PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با یکی از مشتری ها

ashadata
July 10th, 2017, 18:28
درود

دوستان با یکی از مشتری هامون به مشکلی برخوردیم

ایشون چند بار تماس گرفتن و ادعا دارن چون آی پی که به من فروختید رنک الکسا داره شما علاوه بر من به چند نفر دیگه هم دادی ای پی رو ( در حال حاضر رو میگن ) ؛ یعنی همزمان چند سرور مجازی از این ای پی استفاده میکنند

حالا من که نتونستم قانعشون کنم اصلا نمیشه همچین کاری تصمیم گرفتم اینجا تایپیک بزنم تا دوستان شرکت کنند و ایشون هم نظرات رو بخونن و خودشون هم اگه خواستن شرکت کنند در تایپیک

همچنین ایشون فکر میکنند چون یکسال یک سرور با یک آی پی رو از ما اجاره کردند ای پی هم مال خودشونه دیگه کلا این رو هم میخواستم توضیح بدید

pardishosting
July 10th, 2017, 18:51
اگر ایشون روی مجازی بودن سرور شک ندارند باید بدونند که ip اختصاص داده شده به یک سرور همزمان به سرور دیگه قابل اتصال نیست.

ParsWebIT
July 10th, 2017, 20:05
این مشتری اگر در همین انجمن هست و یه بحثی مثل آی پی در الکسا رو داره پیگیری میکنه
پس باید بدونه آی پی و سرور مجازی چه معنی دارند
داره بهونه میگیره :107:
زیاد درگیر این چیزا نباشید

mha1368
July 10th, 2017, 20:07
بهش بگو باشه ...

saeid1346
July 10th, 2017, 20:16
درود

ایشون چند بار تماس گرفتن و ادعا دارن چون آی پی که به من فروختید رنک الکسا داره شما علاوه بر من به چند نفر دیگه هم دادی ای پی رو ( در حال حاضر رو میگن ) ؛ یعنی همزمان چند سرور مجازی از این ای پی استفاده میکنند

حالا من که نتونستم قانعشون کنم اصلا نمیشه همچین کاری تصمیم گرفتم اینجا تایپیک بزنم تا دوستان شرکت کنند و ایشون هم نظرات رو بخونن و خودشون هم اگه خواستن شرکت کنند در تایپیک

همچنین ایشون فکر میکنند چون یکسال یک سرور با یک آی پی رو از ما اجاره کردند ای پی هم مال خودشونه دیگه کلا این رو هم میخواستم توضیح بدید

شما بهش بگو قبلا ای پی رو دادیم اجاره ، مستاجر قبلی تخلیه کرده خیالت راحت باشه الان فقط در اختیار خودته ، اینم بگو بهش ای پی 5 سال ساخته قبلا چند نفر اجاره کردن.

اینطوری بهش بگو شاید فهمید !!!

من حدس میزنم رفتن از سایت هایی مثل yougetsignal و ... ای پی رو چک کردن نشون داده قبلا فلان سایت دی ان اس و رکوردش قبلا به این ای پی اشاره میکرده اینم نگران شده :|

Z.eus
July 10th, 2017, 20:53
بنظر بنده بحث با چنین مشتری هایی اشتباه هست. بهتره که سرویس رو کنسل کنید و اعصاب خودتون رو خراب نکنید.

SaeedFazlollahzadeh
July 10th, 2017, 21:02
با جناب سرورساز موافقم
سرویس رو کنسل کنید و هزینه دوره جاری سرویس شون رو هم اصلا بهشون پس بدید (یا هم با توجه به تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره محاسبه کنید)

بهشون بگید: چرا این مورد رو مطرح کردن؟ آیا فایل مشکوکی دیدن توی سرور که دانلود شده؟ یا اتفاق مشکوکی دیدن؟
شما هم لاگ سرور ایشون رو تحویل شون بدید و بگید لاگین های اخیر با چه آی پی هایی بوده
همین طور بهشون بفرمایید که اصلا هر دفعه که خواستن رمز ورود رو عوض کنن تا خیال شون راحت بشه اگر این جوری فکر می کنن

یا هم اصلا تلفنی باهاشون صحبت کنید. یا متقاعدش کنید که حرفش اشتباه هست، یا قطع همکاری کنید باهاش

novinvps.com
July 10th, 2017, 22:47
درود

سلام
به نظر شخص بنده زدن تاپیک این چنینی کلا اشتباه است
چیزی که مشخص و واضح است و شفاف است نیازی نیست خودتون به زحمت بیندازید

ادمها ۲ دسته هستند

۱- خوابیده
۲- خودشو به خواب زده

اولی را میشه بیدار کرد ولی دومی را خیر

یا حق.

3hdvd
July 11th, 2017, 01:44
اساتید بزرگوار من یه کاربر هستم و هیچ ارتباطی با مشتری ایشون ندارم (:
بنده فعلا از 3 شرکت مختلف هاست دارم که یکی از اساتید در همین بحث شرکت دارن.
البته بزودی قصد دارم سایتها را به یک سرور انتقال بدم (تاپیک مربوط به موضوع هم موجوده)

داشتم تاپیک نگاه میکردم که یه سوال برام پیش اومد؟؟

چون بنده قصد خرید سرور مجازی برای فعال سازی سایتهای فروشگاهی خودم دارم,

بطور مثال من الان سرور مجازی دارم با یک آی پی اختصاصی
بنا به دلایلی اون آی پی در بلک لیست بعضی جاها , از جمله گوگل قرار میگیره!

خب زمانیکه اجاره سرویس من تموم میشه, آی پی (بلاک شده) من چی میشه؟؟
بدون اینکه مدیر سرور درجریان باشه به شخص دیگری اختصاص میده؟؟

نهایتا اینکه در این مورد یه توضیح مختصر بدید که چنانچه با آی پی مشکل دار در هر شرکتی (برای سرور) روبرو شدم چکار باید بکنم؟؟

ممنون از راهنمایی دوستان

ParsWebIT
July 11th, 2017, 02:28
اساتید بزرگوار من یه کاربر هستم و هیچ ارتباطی با مشتری ایشون ندارم (:
بنده فعلا از 3 شرکت مختلف هاست دارم که یکی از اساتید در همین بحث شرکت دارن.
البته بزودی قصد دارم سایتها را به یک سرور انتقال بدم (تاپیک مربوط به موضوع هم موجوده)

داشتم تاپیک نگاه میکردم که یه سوال برام پیش اومد؟؟

چون بنده قصد خرید سرور مجازی برای فعال سازی سایتهای فروشگاهی خودم دارم,

بطور مثال من الان سرور مجازی دارم با یک آی پی اختصاصی
بنا به دلایلی اون آی پی در بلک لیست بعضی جاها , از جمله گوگل قرار میگیره!

خب زمانیکه اجاره سرویس من تموم میشه, آی پی (بلاک شده) من چی میشه؟؟
بدون اینکه مدیر سرور درجریان باشه به شخص دیگری اختصاص میده؟؟

نهایتا اینکه در این مورد یه توضیح مختصر بدید که چنانچه با آی پی مشکل دار در هر شرکتی (برای سرور) روبرو شدم چکار باید بکنم؟؟

ممنون از راهنمایی دوستان

بعد از سرویس شما اون آی پی آزاد میشه در سرور و به مشتری بعدی داده میشه
مثلا اگر قبل از شما این آی پی دست مشتری قبلی اسپم شده برای شما هم همان سوابق رو داره تو اینترنت
برای مثال شما اگر برای هاستینگ میگیرید و یا وب سایت حداقل کار باید چک کنید آی پی بلک لیست هست یا خیر https://mxtoolbox.com/blacklists.aspx

یک وقتی هم هست سرویس دهنده چند رنج آی پی جدید گرفته که از اونا بهتون میده که "تمیز" هستند
خلاصه از هر جوری هست

3hdvd
July 12th, 2017, 01:36
بعد از سرویس شما اون آی پی آزاد میشه در سرور و به مشتری بعدی داده میشه
مثلا اگر قبل از شما این آی پی دست مشتری قبلی اسپم شده برای شما هم همان سوابق رو داره تو اینترنت
برای مثال شما اگر برای هاستینگ میگیرید و یا وب سایت حداقل کار باید چک کنید آی پی بلک لیست هست یا خیر https://mxtoolbox.com/blacklists.aspx

یک وقتی هم هست سرویس دهنده چند رنج آی پی جدید گرفته که از اونا بهتون میده که "تمیز" هستند
خلاصه از هر جوری هست

ممنون از راهنمایی شما.

آیا امکان انتقال یک آی پی که نزدیک به 2 ساله دارم استفاده میکنم (روی هاست) به شرکت دیگه و برای مورد دیگه( مثلا سرور مجازی) وجود داره؟ حتی اگر مثلا هر دو سرویس و آی پی من برای آلمان باشه؟؟

و سوال دیگه اینکه شخص یا شرکتی که آی پی میفروشه و به سرویسی اختصاص میده, دسترسی کامل به موارد مربوط به آی پی نداره؟؟
((مثال:
چندوقت پیش آی پی تهیه کردم که ptr اون تنظیم نبود و دوستان دلیل رفتن فاکتور مشتریها به اسپم ایمیلهاشون همین تنظیم نبودن ptr میدونستن.
که متاسفانه شرکتی که خریده بودیم گفت امکان تنظیمات آی پی دست ما نیست و ....
من هم مجبور به خرید سرویس و آی پی از جای دیگه شدم که مشکلی نداره خداروشکر ..}}

آی پی استفاده نشده و به اصطلاح تمیز همه همکاران شما دارن یا فقط تعداد خاصی در زمینه آی پی فعال هستن؟؟

ببخشید زیاد سوال کردم.
اما واقعا حیرون این سوالها بودم وهستم.
دیدم اینجا بسیاری از اساتید هاستینگ و سرور حضور دارن, منم سوالهامو پرسیدم.

ببخشید و تشکر بخاطر توضیحات شما

chaleshgaran
July 12th, 2017, 01:53
بهتر است ایشان قبل از خرید سرور مجازی ، کمی اطلاعات عمومی خودشون را بالا ببرند سپس خرید کنند . روزانه این مشکلات برای همه پیش می آید و دلیلش هم اینکه که اصلا سعی در فهمیدن ندارند

ParsWebIT
July 12th, 2017, 02:32
ممنون از راهنمایی شما.

آیا امکان انتقال یک آی پی که نزدیک به 2 ساله دارم استفاده میکنم (روی هاست) به شرکت دیگه و برای مورد دیگه( مثلا سرور مجازی) وجود داره؟ حتی اگر مثلا هر دو سرویس و آی پی من برای آلمان باشه؟؟

و سوال دیگه اینکه شخص یا شرکتی که آی پی میفروشه و به سرویسی اختصاص میده, دسترسی کامل به موارد مربوط به آی پی نداره؟؟
((مثال:
چندوقت پیش آی پی تهیه کردم که ptr اون تنظیم نبود و دوستان دلیل رفتن فاکتور مشتریها به اسپم ایمیلهاشون همین تنظیم نبودن ptr میدونستن.
که متاسفانه شرکتی که خریده بودیم گفت امکان تنظیمات آی پی دست ما نیست و ....
من هم مجبور به خرید سرویس و آی پی از جای دیگه شدم که مشکلی نداره خداروشکر ..}}

آی پی استفاده نشده و به اصطلاح تمیز همه همکاران شما دارن یا فقط تعداد خاصی در زمینه آی پی فعال هستن؟؟

ببخشید زیاد سوال کردم.
اما واقعا حیرون این سوالها بودم وهستم.
دیدم اینجا بسیاری از اساتید هاستینگ و سرور حضور دارن, منم سوالهامو پرسیدم.

ببخشید و تشکر بخاطر توضیحات شما

شاید در یک دیتاسنتر مانند هتزنر در شبکه داخلی این کار رو انجام بده با پیگیری ادمین سرور که با درخواست رنج رو روت کنه روی سرور های دیگه هرچند باید همکاران دیگه کاملتر توضیح بدن چون من تا به حال اینکار رو نکردم.

کسی که سرور اختصاصی رو داره دسترسی به پنل هم داره برای مواردی مانند PTR
مگر اینکه اون فرد سرور رو خریده باشه اما در پنل فرد دیگری و دسترسی نداشته باشه که باز هم درخواست میدن به شخص اصلی و اون انجام میده در اکثر موارد
یا موارد دیگه
اما whois آی پی به نام دیتاسنتر هست معمولا و در مواردی هاستینگها به نام خودشون آی پی رو خرید میکنند و روت میکنند روی سرور

آی پی "تمیز" رو بستگی به مقدار زمانی داره که هاستینگ رنج رو خریده مثلا شما امروز یک رنج تمیز میخرید و فردا یک یوزر مثلا با اسپم دادن روی vps باعث بلک لیست شدن آی پی میشه
و رنج آی پی رو هم نمیتونید کنسل کنید چون روی این رنج آی پی چند vps دیگه هم دارید
اکثرا رنج تمیز دارند همکاران یا حداقل میتونید قبل از خرید حتما این مورد رو درخواست کنید که آی پی ارایه شده بلک لیست نباشه

Majdict.com
July 12th, 2017, 10:45
با سلام
با نظر دوستان موافقم خیلی خودتونو درگیر این مسایل نکنید ولی براینکه مشتری و هم مجاب کنید بهشون بگید یک ای پی روی دو سیستم باشه مشکل ای پی کانفلیکت میده و سرویس یکی از طرفین دچار اختلال در شبکه میشه و اصلا نمیتونه کار کنه این مورد رنک الکشا هم ربطی به ای پی نداره اون مربوط به محتوای سایت و سئو و... میشه
موفق و پیروز باشین

m2n
July 13th, 2017, 12:57
شاید از سایت های هویز استفاده می کنن و سایت هایی که قبلا روی آی پی فعال بودن نشون میده و ایشون فکر می کنه که دارن چند نفر استفاده می کنن سعی کنید ای پی بدین که قبلا فقط ریموت بوده و سایت راه اندازی نشده باشه.
(همیشه حق با مشتری است)

saeid1346
July 13th, 2017, 14:42
واقعا با اینجور افراد باید چه برخوردی کرد ؟ :39:

یه مدته منم با یک مشتری کاملا زبون نفهم درگیر شدم .

بدتر از همه اینه متوجه نمیشه مشکل چیه فکر میکنه سرش کلاه گذاشته شده میگه میرم شکایت میکنم :-w