PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحه سفید هنگام اتصال به درگاه پرداخت - نیاز فوری

amirreza0
July 11th, 2017, 20:32
سلام دوستان خسته نباشید
دوستان یه مشکلی که دارم هنگام اتصال به درگاه pay.ir برای پرداخت صفحه سفید باز میشود!
ارور log هم به این صورت هست:
PHP Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/*****/public_html/vip/include/connect_api.php on line 3
PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/*****/public_html/vip/plugin/payment/pay/request.php(42) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code:1) in /home/*****/public_html/vip/plugin/payment/pay/request.php(42) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 41

در این مسیر از ماژول درگاه این ارور میاد:
مسیر:
http://example.com/plugin/payment/pay/index.php
ارور:
The file /home/****/public_html/vip/plugin/payment/pay/index.php(53) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code is corrupted.

دوستان به شدت نیاز به کمک دارم ممنون میشم کمک کنید؟ سپاسگذارم از شما بزرگواران

Raymvnd
July 11th, 2017, 20:44
درود..به پشتیبانی درگاه پی در ارتباط باش تا مشکل رو حل کنه...

amirreza0
July 11th, 2017, 20:46
درود..به پشتیبانی درگاه پی در ارتباط باش تا مشکل رو حل کنه...

سلام
تیکت دادم اما گفتن باید از پشتیبان ماژولی که گرفتید کمک بگیرید. پشتیبان هم در دسترس نیست!

RealHAM
July 11th, 2017, 22:36
سلام
مشکل شما مربوط به mysql است ظاهراً mysql فعال نیست و توصیه کرده از mysqli یا pdo استفاده کنید، نسخه php را پایین تر قرار دهید به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد

amirreza0
July 11th, 2017, 23:17
سلام
مشکل شما مربوط به mysql است ظاهراً mysql فعال نیست و توصیه کرده از mysqli یا pdo استفاده کنید، نسخه php را پایین تر قرار دهید به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد

ممنون از شما که پاسخ دادید
یعنی تنها راهش این هست؟ اسکریپت من فقط با php56 کار میکنه و اگر از نسخه دیگری استفاده کنم دیگه اسکریپت کار نمیکنه

amirreza0
July 12th, 2017, 09:35
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

RealHAM
July 12th, 2017, 09:43
ممنون از شما که پاسخ دادید
یعنی تنها راهش این هست؟ اسکریپت من فقط با php56 کار میکنه و اگر از نسخه دیگری استفاده کنم دیگه اسکریپت کار نمیکنه

اسکریپتتان چی هست ؟ آیا پلاگین کد شده است یا باز ؟

amirreza0
July 12th, 2017, 09:57
اسکریپتتان چی هست ؟ آیا پلاگین کد شده است یا باز ؟

megaplus.ir این اسکریپت, فکر میکنم کد شده است
این ماژول هم برای درگاه استفاده میکنم:
http://zipmarket.ir/product/28/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84+%D8%AF%D8%B1%DA%AF% D8%A7%D9%87+pay.ir+%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5+ %D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA+vip+meg aplus