PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

صفحه ها : [1] 2

isoroush
July 14th, 2017, 16:05
سلام ، البته دیدم دوستان در حال صحبت در تایپیک دیگر هستند ولی در این تایپیک لطفا همکاران روش های جایگزین یا شرکت های جایگزین اگر سراغ دارند معرفی کنند.

از 27 تیر July 18, 2017, ایرانی ها نمی توانند

مشتری جدید بسازند

سرویس جدید بسازند

دامنه به پنل منتقل کنند

از 27 مردادماه August 18, 2017 هزینه تمدید سرویس برای کشورهای تحریم شده به مقدار قابل توجهی افزایش می یابد.

از 27 شهریور ماه November 18, 2017 کشورهای تحریم شده نمی توانند سرویس جدید تمدید کنند

دوستان فکر چاره باشید از همین الان !

Starting July 18, 2017, resellers, customers, and contacts that are subject to policy restrictions cannot:Create new accountsCreate new productsTransfer domain names to our platformAs of August 18, 2017, pricing of services and products subject to policy restrictions will be increased significantly. This will affect the pricing of:Renewal of existing products Getting domains out of redemptionAs of November 18, 2017, they cannot:Renew existing productsAdd funds to their account balance

iGolchin
July 14th, 2017, 16:39
سلام برای جایگزین خیلی شرکت ها هستن که ریسیلری ارائه میدن مانند شرکت های روسی (REG.RU) و اروپایی (Gandi , NETIM ) ولی با این حال از لحاظ مقایسه قیمتی و نرخ ارز به مراتب گرون تر از ریسلو خواهند بود و در عین حال خیلی از رجیسترار های روسی با WHMCS کار نمیکنند و اروپایی ها شونم معمولا باید از خوده کمپانی یا سوم شخص ها بخرید ماژوال هاشو و مانند ریسلو مجانی نیستند.:-ss

کسی در رابطه با تغییر ادرس ریسلو به ادرس کردیت کارت چیزی میدونه که ایا مشکل رو حل میکنه؟؟؟ (چون پشتیبانیشون هنوز جواب نداده)

babakebrahimi
July 14th, 2017, 17:01
سلام ، البته دیدم دوستان در حال صحبت در تایپیک دیگر هستند ولی در این تایپیک لطفا همکاران روش های جایگزین یا شرکت های جایگزین اگر سراغ دارند معرفی کنند.

از 27 تیر July 18, 2017, ایرانی ها نمی توانند

مشتری جدید بسازند

سرویس جدید بسازند

دامنه به پنل منتقل کنند

از 27 مردادماه August 18, 2017 هزینه تمدید سرویس برای کشورهای تحریم شده به مقدار قابل توجهی افزایش می یابد.

از 27 شهریور ماه November 18, 2017 کشورهای تحریم شده نمی توانند سرویس جدید تمدید کنند

دوستان فکر چاره باشید از همین الان !

ولی فکر میکنم مدنظرشون ایرانیها نیست بلکه افرادی هست که با مشخصات جعلی اکانت ساختن!

iGolchin
July 14th, 2017, 17:09
ولی فکر میکنم مدنظرشون ایرانیها نیست بلکه افرادی هست که با مشخصات جعلی اکانت ساختن!

دوست عزیز الان کشور ایران دیگه حتی تو لیست کشور های ریسلو هم نیست وقتی کشورتون رو عوض کنید دوباره بخواهید ایران رو انتخاب کنید میبینید که ایران و کشور های تحریم شده دیگر نیستند

babakebrahimi
July 14th, 2017, 18:17
دوست عزیز الان کشور ایران دیگه حتی تو لیست کشور های ریسلو هم نیست وقتی کشورتون رو عوض کنید دوباره بخواهید ایران رو انتخاب کنید میبینید که ایران و کشور های تحریم شده دیگر نیستند
خب احتمالا برای ثبت نام جدید محدودیت گذاشتن ولی اگر میخواستن کلا سرویس ندن قطع میکردن دیگه تغییر واحد پولش چیه؟!

javadezati
July 14th, 2017, 18:26
سلام
2 ساعت قبل یک ایمیل برای ما اومده...شاید هم عمومی هست و برای همه همکاران که در ریسلو پنل دارند ارسال شده
آیا ما باز در لیست تحریم جدید این شرکت هستیم ؟
پنل خود ما ایرانی هست و با پاسپورت شخصی خودم گرفتم
--------
متن ایمیل ریسلو

This message contains important information about your account. Please read this email carefully.
View this email in your browser
Important policy restrictions
We would like to inform you about new policy restrictions on the use of platform services and products. These restrictions apply to resellers, customers and contacts from various countries that are subject to sanctions by the international community.
Transaction checks
On Tuesday, July 18, 2017, we will introduce automated checks of transactions and contact details in our platform. Transactions can only be completed successfully if the contact details of resellers, customers and contacts comply with fore mentioned restrictions and are proven to be correct. All contacts and products that as of today do not pass the checks will be flagged. Renewal of these products will not be possible, regardless of the contact details at the time of the actual renewal.

This will have consequences for resellers and customers in all tiers of your account. Please inform your resellers and customers about this important change.
Consequences
Starting July 18, 2017, resellers, customers, and contacts that are subject to policy restrictions cannot:

Create new accounts
Create new products
Transfer domain names to our platform

Starting November 18, 2017, they cannot:

Renew existing products
Add funds to their account balance

More information
In our Knowledge Base,you will find more information to help your resellers and customers comply with the requirements that are imposed by our new policy restrictions.

We apologize for any inconvenience caused by the policy restrictions. When the sentiment in the international community changes for the better, we may reconsider the policy restrictions.

Best regards,
Resello
------------------
دوبله با گوگل ترنسلیت

این پیام حاوی اطلاعات مهم درباره حساب شماست. لطفا این ایمیل را با دقت بخوانید.
این ایمیل را در مرورگر خود مشاهده کنید
محدودیت های مهم سیاسی
ما می خواهیم به شما در مورد محدودیت های سیاست جدید در استفاده از خدمات و محصولات پلت فرم اطلاع رسانی کنیم. این محدودیت ها به فروشندگان، مشتریان و مخاطبین کشورهای مختلف اعمال می شود که در معرض تحریم های جامعه بین المللی هستند.
چک های معاملات
در روز سه شنبه، 18 جولای 2017، ما بررسی اتوماتیک معاملات و جزئیات تماس در پلت فرم ما را معرفی خواهیم کرد. در صورتی که جزئیات تماس با نمایندگان فروش، مشتریان و مخاطبین با محدودیت های ذکر شده مطابقت داشته باشد، انجام معاملات تنها می تواند موفقیت آمیز باشد و ثابت شود که درست است. تمام مخاطبین و محصولاتی که امروزه عبور نمی کنند، چک ها پرچم گذاری خواهند شد. تجدید این محصولات بدون در نظر گرفتن جزئیات تماس در زمان تمدید واقعی امکان پذیر نخواهد بود.

این پیامدها را برای فروشندگان و مشتریان در تمام سطوح حساب کاربری شما داشته است. لطفا نمایندگان فروش و مشتریان خود را در مورد این تغییر مهم اطلاع دهید.
عواقب
از 18 جولای 2017، فروشندگان، مشتریان و مخاطبین که در معرض محدودیت های سیاست قرار می گیرند نمی توانند:

ایجاد حساب های جدید
ایجاد محصولات جدید
انتقال دامنه به پلت فرم ما

از 18 نوامبر 2017، آنها نمی توانند:

تجدید محصولات موجود
اضافه کردن بودجه به مانده حساب خود

اطلاعات بیشتر
در پایگاه Knowledge Base ما اطلاعات بیشتری را برای کمک به نمایندگان فروش و مشتریان خود که مطابق با محدودیت های سیاست جدید ما مطابقت دارند، پیدا کنید.

ما برای هر گونه ناراحتی ناشی از محدودیت های سیاست، عذرخواهی می کنیم. وقتی احساسات جامعه بین المللی برای بهتر شدن تغییر می کنند، ممکن است محدودیت های سیاستی را مرور کنیم.

با احترام،
Resello
---------------------

دوستان دامنه ها رو چیکار کنیم ؟؟؟

باتشکر

Ashkankamangar.ir
July 14th, 2017, 18:52
دوستان راست میگند منظورشون اینه باید اطلاعات جعلی نباشه دامنه هایی که تا اون تاریخ اطلاعاتشون جعلی باشه دیگه تمدید نمیشند
اگر روو ایران حساس هستند چون ایران جز کشورهایی هست که اطلاعاتش جهانی نیست جدا از کل دنیاست فقط میدونن کد ایران 98 هست حتی لیست شماره ها و کد پستیهارو ندارند
برای همین نمیتونند بفهمند جعلی هست یا نه

mri_6889
July 14th, 2017, 19:40
سلام
متن ایمیل ریسلو

This message contains important information about your account. Please read this email carefully.
View this email in your browser
Important policy restrictions
We would like to inform you about new policy restrictions on the use of platform services and products. These restrictions apply to resellers, customers and contacts from various countries that are subject to sanctions by the international community.
Transaction checks
On Tuesday, July 18, 2017, we will introduce automated checks of transactions and contact details in our platform. Transactions can only be completed successfully if the contact details of resellers, customers and contacts comply with fore mentioned restrictions and are proven to be correct. All contacts and products that as of today do not pass the checks will be flagged. Renewal of these products will not be possible, regardless of the contact details at the time of the actual renewal.

This will have consequences for resellers and customers in all tiers of your account. Please inform your resellers and customers about this important change.
Consequences
Starting July 18, 2017, resellers, customers, and contacts that are subject to policy restrictions cannot:

Create new accounts
Create new products

Starting November 18, 2017, they cannot:

Renew existing products
Add funds to their account balance:109:

More information
In our Knowledge Base,you will find more information to help your resellers and customers comply with the requirements that are imposed by our new policy restrictions.

We apologize for any inconvenience caused by the policy restrictions. When the sentiment in the international community changes for the better, we may reconsider the policy restrictions.

Best regards,
Resello
------------------
دوبله با گوگل ترنسلیت

این پیام حاوی اطلاعات مهم درباره حساب شماست. لطفا این ایمیل را با دقت بخوانید.
این ایمیل را در مرورگر خود مشاهده کنید
محدودیت های مهم سیاسی
ما می خواهیم به شما در مورد محدودیت های سیاست جدید در استفاده از خدمات و محصولات پلت فرم اطلاع رسانی کنیم. این محدودیت ها به فروشندگان، مشتریان و مخاطبین کشورهای مختلف اعمال می شود که در معرض تحریم های جامعه بین المللی هستند.
چک های معاملات
در روز سه شنبه، 18 جولای 2017، ما بررسی اتوماتیک معاملات و جزئیات تماس در پلت فرم ما را معرفی خواهیم کرد. در صورتی که جزئیات تماس با نمایندگان فروش، مشتریان و مخاطبین با محدودیت های ذکر شده مطابقت داشته باشد، انجام معاملات تنها می تواند موفقیت آمیز باشد و ثابت شود که درست است. تمام مخاطبین و محصولاتی که امروزه عبور نمی کنند، چک ها پرچم گذاری خواهند شد. تجدید این محصولات بدون در نظر گرفتن جزئیات تماس در زمان تمدید واقعی امکان پذیر نخواهد بود.

این پیامدها را برای فروشندگان و مشتریان در تمام سطوح حساب کاربری شما داشته است. لطفا نمایندگان فروش و مشتریان خود را در مورد این تغییر مهم اطلاع دهید.
عواقب
از 18 جولای 2017، فروشندگان، مشتریان و مخاطبین که در معرض محدودیت های سیاست قرار می گیرند نمی توانند:

ایجاد حساب های جدید
ایجاد محصولات جدید
انتقال دامنه به پلت فرم ما

از 18 نوامبر 2017، آنها نمی توانند:

تجدید محصولات موجود
اضافه کردن بودجه به مانده حساب خود :109:

اطلاعات بیشتر
در پایگاه Knowledge Base ما اطلاعات بیشتری را برای کمک به نمایندگان فروش و مشتریان خود که مطابق با محدودیت های سیاست جدید ما مطابقت دارند، پیدا کنید.

ما برای هر گونه ناراحتی ناشی از محدودیت های سیاست، عذرخواهی می کنیم. وقتی احساسات جامعه بین المللی برای بهتر شدن تغییر می کنند، ممکن است محدودیت های سیاستی را مرور کنیم.

با احترام،
Resello
---------------------

در واقع Resello کارها رو با یک برنامه زمانبندی پیش خواهد برد. اینطوری که مشخّص است، در 18 جولای خیلی اتّفاق مهمّی نمی‌افتد. در 18 نوامبر است که اتّفاقات اصلی رخ خواهند داد. من میخواستم توجّه دوستان رو به قسمت‌های قرمز شده که از تاریخ 18 نوامبر اعمال میشوند، مجدّداً جلب نمایم. خصوصاً اون قسمت که Bold کرده ام و یک emoji گذاشته ام جلوش. همین یک خط کافی هست و تحریم را بطور کامل اعمال خواهد کرد و باعث میشه تا بقیه موارد مهم نباشند. با همین یک خط هست که الان هنوز در خیلی جاهای دیگه هم عملاً ما تحریم هستیم (منظورم عدم امکان انتقال ارز و پرداخت وجه به شیوه‌های مختلف برای ایرانیان هست). یعنی وقتی نتوانید پول فروشنده‌ای را بدهید، حتّی اگر او دوست شما باشد، کالا/خدماتی به شما نخواهد داد. وقتی نتوانید در ریسلو میزان موجودی حساب خود را افزایش دهید، یعنی دیگه هیچ کاری نمیتوانید انجام دهید.
ضمنا اگر مسأله صرفاً سخت گیری در بررسی مشخَّصات جعلی باشه، این مورد برای همه کشورها اعمال می‌شود چون اساساً جزء قوانین ICANN هست که در سالهای اخیر هم ICANN در همین رابطه الزاماتی رو به رجیستررها داده است مثل اون ایمیلی که هر از گاهی همه رجیستررها درباره لزوم درست بودن مشخصات میفرستند. ولی در این ایمیل Resello مشخّصاًُ از کشورهای تحت تحریم نام برده است. این یعنی اتّفاقاً خواسته بگه حواستون باشه، فکر تغییر مشخّصات خودتون از ایرانی به به جای دیگه نباشید. چون اگر این کار رو انجام دهید، ما حواسمون هست و محدودیت‌های بیشتری رو بهتون اعمال می‌کنیم. (قابل توجّه دوستانی که میگن مشخّصات رو عوض کنید). بعدش هم که گفته این محدودیت‌ها رو اعمال میکنیم که مهمترینتش عدم امکان افزایش موجودی هست. الان دوستان در تاپیک‌های همسایه خبر میدهند که نتوانسته‌اند با مشخّصات ایرانی حساب جدید ریسلو باز کنند. خوب این یعنی تمام. فکر جای دیگه و مهاجرت همگانی ایرانیان از RealTime Registerer یا همان Resello به جای دیگری باشید. چون این یکی از اونهایی که تحریم کرده‌اند هم یک درجه بدتر شده. اونها فقط میگن مشخّصات شما ایرانی نباشه. مشخّصات دامین‌های ثبت شده اشکالی نداره که ایرانی باشه. این یکی میگه Contactهاتون هم نباید ایرانی باشند. یعنی حتّی اگر با مشخّصات خارجی اکانت بزنید، نمیتوانید به ایرانی ها دامین بفروشید و WhoIs ایرانی در دامنه‌هاتون داشته باشید.

- - - Updated - - -

دوستان کلّا ما باید همیشه سرویس دهندگان جایگزین رو بشناسیم و همه سرویس‌هامون رو روی یک رجیسترر متمرکز نکنیم. داشتن یک جایگزین در جیب و آستین و... واجب است.

javadezati
July 14th, 2017, 19:50
سلام

من الان دامنه خودمون رو با پی پال شارژ کردم...خیلی کم البته... و دامنه سایت رو 1 سال دیگه تمدید کردم
تو این مسیر مشکلی نداشتم
حالا موندیم قفل بشه یا نشه انتقال داد....باید از دامنه .com خداحافظی کنیم ؟
هر روز یه داستان داریم تو این دنیای هاستینگ
یاحق

‌‌‌
July 14th, 2017, 20:00
شما یادتون نمیاد این ریسلو همون ریسلر کلاب بود که خودش برامون سایت درست کرد عضومون کرد دامینامونو منتقل کرد و شد ریسلو تازه اون موقع زمان احمدی بود ریسلر کلابم یه شرکت امریکایی بود ...
الکی جو ندین به قضیه اینا نون خودشونو اجر نمیکنن (:|

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=94161

mri_6889
July 14th, 2017, 20:07
شما یادتون نمیاد این ریسلو همون ریسلر کلاب بود که خودش برامون سایت درست کرد عضومون کرد دامینامونو منتقل کرد و شد ریسلو تازه اون موقع زمان احمدی بود ریسلر کلابم یه شرکت امریکایی بود ...
الکی جو ندین به قضیه اینا نون خودشونو اجر نمیکنن (:|

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=94161
نمیکنند. ولی مجبورشون میکنند که نونشون رو آجر کنند. یا دست کم مجبور میشن بروند توی روسیه یا چین شرکت بزنن. چون با قوانین هلند و اتحادیه اروپا باید تا چند وقت دیگه همین رو هم ببندند.

rahbari
July 14th, 2017, 20:47
اینا خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن، یه نسخه فک کنم جدیدتر تو سایتشون هست:

https://kb.hostcontrol.com/Policy_restrictions?utm_source=TEMP+OFAC+2+LIST+A&utm_campaign=7e7d0078fe-EMAIL_CAMPAIGN_2017_07_14&utm_medium=email&utm_term=0_5a39d09d10-7e7d0078fe-92477621

Introduction

Policy restrictions on the use of platform services and products apply to resellers, customers, and contacts from various countries that are subject to sanctions by the international community.
Transaction checks

On Tuesday, July 18, 2017, we will introduce automated checks of transactions in our platform. Transactions can only be completed successfully if the contact details (for example: country, phone number, email address, and IP address) of resellers, customers, and contacts are proven to be correct. This will have consequences for accounts of resellers and customers in all tiers.
Consequences

Starting July 18, 2017, resellers, customers, or contacts that are subject to policy restrictions cannot:

Create new accounts
Create new products

Starting September 18, 2017, they cannot:

Renew existing products
Add funds to their account balance

جالبه که این متن تاریخاش با تاریخای ایمیل فرق داره و هیچ اشاره هایی هم به افزایش قیمت نشده.

این متن اگرچه گنگ هست ولی چیزی که به نظر من میرسه اینه که دیگه از 4 روز دیگه دامنه جدید نمیشه ثبت کرد و از دو ماه دیگه نه میشه پول ریخت نه رینیو کرد.

ضمنا تو یه بخش اشاره شده که شماره تلفن و IP آدرس همه کاربرا چک میشه که طرف واقعا از همونجا باشه، یعنی حتما باید این اطلاعات برای هر دامنه درست باشه. یعنی اطلاعات الکی هم منتفیه!

ولی با اینکه دوستان گفتن دیگه نمیشه از ایران اکانت ساخت من چک کردم هنوز ایران تو لیستشون هست، حالا من بشون ایمیل زدم که دقیق بگن چیه فعلا که جوابی ندادن.

mansix
July 14th, 2017, 21:34
من یه اکانت جدید تو ریسلو ساختم کشور رو کانادا تعریف کردم واحد پول دلار شده و پرداخت paypal هم داره . 25 دلار دیپوزیت کردم حالا منتظرم اکانت تایید شه .اما اینکه تو سطح مشتری ها تک تک کانتکت دامنه ها رو چک کنن خیلی خیلی عجیبه و هیچ شرکتی این کارو نمی کنه اینجوری باشه که کلا راه فراری نداره

rahbari
July 14th, 2017, 21:39
من یه اکانت جدید تو ریسلو ساختم کشور رو کانادا تعریف کردم واحد پول دلار شده و پرداخت paypal هم داره . 25 دلار دیپوزیت کردم حالا منتظرم اکانت تایید شه .اما اینکه تو سطح مشتری ها تک تک کانتکت دامنه ها رو چک کنن خیلی خیلی عجیبه و هیچ شرکتی این کارو نمی کنه اینجوری باشه که کلا راه فراری نداره

چیزی که زده اینه (All Tiers)، یه دفعه دیگه خیلی جو گرفتتشون، امیدوارم این به بقیه سرایت نکنه و الا همه دیگه باید شماره تلفن ولید داشته باشن.

babakebrahimi
July 14th, 2017, 21:42
به نظر من بهتره همین اکانت و دامنه ها رو نگه داریم ولی یه اکانت از یه شرکت اروپایی دیگه ایجاد کنیم و دامینهای جدید رو اونجا ثبت کنیم و دامنیهای موجود رو کم کم که زمان تمدیدشون میرسه انتقال بدیم به شرکت جدید و کلا ریسلو رو خالی کنیم
تنها مزیت ریسلو در مقابل بقیه قیمتهای خوبشه ولی بخوان اینجوری اذیت کنن کمی قیمت بالاتر بهتر از این شرایطه به نظرم

- - - Updated - - -

درضمن فکر میکنم بهتر باشه در شرکتهای مختلفی پخش بشیم اینکه همه میرن سراغ یه شرکت انقدر ایرانی زیاد میشه که اونها هم به مشکل برمیخورن
ولی وقتی در بین چند شرکت پخش باشیم احتمال بروز مشکل کمتره به نظرم

Mehrdad201
July 14th, 2017, 21:58
دوستان یه سوال فنی داشتم
این Realtime Register B.V. یعنی ریسلو یا اینکه این یه شرکتی هست بزرگتر که ریسلو زیر شاخه اون هست ؟ (در واقع ایا ریسلو ریسلر این Realtime Register B.V. هست ؟)

Kian
July 14th, 2017, 22:26
دوستان یه سوال فنی داشتم
این Realtime Register B.V. یعنی ریسلو یا اینکه این یه شرکتی هست بزرگتر که ریسلو زیر شاخه اون هست ؟ (در واقع ایا ریسلو ریسلر این Realtime Register B.V. هست ؟)

ریسلو یک ریسلر از رجسترار هلندی (هندی) ریئل تام رجیستر هست

وقتی که ایرانی ها رو از رسیلر کلاب بیرون کردند یک ریسلر در کمپانی ریئل تام رجیستر هلندی - هندی ساختند به نام ریسلو و ما ها رو به این ریسلر صوری منتقل کردند تا قاطی بقیه مشتریاشون نشیم و تا حد زیادی هم از تحریم ها در امان بمونند و بمونیم ! چون تحریم ها شامل ریسلرها نمیشه.

Mehrdad201
July 14th, 2017, 22:35
الان سوال من این هست
ریسلو ما رو دچار مشکل کرده یا ریل تایم رجیستر ؟

و اینکه اگه فرضا ما بریم پیش کسی که مستقیما نماینده ریل تایم رجیستر هست ایا ممکنه باز هم برای ما ایرانیها مشکل پیش بیاد ؟؟؟؟

این سوال رو به این دلیل عرض میکنم که من یه سری مشتری دارم که اکانت دامین و هاستشون توسط مارال هاست ثبت شده. از مارال هاست سوال کردم گفت ما مستقیما نماینده ریل تایم رجیستر هستیم.

میخواستم ببینم ممکنه برای دامنه هایی که توسط مارال هاست ثبت شده هم مشکل پیش بیاد ؟

Ashkankamangar.ir
July 14th, 2017, 22:46
من گفتم که ایران نیستم و حاظرم مدارک خودمو بفرستم که گفتند طی دو روز آینده بهتون نتیجه رو میگیم

vpsman
July 14th, 2017, 22:57
به زودی : فروش اکانت تایید شده ریسلو ۵۰۰ هزار تومن :|

Mehrdad201
July 14th, 2017, 23:12
الان سوال من این هست
ریسلو ما رو دچار مشکل کرده یا ریل تایم رجیستر ؟

و اینکه اگه فرضا ما بریم پیش کسی که مستقیما نماینده ریل تایم رجیستر هست ایا ممکنه باز هم برای ما ایرانیها مشکل پیش بیاد ؟؟؟؟

این سوال رو به این دلیل عرض میکنم که من یه سری مشتری دارم که اکانت دامین و هاستشون توسط مارال هاست ثبت شده. از مارال هاست سوال کردم گفت ما مستقیما نماینده ریل تایم رجیستر هستیم.

میخواستم ببینم ممکنه برای دامنه هایی که توسط مارال هاست ثبت شده هم مشکل پیش بیاد ؟

ممنون میشم دوستان در این مورد بنده رو راهنمایی کنند.

alirad
July 15th, 2017, 01:01
دوستان من از سایت hover.com پرسیدم تا حدودی از جوابش اینو فهمیدم که گفت ایرانی ها میتونن توی سایت ما ثبت کنن به شرط اینکه آدرس کارت اعتباری که باهاش پرداخت میکنید با آدرس پروفایل یکی باشه
یعنی باید ویزا یا مستر کارت خودمون پرداخت کنیم؟و آدرس حساب بانکیمون هم مال ایران باشه؟اینجوری نمیشه ثبت کرد که؟
میگم همگی ایمیل تندی بزنیم به ریسلو و بگیم که ما مسخره شما نیستیم که دلت خواست ثبت کنی دلت خواست ثبت نکنی شاید یه فکری بکنن به حالمون.منظورم اینه که خیلی راحت با سازش نرقصیم

Iranian's can certainly register domains in Hover, just make sure that the registration information is accurate and that the billing information used to register the domain is also valid and matches because the registries do check to verify the informationAs long as it's a valid credit card, it is accepted

mri_6889
July 15th, 2017, 01:04
دوستان بیشتر به فکر پیدا کردن جایگزین ریسلو باشید. اینکه تحریم کرده یا نکرده و اینکه کلّا میخواهد با مشتریان ایرانی‌اش چکار کنه، در روزهای آینده دقیق تر مشخّص میشه. یعنی 18 جولای که سه روز دیگه هست. 18 نوامبر و یا سپتامبر(توی kb این رو زده)، هم که چند ماه دیگه هست. یعنی مثل این شعره نباید باشید که چو فردا شود، فکر فردا کنیم. باید از همین الان فکر فردا کنید. چون فردا ممکنه دیر باشه.

engineer_ict
July 15th, 2017, 01:11
نباید بهش باج داد
دوستان جایگزین پیشنهاد بدید

mri_6889
July 15th, 2017, 01:16
دوستان من از سایت hover.com پرسیدم تا حدودی از جوابش اینو فهمیدم که گفت ایرانی ها میتونن توی سایت ما ثبت کنن به شرط اینکه آدرس کارت اعتباری که باهاش پرداخت میکنید با آدرس پروفایل یکی باشه
یعنی باید ویزا یا مستر کارت خودمون پرداخت کنیم؟و آدرس حساب بانکیمون هم مال ایران باشه؟اینجوری نمیشه ثبت کرد که؟
میگم همگی ایمیل تندی بزنیم به ریسلو و بگیم که ما مسخره شما نیستیم که دلت خواست ثبت کنی دلت خواست ثبت نکنی شاید یه فکری بکنن به حالمون.منظورم اینه که خیلی راحت با سازش نرقصیم

Iranian's can certainly register domains in Hover, just make sure that the registration information is accurate and that the billing information used to register the domain is also valid and matches because the registries do check to verify the informationAs long as it's a valid credit card, it is accepted
خوب الان دقیقاً مشکل اینجور شرکت‌ها همین هست. وگرنه زیاد هستند شرکتهایی که با ایرانی‌ها کار میکنند ولی مشکل اینه که فقط با کارت‌های بین المللی کار میکنند که اون وقت مشکل تفاوت آدرس Profile و Billing Address به وجود می‌آید. یعنی این حالت فقط در صورتی امکان پذیر هست که مثل شرکت روند تازه(www.ouriran.com (http://www.ouriran.com)) یک دفتر هم در کشوری مثل کانادا داشته باشید که مشخّصات خود شما کانادایی یا... باشه و فقط Userها ایرانی باشند.

در مورد ایمیل زدن به Resello، فایده‌ای نداره، چون همانطور که دوستان فرمودند، اونها هم دلشون نمیخواد که نونشون آجر بشه. الان اونها هم دارند فکر میکنند که چکار کنند؟ همین که اولش واحد پول رو به روپیه تغییر داده‌اند، علتش این بوده که فکر کرده‌اند این راهی برای فرار از فشارهای قانونی وارد شده بهشون هست. پس بهتره بجای اینکه نامه خشن بنویسید، نامه‌ای حاوی راهکار بنویسید و راه حل رو نشونشون بدهید(البتّه اگر میتوانید). مثلاً راه حل میتواند این باشه که یک زیر مجموعه توی روسیه یا حتّی همون هند بزنند و همه ایرانی‌ها رو منتقل کنند به اونجا. چون الان تنها جایی که قوانین تحریم رو تا حدودی اعمال نمیکنه، همین روسیه هست. اصلاً من از این Reseller Club و هندی‌ها در تعجّب هستم که چطور تصمیم گرفتند برای حلّ مشکل تحریم یک شرکت توی هلند بزنند. چرا همون شرکت رو مثل خود Reseller Club توی همون هند تأسیس نکردند؟ چون هند به هر حال کمتر از اتّحادیه اروپا و هلند قوانین تحریم رو اجرا میکنه.

فشارهای قانونی هم خیلی قضیه ساده‌ای داره. لازم نیست که آمریکا بیاد لیست مشتری‌های شرکت‌های Registrar رو بررسی کنه. همین اندازه که مقدار زیادی پول وارد حساب بانکی شون میشه و معلوم میشه که سورس این پولها از بابت درآمدی هست که از فروش دامنه به مشتریان ایرانی بدست آورده اند و پولها از از طریق ایران به حسابشون وارد شده، کافی هست تا بانکی که تویش حساب دارند، بهشون هشدار بده که اگر به این روند ادامه دهند، حسابشون تخته میشه و ممکن هست که به مراجع قانونی معرفی‌شان کند. این مشکل باعث میشه که اصولا هر شرکتی خصوصاً در اروپا آمریکای شمالی بخواهد زیادی با ایرانی‌ها کار کند، به معضل برخورد کند و عطای درآمدش را به لقایش ببخشد. تا وقتی این مشکل حل نشه، هر شرکتی که ما برویم در آمریکا، اروپا و کانادا، همین میشه آخرش. حتّی اگر اولش بگن قدم شما بر چشم.

mr.admin24
July 15th, 2017, 02:27
اونایی که credit card معتبر دارید برید سمت توکاز
با این چیپ رجیستری ها نمیشه درست کار کرد.
من دو تا دومین تو ریسلو دارم میخوام ببرم name.com وضعیت transfer lock تو پنل ریسلو no هست ولی تو همه whois ها وضعیت دامین رو clientTransferProhibited زده نمی دونم به خاطر مسخره بازی پنلشون هست یا سر این ماجرا قفلیم .

فعلا تیکت زدم ببینم چی میگن . کسی نظری نداره؟

upnull50
July 15th, 2017, 09:23
دوستان من بدون ارسال پاسپورت ایرانی آکانتم وریفای شد.. یعنی اونها هیچ مدرک ایرانی از من ندارن.... اطلاعات شخصی پنل را هم خارجی پر کردم.... آیا ممکنه آکانت منم به مشکل بخوره؟

ashadata
July 15th, 2017, 09:40
دوستان من بدون ارسال پاسپورت ایرانی آکانتم وریفای شد.. یعنی اونها هیچ مدرک ایرانی از من ندارن.... اطلاعات شخصی پنل را هم خارجی پر کردم.... آیا ممکنه آکانت منم به مشکل بخوره؟

اره امکان داره مسدودت کنن

engineer_ict
July 15th, 2017, 10:21
دوستانی که در نیم الان دارن فعالیت می کنن ، نکاتشو بگن از عضویت تا ثبت

farshid17
July 15th, 2017, 10:43
دوستان ما نزدیک بیستا دامین داریم پیش طلاهاست بنه نظرتون مشکل میخوریم؟

iGolchin
July 15th, 2017, 11:23

من از سایت Hover.com دامنه دارم مشکلی با ایرانیا ندارن تنها مشکلشون اینه که بعضی وقتا به کردیت کارت های Prepaid گیر میدن در ضمن اگر ورود دو مرحله ای هم بخواهید (Two Step Verification) میتونید شماره ایران رو بدید واسه فرستادن کد.

نکته: اگر قراره با دبیت یا کردیت کارت دوستاتون پرداخت کنید که در کانادا هستند بدونید که مالیات کانادا شامل قیمت دومین میشه

rahbari
July 15th, 2017, 11:31
دوستان onlinenic وضعیتیش چطوریه؟ نت افراز ایمیل زده که انتقال بدید به onlinenic ولی خوب من دیدم خودشون کشور رو زدن افغانستان!

حالا اون قسمتش که آدرس و تلفن خودمون مثلا کانادا باشه میشه یه کار کرد ولی اینکه تلفن مشتریا همه کانادا یا خارج باشه اون داستانه، واقعا یعنی هیچ دامنه ایی دیگه تلفنش نمیشه ایران باشه؟

mri_6889
July 15th, 2017, 11:34
دوستان، پیشنهاد من این هست که به سایر شرکتهایی مثل TuCows(شامل OpenSRS و hover.com) تیکت بزنید و ازشون بخواهید که روشهای پرداختی مثل WebMoney و OkPay و Yandex Money و Bitcoin و... را اضافه کنند.

rahbari
July 15th, 2017, 11:37
دوستان، پیشنهاد من این هست که به سایر شرکتهایی مثل TuCows(شامل OpenSRS و hover.com) تیکت بزنید و ازشون بخواهید که روشهای پرداختی مثل WebMoney و OkPay و Yandex Money و Bitcoin و... را اضافه کنند.

اینا خیلی گرونفروشن، لطفا نظرتون در مورد onlinenic بگید!

M.S.R
July 15th, 2017, 11:37
دوستان onlinenic وضعیتیش چطوریه؟ نت افراز ایمیل زده که انتقال بدید به onlinenic ولی خوب من دیدم خودشون کشور رو زدن افغانستان!

حالا اون قسمتش که آدرس و تلفن خودمون مثلا کانادا باشه میشه یه کار کرد ولی اینکه تلفن مشتریا همه کانادا یا خارج باشه اون داستانه، واقعا یعنی هیچ دامنه ایی دیگه تلفنش نمیشه ایران باشه؟

منم همین سوال را دارم الان ۴ تا دومین ها را دادم دست خود مشتری گفتم ببره نت افراز اما داخل whois یک سری از مشخصات خود نت افراز قرار میگیره + نمی دونم پنل دومین را به مشتری می دهند یا باید از سایت خودشون برای مدیریت دومین استفاده کرد.

tucows با مشتری ایرانی چه رابطه ای داره؟ پرداخت ؟ قیمت؟ امکانات پنل؟ حداقل مبلغ برای باز کردن حساب ریسلر؟

rahbari
July 15th, 2017, 11:39
منم همین سوال را دارم الان ۴ تا دومین ها را دادم دست خود مشتری گفتم ببره نت افراز اما داخل whois یک سری از مشخصات خود نت افراز قرار میگیره + نمی دونم پنل دومین را به مشتری می دهند یا باید از سایت خودشون برای مدیریت دومین استفاده کرد.

tucows با مشتری ایرانی چه رابطه ای داره؟ پرداخت ؟ قیمت؟ امکانات پنل؟ حداقل مبلغ برای باز کردن حساب ریسلر؟

خب اگه خودمون توش حساب باز کنیم چطور؟ تو لیستش که ایران بود. حالا بالفرض اصلا بزاریم کانادا، به کانتک ایران گیر میده یا نه؟

Ashkankamangar.ir
July 15th, 2017, 11:45

ay simply go to the OnlineNIC homepage and log into your control panel now. To get started, please add funds to your account.

You may add AS LOW AS $98.9 prepayment to become our valued reseller.
No membership fee. No any hidden fee. Your prepayment can be ordered immediately for any products and services at OnlineNIC.
The more you prepay, the lower price you will enjoy - AS LOW AS $8.59.

OnlineNIC accepts Credit Card, PayPal, Bank Transfer and Check (or money order) for payment.

M.S.R
July 15th, 2017, 11:52
https://www.onlinenic.com/Policies/service-terms.php

Compliance with Export Laws.
OnlineNIC and the Services found at this Site are subject to the export laws, restrictions, regulations and administrative acts of the United States Department of Commerce, Department of Treasury Office of Foreign Assets Control ("OFAC" ), State Department, and other United States authorities (collectively, "U.S. Export Laws"). You agree and acknowledge to comply with the export, re-export, and import laws and regulations of the United States and other applicable countries where you operate or do business. If your access of this Site or the Services found at this Site conflict with U.S. Export Laws, you shall not access this Site or the Services found at this Site. The obligations under this section shall survive any termination or expiration of this Agreement or your use of this Site or the Services found at this Site. Specifically, but without limitation, you represent and warrant that you: 1. Will not use the Services to directly or indirectly conduct, promote, or facilitate business in countries and with nationals that are prohibited by U.S. embargoes or trade sanctions (these embargoed and sanctioned countries are: Cuba, North Korea, Iran, Sudan, and Syria); 2. Are not a party identified on any government export exclusion lists nor using the Services to conduct business with a party identified on such lists, including but not limited to the U.S. Denied Persons, Entity, and Specially Designated Nationals Lists; 3. Will not use the Services to export items, content, or materials to or for military, nuclear, missile, chemical, or biological weaponry end users or end uses.

Ashkankamangar.ir
July 15th, 2017, 11:54

من در آنلاین نیک پنل دارم ولی مشکل اینجاست که مشتری مشخصاتش ایران باشه باز گیر میدند
مشتری برای گرفتن نماد باید آدرس دامنش ایران باشه

rahbari
July 15th, 2017, 11:55
https://www.onlinenic.com/Policies/service-terms.php

پس این هم داستانه، حالا اگه آدرس خارج باشه، میشه آدرس کانتکت دامنه ایران باشه؟

mri_6889
July 15th, 2017, 11:56
خب اگه خودمون توش حساب باز کنیم چطور؟ تو لیستش که ایران بود. حالا بالفرض اصلا بزاریم کانادا، به کانتک ایران گیر میده یا نه؟
نه.
این TuCows به Contactهای خود دامین‌ها گیر نمیده. الان شرکت روند تازه و پارس دیتا با TuCows Resello یا همان OpenSRS کار میکند. این Resello هم احنمالاً اخطاری چیزی دریافت کرده و زیادی ترسیده که به Contactهای دامین‌ها میخواهد گیر بده وگرنه گیر دادن به Contact دامین‌ها تا حالا مرسوم نبوده خیلی. چون اگر اینطوری باشه، کلّ اینترنت ایران مختل میشه و سایتهای ایرانی میروند روی هوا. مگر اینکه OFAC جدیداً تفسیر خشنی از تحریم‌ها ارائه داده باشه(با توجّه به مواضع دولت ترامپ) که در این صورت، دیگه باید جدّاً دست کم در کوتاه مدّت نصف وب ایران رو بر باد رفته قلمداد کرد.

engineer_ict
July 15th, 2017, 12:07
tucows هم هندی - آمریکایی به نظر میرسه

iGolchin
July 15th, 2017, 12:09
نه.
این TuCows به Contactهای خود دامین‌ها گیر نمیده. الان شرکت روند تازه و پارس دیتا با TuCows Resello یا همان OpenSRS کار میکند. این Resello هم احنمالاً اخطاری چیزی دریافت کرده و زیادی ترسیده که به Contactهای دامین‌ها میخواهد گیر بده وگرنه گیر دادن به Contact دامین‌ها تا حالا مرسوم نبوده خیلی. چون اگر اینطوری باشه، کلّ اینترنت ایران مختل میشه و سایتهای ایرانی میروند روی هوا. مگر اینکه OFAC جدیداً تفسیر خشنی از تحریم‌ها ارائه داده باشه(با توجّه به مواضع دولت ترامپ) که در این صورت، دیگه باید جدّاً دست کم در کوتاه مدّت نصف وب ایران رو بر باد رفته قلمداد کرد.

اخه OFAC به شرکت های اروپایی کار نداره و راس میگید اگه قرار بود به کاتکت ها گیر بده یه شرکتی مثل Dynadot باید خیلی زود تر از اینا سرویس شو میبست رو ما ولی نبسته هنوز با اینکه امریکاییه

rahbari
July 15th, 2017, 12:12
این تو متنه ریسلو جالبه:

Bulk export of contact details

We are developing tools to help you and your customers comply with our new policy restrictions. Starting July 18, 2017, you will be able to do a bulk export of contact details of your domain names from the Reseller Area. This allows you to update contact details where necessary, or transfer domain names to another provider.
Example script: Update contact details

On July 18, 2017, we will publish an example script that you can use to update all contact details via our API based on CSV data.

اینا خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن، من که فعلا رینیو کردم تا 18 ام ببینیم چی میشه داستان و چه جایگزینی پیدا میشه!

mri_6889
July 15th, 2017, 12:18
ضمناً بهتون بگم که اگر به http://www.tucows.com/about-us/history/ مراجعه کنید، متوجّه میشوید که هلدینگ کانادایی TuCows امسال، شرکتهای Enom در آمریکا و MelbourneIT در استرالیا را هم خریداری کرده و زیر مجموعه خودش هست. الان خدمات عمده فروشی TuCows از دو طریق OpenSRS که از قبل بود و Enom که جدیداً خریده ارائه میشود. سایت hover.com هم خدمات خرده فروشی TuCows را بر عهده دارد. شرکت Enom فکر کنم چون آمریکایی هست، خیلی نمیتواند خدمات خوبی به ما بده(حتّی اگر بخواهد) ولی با OpenSRS میشه کار کرد فعلاً. فقط مساله Billing Address و... داستان میشه.

lemo1996
July 15th, 2017, 12:28
با این شرایط که داره پیش میره بعید نیست hetzner و redstation و.. هم به پنل های کاربران ایرانی ( وریفای ایران ) گیر بدن و فقط مختص دامنه نباشه ...

upnull50
July 15th, 2017, 13:10
اره امکان داره مسدودت کنن

رو چه حسابی؟ هیچ دلیلی بر ایرانی بودن من ندارن

- - - Updated - - -

من از سایت Hover.com دامنه دارم مشکلی با ایرانیا ندارن تنها مشکلشون اینه که بعضی وقتا به کردیت کارت های Prepaid گیر میدن در ضمن اگر ورود دو مرحله ای هم بخواهید (Two Step Verification) میتونید شماره ایران رو بدید واسه فرستادن کد.

نکته: اگر قراره با دبیت یا کردیت کارت دوستاتون پرداخت کنید که در کانادا هستند بدونید که مالیات کانادا شامل قیمت دومین میشه

پی پال قبول می کنه؟

iGolchin
July 15th, 2017, 13:36
پی پال قبول می کنه؟

اره فقط billing ادرس رو ادرس پي پل تون بزنيد

over-server.ir
July 15th, 2017, 14:01
دوستان عزیز نظرتون رو به خوندن این نقل قول که در پاسخ به یک تاپیک مربوط به یک سال پیش هست جلب میکنم ( لینک تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163701) ) :

سلام
همه رجیسترار ها تحت نظر قوانین سازمان جهانی ICANN هستن همینطوری الکی رو هوا نمی تونن دامنه های ایرانی ها رو فقط به خاطر خواسته آمریکا حذف کنن.
حتی اگه یادتون باشه در جریان تحریم ResellerClub مجبور شدن بر خلاف میلشون به جای حذف کامل ما ایرانی ها دامنه های ما رو به شرکتی دیگه منتقل کنن.
مطمئن باشید اگه Resello هم ما رو تحریم کنه احتمالاً دامنه های ما رو به رجیسترار مضخرف تری که از نظر آمریکا بدرد بخور نیست منتقل میکنن.
یعنی در هیچ صورت دامنه های ما حذف نمیشه فقط از پنلی به پنل دیگر منتقل میشه :)

از دوستان کسی جایگزین مناسبی نمیشناسه ؟ :-<
بنظرم باید به فکر جایگزین باشیم . اگر تحریم ها مربوط به ایران بود و همه از این بابت آسیب دیدیم , که به جای دیگه ای مجبوریم کوچ کنیم !

اگر هم تنها برای حساب های کاربری بود , که خب ضرری نکردیم و فقط این موضوع رو بررسی کردیم !

PersianDOT
July 15th, 2017, 14:01
دوستان گرامی
نمایندگی پلاتینیوم رجیسترار هگزونت آلمان اخذ شده است.
این رجیسترار هیچگونه مشکلی با ایرانیان ندارد.
این پاسخ رسمی آنها به این سوال است:

We are not a US company and have no restrictions in dealing with Iranian clients.

تنها عیب که اگه بشه گفت عیب این کمپانی ، قیمت نسبتتا بالای نمایندگی ایشان است که این مشکل توسط ما حل شده است.
ویژگی های این رجیسترار :
1- رجیتسرار 1API.net به عنوان یکی از بزرگان صنعت دامین به شمار میرود و عمده فعالیت آن به صورت عمده فروشی و ارائه سرویس به رجیسترار های دیگر است.
2- این شرکت آلمانی است و هیچ مشکلی با ایرانیان ندارد.
3- امکان ثبت گستره عظیمی از پسوند ها حتی پسوند های کمیاب در این رجیسترار وجود دارد.
4- امکان بک اوردر دامین وجود .
5- امکان خرید دامین های پرمیوم .
6- امکان پیش خرید پسوندهای جدید .
7- API بسیار قوی که حتی میتوان با آن یک رجیسترار راه اندازی کرد.
8- ماژول های ثبت و جستجوی دامین برای WHMCS
9- ارائه ی نمایندگی تحت سایت رسمی شرکت به نمایندگان ما و شما.
10- امکان پرداخت ریالی (و آنلاین به زودی) برای نمایندگان ما.
11- پشتیبانی بسیار قوی. البته اصولا شما به مشکلی بر نمیخورید که نیاز به ایجاد تیکت داشته باشید.
12- کنترل پنل بسیار قوی که هر کاری فکرشو بکنید در زمینه دامین میتونید انجام بدید.
13- ثبت نام رایگان.

دوستان برای سفارش و اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188522

rahbari
July 15th, 2017, 14:11
دوستان گرامی
نمایندگی پلاتینیوم رجیسترار هگزونت آلمان اخذ شده است.
این رجیسترار هیچگونه مشکلی با ایرانیان ندارد.
این پاسخ رسمی آنها به این سوال است:

تنها عیب که اگه بشه گفت عیب این کمپانی ، قیمت نسبتتا بالای نمایندگی ایشان است که این مشکل توسط ما حل شده است.
ویژگی های این رجیسترار :
1- رجیتسرار 1API.net به عنوان یکی از بزرگان صنعت دامین به شمار میرود و عمده فعالیت آن به صورت عمده فروشی و ارائه سرویس به رجیسترار های دیگر است.
2- این شرکت آلمانی است و هیچ مشکلی با ایرانیان ندارد.
3- امکان ثبت گستره عظیمی از پسوند ها حتی پسوند های کمیاب در این رجیسترار وجود دارد.
4- امکان بک اوردر دامین وجود .
5- امکان خرید دامین های پرمیوم .
6- امکان پیش خرید پسوندهای جدید .
7- API بسیار قوی که حتی میتوان با آن یک رجیسترار راه اندازی کرد.
8- ماژول های ثبت و جستجوی دامین برای WHMCS
9- ارائه ی نمایندگی تحت سایت رسمی شرکت به نمایندگان ما و شما.
10- امکان پرداخت ریالی (و آنلاین به زودی) برای نمایندگان ما.
11- پشتیبانی بسیار قوی. البته اصولا شما به مشکلی بر نمیخورید که نیاز به ایجاد تیکت داشته باشید.
12- کنترل پنل بسیار قوی که هر کاری فکرشو بکنید در زمینه دامین میتونید انجام بدید.
13- ثبت نام رایگان.

دوستان برای سفارش و اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188522

این اینقدر پرته تو الکسا آدم جرات نمیکنه باش کار کنه! البته resello هم وضعش بهتر نیست ولی توفیق اجباری بود :)) از اون باحالتر اینه که resello هفتاد و پنج درصد ترافیکش از ایرانه، یعنی ایرانیارو بندازه بیرون کلا میتونه دیگه تعطیل کنه. onlinenic هم بیشتر ترافیکش از ایرانه و تو ایران پایینتر از resello هست.

upnull50
July 15th, 2017, 14:31
اره فقط billing ادرس رو ادرس پي پل تون بزنيد

حساسیتش نسبت به سایت های وارز و کپی رایت چطوریه؟ همونطوری که می دونید رسیلو شکایت های کپی رایت را کلا" ignore می کنه.. از این نظر شبیه رسیلو هست؟
در مورد سیستم پرداختش امکان تغییر billing address برای پرداخت های مختلف هست؟

over-server.ir
July 15th, 2017, 14:40
این اینقدر پرته تو الکسا آدم جرات نمیکنه باش کار کنه! البته resello هم وضعش بهتر نیست ولی توفیق اجباری بود :)) از اون باحالتر اینه که resello هفتاد و پنج درصد ترافیکش از ایرانه، یعنی ایرانیارو بندازه بیرون کلا میتونه دیگه تعطیل کنه. onlinenic هم بیشتر ترافیکش از ایرانه و تو ایران پایینتر از resello هست.

دقیقا همینطوره

جالبه , حدودا نیم ساعت پیش داشتم همین موارد رو بررسی میکردم

حدودا 75 درصد ترافیک ریسلو مربوط به ایران هست ( این لینک (http://www.alexa.com/siteinfo/resello.com) )
حدودا 85 درصد ترافیک هاست کنترل ( hostcontrol.com ) مربوط به ایران هست ( این لینک (http://www.alexa.com/siteinfo/hostcontrol.com) )
و در نهایت , بیش از 90 درصد ترافیک Hostcontrol-Backoffice.com هم مربوط به ایرانه ! ( این لینک (http://www.alexa.com/siteinfo/hostcontrol-backoffice.com) )

تازه این ترافیک , جدای از ترافیکی هست که بعضی از همکاران بخاطر رفع تحریم ها یا هر دلیل دیگه ای با قند شکن وارد سایت های مذکور میشن !

کارکردن توی وب فارسی روز به روز داره سخت تر میشه ! :))

PersianDOT
July 15th, 2017, 14:50
سلام
ممنون از توجه شما
این شرکت عمده فروشی است و دامین ها را تحت نام های مختلف و با کنترل پنل در سایتهای مختلف میکند و هر مشتری میتواند سایت خودش را داشته باشد. برخی از سایتهای رسمی این شرکت هگزونت ، ispapi و ... هستند.
ضمن اینکه الکسا معیار دقیقی برای این موارد نیست.
این شرکت مجوز ICANN دارد و مجوز کلی رجیستری دیگه . لینک (https://www.1api.net/accreditations)
طبق اعلام رسمی ، این شرکت بیش از 2 ملیون دامین تحت مدیریت دارد.لینک (https://www.hexonet.net/press-releases/hexonet-now-managing-over-two-million-domain-names-clients-resellers-and-registrars)
بیش از 10 سال سابقه دارند و در دو کشور آلمان و کانادا شرکت معتبر ثبت شده دارند و فعالیت میکنند. لینک (https://www.1api.net/about-us)

این شرکت خیلی معتبره در سطح بین المللی و اصلا قابل مقایسه با ریسلو که خودش ریسلر realtimeregister بود نیست . یکی از دلایلی که زیاد معروف نیست اینه که به end user ها کمتر سرویس میده و بیشتر سرویس دهیش به ریسلر ها و رجیسترارهای دیگه است. ما شاید بتونیم بگیم اولین شرکت ایرانی هستیم که نمایندگی این شرکت را گرفتیم و واحد پول ریال هم به تازگی پس از صحبت هامون به پنلشون اضافه شد.

سوالات و سفارش : لینک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188522)

Mehrdad201
July 15th, 2017, 15:11
ما اومدیم از ریسلو دامنه منتقل کنیم. اینطور که پیداست اجازه انتقال دامنه ها رو هم دیگه نمیده !!

rahbari
July 15th, 2017, 15:14
ما اومدیم از ریسلو دامنه منتقل کنیم. اینطور که پیداست اجازه انتقال دامنه ها رو هم دیگه نمیده !!

کجا میخواید ببرید؟ اینا احتمالا دنباله یه راه حلن، چون کلا مشتری ایی ندران غیر ایرانیا. فک کنم صبر کنید تا 18 ام بهتره، فقط دامنه با اکسپایری نزدیک نداشته باشید.

Mehrdad201
July 15th, 2017, 15:16
جای مطمئن تری دارم که میبرم اونجا. بالاخره مشتری میخواد دامنه اش منتقل بشه !! اینها عددی نیستند که نخوان اجازه بدن !

PersianDOT
July 15th, 2017, 15:22
فعلا اجازه ترنسفر داده میشه و دوستان باید هرچه سریعتر اقدام کنند. بالاخره دامین های شما انجاست و هر روز ممکنه یک تصمیمی بگیرند . تا وقت هست منتقل کنید.

حالا یا به هگزونت که اینجا توضیح دادم : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188522
یا هر جای غیر آمریکایی دیگه که با ایران مشکل نداشته باشیه و صلاح میدونید.

اما از بنده به عنوان کسی که 10 ساله تو این بازار هست و از چند وقت پیش هم پیش بینی یک چنین روزی رو کرده بوده و کلی تحقیق کرده تا به این نتیجه رسیده ، بشنوید که بهتر از پیشنهادی که بالا دادم پیدا نمیکنید. مخصوصا با این قیمت ویژه برای ترنسفر.

mr.admin24
July 15th, 2017, 15:44
با سلام و احترام

از دوستان عذرخواهی می کنم بنده نظر احساسی و شخصی خودم رو میدم .

دوستان اگر می تونید credit card جور کنید با توکاز کار کنید چون تو حداقل تو وب و it شرکت های آمریکایی و کانادایی با توجه به تحریم رفتار حرفه ای تری نسبت به کشور های اروپایی خصوصا آلمان و هلند دارند .

حتی شرکت های انگلیسی هم در درجه دوم قابل اعتماد تر هستند . اگر توکاز کار می کنید در هنگام ثبت آدرس ایران نزنید ولی بعدا اگر تغییر دادید و یوزر شما با ip ایران وصل شد مشکلی نداره تجربهچند ساله تو اوج تحریم رو خدمتتون می گم .

name.com برای دامنه های تکی و مهمتون عالیه ولی برای مشتری هاتون توصیه نمی شود .

به شرکت های اروپایی اعتماد نکنید چون بر مبنای هوس تحریم می کنند و خیلی بد برخورد می کنند .

موفق باشید.

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

دوستانی که میخوان onlinenic منتقل کنند و نیاز به مشاوره دارند پیام بدید .

https://t.me/mr_web24

rahbari
July 15th, 2017, 15:48
با سلام و احترام

از دوستان عذرخواهی می کنم بنده نظر احساسی و شخصی خودم رو میدم .

دوستان اگر می تونید credit card جور کنید با توکاز کار کنید چون تو حداقل تو وب و it شرکت های آمریکایی و کانادایی با توجه به تحریم رفتار حرفه ای تری نسبت به کشور های اروپایی خصوصا آلمان و هلند دارند .

حتی شرکت های انگلیسی هم در درجه دوم قابل اعتماد تر هستند . اگر توکاز کار می کنید در هنگام ثبت آدرس ایران نزنید ولی بعدا اگر تغییر دادید و یوزر شما با ip ایران وصل شد مشکلی نداره تجربهچند ساله تو اوج تحریم رو خدمتتون می گم .

name.com برای دامنه های تکی و مهمتون عالیه ولی برای مشتری هاتون توصیه نمی شود .

به شرکت های اروپایی اعتماد نکنید چون بر مبنای هوس تحریم می کنند و خیلی بد برخورد می کنند .

موفق باشید.

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

دوستانی که میخوان onlinenic منتقل کنند و نیاز به مشاوره دارند پیام بدید .

https://t.me/mr_web24

همین چند سال پیش iWeb کانادایی همه سرویساشو رو ایران بست. دیگه ما عادت کردیم به این داستانا :))

Mr.Pouria
July 15th, 2017, 16:09
اخر چه کنیم ! بریم یه جا دیگه یا صبر کنیم ببینیم چه تصمیمی میخوان برامون بگیرن !

Mehrdad201
July 15th, 2017, 16:17
اسیر شدیم بخدا

mizbanwebhost
July 15th, 2017, 16:27
به نظر بنده فعلا منتظر باشید .

احتمالا باید کلیه هوییز های دامنه هایی که ثبت میشه به نام نماینده باشه که مشخصاتش تایید شده است . فکر کنم بهترین راه حل این هست .

مشتری هم باید این مورد را در نظر داشته باشه که یا نمیتونه دامنه خارجی داشته باشه یا باید قبول کنه که هوییزش ایران نباشه .

نماینده هم اطلاعات صحیح غیر ایرانی داشته باشه و این مشخصات به عنوان هندل همه دامنه ها باشه .

PersianDOT
July 15th, 2017, 16:51
اخر چه کنیم ! بریم یه جا دیگه یا صبر کنیم ببینیم چه تصمیمی میخوان برامون بگیرن !

تصمیمی هم اگر بگیرند تصمیم خوشایندی نمیگیرند. این ریسلو از اولش هم سرویس و مدیریت خوبی نداشت. کلا غیر حرفه ای هستند. منتظر نمیونید. ترنسفر کنید.

Mehrdad201
July 15th, 2017, 17:05
ترانسفر هم نمیذاره بکنیم. الان من 3 4 ساعته الاف یه دامین شدم. ترانسفر لاک غیر فعاله اما دامین ترانسفر نمیشه !!

iGolchin
July 15th, 2017, 17:13
حساسیتش نسبت به سایت های وارز و کپی رایت چطوریه؟ همونطوری که می دونید رسیلو شکایت های کپی رایت را کلا" ignore می کنه.. از این نظر شبیه رسیلو هست؟
در مورد سیستم پرداختش امکان تغییر billing address برای پرداخت های مختلف هست؟

چون کانادایی هست و در اصل خرده فروش Tucows میباشد فکر کنم اگر شرکت سازنده شکایت کنه قابل پیگیری هست
Billing ادرس قابل تغییرهست و یک ادرس تازه و ترجیحا عوضش نکنید خیلی بهتره البته اگر از prepaid استفاده میکنید و برای اون میگید میتونید به پشتیانیشون اطلاع بدید

PersianDOT
July 15th, 2017, 17:16
ترانسفر هم نمیذاره بکنیم. الان من 3 4 ساعته الاف یه دامین شدم. ترانسفر لاک غیر فعاله اما دامین ترانسفر نمیشه !!
باید از رجیسترار جدید ببینید در چه وضعیتی هست. وقتی ایمیلی که از رجیسترار جدید اومده را تایید میکنید باید همه چیز را دیگه از رجیسترار جدید بررسی کنید. ترنسفر هم 5-6 روز طول میکشه که کاملا تکمیل بشه.

itsecure
July 15th, 2017, 17:53
از اینکه دارید از اب گل الود ماهی میگیرید مچکر اما چه دلیلی داره از شما بگیریم و مستقیم نماینده سایت جوکر نشیم ؟!

دلایل مختلف داره یکیش و مهمترینش اینه که ما یک ماژول اختصاصی طراحی کردیم که با api جوکر متصل میشه و روی whmcs نصب میشه
شما در این صورت امکان ایجاد نمایندگی ؛ اعمال تخفیف ها برای کاربران ، امکان تغییر قیمت سرویس های مازاد و خیلی امکانات دیگه رو دارین که روی پنل جوکر این امکانات نیست
دوم اینکه ایران سرور تنها نمایندگی رسمی جوکر در ایران هست و به ایرانیانی که درخواست نمایندگی کنند ؛ ایران سرور رو معرفی میکنن

Mehrdad201
July 15th, 2017, 18:43
باید از رجیسترار جدید ببینید در چه وضعیتی هست. وقتی ایمیلی که از رجیسترار جدید اومده را تایید میکنید باید همه چیز را دیگه از رجیسترار جدید بررسی کنید. ترنسفر هم 5-6 روز طول میکشه که کاملا تکمیل بشه.

این درست که این فرایند زمان بر هست . اما موقع انتقال همون لحظه ایمیل رو میده که انتقالی در حال انجام هست.
الان مساله اینجاست که با وجود اینکه من کد انتقال رو درست میزنم و دامنه هم قفل نیست اما میگه دامنه قفله !!

Rz04
July 15th, 2017, 19:18
انتقال تک تک دامنه به رجیسترار دیگه هزینه و زمان زیادی صرف میشه
اگه قراره که ریسلو دیگه به ایرانیا سرویس نده ، مثل ریسلرکلاب دامنه هارو خودشون به رجیسترار دیگه منتقل کنند

medianet
July 15th, 2017, 19:23
بنظر شما دوستان راهکار جدید چیه و کدام راه مناسب هست و ریسک پایین تری داره ؟
اونایی که پنل مستقیم ندارند چیکار کنن برای دامنشون چیکار کنند ؟

Mehrdad201
July 15th, 2017, 19:34
انتقال تک تک دامنه به رجیسترار دیگه هزینه و زمان زیادی صرف میشه
اگه قراره که ریسلو دیگه به ایرانیا سرویس نده ، مثل ریسلرکلاب دامنه هارو خودشون به رجیسترار دیگه منتقل کنند

من که قبول کردم این زحمت رو خودم متقبل بشم. اما مساله اینجاست که ریسلو اجازه نمیده دامنه رو منتقل کنیم. من ساعت 13:50 دقیقه امروز یه دامنه رو خواستم انتقال بدم اما با وجود اینکه لاک خاموش بود ولی پیام میده که دامنه قفل هست. در حالیکه 3 روز پیش یه دامنه رو بدون مشکل منتقل کردم و کل فرایند انتقال 20 دقیقه هم طول نکشید.

ضمن اینکه برای خود ریسلو پیام گذاشتم ولی تا الان جواب نداده

PersianDOT
July 15th, 2017, 20:28
من که قبول کردم این زحمت رو خودم متقبل بشم. اما مساله اینجاست که ریسلو اجازه نمیده دامنه رو منتقل کنیم. من ساعت 13:50 دقیقه امروز یه دامنه رو خواستم انتقال بدم اما با وجود اینکه لاک خاموش بود ولی پیام میده که دامنه قفل هست. در حالیکه 3 روز پیش یه دامنه رو بدون مشکل منتقل کردم و کل فرایند انتقال 20 دقیقه هم طول نکشید.

ضمن اینکه برای خود ریسلو پیام گذاشتم ولی تا الان جواب نداده

ما امروز چند دامنه منتقل کردیم و مشکلی نبوده. اگه مایلید اسم دامین را بگید یا خصوصی بدید تا بررسی کنم. احتمال زیاد دامین شما یا رجیسترار مقصد یک مشکلی داره.

دامین اگه قفل نباشه وضعیتش توی whois به این صورت ok هست :
Registrar: REALTIME REGISTER BV
Sponsoring Registrar IANA ID: 839
Whois Server: whois.yoursrs.com
Referral URL: http://www.realtimeregister.com
Status: ok https://icann.org/epp#ok

یک وضعیت هم توی whois خود رجیسترار هست که اون مهم نیست. این باید ok باشه.

- - - Updated - - -

بنظر شما دوستان راهکار جدید چیه و کدام راه مناسب هست و ریسک پایین تری داره ؟
اونایی که پنل مستقیم ندارند چیکار کنن برای دامنشون چیکار کنند ؟
بهترین راهکار چه برای کسانی که پنل مستقیم دارند و چه کسانی که پنل مستقیم ندارند اینه که دامین ها را هرچه سریعتر منتقل کنند به یک رجیسترار معتبر . من در امضام یک مورد معرفی کردم میتونید ببینید و تصمیم بگیرید.

Mehrdad201
July 15th, 2017, 22:40
ما به ریسلو پیغام دادیم ببینیم مشکل چیه که حتی با وجود اینکه ترانسفر لاک رو خاموش کردم اما کماکان دامنه رو زده client transfer prohibit
تیکت هم زدم و سوال کردم.
فعلا که پاسخ ندادن

iGolchin
July 15th, 2017, 22:56
ما به ریسلو پیغام دادیم ببینیم مشکل چیه که حتی با وجود اینکه ترانسفر لاک رو خاموش کردم اما کماکان دامنه رو زده client transfer prohibit
تیکت هم زدم و سوال کردم.
فعلا که پاسخ ندادن

اگر برميداريد ترسفر لاك رو و تو پنلتون هم زده خاموشه ولي تو هويز هنوز هست اگر بعد از نيم ساعت عوض نشد به احتمال زياد تغييري در اطلاعات هويز تان يا كلن كاستومرتان داديد ( همه موارد تاثير ميذاره يعني حتي تغيير شماره تلفن هم شامل ميشه) كه موجب شده قفل ٦٠ روزه دوباره وصل شود ميتونيد در تيكت بپرسيد كي تغيير داديد و ميگن چه مقدار مانده اگر هم تغييري نداديد و بازم كار نكرد شايد سيستمشون مشكلي داشته باز هم تست كنيد (١-٢ ساعت) اگر نشد تيكت بزنيد

rahbari
July 15th, 2017, 23:06
اگر برميداريد ترسفر لاك رو و تو پنلتون هم زده خاموشه ولي تو هويز هنوز هست اگر بعد از نيم ساعت عوض نشد به احتمال زياد تغييري در اطلاعات هويز تان يا كلن كاستومرتان داديد ( همه موارد تاثير ميذاره يعني حتي تغيير شماره تلفن هم شامل ميشه) كه موجب شده قفل ٦٠ روزه دوباره وصل شود ميتونيد در تيكت بپرسيد كي تغيير داديد و ميگن چه مقدار مانده اگر هم تغييري نداديد و بازم كار نكرد شايد سيستمشون مشكلي داشته باز هم تست كنيد (١-٢ ساعت) اگر نشد تيكت بزنيد

اینم خودش یه مسئلس، اگه قرار باشه ببریم جای دیگه و دیگه کانتکا ایران نباشه تغییر دادنشون باعث میشه که خودش 60 روز زمان لازم داشته باشه برا ترانسفیر!

Mehrdad201
July 15th, 2017, 23:18

سبلام
زاستش اره . به دلیل اینکه میخواستم ترانسفر کنم مجبور شدم ادرس ایمیل رو عوض کنم. چون ادرس ایمیل صاحب دامنه معتبر نبود. یعنی میفرمایید بخاطر تعویض ادرس ایمیل این 60 روزه فعال شده؟

rahbari
July 15th, 2017, 23:20
سبلام
زاستش اره . به دلیل اینکه میخواستم ترانسفر کنم مجبور شدم ادرس ایمیل رو عوض کنم. چون ادرس ایمیل صاحب دامنه معتبر نبود. یعنی میفرمایید بخاطر تعویض ادرس ایمیل این 60 روزه فعال شده؟

هر تغییر بدی 60 روز باید صبر کنی.

Mehrdad201
July 15th, 2017, 23:32
یه سوال . الان ترانسفر لاک رو فعال کنم. بعد 60 روز میتونم ترانسفر لاک رو غیر فعال کنم و آنی غیر فعال بشه؟؟ یعنی چون وضعیت ترانسفر لاک رو تغییر میدم دوباره 60 روز نمیره تو لاک ؟

mri_6889
July 15th, 2017, 23:33
دوستان یک سؤال. همانطور که میدانید، رجیستری دامین xyz ایران رو تحریم کرده و در نتیجه Resello هم امکان ثبت دامنه‌های جدید xyz را از ایرانی‌ها سلب کرد(همین چند وقت پیش). فقط به دامین‌هایی که قبل از تحریم ثبت شده بودند، همچنان اجازه تمدید داده شد. حالا سؤال این است که با توجّه به وضعیت پیش آمده، اگر دامین‌های xyz را به جای دیگری ترانسفر کنیم، آیا مشمول حالتی میشود که ثبت جدید انجام شده و تحریم xyz یا مشمول حالت تمدید دامنه‌های قبلی شده و تحریم xyz را شامل نمیشود؟ یعنی چه بلایی بر سر دامنه‌های xyz انتقال یافته میاد یا نمیاد؟

- - - Updated - - -

دوستان از وضعیت namecheap و enom اطّلاعی دارند که با ایرانی‌ها چطوری هستند؟

starting
July 16th, 2017, 01:24
سلام
یک مورد بسیار جالب در انجمن همسایه دیدم
سوال های بسیار زیادی در مغز من ایجاد شد! و کاملا گیج شدم :-o

همیشه رفتاری زیرکانه داشته باشید
بعضی سایتها هرچقدر هم توان مالی داشته باشند نمیتوانند ایرانی بودن خود را انکار کنند
چون یک چیز مشخص و کلان هست
بررسی کنید فارس نیوز و دی جی کالا آپارت و ... کجا میرند شما هم تشریف ببرید همونجا
حالا یک چیز جالب درباره خبرگزاری فارس( وابسته به سپاه پاسداران) دامنه خود را به آدرس آمریکا ثبت کرده از رجیسترال دومین دات کام خخخخخخ

Registrant City: Burlington
Registrant State/Province: MA
Registrant Postal Code: 01803
Registrant Country: US
Registrant Phone: +1.6027165339
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: farsnews.com@domainprivacygroup.com
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=103865&p=612089&viewfull=1#post612089

babakebrahimi
July 16th, 2017, 01:52
عجب اوضاعی شده
بعضیا هم خوب دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن این وسط!
به نظر من بحث قبل از رسیدن موعد مقرر توسط ریسلو بیهوده است
عجله نکنید دوستان، شرکتی که حاضر شد دوبار واحد پولیشو به خاطر ایرانیها عوض کنه (چون تقریبا همه مشتریانش ایرانی هستند) به این راحتیا نمیخواد ماها رو از دست بده
مطمئنا یه راهی پیدا میکنن برای حل مسئله
اگرم نشد برای انتقال یه راهکار مناسب داده میشه
به هر حال عجله نکنیم و شتابزده وارد تور این ماهیگیران نشیم!

delta
July 16th, 2017, 02:15
ببینید دوستان از قدیم گفتن مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه!! :71:

دامنه ملی + سرورهای ایرانی.....تمام!! یه زره فرهنگ سازی بشه همه کم کم میان رو دامنه ملی و سرور ایرانی....چه بکنیم خوب این وضع اعتبار ما تو دنباست..تره هم برامون خورد نمیکنند.. کلا ایرانی بودن شده برای کل دنیا تف سر بالا!! این همه به دنیا باج دادیم و اشتی کردیم و سر خم کردیم اینم شد نتیجش!! این هم نتیجه حقوق بشر جهانی که اینقدر ادعا میکردند!! انگار نه انگار ادمیم راحت این همه ملت رو تحقیر کردند با این رفتارشون ...خدابیامرز خمینی حق داشت..ما هر چی کوتاه بیایم اینا سوارمون میشن.......

martin98
July 16th, 2017, 02:21
دوستانی که منتقل کردن. لطفا بگن کجا بریم بهتره؟

babakebrahimi
July 16th, 2017, 02:23

دامنه ملی + سرورهای ایرانی.....تمام!! یه زره فرهنگ سازی بشه همه کم کم میان رو دامنه ملی و سرور ایرانی....چه بکنیم خوب این وضع اعتبار ما تو دنباست..تره هم برامون خورد نمیکنند.. کلا ایرانی بودن شده برای کل دنیا تف سر بالا!! این همه به دنیا باج دادیم و اشتی کردیم و سر خم کردیم اینم شد نتیجش!! این هم نتیجه حقوق بشر جهانی که اینقدر ادعا میکردند!! انگار نه انگار ادمیم راحت این همه ملت رو تحقیر کردند با این رفتارشون ...خدابیامرز خمینی حق داشت..ما هر چی کوتاه بیایم اینا سوارمون میشن.......

لطفا در گروه تجاری و فنی وارد مباحث سیاسی و بیهوده نشیم

delta
July 16th, 2017, 02:30
لطفا در گروه تجاری و فنی وارد مباحث سیاسی و بیهوده نشیم

خوشتیپ بگیر منظورمو...نوشته هام سیاسی نیست منطق رو بچسب...منتظر چی هستید؟ نشستید ببینید چه بلایی قراره سرمون بیارن؟ موضوع یکی دو نفر نیست..بین المللی هست.ایرانی هستیم که هستیم قاتل که نیستیم!! اپل با ان همه بزرگیش اطلاعات گوشی ان یارو تروریسته رو به اف بی ای نداد دستشو گذاشت هنا گفت خودتون برید درش بیارید..بعد اینجا موضوع چندین و چند هزار سایت افراده همه نشستند یا میخوان فرار کنن یا دنبال جایگزینن..ببینید جایی برای شکایتی اطلاع رسانی دعاوی چیزی نیست بریزیم سرش؟

babakebrahimi
July 16th, 2017, 02:37
ترجیح میدم با شما بحث نکنم فقط لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید

EmpireWorld
July 16th, 2017, 02:59

شما یه جوری حرف میزنی انگار ما خودمون هم به خودمون رحم میکنیم که اونا هم بخوان به ما رحم کنن
مثل اینکه از بازار سیاه دلالی دامنه های .ir خبر نداری؟ برو یه سرچ بکن اونوقت میفهمی اگه دامنه های فحش هم آزاد بود یه سری دلال میخریدنش
یا اینکه نمیدونی هاست های ایرانی انواع و اقسام مشکلات رو با نت جهانی دارن؟ تایم اوت و قطعی و ...
بعدم ما از خودمون چیزی نداریم، باید همه ش تابع قوانین کشور های دیگه باشیم، تابع هم نباشیم مثل الان هر روز بیشتر تحریم میشیم
حالا بحث های سیاسی و اینکه اصن ما حق داریم یا اونا کلا بماند

starting
July 16th, 2017, 03:24
ترجیح میدم با شما بحث نکنم فقط لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید

تصمیم بسیار خوبی گرفتید
چون هنوز نمیدونید سیاست و اقتصاد دو مقوله جدا از هم نیستند

AtrafNet
July 16th, 2017, 10:11
تصمیم بسیار خوبی گرفتید
چون هنوز نمیدونید سیاست و اقتصاد دو مقوله جدا از هم نیستند

درسته ولی متاسفانه توی کشور ما اقتصاد کلی کشور دست سیاسیونی هست که فقط حرف زدن دربارشون این انجمن رو دچار مشکل میکنه برای همین از نظر منم بهتره تاپیک رو با حرف درباره اقتصاد مملکت هم به حاشیه نکشونیم.

دوستان به نظر من ریسلو هر چی باشه حداقل از این نیمچه ریسلر های ایرانی بزرگتر و معتبرتر هستش پس به نظرم صبر کنید ببینید آخر سر چی میشه من که مطمئنم هیچ اتفاق بدی برای دامنه های ایرانی نمیفته و فوقش یه سری تغییرات تحمیلی رو باید تحمل کنیم همین :)

martin98
July 16th, 2017, 10:43
درسته ولی متاسفانه توی کشور ما اقتصاد کلی کشور دست سیاسیونی هست که فقط حرف زدن دربارشون این انجمن رو دچار مشکل میکنه برای همین از نظر منم بهتره تاپیک رو با حرف درباره اقتصاد مملکت هم به حاشیه نکشونیم.

دوستان به نظر من ریسلو هر چی باشه حداقل از این نیمچه ریسلر های ایرانی بزرگتر و معتبرتر هستش پس به نظرم صبر کنید ببینید آخر سر چی میشه من که مطمئنم هیچ اتفاق بدی برای دامنه های ایرانی نمیفته و فوقش یه سری تغییرات تحمیلی رو باید تحمل کنیم همین :)
طرف خودش می گه برین از اینجا، شما می گین نه می مونیم چیزی نمی شه...
مگه شوخی داره؟؟!!

به نظر من به جای ول کردن موضوع یه جا معرفی کنید ما منتقل کنیم.
این رجیسترار joker.com مطمئن و اکی است؟؟

Kian
July 16th, 2017, 10:56
طرف خودش می گه برین از اینجا، شما می گین نه می مونیم چیزی نمی شه...
مگه شوخی داره؟؟!!

به نظر من به جای ول کردن موضوع یه جا معرفی کنید ما منتقل کنیم.
این رجیسترار joker.com مطمئن و اکی است؟؟

دقیقا کی گفته برید؟ چرا جوّ منفی میدین؟

JahanSoft
July 16th, 2017, 10:58
من 2 تا دامنه دارم که اصلا نمیخوام از دستشون بدم. اگه جایگزین مناسب پیدا نشه 10 ساله تمدید میکنم.
دوستان جایگزین درست و حسابی پیدا نشد؟

پینوشت : دامنه هاتون رو با شرکت های معتبر ایرانی ثبت کنید ، اونها بالاخره راهکار مناسب برای شما و خودشون پیدا میکنند. دامنه شوخی نیست ، به شرکت های تازه کار و کوچک برای ثبت دامنه اعتماد نکنید (مخاطبم کسایی هستند که خودشون پنل ندارند)

Kian
July 16th, 2017, 11:04
یک اخطار از اوفک آمریکا به ریسلو ارسال شده و به روبو بانک که ریسلو اونجا حساب داره و گفته شده بهشون که: شما حق معامله با واحد پولی دلار با ایرانی ها رو ندارید و مسئولان ریسلو هم مثل مارگزیده ها قاطی کردند، نمی دونند چیکار کنند یعی گیج شدند و الان شدیدا دنبال راه کاری هستند که بتونند این مشکلو حل کنند،
اونوقت یه عده از هموطنان ؟شریف با ترسوندن مردم، دنبال ماهیگیری خوشون هستند،
پس چند روز صبر کنید تا نتیجه معلوم بشه !

1-یا ریسلو می تونه مشکلو حل کنه که چه بهتر

2- یا نمی تونه حل کنه که خودش دامنه ها رو به یه جای دیگه منتقل میکنه و یا میگه خودتون ببرید جای دیگه، ولی دامنه های هیچ کسی رو نه توقیف میکنه و نه حذف !
گول شایعه پراکنان و دروغ گویان و ماهیگیران حرفه ای رو نخورید !!!

mdt
July 16th, 2017, 11:29
سلام

دوستان پیشنهاد می کنم با سفارت ایران در لاهه (و احیانا دیگر مقامات وزارت خارجه که با ایشان ارتباط دارید) هم مکاتبه کنید و مشکل عدیده ای که این موضوع ایجاد خواهد کرد را شرح دهید تا ترغیب شوند از طریق مذاکره با این شرکت به حفظ حقوق شما و مشتریان بی شمار بی خبر از این معضل کمک کنند. تجربه برجام را دست کم نگیریم. (لطفا هیچگونه برداشت سیاسی از صحبت بنده نفرمایید.)

PersianDOT
July 16th, 2017, 11:41
دیگه با چه زبونی بگه برید!
این همه محدودیت گذاشته و از تاریخ هایی که گفته بازم محدودیت های دیگه میذاره و قیمت رو برای ایرانی ها میخواد بالا و کانتک اینفورمیشن رو چک میخواد بکنه و .... . اینها همه نشونست برای اینکه اونایی که به فکر دامینهاشون هستند قبل از اینکه دچار مشکلات بزرگتر بشن ، دامیناشونو ببرند.

mri_6889
July 16th, 2017, 11:49
آقا شما فقط بگید کجا بریم؟ حالا اگر رفتیم و بعدش دیدیم مشکل Resello حل شد، خوب چه بهتر. هم با Resello کار میکنیم هم با این جدیده. ولی جدّاً الان بحث سر این هست که بهترین جایگزین Rsello کجا هست؟ خصوصاً اینکه از نظر سیستم‌های پرداخت هم کمتر مشکل داشته باشه. به نظر من باید گزینه‌ای رو پیدا کنیم که دست کم پرداخت به روش بیت کوین رو داشته باشه. این gandi.net بیت کوین داره ولی گرونه. namecheap هم بیت کوین داره ولی فکر کنم خودش ایران رو تحریم کرده.
اینکه Resello تحریم کرده یا نکرده، تا هفته‌های آینده خودش مشخّص میشه. بحث نداره که. ضمناً میتوانید یک تیکت به Resello بزنید تا شفّاف سازی بشه که آیا تحریم کرده یا نه؟ و اینکه آیا مثل ResellerClub قصد دارند کاربران کشورهای تحریم شده رو خودشون به جای دیگه‌ای منتقل کنند یا خیر؟

Kian
July 16th, 2017, 11:59
دیگه با چه زبونی بگه برید!
این همه محدودیت گذاشته و از تاریخ هایی که گفته بازم محدودیت های دیگه میذاره و قیمت رو برای ایرانی ها برده بالا و .... . اینها همه نشونست برای اینکه اونایی که به فکر دامینهاشون هستند قبل از اینکه دچار مشکلات بزرگتر بشن ، دامیناشونو ببرند.

به اون زبونی که رسیلرکلاب گفت:

we will not be able to continue doing Business with resellers in Iran

PersianDOT
July 16th, 2017, 12:04
به اون زبونی که رسیلرکلاب گفت:
این همون مشکلات بزرگتریه که گفتم قبل دچار شدن بهش به فکر چاره باشید.

mr.admin24
July 16th, 2017, 12:27
سلام

برام واقعا جالبه ریسلو داره بیزنسش رو آتیش میزنه ، چون عمده مشتریاش ایرانی هستن و اینکه این سرویس برای مشتریان اخراجی ایرانی بوجود اومده ! بماند که پنلش اصلا هیچی نبود و ایرانیا دوره تست و خطا این پنل مزخرف رو گذروندن و اینکه پشتیبانیشون کلا خوابه ... هیچ آدم عاقلی که تحریم نیست رجیستری های خوب رو ول نمی کنه از ریسلو سرویس بگیره !

این قفل مزخرف 60 روزه رو ورداره ما با کله رفتیم . من چند ماهی میشه در ریسلو ثبت جدید نداشتم به خاطر خطاهای مسخره و پشتیبانی بی خیالشون بود . الانم اگه transfer lock رو بردارن میرم .

آخه کجا بابت یه تغییر ایمیل 60 روز transfer lock می کنه !

martin98
July 16th, 2017, 12:31
سلام

برام واقعا جالبه ریسلو داره بیزنسش رو آتیش میزنه ، چون عمده مشتریاش ایرانی هستن و اینکه این سرویس برای مشتریان اخراجی ایرانی بوجود اومده ! بماند که پنلش اصلا هیچی نبود و ایرانیا دوره تست و خطا این پنل مزخرف رو گذروندن و اینکه پشتیبانیشون کلا خوابه ... هیچ آدم عاقلی که تحریم نیست رجیستری های خوب رو ول نمی کنه از ریسلو سرویس بگیره !

این قفل مزخرف 60 روزه رو ورداره ما با کله رفتیم . من چند ماهی میشه در ریسلو ثبت جدید نداشتم به خاطر خطاهای مسخره و پشتیبانی بی خیالشون بود . الانم اگه transfer lock رو بردارن میرم .

آخه کجا بابت یه تغییر ایمیل 60 روز transfer lock می کنه !
کجا می خواهید برید؟

iGolchin
July 16th, 2017, 12:32
اگر میخواهید بعد از تعویض ایمیل قفل نشه تو ایمیلی که به ایمیل اول میره یعنی ایمیلی که قبل از تغییر روی دامنه بوده بگید گزینه opt-out رو بزنن تا ۶۰ روز قفل گذاشته نشه

mr.admin24
July 16th, 2017, 12:38
دامنه های خودم به name.com می برم 10 ساله مشکلی باهاشون ندارم. با پشتیبانیشون ارتباط خوبی داریم حتی گفتم ایرانی هستم یه سری توصیه کردن که تو این 10 سال مشکلی نداشتم.

دامنه های مشتریامون رو می بریم onlinenic چون پنل قدیمی و معتبر داشتم همونو استفاده می کنم . پشتیبانیشون هم حداقل با احترام و به صورت چت پیگیری می کنه مشکل فنی هم باهاشون نداشتم.

- - - Updated - - -

اگر میخواهید بعد از تعویض ایمیل قفل نشه تو ایمیلی که به ایمیل اول میره یعنی ایمیلی که قبل از تغییر روی دامنه بوده بگید گزینه opt-out رو بزنن تا ۶۰ روز قفل گذاشته نشه

با توجه به تجربه ای که دارید حالا ما خبط کردیم نزدیم آیا راه حلی هست به خودشون تیکت زدم دو روزه که وضعیت open هست یعنی حال نکردن یه جواب آماده بدن که بابا ما دیدیم یا فلان

negarnovin
July 16th, 2017, 12:45
دوستان تایید شده این خبر؟
کلا از این به بعد دیگه ریسلو به ایرانیا سرویس نمیده یا اینکه فقط کسایی که پنلشون وریفای نشده؟
و شرکت های جایگزین کدام ها هستند که خوب هستن؟
و اینکه برای وریفای و ثبت نام و باز کردن پنل مدارک خاصی می خوان یا نه
و از همه مهم تر ماژوال whmcs هم دارند؟
ممنون میشم دوستان پاسخ بدن!

mr.admin24
July 16th, 2017, 12:49
دوستان تایید شده این خبر؟
کلا از این به بعد دیگه ریسلو به ایرانیا سرویس نمیده یا اینکه فقط کسایی که پنلشون وریفای نشده؟
و شرکت های جایگزین کدام ها هستند که خوب هستن؟
و اینکه برای وریفای و ثبت نام و باز کردن پنل مدارک خاصی می خوان یا نه
و از همه مهم تر ماژوال whmcs هم دارند؟
ممنون میشم دوستان پاسخ بدن!

با ایمیل هایی زدن میخوان به کاربران تحریم خدمات ندن که ایران هم تحریم هست .
اگه بگن ببخشید اشتباه شده هم من بازم از ریسلو فرار می کنم .
اکثر رجیستری ها با ایران مشکل دارن نباید آدرس ایران بذارید . الان خیلی همکارا حتی شرکتای مطرح ریسلرکلاب استفاده می کنن فقط کشور رو ایران نمی ذارن.

Mehrdad201
July 16th, 2017, 14:42
این قفل 60 روزه رو خود ریسلو میتونه برداره ؟!!!؟ من که بهشون تیکت زدم اما تا الان جواب ندادند

iGolchin
July 16th, 2017, 15:13
قفل ٦٠ روزه رو ميتونه برداره ريسلو اخرين بار كه به اين مشكل بر خوردم در جواب گفتن بايد يك دليل مناسب داشته باشيد تا ما برداريم و اين دليل رو به icann ميفرستن

alishadmehr
July 16th, 2017, 15:54

خوشتیپ بگیر منظورمو...نوشته هام سیاسی نیست منطق رو بچسب...منتظر چی هستید؟ نشستید ببینید چه بلایی قراره سرمون بیارن؟ موضوع یکی دو نفر نیست..بین المللی هست.ایرانی هستیم که هستیم قاتل که نیستیم!! اپل با ان همه بزرگیش اطلاعات گوشی ان یارو تروریسته رو به اف بی ای نداد دستشو گذاشت هنا گفت خودتون برید درش بیارید..بعد اینجا موضوع چندین و چند هزار سایت افراده همه نشستند یا میخوان فرار کنن یا دنبال جایگزینن..ببینید جایی برای شکایتی اطلاع رسانی دعاوی چیزی نیست بریزیم سرش؟

دوست عزیز این که نشد منطق!

نمیخوام بحث سیاسی کنم اما باید یقه مسئولین رو بگیریم که تو این 39 سال چیکار کردند که عزت ایرانی نابود شده و اصلا نمیتونیم هیچ جا اسم ایران رو بیاریم حتی توی سایتهای ساده و سطح پایینی مثل ریسلو!

بازم نمیخوام بحث سیاسی کنم اما دامنه ملی + سرورهای ایرانی یعنی انزوای بیشتر و به مرور همونهایی که نونشون تو تحریم شدن ایران و فیل . تر کردن هست کارشون راحتتر میشه برای اینکه بی سر و صدا هر کار خواستن بکنن یعنی پیش به سوی کره شمالی شدن!

ما باید از مسئولین خودمون (اونهایی که دلسوز و پیگیر هستند) بخوایم تا پیگیری کنند تا این مشکلات کمتر بشه، بایکوت کردن و اینچیزها که گل به خودی هست!
ضمنا شما خبر نداری تو دامنه های ملی و سرورهای ایران چه بلاهایی نازل میشه ؟ از کیفیت پایین گرفته تا یک شبه کل سایت و سرور مسدود شدن بدون بک آپ و دسترسی و احضاریه و این چیزها ...

alirad
July 16th, 2017, 17:48

یعنی میفرمایید جلو دنیا وایستیم تا بتونیم دامنه ثبت کنیم؟

sina km
July 16th, 2017, 18:20
سلام،
ببخشید بچه ها ما از کجا باید بفهمیم هاستینگی که ازش دامنه رو خریدیم با ریسلو کار میکنه یا یه شرکت دیگه

Bozurg
July 16th, 2017, 18:22
شما مشکلی برای انتقال نداری، قفل شصت روزه نمیزاره اطلاعات تماس شخص ثبت کننده عوض بشه جلوی انتقال رو نمیگیره

- - - Updated - - -

از روی whois چک کنید

- - - Updated - - -

فکر بدی نیست اتفاقا میتونم ما هم تحریمشون کنیم فقط .ir ثبت کنیم، اما مسئله این هست که واقعا رفتن زیر پرچم .ir که خودش یه انحصار طلب هست و اجازه تاسیس هیچ رجیسترری جز خودش در ایران رو نمیده درسته ؟

PersianDOT
July 16th, 2017, 18:26
سلام،
ببخشید بچه ها ما از کجا باید بفهمیم هاستینگی که ازش دامنه رو خریدیم با ریسلو کار میکنه یا یه شرکت دیگه

از دامینت whois بگیر ، اگر به این شکل بود از ریسلو ثبت شده :

Registrar: REALTIME REGISTER BV
Sponsoring Registrar IANA ID: 839
Whois Server: whois.yoursrs.com
Referral URL: http://www.realtimeregister.com

Bozurg
July 16th, 2017, 18:28
شرکت جایگزین زیاد هست اما من بین چینی ها و آلمانی ها و کانادایی ها و آمریکایی رفتم برای خودم ترک ها رو انتخاب کردم، توی این مدت هم برخوردشون دوستانه بود، چند باری هم دعوتمون کردن استانبول دم و دستگاهشون بد نبود، مطمئنا به بزرگی بقیه نیستن اما خوب حداقل دم دست هستن، مشکل پیش بیاد حضوری میریم دامنه ها رو میگیریم :))

- - - Updated - - -

چند تا جایگزین که به راحتی میتونین درشون ثبت نام کنین:
آنلاین نیک (http://onlinenic.com) ، یوکر (https://joker.com/?mode=resellers&do_next=step13a&) ، هگزونت (https://www.hexonet.net/resellers) ، نیم چیپ (http://namecheap.com)
توجه داشته باشین در مورد اولی و آخری باید آدرس خودتون خارج باشه ولی مشتری هاتون موردی نداره

Mehrdad201
July 16th, 2017, 18:41
والا من هنوز نمیدونم این قفل 60 روزه که دوستان میگن اصلا فعال هست یا نه. فعلا که دامنه رو زده client transfer prohibited
من نمیدونم چرا این رو زده. با اینکه من قفل رو خاموش میکنم اما تغییری تو نتیجه حاصل نمیشه. اینجا مطرح کردم دوستان گفتند چون مشخصات عوض شده این قفله فعال شده اما از خود ساپورت ریسلو سوال کردم تا الان پاسخ نداده چرا !!!!
ساپورتشون خیلی متغیر هست. یه موقع در عرض یک ساعت جواب میده ! یه موقع 2 روز میگذره هیچ جوابی نمیده

Bozurg
July 16th, 2017, 18:42
من توصیه میکنم کمی صبر کنین، اما برای ساین آپ کردن و وریفای در جای دیگه اگر کسی کمک خواست حاضرم انجام بدم (برعکس بعضی دوستان هزینه هم نمیخوام بگیرم) فقط قبل هر جا به جایی قیمت های جای جدید رو حتما چک کنید که به صرفتون باشه.

- - - Updated - - -

شما هم احتمالا دامنه انتقالی از ریسلر کلاب به ریسلو رو میخوای منتقل کنی، اونا قفل روشون کار نمیکنه، تیکت بزنین بگین خودشون دستی آنلاک کنن

- - - Updated - - -

روز های شنبه و یکشنبه کلا جواب نمیدن، روزهای دیگه هفته مارک سریع جواب میده

- - - Updated - - -

cancel کردن آپدیت ! اگر هنوز ثبت نشده!

- - - Updated - - -

enom یه بار حدود سال 2007 زد کلا دامنه های ایران رو پاک کرد
name cheap آدرس اصلی ایران نباسه مشکلی نداره

mri_6889
July 16th, 2017, 20:20
من توصیه میکنم کمی صبر کنین، اما برای ساین آپ کردن و وریفای در جای دیگه اگر کسی کمک خواست حاضرم انجام بدم (برعکس بعضی دوستان هزینه هم نمیخوام بگیرم) فقط قبل هر جا به جایی قیمت های جای جدید رو حتما چک کنید که به صرفتون باشه.

- - - Updated - - -

شما هم احتمالا دامنه انتقالی از ریسلر کلاب به ریسلو رو میخوای منتقل کنی، اونا قفل روشون کار نمیکنه، تیکت بزنین بگین خودشون دستی آنلاک کنن

- - - Updated - - -

روز های شنبه و یکشنبه کلا جواب نمیدن، روزهای دیگه هفته مارک سریع جواب میده

- - - Updated - - -

cancel کردن آپدیت ! اگر هنوز ثبت نشده!

- - - Updated - - -

enom یه بار حدود سال 2007 زد کلا دامنه های ایران رو پاک کرد
name cheap آدرس اصلی ایران نباسه مشکلی نداره
البتّه الان از سال 2017 شرکت enom توسّط شرکت TuCows خریداری شده و زیر مجموعه TuCows قرار گرفته است. الان هم باید ازشون بپرسیم دوباره چون مالکش تغییر کرده. خود TuCows (یعنی OpenSRS) که در صورتی که آدرس اصلی ایران نباشه، حلّه. الان عمده فروشی‌های TuCows شامل OpenSRS هست و enom.

- - - Updated - - -

ولی کلّا با اوضاع تحریم و... روی هیچ شرکتی نمیشه برای دراز مدّت حساب کرد. اگر دراز مدّت میخواهید کار کنید، باید از این اروپایی‌ها و آمریکای شمالی‌ها بی خیال بشوید و بروید سمت کشورهای درجه دو مثل چین، روسیه، حتّی ترکیه. شرکت‌های اروپا و آمریکا و کلّا شرکت‌های بزرگ چون میخواهند با بازار آمریکا هم کار کنند، بالاخره یک روزی مجبور میشوند که قوانین تحریم رو اجرا کنند. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. نمونه عملی هم تمام تجربه‌های قبلی همگان. از ResellerClub تا الان Resello تا هاستینگ Arvixe که یک ایرانی رئیسش بود.

- - - Updated - - -

در بین شرکت‌های روسی کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ سراغ دارید مورد خوب؟ البتّه قبول دارم که کیفیت هیچ کدامشون مثل اروپایی‌ها و آمریکای شمالی خوب نیست ولی حداقل دیگه خیالمون بابت تحریم و... راحته.

Bozurg
July 16th, 2017, 21:04
البتّه الان از سال 2017 شرکت enom توسّط شرکت TuCows خریداری شده و زیر مجموعه TuCows قرار گرفته است. الان هم باید ازشون بپرسیم دوباره چون مالکش تغییر کرده. خود TuCows (یعنی OpenSRS) که در صورتی که آدرس اصلی ایران نباشه، حلّه. الان عمده فروشی‌های TuCows شامل OpenSRS هست و enom.

- - - Updated - - -

ولی کلّا با اوضاع تحریم و... روی هیچ شرکتی نمیشه برای دراز مدّت حساب کرد. اگر دراز مدّت میخواهید کار کنید، باید از این اروپایی‌ها و آمریکای شمالی‌ها بی خیال بشوید و بروید سمت کشورهای درجه دو مثل چین، روسیه، حتّی ترکیه. شرکت‌های اروپا و آمریکا و کلّا شرکت‌های بزرگ چون میخواهند با بازار آمریکا هم کار کنند، بالاخره یک روزی مجبور میشوند که قوانین تحریم رو اجرا کنند. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. نمونه عملی هم تمام تجربه‌های قبلی همگان. از ResellerClub تا الان Resello تا هاستینگ Arvixe که یک ایرانی رئیسش بود.

- - - Updated - - -

در بین شرکت‌های روسی کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ سراغ دارید مورد خوب؟ البتّه قبول دارم که کیفیت هیچ کدامشون مثل اروپایی‌ها و آمریکای شمالی خوب نیست ولی حداقل دیگه خیالمون بابت تحریم و... راحته.

خوب TuCows هیچ وقت پروایدر خوبی نبوده، دو سه تا شرکتی هم که باهاش از قدیم توی ایران باهاش کار میکنن نورچشمی هستن به دلایلی
در مورد روس ها:
بستگی داره زبان روسیت خوب باشه یا نباشه اگر خوب باشه

reg.ru

عالی هستن
اگر نه خوب nic.ru
https://www.nic.ru/dns/partners/contract/en/anketa.html

babakebrahimi
July 16th, 2017, 21:10
داره حالم از این افراد و شرکتهایی که به نوعی دارن از این آب گل آلود ماهی میگیرن بهم میخوره
همه دارن یه طرف میکشن این جملع ریسلرهای ایرانی رو که ببرن زیرمجموعه خودشون
و همه شونم وانمود میکنن که هیچکدوم برای منافع خودشون کار نمیکنن!!!! و فقط برای راحتی کاربران دارن اینقدر بال بال میزنن که تو رو خدا بیاین زیرمجموعه ما
بعضیا هم هرجوری شده میخوان ریسلرها رو متقاعد کنن که ریسلو یا میترکه یا میزنه ما رو میترکونه!
شدن کاسه داغ تر از آش
ریسلو میخواد تغییراتی بده که بتونه بدون مشکل به ایرانیها سرویس بده حتی برای اینکار حاضر شده دوبار واحد ارزی رو برای ایرانیها تغییر بده!
حالا اینا پیش بینی میکنن که تا آخر سال ایرانیها رو ترور هم میکنن!
فکر بد نکنین ها اینا فقط برای راحتی من و شما اینقدر به فکرمون هستن!
اصلا هم فکر نکنین که دارن برای منافع خودشون اینقدر بال بال میزنن

mri_6889
July 16th, 2017, 21:20
داره حالم از این افراد و شرکتهایی که به نوعی دارن از این آب گل آلود ماهی میگیرن بهم میخوره
همه دارن یه طرف میکشن این جملع ریسلرهای ایرانی رو که ببرن زیرمجموعه خودشون
و همه شونم وانمود میکنن که هیچکدوم برای منافع خودشون کار نمیکنن!!!! و فقط برای راحتی کاربران دارن اینقدر بال بال میزنن که تو رو خدا بیاین زیرمجموعه ما
بعضیا هم هرجوری شده میخوان ریسلرها رو متقاعد کنن که ریسلو یا میترکه یا میزنه ما رو میترکونه!
شدن کاسه داغ تر از آش
ریسلو میخواد تغییراتی بده که بتونه بدون مشکل به ایرانیها سرویس بده حتی برای اینکار حاضر شده دوبار واحد ارزی رو برای ایرانیها تغییر بده!
حالا اینا پیش بینی میکنن که تا آخر سال ایرانیها رو ترور هم میکنن!
فکر بد نکنین ها اینا فقط برای راحتی من و شما اینقدر به فکرمون هستن!
اصلا هم فکر نکنین که دارن برای منافع خودشون اینقدر بال بال میزنن
مهم نیست. چون افرادی که اینجا هستند، اکثراً حرفه‌ای و فروشنده دامین هستند. اینها هیچ وقت نمیان بروند رده چهارم و پنجم زنجیره دامین قرار بگیرند و فروشنده دست چندم بشوند. پس این دوستان فقط دارند آب توی هاون میکوبند.

- - - Updated - - -

خوب TuCows هیچ وقت پروایدر خوبی نبوده، دو سه تا شرکتی هم که باهاش از قدیم توی ایران باهاش کار میکنن نورچشمی هستن به دلایلی
در مورد روس ها:
بستگی داره زبان روسیت خوب باشه یا نباشه اگر خوب باشه

reg.ru

عالی هستن
اگر نه خوب nic.ru
یافتم یافتم. این reg.ru یک سایت انگلیسی هم داره به نام reg.com و قیمت مناسب داره. کاملاً انگلیسی هست و قیمتها هم به دلار. از کلیه سیستم‌های پرداخت روسی مثل وب مانی هم پشتیبانی میکنه. اون nic.ru هم گزینه خوبی هست که خیلی وقته خودم دارم باهاش کار میکنم فقط اشکالش این هست که قیمتهاش به روبل هست نه به دلار.
مشکل فکر کنم حل شد. حالا Resello دیگه باید بره کشک بسابه.

- - - Updated - - -

این جریان TuCows رو میشه دقیق‌تر توضیح بدی؟ چرا هیچ وقت خوب نبوده؟ تحریم کرده تا حالا؟ اذیت کرده؟ بچّه بدی بوده؟ کیفیت نداشته؟ تجربه‌ای داری؟
جریان نور چشمی چیه؟ یعنی اونها با TuCows رفیق شدن از قدیمها و کاریشون نداره؟

Kian
July 16th, 2017, 21:36
اگه در آخرین پاراگراف صفحه اطلاعیه ریسلو دقت کرده باشید گفته که :

We are developing tools to help you and your customers comply with our new policy restrictions. Starting July 18, 2017, you will be able to do a bulk export of contact details of your domain names from the Reseller Area. This allows you to update contact details where necessary, or transfer domain names to another provider

لینک اطلاعیه (https://kb.hostcontrol.com/Policy_restrictions?utm_source=TEMP+OFAC+2+LIST+A&utm_campaign=7e7d0078fe-EMAIL_CAMPAIGN_2017_07_14&utm_medium=email&utm_term=0_5a39d09d10-7e7d0078fe-92484733)

نکته مهمی که من از متن فوق برداشت می کنم اینه که رسیلو میخواهد بوسیله ابزاری که در حال طراحی آن هستند و از 18 جولای به کنترل پنل نمایندگان اضافه خواهد شد ما همه مشخصات کاستومرها و ساب رسیلرها و هویز دامنه ها رو بصورت دسته جمعی به کشور دیگری که تحریم نیست تغییر بدهیم تا مشکل برطرف شود و اگر نخواهیم هویز دامنه ها رو تغییر بدهیم و ایرانی باقی بماند باید آن دامنه ها رو به یک شرکت دیگه منتقل کنیم (به متن قرمز رنگ دقت کنید)

شما هم در مورد متن فوق نظرتون رو بفرمایید.

Bozurg
July 16th, 2017, 21:40
مهم نیست. چون افرادی که اینجا هستند، اکثراً حرفه‌ای و فروشنده دامین هستند. اینها هیچ وقت نمیان بروند رده چهارم و پنجم زنجیره دامین قرار بگیرند و فروشنده دست چندم بشوند. پس این دوستان فقط دارند آب توی هاون میکوبند.

- - - Updated - - -

یافتم یافتم. این reg.ru یک سایت انگلیسی هم داره به نام reg.com و قیمت مناسب داره. کاملاً انگلیسی هست و قیمتها هم به دلار. از کلیه سیستم‌های پرداخت روسی مثل وب مانی هم پشتیبانی میکنه. اون nic.ru هم گزینه خوبی هست که خیلی وقته خودم دارم باهاش کار میکنم فقط اشکالش این هست که قیمتهاش به روبل هست نه به دلار.
مشکل فکر کنم حل شد. حالا Resello دیگه باید بره کشک بسابه.

- - - Updated - - -

این جریان TuCows رو میشه دقیق‌تر توضیح بدی؟ چرا هیچ وقت خوب نبوده؟ تحریم کرده تا حالا؟ اذیت کرده؟ بچّه بدی بوده؟ کیفیت نداشته؟ تجربه‌ای داری؟
جریان نور چشمی چیه؟ یعنی اونها با TuCows رفیق شدن از قدیمها و کاریشون نداره؟

مسئله فقط سایت انگلیسی نیست، عین وب مانی که بیشتر اسنادش روسی هست و خیلی هاش انگلیسی نیست و کلا کار کردن باهاش سخته اینم اونجوری هست

در مورد TuCows هم چون قرار نیست بحث سیاسی کنیم سر بسته میگم، سرمایه شرکت یه ارتباطی به نورچشمی های داخلی داره و چند نفری که باهاش قوی کار میکنن هم اینجا هستن هم اونجا

Kian
July 16th, 2017, 22:05
یکی از دوستان در یه تاپیک دیگه متن جالبی ارسال کرده :

من تلفنی باهاشون صحبت کردممنظور اینه که به صورت قدم به قدم تمام امکانات مربوط به ایرانی ها رو حذف خواهند کرد
گفتم واقعا عجب شجاعتی دارید که حجم عمده مشتری هاتون رو پس میزنید. گفت چند صد هزارتا بیشتر نیستن ایرانی ها!!!

گفت داریم سعی میکنیم یه پارتنری پیدا کنیم که بتونیم دامین ها رو به اون منتقل کنیم ولی هنوز خبری نیست
ظاهرا خودشو متاسف و متاثر نشون میداد

به نظرم میاد اینا میخوان از آب گلالود ماهی بگیرن
دارن مردم رو مجبور میکنن که طی یک ماه تا میتونن دامین ها رو از ترس قیمت بالا تمدید کنند بعدش هم میگن طی مذاکرات انجام شده مشکل برطرف شد!!! یا این که حالا انتقال بدید به فلان شرکت که شریک ماست و موقع انتقال هم باید یک سال شارژ کنید...
کلا فکر کنم تله پوله

لینک مطلب (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188112&p=1682965&viewfull=1#post1682965)

Mehrdad201
July 16th, 2017, 23:00
من که اگه قفل ترانسفر ها باز بشه سریعا منتقل میکنم به یه جای مطمئن تر. ولی اوضاع جالب نیست. هر ساله هم داره سخت تر میشه. اون از ریسلر کلاب. این از ریسلو ضمانتی نیست که سال بعد دوباره این مشکل جای دیگه ای پیش نیاد به نظر من بهتره هر مشتری ای 2 تا دامین حداقل برای سایتش داشته باشه. هم دات ای ار هم دات کام یا هر چیز بین المللی که مشتری ها رو با هر دو دامنه اشنا کنه. اینطوری اگه روزی یه دفعه کلید دات کام رو زدن و خاموشش کردن سایت اون بنده خدا دان نمیشه و مشتری ها پیداش میکنند. ولی واقعا متاسفم برای خودمون که 1 هفته است اسیر داستانی هستیم که در اونور اب یه بچه 7 ساله هم اسیرش نمیشه. به چه جرمی ؟ ایرانی بودن !! مگه ایرانی چه گناهی کرده که باید همش در فشار و استرس باشه واسه یه دامین خریدن اینقدر اذیت بشه

mr.admin24
July 16th, 2017, 23:49
یکی از دوستان در یه تاپیک دیگه متن جالبی ارسال کرده :

لینک مطلب (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188112&p=1682965&viewfull=1#post1682965)

جناب کیان از آنجا که من نمی توانم پیام خصوصی ارسال کنم لذا نتوانستم پاسخ شما را بدهم متاسفم

ColdWorld
July 17th, 2017, 00:00
دوستان این آدرس برای کدوم رجیسترر است : www.PublicDomainRegistry.com ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mri_6889
July 17th, 2017, 00:06
من که اگه قفل ترانسفر ها باز بشه سریعا منتقل میکنم به یه جای مطمئن تر. ولی اوضاع جالب نیست. هر ساله هم داره سخت تر میشه. اون از ریسلر کلاب. این از ریسلو ضمانتی نیست که سال بعد دوباره این مشکل جای دیگه ای پیش نیاد به نظر من بهتره هر مشتری ای 2 تا دامین حداقل برای سایتش داشته باشه. هم دات ای ار هم دات کام یا هر چیز بین المللی که مشتری ها رو با هر دو دامنه اشنا کنه. اینطوری اگه روزی یه دفعه کلید دات کام رو زدن و خاموشش کردن سایت اون بنده خدا دان نمیشه و مشتری ها پیداش میکنند. ولی واقعا متاسفم برای خودمون که 1 هفته است اسیر داستانی هستیم که در اونور اب یه بچه 7 ساله هم اسیرش نمیشه. به چه جرمی ؟ ایرانی بودن !! مگه ایرانی چه گناهی کرده که باید همش در فشار و استرس باشه واسه یه دامین خریدن اینقدر اذیت بشه

من میگم دوستان باید در توییتر و شبکه‌های اجتماغی و خبرگزاری‌ها تحت این عنوان که وب فارسی داره به خاطر تحریم نابود میشه و دیگه ایرانی‌ها نمیتوانند حتّی یک سایت داشته باشند، اطّلاع رسانی کنید. متأسفانه هیچ کس به جز حرفه‌ای‌های هاستینگ از این جریان تحریم برای دامین و هاستینگ خبر ندارند. شاید اینطوری، همانطور که با اطّلاع رسانی دست کم ofac در زمان اوباما به بهانه لزوم ایجاد امکان ارتباط برای ایرانی‌ها خدمات ارتباطی مثل یاهو و... رو از تحریم مستثنی کرد، این مورد رو هم مستثنی کنه. اینجوری که ما هی از این شرکت به اون شرکت کوچ کنیم، فایده نداره. باید قضیه با چیزهایی مثل توییتر، ایمیل به ofac، اطلاع رسانی در روزنامه‌ها و... به بحث گذاشته بشه و همگان از وضعیت ناپایدار وب فارسی مطّلع بشوند تا بشه کار ریشه‌ای کرد. الان تمام بار این مشکل بر روی دوش شرکت‌های هاستینگ بیچاره هست و کسی هم خبر نداره. یک هشتگ معین کنید و در توییتر و فیسبوک و تلگرام و... اطّلاع رسانی هماهمگ داشته باشید. میشه از هشتگ #فناتحریم هم که همین الان وجود داره برای این موضوعات، استفاده کرد. حتّی این موضوع رو باید به زبان انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی با عنوان در خطر بودن وب فارسی و جلوگیری از گردش و نشر آزاد اطلاعات(همون چیزی که آمریکا ادعا میکنه) به وسیله تحریم‌ها مطرح کرد.
همین گوگل و... خیلی از سرویسهاشون رو از طریق پیگیری رسانه‌ای و ایمیلی ایرانی‌ها آزاد کردند. دیگه شرکتهای دامین و هاستینگ و دیتاسنتر که از گوگل بالاتر نیستند.
من میگم از سایتهایی مثل زومیت و دیجیاتو و خبر آنلاین و روزنامه دنیای اقتصاد(بخش IT) و هفته نامه فناوران و ... باید در این زمینه کمک بگیریم. حتّی انحمن کسب و کارهای اینترنتی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان تشکّل‌های موجود IT هم میتوانند بیانیه بدهند و اطلاع رسانی کنند.
موضوع هم مربوط به ریسلو تنها نمیشه. باید عنوان کنیم که تقریباً هیچ شرکت ثبت دامنه و هاستینگ معتبری حاضر به همکاری با ایرانی‌ها نیست. حتّی ریسلو و هر دفعه ایرانی‌ها محبور میشوند که عین کوچ رو دامنه‌هاشون و هاست خودشون رو جابجا کنند.

Bozurg
July 17th, 2017, 00:22
دوستان این آدرس برای کدوم رجیسترر است : www.PublicDomainRegistry.com ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
resellerclub

mri_6889
July 17th, 2017, 00:35
مسئله فقط سایت انگلیسی نیست، عین وب مانی که بیشتر اسنادش روسی هست و خیلی هاش انگلیسی نیست و کلا کار کردن باهاش سخته اینم اونجوری هست

در مورد TuCows هم چون قرار نیست بحث سیاسی کنیم سر بسته میگم، سرمایه شرکت یه ارتباطی به نورچشمی های داخلی داره و چند نفری که باهاش قوی کار میکنن هم اینجا هستن هم اونجا
در مورد سایت reg.com من بهشون تیکت دادم که قسمتهایی از سایت انگلیسی رو که همچنان به زبان روسی هست، به انگلیسی برگردانند. اگر که میخواهند مشتریان بین المللی داشته باشند. همچنین بهشون گفتم تعداد زیادی از ایرانی‌ها اگر این کار رو انجام بدهند، دوست دارند که مشتری و ریسلرشون باشند(حسّ منفعت طلبی‌شون رو تحریک کردم). حالا باید ببینم چی میشه؟ ضمناً فعلا برای افزایش موجودی اکانت از طریق WbMoney و Yandex Money توی این سایت باید از طریق نسخه روسی وارد شوید و دوباره به نسخه انگلیسی برگردید. این رو هم تیکت دادم که به نسخه انگلیسی اضافه کنند گزینه WebMoney و Yandex رو. الان در نسخه انگلیسی فقط PayPal و Credit Card داره. البتّه میشه از طریق نسخه روسی با وبمانی افزایش موجودی داد و توی نسخه انگلیسی استفاده کرد.
ضمناً این سایت مشکلی که فعلاً داره این هست که حسابداری‌شون بر اساس روبل هست. یعنی با وجود اینکه قیمتها رو در نسخه انگلیسی به دلار میزنه، ولی این در واقع به روبل تبدیل میشه و موجودی حساب شما هم به روبل هست. بعداً البتّه اگر بشه باهاشون کار کرد، میشه ترغیبشون کرد که حسابداری خودشون رو ببرن روی دلار در سایت انگلیسی. درسته که گزینه چندان جالبی نیست ولی در حالتی که اپشن‌های مناسب دیگری هم یافت بشه که دردسر پرداخت و... هم نداشته باشه. متاسفانه یافت نمیشه.
پی نوشت: من یک گزینه توی جبل اطّارق (Gibraltar) پیدا کردم که زبان سایتش هم انگلیسی هست. وبمانی و بیت کوین هم ساپورت میکنه. خلاصه خوشحال شدم. ولی رفتم توی ثبت نامش و دیدم که در لیست کشورهاش، ایران نیست. یعنی تحریم. یعنی حتّی شرکت توی جبل الطّارق که یک جزیره هست، ما رو تحریم کرده. اوضاع اینطوریه که سایتهای روسی رو پیشنهاد میدهم. این سایته جبل الطّارقی که گفتم، اینه: https://www.alpnames.com

mbsmt
July 17th, 2017, 01:10
نمی دونم چقدر می تونه مفید یا موثر باشه ولی شاید اگر شکایت کنیم به ICANN بتونن اونها فشاری بیارن روی ریسلو و Realtime Registrar تا این مشکل حل بشه. به قول یکی از دوستان لااقل حالا که خودشون مسبب ایجاد مشکل هستن ، مثل ریسلر کلاب همه کارها رو خودشون انجام بدن و ببرن به یک رجسترر دیگه. باز خدا خیر بده ریسلر کلاب رو که چقدر مودبانه از بابت اون موضوع در اون زمان عذرخواهی کرد و بعدش هم خودش همه کارهای بعدی رو انجام داد. این ریسلو که از اولش هم کسی دل خوشی ازش نداشت. اون از پشتیبانیش ، اون از قیمت هاش اینم از این داستان جدیدش.
من سایت ICANN رو بررسی کردم و دوستانی که فکر می کنن شاید بشه از این طریق کاری کرد اگر تمایل داشتن به این صفحه سر بزنن
https://www.icann.org/complaints-office

یک فایل PDF به آدرس https://www.icann.org/en/system/files/files/complaint-submission-template-26apr17-en.pdf رو باید دانلود کنید و پر کنید و بعد به آدرس complaints@icann.org شکایت خودتون رو ارسال کنید
شاید این تنها کاری باشه که فعلا میشه انجامش بدیم ...

engineer_ict
July 17th, 2017, 01:15
دامنه های خودم به name.com می برم 10 ساله مشکلی باهاشون ندارم. با پشتیبانیشون ارتباط خوبی داریم حتی گفتم ایرانی هستم یه سری توصیه کردن که تو این 10 سال مشکلی نداشتم.

دامنه های مشتریامون رو می بریم onlinenic چون پنل قدیمی و معتبر داشتم همونو استفاده می کنم . پشتیبانیشون هم حداقل با احترام و به صورت چت پیگیری می کنه مشکل فنی هم باهاشون نداشتم.

- - - Updated - - -

با توجه به تجربه ای که دارید حالا ما خبط کردیم نزدیم آیا راه حلی هست به خودشون تیکت زدم دو روزه که وضعیت open هست یعنی حال نکردن یه جواب آماده بدن که بابا ما دیدیم یا فلان

راهکاری که پشتیبان نیم بهتون گفتن چی بوده ؟

alirad
July 17th, 2017, 02:19
نمی دونم چقدر می تونه مفید یا موثر باشه ولی شاید اگر شکایت کنیم به ICANN بتونن اونها فشاری بیارن روی ریسلو و Realtime Registrar تا این مشکل حل بشه. به قول یکی از دوستان لااقل حالا که خودشون مسبب ایجاد مشکل هستن ، مثل ریسلر کلاب همه کارها رو خودشون انجام بدن و ببرن به یک رجسترر دیگه. باز خدا خیر بده ریسلر کلاب رو که چقدر مودبانه از بابت اون موضوع در اون زمان عذرخواهی کرد و بعدش هم خودش همه کارهای بعدی رو انجام داد. این ریسلو که از اولش هم کسی دل خوشی ازش نداشت. اون از پشتیبانیش ، اون از قیمت هاش اینم از این داستان جدیدش.
من سایت ICANN رو بررسی کردم و دوستانی که فکر می کنن شاید بشه از این طریق کاری کرد اگر تمایل داشتن به این صفحه سر بزنن
https://www.icann.org/complaints-office

یک فایل PDF به آدرس https://www.icann.org/en/system/files/files/complaint-submission-template-26apr17-en.pdf رو باید دانلود کنید و پر کنید و بعد به آدرس complaints@icann.org شکایت خودتون رو ارسال کنید
شاید این تنها کاری باشه که فعلا میشه انجامش بدیم ...
ممنون از شما
1-من از قوانین دامنه ها زیاد سر در نمیارم اما مگه باعث مشکلات ما مگه خود همین آیکان نیست؟منظورم اینه که مگه نباید از خود آیکان شکایت کنیم؟یعنی پیش یه مرجع دیگه(که نمیدونم کدوم مرجع) از آیکان شکایت کنیم
2-اگه من اشتباه میکنم و باید به همین آیکان شکایت بفرستیم اگه کسی انگلیسیش خوبه لطفا یه متنی آماده کنه برای موارد 2 تا 8 فایل pdf که بفرستیم
3-نظرتون در مورد امضا و طومارهای اینترنتی چیه؟

ehsun
July 17th, 2017, 07:55
دوستان عزیز ریسلر کلاب، ریسلو همه نماینده شرکت Realtime Register هلند هستند و همین شرکت مادر ایران و تحریم کرده و یعنی تا چند وقت دیگه اکثر دامنه های ایرانی ها به مشکل می خوره
قضیه کاملا جدی و حیاتی هست اصلا تعلل نکنین و سریعا دامنه هاتون و به یک ریجسترار معتبر منتقل کنید
فعلا تنها گزینه معتبر ایرانی شرکت ایران سرور هست که گویا نماینده رسمی رجیستراری به اسم جوکر آلمانه
این مطلب و بخونین حتما:
https://blog.iranserver.com/%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88/

Bozurg
July 17th, 2017, 08:06
ممنون از شما
1-من از قوانین دامنه ها زیاد سر در نمیارم اما مگه باعث مشکلات ما مگه خود همین آیکان نیست؟منظورم اینه که مگه نباید از خود آیکان شکایت کنیم؟یعنی پیش یه مرجع دیگه(که نمیدونم کدوم مرجع) از آیکان شکایت کنیم
2-اگه من اشتباه میکنم و باید به همین آیکان شکایت بفرستیم اگه کسی انگلیسیش خوبه لطفا یه متنی آماده کنه برای موارد 2 تا 8 فایل pdf که بفرستیم
3-نظرتون در مورد امضا و طومارهای اینترنتی چیه؟

نه برای چی مشکل ما ICANN هست؟
اون که حرفی نداره! برای همه دنیا هم در چارچوب قوانینش یه جور کار میکنه!
حتی تا سال 2006 به پنج تا شرکت توی ایران اجازه داد که پروایدر رسمی رجیسترر بشن که بعدا nic.ir زیر آبشون رو زد گفت در ایران تنها رجیسترر خودش باید باشه طبق قانون ایران، اونم که فقط .ir و .ایران ساپورت میکنه. که اگر اینکار رو نکرده بود و انحصاری نکرده بود امروز ما لنگ رجیسترر خارجی نبودیم.

در واقع ما دو تا مشکل داریم یکی کار گروه اینترنتی کشور هست که انحصارا حق رجیسترر در ایران رو داده به nic.ir و یکی آمریکا که داره هم راه ها رو برای ما میبنده

-

- - - Updated - - -

دوستان عزیز ریسلر کلاب، ریسلو همه نماینده شرکت Realtime Register هلند هستند و همین شرکت مادر ایران و تحریم کرده و یعنی تا چند وقت دیگه اکثر دامنه های ایرانی ها به مشکل می خوره
قضیه کاملا جدی و حیاتی هست اصلا تعلل نکنین و سریعا دامنه هاتون و به یک ریجسترار معتبر منتقل کنید
فعلا تنها گزینه معتبر ایرانی شرکت ایران سرور هست که گویا نماینده رسمی رجیستراری به اسم جوکر آلمانه
این مطلب و بخونین حتما:
https://blog.iranserver.com/%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88/

همچین شرکت باحالی نیست، من هم ازش نمایندگی دارم، من پیشنهاد میکنم همچنان اگر واقعا نیاز به جایگزین هست روس یا ترک باشن، اما بازم با توجه به شرایط اگر میخواین با آنلاین نیک، نیم چیپ ، هگزونت و یوکر (J در آلمان ی تلفظ میشه مثل ژاکوب و یاکوب) کار کنین چون یهو هزینه هاشون بالا هست من میتونم برای این مدت به قیمت خریدم دامین هاتون رو بدون سود منتقل کنم تا بعد خودتون ترید یا موو کنین به اکانت خودتون

ehsun
July 17th, 2017, 09:16
همچین شرکت باحالی نیست، من هم ازش نمایندگی دارم، من پیشنهاد میکنم همچنان اگر واقعا نیاز به جایگزین هست روس یا ترک باشن، اما بازم با توجه به شرایط اگر میخواین با آنلاین نیک، نیم چیپ ، هگزونت و یوکر (J در آلمان ی تلفظ میشه مثل ژاکوب و یاکوب) کار کنین چون یهو هزینه هاشون بالا هست من میتونم برای این مدت به قیمت خریدم دامین هاتون رو بدون سود منتقل کنم تا بعد خودتون ترید یا موو کنین به اکانت خودتون

دیگه حالا روی هاست و سروراش نظری ندارم اما اینکه نماینده رسمی یک رجیسترار معتبر مثل جوکر هستند که سگش به این ریسلوی درب و داغون میرزه خدایی ریسلو دهن همه رو با مشکلات عجیب غریبش سرویس کرده بود ولی ما پوست کلفتی بخرج دادیم ضمنا ایران سرور میگ تو قراردادشون جوکر صراحتا عدم تحریم و ضمانت داده از طرفی قیمت هاشونم مناسبه جز قدیمی ترین ها و خوشنام هم هستن به نظر خود من بهترین گزینه ممکن هم نباشه فعلا تنها گزینه مطمئن ایرانی هست چون همه نماینده همین ریلسو بودن...
ضمنا اکثر این رجیسترارهایی که شما معرفی کردی ایران و تحریم کردن مثل آنلاین نیک... خوب اگه کسی مشخصات و هویت غیر ایرانی و حساب بین المللی داشته باشه که اصلا نیازی به انتقال از ریسلو نداره همونجا می مونه دیگه

iGolchin
July 17th, 2017, 11:15

بنظر منم تو شرايط حاضر رجيسترار هاي روس و فرانسوي واقعا مناسب هستند (با ترك ها كار نكردم) و از لحاظ پشتيباني فرانسوي ها، فقط تنها مشكلي كه دارند قيمتشان هست نسبت به ريسلو
مثلا فرانسوي ها 15$ ميگيرن واسه .com با هويز پرايوسي مجاني
روس ها هم 15$ دامنه + 3$ هويز پرايوسي

در مقابل ريسلو كه 10$ ميده با هويز پرايوسي مجاني
يا حتي Tucows كه ميده 11$ با هويز پرايوسي مجاني
يكمي زياده

mr.admin24
July 17th, 2017, 13:28
سلام

به هر حال ریسلو lock دو تا از دامنه هامو برداشت تا بتونم ترنسفر کنم .
درسته 3 روزه تیکت رو جواب نداد و فکر کنم از خدا خواسته هستن بریم .
منم از خدا خواسته تر ! حالا که قرار آدرس ایرانی ندیم میریم یه رجیستری بهتر !
خدا رو شکر

PersianDOT
July 17th, 2017, 13:32
خوبه که این کارو کردن . نگرانی ای بود که ما داشتیم بابت دامین های برخی مشتریان که ممکنه این حالت پیش بیاد.
به خاطر اون قفل 60 روز تغییر اطلاعات بود دیگه ؟ چی بهشون گفتید ؟

mr.admin24
July 17th, 2017, 13:35
سلام

گفتم بابت خدمات نژاد پرستانه شما هم اکنون می خواهم دامنه ها را ترنسفر کنم ! transfer now

که 3 روز جواب ندادن و امروز lock رو باز کردن . جالب اینه 500 تا دامنه دیگه دارم تو ساب ریسلرم

که مشتریا راضی بشن ترنسفر می کنم .

- - - Updated - - -

البته قبلا به یه شرکت آمریکایی اینو گفتم CEo اونا جوابمو داد کلی معذرت خواهی و تاسف و لینک قوانین تجاری مالی بهم داد که من دلخور نشم .
ولی اینا به چیزشون هم حساب نکردن

amirizadi
July 17th, 2017, 14:20
بلاخره چه کار کنیم ؟ انتقال بدیم یا منتظر باشیم ببینیم خود ریسیلو چه کار میکنه؟

mr.admin24
July 17th, 2017, 14:24
سلام
مزیت ریسلو این بود که کاربر ایرانی با آدرس ایرانی مشکلی نداشت . حالا که داره اذیت می کنه ببریم یه پنل دیگه با آدرس خارجی بزنیم .
ریسلو تحریم کنه دقیقا چه مزیت دیگه ای داره ؟ پشتیبانی خوب یا پنل راحت قابل اعتماد؟

PersianDOT
July 17th, 2017, 14:27
تو همون صفحات اول این تاپیک نوشته بود تصمیمات جدید ریسلو را . و هر روز هم برای ما یک پالیسی جدید میزارن. حالا خودتون ببینید باید منتظر ریسلو باشید یا ترنسفر کنید.

ehsun
July 17th, 2017, 15:05
اینم جواب ریسلو به پیگیری ایران سروری ها

There unfortunately isn't much more information I can share than the information in the email itself. As you will notice the email mentions new restrictions will apply for resellers, customers and contacts from various countries that are subject to sanctions by the international community.
From next Tuesday on transactions can only be completed successfully if the contact details of resellers, customers and contacts comply with these restrictions and are proven to be correct.
Please refer to the email sent for the full information.
Sorry for the inconvenience.
Kind regards,

Resello

عوضیا کلا دایورت کردن انگار نه انگار با این قانونشون فاتحه یک کشور و خوندن

mri_6889
July 17th, 2017, 15:13
آقا فکر جایگزین باشید. با شرکتهای جایگزین هم صحبت کنید که سیستم‌های پرداخت روسی که ما ایرانی‌ها میتوانیم باهاشون کار کنیم رو اضافه کنند. مثل WebMoney و OkPay و PerfectMoney(این یکی البتّه روسی نیست) و Payeer و..
این جوکر اگر اینها رو قبول کنه، فعلاً موقّتاً جایگزین بدی نیست. هرچند که اون هم هنوز با ایرانی‌ها زیاد سر و کار نداشته. به محض اینکه دریافتی‌اش از ایرانی‌ها بره بالا، احتمالاً از طرف بانکش اخطار میگیره. چون بانکهای اروپایی همبستگی شدیدی به بانکهای آمریکایی دارند. الان همون اروپا هم طوری ایران رو تحریم کرده که وب مانی در اجرای قوانین اروپا، امکان ایجاد کیف پول یورو رو از ایرانی‌ها سلب کرده.

- - - Updated - - -

من با این reg.com روسی دارم مذاکره میکنم. ولی پشتیبانی‌شون واقعاً یک چیزی‌اش میشه. به گفت و گوی من و پشتیبانی reg.com یا همون reg.ru دقّت کنید:
من: لطفآً در سایت انگلیسی خودتان هم مانند سایت روسی، علاوه بر روشهای پرداخت PayPal و Credit Card روشهای پرداختی WebMoney و Yandex Money را اضافه کنید.
پشتیبانی: چون سیستم پرداخت ما با روبل کار میکنه، متاسّفانه فقط در سایت reg.ru که به زبان روسی هست، این امکان وجود داره و ما نمیتوانیم به سایت انگلیسی این امکان رو اضافه کنیم.
من: چه ربطی داره؟ زبان و واحد پولی چه ربطی به هم دارن؟ الان خود Yandex Money و WebMoney هم واحد پولی روبل رو دارند ولی انگلیسی هم هستند. من فکر میکنم اگر شما مشکل رو با مدیران شرکت در میان بگذارید، اونها راهی پیدا کنند.
پشتیبانی: آخه بیشتر مشتری‌های ما در سایت انگلیسی پرداخت‌هاشون به دلار و یورو هست. به همین دلیل ما نمیتوانیم سیستم پرداخت روبل رو اضافه کنیم به سایت انگلیسی و فقط با Credit Card و PayPal کار میکنیم.
من: خوب اگر پرداختها در سایت انگلیسی به دلار و یورو هست، حداقل گزینه وبمانی رو به سایت انگلیسی اضافه کنید. وبمانی کیف پول WMZ و WME رو به همین منظور دلار و یورو داره.
پشتیبانی: متاسفانه ما فقط با روبل و کیف پول WMR کار میکنیم. نمیتوانیم گزینه‌های WMZ و WME رو اضافه کنیم. بخاطر ناراحتی پیش آمده عذر خواهی میکنیم.

شما به این میگین چی؟

البتّه این توضیح رو بدهم که حاضر شدند اون بخشهایی از سایت انگلیسی‌شون که به روسی هست همچنان، درستش کنند و گفتن اسکرین شات بفرست که فرستادم واسشون.
ضمناً همانطور که قبلاً گفتم، فقط برای پرداخت از طریق وبمانی و یاندکس لازم میشه بروید توی سایت روسی و دوباره برگردید توی سایت انگلیسی ضمن اینکه میتوانید وبمانی و یاندکس را متّصل کنید به پنلتون که خودش اتوماتیک اجازه داشته باشه تا سقفی که شما معین کرده‌اید پول کم کنه ازشون. اینطوری دیگه لازم نیست هر دفعه بروید توی سایت روسی.
پی نوشت: الان بهم اطّلاع دادن که اون مشکل روسی بودن بعضی قسمت‌های سایت انگلیسی رو به تیم توسعه دهندگان خودشون انتقال داده‌اند تا برطرف بشه. تشکّر هم کردن از اینکه ایراد سایتشون رو بهشون گفته‌ام.

AtrafNet
July 17th, 2017, 15:31
مگه مدیرا و کارمندای جدید ریسلو خبر ندارن خودشون از طرف ریسلرکلاب دامنه های ایرانی رو منتقل کردن پس چی شده یادشون رفته فسلفه این انتقال چی بوده؟
اگه قرار به تحریم و محدودسازی باشه مسلماً ریسلرکلاب سگش شرف داره به این ریسلو.
دیگه کار ما به جایی رسیده که داغون ترین سایت ها و رجیسترار ها هم می خوان ما رو تحریم کنن یکی نیست به این ریسلو بگه ایرانی ها و کشور های تحریم نباشن مگه کسی تو یه کشور غیر تحریم مخش عیب کرده که معتبر ترین ها رو ول کنه بیاد سراغ تو که 24 ساعت یه بارم تیکت جواب نمیدی :)

mri_6889
July 17th, 2017, 15:38
من نمیدونم چرا دوستان به شرکت بیچاره Resello فحش میدن. خوب اون بدبخت‌ها یک تعداد کمی کارمند پشتیبانی دارند که الان 75 درصد مشتری‌هاشون(ایرانی‌ها) دارند ازشون سؤال‌های مشابه رو میپرسند. تازه اونها هم دلشون نمیخواد این همه مشتری رو از دست بدهند(چون هیچ آدم عاقلی از پول و مشتری بدش نمیاد). مطمئناً اونها هم الان گیج شده اند و وضعیتشون مثل ما هست. چون مجبورند که به یکباره با 75 درصد تا 90 درصد مشتریان خودشون خداحافظی کنند. یعنی الان رئیس Resello داره گریه میکنه احتمالاً و در پی پیدا کردن راهی برای در رو هست. بنابراین این فقط فشارهای خارج از شرکت(مثل اخطاریه قانونی و...) هست که واسشون مشکل درست کرده. خوب توجّه داشته باشید که اونها در هلند ثبت شده‌اند. کشوری که عضو اتّحادیه اروپا هست که تقریباً هیچ کدام از بانکهاش هنوز با ایران کار نمیکنند. الان هر کسی توی اروپا مقدار زیادی پول از ایران بره توی حسابش، اخطاریه میگیره. شوخی هم نداره.
اشکال از ما هست که توی این مدّت فکر این نبودیم که با یک شرکت اروپایی نباید کار کنیم چون آخرش تحریم هست. الان دوستانی که میگن Jocker و... هم همین اشتباه رو دارند میکنند. مگر اینکه قضیه رو عمومی کنیم و کلّا فروش دامین و هاست از تحریم مثتثنی بشه.
پی نوشت: درسته که هندی‌ها مالک Resello هستند ولی شرکت مذکور در هلند ثبت شده تابع قوانین هلند و اتّحادیه اروپا هست.

- - - Updated - - -

دوستانی که میگن به اسم یک کشور خارجی کار کنیم، باید به عرضشون برسونم که اگر مثلاً با آدرس کشورهای اروپایی کار کنید، باید علاوه بر قیمت دامنه، یک چیزی به نام VAT (مالیات ارزش افزوده) کشورهای اروپایی رو هم بپردازید چون از نظر اون شرکت، شما مشتری اروپایی هستید و مشمول VAT اروپا. در حالی که تا حالا در ریسلو VAT پرداخت نمیکردیم چون اروپایی محسوب نمیشدیم.

iwpanel
July 17th, 2017, 16:11
این برای دوستانی که میگین عوض کنند اطلاعات درست میشه

Changing information will not work, the customers and resellers affected by these restrictions have been flagged already

tpark
July 17th, 2017, 18:08
دوستان عزیز بعد از مکاتبات فراوان با ریسلو در نهایت به این نتیجه رسیدیم که حتما و حتما، باید هرچه سریعتر یک کمپانی جایگزین پیدا کنید و دامنه های خودتون رو منتقل کنید، هیچ راهی نداره و مشکل حتی با وریفای کردن و ثبت نماینده جدید با مشخصات خارجی و انتقال دامنه ها به نماینده جدید حل نخواهد شد چون دامنه های مورد تحریم، نشانه گذاری شدند.

در ضمن در حال مذاکره با یک کمپانی بسیار معتبر که نه عضو اتحادیه اروپاست و نه آمریکا هستیم و تا اینجای کار:

گارانتی گرفتیم که با ایران و ایرانی مشکلی نداشته باشند.
ضمانت دادند که هیچوقت برای ایرانیان در آینده هم مشکلی بوجود نیاد.
پلاگین کامل و جامعی برای whmcs دارن و دسترسی کامل به api سرویس های دیگه.
پشتیبانیشون Live Chat هستش و آنی پاسخگو هستند.
گفتند که در حال کار روی متنوع کردن روش های پرداخت به غیر پی پل و کردیت کارت هستند و ما وب مانی و پرفکت مانی و بیت کوین رو برای پشتیبانی روی سایتشون درخواست کردیم و درخواست رو برای مدیران ارجاع دادند.
برای انتقال دامنه هزینه ای دریافت نخواهند کرد و فعلا هزینه ی وریفای ثبت نام (کمتر از 100دلار) دریافت می کنند.
ثبت تمام دامنه ها رو پشتیبانی می کنند و قیمت هم تقریبا مساوی با ریسلو برای نمایندگان فروش معتبر کمتر هستش.

اجازه بدید پنل و امکانات رو تست کنیم، اگر قول و قرار ها واقعی بود و از کارکرد سیستم رضایت داشتیم معرفی می کنم تا شما هم استفاده کنید.

پس لطفا شروع کنید به انتقال و منتظر ریسلو نشید چون این دفعه خودشون هیچ گزینه جایگزینی هم معرفی نخواهند کرد (طبق گفته ی خودشون We do not make any suggestions for providers, but advice you to transfer out).

mizban97
July 17th, 2017, 18:14
دوستان عزیز بعد از مکاتبات فراوان با ریسلو در نهایت به این نتیجه رسیدیم که حتما و حتما، باید هرچه سریعتر یک کمپانی جایگزین پیدا کنید و دامنه های خودتون رو منتقل کنید، هیچ راهی نداره و مشکل حتی با وریفای کردن و ثبت نماینده جدید با مشخصات خارجی و انتقال دامنه ها به نماینده جدید حل نخواهد شد چون دامنه های مورد تحریم، نشانه گذاری شدند.

در ضمن در حال مذاکره با یک کمپانی بسیار معتبر که نه عضو اتحادیه اروپاست و نه آمریکا هستیم و تا اینجای کار:

گفتند که در حال کار روی متنوع کردن روش های پرداخت به غیر پی پل و کردیت کارت هستند و ما وب مانی و پرفکت مانی و بیت کوین رو برای پشتیبانی روی سایتشون درخواست کردیم و درخواست رو برای مدیران ارجاع دادند.
برای انتقال دامنه هزینه ای دریافت نخواهند کرد و فعلا هزینه ی وریفای ثبت نام (کمتر از 100دلار) دریافت می کنند.
ثبت تمام دامنه ها رو پشتیبانی می کنند و قیمت هم تقریبا مساوی با ریسلو برای نمایندگان فروش معتبر کمتر هستش.

اجازه بدید پنل و امکانات رو تست کنیم، اگر قول و قرار ها واقعی بود و از کارکرد سیستم رضایت داشتیم معرفی می کنم تا شما هم استفاده کنید.

پس لطفا شروع کنید به انتقال و منتظر ریسلو نشید چون این دفعه خودشون هیچ گزینه جایگزینی هم معرفی نخواهند کرد (طبق گفته ی خودشون We do not make any suggestions for providers, but advice you to transfer out).

سلام
در حال حاظر کدام شرکت ها با ایران مشکلی ندارند؟
و میشه از طریق پی پال پرداخت انجام داد
لطفا معرفی کنید.

Z.eus
July 17th, 2017, 18:26
درود

دوستانی که جوکر و هگزونت را پیشنهاد میدید، ما به هر دو این شرکت ها ایمیل فرستادیم و همچنان با توجه به اینکه روزکاری شروع شده است پاسخگو نیستند!

ضمنا جوکر شماره تماسی هم تو سایتش پیدا نشد که حداقل تماس بگیریم باهاشون!

speednet
July 17th, 2017, 18:28

هیچ شرکتی قابل اعتماد نیست و قول های شرکت ها مثل سراب میمونه
همچین قولی از یه شرکتی داشتیم که فک و فراون توش دامنه ثبت کرده بودیم که زودتر از ریسللو تحریم اغاز کرد نزدیک یکی دو سال پیش

Mr.Pouria
July 17th, 2017, 18:48
درود

دوستانی که جوکر و هگزونت را پیشنهاد میدید، ما به هر دو این شرکت ها ایمیل فرستادیم و همچنان با توجه به اینکه روزکاری شروع شده است پاسخگو نیستند!

ما با پشتیبان جکر حرف زدیم با ایرانی ها مشکل نداره ( به گفته خودشون ) و جوری هم که گفته بودن خیلی خوشحال میشن که ازشون نماینگی بگیریم برای مشتریهامون ...

اما خب فک نکنم بدونه اگه این همه یوزر بهش حمله بکنن چیکار میکنن ....

سیستم جالبی هم در ظاهر نداره انگاری برای یه کسب و کار کوچک طراحی شده ...

فکر نمیکنم مناسب باشه ... ( یه چیزی بد تر از اوایل ریسلو مواجه هستیم )

mri_6889
July 17th, 2017, 18:54
چرا هیچ کس شرکت‌های روسی و چینی رو امتحان نمیکنه؟ آیا به جز مشکل زبان، مشکل خاصّ دیگری هم دارند که ما بی خبریم؟ من میگم شرکت‌های هندی هم میتوانند جایگزین خوبی باشند. درسته که ResellerClub تحریم کرد. ولی خوب اون به آمریکایی‌ها فروخته شد. کسی تا حالا شرکت‌های هندی رو امتحان نکرده؟ منظورم شرکت‌هایی هستند که در خود هند ثبت شده‌اند. اون ResellerClub هم که تحریم کرد، علتش این بود که به آمریکایی‌ها فروخته شد وگرنه این کار رو نمیکرد. به جز ResellerClub شرکت هندی خوب چی سراغ دارید؟ لظفاً نگویید همین Resello هندی بود. این از لحاظ قانونی هلندی بود نه هندی.

- - - Updated - - -

من میگم شرکت آلمانی رو نروید سراغش. اینها الان یک قولی میدهند. ولی آلمان حتّی از هلند هم میتونه بدتر باشه در زمینه تحریم‌ها. فردا دوباره همگی باید اسباب کشی کنید. یادتون باشه که قوانین تحریم در اروپا رو اتحّادیه اروپا و نه خود کشورها وضع میکنند. ستون اصلی اتّحادیه اروپا هم آلمان و فرانسه هستند.

mizban97
July 17th, 2017, 19:01
چرا هیچ کس شرکت‌های روسی و چینی رو امتحان نمیکنه؟ آیا به جز مشکل زبان، مشکل خاصّ دیگری هم دارند که ما بی خبریم؟ من میگم شرکت‌های هندی هم میتوانند جایگزین خوبی باشند. درسته که ResellerClub تحریم کرد. ولی خوب اون به آمریکایی‌ها فروخته شد. کسی تا حالا شرکت‌های هندی رو امتحان نکرده؟ منظورم شرکت‌هایی هستند که در خود هند ثبت شده‌اند. اون ResellerClub هم که تحریم کرد، علتش این بود که به آمریکایی‌ها فروخته شد وگرنه این کار رو نمیکرد. به جز ResellerClub شرکت هندی خوب چی سراغ دارید؟ لظفاً نگویید همین Resello هندی بود. این از لحاظ قانونی هلندی بود نه هندی.

- - - Updated - - -

من میگم شرکت آلمانی رو نروید سراغش. اینها الان یک قولی میدهند. ولی آلمان حتّی از هلند هم میتونه بدتر باشه در زمینه تحریم‌ها. فردا دوباره همگی باید اسباب کشی کنید. یادتون باشه که قوانین تحریم در اروپا رو اتحّادیه اروپا و نه خود کشورها وضع میکنند. ستون اصلی اتّحادیه اروپا هم آلمان و فرانسه هستند.

عزیز شرکت روسی خوبه مشکلی نیست
فقط آیا پرداخت ها رو توسط پی پال تایید میکنند؟
و کدوم شرکت روسی رو معرفی میکنید؟
لطفا چند مورد معرفی کنید تست کنیم.

iGolchin
July 17th, 2017, 19:04
آقا فکر جایگزین
من با این reg.com روسی دارم مذاکره میکنم. ولی پشتیبانی‌شون واقعاً یک چیزی‌اش میشه. به گفت و گوی من و پشتیبانی reg.com یا همون reg.ru دقّت کنید:
من: لطفآً در سایت انگلیسی خودتان هم مانند سایت روسی، علاوه بر روشهای پرداخت PayPal و Credit Card روشهای پرداختی WebMoney و Yandex Money را اضافه کنید.
پشتیبانی: چون سیستم پرداخت ما با روبل کار میکنه، متاسّفانه فقط در سایت reg.ru که به زبان روسی هست، این امکان وجود داره و ما نمیتوانیم به سایت انگلیسی این امکان رو اضافه کنیم.
من: چه ربطی داره؟ زبان و واحد پولی چه ربطی به هم دارن؟ الان خود Yandex Money و WebMoney هم واحد پولی روبل رو دارند ولی انگلیسی هم هستند. من فکر میکنم اگر شما مشکل رو با مدیران شرکت در میان بگذارید، اونها راهی پیدا کنند.
پشتیبانی: آخه بیشتر مشتری‌های ما در سایت انگلیسی پرداخت‌هاشون به دلار و یورو هست. به همین دلیل ما نمیتوانیم سیستم پرداخت روبل رو اضافه کنیم به سایت انگلیسی و فقط با Credit Card و PayPal کار میکنیم.
من: خوب اگر پرداختها در سایت انگلیسی به دلار و یورو هست، حداقل گزینه وبمانی رو به سایت انگلیسی اضافه کنید. وبمانی کیف پول WMZ و WME رو به همین منظور دلار و یورو داره.
پشتیبانی: متاسفانه ما فقط با روبل و کیف پول WMR کار میکنیم. نمیتوانیم گزینه‌های WMZ و WME رو اضافه کنیم. بخاطر ناراحتی پیش آمده عذر خواهی میکنیم.

ولي من از سايت انگليسيش استفاده ميكنم مشكلي نداشته تا اينجا، براي پرداخت خودش صورت حساب رو انتقال ميده و ارز رو تبديل ميكنه به روبل فقط بايد روي وبماني كيف پول روبل داشته باشيد براي تبديل دلار وبماني به روبل .

البته بخش Knowledge base سايتشون انگليسي نداره كلن اگر با سايت هاي روسي كار كنيد سره اين ماجرا به مشكل ميخوريد و بهتره از گوگل ترنزليت استفاده كنيد.

پ.ن: اگر با ادرس امريكا ثبت كنيد وبماني براتون فعال نميشه با ادرس ايران ثبت نام كنيد.

mri_6889
July 17th, 2017, 19:09
توی internic.net شرکت‌ها رو معرّفی کرده. ولی شما میتوانید با reg.com و nic.ru کار کنید. PayPal هم دارند.

tpark
July 17th, 2017, 19:14
سلام
در حال حاظر کدام شرکت ها با ایران مشکلی ندارند؟
و میشه از طریق پی پال پرداخت انجام داد
لطفا معرفی کنید.
1- شرکت هایی که امریکایی و یا جزو اتحادیه اروپا نباشند.
2- بله، میشه
3- اجازه بدید ابتدا صحت عملکرد رو اطمینان پیدا کنیم بعدش چشم.

هیچ شرکتی قابل اعتماد نیست و قول های شرکت ها مثل سراب میمونه
همچین قولی از یه شرکتی داشتیم که فک و فراون توش دامنه ثبت کرده بودیم که زودتر از ریسللو تحریم اغاز کرد نزدیک یکی دو سال پیش
بله، صحبت شما صحیح هستش. ولی این شرکت نه عضو اتحادیه اروپاست، نه آمریکایی و من بارها جمله شما رو به مدیران ارشدش طی جلسه ذکر کردم که اونها هم اطمینان دادند که هیچ وابستگی به اتحادیه اروپا و آمریکا ندارند و مشکلی برای میزبانی از ایرانیان.

برای همین خاطر، اول با تعدادی از دومین های خودم این ریسک رو کردم که به پنل اونها انتقال بدم، هنوز روند انتقال شروع نکردم ولی نتیجه رو در همین تاپیک و یا تاپیک جدید به زودی اعلام خواهم کرد.

روش های پرداخت:

Alipay (قابلیت شارژ علی پی با وب مانی میسر است)
مستر کارت، ویزا، و انواع کارت های بانکی
پی پل

iGolchin
July 17th, 2017, 19:14

Reg.com يا Reg.ru
Nic.ru
Nic.ua (اوكراينيه)

من خودم از اولي استفاده ميكنم و تا جايي كه ميدونم پي پال هم قبول ميكنن

mri_6889
July 17th, 2017, 19:36
1

Alipay (قابلیت شارژ علی پی با وب مانی میسر است.

چطوری میسّر هست شارژ علی پی با وب مانی؟ سایت AliExpress وب مانی رو میپذیره. ولی AliPay رو تا اونجایی که من میدونم فقط با واحد پولی چین (يوآن) کار میکند. ضمن اینکه پنل انگلیسی هم بصورت خیلی محدود داره و بقیش به زبان چینی هست.
پنل انگلیسی‌اش هم فقط جهت پذیرندگان جهانی هست که قصد دارند از چینی‌ها در سایت خودشون یوآن دریافت کرده و به ارزهای دیگه اون پول را دریافت کنند. در این مورد هم پذیرندگی‌اش محدود به کشورهای خاصّی هست که ایران جزئش نیست.
حالا آیا شما تجربه خاصّی در شارژ علی پی با وبمانی دارید؟ اگر بله، لطفاً در صورت امکان تشریح کنید تا دیگران هم بهره ببرند.

- - - Updated - - -

دوستان، شرکت‌های کشورهای اروپای شرقی چطور هستند؟ دوستمان یک مورد اوکراینی معرّفی کردند. شما موردی سراغ ندارید؟

iGolchin
July 17th, 2017, 19:49
۲ تا مسئله هست که میخواستم بگم
اولیش اینه که میتونید از سایت ICANN لیست رجیسترار هارو ببینید و انتخاب کنید با توجه به کشور ثبت شدشون https://www.icann.org/registrar-reports/accredited-list.html
دومین مسئله هم راجبه جوکر هست میخواستم بدونم با توجه به نظرات کاربر ها توی انجمن وب هاستینگ تاک (https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=joker.com+webhostingtalk.com&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=joker.com+webhostingtalk.com+site:www.webhosti ngtalk.com) خارجی فکر نکنم زیاد چیزه جالبی باشه حالا اگر کسی از اینجا گرفته و مشکلی نداشته اگر میشه تجربشو در میون بذاره

lordcrazy
July 17th, 2017, 20:13
با سلام

دوستان من ساکن آلمان هستم و مشکلی از بابت پرداخت یا آدرس سکونت ندارم . اما طبیعتا به خاطر مالیات ارزش افزوده ( 19% ) پنل با آدرس ایران باز کرده بودم . حالا سوالم اینه :

1- اگر یک پنل با مشخصات آلمانم در ریسلو باز کنم ، و دامنه ها رو به پنل جدید انتقال بدم باز مشکل دارند ؟؟
2- آیا میتونم با Reserclub کار کنم یا کلا به ایرانی جماعت گیر میده ؟
3- کلا با شرایطی که دارم ( سکونت خارج از ایران و پرداخت با مشخصات خودم ) شما کجا را پیشنهاد میدین ؟

faraso
July 17th, 2017, 20:39
این تاپیک به طرزی وحشتناک همه چیز رو نشون میده که هرکس ندونه فکر میکنه ایران برای بار اولی هست که دچار تحریم های مشابه میشه همکاران عزیز منتظر باشید و هیچ ترسی هم نداشته باشید ریسلو و تحریمی که ازش صحبت میکنید و این دلهرو رو بین همه دامن زده که دامنه هاشون از بین میرود اصلا به این صورت نیست و دقیقا سه ماه فرصت انتقال وجود دارد که طی این سه ماه هم باز امکان تمدید و انتقال دامنه وجود دارد بجای این همه بحث و گفتگو که اکثرا هم نتیجه ای در بر ندارد و برعکس ایجاد دلهره بین کاربر نهایی و ایجاد زمینه گرفتن ماهی از آب گلالود برای برخی میکند منتظر باشید و کمی صبور مطمئن باشید جایگزین برای ریسلو خیلی زیاد و بهتر وجود دارد ، ریسلو از ابتدا هم مورد علاقه هیچکس نبود و تنها به اجبار ازش سرویس دهی میشد .
صبر پیشه کنید و انقدر دلهره در دل کاربر نهایی نیندازید که برخی به این تصور دچار شدند که فردا دامنه هاشون حذف میشود لطفا نکنید اینکار رو از شرکت خارجی که متزلزل میشویم هیچ با این نوع صحبت ها در دید همگان شما ناخودگاه به خودی هم ضربه میزنید تشنج ایجاد میکنید
:-?

mri_6889
July 17th, 2017, 21:34
با سلام

دوستان من ساکن آلمان هستم و مشکلی از بابت پرداخت یا آدرس سکونت ندارم . اما طبیعتا به خاطر مالیات ارزش افزوده ( 19% ) پنل با آدرس ایران باز کرده بودم . حالا سوالم اینه :

1- اگر یک پنل با مشخصات آلمانم در ریسلو باز کنم ، و دامنه ها رو به پنل جدید انتقال بدم باز مشکل دارند ؟؟
2- آیا میتونم با Reserclub کار کنم یا کلا به ایرانی جماعت گیر میده ؟
3- کلا با شرایطی که دارم ( سکونت خارج از ایران و پرداخت با مشخصات خودم ) شما کجا را پیشنهاد میدین ؟

شما اگر اسناد اقامت قانونی در آلمان رو داشته باشید، میتوانید دامنه‌های خودتان را به بزرگترین شرکت‌های ثبت دامین مثل GoDaddy و enom و 1and1 و... ببرید. البتّه مشروط به اینکه با آدرس آلمان حساب باز کنید. همون ریسلو هم اگر بهش ثابت کنید که مقیم قانونی آلمان هستید، باهاتون کار میکنه به راحتی. خود Real Time Registrar هم کار میکنه. میتوانید بگویید که از ایران به آلمان مهاجرت کرده‌اید به همین سادگی.
به نظر من آن 19 درصد مالیات را بدهید و راحت کار کنید. یا اینکه میتوانید با مشخّصات آلمانی امّا مثلا در شرکت‌های غیر اروپایی ثبت کنید که در این صورت احتمالاً مشمول VAT نمیشوید.

lordcrazy
July 17th, 2017, 21:36
شما اگر اسناد اقامت قانونی در آلمان رو داشته باشید، میتوانید دامنه‌های خودتان را به بزرگترین شرکت‌های ثبت دامین مثل GoDaddy و enom و 1and1 و... ببرید. البتّه مشروط به اینکه با آدرس آلمان حساب باز کنید.

پس با هویت ایرانی مشکلی ندارند ؟؟ فقط حساب و ادرس و ... از آلمان باشه کافیست ؟

Mr.Pouria
July 17th, 2017, 21:49

با ملیت شما کاری ندارن فقط براشون مهم اینه که کجا زندگی میکنید ... حال که در المان هستینم شهروند اون شهر هستین پس مشکلی با شما ندارند اما ممکنه با یوزر های زیر مجموعه شما مشکل داشته باشن

GoldinHost.IR
July 17th, 2017, 21:49
با سلام.

دوستان عزيز ! يك دامنه در پنل ريسلو دارم كه تل چند ماه ديگه موعد تمديدش ميرسه !! لطفا بگين ديگه نميشه تمديد كرد !؟؟ اگر نميشه لطفا از الان راه حل بگيد ممنون ميشم

mizbanwebhost
July 17th, 2017, 21:51
باسلام

تمدید میشه و مشکلی نیست .

اگر شک دارید تو این موضوع ما امکان میزبانی دامنه شما را در همان ریسلو داریم

Bozurg
July 17th, 2017, 21:59
بنظر منم تو شرايط حاضر رجيسترار هاي روس و فرانسوي واقعا مناسب هستند (با ترك ها كار نكردم) و از لحاظ پشتيباني فرانسوي ها، فقط تنها مشكلي كه دارند قيمتشان هست نسبت به ريسلو
مثلا فرانسوي ها 15$ ميگيرن واسه .com با هويز پرايوسي مجاني
روس ها هم 15$ دامنه + 3$ هويز پرايوسي

در مقابل ريسلو كه 10$ ميده با هويز پرايوسي مجاني
يا حتي Tucows كه ميده 11$ با هويز پرايوسي مجاني
يكمي زياده

ریسلو 8.3 نبود ؟؟؟

- - - Updated - - -

دیگه حالا روی هاست و سروراش نظری ندارم اما اینکه نماینده رسمی یک رجیسترار معتبر مثل جوکر هستند که سگش به این ریسلوی درب و داغون میرزه خدایی ریسلو دهن همه رو با مشکلات عجیب غریبش سرویس کرده بود ولی ما پوست کلفتی بخرج دادیم ضمنا ایران سرور میگ تو قراردادشون جوکر صراحتا عدم تحریم و ضمانت داده از طرفی قیمت هاشونم مناسبه جز قدیمی ترین ها و خوشنام هم هستن به نظر خود من بهترین گزینه ممکن هم نباشه فعلا تنها گزینه مطمئن ایرانی هست چون همه نماینده همین ریلسو بودن...
ضمنا اکثر این رجیسترارهایی که شما معرفی کردی ایران و تحریم کردن مثل آنلاین نیک... خوب اگه کسی مشخصات و هویت غیر ایرانی و حساب بین المللی داشته باشه که اصلا نیازی به انتقال از ریسلو نداره همونجا می مونه دیگه

عزیزم یوکر همونی هست که شما اسمش رو میگی جوکر :39: توضیح دادم حرف j توی آلمانی ی تلفظ میشه همونجور که توی فرانسوی ژ و توی اسپانیایی خ تلفظ میشه!

iGolchin
July 17th, 2017, 22:02
ریسلو 8.3 نبود ؟؟؟

Slab 1
9.99$ میباشد

Mr.Pouria
July 17th, 2017, 22:10
با سلام.

دوستان عزيز ! يك دامنه در پنل ريسلو دارم كه تل چند ماه ديگه موعد تمديدش ميرسه !! لطفا بگين ديگه نميشه تمديد كرد !؟؟ اگر نميشه لطفا از الان راه حل بگيد ممنون ميشم

اگه بل از مسدود شدن تمدید بکنید مشکلی نداره مگرنه اول باید انتقال بدید بعد تمدید کنید ...

EmpireWorld
July 17th, 2017, 22:13

با خوده شما کاری ندارن و به راحتی هم باهاتون همکاری میکنن
ولی خب مسلما وقتی یوزر های شما ایرانی هستن اینجا به مشکل میخورید
چون همونطور که گفته همه ی کانتکت ها رو بررسی میکنن و اگه ایرانی باشه ...

Bozurg
July 17th, 2017, 22:14
ببینید جایگزین برای ریسلو زیاد هست همونطور که همهمون به جز ریسلو چند جای دیگه هم اکانت داریم

الان بحثی که هست قیمت انتقال از ریسلو هست، چون عین ریسلر کلاب خودش جا به جا نمیکنه ، من با ترک ها صحبت کردم برای انتقال بهم پیشنهاد قیمت 7.99 برای com net org info و 9.3 برای biz رو دادن اما فکر کنم بازم بشه کمش کرد.

روس ها کلا هیچ انعطافی برای هزینه انتقال نشون ندادن، چینی ها که کلا مرغشون یه پا داره.
آلمانی ها گفتن بررسی میکنن.

فرانسوی ها من باهاشون کار نکردم نظری ندارم.

GoldinHost.IR
July 17th, 2017, 22:15
اگه بل از مسدود شدن تمدید بکنید مشکلی نداره مگرنه اول باید انتقال بدید بعد تمدید کنید ...

بعد از مسدود شدن چي

Bozurg
July 17th, 2017, 22:17
در ضمن توجه داشته باشین سرعت عمل و امکانات + قیمت تمدید هم مهم هست

isoroush
July 18th, 2017, 01:18
و روز 18 جولای 2017 شروع شد و آغاز محدودیت در ثبت دامنه جدید و انتقال دامنه جدید به ریسلو

زمان باقی مانده تا امکان تمدید سرویس ها حدودا 4 ماه

به گفته ریسلو دامنه ها تا زمان انقضا در پنل باقی می مانند ولی امکان تمدید ندارند ( که توبه گرگ مرگه در کمتر از 4 ماه آینده باید انتقال داد ! )

البته نمیشه دست دست کرد تا 4 ماه دیگه ، حداکثر یک ماه دیگه ، هزینه تمدید به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا میکنه برای کشورهای فوق الذکر !

As of August 18, 2017, pricing of services and products subject to policy restrictions will be increased significantly. This will affect the pricing of:

[*=left]Renewal of existing products
[*=left]Getting domains out of redemption

delta
July 18th, 2017, 01:29
پس نتیجه این شد بریم؟ اما کجا؟

isoroush
July 18th, 2017, 01:42
پس نتیجه این شد بریم؟ اما کجا؟

به هر آن کجا که باشد .... به جز این سرا سرایم !

بنده لیستی دارم تهیه میکنم از رجیسترار های مختلف در پست اول آپدیت می کنم. ( آپدیت کردم اطلاع میدم )

ehsun
July 18th, 2017, 07:44
عزیزم یوکر همونی هست که شما اسمش رو میگی جوکر :39: توضیح دادم حرف j توی آلمانی ی تلفظ میشه همونجور که توی فرانسوی ژ و توی اسپانیایی خ تلفظ میشه!

والا اینکه خودشون چی تلفظ می کنن و اطلاع ندارم اما مطمئنن منظورشون همون جوکر خودمون هست از لوگوشون میشه فهمید joker.com

- - - Updated - - -

درود

CSL Computer Service Langenbach GmbH
Hansaallee 191-193
D-40549 Duesseldorf
Phone: +49.211867670
Fax: +49 211 86767 6449
www.csl.de

- - - Updated - - -

این برای دوستانی که میگین عوض کنند اطلاعات درست میشه

Changing information will not work, the customers and resellers affected by these restrictions have been flagged already

من بصورت تلفنی با ریسلو صحبت کردم
البته خیلی داستان و باز نکرد اما به نظر میاد مشکل از بانک و تراکنش نیست گویا پارتنر یک شرکت آمریکایی شده و دیگه نمی تونه سرویس با ایرانی ها کار کنه
در مورد تغییر اطلاعات هم صحبت کردم همین جواب و داد که فایده نداره
حتی مطلع شدم که بعضی شرکت ها مثل طلا هاست به مشتریاشون گفتن که چون از اول با مشخصات غیر ایرانی با ریسلو کار کردن مشکل دار نمیشن اینم پرسیدم گفت در مراحل بعدی این ها هم کشف میشن و محدود میشن تقریبا منظورش این بود که بهتره ریسک نکنین چون بالاخره می فهمن

من از حرف طلاهاست تعجب می کنم داستان اصلا مشخصات ایرانی و غیر ایرانی نیست که... بعدشم طلاهاست و خود ریسلو برای شارژ اکانت به مشتری های ایرانی پیشنهاد می کرد و فارغ از مشخصات ریسلو کاملا می دونه که ایرانی هستن...

از حرف بعضی از دوستان هم که میگن صبر کنین عجله نکنین و فلان هم تعجب می کنم خدا رو شکر دامنه هام دست آدم مسئولیت پذیری بود زنگ زدم بهش گفت در جریانم مهندس دارم منتقل می کنم به جوکر خیالت راحت باشه تازه بدون هزینه گرفتن! خدا به مشتری های این مدل آدم های بی مسئولیت رحم کنه
لامصب دومین مشتری شاید همه زندگیش باشه چطور می تونی اینقدر ریلکس باشی... مجانی که نمی خوای ترنسفر کنی پولش و بگیر از مشتری ترنسفر کن یه جای دیگه

engineer_ict
July 18th, 2017, 09:37
دوستانی که الان دارن با نیم کار می کنن لطفف کنن بگن به چه چیزایی حساسه و چه مواردیو باید رعایت کرد ؟

reza21biologist
July 18th, 2017, 09:45
سلام
این سایت هم بررسی کنید.
http://www.connectreseller.com/

هندی هستند و ماژول WHMCS هم دارند. قیمت هاشم مناسب هست

rahyarco
July 18th, 2017, 10:03
سلام
این سایت هم بررسی کنید.
http://www.connectreseller.com/

هندی هستند و ماژول WHMCS هم دارند. قیمت هاشم مناسب هست

آدرس http://online.connectreseller.com/reseller.php?action=show_signupform با آی پی ایران باز نمی شود و با پیغام
403 ForbiddenRequest forbidden by administrative rules.

مواجه می شوید . با آی پی غیر از ایران هم در لیست انتخاب کشور ها اثری از ایران نیست .
با این موارد به نظر نمی رسد با ایرانی روابط خوبی داشته باشد !

ehsun
July 18th, 2017, 10:34
irpowerweb هم به عنوان بزرگ ترین نماینده ریسلو به نماینده هاش ایمیل زده و تائید کرده
با سلام و احترام

نماینده گرامی؛

این ایمیل حاوی اطلاعات مهمی است که با توجه به خدمات دریافتی شما، لازم است آن را با دقت مطالعه فرمایید.

با توجه به اطلاعیه ریسلو و تحریم های موجود آمریکا علیه ایران، استفاده از خدمات ریسلو (از جمله ثبت و انتقال دامنه) از ۱۸ جولای با محدودیت مواجه خواهد شد.

در روزهای اخیر با وجود همفکری های انجام شده با ریسلو، امید آن بود که از معدود راه حل های باقی مانده در جهت ادامه همکاری با این رجیسترار استفاده شود که این موضوع با توجه به محدودیت های ایجاد شده برای ریسلو امکانپذیر نبوده است.

دیگه با این تفاسیر باید پرونده ریسلو رو بسته شده بدونیم

- - - Updated - - -

irpowerweb هم به عنوان بزرگ ترین نماینده ریسلو به نماینده هاش ایمیل زده و تائید کرده
با سلام و احترام
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 🔴🔴🔴
نماینده گرامی؛

این ایمیل حاوی اطلاعات مهمی است که با توجه به خدمات دریافتی شما، لازم است آن را با دقت مطالعه فرمایید.

با توجه به اطلاعیه ریسلو و تحریم های موجود آمریکا علیه ایران، استفاده از خدمات ریسلو (از جمله ثبت و انتقال دامنه) از ۱۸ جولای با محدودیت مواجه خواهد شد.

در روزهای اخیر با وجود همفکری های انجام شده با ریسلو، امید آن بود که از معدود راه حل های باقی مانده در جهت ادامه همکاری با این رجیسترار استفاده شود که این موضوع با توجه به محدودیت های ایجاد شده برای ریسلو امکانپذیر نبوده است.

دیگه با این تفاسیر باید پرونده ریسلو رو بسته شده بدونیم

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:08
ریسلو گفته در هر زمان امکان انتقال دارید
پس بهتره صبر کنید تا ببینیم چی میشه دامنه های نزدیک تمدید رو تمدید کنید
باقی رو صبر کنید اگر دیدیم کلا نمیخوان سرویس بدن انتقال میدیم

mizban97
July 18th, 2017, 12:13
ریسلو گفته در هر زمان امکان انتقال دارید
پس بهتره صبر کنید تا ببینیم چی میشه دامنه های نزدیک تمدید رو تمدید کنید
باقی رو صبر کنید اگر دیدیم کلا نمیخوان سرویس بدن انتقال میدیم

سلام
به واحد پولی ریسلو یورو اضافه شده است.

http://www.axgig.com/images/24067382718706445248.png

به امید خدا صبر میکنیم ببینیم انشالله چی میشه!
انشالله بتونن راهی پیدا کنند.

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:15
سلام
به واحد پولی ریسلو یورو اضافه شده است.

http://www.axgig.com/images/24067382718706445248.png

به امید خدا صبر میکنیم ببینیم انشالله چی میشه!
انشالله بتونن راهی پیدا کنند.

به ما که اضافه نکردند الکی خودتون رو اذیت نکنید چون میخواند محدود کنند
انتقال به جوکر به نظر من بهتره
از همین الان شروع کنید در سایت جوکر ثبت نام و انتقال بدید
https://joker.com

mizban97
July 18th, 2017, 12:16
به ما که اضافه نکردند الکی خودتون رو اذیت نکنید چون میخواند محدود کنند
انتقال به جوکر به نظر من بهتره
از همین الان شروع کنید در سایت جوکر ثبت نام و انتقال بدید

والا برای من امروز دیدم اضافه شده.
شرایط و مدارک جوکر چیه؟
پیپال برای پرداخت قبول میکنند؟

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:25
والا برای من امروز دیدم اضافه شده.
شرایط و مدارک جوکر چیه؟
پیپال برای پرداخت قبول میکنند؟

قیمتها یه کم بالاست مثلا دامنه ی دات کام در میاد 11.99 usd البته برای من چون تو اتریش هستم مالیات میاد شاید شما مثلا آدرس امارات بدید کمتر بشه برای من 2 دلار مالیات میزنه
پیپال هم داره

You will be redirected to the PayPal site after clicking 'proceed' below. Please login and authorize your payment with PayPal. After this, you will be automatically redirected back to Joker.com's summary page, where you will find your order listed, ready for final confirmation!
Please note: Currently, PayPal payments require a verified PayPal account. Verification is offered by PayPal, in case it was not done when the account has been opened.

delta
July 18th, 2017, 12:33
این جوکر رو میشه ادرس ایران داد یا نه انا رو هم باید ادرس فرعی بدیم؟

برای انتقال باید هزینه داد تو جوکر یا رایگان میشه منتقل کرد؟

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:35
من چند روز پیش با حساب بانکیم ریسلو رو شارژ گردم امروز ریسلو پولو به حسابم برگشت زد یعنی حتی پول از بانک اتریشم قبول نکرد برای پنلم
اونی که برای من مشخصه اینه که دامنه هاتون اگر اعتبار داره مشکلی نیست چیزیش نمیشه
هر زمان حتی 6 ماه دیگم بخواید میتونید منتقل کنید

فقط تمدید و حسابتون رو نمیتونید شارژ کنید
پس با حوصله فکر کنید
البته میتونید این مورد رو از ریسلو هم بپرسد
من دوستان جدید رو نمیدونم ولی اگر ماها قدیمیا اومدیم سمت ریسلو چون ما هممون روزی 90 دلار دادیم و در ریسلر کلاب عضو شدیم و یهو مارو به زور بردند اینجا

mizban97
July 18th, 2017, 12:35

ادرس خارج بدی بهتره.
اره انتقال از ریسلو به ریجسترار دیگه هزینه داره.

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:39

قوانین انتقال

please make sure, that there is no so-called registry or client 'transfer lock' active for the domain you want to transfer. The transfer lock will prevent any attempt to transfer, please verify that the transfer lock has been removed at the current registrar,
and that he does not block or lock the domain otherwise
the domain to be transferred must have been active for at least 60 days at the current registrar, otherwise the transfer will fail
the domain to be transferred must not be subject of an active ICANN UDRP dispute procedure
the domain should have a remaining term of least 7 days, to ensure that the transfer succeeds within the time limits (a maximum of 6 days is granted to confirm or object a transfer). In case the domain has less than 7 days of remaining term, a successful transfer cannot be warranted.
this procedure will trigger email notifications to the domain owner and the admin contact of the domain to be transferred

- - - Updated - - -

البته من سعی کردم نتونستم دامنمو منتقل کنم
ارور میده که

The domain you are trying to transfer is in status "LOCK". To initiate a transfer process, your domain has to be unlocked. Usually you can do this yourself through the current registrar's Web site. If there is no such option, inform the current registrar to unlock the domain.
ولی قفل نیست

iGolchin
July 18th, 2017, 12:43
قوانین انتقال

- - - Updated - - -

البته من سعی کردم نتونستم دامنمو منتقل کنم
ارور میده که

ولی قفل نیست

تغییر اطلاعات دادید؟؟ یا بتازگی تمدید کردید؟

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:46
تغییر اطلاعات دادید؟؟ یا بتازگی تمدید کردید؟
تازه تمدید کرده بودم ولی خب الان اکی شد و منتقل کردم جوکر
ولی انتقال هر دامنه ی دات کام
16.20usd

B.Z
July 18th, 2017, 12:47
سلام
دوستان هر روز استرس جدید میاد اصلا
من ۲ تا دامین خیلی مهم هست توی پنل که تازه ۱ ماهه ثبت شده این ۲ تا از همه مهمتره آدرس قابل تایید توی خازج هم نداریم به تظر شما چیکار باید کرد؟
اگر ادرس رو عوض کنیم چقدر احتمال داره تایید بخوان ؟ اگر بخوان چیا باید ارسال بشه ؟
ممنون از شما

delta
July 18th, 2017, 12:48
والا از این خارجی ها تو این اوضاع تحریم ما هیچی بعید نیست..میترسم هممون بریم جوکر خرش که از پل گذشت پولا رو زد بالا یکی دو ماه بعد همین کار ریسلو رو با ما کنه!!

alireza tnt
July 18th, 2017, 12:50
بچه ها من همین الان دوتا دامنه با مشخصات ایران تو ریسلو ثبت کردم و بدون مشکل ثبت شد
تو حسابم پول داشتم گفتم ثبت کنم پوله که دیگه برنمیگرده :113:

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 12:53
سلام
دوستان هر روز استرس جدید میاد اصلا
من ۲ تا دامین خیلی مهم هست توی پنل که تازه ۱ ماهه ثبت شده این ۲ تا از همه مهمتره آدرس قابل تایید توی خازج هم نداریم به تظر شما چیکار باید کرد؟
اگر ادرس رو عوض کنیم چقدر احتمال داره تایید بخوان ؟ اگر بخوان چیا باید ارسال بشه ؟
ممنون از شما

ببرید جوکر و تمدید گکنید

- - - Updated - - -

والا از این خارجی ها تو این اوضاع تحریم ما هیچی بعید نیست..میترسم هممون بریم جوکر خرش که از پل گذشت پولا رو زد بالا یکی دو ماه بعد همین کار ریسلو رو با ما کنه!!

اون هند بود از آمریکا میترسه
آلمان از آمریکا ترسی نداره که قوانین آمریکا رو بخواد اعمال کنه
مگر خود آلمان تحریم کنه

- - - Updated - - -

بچه ها من همین الان دوتا دامنه با مشخصات ایران تو ریسلو ثبت کردم و بدون مشکل ثبت شد
تو حسابم پول داشتم گفتم ثبت کنم پوله که دیگه برنمیگرده :113:

بله ولی یه نگاه به ایمیل و تاریخهایی که گفتند بکنید
فعلا دارن بررسی میکنند به زودی ثبت و ... بسته میشه

persiancity
July 18th, 2017, 12:59
اشتباه ما ایرانی ها این هست که همگی با هم میریم یکجا و انقدر آش رو شورش می کنیم که میزنن همه چیز رو بلاک می کنند. بهتره هر کسی بره یه سایت و پخش بشید!

iGolchin
July 18th, 2017, 12:59
اون هند بود از آمریکا میترسه
آلمان از آمریکا ترسی نداره که قوانین آمریکا رو بخواد اعمال کنه
مگر خود آلمان تحریم کنه

ریسلو از لحاظ حقوقی هلندی بود ولی چون با شرکت های امریکایی قرارداد بست اینجوری شده مثلا این اخریا سرویس های Microsoft Azure هم داشت جوکر هم اگه بخواد اینکار رو بکنه از OFAC اخطاریه میگیره یا همین الان که واحد پولیش دلاره میتونه مشکل ایجاد کنه در اینده (بلاخره OFAC هروز یه بازی در میاره)

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 13:02
اشتباه ما ایرانی ها این هست که همگی با هم میریم یکجا و انقدر آش رو شورش می کنیم که میزنن همه چیز رو بلاک می کنند. بهتره هر کسی بره یه سایت و پخش بشید!

نه عزیز ما ایرانیها هیچ اشتباهی نداریم
نمیخوام بحث رو سیاسیش کنم پس بیخیالش
دوم اینکه مشکل بعدی اینه ما ایرانیها علاقه به فیک داریم
هویت فیک از بس ترسیدیم از هویت واقعی خودمون در کشورمون همش فیک هستیم یه خارجی حتی جوراب میخواد بخره قرار باشه فرمی پر کنه آدرس دقیق میده
من نمیدونم چرا ما ایرانیها اینجوری نیستیم طرف سایت مذهبی داره توی شرکت ما آدرسشو زده ایران ایران ایران
الان این میترسه بابت سایت مذهبیش بگیرنش؟
آخه این شد آدرس؟
باید درست کار کنیم
هویت واقعی
اگر ایران تحریمه باشه یه هویت خارجی واقعی دیگه الان همه یه فامیل در اروپا دارند یا یه دوست

mri_6889
July 18th, 2017, 13:02
آقا این جوکر خیلی قیمت‌هاش گرونه که. این بنده خدا reg.com روسی هم قیمتش خیلی کمتره هم دردسر PayPal و... نداره چون با WebMoney کار میکنه. اذیت‌ تحریم هم نداره چون روسی هست. تازه اگر با قیمت‌های جوکر باشه، این gandi.net هم هست که تازه بیت کوین هم قبول میکنه. ضمن اینکه درسته که اسمش هندی هست، ولی خودش فرانسوی هست.
همینطور یک عدّه اومدن این جوکر رو انداختن توی دهن ملّت و رفتن‌ها. چه مزیتی داره این آخه؟ نه Payment Methodاش چیز جالبی داره و نه قیمتش جالبه.

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 13:04
ریسلو از لحاظ حقوقی هلندی بود ولی چون با شرکت های امریکایی قرارداد بست اینجوری شده مثلا این اخریا سرویس های Microsoft Azure هم داشت جوکر هم اگه بخواد اینکار رو بکنه از OFAC اخطاریه میگیره یا همین الان که واحد پولیش دلاره میتونه مشکل ایجاد کنه در اینده (بلاخره OFAC هروز یه بازی در میاره)

پس با هویت واقعی خارجی ثبت نام کنید یا ریسلر و نماینده ی کسی باشید که هویت خارجی داره

- - - Updated - - -

آقا این جوکر خیلی قیمت‌هاش گرونه که. این بنده خدا reg.com روسی قیمتش خیلی کمتره. اذیت‌ تحریم هم نداره. تازه اگر با قیمت‌های جوکر باشه، این gandi.net هم هست که تازه بیت کوین هم قبول میکنه. ضمن اینکه درسته که اسمش هندی هست، ولی خودش فرانسوی هست.

جوکر رو من با هویت اروپایی ثبت کردم مالیات میاد وگرنه قیمتش عادیه اگر هویت ایرانی یا امارات و ... بدید
مثلا زد دامنه ی دات کام 9.99 + 2 دلار مالیات شد 11.99

در ضمن این سایت جوکر نیازی به شارژ و پس انداز پولم نداره

- - - Updated - - -

آقا این جوکر خیلی قیمت‌هاش گرونه که. این بنده خدا reg.com روسی هم قیمتش خیلی کمتره هم دردسر PayPal و... نداره چون با WebMoney کار میکنه. اذیت‌ تحریم هم نداره چون روسی هست. تازه اگر با قیمت‌های جوکر باشه، این gandi.net هم هست که تازه بیت کوین هم قبول میکنه. ضمن اینکه درسته که اسمش هندی هست، ولی خودش فرانسوی هست.
همینطور یک عدّه اومدن این جوکر رو انداختن توی دهن ملّت و رفتن‌ها. چه مزیتی داره این آخه؟ نه Payment Methodاش چیز جالبی داره و نه قیمتش جالبه.

من اگر جوکر رو گفتم نه گفتم بیاید از من نمایندگی بگیرید نه چیزی منو دوستان میشناسند
فقط معرفی کردم و ممنون از اینکه شمام دو سایت معرفی کردید بررسی میکنیم

mri_6889
July 18th, 2017, 13:13
جوکر رو من با هویت اروپایی ثبت کردم مالیات میاد وگرنه قیمتش عادیه اگر هویت ایرانی یا امارات و ... بدید
مثلا زد دامنه ی دات کام 9.99 + 2 دلار مالیات شد 11.99

در ضمن این سایت جوکر نیازی به شارژ و پس انداز پولم نداره

متاسفانه این شرکتهای دامین یک ترفندی رو به کار میبرن که حتّی روی حرفه‌ای‌ها کار ساز هست و موجب غفلتشون میشه. دوست عزیز، شما به قیمت ثبت و یا انتقال دامنه توجّه کرده اید که واسه دات کام توی جوکر 9.99 دلار هست. ولی قیمت تمدید دامنه دات کام در جوکر 13.5 دلار هست. اینجا شما از جوکر رو دست خورده‌اید. قیمت ثبت یا انتقال دامنه .net برابر 10.99 دلار ولی قیمت تمدیدش 15.39 دلار هست. قیمت ثبت یا انتقال دامنه .ORG برابر 16.88 دلار هست که برای تمدیدش هم همینه.
منبع: https://joker.com/?mode=page&page=pricing

پی نوشت: دوستان لطفاً به قیمت تمدید دامنه در شرکت‌ها بیشتر از قیمت ثبت دامنه توجّه کنید.

iGolchin
July 18th, 2017, 13:13
پس با هویت واقعی خارجی ثبت نام کنید یا ریسلر و نماینده ی کسی باشید که هویت خارجی داره
نه لزوما با هویت ایرانی هم میشه ثبت کرد ولی بستگی به سایتش داره الان یک سایتی مثل گاندی واسه یسری کشور هایی مثل ایران از حساب های کشور های بیطرف استفاده میکنه بخاطر همین حتی موقعه تحریم های اتحادیه اروپا اینا بازهم سرویس میدادن وقتی یک شرکتی از یک حدی بزرگتر میشه این مشکل هارو دور میزنه ولی یک شرکت سطح پایین مثل ریسلو نمیتونه تو ۵ کشور مختلف حساب باز کنه پس مشتری هارو بن میکنه حالا من کاری با این ندارم که ۸۰ درصد مشتری هاش ایرانین ولی راحت ترین راه رو میرن

REG.com نسبت به گاندی و جوکر خیلی گرون تره اون ۹ دلار ۸ دلاری که میبینید تخفیف هست برای تمدیدش میشه ۱۸ دلار تازه اگر هویز پرایوسی نخواید که اونم یه ۳ دلار اضافس

PersianDOT
July 18th, 2017, 13:18
متاسفانه این شرکتهای دامین یک ترفندی رو به کار میبرن که حتّی روی حرفه‌ای‌ها کار ساز هست و موجب غفلتشون میشه. دوست عزیز، شما به قیمت ثبت و یا انتقال دامنه توجّه کرده اید که واسه دات کام توی جوکر 9.99 دلار هست. ولی قیمت تمدید دامنه دات کام در جوکر 13.5 دلار هست. اینجا شما از جوکر رو دست خورده‌اید. قیمت ثبت یا انتقال دامنه .net برابر 10.99 دلار ولی قیمت تمدیدش 15.39 دلار هست. قیمت ثبت یا انتقال دامنه .ORG برابر 16.88 دلار هست که برای تمدیدش هم همینه.
منبع: https://joker.com/?mode=page&page=pricing

پی نوشت: دوستان لطفاً به قیمت تمدید دامنه در شرکت‌ها بیشتر از قیمت ثبت دامنه توجّه کنید.

به نکات خوبی توجه کردید. این جوکر هیچ چیز خاصی که قابل توجه باشه نداره . نه قیمت خوبی داره نه امکانات خوبی بین حرفه ای ها هم زیاد شناخته شده نیست.

alirad
July 18th, 2017, 13:19
دوستان لطفا یه نفر یه مقایسه نهایی(به لحاظ هزینه انتقال.ثبت.روش های پرداخت و.....)بین joker و Reg انجام بده و نظرشو بگه که کدومو بریم.تشکر

mri_6889
July 18th, 2017, 13:23
REG.com نسبت به گاندی و جوکر خیلی گرون تره اون ۹ دلار ۸ دلاری که میبینید تخفیف هست برای تمدیدش میشه ۱۸ دلار تازه اگر هویز پرایوسی نخواید که اونم یه ۳ دلار اضافس

اقا دستت درد نکنه که این مورد رو یادآوری کردی. درسته این REG.com هم مثل اینکه داره همون کلک رو پیاده میکنه که من دقّت نکرده بودم.

- - - Updated - - -

شرکت‌های کانادایی و هندی رو لطفاً یک بررسی بکنید. البته بجز Reseller Club هندی و TuCows کانادایی.

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 13:28
یه اشتباه کلی بین دوستان رخ داده ها
من هیچ سایتی رو تایید نکردم
چون اکثر سایتها با ایران مشکل دارند الان شاید ما فقط 3 تا 4 انتخاب داشته باشید
که من به شخصه میگم همشون بد هستند
هم یوکر هم سایت روسی و باقی همشون یه بدی دارند
سایت روسی به شدت گرونه
یوکر هم به قول دوستان انگار یه بچه 10 ساله طراحیش کرده و تمدیداش گرونه
ولی خب دستی بجنبونین و یه سایتی معرفی کنید

iGolchin
July 18th, 2017, 13:30
اقا دستت درد نکنه که این مورد رو یادآوری کردی. درسته این REG.com هم مثل اینکه داره همون کلک رو پیاده میکنه که من دقّت نکرده بودم.

- - - Updated - - -

شرکت‌های کانادایی و هندی رو لطفاً یک بررسی بکنید. البته بجز Reseller Club هندی و TuCows کانادایی.

هندی ها ۷۰ درصدشون که سایت انگلیسی دارن و حتی تایید شده ICANN هستن از PDR یا همون دایرکتی استفاده میکنن
توکانادایی ها هم بغیر از OpenSRS واسه ریسیلری دیگه نمیشناسم ولی واسه خودت یا همون حالت خورده فروشی Rebel.com هم هست که کانادایی ولی زیاد جای مناسی برای ایرانیا فکر نکنم باشه

یه اشتباه کلی بین دوستان رخ داده ها
من هیچ سایتی رو تایید نکردم
چون اکثر سایتها با ایران مشکل دارند الان شاید ما فقط 3 تا 4 انتخاب داشته باشید
که من به شخصه میگم همشون بد هستند
هم یوکر هم سایت روسی و باقی همشون یه بدی دارند
سایت روسی به شدت گرونه
یوکر هم به قول دوستان انگار یه بچه 10 ساله طراحیش کرده و تمدیداش گرونه
ولی خب دستی بجنبونین و یه سایتی معرفی کنید

الان کمتر از جوکر میمونه (Tucows (OpenSRS که ۱۱ دلار

delta
July 18th, 2017, 13:42
من با روس ها از نظر کاری چه مجازی چه فیزیکی زیاد کار کردم قانونشون فقط پوله!! روس ها گرونتر هستند اما حداقل قابل اعتمادتر هستند..کشورشونم با کشورمون مشکلی نداره.اما این اروپایی ها هر روز یه گیر میدن. از این به بعد همین اشو کاسه هست.تحریم هستیم انتظار ارزونی دیگه نداشته باشیم.مشتری هم اگر دامنه بین المللی میخواد باید حالیش بشه قیمت همینی که هست..دو سه دلار بیشتر بهتر از نگران دامنه بودنه..

Bozurg
July 18th, 2017, 14:00
nic.ru بالاخره روی قیمت انتقال کوتاه اومد میگه دامنه هی com net org رو با 8.1 منتقل میکنه، تمدید هم با دپوزیت هزار دلار قیمت 8.4 میده
اما مشکل زبان روسی همچنان باقی هست

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2017, 14:05
nic.ru بالاخره روی قیمت انتقال کوتاه اومد میگه دامنه هی com net org رو با 8.1 منتقل میکنه، تمدید هم با دپوزیت هزار دلار قیمت 8.4 میده

کارمون به کجا رسیده که باید دامنه هایی با اعتبار 10 ساله رو ببریم اینجاها
من میگم پولو فدای اعتبار نکنیم
باور کنید

- - - Updated - - -

ولی زبان انگلیسی هم داره
https://www.nic.ru/en/index.html

mri_6889
July 18th, 2017, 14:06
آقا یک مورد کانادایی هست به نام evo plus با آدرس www.evonames.com این قیمتش خوبه. ایران هم داره توی لیستش. من هم به واسطه یک شرکت روسی که ریسلر این هست، دامین دارم توش(با مشخّصات ایران). فقط بدی‌اش این هست که سیستم پرداختش فقط با کارت و PayPal هست. البتّه عجیب اینجا است که توی لیست ICANN و توی لیست Internic نیست! مگر میشه یک شرکتی Registrar باشه ولی توی لیست ICANN و internic.net نباشه؟ البتّه در عمل که شده.

iGolchin
July 18th, 2017, 14:09
آقا یک مورد کانادایی هست به نام evo plus با آدرس www.evonames.com (http://www.evonames.com) این قیمتش خوبه. ایران هم داره توی لیستش. من هم به واسطه یک شرکت روسی که ریسلر این هست، دامین دارم توش(با مشخّصات ایران). فقط بدی‌اش این هست که سیستم پرداختش فقط با کارت و paypal هست. البتّه عجیب اینجا است که توی لیست icann و توی لیست internic نیست! مگر میشه یک شرکتی registrar باشه ولی توی لیست icann و internic.net نباشه؟ البتّه در عمل که شده.

با توجه به اسم حقوقی که داره باید سرچ کنید
danesco trading ltd

mri_6889
July 18th, 2017, 14:13
با توجه به اسم حقوقی که داره باید سرچ کنید
danesco trading ltd

بله درست میفرمایید. با این اسم توی لیست ICANN حضور داره. توی قیسمت About هم همین رو نوشته. آخه توی WhoIs دامنه من زده بود Evo Plus قسمت Registrar رو که من فکر کردم اسم حقوقی‌اش همین هست. ظاهراً شرکتش هم توی کانادا نیست. توی قبرس هست. عجیب این هست که دوتا آدرس و سایت داره ظاهراً یکی www.evonames.com (http://www.evonames.com) یکی هم https://danesconames.com هست. توی About دوتاش هم اسم Danisco را نوشته.

ضمناً حالا که توی کانادا نیست و توی قبرس هست، فکر کنم میشه باهاشون صحبت کنیم که Web Money و پرداختهای روسی رو هم اضافه کنند. البتّه قبرس هم جزء اتحادیه اروپا هست تقریباً ولی خوب خیلی از شرکت‌هاش دارن با ایرانی‌ها کنار میان.

shahinmq
July 18th, 2017, 14:19
سلام ،

از امروز باید تحریم شروع شده باشه درسته ؟

یعنی امکان ساخت کاربر جدید نباید باشه

الان تست کردیم ، یک کاربر جدید ساختیم و یک دامنه هم ثبت کردیم ، مشکلی نداشت !

ظاهرا privacy protect هم به سیستمشون اضافه کردند.

mizban97
July 18th, 2017, 14:19
آقا یک مورد کانادایی هست به نام evo plus با آدرس www.evonames.com (http://www.evonames.com) این قیمتش خوبه. ایران هم داره توی لیستش. من هم به واسطه یک شرکت روسی که ریسلر این هست، دامین دارم توش(با مشخّصات ایران). فقط بدی‌اش این هست که سیستم پرداختش فقط با کارت و PayPal هست. البتّه عجیب اینجا است که توی لیست ICANN و توی لیست Internic نیست! مگر میشه یک شرکتی Registrar باشه ولی توی لیست ICANN و internic.net نباشه؟ البتّه در عمل که شده.

عزیز اون هلند بود ترسید تحریم کرد.
این که معرفی کردید کانادا هست که دیگه بدتر. ;;)
ازشون سوال پرسیدید گفتند مشکلی نداریم؟

Mr.Pouria
July 18th, 2017, 14:22

همشون میگن مشکلی نداریم اما وقتی تعداد دامنه ها زیاد میشه جا میزنن ...

mri_6889
July 18th, 2017, 14:24

این nic.ru که اساساً فقط با روبل کار میکنه. حتّی توی سایت انگلیسی‌اش هم قیمتها رو به روبل زده. شما چطوری روی قیمت دلاری باهاشون صحبت کردی؟ ضمن اینکه این nic.ru یکجورایی دولتی هست. مثل nic.ir خودمون واسه دامنه .ru هست. ولی عجیبه که دامنه .com و... هم میفروشه. ضمناً من چند سالی هست که دارم باهاش کار میکنم. اشکالش این هست که قیمت دامین‌ها رو هر سال افزایش میده(بر مبنای همون روبل) که بخاطر تورّم و عدم ثبات روبل هست.
فقط REG.com که ورژن انگلیسی REG.ru هست، خصوصی است و در نسخه انگلیسی اش آن هم بصورت نمایشی قیمتها رو دلار میزنه.

- - - Updated - - -

آقا اشتباه گفتم این evonames ظاهراً توی قبرس هست و نه کانادا. بروید توی about.

Bozurg
July 18th, 2017, 14:30
ولی زبان انگلیسی هم داره
https://www.nic.ru/en/index.html

اون بیرونش هست :65:
شما بیا داخل میبینی چی میگم

- - - Updated - - -

این nic.ru که اساساً فقط با روبل کار میکنه. حتّی توی سایت انگلیسی‌اش هم قیمتها رو به روبل زده. شما چطوری روی قیمت دلاری باهاشون صحبت کردی؟ ضمن اینکه این nic.ru یکجورایی دولتی هست. مثل nic.ir خودمون واسه دامنه .ru هست. ولی عجیبه که دامنه .com و... هم میفروشه. ضمناً من چند سالی هست که دارم باهاش کار میکنم. اشکالش این هست که قیمت دامین‌ها رو هر سال افزایش میده(بر مبنای همون روبل) که بخاطر تورّم و عدم ثبات روبل هست.
فقط REG.com که ورژن انگلیسی REG.ru هست، خصوصی است و در نسخه انگلیسی اش آن هم بصورت نمایشی قیمتها رو دلار میزنه.

به راحتی عزیزم از تکنولوژی (https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-currency-converter/anbfhidldjknonaihbalghlebaijealk?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog)استفاده کردم

mizban97
July 18th, 2017, 14:35

- - - Updated - - -

آقا اشتباه گفتم این evonames ظاهراً توی قبرس هست و نه کانادا. بروید توی about.

من دیشب با یه شرکت ترک صحبت کردم خوشحال هم بودن گفتن مشکلی ندارن میتونند همکاری کنند.
ولی متاسفانه نمیدونم چقدر معتبر هستند.
به نظر شما کدوم شرکت های ترکیه ای بین الملی دارند کار میکنند؟

Fansalar.com
July 18th, 2017, 14:39
در یک رویکرد دراز مدت اگر دولت را تشویق کنیم با بانکهای روسی و چینی طرف قرارداد شود خیلی خوب است.
این متن را مطالعه فرمایید:
پیشنهاد به دولت ایران:استفاده از کارتهای اعتباری روسیه و چین راهکاری برای تجارت مطمئن جوانان ایرانی (http://danesh.fansalar.com/2017/07/Russia-and-China-creditcard-bank-account.html)

Arna
July 18th, 2017, 14:40
گزینه onlinenic منتفیه ؟هنوز خیلی دامنه ها اونجا هستن و اخطاری نیومده

mri_6889
July 18th, 2017, 14:42
ا
به راحتی عزیزم از تکنولوژی (https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-currency-converter/anbfhidldjknonaihbalghlebaijealk?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog)استفاده کردم

=)) :d:d باریکلّا. من فکر کردم که خود سایت قیمتش به دلار هست و من خبر ندارم. نگو شما از Currency Converter واسه محاسبه معادل قیمت‌های روبلی سایت به دلار استفاده کرده‌اید.
کلّا مشکل سایتهای روسی الان این هست که واحد پولی پایه همشون روبل هست. این یعنی بالاخره یک سری مشکلات در محاسبه و... به وجود میاد. ضمن اینکه خود روبل در مقابل دلار تغییر میکنه. این یعنی شما معمولاً حساب وبمانی را به دلار شارژ میکنید و بعدش باید این دلارها را به روبل تبدیل کنید در خود وب مانی و یک کارمزد تبدیل اینجا بدهید به وب مانی. بعدش بیایید از این سایتها دامین بخرید. :(:( ضمن اینکه ارزش خود روبلا در مقابل دلار متغیر هست.

کلّا انگار ما آدمی زادی نمیتوانیم زندگی کنیم. چه گیری کردیم توی این نقطه از جغرافیا به دنیا اومدیم‌ها؟

Fansalar.com
July 18th, 2017, 14:43
گزینه onlinenic منتفیه ؟هنوز خیلی دامنه ها اونجا هستن و اخطاری نیومده

قدیم می گفتن اگر آنلاین نیک ثبت کنید دیگه نمیتوانید به سایر شرکتها منتقل کنید. نمی دونم حقیقت داشت یا داره؟

mri_6889
July 18th, 2017, 14:48
در یک رویکرد دراز مدت اگر دولت را تشویق کنیم با بانکهای روسی و چینی طرف قرارداد شود خیلی خوب است.
این متن را مطالعه فرمایید:
پیشنهاد به دولت ایران:استفاده از کارتهای اعتباری روسیه و چین راهکاری برای تجارت مطمئن جوانان ایرانی (http://danesh.fansalar.com/2017/07/russia-and-china-creditcard-bank-account.html)

صرفاً جهت اطّلاع: از وقتی که چین به عضویت fatf درآمده است، بانکهای چینی ملزم به اجرای قوانین آن هستند. Fatf هم ایران را در لیست قرمز قرار داده است. نتیجه اینکه خیلی از ایرانی‌ها در چین به بانک برای چنج کردن ارز خودشون مراجعه کرده‌اند، بهشون گفته‌اند ایران جزء کشورهای پرخطر(لیست قرمز fatf) است و از چنج کردن پولشون خودداری کرده‌اند. شما مطمئن باش این پیشنهاد اگر شدنی بود، تا حالا خود دولت و بانک مرکزی انجامش داده بودند.

در مورد روسیه هم فعلاً ظاهراً اعلام کرده‌اند که برای اتّصال سیستم شتاب به سیستم روسی میر قرارداد بسته‌اند. ولی هنوز عملیاتی نشده. اون هم فعلاً در حدّ خودپرداز هست.

Sajad
July 18th, 2017, 14:55
در طول تاریخ چندین ساله که با ریسلو کار میکردم ۴۵ بار نیاز به تیکت پیدا کردم و امروز برای اولین بار در طی ۲۱ دقیقه با ارسال و دریافت چندین بار پاسخ مشکلم حل شد. بازم ممنون که در این روزهای آخر آرزو بر دلمون نذاشتن 8-|

hostorder
July 18th, 2017, 14:57
ایرانی ها رو مسخره خودشون کردن ایرانی ها بهش اعتبار دادند الکساش 5000 ایرانه اکثر بازدید کننده هاش ایرانی هست 100 رحمت به ریسلر کلاب که حداقل مشتری ها رو روی هوا ول نکرد الان هیج کس نمیدونه کجا بهتره که اونجا بره

Bozurg
July 18th, 2017, 14:57
=)) :d:d باریکلّا. من فکر کردم که خود سایت قیمتش به دلار هست و من خبر ندارم. نگو شما از Currency Converter واسه محاسبه معادل قیمت‌های روبلی سایت به دلار استفاده کرده‌اید.
کلّا مشکل سایتهای روسی الان این هست که واحد پولی پایه همشون روبل هست. این یعنی بالاخره یک سری مشکلات در محاسبه و... به وجود میاد. ضمن اینکه خود روبل در مقابل دلار تغییر میکنه. این یعنی شما معمولاً حساب وبمانی را به دلار شارژ میکنید و بعدش باید این دلارها را به روبل تبدیل کنید در خود وب مانی و یک کارمزد تبدیل اینجا بدهید به وب مانی. بعدش بیایید از این سایتها دامین بخرید. :(:( ضمن اینکه ارزش خود روبلا در مقابل دلار متغیر هست.

کلّا انگار ما آدمی زادی نمیتوانیم زندگی کنیم. چه گیری کردیم توی این نقطه از جغرافیا به دنیا اومدیم‌ها؟

جبر جغرافیا

نه مشکلی نداره زنگ زدم بانک ملی گفتم واریز به بانک های روسیه انجام میدن با روبل، یه حساب ارزی باز میکنیم دیگه عین اون قدیم ها که با ریسلرکلاب پرداخت به روپیه میزدیم

Fansalar.com
July 18th, 2017, 14:58
آیا Tucows خوبه؟ پارس دیتا ارائه میده

Bozurg
July 18th, 2017, 14:59
ایرانی ها رو مسخره خودشون کردن ایرانی ها بهش اعتبار دادند الکساش 5000 ایرانه اکثر بازدید کننده هاش ایرانی هست 100 رحمت به ریسلر کلاب که حداقل مشتری ها رو روی هوا ول نکرد الان هیج کس نمیدونه کجا بهتره که اونجا بره

ریسلو پارتنر رسمی مایکروسافت شده و دنبال بازار جدید هست. ظاهرا بازار اصلیش رو بیخیال شده

Fansalar.com
July 18th, 2017, 14:59
از شرکتهای معروف ثبت دامنه در ایران کدامشان با شرکتهای معتبر روسی طرف قرارداد هستند؟

Bozurg
July 18th, 2017, 15:01
آیا Tucows خوبه؟ پارس دیتا ارائه میده

پارس دیتا کلا ماجراش فرق داره، همیشه از تحریم سود میبره

PersianDOT
July 18th, 2017, 15:13
از شرکتهای معروف ثبت دامنه در ایران کدامشان با شرکتهای معتبر روسی طرف قرارداد هستند؟

سلام
ما با هگزونت آلمان قرارداد بستیم و نمایندگی پلاتینیومش را داریم و میتونیم با قیمتهای عالی باهاتون کار کنیم. لینک توضیحات در امضام هست.
دامین دات کام ترنسفر و ثبت و تمدیدش الان 35 تومن در میاد.
با ایران هم هیچ مشکلی ندارند.

Talahost.Com
July 18th, 2017, 15:30
حتی مطلع شدم که بعضی شرکت ها مثل طلا هاست به مشتریاشون گفتن که چون از اول با مشخصات غیر ایرانی با ریسلو کار کردن مشکل دار نمیشن اینم پرسیدم گفت در مراحل بعدی این ها هم کشف میشن و محدود میشن تقریبا منظورش این بود که بهتره ریسک نکنین چون بالاخره می فهمن

من از حرف طلاهاست تعجب می کنم داستان اصلا مشخصات ایرانی و غیر ایرانی نیست که... بعدشم طلاهاست و خود ریسلو برای شارژ اکانت به مشتری های ایرانی پیشنهاد می کرد و فارغ از مشخصات ریسلو کاملا می دونه که ایرانی هستن...

سلام
میشه پاسخی که طلاهاست به شما داده رو عیناً کپی کنید؟
پاسخی که ما به مشتریامون دادیم اینه: https://forum.talahost.com/f15/3050/post-8779.html#post8779

Fansalar.com
July 18th, 2017, 15:33
سلام
ما با هگزونت آلمان قرارداد بستیم و نمایندگی پلاتینیومش را داریم و میتونیم با قیمتهای عالی باهاتون کار کنیم. لینک توضیحات در امضام هست.

آیا سیستم شرکت فوق پنل ریسلری هم دارد؟ مثل ریسلو؟

PersianDOT
July 18th, 2017, 15:39
آیا سیستم شرکت فوق پنل ریسلری هم دارد؟ مثل ریسلو؟

اصلا با ریسلو مقایسه نکنید خیلی سطحش بالاتره. بله سیستم ریسلری داره و api خیلی قوی. در این لینک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188522)میتونید اطلاعات کامل را ببینید و رایگان هم ثبت نام کنید و خودتون پنل را ببینید و سپس وقتی تصمیمتونو گرفتید و امکانات را دیدید شروع کنید.

mri_6889
July 18th, 2017, 15:50
سلام

میگم این هگزونت آیا سیستم‌های پرداختی که واسه ایرانی‌ها آسون باشه پرداختش، قبول کرده که اضافه کنه؟ منظورم WebMoney و PerfectMoney و OkPay و Bitcoin و Payeer و ooopay.org ... هست.

- - - Updated - - -

همه کشورها رفتیم. ولی کشور دوست و داداش، چین رو نرفتیم. وضعیت داداشای چینی چطوریه؟ کسی بررسی کرده؟ قیمت؟ سایت انگلیسی؟ کیفیت؟ سیستم‌های پرداخت؟ همکاری با ایران؟

PersianDOT
July 18th, 2017, 15:58
میگم این هگزونت آیا سیستم‌های پرداختی که واسه ایرانی‌ها آسون باشه پرداختش، قبول کرده که اضافه کنه؟ منظورم WebMoney و PerfectMoney و OkPay و Bitcoin و Payeer و ooopay.org ... هست.

در این مورد باهاشون صحبتی نکردیم و فکر نمیکنم ان. ولی میتونید از طریق ما ثبت نام کنید و سیستم شتاب را هم پشتیبانی میکنیم و میتونید آنلاین حسابتونو با کارت شتاب شارژ کنید به هر مقدار که بخواهید. حسابتون هم تحت خود شرکت ساخته میشه و تو سایت خودشون میتونید لاگین کنید.
ثبت نام (http://ispapi.hostfa.com/) کنید و پنلشو ببینید.

mizbanaval
July 18th, 2017, 16:02
The following error occurred while updating the domain: Action not allowed due to policy restrictions.

انتقالم بستن ! متاسفانه نمیشه Transfer Lock رو خاموش کرد برای انتقال.
یا مشکل فقط برای کاربران ماست؟

mri_6889
July 18th, 2017, 16:03
در این مورد باهاشون صحبتی نکردیم و فکر نمیکنم ان. ولی میتونید از طریق ما ثبت نام کنید و سیستم شتاب را هم پشتیبانی میکنیم و میتونید آنلاین حسابتونو با کارت شتاب شارژ کنید به هر مقدار که بخواهید. حسابتون هم تحت خود شرکت ساخته میشه و تو سایت خودشون میتونید لاگین کنید.
ثبت نام (http://ispapi.hostfa.com/) کنید و پنلشو ببینید.

در وهله اوّل از راهنمایی و توضیح شما متشکرم.
ببینید. من مخالف این نیستم که شما دوست دارید مشتری‌هایی رو به سمت خودتان بکشانید و تبلیغات کنید. ولی نکته‌اش اینجا است که شما روی بازار نادرستی تمرکز کرده‌اید. شما باید این آفرهای خودتان را در جاهایی بدهید که کاربران نهایی دامنه بیشتر حضور دارند. یعنی همان کسانی که سنّتاً حتّی با وجود اطَّلاع از اینکه میشه دامین رو از خارج بخرند، ولی خودشون رو درگیر این موضوع نمیکنند. این گروه بیشتر ترجیح میدهند با خیال راحت از شما و دیگر دوستان دامین خودشون رو بخرند و در عوض به توسعه سایتشون و کارهای دیگه فکر کنند و روش تمرکز کنند. ولی متأسقانه اینجا بیشتر کاربران از همکاران شما هستند یا دست کم از افزادی هستند که دردسر سر و کله زدن با رجیسترر و... رو به دلایلی قبول کرده‌اند. بنابراین تبلیغ برای جذب کاربر زیر مجموعه برای خودتان، در اینجا خیلی مثمر ثمر نخواهد بود. حتّی میتوانید از موضوع تحریم ریسلو بهره بگیرید و به کاربران نهایی بگویید که ریسلو تحریم کرده و ما فروشنده‌ای هستیم که با ریسلو کار نمیکنیم و تحت تحریم نیستیم.

iGolchin
July 18th, 2017, 16:44
همه کشورها رفتیم. ولی کشور دوست و داداش، چین رو نرفتیم. وضعیت داداشای چینی چطوریه؟ کسی بررسی کرده؟ قیمت؟ سایت انگلیسی؟ کیفیت؟ سیستم‌های پرداخت؟ همکاری با ایران؟

از داداشای روس بدترن یعنی یجوریه که صفحه رو با Google Translate هم درست حسابی نمشه لود کرد
سایت هایی که چک کردم Hichina و Ename بود که فقط Ename انگلیسی بود که سره ثبت نام دوباره همش چینی شد بدون گزینه تغییر زبان:102:

- - - Updated - - -

The following error occurred while updating the domain: Action not allowed due to policy restrictions.

انتقالم بستن ! متاسفانه نمیشه Transfer Lock رو خاموش کرد برای انتقال.
یا مشکل فقط برای کاربران ماست؟

ریسیلر کلاب حداقل انتقال داد اینکه نه جایگزین ارائه میده نه میزاره ترنسفر لاک رو برداریم واسه انتقال
36333

- - - Updated - - -

جواب ریسلو در رابطه با این قفل شدن ها:

All affected domains are not able to be updated. This includes transfer locks.We are already unlocking all affected domains in bulk and this process will be done later today.

iranserver.com
July 18th, 2017, 17:39
پیشنهاد انتقال به سرویس دهنده جوکر ،‌

با توجه به تجربه مجموعه ایران سرور در ضمینه همکاری با شرکت جوکر و ثبت بیش از 20 هزار دامنه در این شرکت و همچنین داشتن قرارداد رسمی ،‌ به تمامی همکاران استفاده از این شرکت را پیشنهاد میکنم ،‌

تحریم ایرانیان توسط رسلو پیشنهاد انتقال به جوکر (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188634)

تحریم ایرانیان توسط رسلو (https://blog.iranserver.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b7-%d8%b1%d8%b3%d9%84%d9%88/)

Bozurg
July 18th, 2017, 17:51
دوستانی که بالای 200 تا دامنه دارن! یه تاپیک جمع بشیم، فکر کنم تونستم چند تا آفر خوب انتقال بگیرم، اما فکر کنم متمرکز مذاکره کنیم بتونیم بازم قیمت هاشون رو بشکونیم.
و فکر کنم بهتر باشه دامنه ها رو خورد کنیم بین چند جا

PersianDOT
July 18th, 2017, 17:57
در وهله اوّل از راهنمایی و توضیح شما متشکرم.
ببینید. من مخالف این نیستم که شما دوست دارید مشتری‌هایی رو به سمت خودتان بکشانید و تبلیغات کنید. ولی نکته‌اش اینجا است که شما روی بازار نادرستی تمرکز کرده‌اید. شما باید این آفرهای خودتان را در جاهایی بدهید که کاربران نهایی دامنه بیشتر حضور دارند. یعنی همان کسانی که سنّتاً حتّی با وجود اطَّلاع از اینکه میشه دامین رو از خارج بخرند، ولی خودشون رو درگیر این موضوع نمیکنند. این گروه بیشتر ترجیح میدهند با خیال راحت از شما و دیگر دوستان دامین خودشون رو بخرند و در عوض به توسعه سایتشون و کارهای دیگه فکر کنند و روش تمرکز کنند. ولی متأسقانه اینجا بیشتر کاربران از همکاران شما هستند یا دست کم از افزادی هستند که دردسر سر و کله زدن با رجیسترر و... رو به دلایلی قبول کرده‌اند. بنابراین تبلیغ برای جذب کاربر زیر مجموعه برای خودتان، در اینجا خیلی مثمر ثمر نخواهد بود. حتّی میتوانید از موضوع تحریم ریسلو بهره بگیرید و به کاربران نهایی بگویید که ریسلو تحریم کرده و ما فروشنده‌ای هستیم که با ریسلو کار نمیکنیم و تحت تحریم نیستیم.

ممنون از توجه شما.
اما این تخفیفی که ما دادیم را فقط مخصوص همکاران گذاشتیم و اتفاقا داشتن چنین مشتریان همکاری ما رو بیشتر خوشحال میکنه. مشتری که یک عدد دامنه دارد اصلا برای ما صرف نمیکند که بخواهیم با این قیمت بهش سرویس و پشتیبانی بده. چون هزینه پشتیبانیش بیشتر از اینها میشه.
واقعیتش اینه که این پیشنهاد همکاری برای ما فعلا سود مادی نخواهد داشت و ما قیمت کف دامنه که برا خودمون در میاد و کمترین قیمت این رجیسترار هست را داریم ارائه میدیم.ما میدونیم که دوستان خودشون بلدند برند از شرکتهای خارجی خرید کنند. اما همشون که نمیتونن با قیمت مناسب ریسلر بگیرن از یک رجیسترار خوب.
همونطور که میبینید دوستان دارند بین شرکت های رده چندم چینی و روسی میگردن و البته ممکنه برای چند دامنه معدود براشون بد هم نباشه چون قیمت مهم نیست. اما برای داشتن تجارت ثبت دامین ، با اون شرکت ها در سطح بالا کار کردن نمیتونه توجیه اقتصادی داشته باشه.

حالا ما معرفیمونو میکنیم که دوستانی که اتفاقا همه کار بلد هستند پیشنهاد ما را هم بررسی کنند و مطمئنیم که انشالا میتونیم همه خیالمون راحت باشه و بتونیم به بیزینسمون ادامه بدیم. اینو تجربه ی ما با داشتن ده ها ریسلر و هزاران دامین طی 10 سال بهمون میگه.

هدفمون از این پیشنهاد یکی این هست که دوستانی که به هر دلیلی انتخاب رجیسترار مناسب مشکل دارند را کمک کنیم و دوم اینکه با افزایش مشتریانمون بتونیم استمرار قیمتهایی که از رجیسترار میگیریم را تمدید کنیم.

- - - Updated - - -

دوستانی که بالای 200 تا دامنه دارن! یه تاپیک جمع بشیم، فکر کنم تونستم چند تا آفر خوب انتقال بگیرم، اما فکر کنم متمرکز مذاکره کنیم بتونیم بازم قیمت هاشون رو بشکونیم.
و فکر کنم بهتر باشه دامنه ها رو خورد کنیم بین چند جا
این اون کاریه که ما کردیم همین الان و تونستیم قیمت خوب بگیریم با چند هزار دامنه و عین همونو ارائه دادیم به دوستانی با حتی 10 دامنه.

Bozurg
July 18th, 2017, 18:09
ممنون از توجه شما.
اما این تخفیفی که ما دادیم را فقط مخصوص همکاران گذاشتیم و اتفاقا داشتن چنین مشتریان همکاری ما رو بیشتر خوشحال میکنه. مشتری که یک عدد دامنه دارد اصلا برای ما صرف نمیکند که بخواهیم با این قیمت بهش سرویس و پشتیبانی بده. چون هزینه پشتیبانیش بیشتر از اینها میشه.
واقعیتش اینه که این پیشنهاد همکاری برای ما فعلا سود مادی نخواهد داشت و ما قیمت کف دامنه که برا خودمون در میاد و کمترین قیمت این رجیسترار هست را داریم ارائه میدیم.ما میدونیم که دوستان خودشون بلدند برند از شرکتهای خارجی خرید کنند. اما همشون که نمیتونن با قیمت مناسب ریسلر بگیرن از یک رجیسترار خوب.
همونطور که میبینید دوستان دارند بین شرکت های رده چندم چینی و روسی میگردن و البته ممکنه برای چند دامنه معدود براشون بد هم نباشه چون قیمت مهم نیست. اما برای داشتن تجارت ثبت دامین ، با اون شرکت ها در سطح بالا کار کردن نمیتونه توجیه اقتصادی داشته باشه.

حالا ما معرفیمونو میکنیم که دوستانی که اتفاقا همه کار بلد هستند پیشنهاد ما را هم بررسی کنند و مطمئنیم که انشالا میتونیم همه خیالمون راحت باشه و بتونیم به بیزینسمون ادامه بدیم. اینو تجربه ی ما با داشتن ده ها ریسلر و هزاران دامین طی 10 سال بهمون میگه.

هدفمون از این پیشنهاد یکی این هست که دوستانی که به هر دلیلی انتخاب رجیسترار مناسب مشکل دارند را کمک کنیم و دوم اینکه با افزایش مشتریانمون بتونیم استمرار قیمتهایی که از رجیسترار میگیریم را تمدید کنیم.

- - - Updated - - -

این اون کاریه که ما کردیم همین الان و تونستیم قیمت خوب بگیریم با چند هزار دامنه و عین همونو ارائه دادیم به دوستانی با حتی 10 دامنه.

خیلی هم خوب، ما اکثرا خودمون نمایندگی هگزونت رو هم داریم، مشکل نرخ انتقال اجباری بهشون هست که بالای 8 دلار هست، شما تونستین این نرخ رو به زیر هشت کاهش بدین؟ اگر بله خوب ما استقبال میکنیم!

تجارت تجارت هست، فرقی نمیکنه با کجایی روس چینی ترک آلمانی ایرانی ، هر کی الان نرخ پایین تر بده میتونه هزاران دامنه سرگردان رو جذب کنه!

پس شما هم اگر آفر زیر 30000 یا هشت دلار دارین خوشحال میشیم باهاتون کار کنیم.

اگر نه که با 35000 و 36000 یا نه دلار گزینه زیاد هست !

PersianDOT
July 18th, 2017, 18:19
خیلی هم خوب، ما اکثرا خودمون نمایندگی هگزونت رو هم داریم، مشکل نرخ انتقال اجباری بهشون هست که بالای 8 دلار هست، شما تونستین این نرخ رو به زیر هشت کاهش بدین؟ اگر بله خوب ما استقبال میکنیم!

تجارت تجارت هست، فرقی نمیکنه با کجایی روس چینی ترک آلمانی ایرانی ، هر کی الان نرخ پایین تر بده میتونه هزاران دامنه سرگردان رو جذب کنه!

پس شما هم اگر آفر زیر 30000 یا هشت دلار دارین خوشحال میشیم باهاتون کار کنیم.

اگر نه که با 35000 و 36000 یا نه دلار گزینه زیاد هست !
زیر 8 دلار که نیست جایی. خود verisign حدود 7.9 میده که 25 سنت هم هزینه آیکان میاد روش و یه سود کمی هم رجیسترار میخواد.
قیمت روز دلار اسکناس تو صرافی 3780 تومنه ضربدر همون 8 دلاری هم میشه بالای 30 تومن. که چنین چیزی هم وجود خارجی ندارد. یعنی نه با دلار به قیمت اسکناس میتونید خرید کنید. نه دامین 8 دلاری برای ترنسفر جایی هست و نه بدون فی میشه پرداخت کرد.

الان قیمت حداقلی که برای ما در میان 8.79 هست. که نسبت به سطح خدمات این رجیسترار واقعا به صرفه هست. اگه نه از ریسلو هم 8.10 میگیریم اما سطح خدماتش رو دوستان میدونند که در چه سطحیه. که ضرب در قیمت روز دلار مطمئن که بکنید با نرخ پیمنت 24 میشه 8.79*4070 که میشه 36 تومن . 3.2 درصد هم هزینه پیپال بهش اضافه کنید میشه 37 تومن. ولی با صرفه جویی های مختلفی که کردیم تونستیم قیمت رو برسونیم به حدود 35 تومن.

mri_6889
July 18th, 2017, 18:26
آیا هیچ یک شرکتهای ایرانی قادر نیستند از خود ICANN مجوز رجیسترر دریافت کنند؟ یعنی حتّی بزرگترین شرکت‌های اینترنتی ایران هم قادر به چنین کاری نیستند؟ عجیب است که کوچکترین کشورها داراری Registrar هستند ولی ایران خیر. اگر مشکل از موانعی است که www.nic.ir (http://www.nic.ir) ایجاد میکند، خوب این مشکل برای شرکتهای بزرگ از طریق مذاکره و مراجعه به مقامات بالاتر و یا مراجع قضایی و توضیح مسأله قابل حل است. الان اینکه شرکت‌هایی بیایند و Registrar رسمی ICANN شوند، دارای بازار بزرگ و بکری است. دیگه این فضیه از Ripe و خرید IP از آن که مشکل‌تر نیست. الان هر شرکت متوسّط ایرانی هم از Ripe داره رنج IP میخره.

PersianDOT
July 18th, 2017, 18:30
آیا هیچ یک شرکتهای ایرانی قادر نیستند از خود ICANN مجوز رجیسترر دریافت کنند؟ یعنی حتّی بزرگترین شرکت‌های اینترنتی ایران هم قادر به چنین کاری نیستند؟ عجیب است که کوچکترین کشورها داراری Registrar هستند ولی ایران خیر. اگر مشکل از موانعی است که www.nic.ir ایجاد میکند، خوب این مشکل برای شرکتهای بزرگ از طریق مذاکره و مراجعه به مقامات بالاتر و یا مراجع قضایی و توضیح مسأله قابل حل است.
خیر از طریق تابیعت ایرانی امکانش نیست چون مجوز خزانه داری آمریکا میخواد که نمیدن و آیکان هم قصدی نداره که بره مجوزشو بگیره.
ولی اگه کسی همت کنه از طریق یک هویت غیر ایرانی بگیره و به ایرانی ها خدمات بده حتما برای دو طرف خوب خواهد بود و شاید هم ما اقدام کردیم در آینده... خدا رو چه دیدید!

Bozurg
July 18th, 2017, 18:33
زیر 8 دلار که نیست جایی. خود verisign حدود 7.9 میده که 25 سنت هم هزینه آیکان میاد روش و یه سود کمی هم رجیسترار میخواد.
قیمت روز دلار اسکناس تو صرافی 3780 تومنه ضربدر همون 8 دلاری هم میشه بالای 30 تومن. که چنین چیزی هم وجود خارجی ندارد. یعنی نه با دلار به قیمت اسکناس میتونید خرید کنید. نه دامین 8 دلاری برای ترنسفر جایی هست و نه بدون فی میشه پرداخت کرد.

الان قیمت حداقلی که برای ما در میان 8.79 هست. که نسبت به سطح خدمات این رجیسترار واقعا به صرفه هست. اگه نه از ریسلو هم 8.10 میگیریم اما سطح خدماتش رو دوستان میدونند که در چه سطحیه. که ضرب در قیمت روز دلار مطمئن که بکنید با نرخ پیمنت 24 میشه 8.79*4070 که میشه 36 تومن . 3.2 درصد هم هزینه پیپال بهش اضافه کنید میشه 37 تومن. ولی با صرفه جویی های مختلفی که کردیم تونستیم قیمت رو برسونیم به حدود 35 تومن.

خوب ما چنین آفری داریم همین الان ، سودش برای اون شرکت هم مشخص هست روی تمدید ها و ثبت های جدید هست
شما هم آفر با قیمت مناسب داشتین خوشحال میشیم بشنویم

- - - Updated - - -

آیا هیچ یک شرکتهای ایرانی قادر نیستند از خود ICANN مجوز رجیسترر دریافت کنند؟ یعنی حتّی بزرگترین شرکت‌های اینترنتی ایران هم قادر به چنین کاری نیستند؟ عجیب است که کوچکترین کشورها داراری Registrar هستند ولی ایران خیر. اگر مشکل از موانعی است که www.nic.ir (http://www.nic.ir) ایجاد میکند، خوب این مشکل برای شرکتهای بزرگ از طریق مذاکره و مراجعه به مقامات بالاتر و یا مراجع قضایی و توضیح مسأله قابل حل است. الان اینکه شرکت‌هایی بیایند و Registrar رسمی ICANN شوند، دارای بازار بزرگ و بکری است. دیگه این فضیه از Ripe و خرید IP از آن که مشکل‌تر نیست. الان هر شرکت متوسّط ایرانی هم از Ripe داره رنج IP میخره.

امکانش هست، چون اینترنت فضای آزاد غیر سیاسی هست و ICANN منعی براش نداره، همین الان هم nic.ir خوب همینه دیگه!
اما دو تا مشکل سر راهش هست

یک مسائل مالی که با وجود تحریم به مشکل میخوره

دو مسائل مالی رو حل کنن از سال 86 تنها رجیسترر در ایران انحصارا nic.ir انتخاب شده از طرف کار گروه اینترنت و خود مراجع ایران جمعش میکنن

PersianDOT
July 18th, 2017, 18:38
خوب ما چنین آفری داریم همین الان ، سودش برای اون شرکت هم مشخص هست روی تمدید ها و ثبت های جدید هست
شما هم آفر با قیمت مناسب داشتین خوشحال میشیم بشنویم

جالبه. چون ما با اینکه از ماهها قبل دنبال این موضوع بودیم موفق به پیدا کردن پیشنهاد مناسب دیگری نشدیم. مسلما اگه دوستان قیمتی مناسب تر از ما و از رجیسترار معتبری پیدا کردند که نیازهاشونو برآورده میکنه و میتونن باهاش تجارت کنند باید همونو انتخاب کنند.
قیمت مناسب ما که قیمت تمام شده برای خودمون هست در پست قبل عرض کردم اینجا هم کاملش (http://uplod.ir/m196hed0dr9e/BASE_PRICE.xls.htm) هست . اگر دوستان مناسب یافتند در خدمتیم.