PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال راجب دریافت نماد اعتماد و درگاه اختصاصی

khodeAmir
July 11th, 2017, 18:09
سلام، بعد از ***** شدن زرین پال و استارت آپ های فین تک کسب و کار ما هم خوابید و فروش روزانه خیلی افت کرد.
الان بنده میخوام اقدام به گرفتن نماد اعتماد کنم برای کسب کارم (ربات تلگرامی افزایش بازدید پست های تلگرام)، و چند سوال دارم:
- به کسب کار من نماد اعتماد تعلق میگیره ؟ فروش از روی سکه هستش (سکه میفروشیم، ربات حالت اپلیکیشن داره)
- مالیات و پورسانت درگاه اختصاصی چقدر هستش؟
- مراحل دریافت چه مدت طول میکشه؟ و این که تمام مراحل الکترونیکی هستش یا..؟
- بعد از گرفتن درگاه برای یک سایت (مثلا با نام گروه توسعه x)، امکان استفاده از اون در چندین سایت دیگه هستش؟ یا مشکل ایجاد میکنه؟
- نماد حتما باید در سایت و صفحه اصلی سایت نمایش داده بشه یا نیازی نیست؟
- در تایید شماره تلفن ثابت، حتما باید خطی که میزنیم در همون ملکی که تایید کردیم باشه؟
متشکر

mehrdad-arch
July 11th, 2017, 18:36
سلام من خودم دارم نماد و درگاه اختصاصی میگیرم در مورد اینماد تو سایت خودشون از قسمت پشتیبانی تیکت بزنید و سوال کنید
درگاه اختصاصی رایگان هست و روی یک دامنه فعال میشه
برای دریافت درگاه باید نماد تو سایتتون نمایش داده بشه
بله باید در یک مکان باشه

vpgroup
July 11th, 2017, 21:38
با سلام و احترام

- به کسب کار من نماد اعتماد تعلق میگیره ؟ فروش از روی سکه هستش (سکه میفروشیم، ربات حالت اپلیکیشن داره)
شما برای گرفتن نماد اعتماد باید وبسایت داشته باشید( میتوانید شما وبسایت تهیه کرده و درگاه بر روی آن فعال کنید و فروش شما فقط تلگرام باشد) اگر مایل باشید.

اگر درگاه به صورت حقیقی بگیرید معاف از مالیات میشوید ولی اگر به صورت حقوقی اقدام کنید هر ساله باید اظهارنامه مالیاتی پرکنید و مالیات دهید.

مراحل گرفتن نماد اعتماد حدود 2 الی 3 هفته بستگی به سرعت شما دارد. خیر تمامی مراحل الکترونیکی نیست و باید بعضی مراحل در دفترخانه ها و اداره پست انجام شود

- بعد از گرفتن درگاه برای یک سایت (مثلا با نام گروه توسعه x)، امکان استفاده از اون در چندین سایت دیگه هستش؟ یا مشکل ایجاد میکنه؟
خیر متاسفانه. شما برای درگاه آدرس دامین وارد میکنید و فقط درگاه شما بر روی آن دامین فعال میباشد و نمیتوانید از درگاه در وبسایت های دیگر استفاده کنید

بله باید در صفحه اصلی سایت نمایش داده شود

- در تایید شماره تلفن ثابت، حتما باید خطی که میزنیم در همون ملکی که تایید کردیم باشه؟
بله

سوالی بود درخدمتم

موفق باشید

payamkutah
July 11th, 2017, 21:51
سلام
دوستان مواردی رو اشاره کردند و بنده نیاز نمیبینم که زیاد به جزئیات وارد بشم.
ولی موردی که فرمودند فقط در 1 سایت و ادرس میتونید از درگاه استفاده کنید رو تصحیح میکنم که خیر اینطور نیست.
شما اگر از به پرداخت ملت درگاه دریافت کنید در 39 سایت میتونید استفاده کنید.
این درگاه به ادرس ای پی حساس هست و شما میتونید ادرس ای پی رو با درگاهتون ست کنید تا از درگاه استفاده کنید.

خلاصه اینکه درگاه رو برای یک سایت بگیرید و در سایت های دیگه هم استفاده کنید.

khodeAmir
July 12th, 2017, 15:38
سلام
دوستان مواردی رو اشاره کردند و بنده نیاز نمیبینم که زیاد به جزئیات وارد بشم.
ولی موردی که فرمودند فقط در 1 سایت و ادرس میتونید از درگاه استفاده کنید رو تصحیح میکنم که خیر اینطور نیست.
شما اگر از به پرداخت ملت درگاه دریافت کنید در 39 سایت میتونید استفاده کنید.
این درگاه به ادرس ای پی حساس هست و شما میتونید ادرس ای پی رو با درگاهتون ست کنید تا از درگاه استفاده کنید.

خلاصه اینکه درگاه رو برای یک سایت بگیرید و در سایت های دیگه هم استفاده کنید.

با سلام و احترام

شما برای گرفتن نماد اعتماد باید وبسایت داشته باشید( میتوانید شما وبسایت تهیه کرده و درگاه بر روی آن فعال کنید و فروش شما فقط تلگرام باشد) اگر مایل باشید.

اگر درگاه به صورت حقیقی بگیرید معاف از مالیات میشوید ولی اگر به صورت حقوقی اقدام کنید هر ساله باید اظهارنامه مالیاتی پرکنید و مالیات دهید.

مراحل گرفتن نماد اعتماد حدود 2 الی 3 هفته بستگی به سرعت شما دارد. خیر تمامی مراحل الکترونیکی نیست و باید بعضی مراحل در دفترخانه ها و اداره پست انجام شود

خیر متاسفانه. شما برای درگاه آدرس دامین وارد میکنید و فقط درگاه شما بر روی آن دامین فعال میباشد و نمیتوانید از درگاه در وبسایت های دیگر استفاده کنید

بله باید در صفحه اصلی سایت نمایش داده شود

بله

سوالی بود درخدمتم

موفق باشید

ممنون از دوستان عزیز برای پاسخگویی، فقط این که به کسب و کار ما نماد میدند و درگاه؟
ببییند فروش ما سکه هستش (مثل اپلیکیشن های افزایش فالوور) اما در سطح تلگرام اجرا شده و کارش افزایش بازدید هستش.
شارژ سکه هم خودکار هستش و بالافاصله بعد از پرداخت شارژ میشه دست دخالتی نداره.

vpgroup
July 12th, 2017, 16:02
ممنون از دوستان عزیز برای پاسخگویی، فقط این که به کسب و کار ما نماد میدند و درگاه؟
ببییند فروش ما سکه هستش (مثل اپلیکیشن های افزایش فالوور) اما در سطح تلگرام اجرا شده و کارش افزایش بازدید هستش.

با سلام و احترام

همان طور که توضیح داده شد یک وبسایت ایجاد کنید و نماد اعتماد بگیرید و درگاه را بر روی آن فعال کنید و کسب و کار خود را از طریق تلگرام ادامه دهید

موفق باشید

payamkutah
July 12th, 2017, 17:07
همونطور که دوستمون هم اشاره کردند یک وب سایت ایجاد کنید و نماد رو دریافت کنید.

پیشنهاد:
اگر تا به حال نماد برای کاربرانتون مهم نبوده ، یک سایت معمولی با هر موضوعی (مثل فروش شارژ و...) ایجاد کنید ، نماد رو برای اون سایت بگیرید ، درگاه اینترنتی رو فعال کنید و از درگاه در هر سایتی که میخوایید استفاده کنید.

ashadata
July 12th, 2017, 17:28
اگر شما مثل ما اپلیکیشن داری بهتره کاری نکنی چون اپدیت هم بدی براش فوقش 10% آپدیت میکنن متاسفانه