PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا نصب دو ویندوز رو یک سیستم امکان پذیر هست

tabtak
July 15th, 2017, 11:10
با سلام
من الان ویندوز 7 32 بیتی رو سیستم نصب دارم رو دایور c به خاطر یک نرم افزار باید ویندوز 7 64 بیتی هم باید نصب کنم
چطور نصب کنم که به سیستم فشار نیاد و درست کار کنه ایا امکان پذیر هست یا نه

nginxweb
July 15th, 2017, 11:16
بله بزرگوار امکان پذیر میباشد
ساده ترین راه استفاده از یک برنامه مجازی ساز میباشد. میتوانید به برنامه مانند Vmware workstation نصب بفرمایید و یک ماشین مجازی ایجاد کنید و روی آن ویندوز 64 بیتی نصب نمایید و استفاده کنید.

AtrafNet
July 15th, 2017, 11:25
سلام
به نظرم اگه استفاده خاصی برای صرفاً 32 بیت بودن ویندوز ندارید کلاً یه ویندوز 7 از نوع 64 بیت نصب کنید که هم برنامه های 32 بیت رو اجرا کنه هم 64 بیت.
من فقط یادمه قدیم که یه سیستم خیلی قدیمی داشتم نسخه 64 بیت ویندوز باعث میشد یکم سرعت اجرای برنامه ها بیاد پایین ولی تو قطعات جدید هیچ تاخیر و تفاوتی ندیدم.

saeed.mihan
July 15th, 2017, 13:10
با استفاده از نرم افزار VM ware یا Virtual box می توانید روی ویندوز حتی لینوکس و یا سایر سیستم عامل ها را نصب کنید.

vpgroup
July 15th, 2017, 13:32
با سلام و احترام

بله این امکان میباشد

بهترین راهی که نه فشار به منابع بیاید و نه فشار دیگر راه زیر است:

ویندوز اولی را از طریق بوت نصب کنید سپس ویندوز دومی را از طریق دسکتاپ و با اجرای اتوران نصب کنید

موفق باشید

tabtak
July 15th, 2017, 22:24
با سلام و احترام

بله این امکان میباشد

بهترین راهی که نه فشار به منابع بیاید و نه فشار دیگر راه زیر است:

ویندوز اولی را از طریق بوت نصب کنید سپس ویندوز دومی را از طریق دسکتاپ و با اجرای اتوران نصب کنید

موفق باشید

تشکر فراوان چون قصد دارم رو ویندوز بعد یک برنامه سالید ورک نصب کنم برای همین به نظرام این بهترین هست