PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آپلود فایل در تمام انجمنها و سایتهای شیر

Xpafff
December 29th, 2010, 01:01
سلام
من با دوتا کامپیوترم که در دو محل جدا هستند و دو خط ای دی اس ال جدا از هم دارند توی هیچ فروم یا سایت یا حتی سایتهای شیر مثل فورشیرد نمی تونم فایل بالای 1 مگ آپلود کنم ولی روی سی پنل یا دایرکت ادمین می تونم با سرعت بالا آپلود کنم. مطمعنا مشکل از مرورگر نیست چون با همه مرورگرها امتهان کردم اتفاقا همین روزها لازم شد ویندوز هم عوض کنم ولی بعد از این کار بازم نتونستم آپلود کنم :-s :39: :-?
از اساتید خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند

atilnic
December 29th, 2010, 10:35
سلام
من با دوتا کامپیوترم که در دو محل جدا هستند و دو خط ای دی اس ال جدا از هم دارند توی هیچ فروم یا سایت یا حتی سایتهای شیر مثل فورشیرد نمی تونم فایل بالای 1 مگ آپلود کنم ولی روی سی پنل یا دایرکت ادمین می تونم با سرعت بالا آپلود کنم. مطمعنا مشکل از مرورگر نیست چون با همه مرورگرها امتهان کردم اتفاقا همین روزها لازم شد ویندوز هم عوض کنم ولی بعد از این کار بازم نتونستم آپلود کنم :-s :39: :-?
از اساتید خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند

خوب شما از یک isp استفاده میکنید؟
آیا هر دو یک مودم هست؟
آیا هر دو یک ویندوز و مرورگر همزمان استفاده میشه؟
آیا در فروم های دیگر امتحان کردید؟
آیا فروم محدودیت نداره؟
Xpafff
December 29th, 2010, 14:50
تشکر از پاسختون (سوالهاتون!!!)
1- بله از یک isp استفاده می کنم ولی چون در دو منطقه شهر هستند از دو مرکز مخابراتی سرویس می گیرم .
2- خیر مدمها متفاوت اند .
3- یکی ویندوز 7 و یکی ویندوز xp هست و از انواع مرورگرها هم استفاده کردم . منظورتون از(( همزمان )) متوجه نشدم ، یعنی ربطی نداره همزمان که نمی تونم از دو جای شهر استفاده کنم . قطعا جدا جدا استفاده می کنم .
4- عرض کردم در تمام فرومها و سایتها و آپلودسنترها این جوریه .
5 - جواب 4 احتمالا پاسخ این سوال هم داد .
با تشکر

Xpafff
December 31st, 2010, 01:37
يعني اينجا كه مركز اساتید شبكه و سرور و اينجورچيزهاست هيچكس جوابي براي مشكل من نداره !!!
حداقل بگين كجا بپرسم كه جواب بگيرم (فرومي ، سايتي ، چيزي )

mr.bahram
December 31st, 2010, 01:43
مورد از ای پی و از ای اس پی هست
من همچین موردی رو 2 سال پیش با پارس انلاین داشتم ، وقتی تغییر ای پی میدادم درست میشد و به راحتی می تونستم در هر جایی آپلود بکنم
بهتره شما هم یه تست بزنید و برسی بکنید و اگر این بود ، با مسئول پشتیبانی ای اس پی خودتون یه صحبتی داشته باشید

Xpafff
December 31st, 2010, 02:14
مورد از ای پی و از ای اس پی هست
من همچین موردی رو 2 سال پیش با پارس انلاین داشتم ، وقتی تغییر ای پی میدادم درست میشد و به راحتی می تونستم در هر جایی آپلود بکنم
بهتره شما هم یه تست بزنید و برسی بکنید و اگر این بود ، با مسئول پشتیبانی ای اس پی خودتون یه صحبتی داشته باشید

بسيار سپاسگذارم از پاسختون .
خودم هم همين حدس را زدم و با موبایل امتهان كردم ، جواب داد ولي حالا بيرون شهر هستم و نمي تونم با كامپیوتر امتهان كنم .
حالا اگر مشكل از isp بود قابل حل هست ؟
چون اشتراكهام يك ساله هست و نمي تونم isp را عوض كنم .

mr.bahram
December 31st, 2010, 02:20
بسيار سپاسگذارم از پاسختون .
خودم هم همين حدس را زدم و با موبایل امتهان كردم ، جواب داد ولي حالا بيرون شهر هستم و نمي تونم با كامپیوتر امتهان كنم .
حالا اگر مشكل از isp بود قابل حل هست ؟
چون اشتراكهام يك ساله هست و نمي تونم isp را عوض كنم .
بهشون بگی راهنمایی می کنن
خاطرم هست توی کانکشن بهم گفته بودن یه دی ان اس ست بکنم
در کل با پشتیبانی صحبت بکنی بهتر راهنمایی می کنن

M®hsen
January 1st, 2011, 13:49
ترافیک پورت 80 رو محدود کردند لابد، شما برای آپلود با فایل منیجر سی پنل از پورتی غیر 80 مثل 2082 استفاده می کنید.

Xpafff
January 1st, 2011, 14:06
ترافیک پورت 80 رو محدود کردند لابد، شما برای آپلود با فایل منیجر سی پنل از پورتی غیر 80 مثل 2082 استفاده می کنید.
سلام بر شما
با انترنت ایرانسل هم امتهان کردم جواب نداد .
اگر پورت 80 را محدود کرده باشن میشه کاری کرد .
مثلا بگیم برای ما پورت رو باز می کنند ؟
یا از یک پورت دیگری استفاده کنیم ؟=;

M®hsen
January 1st, 2011, 14:20
با اینترنت ایرانسل چه چیزی جواب نداد؟

ببینید شما یک چیز کلیدی گفتید:
توی هیچ فروم یا سایت یا حتی سایتهای شیر مثل فورشیرد نمی تونم فایل بالای 1 مگ آپلود کنم ولی روی سی پنل یا دایرکت ادمین می تونم با سرعت بالا آپلود کنم

این جمله یعنی اینکه سرعت پورت 80 محدود شده، حالا یا از سرویس دهنده اینترنت شما، یا از سرور میزبان سایت هدف.

این رو باید شما تست کنید تا متوجه بشید.

اگر ثابت بشه براتون که محدودیت از طرف آی اس پی شماست، بالطبع اول باید باهاشون صحبت کنید تا محدودیت رو برای شما بردارند و اگر این مورد جزء شرایط سرویس دهی شون باشه راه دیگه اینه که از پروکـسی یا وی پی ان استفاده کنید به شرطیکه پورتهای اینها رو هم محدود نکرده باشن.

Xpafff
January 1st, 2011, 14:33
یک مسئله اینه که با ایرانسل هم نشد ، یعنی ایرانسل هم پرت 80 رو محدود کرده .
و دوم اینکه توی هردو یعنی adsl , irancell هردو کمتر از 1 مگر می شه آپلود کرد !

Xpafff
January 1st, 2011, 18:26
اولا از توجه همه تون ممنونم
امروز رفتم از مدیر فنی adsl پرسیدم .
اونم تماس گرفت با شرکتی که ازشون سرویس می گیرند . گفتند مخابرات کلا روی سرویس دیتا این محدودیت را روی پرت 80 گذاشته که نشه بیشتر از 1 مگ آپلود کرد .
اینم از قصه آپلود ما !!!!!! :59: