PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی کفایتی و بی تدبیری سایت ovh-web.in

mo_mohit1
July 14th, 2017, 02:44
سلام دوستان عزیز/ من هیچ موقع تاپیک شکایت نمیزدم. الان 5 ساله توی نت هستم و کارای سرور و مجازی سازی و کانفیگ و ... رو انجام میدم. از سایت های زیادی خرید کردم که واقعا پشتیبانیشون عالی بوده و سایت هایی هم بودن که مدیرشون سواد جواب دادن رو نداشته و تعطیلات تابستون که تموم شده سرورهاشونم جمع شدن/ ولی هیچ شکایتی نکردم. ولی این موردی که الان اعلام میکنم جهت انتقال تجربه به کاربران جدید هست که در خرید هاشون دقت کنند.
البته کلا با مدرک و دلیل صحبت میکنم در مورد سایت ovh-web.in و دور زدن های whmcs و.... (فعلا دوست ندارم بگم کلاه بردار)
ما یک سرور مجازی ایران با رم 4 گیگ از این سایت خرید کردیم.
اینم عکس مشاوره قبل از خرید و سپس پرداخت
36285 با دقت ببنید که من 30 آپریل سفارش زدم/ درضمن تاریخ و ساعت خود whmcs شون هم خرابه و همیشه ساعت 1:40 رو نشون میده.
میتونید از عکس زیر ببنید که واقعا جای تعجب داره چرا ایراد به این کوچکی رو درست نمیکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشخصا چون نمیخان کسی متوجه تاخیر در ساعات پاسخگویی بشه/ چون واقعا در بسیاری از مواقع پاسخگویی به 24 ساعت هم رسید. هر موقع هم حواب میدن ساعت و تاریخ کل تیکت ها به روز میشه به همون ساعت و تاریخشون (ولی فکر کنم نمیدونن که سمت راست تیکت تاریخ رو به میلادی میزنه. وگرنه اونم دستکاری میکردن)
36286
ما طبق فاکتور زیر اولین پرداختمون یک روز پس از همون سوالات قبل از خرید که 30 آپریل شد یعنی 1 می انجام شدیا 11 اردیبهشت و منتظر دریافت سرور موندیم. البته توی تیکت مشخصه چقدر گفتم که سرور چی شد .
36288
بالخره بعد از 9 روز سروری رو که میخاستم تحویل دادن اینم عکس تحویل سرور در 9 می
36287

ما ازین مشکلات تحویل سرور گذشتیم و مشکلاتی که توی حین تحویل و لایسنس بود. (اونا رو خلاصه کردم حوصله نوشتنش و عکس گذاشتن دیگه نیست این موقع شبی )

بالخره سرور رو تحویل دادن و ناحق نگم سرور بد نبود و راضی بودم. ولی یه مشکل بزرگ داشت که اونم نداشتن یک پنل برای مدیریت(خاموش روشن ریبوت) سرور در هنگام هنگ و ... بود که واقعا ما رو اذیت کرد. اصلا این روزا بدون پنل در whmcs و یا پنل vnc مدیریت سرور سخت میشه.

خوب تا اینجا بازم من راضی بودم. و طبق فاکتور بالا یعنی عکس سومی بنده فاکتور ماه دوم رو هم پرداخت کردم. یعنی 11/3/96 . هفته قبل دیدم سرور کار نمیکنه و بهشون پیام دادم. گفتم ببیند چرا سرور کار نمیکنه. ولی جوابشون رو ببینید!!!!!!!!! گفتن کنسل شده شما پرداخت نکردین حذفش کردیم
36289
بدون هیچ صحبت یا پیغام دانی سرور رو حذف کردن.
جالب اینه هیچچ ایمیلی برای بنده ارسال نشده و من تاریخ23/6/2017 که میشه 2/4/96 بهشون در مورد قطعی پیام زدم و گفتم هیچ فاکتوری صادر نشده چرا قطع کردین. اونام یه فاکتور درست کردن و گفتن در همین تاریخ ارسال شده!!!!!!!!!! اینم مدرکش.
36290

اصلا حرف ایشون درست. یعنی تاریخ پرداخت سرور من 11 هر برج هست. حالا اصلا که یه ایمیل هم در تاریخ دوم تیر که میگن ارسال شده. میشه 9 روز قبل از موعد.
من 5ساله توی نتم. تمام سایت های حتی معمولی هم موقع رسیدن موعد پرداخت مبلغ چندین فاکتور قبل از موعد سرور یعنی یکی ده تا 14 روز قبل و یکی یک هفته قبل و یکی همان روز آخر ارسال میکنن و یکی فکر کنم یکی دو روز پس از اتمام مهلت که هشدار خذف سرویس هست. ولی ایشون هیچ ایمیلی جز اون ایمیلی که میگن و ممکنه اسپم شده باشه برای من ارسال نکرده اند. هیچ هشداری و خودشون هم میدونن. ولی نمیخان قبول کنند که اشتباه ازونا بوده و تمام اطلاعات سرور من از بین رفته. بعدم بهشون میگم چرا whmcs تون رو تنظیم نکردین اینه جوابشون که ابن روال خود whm هست. آخه مگه من بچه ام(امروز دیگه یه بچه 10 ساله هم توی نت ، نمیشه بهش بسادگی کلک زد ما که 30 رو رد کردیم)
دوستان عزیز جوااب بدن خود whm هم پیش فرض بیشتر از یه فاکتور میفرسته. درسته؟ اصلا ایمیل هیچی. من هم تلگرام دارم هم شماره تماس در سایت. هیچ اطلاعی نباید بدن؟
36291
ایشون فکر میکنن من همین یه سرور رو دارم و منتظرم روز موعد پرداخت برسه و منم تاریخ دقیق سرور رو توی حافظه ام ذخیره کردم.
الانم میگن اطلاعات سرورم از بین رفته و یک هفته هست که ما رو سرکار میزارن تا بالخره امشب اومدم و اینجا با مدارک گذاشتم تا بقیه در خریدشون دقت کنند تا خدایی نکرده اطلاعاتشون از بین نره.(چون همیشه نمیشه از سرور بک آپ گرفت- فقط سایت باشه بله. ولی شما فرض کن یه سرور با 100 گیگ فیلم و موسیقی و برنامه داری) پس باید سرور رو از یه جای مطمین بخرید

yasserhost
July 14th, 2017, 03:04
سلام دوست عزیز
1- توی این انجمن به چیزی رسیدگی نمیشه.
2-از همکارانه ولی نمیدونم چرا داره اینکارو میکنه
3-باهاشون تماس گرفتید؟ بازم حواب نداد؟

14m6
July 14th, 2017, 05:14
قبلا چندین بار گزارش مولتی یوزر ایشون ارسال شده ولی میران افدام نمیکنند الان هم مدیران این الپیک ببینند پاک میکنند
یور های ایشون بن دایم شده و با یور جدید فعالیت میکنند و با دامنه . اسم جدید :-w

Farid Saadat
July 14th, 2017, 14:57
سلام،
احتمال اینکه فاکتور در whmcs ایجاد نشده باشه تقریبا صفر هستش. کاربران هم موظف هستند که هر چند روز یک بار یا حداقل هر هفته یک بار پنل سایت ارائه دهنده رو کنترل کنند ببینند تیکت یا اطلاعیه جدید یا چنین مواردی قرار نداده باشن توی سایت. ایمیل ممکنه به هزار و یک دلیل نیاد یا به قول خودتون بره تو اسپم و متوجه نشید شما هم... باید پورتال رو بررسی می کردید.
در مورد مشکل زمان ایشون، حتما یک مشکل فنی هستش که پیگیریش می کنند. زمان php سرورشون مشکل داره که چیز خاصی نیست واقعا.
پنل تحت وب شاید به این دلیل نداده باشند که موجودی سرور و آی پی تموم کرده بودن و جهت راه افتادن کار شما، سرور رو از یکی از همکارا گرفتن یا حتی ممکنه امکان ارائه پنل براشون مقدور نبوده بنابه سیاست کاریشون.
یک اشتباه بسیار رایج در تیکت هاتون هم عرض کنم که باعث میشه دیرتر به جواب برسید... آقا چی شد؟ همه شرکت ها، جدیدترین تیکت ها رو اولویت آخر میذارند و بر اسا زمان ثبت به شما پاسخ میدن. با ارسال تیکت چی شد آقا ؟ تیکت شما نوسازی میشه و میره انتهای لیست... همیشه همه مواردتون رو در یک تیکت به صورت کامل بنویسید و ارسال کنید. پیگیری آقا چی شد و منتظریم و اینا نتیجه ای نداره!
تنها اشتباهی که من واقعا از سایت ایشون می گیرم، اینه که گفتند در تلگرام در ارتباط باشید... این کار به شدت غیر حرفه ای و غیر اصولی هست و به شخصه سرویس دهنده ای که بگه در تلگرام در ارتباط باشید رو نقض می کنم ( مگر سایتشون راه نیافتاده باشه ). پشتیبانی معتبر و اصولی، فقط و فقط از طریق پنل کاربری موجود در سایت باید انجام بشه نه تلگرام و واتس اپ و غیره...
انشاالله مشکل شما هم حل میشه.

با احترام.

mo_mohit1
July 14th, 2017, 16:10
سلام دوست عزیز
1- توی این انجمن به چیزی رسیدگی نمیشه.
2-از همکارانه ولی نمیدونم چرا داره اینکارو میکنه
3-باهاشون تماس گرفتید؟ بازم حواب نداد؟
سلام/
1-من قصدم پیگیری و رسیدگی نیست/ سرور ما پرید و اطلاعات رفت و هیچ جوابی هم ندادم. توی تلگرامشون هم پیام دادیم و جوابی نگرفتیم فقط میخام بقیه در خریدشون دقت کنند. اول تاپیک هم گفنم.
2- والا ابن کار کاملا غیر حرفه ای هست 3- هر جوره تماس گرفتم و کلی جواب دادن. ولی همه جوابا این بود که چرا پرداخت نکردین ما پاک کردیم.

سلام،
احتمال اینکه فاکتور در whmcs ایجاد نشده باشه تقریبا صفر هستش. کاربران هم موظف هستند که هر چند روز یک بار یا حداقل هر هفته یک بار پنل سایت ارائه دهنده رو کنترل کنند ببینند تیکت یا اطلاعیه جدید یا چنین مواردی قرار نداده باشن توی سایت. ایمیل ممکنه به هزار و یک دلیل نیاد یا به قول خودتون بره تو اسپم و متوجه نشید شما هم... باید پورتال رو بررسی می کردید.
در مورد مشکل زمان ایشون، حتما یک مشکل فنی هستش که پیگیریش می کنند. زمان php سرورشون مشکل داره که چیز خاصی نیست واقعا.
پنل تحت وب شاید به این دلیل نداده باشند که موجودی سرور و آی پی تموم کرده بودن و جهت راه افتادن کار شما، سرور رو از یکی از همکارا گرفتن یا حتی ممکنه امکان ارائه پنل براشون مقدور نبوده بنابه سیاست کاریشون.
یک اشتباه بسیار رایج در تیکت هاتون هم عرض کنم که باعث میشه دیرتر به جواب برسید... آقا چی شد؟ همه شرکت ها، جدیدترین تیکت ها رو اولویت آخر میذارند و بر اسا زمان ثبت به شما پاسخ میدن. با ارسال تیکت چی شد آقا ؟ تیکت شما نوسازی میشه و میره انتهای لیست... همیشه همه مواردتون رو در یک تیکت به صورت کامل بنویسید و ارسال کنید. پیگیری آقا چی شد و منتظریم و اینا نتیجه ای نداره!
تنها اشتباهی که من واقعا از سایت ایشون می گیرم، اینه که گفتند در تلگرام در ارتباط باشید... این کار به شدت غیر حرفه ای و غیر اصولی هست و به شخصه سرویس دهنده ای که بگه در تلگرام در ارتباط باشید رو نقض می کنم ( مگر سایتشون راه نیافتاده باشه ). پشتیبانی معتبر و اصولی، فقط و فقط از طریق پنل کاربری موجود در سایت باید انجام بشه نه تلگرام و واتس اپ و غیره...
انشاالله مشکل شما هم حل میشه.

با احترام.
سلام. والا چی بگم . شما دارید یه خورده یک طرفه قضیه رو میبنید. وقتی 2 روز جواب تیکت ندن چیزی نگیم؟ مگیم چی شد؟ حرفا میزنیدا؟ خودتون همینجورید؟؟؟ مگه مجبورن وقتی سرور ندارن از جای دیگه بگیرن؟ در ضمن کل سرورهاشون بدون پنله.(ما در جریانش هستیم)در ضمن سایت شما هم تازه تاسیسه و من تجربه خرید ندارم. ولی مطمینم فاکتور ها بیش از یک بار برای کاربر ارسال میشه/ جز این باشه اصلا کار بچگانه هست. سایت های حرفه ای همشون بیش از یک بار فاکتور رو ایمیل میکنن. و حداقل هشدار حذف سرویس رو ارسال میکنن. مشکل دیگه حل نمیشه. اطلاعاتم رفته و جوابی ندادن برای بازگشت اطلاعات/ فقط کاربران جدیدشون مواظب باشن

Farid Saadat
July 14th, 2017, 16:22
سلام/
1-من قصدم پیگیری و رسیدگی نیست/ سرور ما پرید و اطلاعات رفت و هیچ جوابی هم ندادم. توی تلگرامشون هم پیام دادیم و جوابی نگرفتیم فقط میخام بقیه در خریدشون دقت کنند. اول تاپیک هم گفنم.
2- والا ابن کار کاملا غیر حرفه ای هست 3- هر جوره تماس گرفتم و کلی جواب دادن. ولی همه جوابا این بود که چرا پرداخت نکردین ما پاک کردیم.

سلام. والا چی بگم . شما دارید یه خورده یک طرفه قضیه رو میبنید. وقتی 2 روز جواب تیکت ندن چیزی نگیم؟ مگیم چی شد؟ حرفا میزنیدا؟ خودتون همینجورید؟؟؟ مگه مجبورن وقتی سرور ندارن از جای دیگه بگیرن؟ در ضمن کل سرورهاشون بدون پنله.(ما در جریانش هستیم)در ضمن سایت شما هم تازه تاسیسه و من تجربه خرید ندارم. ولی مطمینم فاکتور ها بیش از یک بار برای کاربر ارسال میشه/ جز این باشه اصلا کار بچگانه هست. سایت های حرفه ای همشون بیش از یک بار فاکتور رو ایمیل میکنن. و حداقل هشدار حذف سرویس رو ارسال میکنن. مشکل دیگه حل نمیشه. اطلاعاتم رفته و جوابی ندادن برای بازگشت اطلاعات/ فقط کاربران جدیدشون مواظب باشن
دید بنده طبیعتا از جانب بنده حقیر بوده و نظرم رو عرض کردم... سرویس دهنده اشتباه داشتند و شکی نیست ولی توصیه من همیشه این هست که سایت رو چک کنین، شاید اصلا سایتشون کلا بزنه داریم جمع می کنیم، کاربران بکاپ هاتونو بگیرید... از این جهت عرض کردم چک کردن سایت سرویس دهنده نیاز هستش. کار اشتباهی هم هست اگر از سرویس دهنده دیگه ای سرویس گرفته باشن ولی ممکنه اگر ( تاکید می کنم اگر ) از کس دیگری گرفته باشند، حتما دلایل خودشون رو دارند. اگر کلا پنل ندارن که سیاست کاریشون هست پس. بنده حقیر سایت ندارم و به عنوان پرسنل فنی در یکی شرکت خدمات نرم افزاری فعال هستم و ارائه دهنده سرویس نیستم متاسفانه، ولی ما علاوه بر ارسال چند باره، به صورت دستی هم از whmcs ایمیل ارسال می کنیم برای کاربر پس از اتمام زمان دوره و مورد داشتیم که حتی تا یک ماه پس از اتمام دوره، باز هم سرویس کنسل نشده... در مورد زمان بستگی به سیاست شرکت سرویس دهنده داره البته...
مطمئنا یک مشکلی پیش اومده برای ایشون و سرور سایتشون چون 100% هر ارائه دهنده سروری، تمایل داره کاربر خریدش رو ادامه بده چون براش سود داره... پس مطمئنا مشکل فنی پیش اومده برای اسکریپتشون.
انشالله خرید های بعدی شما از سرویس دهنده های معتبر باشه و مشکلی پیش نیاد براتون ( بنده با ovhweb کار نکردم و نظری درباره مدیریت شون نمی تونم بدم که حرفه ای هستند یا غیر حرفه ای )

با احترام

mizbanwebhost
July 14th, 2017, 16:39
مطمئنا که یک سرویس دهنده می بایست از هر طریقی کاربر خود را مطلع سازد .
خود ما چندین موعد ایمیل . و پیامک و روز آخر هم تماس تلفنی با کاربر می گیرم و باز هم یک ماه در حالت مسدود سرویس را نگه می داریم .
باز هم ماه دوم تماس و در مورد حذف سرور مجازی تاییدیه می گیریم از کاربر ...

ولی باز هم این مسئولیتی از دوش کاربر بر نمی دارد . کاربر باید روز تمدید سرویس خود را در لیست کار های خود قرار دهد تا فراموش نکند و روز تمدید به سایت سرویس دهنده مراجعه کند .

در این صورت حتی اگر به دلیل یک مشکل سیستمی هم فاکتور کاربر صادر نشده باشد . کاربر می تواند درخواست پشتیبانی بدهد و درخواست صدور فاکتور .

در مورد پروتکل اطلاع رسانی که ما کار می کنیم این نکته را تکمیل کنم که بر خی کاربران بعد از 5 ماه میان تیکت میدن "‌ چرا سرویس ما حذف شده " :39:

Net.Programm3r
July 14th, 2017, 16:45
باسلام این که ایمیلی برای هشدار حذف شدن سرور ارسال نکردن به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و نخواهد بود ! حداقل 2 تا 3 ایمیل باید ارسال بشه از طرف سرویس دهنده
بنده خودم این مشکل برام پیش اماده ک زمان تمدید رو فراموش کردم ولی سرویس دهنده ما که حالا نمی خوام اسمی ازشون ببرم که تبلیغ نشه به خوبی اطلاع رسانی کردن و حتی بعد پرداخت نشدن مبلغ سرویس رو معلق کردن نه حذف !
افرادی که چنین خدماتی ارائه میدن باید دربرابر اطلاعات مشتریاشون وظیفه شناس باشن !.

DaryaHost
July 14th, 2017, 17:17
سلام دوستان عزیز/ من هیچ موقع تاپیک شکایت نمیزدم. الان 5 ساله توی نت هستم و کارای سرور و مجازی سازی و کانفیگ و ... رو انجام میدم. از سایت های زیادی خرید کردم که واقعا پشتیبانیشون عالی بوده و سایت هایی هم بودن که مدیرشون سواد جواب دادن رو نداشته و تعطیلات تابستون که تموم شده سرورهاشونم جمع شدن/ ولی هیچ شکایتی نکردم. ولی این موردی که الان اعلام میکنم جهت انتقال تجربه به کاربران جدید هست که در خرید هاشون دقت کنند.
البته کلا با مدرک و دلیل صحبت میکنم در مورد سایت ovh-web.in و دور زدن های whmcs و.... (فعلا دوست ندارم بگم کلاه بردار)
ما یک سرور مجازی ایران با رم 4 گیگ از این سایت خرید کردیم.
اینم عکس مشاوره قبل از خرید و سپس پرداخت
36285 با دقت ببنید که من 30 آپریل سفارش زدم/ درضمن تاریخ و ساعت خود whmcs شون هم خرابه و همیشه ساعت 1:40 رو نشون میده.
میتونید از عکس زیر ببنید که واقعا جای تعجب داره چرا ایراد به این کوچکی رو درست نمیکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشخصا چون نمیخان کسی متوجه تاخیر در ساعات پاسخگویی بشه/ چون واقعا در بسیاری از مواقع پاسخگویی به 24 ساعت هم رسید. هر موقع هم حواب میدن ساعت و تاریخ کل تیکت ها به روز میشه به همون ساعت و تاریخشون (ولی فکر کنم نمیدونن که سمت راست تیکت تاریخ رو به میلادی میزنه. وگرنه اونم دستکاری میکردن)
36286
ما طبق فاکتور زیر اولین پرداختمون یک روز پس از همون سوالات قبل از خرید که 30 آپریل شد یعنی 1 می انجام شدیا 11 اردیبهشت و منتظر دریافت سرور موندیم. البته توی تیکت مشخصه چقدر گفتم که سرور چی شد .
36288
بالخره بعد از 9 روز سروری رو که میخاستم تحویل دادن اینم عکس تحویل سرور در 9 می
36287

ما ازین مشکلات تحویل سرور گذشتیم و مشکلاتی که توی حین تحویل و لایسنس بود. (اونا رو خلاصه کردم حوصله نوشتنش و عکس گذاشتن دیگه نیست این موقع شبی )

بالخره سرور رو تحویل دادن و ناحق نگم سرور بد نبود و راضی بودم. ولی یه مشکل بزرگ داشت که اونم نداشتن یک پنل برای مدیریت(خاموش روشن ریبوت) سرور در هنگام هنگ و ... بود که واقعا ما رو اذیت کرد. اصلا این روزا بدون پنل در whmcs و یا پنل vnc مدیریت سرور سخت میشه.

خوب تا اینجا بازم من راضی بودم. و طبق فاکتور بالا یعنی عکس سومی بنده فاکتور ماه دوم رو هم پرداخت کردم. یعنی 11/3/96 . هفته قبل دیدم سرور کار نمیکنه و بهشون پیام دادم. گفتم ببیند چرا سرور کار نمیکنه. ولی جوابشون رو ببینید!!!!!!!!! گفتن کنسل شده شما پرداخت نکردین حذفش کردیم
36289
بدون هیچ صحبت یا پیغام دانی سرور رو حذف کردن.
جالب اینه هیچچ ایمیلی برای بنده ارسال نشده و من تاریخ23/6/2017 که میشه 2/4/96 بهشون در مورد قطعی پیام زدم و گفتم هیچ فاکتوری صادر نشده چرا قطع کردین. اونام یه فاکتور درست کردن و گفتن در همین تاریخ ارسال شده!!!!!!!!!! اینم مدرکش.
36290

اصلا حرف ایشون درست. یعنی تاریخ پرداخت سرور من 11 هر برج هست. حالا اصلا که یه ایمیل هم در تاریخ دوم تیر که میگن ارسال شده. میشه 9 روز قبل از موعد.
من 5ساله توی نتم. تمام سایت های حتی معمولی هم موقع رسیدن موعد پرداخت مبلغ چندین فاکتور قبل از موعد سرور یعنی یکی ده تا 14 روز قبل و یکی یک هفته قبل و یکی همان روز آخر ارسال میکنن و یکی فکر کنم یکی دو روز پس از اتمام مهلت که هشدار خذف سرویس هست. ولی ایشون هیچ ایمیلی جز اون ایمیلی که میگن و ممکنه اسپم شده باشه برای من ارسال نکرده اند. هیچ هشداری و خودشون هم میدونن. ولی نمیخان قبول کنند که اشتباه ازونا بوده و تمام اطلاعات سرور من از بین رفته. بعدم بهشون میگم چرا whmcs تون رو تنظیم نکردین اینه جوابشون که ابن روال خود whm هست. آخه مگه من بچه ام(امروز دیگه یه بچه 10 ساله هم توی نت ، نمیشه بهش بسادگی کلک زد ما که 30 رو رد کردیم)
دوستان عزیز جوااب بدن خود whm هم پیش فرض بیشتر از یه فاکتور میفرسته. درسته؟ اصلا ایمیل هیچی. من هم تلگرام دارم هم شماره تماس در سایت. هیچ اطلاعی نباید بدن؟
36291
ایشون فکر میکنن من همین یه سرور رو دارم و منتظرم روز موعد پرداخت برسه و منم تاریخ دقیق سرور رو توی حافظه ام ذخیره کردم.
الانم میگن اطلاعات سرورم از بین رفته و یک هفته هست که ما رو سرکار میزارن تا بالخره امشب اومدم و اینجا با مدارک گذاشتم تا بقیه در خریدشون دقت کنند تا خدایی نکرده اطلاعاتشون از بین نره.(چون همیشه نمیشه از سرور بک آپ گرفت- فقط سایت باشه بله. ولی شما فرض کن یه سرور با 100 گیگ فیلم و موسیقی و برنامه داری) پس باید سرور رو از یه جای مطمین بخرید

پلیس فتا - سه سوت

mrhhamidi
July 14th, 2017, 17:38
پلیس فتا - سه سوت
برو بابا دل خوشی داریا
من کلی ازین کلاهبرداری ها دیدم و طرف هیچ کاری نتونسته بکنه

sibait
July 14th, 2017, 18:09
با سلام دوستان حقیقتش من طبق عادتم هرچیزی میخام بگیریم یا یک ساله میگیرم و یا دوستاله.
ما از او وی اچ یک سرور رم 4 با 4 هسته سی پی یو و 300 گیگ هارد داشتیم. و یک سرور فرانسه رم یک و یک هسته سی پی یو. و یه سرور امریکا رم یک و یک هسته سی پی یو.
بعد از اینکه سه چار ماهی از انتقال سایت هام به او وی اچ نگذشته بود. دیدم سرور بالا نمیاد. رفتم بهش گفتم هر چند هفته در میان یه جواب بهم میداد و در اخر فهمیدم که هارد سوخته سرور. بعد شش ماه سرور رو مجدد به من تحویل داد ولی شرکتشو عوض کرد فرانسه تحویل داد و بعد از یکی دو هفته مجدد منتقلم کرد به امریکا که الان اشغال ترین کیفیو دارم. و جریان اون دوتا سرویس دیگم هم اینه که یکیشو اصلا تحویل نداد بهم. یکی دیگشو یه ریموت دسکتاپ تحویل داد بعد از سه ماه پرید و اطلاعاتمو از بین برد مجدد. راستی بعد از 5 ماه بعد از اینکه امریکارو تحویل داد خودم حواثم نبود رفیقم چک کرد تا بجای 4 هسته 2 هسته سی پی یو داده و بجای 300 گیگ ساتا اومده 60 اس اس دی بهم دادی بدون تاییدیم بخاطر این مبلغ. وقتی هم بهش گفتم بهم جواب داد که تو خودت باید میفهمیدی که همون لحظه اضافه میکردم چون الان فهمیدی منم الان اضافه میکنم. درضمن ظبط همه صداهاش از اولین صحبتمون تا الان موجوده که اینشالله بعدا برای شما میذارمش و شما شاهد دبه های این اقا هستید.
و با هزار التماس و یکماه سردووندن. چند روز پیش منابع سرور هامو ادغام کرد ولی بازم مشکل پینگمون حل نشد. و هزاران مشکل داره سرورش. (همین الان که دارم اینو مینویسم بعد از هزار تماسی که بهش گفتم و ج نداد. الان خودش زنگ زد. که ظبط صداشو الان براتون میذارم.)
و بنده باز هم اعتماد روی اعتماد. اعتماد روی اعتماد. اعتماد روی اعتماد. چند روز پیش بهش گفتم یه سرور اختصاصی میخام بخرم گفت بیا نمایندگی بهت میدم پنل توی مجازی ساز ها بهت میدم هرچقد خاستی منابع اضافه میکنم تو بفروش منابع رو. گفتم چشم گفت باید 150 هزار تومان واریز کنی برای پیش خرید سرور ها من گفتم نه 50 واریز میکنم بعده کلی چونه قبول کرد. و الان بعد از سه روز زنگش میزنم میگم چی شد زبونش صد متره هر حرفی که از دهنش در میاد بهم میگه که صداشو میذارم براتون. صداهای دیگش هم موجوده برای پیگیری قضایی ولی برای شما همینو میذارم شما قضاوت کنید. بعده سه روز اومده میگه باشه پولتو پس میدم ولی هنوز که هنوزه پس نداده و ما منتظریم.
http://s9.picofile.com/file/8300513234/1236547896325874123.amr.html
اینم صداش گوشش بدید انگار طلب کاره.
74.222.25.147
اینم سرور او وی اچ وب میتونید پینگشو بگیرید منابع سه تا سرور ادغام شده توی هم شده رم 6 و سی پی یو 6 هسته و 100 گیگ کارد..
همچنان منتظریم او وی اچ وب جواب بدن به تیکت.

مشکلمون حل شد تقریبا. از مدیریت درخواست دارم تاپیک رو حذف کنه

Farid Saadat
July 14th, 2017, 18:20
سلام،
امروز کلا مثکه روز رسوایی ایشون هستش. انشالله سرویس دهنده بعدی شما چنین مشکلاتی نداشته باشند.
پ.ن : پینگ سرور شما ارتباطی با مشخصات سخت افزاری نداره چون به نت سرور وصل میشه. پینگ یک سرور رم 1 با سرور رم 256 گیگ اگر در یک دیتاسنتر و یک لوکیشن باشند، کاملا یکسان خواهند بود.

با احترام.

sibait
July 14th, 2017, 18:24
سلام،
امروز کلا مثکه روز رسوایی ایشون هستش. انشالله سرویس دهنده بعدی شما چنین مشکلاتی نداشته باشند.
پ.ن : پینگ سرور شما ارتباطی با مشخصات سخت افزاری نداره چون به نت سرور وصل میشه. پینگ یک سرور رم 1 با سرور رم 256 گیگ اگر در یک دیتاسنتر و یک لوکیشن باشند، کاملا یکسان خواهند بود.

با احترام.

له درسته مشکلی نداره منظور منم اینه سرور اینقد دور هست از من که این پینگ اشغال رو داره میده بهم. اینشالله سرویس دهنده بعدی من رو از معتبر ترین جا انتخاب میکنم.
دلیل این رسوایی او وی اچ وب امروز اینه که امروز نمیدونم چه قصدی داشتند ولی همرو بد جواب میدن انگار دعوا دارن نمونش توی صدای ظیط شدش که فرستادم موجوده.
ب

mrhhamidi
July 14th, 2017, 18:24
اون روز که ما گفتیم همه باید نماد داشته باشند و چند ماهی کار کرده باشند بعد خرید کنید همینه
دوست عزیز تقصیر خودتونه
وقتی سایتی این وضعیتو داره و نه نمادی و نه اعتباری
و شما اقدام به خرید می کنید اوضاعتون بهتر از این نمیشه
و پیشنهادم به همه افراد کار با یه آدم را در شرایطی آغاز کنید که
1- نماد داشته باشه
2- معروف و مشهور به خوب بودن باشه

sibait
July 14th, 2017, 18:25
نمونه دیگر از شکایت بنده از او وی اچ وب رو میتونید مشاهده بفرمایید در تاپیک زیر:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188487
این سایت او وی اچ وب کلاهبردار و مدیر بی کفایتی بیشتر نیست.

almandata
July 14th, 2017, 18:41
کدوم طلب کار بودش ؟:|

نفهمیدم

شما یا اون :d

meysam021
July 14th, 2017, 18:44
دوستان و همکاران عزیز
بجای اینکه بدون اینکه مقصر اصلی رو کامل پیدا نکردید نظر دادن کار اشتباهی هستش ، حالا بخاطر داشتن نماد یا نداشتن نمیشه دست گذاشت روی بی کیفیت بودن سرویس ها
اولا اینجا جای بحث و شکایت نیستش ، با کمال احترامی که برای استارتر قائل هستیم.
دوما اجازه بدید ایشون تشریف بیارن اگر پاسخ قانع کننده ای نداشتن ، هرچی دوست داشتید بگید.
من طرف هیچکس نیستم ، ولی بدون صحبت هردو طرف نظر ندید درست نیست.

mrhhamidi
July 14th, 2017, 18:49
دوستان و همکاران عزیز
بجای اینکه بدون اینکه مقصر اصلی رو کامل پیدا نکردید نظر دادن کار اشتباهی هستش ، حالا بخاطر داشتن نماد یا نداشتن نمیشه دست گذاشت روی بی کیفیت بودن سرویس ها
اولا اینجا جای بحث و شکایت نیستش ، با کمال احترامی که برای استارتر قائل هستیم.
دوما اجازه بدید ایشون تشریف بیارن اگر پاسخ قانع کننده ای نداشتن ، هرچی دوست داشتید بگید.
من طرف هیچکس نیستم ، ولی بدون صحبت هردو طرف نظر ندید درست نیست.
دوست عزیز این دومین شکایت امروز هست
از استارتر می خوام چندتا صوت دیگه بذاره تا ایشون قانع بشه
من این سایت و مدیرش رو خوب میشناسم

sibait
July 14th, 2017, 19:50
دوست عزیز این دومین شکایت امروز هست
از استارتر می خوام چندتا صوت دیگه بذاره تا ایشون قانع بشه
من این سایت و مدیرش رو خوب میشناسم

خیلی هاس هستند که بیخیال پولشون میشن. و او وی اچ وب هم دنبال همین هست. که مردم بیخیال پولشون بشن که سرویس نده. از هرکی میپرسم میگه مدیریتش کلاه برداره

mr.jabbari
July 14th, 2017, 22:33
=))=))=))=))
ما معمولا پول به کسی میدیم ک کاملا شناس باشه !
پیشنهاد میکنم همینکارو بکنید
جای با اعتبار خوبیش اینه که بخاطر یه هاست و یه سرور اعتبارشو از بین نمیبره !

mo_mohit1
July 14th, 2017, 23:40
چقدر گستاخ و بی ادبانه بهتون جواب میده!!!!!!!!!!!!!!! دلم برات سوخت :d خوبه کنارش نبودی وگرنه کتکت هم میزد که چرا پول واریز کردی و سرویس میخای!!!
مشکل ما اینه بلد نیستیم از حقمون دفاع کنیم و همینجور میشه توی نت پر از کلاه بدار میشه/ از 30 -40 تومن میگذریم و اون یارو میگه این که چیزی نگفت بقیه هم نمیگن. اگر امثال بنده این تاپیک که پست های شکایت نزنیم سر چندین نفر دیگه هم کلاه میره

deltamusic
July 15th, 2017, 00:05
میخواستم سرور بگیرم ازشون.ممنون از اطلاع رسانی به موقع!

farssub
July 15th, 2017, 00:28
با سلام ، تشکر از قضاوت عالیه دوستان!
مدتی هست سیستم whmcs ما دارای مشکل هست! هر کاری کردیم نتونستیم این مشکلات تاریخ رو حل کنیم! کسی میتونه اعلام کنه! هزینه اش تقبل بشه
خدمت استارتر باید عرض بشه ، که اعلام شد سرویسشون حذف شده ، به دلیل عدم پرداخت سررسید ، و مشکل از سیستم ما بوده و ما قبول داریم که به دلیل عدم ایجاد فاکتور ایشون اطلاع نداشتن! بنده خودم چک کردم و متوجه شدم!
هیچ کلاهبرداری صورت نگرفته و نخواهد گرفت! استارتر عزیز جهت دریافت اطلاعات سرویشون و دریافت سرویس از طریق تیکت در تماس باشید
کوتاهی از سمت سیستم ما بوده و ما بابت این مشکل عذر خواهی میکنیم!

mo_mohit1
July 15th, 2017, 00:47
از قدیم گفتن آدم دروغگو کم حافظه هست. چون جریان به انجمن کشید دارید این حرفو میزنید؟آیا اطلاعات من دیگه برمیگرده با اینکارا؟!!!
در ضمن خودتون گفتید شما دستی فاکتور ها رو پرداخت کردید. حالا میگید از سیستم بوده؟ اینم مدرکش. طرز برخود و حرف زدتون با بنده که هیچ. به صورت تلفنی هم مشخص بود
مشکل تاریخ whmcs شما هم براحتی قابل حله.خودتون هم میدونید. حالا نگید که اطلاع نداشتین و سیستم رو مقصر کنید. یه حرفه ای هیچ وقت سیستم رو مقصر نمیکنه.ضعف در عدم داشتن اطلاعات فنی و دانش مدیریت شما رو میرسونه.
http://uupload.ir/files/beuv_doroogh.png

RaceF1
July 15th, 2017, 00:48
مدتی هست سیستم whmcs ما دارای مشکل هست! هر کاری کردیم نتونستیم این مشکلات تاریخ رو حل کنیم! کسی میتونه اعلام کنه! هزینه اش تقبل بشه
خدمت استارتر باید عرض بشه ، که اعلام شد سرویسشون حذف شده ، به دلیل عدم پرداخت سررسید ، و مشکل از سیستم ما بوده و ما قبول داریم که به دلیل عدم ایجاد فاکتور ایشون اطلاع نداشتن! بنده خودم چک کردم و متوجه شدم!
هیچ کلاهبرداری صورت نگرفته و نخواهد گرفت! استارتر عزیز جهت دریافت اطلاعات سرویشون و دریافت سرویس از طریق تیکت در تماس باشید

ایشون کلاهبردارن و دروغگو و درد کثیف

با دلیل و مدرک
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=187232&p=1674134&viewfull=1#post1674134

من و چند نفر دیگه داریم پیگیری می کنیم!
انشاالله با یک تاپیک پر پارتر در مورد این اقای کلاهبردار میبینید .

yasserhost
July 15th, 2017, 03:15

سلام محسن جان در تلگرام در ارتباط باش کل سیستمت رو برات اوکی میکنم.

cacodemon
July 15th, 2017, 08:01
من کلا از 3 نفز از دوستان در این انجمن در حال حاظر سرور جداگانه دارم که دو تای اونها در یک روز تاریخ تمدید شون هست
من نمیدونم چرا فراموش کردم هر دو سرور و تمدید کنم با اینکه 2 هقته قبل و 1 هفته قبل هم ایمیل میدن با این حال یادم رفته بود و 2 روز گذشته بود از تاریخ سررسید و دیدم هردو سرور مسدود شده بودن
رفتم پرداخت و انجام دادم و هردو سرور از حالت مسدود خارج شدن و جالب این بود که حتی نیازی نبود روشن اشون کنم چون هردو روشن بودن و فقط مسدود بودن
این تجربه من بود که برای اولین بار بعد از تقریبا 1 سال که از این دو سرویس دهنده سرور دارم دیروز برام اتقاق افتاد

در مورد سرویس دهنده استارتر هم تجربه دارم(تقریبا از همه سرویس دهنده های اینجا یک بار خرید داشتم)
در مورد ایشون کارمون حتی به تحویل سرور نکشید به علت تاخیر در تحویل بعد از مدتی درخواست برگشت پول و دادم که البته با درد سر الکی برگشت دادن

Farid Saadat
July 15th, 2017, 11:57
سلا،
تمايل داشتيد در ارتباط باشيد براي مشكل whmcs تون.

با احترام.

navid2zp
July 15th, 2017, 12:39
چقدر گستاخ و بی ادبانه بهتون جواب میده!!!!!!!!!!!!!!! دلم برات سوخت :d خوبه کنارش نبودی وگرنه کتکت هم میزد که چرا پول واریز کردی و سرویس میخای!!!
مشکل ما اینه بلد نیستیم از حقمون دفاع کنیم و همینجور میشه توی نت پر از کلاه بدار میشه/ از 30 -40 تومن میگذریم و اون یارو میگه این که چیزی نگفت بقیه هم نمیگن. اگر امثال بنده این تاپیک که پست های شکایت نزنیم سر چندین نفر دیگه هم کلاه میره

کلا ایشون برخورد مناسب رو بلد نیستند
ما یه بار یه سروری رو از یکی از همکارا گرفتیم که برای یه کار ساده بود و کلا شاید ماهی 5 ساعت آپ بود هم مشکلی نداشت
حالا تخفیف این همکار بعد از چند ماه تموم شد و ما هم دیدیم ایشون آفرای ارزون قیمت میدن ما هم گفتیم دیگه در بدترین حالت 5 ساعت آپ تایم رو در ماه که داره
خلاصه ازشون آفر خواستیم و یه قیمتی دادن که نسبت به سایر آفر ها مناسب نبود
ایشون از اون روز 2 3 بار دیگه آفر دادن و آخر هم که گفتم نه ممنون کلا زدن بلاک کردن :|
کلا یعنی یا باید ازشون سرویس بگیرید یا میزنن بلاکتون می کنن :|
کلا تجربه جالبی بود. همچین موردی ندیده بودیم تا حالا که به لطف ایشون دیدیم

SaeedFazlollahzadeh
July 15th, 2017, 12:58
من هم تجربه خرید دارم
فکر کنم سال قبل بوده، چون الان وارد پنلم شدم دیدم تاریخ ها همه مربوط به همین امروز هست:دی و همه هم برای یک دقیقه و یک لحظه:دی

هاست 100 خریده بودم اما 50 بود و تیکت دادم برطرف کردن:|
وی پی اس خریده بودم اما برام ارسال نشده بود پرسیدم چی شده هم بهم گفتن که دیتاسنتر بهشون آی پی نداده:| اون موقع یک ریسلر کاملا عادی و ساده بودن و برای همین منتظر بودن هاستینگ اصلی که نماینده اش هستن بهشون آی پی بده:yeah:
بعدشم گفتم لااقل وجه رو برگشت بزنید که تقریبا یک هفته طول کشید مبلغ ناچیز 5500 تومن رو برگشت بزنن (وی پی اس با تخفیف 70 درصدی آلمان بوده این قیمت)
تاپیکش رو هم قبلا یادمه زده بودم و پرسیده بودم یه چیزایی از شما:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=158146&highlight=
دیگه ببینید قضیه مربوط به چه تاریخی هست:دی

miladtnt
July 15th, 2017, 13:13
یبارم ی 150 تومنی از ما گرفتند مهم نیس بازم خدارو شکر که اصلا از سرورشون استفاده نکردیم ک بخواد اسیبی ب اطلاعاتمون برسه

starting
July 15th, 2017, 13:29
خلاصه اینو عرض کنم
این بلاها یک علت بیشتر نداره
سرویس دهنده خوب پول خوب و معقول میگیره

هرکی دنبال ارزونی باشه سرنوشتی بهتر از این نخواهد داشت

Mr.Te0
July 15th, 2017, 13:29
قبلا چندین بار گزارش مولتی یوزر ایشون ارسال شده ولی میران افدام نمیکنند الان هم مدیران این الپیک ببینند پاک میکنند
یور های ایشون بن دایم شده و با یور جدید فعالیت میکنند و با دامنه . اسم جدید :-w

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188518&goto=newpost

ParsWebIT
July 15th, 2017, 16:06
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188518&goto=newpost

مدیر عزیز،
شما اگه به خاطر بار قضایی باید تاپیک رو ببندید
و اگه اصرار دارید انجمن فقط آموزشی هست

باشه پس بخش فروش رو ببندید چون مقصر همه اینها شما هستید و این سایت
بله من و شما و همه میدونیم ربطی به انجمن نداره و یوزر باید خودش تحقیق کنه اینا همه درست و متین و جای خود
اما شما این امکانات کلاهبرداری رو فراهم کردید، نه؟ اگر نه مثل قدیم طرف میره تو گوگل میگرده یه هاستینگ رو پیدا میکنه یا از جایی که دوستاش سرویس دارند و درست هست میگیره نهایت
شما بخش فروشی رو دارید که بدون زحمت و هر بچه ای میاد تاپیک میزنه
کل بازار ایران و همکاران رو خراب کردید و تحت تاثیر بچه های 14 ساله قرار دارید

در موارد قضایی هم بارها سایت شما معرفی شده در برگه های شکایت و وب هاستینگ تاک الان گاو پیشونی سفید هست
من به چشم خودم دیدم این داستان رو - همین الانش هم زیر شکایت انجمن صنفی دارید میرید واسه *****ینگ سایت

آقا جان یا باید رنکی چیزی بدین به نفرات بخش فروش
یا پای این مسائل وایسید چون شما درست کردید این بساط رو
یا بخش فروش رو بردارید دیگه اعلامیه اطلاعیه صادر کردن به مناسبت هر کلاهبرداری نداریم

=======================================

ما سال پیش برای یکسری مشتری مفت بخر از ایشون سرور مجازی تهیه کردیم به عنوان همکار
و فوق العاده بد قلق در تماسهای تلفنی، و سرویس بی کیفیت و اورسل دادند در حد همون 8-9 هزار تومن هم وی پی اس آپ نبود
همچنین به دلیل عدم تخصص فنی در منیج سرورها هر مدت یه بار همه چیز نابود میشد
در تمام تاپیکهای ایشان نیز شکایت و گله هست

clack
July 15th, 2017, 17:10
حدود دو ماه پیش یکی از دوستان نزدیک بنده درخواست سرور مجازی ایران از آسیاتک رو کرد.
بنده از این دیتاسنتر سروری برای تحویل نداشتم و با توجه به ارتباط کمی که به آقای یوسفی داشتم ،سایتشون رو معرفی کردم.
تا چند روز پیش هم از طریق تلگرام @ovhwebs در ارتباط بودیم.

دوستی که از سایت آقای یوسفی خرید کرده بود رو 3~4 روز پیش دیدم و در جریان کار قرار گرفتم .
تیکتینگ و همه چی رو هم بررسی کردم .

اما واقعآ جای تاسف هست این برخورد :
1) اصلآ سرویسی به خریدار تحویل نشده بود .
2) به خاطر عدم امکان تحویل سرویس قرار بر بازگشت پول شده بود ولی بعد 2ماه هنوز پولی برگشت داده نشده .
3) نه به تیکت جواب داده شده بود و نه هیچ راه ارتباطی دیگر .
4) با آقای یوسفی که تا دیروزش داشتیم در تلگرام صحبت میکردیم ،از وقتی که پیام فرستادم که یکی از دوستان من .... دیگه جواب بنده نمیدن .
5) حتی وقتی تماس گرفته میشه ریجکت میکنن (9379144815 و 9337438066)

این تجربه ای شد برای من که دیگه واسه همکار مشتری جور نکنم .

mehdi741
July 15th, 2017, 18:17
والا بنده از همین اقا چند ماه پیش یه سرور ویندوز خریدم برا ی کسی سریع هم تحویل داد حتی چند روز هم مشکل مالی داشتم که سرور رو مسدود نکرد ولی از ماه بعدش دیگه مشتری شارز نکرد حقیقتش نمیخوام طرفداری کنم از ایشون ولی من بدی ازش ندیدم انشالا که مشکل این دوستمون هم حل بشه

nevergotme
July 15th, 2017, 18:48
خیلی دوست داشتم من یه بار گریبان گیر یکی از مدیران همین سایت میشد همچین قضیه ای ، اون موقع دوست داشتم ببینم چطوری واکنش نشون میدادن :->

Farid Saadat
July 15th, 2017, 19:16
خیلی دوست داشتم من یه بار گریبان گیر یکی از مدیران همین سایت میشد همچین قضیه ای ، اون موقع دوست داشتم ببینم چطوری واکنش نشون میدادن :->
مطمئن باشین پیش اومده... ولی نمیان خلاف قوانین کاری کنند

nevergotme
July 15th, 2017, 19:19
ینی این بابا سره مدیران کلاه گذاشته قبلا ، بعد مدیران هنوز گذاشتن داره فعالیت میکنه ! عمرا اقا ، از چه راهی مثلا عمل کردن ؟ قانونی ؟ خب این نباید الان اینجا باشه اگه دادگاه این حرفا میبوده باشه

Farid Saadat
July 15th, 2017, 19:23
ینی این بابا سره مدیران کلاه گذاشته قبلا ، بعد مدیران هنوز گذاشتن داره فعالیت میکنه ! عمرا اقا ، از چه راهی مثلا عمل کردن ؟ قانونی ؟ خب این نباید الان اینجا باشه اگه دادگاه این حرفا میبوده باشه
من نگفتم ایشون! گفتم مطمئنا سر مدیران هم تا به حال چنین کلاه هایی رفته اگر دنبال قیمت پایین بودن و به کیفیت اهمیت نمی دادن.
به نظر من مقصر کاربران هستند که به خاطر قیمت پایین پیش سرویس دهنده نامعتبر میرن! مقصر کاربران هستند که هتزنر فروشش زیاده درحالیکه کیفیت افتضاحه... اگر از جای معتبر با قیمت درست خرید بشه هیچ وقت مشکلی پیش نمیاد. کسی که پول درست نمیگیره، انگیزه کاریش هم کمه، در نتیجه یکجا کار دستتون میده..

با احترام

dynabanner.com
July 15th, 2017, 19:43
مدیر عزیز،
شما اگه به خاطر بار قضایی باید تاپیک رو ببندید
و اگه اصرار دارید انجمن فقط آموزشی هست

باشه پس بخش فروش رو ببندید چون مقصر همه اینها شما هستید و این سایت
بله من و شما و همه میدونیم ربطی به انجمن نداره و یوزر باید خودش تحقیق کنه اینا همه درست و متین و جای خود
اما شما این امکانات کلاهبرداری رو فراهم کردید، نه؟ اگر نه مثل قدیم طرف میره تو گوگل میگرده یه هاستینگ رو پیدا میکنه یا از جایی که دوستاش سرویس دارند و درست هست میگیره نهایت
شما بخش فروشی رو دارید که بدون زحمت و هر بچه ای میاد تاپیک میزنه
کل بازار ایران و همکاران رو خراب کردید و تحت تاثیر بچه های 14 ساله قرار دارید

در موارد قضایی هم بارها سایت شما معرفی شده در برگه های شکایت و وب هاستینگ تاک الان گاو پیشونی سفید هست
من به چشم خودم دیدم این داستان رو - همین الانش هم زیر شکایت انجمن صنفی دارید میرید واسه *****ینگ سایت

آقا جان یا باید رنکی چیزی بدین به نفرات بخش فروش
یا پای این مسائل وایسید چون شما درست کردید این بساط رو
یا بخش فروش رو بردارید دیگه اعلامیه اطلاعیه صادر کردن به مناسبت هر کلاهبرداری نداریم

قضیه چاقوساز و چاقو شده.
یعنی اگر یک نفر از چاقو ساز، چاقو خرید و رفت عربده کشی یا کسی رو مجروح کرد،چاقوساز باید جواب پس بده؟
تا به حال شده زمانی که مدیر یک انجمن با فراهم آوردن امکانات اون هم به صورت رایگان و نه با دریافت هزینه، فضایی رو به وجود آورد که کاربران بتونن درش کسب درآمد کنن،از اون مدیر تقدیر کرده باشیم که حالا با یکی 2 بار ضرر دیدن کل زحمات مدیر اون انجمن رو زیر سوال ببریم؟
در یک بازارچه یک نفر پیدا میشه که گرون فروشی می کنه یا جنس بد به مشتریان میده.آیا باید به خاطر همون یک نفر کل بازارچه رو پلمپ کنن و تغییر کاربری بدن؟!

به نظر من باید قبل از فعالیت در هر سایت یا انجمنی قوانین رو حداقل یکبار با دقت مطالعه کنیم.مدیریت این انجمن هم در قوانین سلب مسئولیت کرده و ضرر و زیانی که به کاربر وارد میشه رو بر عهده خود کاربر گذاشته.درستش هم همینه.

Genral X2
July 15th, 2017, 20:22
با سلام ، بنده یه سرور رم 16 از ایشون گرفتم اول که تخفیف خوبی داد ، دوم یه مشکل مالی داشت نصف پولو اول بهش دادم که بنده خدا قبول هم کرد نصفشو هم هفته بعد بهش دادم بعد دیدم نمی صرفه برام سرور بهش هم اطلاع ندادم که نمی خواهم 3-4 روز هم بیشتر از سر رسید برام گذاشت که تمدید کنم تلگرام هم مکرر پیام میداد برا تمدید سرور ، اینجوری شده قضیه که شما میگید کلاهبرداری کرده و ... به هرحال هر کی باید بدونه تمدید سرورتون کی هست کار ایشون هم که دیلیت کرده واقعا جای حرف زدن نداره نمیشه چیزی راجبش گفت ولی من به شخصه قبول ندارم ایشون چنین شخصیتی داشته باشن
یا علی حق نگهدار

ColdWorld
July 15th, 2017, 20:29
دوستان لفظ کلاهبردار اصلاً درست نیست درباره این اشتباهات بالاخره اشتباه بزرگی بوده و پیش اومده خود فروشنده که گفته اطلاعات باقی مونده وهستش
حالا منم تجربه خودم رو بگم.من برای یکی از دوستان یه وی پی اس ایران میخواستم برای دانلود و اپلود،اومدم تاپیک زدم (میتونید برید از پروفایلم ببینید)،دوستان افر دادن و این اقا
هم به بنده افر داد و قیمتش هم خوب بود (به نسبت منابعی که میخواستم نه اینکه مفت بخرم و ایشون مفت بدن)،خلاصه بنده تست حواستم ازشون ایشون هم قبول کرد.تو تلگرام بعد از 1 ساعت
که نصب سیستم عامل و ... طول کشید به بنده سرور رو دادن جهت تست بنده هم دادم به دوستم و بهشون گفته بودم که ممکنه نخره برای همین تست میخواد.خلاصه دوست بنده منصرف شد (چون برای شاتلند میخواست و نمیدونست که مشکل اصلی و کندی از سرورهای شاتلند هست) و ایشون
هم سروری که داده بودن کیفیت خیلی خوبی داشت.اخلاقشون با بنده خوب بود (با بنده،بقیه روو نمیتونم نظری بدم) امیدوارم با گفت وگو مشکل رو حل کنه استاتر...

farssub
July 15th, 2017, 23:06
با سلام خدمت کلیه دوستان عزیزی که در تاپیک شرکت کردن ، چه نظرات منفی که ارسال شد ، چه نظراتی که ما بقی کاربران ارسال کردن!!
درباره استارتر هم اعلام شد ، نیاز به سرویشون دارن از تیکت در تماس باشن! هدف استارتر تا اینجا که بنده متوجه شدم چیز دیگه هست نه دریافت سرورشون!
اطلاعات سرویس استارتر موجود هست ، نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنن سر ویس باز میشه
چون نسبت به تمدید و دریافت اطلاعاتشون هیچ اقدامی نکردن! تا ب الان!! پس ما مقصر از بین رفتن اطلاعات شما نیستیم!! چون به شما اعلام شد از تیکت در تماس باشید!
بله استارتر عزیز ما بدون دانش فنی فعالیت میکنیم حرف شما کاملا متین هست
در مورد یوزر عزیز clack ، تلگرام بنده چند مدتی هست اصلا وقت نمیکنم آنلاین بشم! یکی از دوستان انلاین میشه کار پشتیبانی اگر باشه پاسخ میده!
یوزر عزیز clack جهت دریافت هزینه دوستتون ، با همون اکانتی که خرید کردید تیکت ارسال کنید جهت دریافت وجه! و برگشت هزینه!
یوزر miladtnt ، هزینه پرداخت کردید ، سرویس تحویلتون دادیم ، چیزی غیر این بود؟ هزینه اتون رو خوردیم!؟ سرویستون تا روز اخر فعال بود!!
دوستان عزیزی که در Whmcs وارد هستید و توانایی حل مشکل سیستم مارو دارید از طریق تیکت یا تلگرام @ovhwebs با ما در تماس باشید

meysam021
July 15th, 2017, 23:23
آقا کسی نیست این تایپک رو حذف کنه ، این همه بحث الکی فقط دیتابیس انجمن رو پر میکنه ، تیکت ارسال کنید یا سرویس تحویل بدن یا هزینه برگشت بزنند ، دیگه بحث کردن نداره ، همه میان نظر میدن ، 5 روزه این تایپک بالاست هی پست پشت پست ارسال میشه.
آقای ovh-web کار ملتو راه بنداز تموم شه این همه بحث بیهوده

farssub
July 15th, 2017, 23:33
آقا کسی نیست این تایپک رو حذف کنه ، این همه بحث الکی فقط دیتابیس انجمن رو پر میکنه ، تیکت ارسال کنید یا سرویس تحویل بدن یا هزینه برگشت بزنند ، دیگه بحث کردن نداره ، همه میان نظر میدن ، 5 روزه این تایپک بالاست هی پست پشت پست ارسال میشه.
آقای ovh-web کار ملتو راه بنداز تموم شه این همه بحث بیهوده
والا برادر عزیز قصد ما هم حل مشکل هست! ولی یکسری دوستان شدن آتیش بیاره معرکه متاسفانه!
به استارتر پیام ارسال شد برای حل ، ولی متاسفانه هدفشون تخریب هست ، مارو با انجمن و انجمن های دیگه تهدید کردن ، شات اگر لازم بود ارسال میشه خدمت کلیه دوستان که ایشون حاضر به همکاری نشدن پس مشکل از سمت ما نیست!! ، کلیه موارد و... برای مدیریت جهت بررسی ارسال خواهد شد
از مدیریت تقاضا بررسی داریم تشکر

mo_mohit1
July 15th, 2017, 23:54
والا برادر عزیز قصد ما هم حل مشکل هست! ولی یکسری دوستان شدن آتیش بیاره معرکه متاسفانه!
به استارتر پیام ارسال شد برای حل ، ولی متاسفانه هدفشون تخریب هست ، کلیه موارد و... برای مدیریت جهت بررسی ارسال خواهد شد
از مدیریت تقاضا بررسی داریم تشکر

واقعا نمیدونم چرا از رو نمی رید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حتی گفتم با هرینه تاخیر برام بازش کنید شما گفتین پاک شده. بهتر که عکسشو توی انجمن گذاشتم. حالا میبنیبد داره ابروی شما میره و همه کاربرا معترض هستن میگید بک آپ دار. اونم میگید پرداخت کنم بهم بدین؟ من این سرور مجازی روش کاربرام بودن همشون رفتن و کلی هم فحش بارم کردن.چیو تمدید کنم بعد از دو هفته!!!!! اقای
meysam021 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=91763) شما اول کل تاپیک و عکسا رو ببینید و بخونید و سپس در مورد این بحث نظر بدین. چندین بارم گفتم این تاپیکو زدم تا بقیه کلک نخورن. سرویس بدرد من میخوره الان دیگه؟ وقتی کاربرا رفتن؟ میگم بک آپ هم بده میگه پول تمدید یک ماهو بده تمدید میکنم!!!!!!!!!!!!!! اینم شد حرف؟ مشتری مداری؟ در ضمن کافیه صداهایی که توی همین تاپیک هست و باهاشون صحبت شده رو گوش کنید تا ببینم اون موقع هم طرفداری میکیند/
این تاپیک اطلاع رسانی بود.
حرف جناب ParsWebIT http://www.webhostingtalk.ir/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?p=1682464#post1682464) هم کاملا متینه. باید بازارچه فروش مدیریت بشه. یکی اعتراض کرد بازبینی بشه. قسمت فروش حق اشتراکی بشه تا کسایی که تابستون میان سرور میفروشن و پاییز به مدرسه میرن برن کنار.مدارک کاملا ارسال بشه/ سایتشون حداقل اینماد داشته باشه. حداقل عمر سایت یک سال باشه برای فروش. یعنی یکسال فروش مداوم قبلا داشته/ راه اندازی و سروسامان دهی بخش فروش سخت نیست.
در صورتی که مدیران عزیز اجازه بدن من میتونم باهاشون همکاری کنم و خودمم فروشنده نیستم و چندین سال هست که روزانه وب هاستینگ رو چک میکنم.