PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین استک پیشنهادی nginx برای سایت چیست ؟

erfanx
July 14th, 2017, 14:54
سلام دوستان. همینطور که میدونین استک های گوناگونی برای nginx وجود داره و آدم سره استفاده کردن یک پلاگین حتی سر دوراهی قرار می گیره می خواستم پیشنهاداتتون رو در باره استک های nginx بگید+ مزایا و معایب تا مشکل بعضی ها که مثل من توش می مونن حل شه.راستی دوستان این سافت 98 که ssl داره سرعتش خیلی فضاییه چه روشی رفته ؟:53: خوب باسه شروع من یه نمونه می گم
nginx+zend catch+apc+factcgi+varnish+w3 totalcatch
مزایا: سرعت بالای کش
معایب : می گن varnish پردازنده رو زیاد درگیر می کنه -وارنیش ssl ساپورت نمی کنه

nginxweb
July 15th, 2017, 11:23
درود
برای سایت های وردپرسی کانفیگ nginx standalone +php-fpm و یک opcode cache مناسب مانند zend opcache و memcached بسیار ایده آل و مناسب جواب میدهد بشرطی که تمامی سرویس ها بصورت اصولی کانفیگ و بهینه شود.

erfanx
July 17th, 2017, 18:42
درود
برای سایت های وردپرسی کانفیگ nginx standalone +php-fpm و یک opcode cache مناسب مانند zend opcache و memcached بسیار ایده آل و مناسب جواب میدهد بشرطی که تمامی سرویس ها بصورت اصولی کانفیگ و بهینه شود.

درود استاد می گن انجین ایکس fastcgi مشکل catch purge داره و سایت کامل کش نمیشه و باید دستی کش رو پاک کنی من شنیدم ssl و وارنش کش خیلی سی پی یو رو درگیر می کنه میشه با یه ssl تنظیم مناسب از درگیر شدن سی پی یزو کم کرد ؟ ارزش داره برای سایت دانلودی اس اس ال بزارم ؟برای سایت چند رسانه ای مثل دانلودها می خوام با ترافیک بالا بنظرتون fastcgi بهتره یا وارنیش نظرتون درباری apc و redis چیه ؟:57: