PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صاحبان نماد اعتماد مالیات را جدی بگیرید

medianet
July 15th, 2017, 12:00
سلام دوستان

بنده تقریبا یک سال پیش ، یه نماد اعتماد فعال داشتم ، که مدتی قبل دوستان در انجمن اعلام کردند که از سایت های نماد اعتماد مالیات می گیرند . چند روز پیش خود بنده رو احضار کردند که برم اداره ، که متوجه شدم بابت دامنه ی دارای نماد هست
که گفتم فعالیت ندارم و ... گفتن ما خودمون بررسی می کنیم با این کد ملی شما سایتی بالا باشد دارای نماد مالیات این چند سال رو براتون می نویسیم
حالا دوستانی که حقیقی هستند و نماد دارند هر چه سریعتر به اداره ی مالیات مراجعه نمایید چون مالیات این چند سال رو اگر دیر مراجعه کنید ازتون میگیرند و دلیلشون هم اینه که شما اظهارنامه پر نکردید !!! براتون هم پرونده درست می کنند ... و جریمه عدم پر کردن اظهارنامه مالیاتی رو هم میزنند ...
پرونده ی بنده در حال بررسی هست و به هر مرحله ای رسید نتایج رو خدمت دوستان اعلام می کنم

پیروز و پاینده باشید

ashadata
July 15th, 2017, 12:17
سلام

اصلا ای نماد دیگه اشتباهه گرفتنش من خودم منصرف شدم و نرفتم سمتش

سایتای ای نماد دار هم اینقدر کلاه برداری توش زیاده که اصلا فکرش هم نمیتونی بکنی

به سایتای بدون ای نماد بیشتر میشه اعتماد کرد 8-|

ColdWorld
July 15th, 2017, 12:21
این همه سایت تو دنیا هست این مسخره بازی و ***ی ها رو نداره دارن علناً میگن آقا پول زور بده خب نگیرید به چه دردی میخوره این نماد مسخره
من شخصاً بخوام چیزی بخرم اصلاً به نماد هیچ توجهی نمیکنم.شغلی که به رسمیت شناخته نشده و بهایی داده نشده رو ازش پول زور میخوان!!!

nginxweb
July 15th, 2017, 13:16
سلام دوستان

بنده تقریبا یک سال پیش ، یه نماد اعتماد فعال داشتم ، که مدتی قبل دوستان در انجمن اعلام کردند که از سایت های نماد اعتماد مالیات می گیرند . چند روز پیش خود بنده رو احضار کردند که برم اداره ، که متوجه شدم بابت دامنه ی دارای نماد هست
که گفتم فعالیت ندارم و ... گفتن ما خودمون بررسی می کنیم با این کد ملی شما سایتی بالا باشد دارای نماد مالیات این چند سال رو براتون می نویسیم
حالا دوستانی که حقیقی هستند و نماد دارند هر چه سریعتر به اداره ی مالیات مراجعه نمایید چون مالیات این چند سال رو اگر دیر مراجعه کنید ازتون میگیرند و دلیلشون هم اینه که شما اظهارنامه پر نکردید !!! براتون هم پرونده درست می کنند ... و جریمه عدم پر کردن اظهارنامه مالیاتی رو هم میزنند ...
پرونده ی بنده در حال بررسی هست و به هر مرحله ای رسید نتایج رو خدمت دوستان اعلام می کنم

پیروز و پاینده باشید

بله کاملا درست هست مالیات میگیرن فرق نداره حیقیقی یا حقوقی باشه از نماد استعلام میکنند و تماس میگیرن دیرو زود داره اما آخرش مشمول پرداخت خواهید شد

dynabanner.com
July 15th, 2017, 13:28
شخصا کسی رو به دریافت یا عدم دریافت نماد اعتماد تشویق نمی کنم.هر شخصی که کسب و کار آنلاین داره باید ابتدا مزایا و زیان های نماد رو بر اساس فاکتورهایی مثل میزان درآمد،آینده دار بودن کسب و کار و ... بسنجه و بعد نسبت به دریافت نماد اقدام کنه یا کلا دورش رو خط بکشه.موارد زیادی بوده که افراد پس از راه اندازی سایت برای دریافت نماد اقدام کردن،بعد که درآمدی از سایت حاصل نشد یا به هر دلیلی سایت و کسب و کارشون رو بعد از مدتی منحل کردن تازه به این نتیجه رسیدن که با دریافت نماد چه اشتباهی مرتکب شدن،در حالی که دیگه دیر شده.
دست فروشی نمونه فیزیکی کسب و کار آنلاینیه که فقط برای پر کردن اوقات فراغت یا نهایتا کسب تجربه کوتاه مدت و مقطعی راه اندازی میشه.آیا دستفروش برای فعالیت به جواز کسب نیاز داره؟

saeed.mihan
July 15th, 2017, 16:10
یکبار که صحبتش بود نماد اطلاعات را به دارایی نمیده و خودشون استخراج می کنند.
به هر حال در هر کشور باید تابع قوانین بود روزی وضعیت اینترنت و کسب و کار ها مشخص و بهبود خواهد یافت، و الان باید به فکر راهکار و پیشنهاد بود تا فرار از قانون چراکه بلاخره همه مجبور خواهند شد نماد بگیرند.

ali1232
July 15th, 2017, 16:43
این همه سایت تو دنیا هست این مسخره بازی و ***ی ها رو نداره دارن علناً میگن آقا پول زور بده خب نگیرید به چه دردی میخوره این نماد مسخره
من شخصاً بخوام چیزی بخرم اصلاً به نماد هیچ توجهی نمیکنم.شغلی که به رسمیت شناخته نشده و بهایی داده نشده رو ازش پول زور میخوان!!!

سلام درصدی خیلی کمی مثل شما فکر و عمل میکنند
سایتی ک نماد ندار اصلا نباید ازش خرید کرد مگردرصدی اندکی مثل شما فکر کنند

medianet
July 15th, 2017, 17:15
به هر حال اینا کار به اینا ندارند همه ی کسانی که نماد دارند طبق گفته ی خود کارشناس اداره ای که من رفتم احضار می کنند

ourweb
July 15th, 2017, 17:16
من که خداروشکر درخواست ندادم چون میدونستم آخرش مالیات رو باید بدم واقعا دیگه نمیشه کار کرد تو این وضعیت هروز بد تر از دیروز چند روز پیش هم درگاه ها رو بستن باز وضعیت رو خراب تر کردن کلا خیلی خیلی وضعیت بده

ColdWorld
July 15th, 2017, 17:19
سلام درصدی خیلی کمی مثل شما فکر و عمل میکنند
سایتی ک نماد ندار اصلا نباید ازش خرید کرد مگردرصدی اندکی مثل شما فکر کنند
این نظر شماست فقط من هم معتقدم درصد خیلی کمی مثل شما فکر میکنن. اتفاقاً سایتی که صاحب و پشتیبانی و سابقه درستی نداره نیاد ازش خرید کرد نه یک نماد که جنبه جوک داره فقط
نه میشه ازش کلاهبرداری رو پیگیری کرد،نه پاسخگو هستن هیچی به هیچیه... اینهمه سایت نماد دار دز.زدی کردن و دارن دز.زدی میکنند اینماد به کدوم بدبدختی کمک کرده که حقش زو بگیره اسمش هم گذاشتن ساماندهی درست مثل ساماندهی اینترنتشون که هرچی سایت خدماتی و مفید تو دنیا هست رو فیلـــتر میکنن و به کسی پاسخگو نیستن، یا ساماندهی درگاهای پرداختشون که باعث شد این همه درگاه پرداخت به وجود بیاد و در این سطح کلاهبرداری و دز.زدی بشه...

mehrdad-arch
July 15th, 2017, 17:55
اشخاص حقیقی هم شامل این مالیات میشن؟
فروشگاه های غیر صنفی هم شامل میشن؟

medianet
July 15th, 2017, 19:15

در صورتی که نماد داشته باشد تحت هر شرایطی شامل مالیات می شوند ....

ashadata
July 15th, 2017, 19:39

در صورت نماد داشتن اره و حتی نماد هم نداشته باشید اگه یک وقت با درگاه ها بخوان همکاری کنن و به نتیجه برسن اونوقت هم داره

saeed.mihan
July 16th, 2017, 00:29
در صورت نماد داشتن اره و حتی نماد هم نداشته باشید اگه یک وقت با درگاه ها بخوان همکاری کنن و به نتیجه برسن اونوقت هم داره

بدون نماد امکان دریافت درگاه مستقیم نیست. ضمنا امسال درآمد تا سقف 18 میلیون معاف از مالیات هست، بخوان ردیابی هم کنند باید درگاه شما بالای 18 میلیون تراکنش داشته باشد و اگر 20 میلیون هم باشه طبیعتا با پر کردن اظهار نامه و مشخص کردن هزینه ها معاف از مالیات میشه

ashadata
July 16th, 2017, 00:31
بدون نماد امکان دریافت درگاه مستقیم نیست. ضمنا امسال درآمد تا سقف 18 میلیون معاف از مالیات هست، بخوان ردیابی هم کنند باید درگاه شما بالای 18 میلیون تراکنش داشته باشد و اگر 20 میلیون هم باشه طبیعتا با پر کردن اظهار نامه و مشخص کردن هزینه ها معاف از مالیات میشه

ماها که خدمات میدیم و هاستینگ و ...... ارزش افزوده داریم

گیرمون بندازم اگر 10 میلیون تراکنش هم نداشته باشیم بازم اون 9% رو باید بدیم

شما یک ریال هم درامد داشته باشید اون ارزش افزوده رو باید بدی

هرکالایی هم فروخته باشی ارزش افزوده داره و ....

طراحی سایت کرده باشی ارزش افزوده داره و. ....

برای سایتت تبلیغات گرفته باشی ارزش افزوده داره و .....

saeed.mihan
July 16th, 2017, 01:34

آیا شما گواهی و مجوز ارزش افزوده را دارید و این پیامک برای شما آمده که برای ثبت نام اقدام کنید؟ و اینکه به شما گفته شده از چه تاریخی شامل میشین؟
دریافت ارزش افزوده هم الکی نیست و بدون مجوز نمیشه

medianet
July 16th, 2017, 16:41

دوست عزیز معافیت امسال تا سقف 15.600.000 تومان بود که اونم در صورت ارسال اظهارنامه ، اگر خارج از اون باشه هم جریمه داره و هم معافیت نداره !!!!! زمان معافیت هرسال ماه خرداد هست

- - - Updated - - -

ارزش افزوده برای یکسری شغل ها هست ، شامل کار اینترنتی نمیشه دوست عزیز

aligoli
July 16th, 2017, 16:55
اینجا یک سوال پیش میاد.
اگر شرکت حقوقی باشه، شرکت باشه و هر سال طبق قوانین اداره ثبت شرکت ها داره مالیاتش رو میده و پلمپ
نماد حقوقی هم داره.

این شرکت باید دو بار مالیات بده !؟

medianet
July 16th, 2017, 17:02
اینجا یک سوال پیش میاد.
اگر شرکت حقوقی باشه، شرکت باشه و هر سال طبق قوانین اداره ثبت شرکت ها داره مالیاتش رو میده و پلمپ
نماد حقوقی هم داره.

این شرکت باید دو بار مالیات بده !؟

خیر ، ارائه اظهارنامه مالیاتی حقوقی در ماه تیر هر سال هست ! سالی یکبار هست کلا ( به استثنای بعضی شغل ها و شرکت ها که باید معاملات فصلی و ارزش افزوده رو هم هر سه ماه یکبار انجام دهند )
ارائه ی اظهارنامه اشخاص ، حقیقی و مشاغل در ماه خرداد هست ....

saeed.mihan
July 16th, 2017, 18:03
دوست عزیز معافیت امسال تا سقف 15.600.000 تومان بود که اونم در صورت ارسال اظهارنامه ، اگر خارج از اون باشه هم جریمه داره و هم معافیت نداره !!!!! زمان معافیت هرسال ماه خرداد هست

- - - Updated - - -

ارزش افزوده برای یکسری شغل ها هست ، شامل کار اینترنتی نمیشه دوست عزیز

15 میلیون برای سال گذشته بود، بنده امسال از کارمندان اداره دارایی سوال کردم 18 میلیون هست

saeedj
July 16th, 2017, 18:39
سلام دوستان

پیروز و پاینده باشید

اگر اینماد و کل فعالیت سایت حقیقی باشد/ اداره مالیات درخاست مالیات کند و شخص توجهی نکنه و مالیات نده... چه اتفاقی میفته؟

tatnet
July 16th, 2017, 19:32
در صورتی که نماد داشته باشد تحت هر شرایطی شامل مالیات می شوند ....

با تائید حرف دوستمان

ما با این مشکل دو سال پیش که مواجه شدیم و الان به سایتمان کسی مراجعه میکند از دوسال پیش نماد را برداشتیم و لغو کردیم

درسته درگاه مستقیم بانک ملت را از دست دادیم ولی باز خیالمون راحته مالیات نمیدیم اونم چه مالیاتی

و اگر قصد کسی به کلاه برداری باشد نماد باشد یا نباشد میکند اگر هم قرار به پیگیری کلاه برداری باشد 100 تا راه داره نیازی به اطلاعات نماد اطمینان نیست

در کل هدف از ایجاد نماد اطمینان گرفتن مالیات می باشد و حساب کنید کم کمش نماد گرفتن با ریزه مخارجش یک حساب سر انگشتی بکنید ببینید چقدر کاسب شدند

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

راستی اگر بخواهند جلوی کلاه برداری اینترنتی را بگیرند راحت میشه گرفت ولی اون موقع داد گاه ها خلوت - وکیل ها بدون کار و ...

پس در نظر بالائی ها درمان بهتر از بیشگیری است :))

medianet
July 16th, 2017, 19:40
15 میلیون برای سال گذشته بود، بنده امسال از کارمندان اداره دارایی سوال کردم 18 میلیون هست

پارسال 13.800.000 بود این مبلغ شما شاید برای سال 96 باشد چون هر سال 8 درصد بهش اضافه می کنند . ...

- - - Updated - - -

اگر اینماد و کل فعالیت سایت حقیقی باشد/ اداره مالیات درخاست مالیات کند و شخص توجهی نکنه و مالیات نده... چه اتفاقی میفته؟

هیچ اتفاق خاصی نمی افته ، با عدم مراجعه شما جریمه + مالیات اضافه می شود تا جایی که قرار است از سال آینده جرایم مالیاتی ایجاد شود که طرف را به زندان هم می کشد !
البته شما میتوانید در صورتی که مالیات براتون زدند اعتراض کنید و پرونده را به تاخیر بیاندازید

لازم به ذکر است دوستان عزیز ، برای اونا پرونده زدن خیلی راحته چون همه ی اطلاعات پرونده نماد ما را دارند ....

موفق باشید

saeed.mihan
July 17th, 2017, 03:09
با تائید حرف دوستمان

ما با این مشکل دو سال پیش که مواجه شدیم و الان به سایتمان کسی مراجعه میکند از دوسال پیش نماد را برداشتیم و لغو کردیم

درسته درگاه مستقیم بانک ملت را از دست دادیم ولی باز خیالمون راحته مالیات نمیدیم اونم چه مالیاتی

و اگر قصد کسی به کلاه برداری باشد نماد باشد یا نباشد میکند اگر هم قرار به پیگیری کلاه برداری باشد 100 تا راه داره نیازی به اطلاعات نماد اطمینان نیست

در کل هدف از ایجاد نماد اطمینان گرفتن مالیات می باشد و حساب کنید کم کمش نماد گرفتن با ریزه مخارجش یک حساب سر انگشتی بکنید ببینید چقدر کاسب شدند

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

راستی اگر بخواهند جلوی کلاه برداری اینترنتی را بگیرند راحت میشه گرفت ولی اون موقع داد گاه ها خلوت - وکیل ها بدون کار و ...

پس در نظر بالائی ها درمان بهتر از بیشگیری است :))

چه مشکلی برایتان پیش آمد؟

vpgroup
July 17th, 2017, 04:18
با سلام و احترام

طی پاسخ های دوستان اینجانب به مدت دوسال میباشد که نماد اعتماد تهیه کرده ام (حقیقی)

یعنی بنده هم باید مالیات بدهم؟ هنوز خبری نشده از اداره مالیات و اینها. آیا باید پیگیری کنم؟

متاسفانه کشور ما جوری شده است که میگویند یا بروید درس بخوانید یا بروید کار کنید. حالا که میخواهیم کار کنیم و یک کسب و کار حرفه ای راه بندازیم مالیات از همه ما میگیرند.

medianet
July 17th, 2017, 10:28
با سلام و احترام

طی پاسخ های دوستان اینجانب به مدت دوسال میباشد که نماد اعتماد تهیه کرده ام (حقیقی)

یعنی بنده هم باید مالیات بدهم؟ هنوز خبری نشده از اداره مالیات و اینها. آیا باید پیگیری کنم؟

متاسفانه کشور ما جوری شده است که میگویند یا بروید درس بخوانید یا بروید کار کنید. حالا که میخواهیم کار کنیم و یک کسب و کار حرفه ای راه بندازیم مالیات از همه ما میگیرند.

پیشنهاد میدم خودتون مراجعه کنید و مسئله رو جویا شوید تا خودشون پرونده درست نکردند و براتون جریمه و مالیات صادر نکردند ، خودت بری می تونی حداقل تا حدی توافقی حلش کنی

tatnet
July 18th, 2017, 16:33
چه مشکلی برایتان پیش آمد؟

واسمون پرونده مالیاتی باز کرده بودند چون کار ما سامانه پیامک هم بود تراکنش ها هم بالا بود یعنی با این حساب کلی باید مالیات میدادیم

mre
July 18th, 2017, 17:03
سلام خدمت دوستان
ما هم به تازگی یک سایتی رو با نماد راه انداختیم و از اصناف برامون نامه اومد و رفتیم گفتن قانون جدیده و باید کسب و کارهای مجازی هم پروانه کسب دریافت کنن، برای دریافت پروانه کسب هم یکی از مراحلش استعلام از دارایی و مالیاته که برای همین هم ما رفتیم مالیات و پرونده تشکیل دادیم و گفتن که از امسال که شروع کردیم مشمول هستیم و از سال دیگه باید اظهارنامه پر کنیم
برای ارزش افزوده هم رفتیم اداره ارزش افزوده و گفتن ربطی نداره کسب و کار فیزیکی باشه یا مجازی، یک سری از مشاغل هست که اگر شما جزو اونها باشید شامل ارزش افزوده میشید که ما فعلا شاملش نبودیم و گفتن که اطلاعیه هایی که میدن رو پیگیری کنیم چون قراره مشاغل به مرور به ارزش افزوده اضافه بشن و مشمول این قانون بشن
این رو هم بهتون بگم حتما پیگیری کنید، چون ارزش افزوده خیلی دردسرش بیشتر از مالیات هست
ما هم فعلا درگیر هستیم و داریم مراحل کسب پروانه رو میگذرونیم
موفق باشید

medianet
July 18th, 2017, 17:42
امروز هم خودشون صراحتا اعلام کردند :

فرار مالیاتی و عرضه قاچاق در فروشگاه‌های اینترنتی
رئیس سابق سازمان مالیاتی از گسترش روز افزون فعالیت‌های تجاری در فضای مجازی خبر داد که بدون پرداخت مالیات کار می‌کنند و نظارتی بر آنها نیست.

به گزارش صبحانه (http://sobhanehonline.com/)، علی عسکری در خصوص فعالیت‌های اقتصادی افراد و شرکت‌ها در فضای مجازی و شیوه اخذ مالیات از آنها اظهار داشت: دو، سه سال پیش با وزارت صنعت، معدن و تجارت همکاری‌ها در این زمینه شروع تا شرکت‌ها و افراد برای فعالیت اقتصادی در فضای مجازی مجوز دریافت کنند و اگر می‌خواهند درگاه، کانال یا سایتی داشته باشند رسمی و قانونی باشد در غیر این صورت فعالیت‌ها غیرقانونی تلقی می‌شود.

رئیس سابق سازمان مالیاتی با بیان اینکه اطلاعات سایت‌ها و فضاهای مجازی مجوزدار در اختیار وزارت صنعت قرار گرفته و به سازمان مالیات ارائه می‌شود، گفت: همه دستگاه‌ها موظفند اطلاعات خود را به سازمان در جهت فعالیت‌های اقتصادی ارائه کنند.

رئیس سابق سازمان امور مالیاتی ادامه داد: باید سازمان و دستگاه‌های ذی‌ربط به این موضوع ورود پیدا کرده و شرایط مجوزدهی را فراهم کنند. شناسایی این فعالیت‌ها در فضای مجازی برعهده دستگاه متولی است، اما سازمان مالیات هم می‌تواند این کار را انجام دهد.

به گفته وی، باید فعالیت‌های اقتصادی مجازی در کشور سازمان‌دهی و رسمی باشد، زیرا گردش مالی بالایی خواهند داشت بدون آنکه مالیات بدهند.

این مقام مسئول افزود: کالایی که حتی خریدوفروش می‌کنند باید در چارچوب قانون باشد، زیرا بسیاری از کالاهای سایت‌های مجازی ظن قاچاق دارند، بنابراین وزارت صنعت باید برنامه‌ای برای اینها داشته باشد.

عسکری تأکید کرد: بانک حتی با یک گردش حداقل 50 میلیونی دستگاه فروش (پوز) در اختیار این فعالیت‌ها قرار می‌دهد، بنابراین می‌توان آنها را شناسایی کرد، اگر مجاز باشند خرید و فروش آنها از طریق فضای مجازی قابل کنترل و بررسی است.

رئیس سابق سازمان مالیاتی افزود: فعالیت اقتصادی مجازی در حال گسترش است و حتی برای مبارزه با قاچاق هم که شده باید حتماً این فعالیت‌ها تحت کنترل باشند./فارس

منبع (http://sobhanehonline.com/fa/news/137777/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8 C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C)

coldman
July 20th, 2017, 15:14
راسته که میگن اگه فروش آنلاین بر اساس اینماد داشته باشیم مالیات روی فروش در نظر گرفته میشه؟

سیدرضا بازیار
July 20th, 2017, 15:22
اگه یه سایت ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان درامد خالص داشته باشه؟ سالیانه چقدر مالیات ازش میگیرن؟

mre
July 20th, 2017, 17:44
اگه یه سایت ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان درامد خالص داشته باشه؟ سالیانه چقدر مالیات ازش میگیرن؟

سلام
مالیات بر اساس درآمد سالیانه حساب میشه
تا جایی که من میدونم تا 15 میلیون درآمد در سال معافیت مالیاتی دارید البته این رو بعضی از دوستان میگفتن که تا 18 میلیون که من تا 15 میلیون رو مطمئن هستم، منتها این در شرایطیه که در مالیات پرونده داشته باشید و هر سال اظهارنامه ارسال کنید تا مشمول این معافیت بشید
موفق باشید

medianet
July 20th, 2017, 17:50
راسته که میگن اگه فروش آنلاین بر اساس اینماد داشته باشیم مالیات روی فروش در نظر گرفته میشه؟

سلام
موضوع بحث ما هم همینه و قراره کسانی که نماد دارند ازشون مالیات بگیرند ...

vpgroup
July 21st, 2017, 12:51
با سلام و احترام

دوستان بنده چند هفته ای میشد درگیر کارهای مالیاتی بودم و بالاخره تونستم معافیات بگیرم

کسانی که به صورت حقیقی نماد اعتماد دارند یا میخواهند بگیرند توجه کنند بدون هیچ نگرانی ای انجام بدهند چرا که میتوانند با تشکیل پرونده هر ساله خودشون رو معاف کنند. (درآمد سالیانه کمتر از 15 میلیون)

موفق باشید

rlsi2020
July 21st, 2017, 13:24
دوستان یه سوال...

اگر کسی اینماد بگیره ولی از درگاه واسط مثل زرین پال استفاده کنه بازم باید مالیات بده؟

vpgroup
July 21st, 2017, 14:13
دوستان یه سوال...

اگر کسی اینماد بگیره ولی از درگاه واسط مثل زرین پال استفاده کنه بازم باید مالیات بده؟

با سلام و احترام

به احتمال زیاد بله. میتونید از اداره دارایی منطقه خودتون پیگیری کنید

موفق باشید

majid rostami
July 21st, 2017, 15:52
با سلام و احترام

دوستان بنده چند هفته ای میشد درگیر کارهای مالیاتی بودم و بالاخره تونستم معافیات بگیرم

کسانی که به صورت حقیقی نماد اعتماد دارند یا میخواهند بگیرند توجه کنند بدون هیچ نگرانی ای انجام بدهند چرا که میتوانند با تشکیل پرونده هر ساله خودشون رو معاف کنند. (درآمد سالیانه کمتر از 15 میلیون)

موفق باشید

ممنون میشم در این مورد بیشتر توضیح بدین ؟!

vpgroup
July 21st, 2017, 22:13
ممنون میشم در این مورد بیشتر توضیح بدین ؟!

با سلام و احترام

در صورت تمایل در تلگرام در ارتباط باشید (جزئیات کار)

موفق باشید