PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد سامانه های هواداری

nima73
July 15th, 2017, 19:27
درود
دوستان مطمئنا شما هم سامانه های هواداری جدیدی که بیشتر ورزشی هستند را دیدید و با اونها تا حدودی آشنا هستید ، سامانه هایی مانند 3090 ، 3060 ، 9090 و ... که در اون کاربر با ارسال یک عدد در سامانه عضو میشه و میتونه تا مبالغی را به دلخواه در مینیمم و ماکزیمم به اون سازمان که دلخواهش هست کمک کنه و این مبلغ روزانه مثلا 500 تومان تا 5000 تومان به دلخواه فرد هست و هر زمان هم خواست اون را کنسل کنه عددی را ارسال و با تایید میتونه لغو کنه
این سامانه و نحوه کار اون برای بنده جالب هست و امیدوارم دوستان عزیز تو انجمن کمک کنند تا دقیقا نحواه کار اونها را متوجه بشم
طبق تحقیقاتی که کردم باشگاهها و یا سازمان های همکار در این سامانه ها با اپراتور همراه اول همکاری میکنند و هر زمان دلخواه اونها باشه میتونند شرکت واسط را تغییر بدن که تا جایی که متوجه شدم شرکت واسط اونها فناپ وابسته به بانک و گروه مالی پاسارگاد هست و از طرفی اپراتور همراه اول فقط هزینه پیامک را کسر میکنه و تمامی پول به شرکت فنی و اون سازمان که هوادار داره ارسال میشه و اگر اینطور هست یک سازمان چطور میتونه هوادارانش را به سیستم دیگه ای انتقال بده ؟ اگر همراه اول خودش این امکان را فراهم کرده اصلا چه نیازی به شرکت واسط بوده و کلا این شرکت واسط چه امکان فنی را فراهم میکنه و آیا کسی میتونه خودش این اتوماسیون را طراحی کنه و با یکی از اپراتورهای تلفن همراه همکاری کنه ؟ اصلا سایر اپراتورها امکان این مورد را دارند یا صرفا فقط و فقط همراه اول این شماره ها را داره ؟
سوالات زیادی دارم و امیدوارم دوستان و اساتید در این مورد اطلاعاتی را در اختیارم قرار بدن
کمی درهم سوال کردم ولی خوب در کل سوالات زیادی هست
با سپاس