PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت نقدی در whmcs

saeed25
December 29th, 2010, 19:07
با دروود
چگونه می توان پرداخت نقدی را در این سمانه به کار برد؟
با سپاس

IranianServer
December 29th, 2010, 19:29
از بخش gateways گزینه ی Bank transfer را انتخاب کنید ، ماژول ثبت فیش را تهیه کنید (اختیاری).

omidyass
September 1st, 2012, 21:18
از بخش gateways گزینه ی Bank transfer را انتخاب کنید ، ماژول ثبت فیش را تهیه کنید (اختیاری).
سلام
نمیشه پس از زدن دکمه پرداخت بصورت نقدی فرمی باشه که اطلاعات فیش پرداختی را دریافت کنه؟
ممنون

arkahost
September 2nd, 2012, 17:56
اون دیگه دست خود شماست که این قابلیت رو تو قالبتون اعمال کنید .

omidyass
September 2nd, 2012, 20:36
اون دیگه دست خود شماست که این قابلیت رو تو قالبتون اعمال کنید .
ممنون
میشه راهنمایی بیشتر کنید
چیجوری؟؟

taghi.karimi
September 2nd, 2012, 20:44
سلام
نمیشه پس از زدن دکمه پرداخت بصورت نقدی فرمی باشه که اطلاعات فیش پرداختی را دریافت کنه؟
ممنون

این امکان در ماژول ثبت فیش وجود دارد!

omidyass
September 2nd, 2012, 21:05
این امکان در ماژول ثبت فیش وجود دارد!
باز ممنون
ببخشید بی ادبیه ها ولی چرا نسیه جواب می دید
خب ماژول کجاست باید از سایتی دانلود کنم بخرم ؟؟؟؟

هاست 97
September 2nd, 2012, 21:32
کمی جستجو کنید
دانلود ماژول ثبت فیش بانکی WHMCS (http://www.nuller.ir/487-sabte-fishe-bank-for-whmcs.html)

H.G.N
September 2nd, 2012, 23:41
دوست عزیز

میتونید با هزینه 80 هزار تومان از شرکت فراسو سامانه بخرید .

با تشکر

mohamad-h
September 3rd, 2012, 03:49
کمی جستجو کنید
دانلود ماژول ثبت فیش بانکی WHMCS (http://www.nuller.ir/487-sabte-fishe-bank-for-whmcs.html)

سایت nuller همونطور که این دوستمون براتون لینکشو قرار داد این امکان رو فراهم کرده
بعد از انتقال فایل به هاستتون آدرس فرم شما به صورت "www.yourdomin.com/bank.php میشه که میتونید با تغییر تو قالب اینو به منو اضافه کنید

aligoli
September 3rd, 2012, 06:46
من میتونم از فراسو براتون با قیمت 70 هزار تومان تهیه کنم. موفق باشید

mohamad-h
September 3rd, 2012, 15:56
سلام
ممنون

اینکار هم میشه انجام داد
شما گزینه bank transfer رو انتخاب کنید

سید محمد حسینی
September 3rd, 2012, 16:07
bank transfer رو هم وقتی انتخاب می کنی انگار میخواد وصل بشه به بانک
میشه همین bank transfer رو کامل توضیح بدید ببینیم چیکار می تونیم بکنیم؟
یا در قسمت آخر تائید سفارش گزینه ای باشه که مثلا انتخاب کنیم پرداخت از طریق کارت به کارت و طرف بعد از سفارش بره پول رو واریز کنه
و بعد اطلاع بده
خواهشا یکی اطلاعات کامل بده

m-mehdipoor
September 4th, 2012, 01:15
bank transfer رو هم وقتی انتخاب می کنی انگار میخواد وصل بشه به بانک
میشه همین bank transfer رو کامل توضیح بدید ببینیم چیکار می تونیم بکنیم؟
یا در قسمت آخر تائید سفارش گزینه ای باشه که مثلا انتخاب کنیم پرداخت از طریق کارت به کارت و طرف بعد از سفارش بره پول رو واریز کنه
و بعد اطلاع بده
خواهشا یکی اطلاعات کامل بده
عزیز من ظاهرا شما پرداخت نقدی نمی خواید و دوستان منظور شما رو بد متوجه شدن
شما ظاهرا می خواید سایتتون رو به درگاه های پرداخت بانکی متصل کنید تا مشتری بعد از سفارش به سایت بانک وصل بشه و هزینه رو واریز و سفارش رو تحویل بگیره
اگه منظورتون این هست اول باید با یکی از بانک ها قرار داد ببندید و بعد متناسب با همون بانک هم ماژول تهیه کنید
شما همینطور میتونید از سایت های واسطه مثل زرین پال با آدرس زیر برای این کار اقدام کنید
zarinpal.com
این سایت ماژول برای سیستم شما داره و شما می تونید بدون هزینه سیستمون رو به صورتی معتبر به درگاه این سایت وصل کنید.
سایت های مشابه زیاد هستن، اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم فکر می کنم با توضیحاتی که عرض شد مشکلتون رفع بشه انشاالله.

سید محمد حسینی
September 4th, 2012, 08:48
عزیز من ظاهرا شما پرداخت نقدی نمی خواید و دوستان منظور شما رو بد متوجه شدن
شما ظاهرا می خواید سایتتون رو به درگاه های پرداخت بانکی متصل کنید تا مشتری بعد از سفارش به سایت بانک وصل بشه و هزینه رو واریز و سفارش رو تحویل بگیره
اگه منظورتون این هست اول باید با یکی از بانک ها قرار داد ببندید و بعد متناسب با همون بانک هم ماژول تهیه کنید
شما همینطور میتونید از سایت های واسطه مثل زرین پال با آدرس زیر برای این کار اقدام کنید
zarinpal.com
این سایت ماژول برای سیستم شما داره و شما می تونید بدون هزینه سیستمون رو به صورتی معتبر به درگاه این سایت وصل کنید.
سایت های مشابه زیاد هستن، اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم فکر می کنم با توضیحاتی که عرض شد مشکلتون رفع بشه انشاالله.

متشکرم از جوابتون
نه منظورم اتصال نبود
منظورم اینه که در انتهای فاکتور یا سفارش در کنار دکمه پرداخت بانک ها دکمه دیگری هم برای انتخاب باشد که مثلا باشه : پرداخت از طریق کارت یا ....
یعنی جوری باشه که به هیچ ماژول بانکی متصال نشه.

taghi.karimi
September 4th, 2012, 10:01
متشکرم از جوابتون
نه منظورم اتصال نبود
منظورم اینه که در انتهای فاکتور یا سفارش در کنار دکمه پرداخت بانک ها دکمه دیگری هم برای انتخاب باشد که مثلا باشه : پرداخت از طریق کارت یا ....
یعنی جوری باشه که به هیچ ماژول بانکی متصال نشه.

خوب دوست عزیز ماژول ثبت فیش بانکی اینکار را انجام میدهد!
من نمیدونم شما اصلا تست کردین که جواب کارتون را میدهد یا خیر لینک دانلود را هم جناب هوشیار رایگان قرار دادند !
یک نصب و تست ضرری نخواهد داشت!

سید محمد حسینی
September 4th, 2012, 11:20
خوب دوست عزیز ماژول ثبت فیش بانکی اینکار را انجام میدهد!
من نمیدونم شما اصلا تست کردین که جواب کارتون را میدهد یا خیر لینک دانلود را هم جناب هوشیار رایگان قرار دادند !
یک نصب و تست ضرری نخواهد داشت!
مرسی دوست خوب من
لطف می کنی لینک دانلود ماژول جناب آقای هوشیار رو بزارید
هر چی گشتم پیدا نکردم