PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [نظرشما]: با 150 ملیون سرمایه اولیه چه فروشگاه یا کسب و کاری مناست است؟

khodeAmir
July 16th, 2017, 22:06
سلام.
ما 150 ملیون سرمایه داریم، میخواستیم یه فروشگاه اینترنتی بزنیم و حدود 20 ملیون برای طراحی فروشگاه، 60 ملیون برای سئو و 30 تا 50 ملیون برای اجناس فروشگاه کنار گذاشتیم.
موضوع اولیه فروشگاه وسایل جانبی موبایل و کامیوتر و کنسول بازی بود (مثل سایت جانبی دات آی آر) که دوستان گفتند این نوع فروش به جایی نمیرسه و سودش کمه!
به نظر شما بهترین محصولی که میتونیم با این سرمایه وارد فروشگاه کنیم چه محصولی هستش؟ چیزی که واقعا سود داشته باشه و بشه گسترشش داد (مثل دیجیکالا که از اول با لوازم دیجیتال و الان با همه چی داره کار میکنه)
+ اصلا به نظرتون این سرمایه و بودجه بندی برای شروع مناسبه؟
+ به نظرتون فروشگاه اینترنتی کار به صرفه ای هستش؟

saeid1346
July 16th, 2017, 22:29
تو این رکود هیچ کاری نکنی بهتره ، یا پولتو ملک کن یا سپرده بانکی !

این راهی که شما داری میری بنده دو سال پیش امتحان کردم فایده نداره.

AtrafNet
July 16th, 2017, 22:55
سلام
150 میلیون رو می خواین تو نت حیف و میل کنید؟
والا 150 میلیون رو برید تو کار املاک و بازار و... خیلی بیشتر سود میکنید تا اینکه بخواید تو نت بریزیدش دور.
یا اصلاً با این پول می تونید سفر خارجه برید اون ور تو بانک های معتبر سرمایه گذاری کنید سود دلاری یورویی چیزی بگیرید :d

نه جداً با 150 میلیون تومان خیلی کارا میشه کرد برای چی می خواین تو نت خصوصاً نت ایران که اصلاً ارزش نداره هدرش بدید؟
نت ایران یعنی 4 روز موفقیت 2 ماه فیـلتر شدن دوباره 4 روز موفقیت بعدش حذف 4 صفحه سایت و...
از درآمد هم که جدیداً با نماد اعتماد مالیات می بندن بهتون و شما هم که می خواین 150 میلیون بریزید تو نت حتماً فکر میکنن کلی درآمد دارید و میلیونی هم مالیات براتون می نویسن :)

mhiizadi
July 16th, 2017, 23:26
سلام.
ما 150 ملیون سرمایه داریم، میخواستیم یه فروشگاه اینترنتی بزنیم و حدود 20 ملیون برای طراحی فروشگاه، 60 ملیون برای سئو و 30 تا 50 ملیون برای اجناس فروشگاه کنار گذاشتیم.
موضوع اولیه فروشگاه وسایل جانبی موبایل و کامیوتر و کنسول بازی بود (مثل سایت جانبی دات آی آر) که دوستان گفتند این نوع فروش به جایی نمیرسه و سودش کمه!
به نظر شما بهترین محصولی که میتونیم با این سرمایه وارد فروشگاه کنیم چه محصولی هستش؟ چیزی که واقعا سود داشته باشه و بشه گسترشش داد (مثل دیجیکالا که از اول با لوازم دیجیتال و الان با همه چی داره کار میکنه)
شما تو چه کاری تخصص داری ؟

meysam021
July 16th, 2017, 23:30
کاری توی اینترنت = از دست دادن سرمایه ، اعصابم ، زندگی ، خواب ، خوراک ، زیبایی ، هیکل ، کلا همه چی رو از دست خواهید داد.
دس فروشی خیلی بهتره تا کاری توی اینترنت ، اونم ایران

miladtnt
July 16th, 2017, 23:33
2 تا کانال تلگرام بخر هرکودوم روزی حداقل 2 3 تومن درمیارن منتها باید وقت بزاری

و یا سه تا ربات در حد 10 میلیون بساز 40 میلیون برای هرکودوم سرمایهتبلیغ بزار ... راحت و بی دردسر روزی حداقل 1 2 تومن از هرکودوم دربیار

asrhosting
July 16th, 2017, 23:34
سلام.

به هیچ وجه تو فضای مجازی خرج نکنید حداقل تا وقتی این رکود شدید وجود دارده زمانی خواستید آتیش بزنید پولتونا حداقل یه ایده منحصر به فرد داشته باشین شاید ایده تون بگیره .

TZHOST
July 16th, 2017, 23:38
سلام.
میتونید برین توی کار واردات دستگاه بازی یا تلفن همراه و ... و مغازه بصورت فیزیکی راه بندازین و بعدش سایتی چیزی بالا بیارید چون توی ایران نت زیاد درامدی نداره .

- - - Updated - - -

و یا سه تا ربات در حد 10 میلیون بساز 40 میلیون برای هرکودوم سرمایهتبلیغ بزار ... راحت و بی دردسر روزی حداقل 1 2 تومن از هرکودوم دربیار
این دوستمونم راه حل خوبی گفتن . تو ایران خیلی این کار میگیره:113::))

live
July 16th, 2017, 23:45
اگه سرت درد میکنه بره پول دراوردن و از کارکردن خجالت نمیکشی بهتره فصلی کار کنی ینی تو هر فصل درامد از بعضی چیزا خیلی درامد داره ، مثلا دم عید لباس خوب میخرن ، تابستون آب میوه خوب فروش میره ، پاییز بزن تو کار آژانس ، زمستون وقتیه که میوه کمیابه ، اینا همش مثال بود وگرنه راه زیاده ، فقط پولتو نریز تو مجازی ، تو هر کاریم که میری قبلش با یه اونکاره رفیق شو از زیر زبونش بکش بیرون ببین وضعیت چطوره :-s نری مثل یه بنده خدا با جاهل مشورت کنی که رفته بوتیک زده سرمایش خوابیده

- - - Updated - - -

میتونید برین توی کار واردات دستگاه بازی یا تلفن همراه و ... و مغازه بصورت فیزیکی راه بندازین و بعدش سایتی چیزی بالا بیارید چون توی ایران نت زیاد درامدی نداره .

- - - Updated - - -

این دوستمونم راه حل خوبی گفتن . تو ایران خیلی این کار میگیره:113::))
کیسه ندوزن برات صلوات
گرگ زیاده

keyhan7
July 16th, 2017, 23:54
به نظر من سرمایه اولیه توی نتاهمیت پایینی داره همچنین با پول به راحتی نمیشه افراد متخصص رو استخدام کرد
کسب کار اینترنتی هوش تخصص و علاقه و ... میخاد هرکسی راحت میتونه به جای خوب برسه هرکسی هم میتونه نابود بشه ( این نشونه بزرگ بودنشه)
اینترنت جا برای پیشرفت داره خیلی هم زیاد

باید بیشتر بررسی کنید

almandata
July 16th, 2017, 23:55
توی اینترنت ایران سعی کن سرمایه گذاری نکنی

اکثر وب مسترها پشیمونن از سرمایه گذاری تو وب ایران

چون اصلا اینده ات مشخص نیست

الان ده میلیون درامد داشته باشی

درامد ماه بعدیت با خداس چون صد نفر از رو ایده ات کپی میکنن

خلاصه تو این وضعیت یه کم صبر کن و حداقل توی بازار واقعی سرمایه گذاری کن نه بازار مجازی

hmydcm
July 17th, 2017, 00:18
سلام.
دوستان به اندازه کافی راهنمایی کردند که در اینترنت ایران سرمایه گذاری نکنید.
هرچند واقعیت این هست که برای پیشرفت این صنعت هم باید دست به دست هم داد. کارآفرینان بسیاری از اینترنت ایران سربلند بیرون اومدند. و البته منکر این قضیه هم نیستم که شکست همه جا هست به خصوص در نت ایران. اما نباید این عرصه رو خالی کرد.
شما این حجم پول رو هیچوقت در کاری که در اون تخصص ندارید سرمایه گذاری نکنید. چه در اینترنت و چه در بازار یا .. . حتما با یک فرد دانا و این کاره مشورت کنید.
از طرفی برای راه اندازی یک فروشگاه یا هر سایت دیگه ای هم میشه از مبالغ پایین شروع کرد. نیازی نیست به یک باره تمام سرمایه رو بزارید وسط. مطمئن باشید اگر به این شکل پیش برید در هر زمینه ای که باشید مشکلاتی گریبان گیر شما خواهند شد. بلاخره هر کاری ریسک خودش رو داره.
امیدوارم موفق باشید.

amirreza0
July 17th, 2017, 00:34
به نظر من بزار تو بانک سودش رو بگیر , سودش رو بزار تو نت و یک کسب و کار رو راه بنداز اگر خوب ازش استفاده کنی ازش به میزان کافی درامد داری اگر هم درامد نداشتی حداقل اصل پولت سرجاشه
البته این نکته رو بگم ارزش 150 میلیونی که امسال داره سال بعد این ارزش رو نخواهد داشت و کمتر خواهد بود

ahmad4u
July 17th, 2017, 01:03
برو تو كار شكم
فست فود

mrhhamidi
July 17th, 2017, 01:17
توی هر کاری که علاقه ، مهارت ، ایده داشته باشید موفق هستید سطح وب هم همینطور
از نوع صحبتتون مطمئن هستم تخصص ندارید
قبل از شروع حتما کسب و کار ها را در نت دنبال کنید
ببینید چی درآمدزا هست که خیلی سخته چون ارتباط با مدیرای سایتای بزرگ سخته
ولی اینکه دوستان میگند درآ»د وجود نداره اینها هیچ کدوم صاحب کسب و کار های بزرگ نیستند
و شما باید با یک ایده جدید و با یک تفکر برای نیاز و رفع نیاز مادیتون گام بردارید
آخرین توصیه من شما در این حوزه سرمایه گذاری نکنید
سرتون کلاه میذارند

‌‌‌
July 17th, 2017, 02:54
20 ملیون برای طراحی فروشگاه، 60 ملیون برای سئو :-o

20 میلیون برای طراحی ؟؟؟ :-o

60 واسه سئو ؟؟ :-o

mibfa
July 17th, 2017, 09:14
فقط سرمایه داری ؟ ایا کاری هم بلدی که مابقی بلد نباشن و بتونی بدلیل بلد نبودن مابقی ( حداکثر ) بتوانی سرویس یا خدمات بدی

Net.Programm3r
July 17th, 2017, 09:26
باسلام
ببنید شما باید اول ببنید ایا اصلا در اینترنت تخصص دارید ؟ تا حدودی با برنامه نویسی اشنا هستید ؟
میدونید هاست چیه ، سرور چیه ، و...
من به شخصه اگر سرمایه مناسبی داشتم در نت سرمایه گذاری میکردم و به احتمال خیلی زیاد موافق میشدم چون هم تخصص دارم در این زمینه و هم ایده
ولی شما اگر تخصصی ندارید به هیچ وارد نشدید چون اخرش شکست میخورید !!!
از مبلغ گفتن شما کاملا مشخصه که تخصصی ندارید چون مبلغ 60 میلیون تومان برای سئو یک چیز باورنکردنی و فوق العاده زیاد هست
------------------------------------------
در اخر پیشنهاد من به شما اینه که با مبلغ 20 میلیون تومان در نت سرمایه گذاری کنید و بقیه پولتون رو در زمینه دیگه ای استفاده کنید ... (اصلا فکر فروشگاه اینترنتی رو از ذهنتون بیرون کنید چند سایت بزرگ در این زمینه هست ک اصلا نمیشه باهشون رقابت کرد پس اصلا فروشگاه نزنید)
دنبال یک ایده جدید باشید اگر ایده مناسبی پیدا کنید و با سرمایه ای که دارید برای اون تبلیغ کنید بی شک موفق خواهید شد همونطور که سایت هایی هماننده دیوار ، اپارات ، دیجی کالا ، کافه بازار و... موفق شدن

SamaN DL
July 17th, 2017, 10:31
بانک آینده روز شمار 22 درصد داره میده !

mha1368
July 17th, 2017, 10:41
بانک آینده روز شمار 22 درصد داره میده !

بانکِ آینده ، آینده ای نداره ...
چندین بار این 22% رو تمدید کردند که بتونن پول ملت رو جذب کنند ...

پ.ن : اگر ایده جدید داری ..پولت رو وارد نت کن...
اگر نداری ، 20% رو وارد کن ...

سیدرضا بازیار
July 17th, 2017, 11:15
سلام.
شما اگه بخواید ۱۵۰ میلیون هزینه کنید فقط باید ۱۴۰ میلیونش رو واسه تبلیغات کنار بزارید
به نظر من این کار رو نکنید. ضرر میکنید
با این پول روی یه ایده جدید سرمایه گذاری کنید

اگه هم ایده دارید حاضرم منم ۱۵۰ میلیون بزارم و شریک بشم

khodeAmir
July 17th, 2017, 13:47
چند مورد جا افتاد در اینجا من عرض کنم پیش از پاسخ.
اول که متشکرم از همه دوستانی که در تاپیک شرکت دارند و نظر خودشون رو به اشتراک میذارند؛ و بابت این که نشد به همه دوستان پاسخ بدم عذر میخوام. اونایی که محتوای پاسخ یکسانی داشتند رو لحاظ نکردم
و دوم، ببینید دوستانی که فرمودین با نحوه صحبت بنده، متوجه شدن تخصصی ندارند، شاید بتونم بگم بله درست میفرمایید. اما نه به صورت کامل!
بنده با موبایل استارت این تاپیک رو زدم و نوشتن توضیحات کامل واقعا میسر نبود.
دوم این که بنده طراح ربات تلگرام هستم (به صورت فریلسنر یا استخدامی نیست، ایده خودم رو پیاده میکنم) و الان ربات تقریبا موفقی دارم که روزانه 100 تا 200 برام میفروشه بدون دردسر وقت گذاری یا حروم بودن پول.
اما این درآمد برای من کافی نیست! به همین علت یه مقدار بررسی کردم دیدم فروشگاه اگه بتونه خوب بگیره درآمد خوبی میتونه داشته باشه.
و این که بانک رو کلا مخالفم چون علاوه بر نزول بودن پول، اصل سرمایه در خطر هستش و سود محدودی داره.

سلام.
دوستان به اندازه کافی راهنمایی کردند که در اینترنت ایران سرمایه گذاری نکنید.
هرچند واقعیت این هست که برای پیشرفت این صنعت هم باید دست به دست هم داد. کارآفرینان بسیاری از اینترنت ایران سربلند بیرون اومدند. و البته منکر این قضیه هم نیستم که شکست همه جا هست به خصوص در نت ایران. اما نباید این عرصه رو خالی کرد.
شما این حجم پول رو هیچوقت در کاری که در اون تخصص ندارید سرمایه گذاری نکنید. چه در اینترنت و چه در بازار یا .. . حتما با یک فرد دانا و این کاره مشورت کنید.
از طرفی برای راه اندازی یک فروشگاه یا هر سایت دیگه ای هم میشه از مبالغ پایین شروع کرد. نیازی نیست به یک باره تمام سرمایه رو بزارید وسط. مطمئن باشید اگر به این شکل پیش برید در هر زمینه ای که باشید مشکلاتی گریبان گیر شما خواهند شد. بلاخره هر کاری ریسک خودش رو داره.
امیدوارم موفق باشید.

توی هر کاری که علاقه ، مهارت ، ایده داشته باشید موفق هستید سطح وب هم همینطور
از نوع صحبتتون مطمئن هستم تخصص ندارید
قبل از شروع حتما کسب و کار ها را در نت دنبال کنید
ببینید چی درآمدزا هست که خیلی سخته چون ارتباط با مدیرای سایتای بزرگ سخته
ولی اینکه دوستان میگند درآ»د وجود نداره اینها هیچ کدوم صاحب کسب و کار های بزرگ نیستند
و شما باید با یک ایده جدید و با یک تفکر برای نیاز و رفع نیاز مادیتون گام بردارید
آخرین توصیه من شما در این حوزه سرمایه گذاری نکنید
سرتون کلاه میذارند
بنده بیشتر برنامه نویسی php و ربات تلگرام انجام میدم اما قصد دارم فروشگاه بزنم و ربطی به تخصص بنده نداره.
اون طوری هم نیستم که اولین سایتم باشه و چیزی از نت ندونم و شروع کنم به فروش؛ چند سالی هستش که تو نت هستم و انواع کار ها رو یاد و انجام دادم.
من به کسب و کار اینترنتی اعتقاد دارم و میدونم میشه درآمد ازش به دست آورد!
اما نیاز به مشاور خبره دارم که راهنماییم کنه ولی پیدا نمیکنم متاسفانه.

در اخر پیشنهاد من به شما اینه که با مبلغ 20 میلیون تومان در نت سرمایه گذاری کنید و بقیه پولتون رو در زمینه دیگه ای استفاده کنید ... (اصلا فکر فروشگاه اینترنتی رو از ذهنتون بیرون کنید چند سایت بزرگ در این زمینه هست ک اصلا نمیشه باهشون رقابت کرد پس اصلا فروشگاه نزنید)
دنبال یک ایده جدید باشید اگر ایده مناسبی پیدا کنید و با سرمایه ای که دارید برای اون تبلیغ کنید بی شک موفق خواهید شد همونطور که سایت هایی هماننده دیوار ، اپارات ، دیجی کالا ، کافه بازار و... موفق شدن
مطمئنا میشه رقابت کرد اگه درست وارد کار شد. در همین جهت نیاز به مشاور دارم که در پاسخ بالا عرض کردم پیدا نمیکنم!

parsnia co
July 17th, 2017, 14:00
سلام.

پیشنهاد میکنیم فروشگاه قطعات تعمیر کامپیوتری راه اندازی کنید.
در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

AtrafNet
July 17th, 2017, 14:38
چند مورد جا افتاد در اینجا من عرض کنم پیش از پاسخ.
اول که متشکرم از همه دوستانی که در تاپیک شرکت دارند و نظر خودشون رو به اشتراک میذارند؛ و بابت این که نشد به همه دوستان پاسخ بدم عذر میخوام. اونایی که محتوای پاسخ یکسانی داشتند رو لحاظ نکردم
و دوم، ببینید دوستانی که فرمودین با نحوه صحبت بنده، متوجه شدن تخصصی ندارند، شاید بتونم بگم بله درست میفرمایید. اما نه به صورت کامل!
بنده با موبایل استارت این تاپیک رو زدم و نوشتن توضیحات کامل واقعا میسر نبود.
دوم این که بنده طراح ربات تلگرام هستم (به صورت فریلسنر یا استخدامی نیست، ایده خودم رو پیاده میکنم) و الان ربات تقریبا موفقی دارم که روزانه 100 تا 200 برام میفروشه بدون دردسر وقت گذاری یا حروم بودن پول.
اما این درآمد برای من کافی نیست! به همین علت یه مقدار بررسی کردم دیدم فروشگاه اگه بتونه خوب بگیره درآمد خوبی میتونه داشته باشه.
و این که بانک رو کلا مخالفم چون علاوه بر نزول بودن پول، اصل سرمایه در خطر هستش و سود محدودی داره.

خب اگه چیزی که همین الان روزانه 200 تومن براتون تو تلگرام فروش داره رو می تونید بیارید توی یه سایت فروشگاهی همین کار رو کنید احتمالاً با سایت باید فروش بیشتری هم داشته باشید.
اما اگر قصد دارید سایت فروشگاهی شما چیز دیگه ای بفروشه که تجربه اش رو تا الان نداشتید بهتره خیلی دربارش تحقیق و فکر کنید.

ببینید هرگز نمیشه یه شبه مثل دیجی کالا شد که مثال زدید و مثلاً بشه از هر کالایی فروخت به نظرم مثل همون تو تلگرام شما تو سایت هم باید تخصصی روی یه دسته کار کنید بعداً که کارتون گرفت و اسم در کردید اقدام به گسترش فروشگاه کنید.
برند و اسم فروشگاه هم خیلی خیلی تاثیر داره دیجی کالا شاید بیشترین عامل محبوبیت بین مردم رو به خاطر همین اسم "دیجی کالا" به دست آورد باور کنید اگه دیجی کالا مثلاً اسمش ایران استور 24 دات کام بود هرگز چنین محبوبیتی نمی تونست پیدا کنه.
پس به نظر من بیشتر از اینکه بخواید به یه عده سودجو 60 میلیون پول سئو بدید بهتره که روی برندینگ و نفوذ تو عامه مردم سرمایه گذاری کنید نه اینکه گوگل رو هدف قرار بدید.

مثلاً دیجی کالا با تبلیغات تلویزیونی تونست اعتماد خیلی از کاربر هایی که حتی سواد کامپیوتری هم ندارن جلب کنه اما اگه فقط به سئو و تبلیغات گوگلی و... بسنده میکرد فقط قشر وب مستر و اینترنت باز ها رو میشد جذب کنه اما الان پیرمرد پیرزن هایی که اینترنت هم نمیرن اسم دیجی کالا رو بلدن :d
تبلیغات تلویزیونی هم خوبه اما تا وقتی که مردم حس کنن آسایش اونا براتون مهمه نه مثل تبلیغاتی که مردم حس میکنن که فقط جیب اونا براتون مهمه مثال میزنم الان تبلیغات قابلمه های طرح گرانیتی که انقدر تلویزیون پخش میکنه قشنگ نمونه کاملی از یه تبلیغ مضر حساب میشه چون نه تنها اعتماد مردم جلب نمیشه بلکه مردم از اون اسم و برند و... یه تنفر ناخودآگاه هم پیدا میکنن.

بعد از برندینگ یه طراحی زیبا و با وقار در سایت که خود طراحی اعتبار و بزرگ بودن شرکت رو برسونه خیلی کمک به اعتماد مردم میکنه.

بعدش هم پشتیبانی خوش برخورد و پاسخگویی سریعه که مشتری حتی اگه قصد خرید هم نداشته باشه و فقط بخواد یه سوال کنه احساس رضایت میکنه و مطمئن باشید دفعه بعد که بخواد چیزی رو بخره که شما در فروشگاه دارید به خاطر اون خوش برخوردی و احساس رضایت قبلی که تو ذهنش مونده سراغ فروشگاه شما هم میاد.

اصول مشتری مداری خیلی ساده است اما متاسفانه تو مملکت ما انگار افت داره که مشتری راضی باشه بیشتر افتخار تو اینه که جیب مدیرعامل پر باشه ظاهراً :39:

GoldinHost.IR
July 18th, 2017, 01:32
سلام.

با سلام و خسته نباشید.

در صورت تمایل بنده توانایی مشاوره به شما رو دارم و همچنین برپایی کسب و کار مورد نظر شما به صورت کاملا حرفه ای شما را در جریال جزئیات خواهم گزاشت .

فقط اشتباه نکنید و این مقدار پول رو اشتباه هزینه نکنید . چون در این بازار روز بسیار با ارزش هست

خواستید در خدمت شما هستم

موفق و پیروز باشید

gdfire
July 18th, 2017, 02:37
قیمتا چه فضایین!!!!!!!!!
20میلیون طراحی!
60میلیون سعو!
بیه من رفیق دارم بیست میلیون بده سایت با سی ام اس و قالب اختصاصی و اپلیکیشن اندروید و ای او اس با سعو عالی و بک لینک عالی بت بده بقیشم بزار واسه سرمایه یه سرور اختصاصی ایرانی بقیه ته مونده هم بزار بانک سود بگیر:104:

Farid Saadat
July 18th, 2017, 12:00
سلام، پیشنهادات من بهتون :
1- سرمایه رو بذارید تو بانک چون در این رکود موجود بهترین بازدهی رو داره ( من از دسته افرادیم که میگم با پول باید کار کرد ولی در وضعیت موجود، احتمال ضرر بسیار بیشتره )
2- فست فود.
3- کولوکیشن. اگر در حوزه هاستینگ اعتبار دارید، سرور کلو کنید و اجاره بدید.
4- فکر به ایده های جدید و پیاده سازی اونا، چون برنامه نویس هستین میشه ایده هاتونو راحت پیاده کنید.

واسه فروشگاه به نظر من سرمایه آن چنانی نذارید! در حد 10-15 میلیون نهایتا!!
یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید، محصولاتتون رو از سایر سایت ها تامین کنین ( واسه این کار ایده خوب هم دارم چون سرمایه دارید ). بعد از یک مدت بازدهی و دخل سایتتون رو بررسی کنین ببینین صرف می کنه گسترش بدین یا نه. اگر صرف نمی کرد، تا همون 15 میلیون تومان سود کردید سایت رو جمع کنید. اگر بازدهی خوبی هم داشت، به مرور زمان از سود خود فروشگاهتون سایت رو گسترش بدین. اینجوری ضرر نمی کنین، فروشگاه هم دارید، سرمایه زیادی هم صرف نکردین. نگران ضرر و زیان هم نخواهید بود.

با احترام.

fireserver
July 18th, 2017, 14:10
سلام.

برای از صفر شروع کردن سرمایه خوبی هست

سعی کنید ایده بکار بگیرید و در استارتاپ ها شرکت کنید.

خواستن توانستن است اصلاً نا امید نباشید و به نظر من این انجمن مناسب برای این سوال شما نبوده و بهتر است جامع تر در این باره فکر کنید.

هنور ما بین سایت های ایرانی خیلی ایده ها هستن که جاشون واقعاً خالی هست.

game_live25
July 18th, 2017, 16:05
سلام.
پیشنهاد من بشما اینکه اگر میخواید از سرمایه تون استفاده درست توی فضای مجازی بکنید یه سر به شتابدهنده آواتک تک برنید به عنوان حامی مالی ، استارتاپ های در حال شتابدهی رو بررسی بکنید و ببینید کدومشون آینده ای خواهد داشت و با تامین بودجه اون استارتاپ شریک تجاری خواهید شد.
البته این در صورتی هست که استارتاپ موفقی در حال شتابدهی باشه و بستگی به بینش خودتون داره
غیر از استارتاپ ها در اینترنت ایران برای فروشگاه و... خرج کنید همش ضرر میشه...

hoka
July 18th, 2017, 16:07

و تلگرام که ***** شد که امکانش زیاده دیگه همه ی پولتون به باد رفته

live
July 18th, 2017, 19:00
و تلگرام که ***** شد که امکانش زیاده دیگه همه ی پولتون به باد رفته
امکان نداره ، اگر ***** بشه دوران شکوه تا مدتی به وبهاستینگ بر میگرده ولی دلخوش نباشید که زمونه عوض شده

pouryamb
July 19th, 2017, 09:40
والا من اگه جای شما بودم بیشتر به اپ و بازی موبایل فکر میکردم تا سایت و باز هم اگه جای شما بودم تمام این پول رو صرف سرمایه گذاری توی مجازی نمیکردم و نهایتا ۵۰ میلیون رو برای این کار در نظر میگرفتم. از نظر من در حال حاضر موبایل بسیار پیشرفت بهتری داره تا سایت.

w.h.t
July 19th, 2017, 10:28
سلام دوست عزیز

به عنوان یه کوچیکتر میخوام یکم راهنماییتون کنم اگر قابل بدونید!
الان دوره دوره موبایل هست ، و چه بخوایم چه نخوایم پی سی و لپ تاپ و... داره از رده خارج میشه به جز موارد اندک که نمیشه از موبایل استفاده کرد

اگه یه سر به کافه بازار بزنید میبینید که بازی های موبایلی فروش فوق العاده از دارن . جدا از هزینه های سنگین طراحی بازی - کانفیگ سرور - خرید سرور و... در آمد فوق العاده ای داره
به دنبال یه بازی اندرویدی استارتاپی باشید که مطمئن باشید حد اقل 1000 نفر بازی میکنن . تحقیق کامل بکنید اما خب در نتیجه یه ریسک کامل باید بکنید
چون خرج کردن 150 ملیون پول توی ایران واقعا بدترین کاره . یعنی من حاضرم پولم توی بانک خوابیده باشه ولی توی بازار ایران خرج نکنم

اما خب به دلیل خرج بالای زندگی و... باید به دنبال راه برای افزازش سرمایتون باشید که من نظر روی بازی موبایلی هست

+ ربات های تلگرامی هم واقعا بازار خوبی دارن بتونید نیاز کاربرا رو رفع کنید درآمدتون عالی خواهد بود

امیدوارم به بالاترین درجات برسید

موفق باشید

ParsWebIT
July 19th, 2017, 17:38
دوست عزیز،
یادتون باشه بعضی وقتا میشه با 1 مگ فایل 200 میلیون کاسبی کرد ( مثل برنامه های فالور بگیر که شده روزی 5 -10 میلیون درامد دارن، من میشناسم)
این به شما بستگی داره که کجای کارید و عمق دیدتون به بازار چی هست
وگرنه بعد از حیف و میل شدن 150 تومن پولتون باید برید در مغازه یکی شاگردی کنید واسه مابقی عمر
این تاوان سرمایه گزاری در بازار اینترنت ایران هست اگر پخته نباشید

live
July 19th, 2017, 23:41
سلام دوست عزیز

به عنوان یه کوچیکتر میخوام یکم راهنماییتون کنم اگر قابل بدونید!
الان دوره دوره موبایل هست ، و چه بخوایم چه نخوایم پی سی و لپ تاپ و... داره از رده خارج میشه به جز موارد اندک که نمیشه از موبایل استفاده کرد

اگه یه سر به کافه بازار بزنید میبینید که بازی های موبایلی فروش فوق العاده از دارن . جدا از هزینه های سنگین طراحی بازی - کانفیگ سرور - خرید سرور و... در آمد فوق العاده ای داره
به دنبال یه بازی اندرویدی استارتاپی باشید که مطمئن باشید حد اقل 1000 نفر بازی میکنن . تحقیق کامل بکنید اما خب در نتیجه یه ریسک کامل باید بکنید
چون خرج کردن 150 ملیون پول توی ایران واقعا بدترین کاره . یعنی من حاضرم پولم توی بانک خوابیده باشه ولی توی بازار ایران خرج نکنم

اما خب به دلیل خرج بالای زندگی و... باید به دنبال راه برای افزازش سرمایتون باشید که من نظر روی بازی موبایلی هست

+ ربات های تلگرامی هم واقعا بازار خوبی دارن بتونید نیاز کاربرا رو رفع کنید درآمدتون عالی خواهد بود

امیدوارم به بالاترین درجات برسید

موفق باشید
این دوستمون باید بره سمت کاری که دست توش زیاد نیست ، اینایی که دارید میگید عملی نیست

و اما بعد ...

چطور میگید که pc و لپتاپ از رده خارج میشه در حالی که بیشترین درامد فروش در رده کلاینت فقط مختص به pc gaming و laptop gaming هست ؟ اینطوری باشه اون همه کلاینت تو آمریکا ، اروپا و سرتاسر جهان که رو سیستماشون از لینوکس استفاده میکنن و بهترین برنامه نویسای جهان مخصوصا پایتون که در دوران اوج خودش هست ، آیا نظرتون اینه که در دوران افوله ؟ اما برعکس نظر شما در دوران اوج خودشه ، مخصوصا در زمینه گیمینگ میدونید چرا ؟ چون بازیای کنسول گرونه و تو موبایل و تبلت نمیشه احساسی از واقعی بودن بازی متصور شد ، زمانی به این قضیه پی میبرید که COD رو یکبار در pc بازی کنید و همون بازی رو در موبایل تجربه کنید ، اونوقت از حرفتون بر میگردید.

w.h.t
July 20th, 2017, 09:35
این دوستمون باید بره سمت کاری که دست توش زیاد نیست ، اینایی که دارید میگید عملی نیست

و اما بعد ...

چطور میگید که pc و لپتاپ از رده خارج میشه در حالی که بیشترین درامد فروش در رده کلاینت فقط مختص به pc gaming و laptop gaming هست ؟ اینطوری باشه اون همه کلاینت تو آمریکا ، اروپا و سرتاسر جهان که رو سیستماشون از لینوکس استفاده میکنن و بهترین برنامه نویسای جهان مخصوصا پایتون که در دوران اوج خودش هست ، آیا نظرتون اینه که در دوران افوله ؟ اما برعکس نظر شما در دوران اوج خودشه ، مخصوصا در زمینه گیمینگ میدونید چرا ؟ چون بازیای کنسول گرونه و تو موبایل و تبلت نمیشه احساسی از واقعی بودن بازی متصور شد ، زمانی به این قضیه پی میبرید که COD رو یکبار در pc بازی کنید و همون بازی رو در موبایل تجربه کنید ، اونوقت از حرفتون بر میگردید.
سلام دوست من

ربات های تلگرامی دست توش زیاده ولی خب باید با فکر جلو رفت
مثلا ربات واترمارک زدن روی عکس ماهانه 5000 تومان میگره
خب وقتی ما بتونیم یه رباتی طرح بزنیم که هم روی فیلم واترمارک بزنه و هم روی عکس ماهانه 3500 تومان هم بیشتر نباشه خب معلومه میان سمت ما! (فقط جهت مثال گفتم)

در رابطه با pc gaming حق با شماست اما من منظورم چیز دیگه ای بود . از رده خارج شدن منظورم این نیست که کلا داره بازارش تعطیل میشه ، اما خب مسلما من که اکثرا پشت ماشین هستم یا توی ادارات مختلف هستم نمیتونم لپ تاپمو در حین راه رفتن یا پشت ماشین استفاده کنم پس جایگزینش موبایلم هست . روزانه ملیون ها نفر شبیه به من وجود دارن که از موبایل استفاده میکنن . بازی های مختلف رو کردم . حسی که کنسول ها و پی سی ها میدن هزار برابر موبایل هست ولی خب من اصلا منظورم بازی کردن نبود و اشارم بیشتر به استفاده های دیگه بود

عذر مخیوام که منظورم رو اشتباه رسوندم

موفق باشید

persiancity
July 20th, 2017, 10:32
درصورتی که به نتیجه رسیدید در مورد طراحی فروشگاه میتونیم کمکتون کنیم

hostorder
July 20th, 2017, 10:37
با مشکل مالیات ها که به وجود اومده این سرمایه گذاری جنایت محض است
اون 150 میلیون رو بانک بزارید از این اینترنت کوفتی بهتره

armin.rf
July 20th, 2017, 11:10
یه راه حل فوق العاده و کم هزینه

5 تومن بدید یه برنامه مثل فالوئر بگیر و ممبر بگیر و ..... بسازید
3 تومن بدید دو تا گسترده اندروید برای تا 5 میلیون ویو بزنن و نصب بگیرید
با خیال راحت پول در بیارید
فروشگاه اینترنتی و ..... تا زمانی که رقبا قدری هستند خیلی سخت جواب میده {نمونه شکست واضح: 5040 }

Bozurg
July 20th, 2017, 11:59
سلام.

به نظر من شما اول از هر چیزی نوع تقسیم بندی سرمایه رو عوض کنین، ببنید بعضی هزینه ها در اینترنت بی بازگشت هستن، مثل هزینه سئو، هزینه طراحی سایت و ... که اگر به هر دلیل شما به نتیجه نرسید این هزینه ها دیگه براتون قابل نقدر کردن نیست.
پس اول مارکت استادی کنین وقتی مطمئن شدین بعد این هزینه ها رو بکین، طبیعتا من و امثال من از این هزینه های شما درآمد داریم، اما واقعیت این هست ترجیه میدیم شما کسبتون رونق بگیره و هر سال از شما هزینه به روز رسانی سایتتون رو بگیریم و تا اینکه فقط یه بار برای طرح اولیه.

پس حساب شده و قدم به قدم برید جلو، اول کوچک هزینه کنید بعد به مرور با رشد کار بزرگش کنید.

- - - Updated - - -

اما راجع به مارکت استادی،

شما توی هر بازاری هر چقدر هم رکود باشه میتونی کار کنی به شرط اینکه قیمت درست، محصول مناسب و سود مناسب داشته باشی!
همون لوازم جانبی مبایل ، بله اگر روزی ده تا بفروشی با سود کمش پاسخگو نیست، اما اگر روزی صد تا بفروشی سودش هم کم باشه مهم نیست، پس انتخاب محصولت مهمه که چی باشه و چقدر کشش بازار باشه.

برای همین اگر یک محصول خوب داشته باشی با حداقل هزینه سایت میتونی شروع خوبی داشته باشی و به مرور با اطمینان از کارت بری جلو و گسترشش بدی.

راستش من خودم اگر بخوام الان شروع کنم، میرم ده تا سایت برای ده تا محصول توی زمینه های مختلف میزنم بعد به مرور مبینم کدوم جواب میده بزرگش میکنم

1eng.ir
July 20th, 2017, 13:20
فروشگاه اینترنتی و ..... تا زمانی که رقبا قدری هستند خیلی سخت جواب میده {نمونه شکست واضح: 5040 }

۵۰۴۰ و شکست؟
از دید شما که متخصص وب هستید، شکست محسوب میشه. چون تبلیغاتش چیپ هست و سایت درست حسابی نداره و و و ...
ولی از دید کسی که سرمایه گذاشته و داره پول پارو میکنه یه شکست محسوب نمیشه که هیچ، حتی با تغییر رویه فروشگاهش به درآمد چند برابری و موفقیت میرسه :)

هر چقدر هم کارشناس خوب و خبره‌ای باشیم، بازم نمیتونیم درآمد و شکست و موفقیت یه کسب و کار رو بسنجیم ...
نهایتش میتونیم از لحاظ برندینگ و مشتری مداری و ... (جنبه‌های عمومی) اطلاعات کسب کنیم.