PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن وب سایت ثبت شده در ساماندهی بدون اخطا

zigma4000
July 12th, 2017, 18:42
سلام

دوستان یکی از وب سایت های که در پنل ساماندهی بوده بدون اینکه مشکلی باشه یا اخطاری دریافت کنیم مسدود شده و ساماندهی هم در جواب تیکت نوشتن این مورد مربوط به دادستانی می باشد!

وب سایت دانلود هست و شاکی خصوصی نداره احتمالا، هیچ مورد نقض قوانین حق تکثیر ایران هم نداره و تمام موارد در حد امکان رعایت شده که مشکلی بوجود نیاد.

کسی ایده ای و یا تجربه ای در این زمینه داره؟

mohmadreza622
July 12th, 2017, 18:58
در چه زمینه ای فعالیت میکنید ؟؟؟
دانلود چی هست ؟؟؟

negarnovin
July 12th, 2017, 19:04
وقتی نامه مستقیم از دادستانی میاد بدون قید و بندی می بندن
به نظرم دیگه پیگیرش نباشید یا دامنه رو عوض کنید که باز نمیشه
نامه از دادستان بیاد دیگه سایت رفع ***** نمیشه!

mo_mohit1
July 13th, 2017, 01:52
جدیدا تمام نامه ها از دادستانی کل کشور میاد. معلوم نیست چرا. فکر کنم چون دیگه نهادی بالای سرش نیست و حرف ، حرف خودشونه
درگاه منم بسته شد/ شاکی هم نداشت. زنگ زدم به پرداخت گفت از شاپرک دستور اومده ازونا بپرس. زنگ زدم شاپرک گفت نامه دادستانیه/ گفتم خوب نامه رو بدین ببینم چیه.چه خلافی شده گفتن دادیم به پرداخت/اونام که ندادن فقط پاسم دادن
اصلا مشخض نیس چیکار میکنن/ یه زنگی چیزیم نمیزنن به ادم/ اخه اونا که تمام مشخصات ما رو دارن/
البته ناگفته نماند که توی یک سایت از نام و کد پذیرنده من که جعلی بود در درگاه پرداخت خودشون استفاده کرده بودن و درگاه کاملا جعلی بود/ و مبالغ زیادی رو ***ید/ منم تا چند ماه نمیدونستم تا یکی از کاربرای اون سایت شماره منو از بانک گرفته بود و بهم زنگ زد و بدو بی راه گفت. من اصلا نمی دونستم چی میگه تا اینکه سایت جعلی رو داد. دیدم راست میگه نام درگاه و شماره پذیرنده من داخلش هست و پولیم بحساب من نیومده و سایت غیر مجازه. هر چی به اون بنده خدا گفتم سایت من نیست که باور نکرد. دیگه صبحش رفتم فتا شکایت کردم ولی نتونستن پیداش کنن. فکر کنم ایران نبود

zigma4000
July 13th, 2017, 01:56
وب سایت و پنل ساماندهی بنده نبود برای کسی انجام دادیم و وب سایت دانلود فیلم و سریال مجاز بود و تمام سعی و تلاششون رو هم کرده بودن که کوچکترین بهانه ای برای مسدود شدن وجود نداشته باشه ولی باز هم بدون تذکر و بدون ذکر دلیل و یا مشکل مسدود شد و در جواب تیکت هم گفتند از سمت دادستانی مسدود شده!

- - - Updated - - -

ثبت وب سایت برای همینه که اگر موردی بود اطلاع بدن تا صاحب وب سایت پیگیری کنه و اگر بی توجهی از سمت صاحب وب سایت بود و یا به همون روند نادرست ادامه داد مسدود کنند نه اینکه بدون دلیل یک دفعه مسدود بشه.

saeed.mihan
July 13th, 2017, 02:06
طبیعتا فیلم و سریال یا هر گونه محتوای رسانه ای نیاز به مجوز ارشاد دارد و اینگونه سایت ها قوانین سخت گیرانه خودشان را دارد و فیلم و سریال های داخل ایران نیز تحت حمایت قانون کپی رایت است که هیچ تهیه کننده ای راضی نیست رایگان اثرش در دسترس عموم قرار بگیرد.

zigma4000
July 15th, 2017, 20:57
به هر حال باید دلیلی ارائه کنند. و اینکه اگر هر نهاد جداگانه تصمیم میگیره و عمل میکنه پس ثبت وب سایت در ساماندهی چه فایده ای داره؟ به غیر ساماندهی در چه سازمان هایی بایدثبت کرد؟

یعنی ساماندهی (وزارت ارشاد)، اینترنت دات آی آر ( کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه)، پلیس فتا، قوه قضاییه و گرداب هر کدوم مستقلا میتونن بدون ذکر دلیل یک وب سایت رو مسدود کنند؟

- - - Updated - - -

طبیعتا فیلم و سریال یا هر گونه محتوای رسانه ای نیاز به مجوز ارشاد دارد و اینگونه سایت ها قوانین سخت گیرانه خودشان را دارد و فیلم و سریال های داخل ایران نیز تحت حمایت قانون کپی رایت است که هیچ تهیه کننده ای راضی نیست رایگان اثرش در دسترس عموم قرار بگیرد.

الان وب سایت های زیر 500 الکسای ایران هر سالی یک بار شایدم هم طولانی تز ***** میشن و دامنه جدید جایگزین میکنند.

saeed.mihan
July 16th, 2017, 00:10
شما وقتی لوگو ساماندهی و نماد اعتماد داشته باشین و درگاه های بانکی اختصاصی، طبیعتا اینها به اندازه کافی محکم کاری کردن و دلیلی نداره بدون تذکر ***** بشین و در واقع نوعی بی احترامی به این سازمان هاست.
با بیش از 8 سال سابقه سایت داری هنوز به چنین مشکلی که می فرمایید بر نخوردیم