PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات سایت Tehranhost.com / ir

shahab.qadiri
July 15th, 2017, 13:30
با سلام و خسته نباشید ،
بنده الان یک ماهی میشه که از سایت تهران هاست سرویسی رو تهیه کردم ولی متاسفانه از نظر پشتیبانی میتوان گفت که اصلا پشتیبانی درکار نیست !
ما مجموعا 2 دومین و 1 هاست سفارش دادیم که هاست از نظر کیفیت بد نیست گهگاهی قطعی های یکی دو دقیقه ای داره ولی خوب ما از هاست راضی هستیم ..
ولی مشکل ما از اونجایی شروع شد که یه دومین ثبت کردیم و سیستم هوییز سایتشون خراب بود و ما دومینی که قبلا سفارش داده شده بوده رو سفارش دادیم (کسه دیگه ای خرید کرده بوده و ما وقتی سفارش دادیم دیگه پیغامی نیومد که این دامنه وجود دارد)با این حال ما قبول کردیم که اشتباه ممکنه از ما باشه که نرفتیم توی Whois.com هم یه سرچی بزنیم.
با پشتیبانشون که حرف زدم مبلغو به حساب خوده سایت برگشت زدن که من بهشون پیام دادم که تصاویر رو مشاهده کنید متوجه میشید
36315

36316

هدف من از ایجاد این پست این نبود که به 5400 تومن پولم برسم فقط خواستم دوستانی که قصد تهیه سرویس از ایشون رو دارن باید دور پشتیبانی رو خط بزنن چون نه تلفن جواب میدن نه تیکت!

دامنه های این سایت Tehranhost.com / Tehranhost.ir

موفق باشید.
یا علی...