکن بود سره یه ماشین بلا سرش بیاد اگه تنها میرفت حالم بد میشه ... )

وجود کانال های ناجور و ... چه ربطی به تلگرام داره که حالا باید بسته بشه؟
تلگرام هدفش مشخص هست
نحوه سرویس دهی مشخصی داره
قوانین مشخصی هم داره
حالا چون فرهنگ یک کشور پایین هست باید زد کلا اون سرویس رو بست؟ بعد مثلا همه چی خوب میشه و مردم با فرهنگ میشن؟
چرا به این فک نمی کنید که اصلا چی شد که مردم به اینجا رسیدند؟ به خاطر تلگرام بوده؟ یا سایر ضعف هایی که توی کشور وجود داشته؟ بعد حالا با تلگرام ضعف های پایه حل میشه و کلا دیگه همه چی خوبه؟

شما یک سرویسی رو با سال ها زحمت و کلی هزینه ایجاد کنید و به خاطر ضعف یک عده دیگه شما رو بزنن چه حسی پیدا می کنید؟
مشکل همین نوع فکر های سطحی هست که هنوز هم بعد از گذشت اینهمه سال مشکلات حل نشده.
وقتی هنوز مردم فک می کنن با بسته شدن یک سرویس کل مشکلات فرهنگی و آموزشی یک کشور حل میشه خوب کشور هم پیشرفت نمی کنه و سال ها از کشور های اول دنیا عقب میمونه

keyhan7
July 18th, 2017, 00:58
مشکل اینجاست
اگر قانونی هست برای همه
من دارم از بیقانونی حرف میزنم کاری به طرز فکر ندارم

almandata
July 18th, 2017, 02:01
دیوار صاحبش ده نفرن
اصلا ده نه صد نفر
فوقش اینه صد نفر ناراضی میشه
نون صد نفر رو اجر می کنن کسیم عرضه نداره جلوی کار ***** رو بگیره
چون تعدادش کمه
اما کافیه بزنن تلگرام رو ***** کنن سی میلیون ایرانی تلگرام دارن میزنن مملکت رو نابود میکنن

حاضرن صد خانواده ایرانی رو نابود کنن !!! که عامل فسادش از جای دیگه اس

اما حاضر نیستن سیستم های خارجی رو که کل مملکت رو به فساد کشیده شده رو جلوشو بگیرن !!

gdfire
July 18th, 2017, 02:23
چون سرویس خارجی هستند و مطلقا هیچ اهمیتی به قوانین مسخره دولتی مثل ایران نمیدند و هدف خودشون رو دنبال می کنند

حتی اگر هم قرار بود اهمیت بدن هیچوقت یه شرکت تیمی رو برای جمع کردن بی فرهنگیه یک کشور آماده نمی کنه و کلی هزینه بابتش نمیده اون هم به خاطر اخطار از دولتی که سهم خودش در آموزش مردم خودش رو انجام نداده حالا سایرین رو مجبور به جمع کردن ضعف ها و مدیریت ضعیف خودش می کنه و به اون ها ضرر وارد می کنه.

دولت اگر نصف خرجی که برای *****ینگ می کنه رو از اول هزینه اموزش و فرهنگ سازی کرده بود اصلا نیازی به *****ینگ از اول هم نبود
حداقل نه به این شکل
ابزاری شده برای پاک کردن صورت مسئله و نابودی شرکت های خلاق و جوونایی که در تلاش برای ایجاد یه کسب و کار هستن
وقتی وزیر یک کشور میاد میگه تماس اینترنتی یک سرویس پر طرفدار باز نمیشه چون اپراتور های ما ورشکست می شن دیگه کلا هیچ انتظاری از اون کشور نمیشه داشت
یکی نیست بگه خوب به درک که ورشکست میشن
بقیه باید پاسخگوی بی عرضگی شرکت های بزرگ یک کشور در اداره یک کسب و کار باشن؟

وجود کانال های ناجور و ... چه ربطی به تلگرام داره که حالا باید بسته بشه؟
تلگرام هدفش مشخص هست
نحوه سرویس دهی مشخصی داره
قوانین مشخصی هم داره
حالا چون فرهنگ یک کشور پایین هست باید زد کلا اون سرویس رو بست؟ بعد مثلا همه چی خوب میشه و مردم با فرهنگ میشن؟
چرا به این فک نمی کنید که اصلا چی شد که مردم به اینجا رسیدند؟ به خاطر تلگرام بوده؟ یا سایر ضعف هایی که توی کشور وجود داشته؟ بعد حالا با تلگرام ضعف های پایه حل میشه و کلا دیگه همه چی خوبه؟

شما یک سرویسی رو با سال ها زحمت و کلی هزینه ایجاد کنید و به خاطر ضعف یک عده دیگه شما رو بزنن چه حسی پیدا می کنید؟
مشکل همین نوع فکر های سطحی هست که هنوز هم بعد از گذشت اینهمه سال مشکلات حل نشده.
وقتی هنوز مردم فک می کنن با بسته شدن یک سرویس کل مشکلات فرهنگی و آموزشی یک کشور حل میشه خوب کشور هم پیشرفت نمی کنه و سال ها از کشور های اول دنیا عقب میمونه
اگه با بسته شدنه تلگرامو....من عقب مونده قراره بشم ولی ارامش داشه باشم رو خونوادم و زندگیم می ارزه این ارامشم!
یه نگا به دوره برت بنداز وقتی خودتم داری میگی مشکل فرهنگی داره پس چرا باس مسدود نشه خودتو بزار جایه یکی یه روز خواهرت یا بچت یا زنت به پله ها دادگاه پات بخوره یا پزشک قانونی واسه شناسایشون اوخ میفهمی چی میگم عقب موندگی بهتره تا ذلت ....
بحثم سر اینه چیزی مثله تلگرام و اینیستا که دارن زندگی و زندگی هایی رو نابود میکنن گیر نمیدن و مسدود نمیکنن اوخ یه اپلیکیشن و سایت وطنی که میشه راحت نظارت روش کرد یا پیشنهاد که خوده مدیراشم همکاری داری میکنن چوب میندازن واسش نمونش زرین پال که چند هفته پیش درگیرش شد الانم لابد شیپور این وسط راهش هموار خواهد شد .... فک کنم دیگه گرفتی بحثو:65:

- - - Updated - - -

تلگرامم توش هیچی جز فساد توش نیست
لابد فرهنگ به عملای شبیه هم میگن یا روشنفکری به تقلید از هم و اوباش بودن بی بندباری
یادش بخیر یه زمونی ج ن د ه فش بود الا افتخاره واسه یه عده ....
شب خوش./

SaeedFazlollahzadeh
July 18th, 2017, 02:36
باس زودتر به فکرش بودن شده محله کلاهبرداری این دیوار و شیپور (:|
شعور نداریم باس قبول کنیم ذات 80 درصد ایرانی خرابه(:|
شما بی شعوری خودت رو تعمین به عام نبند لطفا
شما بی شعوری، دلیل نمیشه بقیه رو هم مثل خودت بدونی:|
شما ذاتت خرابه، دلیلی نداره بقیه رو تخریب کنی
من سه سال پیش و تا وقتی که هنوز تنهایی وارد تهران نشده بودم، ذهنیت مثبتی اصلا از تهرانی ها نداشتم. اما اولین بار که تنهایی توی تهران پا گذاشتم، حس خیلی خوبی داشتم و دیدم مردمش چقدر خوبن.
پس دید باید عوض بشه پسر خوب

از حرفت میشه دو تا حالت رو برداشت کرد:
1- یا با شعور ندیدی
2- یا هم که بی شعور زیاد دور و برت هست. یعنی بی شعور ها بیشتر از با شعور ها هستن و سر و صداشونم بیشتره و صدای با شعور ها رو نمی شنوی

3 ثانیه قبل حرف زدن فکر کنید خواهشا! دنبال بالا رفتن پست هم نباشید. توی تالار مباحث متفرقه، پست شماری لحاظ نشده:d

- - - Updated - - -

اگه با بسته شدنه تلگرامو....من عقب مونده قراره بشم ولی ارامش داشه باشم رو خونوادم و زندگیم می ارزه این ارامشم!
یه نگا به دوره برت بنداز وقتی خودتم داری میگی مشکل فرهنگی داره پس چرا باس مسدود نشه خودتو بزار جایه یکی یه روز خواهرت یا بچت یا زنت به پله ها دادگاه پات بخوره یا پزشک قانونی واسه شناسایشون اوخ میفهمی چی میگم عقب موندگی بهتره تا ذلت ....
بحثم سر اینه چیزی مثله تلگرام و اینیستا که دارن زندگی و زندگی هایی رو نابود میکنن گیر نمیدن و مسدود نمیکنن اوخ یه اپلیکیشن و سایت وطنی که میشه راحت نظارت روش کرد یا پیشنهاد که خوده مدیراشم همکاری داری میکنن چوب میندازن واسش نمونش زرین پال که چند هفته پیش درگیرش شد الانم لابد شیپور این وسط راهش هموار خواهد شد .... فک کنم دیگه گرفتی بحثو:65:

- - - Updated - - -

تلگرامم توش هیچی جز فساد توش نیست
لابد فرهنگ به عملای شبیه هم میگن یا روشنفکری به تقلید از هم و اوباش بودن بی بندباری
یادش بخیر یه زمونی ج ن د ه فش بود الا افتخاره واسه یه عده ....
شب خوش./
آقا شما مجبور نیستی از تکنولوژی استفاده کنی. من شما رو به علیصدر پیشنهاد می کنم. مازندران هم بیا ببین اگه غاری چیزی داشت ساکن شو. آب هست این جا اتفاقا زیاد هم هست. ببر و خرس و روباه و کلی حیوون برای شکار هست.
لااقل می دونی انسانیتت حفظ میشه.
پس جای خزعبل گویی یه ذره به چیزای دیگه فکر کن پسر خوب
اون خط آخرت هم اصلا به این انجمن نمیاد!
این انجمن اومدی، غلافش کن لطفا. اگه کسی از بچه های خوب این جا دنبال این کارا بود که هیچ وقت به جایی که الان هست نمی رسید!
رعایت کن یه ذره
انجمن تخصصی مثلا اومدی! انجمن فان که نیومدی هرچی از دهنت در میاد میگی

الباقی رو می ذارم به عهده بقیه دوستان، اگر حرف های شما رو در حد ریپلای دادن بدونن و برای حرفاتون ارزش قائل بشن

AtrafNet
July 18th, 2017, 08:55
شما بی شعوری خودت رو تعمین به عام نبند لطفا
شما بی شعوری، دلیل نمیشه بقیه رو هم مثل خودت بدونی:|
شما ذاتت خرابه، دلیلی نداره بقیه رو تخریب کنی
من سه سال پیش و تا وقتی که هنوز تنهایی وارد تهران نشده بودم، ذهنیت مثبتی اصلا از تهرانی ها نداشتم. اما اولین بار که تنهایی توی تهران پا گذاشتم، حس خیلی خوبی داشتم و دیدم مردمش چقدر خوبن.
پس دید باید عوض بشه پسر خوب

از حرفت میشه دو تا حالت رو برداشت کرد:
1- یا با شعور ندیدی
2- یا هم که بی شعور زیاد دور و برت هست. یعنی بی شعور ها بیشتر از با شعور ها هستن و سر و صداشونم بیشتره و صدای با شعور ها رو نمی شنوی

3 ثانیه قبل حرف زدن فکر کنید خواهشا! دنبال بالا رفتن پست هم نباشید. توی تالار مباحث متفرقه، پست شماری لحاظ نشده:d

البته من حرف های شما رو تایید میکنم و می دونم آدم باشعور و با فرهنگ که به قول معروف سرش به تنش بیارزه کم نداریم اما یه مسئله ای رو خواستم بگم که شما لحاظ نکردی.
ببینید صرف اینکه سلیقه ما اینه که با آدمای بی شعور بگردیم یا با شعور همیشه ملاک نیست الان من در جنوب شهر تهران در یه منطقه ای که اصلاً اسمش هم بد در رفته چون پول ندارم بالاتر خونه بگیرم بیشتر از 10 ساله به صورت اجباری زندگی میکنم در مناطق جنوب تهران همسایه هات معتاد و مواد فروش هستن، قمه کش هستن، حتی همسایه هات تو محرم برای اینکه نشون بدن مثلاً امام حسینی هستن قمه میزنن عَلَم های 50 کیلویی بلند میکنن، از 1 نصف شب تا 4 صبح هم تو ایام خاص مداحی دارن نمیذارن بخوابیم و... باهاشونم محترمانه صحبت میکنی ناراحت میشن میگن برای من لفظ قلم صحبت نکن فلان شده.هیچ کس هم جرات نمیکنه بهشون بگه بالا چشمتون ابروئه وگرنه انقدر جرم و کثافت کاری دارن که بشه راحت دستگیرشون کرد حتی یه روز برای مداحی نصف شب به پلیس هم مخفیانه زنگ زدم اما پلیس هم آمد مداح محترم تو میکروفون گفتن بــَه مامورای انتظامی خسته نباشید قربان بعدش هیچ اتفاقی نیفتاد و دوباره تا 4 صبح خوندن ظاهراً پلیسم جرات نداره چیزی بگه.
خودم بالای شهر و خونه های آنچنانی و نوع صحبت خیلی محترمانه و... اونا رو از نزدیک دیدم و حتی به لطف کسی اونجا ها هم کلی گشتم ولی عمق حرفم اینه که همه نمی تونن بالا شهر و تو فرهنگ زندگی کنن بعضی ها مجبورن به دلیل نداری کنار بی شعور ها زندگی کنن اما این دلیل نمیشه که خودشون هم دوست داشته باشن بی شعور باشن و مثل اونا رفتار کنن برای همین اینکه به این دوستمون میگید حتماً شما بی شعورید که اطرافیان بی شعور زیادی دارید از نظر من اشتباهه و خوب نیست اینطور ندیده و نشناخته حرف بزنیم.

SaeedFazlollahzadeh
July 18th, 2017, 09:27
البته من حرف های شما رو تایید میکنم و می دونم آدم باشعور و با فرهنگ که به قول معروف سرش به تنش بیارزه کم نداریم اما یه مسئله ای رو خواستم بگم که شما لحاظ نکردی.
ببینید صرف اینکه سلیقه ما اینه که با آدمای بی شعور بگردیم یا با شعور همیشه ملاک نیست الان من در جنوب شهر تهران در یه منطقه ای که اصلاً اسمش هم بد در رفته چون پول ندارم بالاتر خونه بگیرم بیشتر از 10 ساله به صورت اجباری زندگی میکنم در مناطق جنوب تهران همسایه هات معتاد و مواد فروش هستن، قمه کش هستن، حتی همسایه هات تو محرم برای اینکه نشون بدن مثلاً امام حسینی هستن قمه میزنن عَلَم های 50 کیلویی بلند میکنن، از 1 نصف شب تا 4 صبح هم تو ایام خاص مداحی دارن نمیذارن بخوابیم و... باهاشونم محترمانه صحبت میکنی ناراحت میشن میگن برای من لفظ قلم صحبت نکن فلان شده.هیچ کس هم جرات نمیکنه بهشون بگه بالا چشمتون ابروئه وگرنه انقدر جرم و کثافت کاری دارن که بشه راحت دستگیرشون کرد حتی یه روز برای مداحی نصف شب به پلیس هم مخفیانه زنگ زدم اما پلیس هم آمد مداح محترم تو میکروفون گفتن بــَه مامورای انتظامی خسته نباشید قربان بعدش هیچ اتفاقی نیفتاد و دوباره تا 4 صبح خوندن ظاهراً پلیسم جرات نداره چیزی بگه.
خودم بالای شهر و خونه های آنچنانی و نوع صحبت خیلی محترمانه و... اونا رو از نزدیک دیدم و حتی به لطف کسی اونجا ها هم کلی گشتم ولی عمق حرفم اینه که همه نمی تونن بالا شهر و تو فرهنگ زندگی کنن بعضی ها مجبورن به دلیل نداری کنار بی شعور ها زندگی کنن اما این دلیل نمیشه که خودشون هم دوست داشته باشن بی شعور باشن و مثل اونا رفتار کنن برای همین اینکه به این دوستمون میگید حتماً شما بی شعورید که اطرافیان بی شعور زیادی دارید از نظر من اشتباهه و خوب نیست اینطور ندیده و نشناخته حرف بزنیم.
من منظورم به ایشون یا کسی خاص نبوده جناب
سه تا خط اول فقط تیکه بوده، نه این که به خود شخصش بخواد چیزی بگم

باشعور و بی شعور رو همه مون دور و اطراف مون داریم.
خود من از وقتی دانشگاه رفتم، یک دنیای جدیدتری رو تجربه کردم و کلی آدم بی شعور دیدم، اما دقیقا عین لقمان عمل کردم واقعیتش. هر کاری اونا کردن رو من انجامش ندادم.
قلیون مثلا تازه خوبش هست. چیزای دیگه که می دونید از چی میگم، بماند...

موید باشید

ColdWorld
July 18th, 2017, 09:35
کاربر gdfire اولاً از ادب و طرز صحبت شما کاملاً همه چی مشخصه...

با عرض معذرت شما بی فرهنگی خودتونه که اینطوری از برنامه های و شبکه های اجتماعی حهانی اینطور یاد میکنی.وقتی بلد نیستی و جنبه استفاده نداری نباید استفاده کنی
تمام شبکهای اجتماعی قوانینشون اجازه ***ی،تجاوز،مزاحمت،اسپم،موا مخدر رو نمیدن و به شدت جلوش وای میسن.مشکل از شماست که خودتون اینطور هستید و دنیارو اینطور میبینی
اونی که تو استفاده افراط میکنه قطعاً ادم عاقل و نرمالی نیست و به کمک اجتیاج داره.شما اب هم زیاد بخوری خواهی مرد.پس باید بییاییم اب رو هم قدقن کنیم؟
اینها تمام امکانات بسیار خوب و جامعی هستن که در اختیار مردم قرار گرفته و این نظر شما واقعاً پوچ و بی معنی و اشتباه بسیار بدیه...

سیدرضا بازیار
July 18th, 2017, 09:36
تلگرام واسه همه دنیا هست
اینستاگرام هم واسه همه دنیا هست
سایت هایی مثل دیوار هم معمولا توی همه کشور ها وجود داره

مشکل اصلی از فرهنگ مردم ایران هست. سالهاست که با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم و هر روز یه سایت باید ***** یا بسته بشه و مردم ما برن سمت یه سایت دیگه و این داستان تا ابد ادامه دارد...
راه حل این مشکلات فرهنگ سازی در ایران هست

- - - Updated - - -

تلگرام واسه همه دنیا هست
اینستاگرام هم واسه همه دنیا هست
سایت هایی مثل دیوار هم معمولا توی همه کشور ها وجود داره

مشکل اصلی از فرهنگ مردم ایران هست. سالهاست که با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم و هر روز یه سایت باید ***** یا بسته بشه و مردم ما برن سمت یه سایت دیگه و این داستان تا ابد ادامه دارد...
راه حل این مشکلات فرهنگ سازی در ایران هست

mha1368
July 18th, 2017, 11:35
خوب خدارو شکر این همه کارشناس داریم...
اگر فقط یک بار..فقط یک بار ازتون کلاهبردای میشد..اینجوری حرف نمیزدید...
یک از آشنا ها خرید کرده از دیوار..بعد کالا مشکل داشته..به طرف گفته کالا مشکل داره..طرف برگشته جواب داده تو خرید بعدیت دقت کن ! خط هم خاموش!